Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Tatiana Stefanidou!

+11
Thaly-Diosa
Litsa
IroGrecia
sylver
kost@s
Rosalinda
olympiap1994
john@kos
Promiscuous
*D~A~D*
spike24
15 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Message [Page 4 of 13]

76Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Oct 10 2009, 18:27

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ennoeiteee Tatiana Stefanidou! - Page 4 219185

http://WWW.THALIA.COM

77Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Oct 10 2009, 18:27

sylver

sylver
TD Dance Member

wx epesa se stratopedo tatianikwn lol!
entaksei paides paw paso Exclamation
emena proswpika den mou aresei Exclamation

78Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Oct 10 2009, 18:29

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

lampirikos eisai Rolling Eyes Suspect :hat Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401

http://WWW.THALIA.COM

79Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Oct 10 2009, 18:32

sylver

sylver
TD Dance Member

lampirh thea Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401
ftanei twra e? Tatiana Stefanidou! - Page 4 21370 Tatiana Stefanidou! - Page 4 68461

80Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Oct 15 2009, 15:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Στεφανίδου- Ευαγγελάτος : Τρυφερές οικογενειακές στιγμές

Tatiana Stefanidou! - Page 4 Tati1


Μπορεί να δίνουν την εντύπωση ότι προτεραιότητα στη ζωή τους έχουν την καριέρα τους,
ωστόσο για τον Νίκο Ευαγγελάτο και την Τατιάνα Στεφανίδου τα πάντα είναι η οικογένειά τους.
«Αν και οι επαγγελματικές τους υποχρεώσεις το μεγαλύτερο μέρος της ημέρας τούς κρατούν μακριά από το σπίτι,
κάθε φορά που βρίσκουν ελεύθερο χρόνο ασχολούνται με τα δύο τους παιδιά, Νικόλα και Λυδία»
αναφέρει πρόσωπο από το περιβάλλον της παρουσιάστριας.

Η παρουσιάστρια και ο άνκορμαν θέλουν να αφιερώνουν τα Σαββατοκύριακα αποκλειστικά στα παιδιά τους.
«Φροντίζουν πάντα να περνούν ποιοτικό χρόνο μαζί, ενώ δεν λείπουν και οι ανέμελες στιγμές που,
μεταξύ άλλων, περιλαμβάνουν βόλτες στα νότια προάστια. Επιπλέον, κάποιες μέρες έχουν μαζί
και τον μεγάλο γιο του δημοσιογράφου, τον Λάμπη που αποτελεί κυριολεκτικά το πέμπτο μέλος της οικογένειάς τους» συμπληρώνει η ίδια πηγή.

Από τις αγαπημένες τους περιοχές για κοντινές βόλτες είναι η Γλυφάδα, αφού το εμπορικό της κέντρο τα συνδυάζει όλα.
Η βόλτα τους συνέχισε με το περπάτημα ενώ κοίταζαν τις βιτρίνες των καταστημάτων.

(Yupi.gr)

81Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Oct 15 2009, 15:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : Τι αποκαλύπτει για τον Νίκο Ευαγγελάτο και την Αγγελική Ηλιάδη;

Tatiana Stefanidou! - Page 4 Tati


Στην εκπομπή του Θέμου Αναστασιάδη και του Βαγγέλη Περρή βρέθηκε καλεσμένη το βράδυ της Τρίτης η Τατιάνα Στεφανίδου.
Η παρουσιάστρια του ANT1 μίλησε για την εμφάνισή της στον τηλεοπτικό αέρα χωρίς ίχνος make up,
για την Αγγελική Ηλιάδη αλλά και για τα ρούχα που επέλεξε να φορέσει την ημέρα των εκλογών.

Ο Θέμος Αναστασιάδης τη ρώτησε για ποιο λόγο αποφάσισε να βγει αμακιγιάριστη στην εκπομπή της
και η Τατιάνα είπε πως ήθελε να δείξει πως όλο αυτό που βλέπουμε θέλει πολλές ώρες προετοιμασίας.
«Δεν ξυπνάμε έτσι το πρωί. Είμαστε πολύ διαφορετικές όταν είμαστε ντυμένες και βαμμένες.
Αφού πλέον τα έχω κάνει όλα, νομίζω ότι το επόμενο βήμα είναι να βάλω σιδεράκια και να βγω στο δρόμο ως "Μαρία η Άσχημη"».

Για την Αγγελική Ηλιάδη και την απόφασή της να επιστρέψει στις πίστες σε τόσο σύντομο,
για κάποιους, χρονικό διάστημα μετά τον χαμό του συντρόφου της, η Τατιάνα δήλωσε:
«Το πώς είναι στο σπίτι της και το πώς προσπαθεί να αντέξει μπροστά στο παιδί της και να του χαμογελάει
το ξέρει μόνο η ίδια, πολύ λίγο εγώ και κάποιοι φίλοι της. Είναι άδικο να την κρίνουν από την απόφασή της να επιστρέψει στη δουλειά της».

Με χιουμοριστική διάθεση η Τατιάνα αναφέρθηκε στη μέρα των εκλογών και τις ενδυματολογικές της επιλογές.
«Όταν με είδε ο Ευαγγελάτος να φοράω πράσινα στις εκλογές μου είπε "θα μου κλείσεις το σπίτι".
Φορούσα ένα ωραιότατο πράσινο φόρεμα, ένα ζευγάρι πράσινα σκουλαρίκια και έχω και ένα ζευγάρι πράσινα μάτια».

Τέλος, η παρουσιάστρια του «Αξίζει να το Δεις» είπε πως στο παρελθόν ένιωθε άσχημα
λόγω των κουτσομπολίστικων εκπομπών που παρουσίαζε.
«Πήγαινα με το σύζυγό μου σε διάφορες εκδηλώσεις και ντρεπόμουνα να χαιρετίσω τον κόσμο.
Πίστευα ότι μόλις με δουν θα σκεφτούν: "Αυτή που βγάζει τα κουτσομπολιά"».

(Yupi.gr)

82Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Oct 15 2009, 19:39

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

thea kale santa

83Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Oct 30 2009, 06:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου
Η αποκαλυπτική συνέντευξη στον Πέτρο Κωστόπουλο: «Στο σπίτι κάνω την πάπια!»

Tatiana Stefanidou! - Page 4 400_stefanidou9_medium


Μια συνέντευξη «εφ’ όλης της ύλης» έδωσε η Τατιάνα Στεφανίδου στον Πέτρο Κωστόπουλο, στο ραδιοφωνικό σταθμό Nitro 102,5. Οι δυο τους μίλησαν για όλα: Από τα νούμερα τηλεθέασης, μέχρι την Ελένη Μενεγάκη, τον Νίκο Ευαγγελάτο και τις αισθητικές επεμβάσεις. Ακολουθούν μερικές από τις καλύτερες δηλώσεις της παρουσιάστριας του «Αξίζει να το Δεις»:

Για τα πρώτα της βήματα ως δημοσιογράφος, μόλις αποφοίτησε από το Εργαστήρι Δημοσιογραφίας:
«Εμένα ο ΑΝΤ1 δεν με πήρε στην αρχή. Μου έκανε δοκιμαστικό για τον ΑΝΤ1 Satelite, όπου δεν σε βλέπουν στην Ελλάδα, σε βλέπει η ομογένεια. Τελικά, πήγα σε μια εφημερίδα, δόκιμη, απλήρωτη για ένα χρόνο, όπως γίνεται με όλα τα νέα παιδιά. Μετά με προσλάβανε, κάθισα ένα χρόνο και στη συνέχεια με πήρανε στην κρατική τηλεόραση».

Για το λόγο που δεν συνέχισε ως παρουσιάστρια ειδήσεων:
«Δεν βαρέθηκα τα δελτία, με βαρέθηκαν. Στις ειδήσεις, οι άνθρωποι που είναι πολύ πετυχημένοι είναι ελάχιστοι. Εγώ δεν θα μπορούσα πότε να φτάσω στο επίπεδό τους. Δεν κάθισα να διαβάσω. Θεωρούσα ότι δεν μπορούσα να γίνω κορυφαία σε αυτό το είδος».

Για τον τίτλο της «κακιάς» που κατά καιρούς της έχει αποδοθεί:
«Νομίζω ότι δεν είμαι καθόλου κακιά, θεωρώ ότι το πιστεύουν εξαιτίας της προηγούμενης εκπομπής που έκανα».

Για την παρουσίαση μεσημεριανών κουτσομπολίστικων εκπομπών:
«Εγώ ντρεπόμουνα περισσότερο γι' αυτό που έκανα. Επειδή είμαι ένας άνθρωπος σχετικά συντηρητικός και σοβαρός, έβγαινα έξω με τον άνδρα μου και έλεγα "τι σκέφτονται τώρα για μένα;". Ένιωθα μια τρομερή ντροπή, και μέχρι να σταματήσω να το κάνω αυτό δεν σταμάτησα να τη νιώθω αυτή την ντροπή».

Σχετικά με τα νούμερα τηλεθέασης:
«Επτά παρά τέταρτο το πρωί που ξυπνάω το γιο μου, κοιτάω και τα νούμερα».

Για τον «πόλεμο» που δέχεται η Ελένη Μενεγάκη με αφορμή την πτώση των ποσοστών τηλεθέασης του «Καφέ με την Ελένη»:
«Δεν είναι στημένο. Όταν ανοίξουν οι ασκοί του Αιόλου για κάποιον, γίνεται μόδα. Αν μιλήσει κάποιος, μετά βγαίνουν όλοι. Είναι μια χιονοστιβάδα αυτό το πράγμα. Κάποιοι προφανώς ήθελαν να πούνε για την Ελένη και τους έκατσε τώρα. Ξέρεις πόσο σκληρή είναι η δουλειά που κάνουμε; H Ελένη έχει μια τεράστια πορεία στην τηλεόραση. Για δύο μήνες από τα 18 χρόνια που κάνει τηλεόραση δεν είναι πρώτη και έχουν πέσει να τη φάνε. Αυτό το πράγμα εμένα με τρομοκρατεί και δείχνει πώς είναι ο χώρος μας, και δείχνει και τους ανθρώπους που είναι είδωλα -γιατί η Ελένη είναι είδωλο- πόσο πολύ χαίρονται να τους κατασπαράσσουν».

Αν ζηλεύει τον Νίκο Ευαγγελάτο:
«Δεν με κάνει να ζηλέψω. Είναι τόσο σοβαρός, τόσο κύριος που δεν μου δίνει αφορμές, αλλά -αν μου δώσει- θα ζηλέψω».

Η απάντησή της στη χιουμοριστική ερώτηση του Πέτρου Κωστόπουλου αν «ρίχνει κατσαρόλα» στο σύζυγό της:
«Είναι ο άνδρας του σπιτιού. Δεν υπάρχει αυτό στο δικό μας σπίτι. Κατσαρόλα στον Ευαγγελάτο; Είσαι τρελός; Aν του ρίξω κατσαρόλα, θα τον ακυρώσω. Κάνω την πάπια στο σπίτι».

Σχετικά με το αν η ίδια μαγειρεύει στο σπίτι, και αν ο Νίκος Ευαγγελάτος ασχολείται καθόλου με την κουζίνα:
«Όταν τον γνώρισα, του μαγείρευα κάθε μέρα. Αλλά εκείνος μου είπε "αν έχεις μια ώρα ελεύθερη, θέλω να την περάσεις μαζί μου". Εκείνος δεν ξέρει ούτε σε ποιο συρτάρι βρίσκονται τα κουτάλια στην κουζίνα».

Δεν διαφωνούν ποτέ με τον Νίκο Ευαγγελάτο:
«Τσακώνομαι κιόλας μαζί του. Είμαι εκρηκτικός χαρακτήρας, παίρνω φωτιά γρήγορα, φουντώνω».

Για την Αγγελική Ηλιάδη:
«Η Αγγελική είναι καλλονή, είναι φίνα γυναίκα, έχει και μια σοβαρότητα που μου αρέσει πολύ. Μου ταιριάζει σαν άνθρωπος και έχει περάσει πολλά. Έχω ζήσει την ιστορία της πριν από τον Μπάμπη. Η ίδια αισθάνεται ότι δεν έχει πάρει αγάπη από τους γονείς της, και όταν κάποιος λέει έτσι, πολλά μπορεί να έχουν συμβεί που εμείς δεν τα γνωρίζουμε».

Για το ενδεχόμενο να κάνει στο μέλλον κάποια αισθητική επέμβαση:
«Εννοείται ότι θα έκανα. Εννοείται ότι θα κάνω. Έχω τρομερό άγχος, επειδή κάθε μέρα βγαίνει το πρόσωπό μου στο γυαλί. Αν κάτι πάει στραβά, κάηκες».

Για την εμφάνισή της στην εκπομπή της χωρίς μακιγιάζ:
«Με δυσκολία το έκανα, γιατί είμαι πολύ κοκέτα. (…) Αισθάνομαι ότι έτσι έρχεται η τηλεθεάτρια πιο κοντά σου και σκέφτεται "Δεν είναι πλαστική η Τατιάνα, ούτε θεά. Αν προσέξω κι εγώ τον εαυτό μου, θα γίνω κι εγώ όμορφη"».

Πώς έτυχε και την ίδια ακριβώς μέρα εμφανίστηκε και η Ελένη Μενεγάκη στη δική της εκπομπή αμακιγιάριστη:
«Δεν μπορώ να στο απαντήσω. Δεν ξέρω τι έγινε. Ξέρω ότι την εκπομπή μου την είχα μαγνητοσκοπήσει πριν από 15 μέρες».

Για τη μείωση μισθού που επεβλήθη σε εκείνη, αλλά και σε άλλα μεγάλα ονόματα της τηλεόρασης:
«Εγώ θεωρώ ότι κάνανε πάρα πολύ καλά. Δεν μπορεί να διώχνουν κόσμο κι εμείς να μένουμε ανέγγιχτοι».

Σχετικά με το πόσο την έχει επηρεάσει η οικονομική κρίση:
«Δεν "την έχω ακούσει" με την κρίση και θα ήμουνα αστεία, αν έλεγα ότι την έχω "ακούσει". Πολύ αστεία θα ήμουνα».

Αν της έχει προταθεί να κάνει πρωινή εκπομπή:
«Δεν μου ζήτησαν να κάνω πρωινό. Το έχω σκεφτεί πολύ σοβαρά, γιατί φοβάμαι ότι η εκπομπή που κάνω το μεσημέρι μπορεί κάποια στιγμή να εξαντληθεί από πλευράς θεματολογίας».

Για την Έλενα Παπαρίζου:
«Η Παπαρίζου έχει παχύνει πολύ, αλλά της πάει. Αλλάζουνε τα πρότυπα κι εγώ το χαίρομαι γιατί μεγαλώνω. Άντε, να αλλάξουνε, για να σταματήσουμε αυτές τις δίαιτες τις εξουθενωτικές».

Όταν ο Πέτρος Κωστόπουλος τη ρώτησε αν έχει υποβληθεί σε επέμβαση αυξητικής στήθους εκείνη γέλασε αλλά λίγο μετά σχολίασε:
«Έχω κάνει ό,τι μπορώ, ώστε στην ηλικία μου -που τη λέω και είμαι 39 ετών- να φαίνομαι μια χαρά. Να φαίνομαι ωραία, με ωραίο σώμα, με ωραία μούρη. Έχω κάνει ό,τι μπορώ. Είμαι και λίγο τυχερή σε αυτό. Αλλά δεν θα είμαι για πάντα έτσι. Μετά τα 40, αλλάζει ο μεταβολισμός της γυναίκας. Άμα φας σαν γουρούνα, θα γίνεις γουρούνα».

Ποιο είναι το δημοσίευμα που την έχει ενοχλήσει περισσότερο:
«Έχουνε γραφτεί τόσα πολλά που δεν ξέρω τι να διαλέξω. Υπήρχε μια τετραετία που κάνανε εμετό πάνω μου κάθε μέρα. Δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω, τι με ενοχλεί πια».

(Yupi.gr)

84Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 03 2009, 03:17

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Στα μπουζούκια Ευαγγελάτος – Στεφανίδου

Tatiana Stefanidou! - Page 4 400_stefanidou1_medium

Το νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται ο Δημήτρης Μητροπάνος και η Πέγκυ Ζήνα,
επέλεξε για να διασκεδάσει την Παρασκευή το βράδυ το ζεύγος Ευαγγελάτου.

Η Τατιάνα Στεφανίδου, η οποία εντυπωσίασε με το μαύρο, στράπλες φόρεμά της, καθόταν δίπλα στον άντρα της ζωής της,
Νίκο Ευαγγελάτο, ο οποίος φορούσε μαύρο κοστούμι, χωρίς γραβάτα. Το ζευγάρι απόλαυσε με φίλους του από το πρώτο τραπέζι,
τον υπέροχο Δημήτρη Μητροπάνο και την Πέγκυ Ζήνα, οι οποίοι καταχειροκροτήθηκαν από τον κόσμο.
Ο Νίκος και η Τατιάνα δεν βγαίνουν συχνά τα βράδια, καθώς προτιμούν να τα περνούν με τα παιδιά στο σπίτι.
Συζητήθηκε μάλιστα πολύ από τα... διπλανά τραπέζια η σικ εμφάνιση της όμορφης Τατιάνας,
η οποία διασκέδασε με το σύζυγό της μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες...

(Zougla.gr)

85Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 03 2009, 05:08

IroGrecia


TD Aventurero Member

Tatiana Stefanidou! - Page 4 818163 Tatiana Stefanidou! - Page 4 919114 Tatiana Stefanidou! - Page 4 818163

86Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 03 2009, 05:13

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

tin epomeni evdomada i tati sto next top model Tatiana Stefanidou! - Page 4 68461

87Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 03 2009, 05:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

john@kos wrote:tin epomeni evdomada i tati sto next top model Tatiana Stefanidou! - Page 4 68461
Den to xanoume me tipotaa Tatiana Stefanidou! - Page 4 592113

88Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 03 2009, 16:25

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Σα να γνωρίστηκαν χθες...

Tatiana Stefanidou! - Page 4 TATIANNA_EVAGELATOS_3375_copy

Σπάνια κάνουν κοινές δημόσιες εμφανίσεις...

Η Τατιάνα Στεφανίδου και ο Νίκος Ευαγγελάτος, αν και αρκετά χρόνια παντρεμένοι, αποφεύγουν να διαφημίζουν την οικογένειά τους.

Όποτε όμως τους πετυχαίνουμε μαζί, τότε βλέπεις έναν άλλο Νίκο και μια άλλη Τατιάνα.

Σίγουρα όταν πάνε για διασκέδαση είναι πιο χαλαροί...
Ειδικά στα μάτια της σκληρής τηλεοπτικής Τάτι βλέπει κανείς πόσο ερωτευμένη είναι με το σύζυγό της.

Σα να γνωρίστηκαν χθες...

Εμείς τους είδαμε στην πρεμιέρα του νυχτερινού κέντρου «Ιερά Οδός», να απολαμβάνουν το Δημήτρη Μητροπάνο και την Πέγκυ Ζήνα.

Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3511%20copy Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3515%20copy Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3516%20copy

Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3440%20copy Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3446%20copy

Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3520%20copy Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3518%20copy Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_TATIANNA%20EVAGELATOS_3519%20copy

(Panoramapress.gr)

89Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 10 2009, 06:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : «H Ναταλία Λιονάκη πρέπει να ήταν πολύ πιεσμένο παιδί»

Tatiana Stefanidou! - Page 4 Tatie

Η Τατιάνα επισκέφτηκε την εκπομπή «Next Top Model» και μίλησε με τα κορίτσια για όλα τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας, την πρωινή ζώνη και τα προσωπικά της. Μερικά από τα καλύτερα αποσπάσματα της συνομιλίας που είχε η Τατιάνα Στεφανίδου με τα κορίτσια του «Next Top Model» αναφέρονται στην εφημερίδα «Real News».

Για την καριέρα της και τα επαγγελματικά της σχέδια: «Όταν ήμουν στο Alter όλα τα μεγάλα ιδιωτικά κανάλια μού έκαναν πρόταση και δεν το πίστευα! Ήταν πάρα πολύ μεγάλα τα νούμερα τηλεθέασης που έκανε το συγκεκριμένο concept στα νεανικά κοινά και αυτά είναι που φέρνουν τη μεγαλύτερη διαφήμιση. Τότε δεν ασχολιόμουν. Εγκλωβίζεσαι κάποια στιγμή, γιατί πρέπει να κάνεις αυτά που σου ζητάνε. Θέλω να κάνω πρωινό. Όπως θέλω να κάνω ακόμα πολλά πράγματα. Πιστεύω ότι έχω να δώσω πολλά στην τηλεόραση. Ένα πρωινό που θα με ενδιέφερε θα ήταν κάτι που δεν θα ακολουθούσε την πεπατημένη. Αν το concept ήταν πρωτότυπο φυσικά και θα το συζητούσα».

Για το δίδυμο Χαριτάτου-Καραμέρου: «Μου αρέσει πολύ αυτό που παρουσιάζουν ο Χαριτάτος με τον Καραμέρο τώρα. Είναι κάτι φρέσκο, νέο. Τέτοιες εκπομπές τις έχει ανάγκη η ελληνική τηλεόραση».

Για την Ελένη Μενεγάκη και την Ευγενία Μανωλίδου: «Η Ελένη είναι ένας λαμπερός άνθρωπος, με αμεσότητα. Αυτό που μου αρέσει είναι ότι παραείναι απλή. Για κάποιους που λένε ότι το παρατραβάει, να τους πω ότι είναι πολύ μακριά. Τη γνωρίζω χρόνια και ξέρω πολύ καλά πόσο ειλικρινής είναι. Η Ευγενία είναι ένα πολύ λαμπερό κορίτσι που το συμπαθώ ιδιαίτερα, καθώς έχει και παιδεία αλλά και star quality. Και αυτό σημαίνει ότι έχει μέλλον στην τηλεόραση».

Για την Αγγελική Ηλιάδη: «Είναι ξεχωριστή περίπτωση. Είναι καλλονή και έχει μια σοβαρότητα. Μου ταιριάζει σαν άνθρωπος και έχει περάσει και πολλά. Έχω ζήσει την ιστορία της πριν από το τραγικό συμβάν με το σύζυγό της. Τα προβλήματα με τους δικούς της και τις δυσκολίες στην οικογένειά της. Αισθάνθηκα πάρα πολύ κοντά της».

Για τη Ναταλία Λιονάκη: «Με τη Ναταλία ένιωσα ιδιαίτερα. Σκέψου μια μάνα που έχει μόνο ένα παιδί το οποίο έχει τελειώσει δύο πανεπιστήμια, πέτυχε στη δουλειά της και ξαφνικά έγινε καλόγρια. Πρέπει να ήταν πολύ πιεσμένο παιδί, νομίζω, επειδή ήταν πάντα και παντού πρώτη».

Για τη σχέση της με το Νίκο Ευαγγελάτο και το εάν τον ζηλεύει: «Είναι σοβαρός, ζεστός, κύριος και δεν μου δίνει αφορμές να τον ζηλεύω. Αν μου δώσει αφορμές, θα ζηλέψω».

(Yupi.gr)

90Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 10 2009, 11:47

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Τατιάνα στη συναυλία της Beyonce

Tatiana Stefanidou! - Page 4 IU8U8948_copy

Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_IU8U8956%20copy Tatiana Stefanidou! - Page 4 Phoca_thumb_l_IU8U8958%20copy

(Panoramapress.gr)

91Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 10 2009, 23:07

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τι κρύβει η συνέντευξη της Τατιάνας για το πρωινό;

Tatiana Stefanidou! - Page 4 STEFANIDOY_27112008

“Θέλω να κάνω πρωινό” είπε η Τατιάνα Στεφανίδου πριν από μερικές μέρες, μόνο που κάποιοι δεν θεωρούν καθόλου αθώα ή τυχαία τη συγκεκριμένη δήλωση. Και αυτό γιατί είναι γνωστό πως το Mega φλερτάρει τα τελευταία δύο χρόνια με την παρουσιάστρια. Με δεδομένο το γεγονός ότι η Τατιάνα Στεφανίδου έχει υπογράψει με τον ΑΝΤ1 συμβόλαιο διάρκειας ενός χρόνου και με δεδομένο επίσης ότι και η πεντάδα του πρωινού του Mega έχει επίσης υπογράψει ένα συμβόλαιο, δεν αποκλείεται να δούμε την παρουσιάστρια να αναλαμβάνει καθήκοντα. Είναι άλλωστε γεγονός ότι τα νούμερα που φέρνουν οι πέντε νέοι παρουσιαστές του πρωινού του Μεγάλου καναλιού δεν είναι τα αναμενόμενα και έτσι δεν αποκλείεται να δούμε αλλαγή... φρουράς!

(Gossip-tv.gr)

92Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 10 2009, 23:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Τατιάνα Στεφανίδου και τα... 'πολύτιμά' της

Tatiana Stefanidou! - Page 4 1183_TATIANA_STEFANIDOY_13102008

Στις Ferrari δεν ξέρουμε αν έχει αδυναμία η εντυπωσιακή Τατιάνα Στεφανίδου, στα έργα τέχνης Christian Louboutin όμως, την κατηγορία Ferrari των παπουτσιών, έχει και μάλιστα υπερβολική! Ο σχεδιαστής Christian Louboutin εμπνευσμένος από τα κορίτσια του famous cabaret Folie Bergere, που είχαν λάθος στάση του σώματος φορώντας ψηλοτάκουνα, μελέτησε και μεγαλούργησε! Έκτοτε, τα παπούτσια με την κόκκινη σόλα, σήμα κατατεθέν του, έχουν λατρέψει πολλές μεγάλες σταρ και όχι μόνο ! Η απόλυτη πανύψηλη γόβα και τα εκλεπτυσμένα σχέδια δεν θα μπορούσαν λοιπόν να λείπουν από την γκαρνταρόμπα της κομψής παρουσιάστριας, τα οποία “συλλέγει” με πάθος!

(Gossip-tv.gr)

93Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Nov 10 2009, 23:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα VS Θεοφάνους : Εκείνος την «έστησε» και εκείνη του απάντησε δημόσια!

Tatiana Stefanidou! - Page 4 400_stefanidou_theofanous_medium

Δεν μπόρεσε να κρύψει τον εκνευρισμό της κατά τη διάρκεια της χθεσινής εκπομπής της η Τατιάνα Στεφανίδου, όταν ο Γιώργος Θεοφάνους την «έστησε» και δεν βγήκε ποτέ να μιλήσει σε τηλεφωνική σύνδεση με το «Αξίζει να το Δεις», όπως η παρουσιάστρια είχε προαναγγείλει.

Τα πράγματα συνέβησαν ως εξής: Αρχικά, η Τατιάνα Στεφανίδου εξήγησε στο κοινό της ότι ο Γιώργος Θεοφάνους επρόκειτο να μιλήσει ζωντανά στην εκπομπή σχετικά με όσα έγιναν στο τελευταίο επεισόδιο του «X-Factor»: «Σε λίγο θα μιλήσουμε με τον Γιώργο Θεοφάνους. Τι έχει γίνει εκεί στο "X-Factor". Σφαγή. Μακελειό. Θα τα δούμε όλα σε λίγο, θα μας τα πει ο Γιώργος Θεοφάνους στο τηλέφωνο» είπε η Τατιάνα, η οποία όμως συνέχισε: «Αν κατάφερε ο Γιώργος Θεοφάνους να κάνει έξαλλο και τον Λεβέντη, συγχαρητήρια! Συγχαρητήρια! Αν κατάφερες να εκνευρίσεις και τον Λεβέντη, δεν υπάρχει άλλος άνθρωπος που να μην μπορείς να το καταφέρεις».

Λίγη ώρα αργότερα όμως, μια φανερά ενοχλημένη Τατιάνα έβγαζε σε τηλεφωνική επικοινωνία, όχι τον Γιώργο Θεοφάνους, αλλά την Κατερίνα Γκαγκάκη, εξηγώντας: «Η Κατερίνα Γκαγκάκη είναι εδώ για να μας ξελασπώσει. Διότι είχαμε συμφωνήσει με τον Γιώργο Θεοφάνους να μιλήσει στην εκπομπή -η οποία είναι ζωντανή και πρέπει κάπως να καλύψει το χρόνο της- και ο Γιώργος ξαφνικά αποφάσισε ότι δεν θα μιλήσει στην εκπομπή». Παράλληλα, όταν στη συνέχεια η διευθύντρια επικοινωνίας του ΑΝΤ1 προσπάθησε να δικαιολογήσει την ένταση που υπήρξε στο τελευταίο «X-Factor» ανάμεσα στον Γιώργο Λεβέντη και τον Γιώργο Θεοφάνους, αποδίδοντάς την στο τηλεφώνημα για βόμβα που είχε προηγηθεί, η Τατιάνα -με μια δόση ειρωνείας- σχολίασε: «Θες να πεις ότι τον Γιώργο τον Θεοφάνους τον πείραξε η βόμβα; Γιατί με αυτή τη λογική θα πρέπει να έχουν υπάρξει τηλεφωνήματα για βόμβα σε όλα τα "X-Factor"».

Ήταν όμως μια μέρα γενικότερου εκνευρισμού για την Τατιάνα Στεφανίδου η χθεσινή, αφού από τον αέρα του «Αξίζει να το Δεις» αποφάσισε να απαντήσει και σε κάποιες αρνητικές κριτικές που είχαν γίνει σχετικά με θέμα προηγούμενης εκπομπής της: «Όταν παρουσιάσαμε το θέμα της Χρύσας και του Ντέμη, δεχτήκαμε μια απίστευτη επίθεση από μια μερίδα συναδέλφων. "Ντροπή της Τατιάνας που εκμεταλλεύεται τον ανθρώπινο πόνο, ντροπή της που έβγαλε τον άνθρωπο που κάηκε για να κάνει τηλεθέαση" είπαν. Σας γράφω στα παλιά μου τα παπούτσια» ήταν τα λόγια της.

(Yupi.gr)

Poso pio thea ginetai otan ta xwnei Tatiana Stefanidou! - Page 4 829790

94Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Nov 16 2009, 04:25

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : Η ειρωνική απάντηση της Ντέπυς Γκολεμά

Tatiana Stefanidou! - Page 4 83b29516e320cad1cb1a26ab42295742

Την περασμένη Τρίτη η Τατιάνα Στεφανίδου απάντησε δημόσια μέσω της εκπομπής της στις αρνητικές κριτικές
που έχει δεχτεί τον τελευταίο καιρό: "Ντροπή της Τατιάνας που εκμεταλλεύεται τον ανθρώπινο πόνο,
ντροπή της που έβγαλε τον άνθρωπο που κάηκε για να κάνει τηλεθέαση" είπαν.
"Σας γράφω στα παλιά μου τα παπούτσια" ήταν τα λόγια της χωρίς όμως να αναφερθεί σε συγκεκριμένο πρόσωπο.

Η γνωστή κριτικός, όμως, Ντέπυ Γκολεμά, φαίνεται πως πήρε την απάντηση της Τατιάνας προσωπικά
και αποφάσισε να της απαντήσει με τη σειρά της μέσω της στήλης της στην εφημερίδα Real News:
«Αγαπητή Τατιάνα. Ουδόλως με νοιάζει αν με έχεις γράψει στα παλιά σου τα παπούτσια, όπως είπες.
Αυτό που θα είχε ενδιαφέρον για μένα θα ήταν να μας έστελνες και κανένα ζευγάρι, μπας και βάλουμε
καμιά φίρμα στο ποδάρι μας. Το λέει και ο λαός: παπούτσι από την Τατιάνα σου κι ας είναι και γραμμένο...».

(Yupi.gr)

Mono min mathei thn apanthsh h Tati kai stenaxwrithei Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401

95Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Nov 16 2009, 05:47

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

poios thn klanei thn kontoxontrh lesvia Ntopi(xwtiko ston harry potter)Gkolyva Tatiana Stefanidou! - Page 4 84583 Tatiana Stefanidou! - Page 4 644607 Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401
mhn asxolise Tatiana mou,dwse ton oikto sou ki'edw lol!

http://WWW.THALIA.COM

96Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Nov 16 2009, 07:05

Litsa

Litsa
TD Fan

xaxaxa m arese i apantisi ts ntepys...dwseeeeeeee Tatiana Stefanidou! - Page 4 68461

http://www.thalia.com

97Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Nov 16 2009, 22:21

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401 Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401 Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401 Tatiana Stefanidou! - Page 4 720401 Tatiana Stefanidou! - Page 4 448136

na doume ti 8a pei h tatiana....

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

98Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Nov 20 2009, 00:01

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Ok!" / 18.11.2009

Tatiana Stefanidou! - Page 4 0007v

99Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Nov 20 2009, 00:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Tatiana Stefanidou! - Page 4 0008am

100Tatiana Stefanidou! - Page 4 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Nov 20 2009, 00:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Tatiana Stefanidou! - Page 4 0009se

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum