Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Tatiana Stefanidou!

+11
Thaly-Diosa
Litsa
IroGrecia
sylver
kost@s
Rosalinda
olympiap1994
john@kos
Promiscuous
*D~A~D*
spike24
15 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down  Message [Page 12 of 13]

276Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 17:54

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

john@kos wrote:oxi allo zeta k xatzigianni Tatiana Stefanidou! - Page 12 64628

sumfwnw Tatiana Stefanidou! - Page 12 720401

277Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 18:05

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

na fygoune , na pane allou Tatiana Stefanidou! - Page 12 687913

278Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 18:54

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το σχόλιο για το ζεύγος Μακρυπούλια - Χατζηγιάννη : Παίρνει το μέρος των φωτογράφων!
Tatiana Stefanidou! - Page 12 5a8cbfb2b266ec19752fe14bddd25f7e



Σχολιάζοντας κατά τη διάρκεια της εκπομπής της το χθεσινοβραδινό καβγά του
Μιχάλη Χατζηγιάννη και της Ζέτας Μακρυπούλια με ρεπόρτερ που προσπα-
θούσε να τους φωτογραφίσει στο κέντρο της Γλυφάδας, η Τατιάνα Στεφανίδου
εξήγησε πως κακώς το ζευγάρι επιμένει να αποφεύγει το φωτογραφικό φακό.

«Από τη μία είναι δύσκολο αυτό, το έχω βιώσει κι εγώ πολύ έντονα σε πολλές στιγμές της ζωής
μου. Από τη άλλη όμως, ο φωτογράφος θέλει να κάνει τη δουλειά του», είπε η παρουσιάστρια
του «Αξίζει να το Ζεις». «Αλλά λέω στον Μιχάλη και στη Ζέτα, που είναι τόσο ωραίο ζευγάρι, ας
κάτσουν να βγάλουν μια φωτογραφία, να τους δούμε να τους καμαρώσουμε, και μετά θα
σταματήσουν να ασχολούνται τόσο πολύ μαζί τους» πρόσθεσε, τονίζοντας πως όσο περισσότερο
εκείνοι προσπαθούν να κρατήσουν μια σχέση -που ήδη ο κόσμος γνωρίζει- μακριά από τα φώτα
της δημοσιότητας, τόσο τα media θα δείχνουν πιο έντονο ενδιαφέρον για τη σχέση αυτή.

http://www.yupi.gr/gossip/c25144/Tatiana_Stefanidoy.html

279Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 18:56

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : Αποκαλύπτει την ηλικία της!
Tatiana Stefanidou! - Page 12 425236d1d417d09438918515afbd6861


Συζητώντας με έναν από τους καλεσμένους της εκπομπής της το μεσημέρι
της Παρασκευής, η Τατιάνα Στεφανίδου όχι μόνο δήλωσε την ηλικία της
αλλά και εξήγησε ότι από εδώ και πέρα θα αρχίσει να λέει ψέματα γιΆ αυτή!

«Γεννήθηκα Απρίλιο, 18 Απριλίου του 1970», είπε η παρουσιάστρια του «Αξίζει να το
Ζεις». «Δεν θα έπρεπε να το λέω, αλλά εγώ συνεχίζω» συμπλήρωσε γελώντας.
«Θα σταματήσω όμως! Όποιος και να με ρωτάει από εδώ και πέρα θα λέω συνέχεια 40!».

http://www.yupi.gr/gossip/c25146/Tatiana_Stefanidoy.html

280Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 20:29

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

me kourase to 8emataki me tn xatzhgiannh -makrupoulia

pws k apofasise na pei tn ilikia t ?

281Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 20:31

spike24

spike24
TD Aventurero Member

marakii_1988 wrote:me kourase to 8emataki me tn xatzhgiannh -makrupoulia

pws k apofasise na pei tn ilikia t ?

Panta thn elege opote th rwtousan, egw to thymomoun apo palia oti einai gennimenh to 1970 Tatiana Stefanidou! - Page 12 68461

Den kserw giati egine thema twra p thn ksanaeipe Surprised

282Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 20:36

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

xerw egw dn to eixa ksana akousei nomiza oti tn ekrube ...stn tileorash 8umamai tn eixan rwthsei k to apefuge....
ti na pw 40 einai dn einai 100 na mn oti 8a ntrapei
bravo t pou to eipe

283Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 20:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

marakii_1988 wrote:xerw egw dn to eixa ksana akousei nomiza oti tn ekrube ...stn tileorash 8umamai tn eixan rwthsei k to apefuge....
ti na pw 40 einai dn einai 100 na mn oti 8a ntrapei
bravo t pou to eipe

Oxi, kai sxedon panta otan kanei ekswfyllo sto Down Town, grafei kai thn hlikia ths Surprised

Tha s scanarw pio meta an einai na deis merika Tatiana Stefanidou! - Page 12 68461

284Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 22 2011, 20:39

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

aa ok 8a ta dw meta panouli mou

285Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sat Jan 29 2011, 23:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Στεφανίδου - Ευαγγελάτος : Στη Νέα τους Γειτονιά
Tatiana Stefanidou! - Page 12 28538a2a38aaae87e730ac81882e98bc


Ύστερα από μία εβδομάδα γεμάτη από επαγγελματικές υποχρεώσεις, η Τατιάνα Στεφανίδου και ο
Νίκος Ευαγγελάτος προτίμησαν το περασμένο Σάββατο να αφιερώσουν χρόνο ο ένας στον άλλον.

Έτσι, οι δύο δημοσιογράφοι πιασμένοι χέρι χέρι, αχώριστοι και ερωτευμένοι, έπειτα από οκτώ
χρόνια γάμου, έφτασαν στο κέντρο της Κηφισιάς. Λίγο μετά τις δύο το μεσημέρι επέλεξαν γνωστό
εστιατόριο της περιοχής για ένα τετ-α-τετ γεύμα και στη συνέχεια, πάλι χέρι χέρι, κατευθύν-
θηκαν σε κοντινό café λίγο πριν από την επιστροφή στο σπίτι τους, μετά τις 5.30 το απόγευμα.

http://www.yupi.gr/gossip/c25341/Stefanidoy-_Eyaggelatos.html

286Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Feb 02 2011, 20:15

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το Kαρφί της Τατιάνας στον ΑΝΤ1

Tatiana Stefanidou! - Page 12 Image


Αναλύοντας τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι τηλεοπτικοί σταθμοί και τις
εκπομπές που κόβονται, η Τατιάνα έκανε ένα -μάλλον- ειρωνικό σχόλιο
για το τηλεπαιχνίδι «Deal» του ΑΝΤ1 με παρουσιαστή τον Χρήστο Φερεντίνο.

Ένας από τους καλεσμένους είπε πως το «Deal» δεν κόβεται αλλά ολοκληρώνει τα επεισόδια
που είχαν συμφωνηθεί αρχικά να προβληθούν. «Έτσι το λένε τώρα; (γέλια). Αυτό είναι το
καινούριο το “ολοκλήρωσε τα επεισόδια”. Ελάτε, ρε παιδιά, όταν ήταν στα πάνω του το βάζανε
και Σαββατοκύριακο και κάθε μέρα. Μη σου πω ότι το βάζανε και τη νύχτα σε επανάληψη».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=249769&cid=11

287Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Feb 02 2011, 20:18

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : Δίνει Eπαγγελματικές Συμβουλές στον Γρηγόρη Αρναούτογλου
Tatiana Stefanidou! - Page 12 9faf93423ce557ac26a4bfafa411d27e


Το μεσημέρι της Τρίτης το κεντρικό θέμα της εκπομπής «Αξίζει να το Ζεις» ήταν
η «Μεγάλη κρίση για την τηλεόραση», όπως χαρακτηριστικά ανέφερε ο τίτλος.

Η Τατιάνα Στεφανίδου μαζί με τους καλεσμένους της συζητούσε για την ελληνική τηλεό-
ραση αναλύοντας πιο συγκεκριμένα τα όσα ακούγονται για τον Γρηγόρη Αρναού-
τογλου — αν θα μείνει ή όχι στο Mega. «Αν είσαι στο Mega και σε θέλει δεν πας πουθενά.

Είναι ένα μεγάλο μαγαζί που δεν κόβει προγράμματα στη μέση της σεζόν, πληρώνει
κανονικά στο τέλος του μήνα, έχει σοβαρούς μετόχους από πίσω. Δεν πας που-
θενά αν σε θέλει το Mega, εκτός και αν έχει δεύτερες σκέψεις για σένα οπότε… ΟΚ!».

http://www.yupi.gr/gossip/c25494/Tatiana_Stefanidoy.html

288Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sun Feb 06 2011, 19:26

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

geia sou re panouli me ta postakia sou ta wraia...
8ea tatiana

289Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Mar 09 2011, 21:32

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : «H Μάχη Μου Με Την Ανορεξία»
Tatiana Stefanidou! - Page 12 5a8cbfb2b266ec19752fe14bddd25f7e


Με καλεσμένη τη Ζέτα Δούκα στην εκπομπή της, η Τατιάνα Στεφανίδου αναφέρθηκε για ακόμα
μια φορά στο πρόβλημα ανορεξίας που έχει αντιμετωπίσει (σ.σ.: έχει παραδεχτεί πως υπέφε-
ρε από τη συγκεκριμένη διατροφική διαταραχή και πως σχεδόν ποτέ δεν τρώει όσο θα ήθελε).

«Από το χορό έπαθα κι εγώ την ανορεξία. Με τον κλασικό χορό τρελαίνεσαι»
είπε η παρουσιάστρια του «Αξίζει να το Ζεις», αναφερόμενη στα
χρόνια που είχε φύγει στο εξωτερικό κυνηγώντας μια καριέρα στο μπαλέτο.

«Στις περισσότερες περιπτώσεις, η οικογένεια έχει παίξει ένα ρόλο σε αυτό» παραδέ-
χτηκε αργότερα. «Ο πατέρας μου, προερχόμενος από το χώρο του αθλητισμού (ο
Μίμης Στεφανίδης υπήρξε διάσημος μπασκετμπολίστας) ήθελε να βλέπει κορμιά γυμνα-
σμένα, χωρίς λίπος. Η μητέρα μου, από την άλλη, θαύμαζε τις αδύνατες μπαλαρί-
νες. Όλο αυτό ενέχει έναν ψυχαναγκασμό» σχολίασε η Τατιάνα, τονίζοντας παράλλη-
λα πως η αγάπη των γονιών της προς εκείνη ήταν πάντοτε εμφανής και δεδομένη.

http://www.yupi.gr/gossip/c26750/Tatiana_Stefanidoy.html

290Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Mar 10 2011, 01:40

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : «Ο Νίκος έγινε πολύ πιο γλυκός και τρυφερός»
Tatiana Stefanidou! - Page 12 B8399e0f17b74d19ce6b1f953bdfdd2b


Κατά τη διάρκεια της εκπομπής της το απόγευμα της Τετάρτης, η Τατιάνα Στεφα-
νίδου, συζητώντας με τον καλεσμένο της, Θανάση Ευθυμιάδη, εξήγησε
πώς έχει επηρεάσει τον Νίκο Ευαγγελάτο η αποχή του από τα τηλεοπτικά δρώμενα.

«Συζητάγαμε προχθές με το σύζυγό μου», εξήγησε η 40χρονη παρουσιάστρια, «και μου έλεγε “ξέ-
ρεις πόσο διαφορετικός άνθρωπος θα γίνεις όταν σταματήσεις από την τηλεόραση;”. Ο Νίκος έχει
σταματήσει, και κάνει κάτι πολύ πιο δημιουργικό. Ξέρεις πόσο έχει αλλάξει; Πόσο πιο ήρεμος άνθρω-
πος έχει γίνει;Πόσο πιο γλυκός,πόσο πιο τρυφερός;Πόσο έχει έρθει κοντά στα παιδιά του;» συνέχισε.

Μάλιστα, η Τατιάνα χαρακτήρισε «βίαιη» τη διακοπή της τηλεοπτικής πορείας του συζύγου της, τονί-
ζοντας πως, παρά το σοκ της αλλαγής, εκείνος κατάφερε να αλλάξει τη ζωή του προς το καλύτερο.

http://www.yupi.gr/gossip/c26782/Tatiana_Stefanidoy.html

291Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Mar 10 2011, 05:26

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : Στον αέρα με γαστρεντερίτιδα!
Tatiana Stefanidou! - Page 12 9faf93423ce557ac26a4bfafa411d27e


Παρά το γεγονός ότι ήταν άρρωστη, η Τατιάνα Στεφανίδου εμφανί-
στηκε κανονικά στο πλατό του «Αξίζει να το Ζεις» την Τετάρτη.

Λίγο μετά την έναρξη της εκπομπής, η παρουσιάστρια εξήγησε: «Με έχει χτυπήσει αυτή η επιδημία
της γαστρεντερίτιδας». Και συνέχισε, απευθυνόμενη στον Θανάση Ευθυμιάδη που ήταν ο πρώτος
καλεσμένος της: «Μόλις φύγεις από εδώ θα πλύνεις τα χεράκια σου με σαπουνάκι, γιατί έχεις και
δύο μωρά παιδιά. Και το κοινό δεν θα με πλησιάσει για φωτογραφίες και τα λοιπά όπως συνήθως.
Κατά τα άλλα, αν χρειαστεί να πεταχτώ μέχρι έξω για λίγο, κάτι θα βρεις να κάνεις έτσι;».

http://www.yupi.gr/gossip/c26783/Tatiana_Stefanidoy.html

292Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Mar 10 2011, 05:29

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

perastika tis Tatiana Stefanidou! - Page 12 400638

293Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Mar 10 2011, 21:50

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

aima tn phge..... Tatiana Stefanidou! - Page 12 68461 persatika t

294Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Mar 15 2011, 00:49

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Τατιάνα στο "Επτά" / Part 1



Η Τατιάνα στο "Επτά" / Part 2

295Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Mar 15 2011, 05:29

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : Η Συγκινητική Εξομολόγηση για τον Νίκο Ευαγγελάτο

Tatiana Stefanidou! - Page 12 400_Tatiana_Stefanidoy2_medium


Μια αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε η Τατιάνα Στεφανίδου στη Μαρία Σταματέρη
και την εκπομπή «Επτά». Η παρουσιάστρια του «Αξίζει να το Ζεις» μίλησε για
την οικογένειά της, τη σχέση της με τον Νίκο Ευαγγελάτο ύστερα από 13 χρόνια
γάμου, αλλά και για το ενδεχόμενο να αποκτήσουν οι δυο τους ένα ακόμα παιδί.

Ποια περίοδο της ζωής της θεωρεί ότι «αξίζει που έζησε»; «Αξίζει να ζω αυτή τη συγκεκριμένη
περίοδο της ζωής μου. Γιατί είναι ίσως η πιο τρυφερή και γλυκιά σε προσωπικό επίπεδο. Μέσα από
τις δυσκολίες, οι άνθρωποι και οι οικογένειες δένονται. Και επίσης, οι άνθρωποι αλλάζουν. Και
αλλάζουν είτε προς το καλύτερο, είτε προς το χειρότερο. Αυτή την περίοδο της ζωής μου, εγώ
την βιώνω ως την πιο γλυκιά, γιατί έχουμε έρθει πιο κοντά σαν οικογένεια. Οι επαγγελματικές
αλλαγές μάς έκαναν πιο δυνατούς και μας έφεραν πιο κοντά».

Είναι ακόμα ερωτευμένη με τον Νίκο Ευαγγελάτο; «Νομίζω ότι τώρα είναι κάτι πολύ πιο σύνθετο
και πιο δυνατό. Παραμένει ο έρωτας. (Συγκινείται) ΓιΆ αυτό δεν θέλω να δίνω συνεντεύξεις, γιατί
δεν θέλω να μιλάω δημόσια για πράγματα που με συγκινούν και να ανοίγομαι. (…) Είναι πιο
δυνατά τα συναισθήματα τώρα. (…) Εγώ αισθάνομαι ότι αυτή η σχέση άλλαξε προς το καλύτερο.
¶ρχισε να φεύγει -και πρώτα από τον Νίκο- αυτή η τρέλα της τηλεόρασης. Αυτό το πράγμα έχει
μια σκληρότητα, είναι ένα είδος πρωταθλητισμού ψυχοφθόρο και με αρνητικά στοιχεία. Μπήκε
στη ζωή του Νίκου η δημιουργία, ανθίζει επαγγελματικά. Ηρέμησε, έγινε πιο γλυκός, ακόμα πιο
τρυφερός, ακόμα πιο καλός μπαμπάς και σύζυγος. Από την άλλη, συνειδητοποιείς με το χρόνο ότι
ωραία είναι η καριέρα και η λάμψη, αλλά η βάση σου είναι η οικογένεια, το δέσιμο, οι άνθρωποι.
Αυτό είναι που μένει. Και όποιος δεν επένδυσε πολύ σε αυτό, στην πορεία του χρόνου το μετανιώνει».

Έχει σκεφτεί ποτέ να χωρίσει; «Χωρίς να το σκεφτώ καν, σου λέω ότι όχι, ποτέ δεν πέρασε απΆ
το μυαλό μου. Νομίζω ούτε από το δικό του. Είναι κάτι που δεν το σκέφτηκα ποτέ, παρά τις
δυσκολίες που πέρασε η σχέση — όπως όλες οι σχέσεις, με τα πάνω της και με τα κάτω της. Δεν
ήταν όμως ποτέ οι δυσκολίες τόσο έντονες και ανυπέρβλητες, δεν ήταν θέματα που ένα ζευγάρι
δεν μπορεί να ξεπεράσει. Εντάσεις περάσαμε κατά καιρούς. Και θα ξαναπεράσουμε. Αυτά δεν
τελειώνουν σε ένα γάμο. Όταν δύο άνθρωποι είναι στην ίδια δουλειά και ζουν περιόδους ακραί-
ας έντασης, και γυρνάνε στις 10 και στις 11 το βράδυ στο σπίτι σαν τρελοί, αλλόφρονες από τη
δουλειά, δεν είναι ρομπότ και βέβαια θα μεταφέρουν την ένταση».

Θα έκανε ένα ακόμα παιδί; «Θα σου πω κάτι… Έχουμε μεγαλώσει και δεν έχουμε δώσει ούτε
αρκετό χρόνο στα παιδιά που έχουμε κάνει, αλλά ούτε αρκετό χρόνο ο ένας στον άλλον.
Περνάνε τα χρόνια και ζούμε με την αίσθηση ότι δεν έχουμε δεθεί αρκετά, ότι δεν έχουμε
ταξιδέψει οι δυο μας αρκετά, ότι δεν έχουμε βγει έξω να φάμε οι δυο μας αρκετά, ότι δεν έχουμε
ξοδέψει χρόνο για μας. Αν μπει ένα ακόμα παιδί στη ζωή μας, θα θέλει κι αυτό να μοιραστεί το
χρόνο και νομίζω ότι αυτό θα είναι λίγο άδικο για όλους τους υπόλοιπους. ΓιΆ αυτό δεν το κάνω».

http://www.yupi.gr/gossip/c26938/Tatiana_Stefanidoy.html

296Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Mar 15 2011, 21:16

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

tn paraseuh evlepa pou o evaggelatos pira sunenteuksh st deltio tn thalia ee ma ti aisxos htan auto .... anagoula sketi pali kala pou htan h thalia k elampse t skiniko

297Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Mar 25 2011, 05:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τι Φοβάται η Τατιάνα;

Tatiana Stefanidou! - Page 12 Image


Η Τατιάνα Στεφανίδου αποκάλυψε τη μεγαλύτερη φοβία της: να μη μείνει ποτέ μό-
νη της. Με καλεσμένη την Κάτια Δανδουλάκη στην εκπομπή της, το απόγευμα
της Πέμπτης, η Τατιάνα ομολόγησε ότι η μοναξιά μπορεί να της προκαλέσει πανικό.

«Ένα πράγμα που εγώ προσωπικά φοβάμαι πάρα πολύ στη ζωή μου είναι η μοναξιά, το να μείνω
μόνη μου. Φοβάμαι το να μπω στο σπίτι και να είναι άδειο. Παθαίνω πανικό. Ήδη το σκέφτο-
μαι που τα παιδιά μου θα φύγουν για να πάνε να σπουδάσουν», είπε η 40χρονη παρουσιάστρια.

Σε άλλο σημείο της συνέντευξης, η Τατιάνα Στεφανίδου ρώτησε την Κάτια Δανδουλάκη αν έχει
κουραστεί να δουλεύει, εξηγώντας πως η ίδια το νιώθει κατά καιρούς: «Δεν έχεις κουραστεί;
Εγώ -που είμαι πιο νέα από εσένα- σκέφτομαι ότι έχω και πέντε φράγκα στην μπάντα, κάποια
στιγμή να ξεκουραστώ, να πάω και ένα ταξίδι στο εξωτερικό και να μη σκέφτομαι».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=281628&cid=11

298Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Mar 25 2011, 06:03

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

i monaksia einai oti xeirotero Tatiana Stefanidou! - Page 12 400638

299Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Apr 01 2011, 23:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : "Αν Κάνω Πλαστική δεν θα το Πω"

300Tatiana Stefanidou! - Page 12 Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon May 02 2011, 14:41

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Δεν Μιλιέται η Τατιάνα με την Μενεγάκη;

Sponsored content



Back to top  Message [Page 12 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum