Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Tatiana Stefanidou!

+11
Thaly-Diosa
Litsa
IroGrecia
sylver
kost@s
Rosalinda
olympiap1994
john@kos
Promiscuous
*D~A~D*
spike24
15 posters

Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Message [Page 1 of 13]

1Tatiana Stefanidou! Empty Tatiana Stefanidou! Sun Aug 02 2009, 21:47

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Τατιάνα και ο Πρωινός Καφές: Οι διαδόσεις συνεχίζονται!

Tatiana Stefanidou! 400steaflarge

Αν και η Ευγενία Μανωλίδου φαίνεται να είναι η επικρατέστερη για το ρόλο της παρουσιάστριας του «Πρωινού Καφέ», ένα νέο σενάριο ψιθυρίζεται στους κλειστούς κύκλους του ΑNT1. Η επιστροφή της Τατιάνας από τις διακοπές θα σημάνει την έναρξη νέων διαπραγματεύσεων με το σταθμό προκειμένου να αναλάβει τον «Πρωινό Καφέ».

Άνθρωπος που έχει στενή σχέση με το σταθμό λέει στο yupi: «Αν τελικά η Τατιάνα δεχτεί να αναλάβει τον "Πρωινό Καφέ" θα το κάνει σίγουρα με πολύ περισσότερα χρήματα και θα απαιτήσει να έχει τη δική της ομάδα, η οποία είναι ήδη "στημένη" από την περσινή εκπομπή. Στον "Πρωινό Καφέ" ο μόνος που παραμένει από το προηγούμενο team είναι ο Στέλιος Αντωνιάδης. Αυτή την εβδομάδα γίνονται καθημερινά δοκιμαστικά για την ανεύρεση ανθρώπων που θα πλαισιώνουν τη νέα παρουσιάστρια. Μοντέλα, δημοσιογράφοι και παρουσιαστές έχουν περάσει από τα στούντιο Κάππα για τα δοκιμαστικά. Ωστόσο, κανείς και καμία δεν έχει πάρει το πράσινο φως για να συνεχίσει στη νέα ομάδα του "Πρωινού Καφέ"».

2Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Sun Aug 02 2009, 22:03

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Αναλαμβάνει την παραγωγή του «Πρωινού Καφέ»;

Tatiana Stefanidou! 400stefanidou1medium

Το γραφείο τύπου του σταθμού διαψεύδει την πληροφορία λέγοντας ότι "δεν έχει συζητηθεί κάτι τέτοιο", αν και η διαρροή έχει γίνει από πολύ γνωστό όνομα του σταθμού που συνεχίζει να επιμένει για το αληθές των λόγων του.

Αν και βρισκόμαστε ήδη ένα βήμα πριν από το τέλος της καλοκαιρινής περιόδου, πυρετός συσκέψεων επικρατεί στο κανάλι του Αμαρουσίου. Οι αλλαγές στο τηλεοπτικό προσκήνιο διαδέχονται η μία την άλλη, ενώ πέρα από τα μεταγραφικά σχέδια των παρουσιαστών και τις φημολογίες περί αποχώρησής τους κανείς δεν μπορούσε να προβλέψει πως κάποιοι παρουσιαστές - με μεγάλη τηλεοπτική εμπειρία- θα επέλεγαν να ασχοληθούν με την παραγωγή γνωστών projects που από την αρχή της ιδιωτικής τηλεόρασης βρίσκονται στο πρόγραμμα του ANT1.

Ο λόγος για την Τατιάνα Στεφανίδου για την οποία έχουν ακουστεί και γραφτεί τόσα από τα μέσα της προηγούμενης σεζόν περί αποχώρησης της από τον ANT1. Η Τατιάνα όχι μόνο δεν σκέφτεται να αποχωρήσει από το κανάλι, που της χάρισε απλόχερα τις καλύτερες τηλεθεάσεις στην τηλεοπτική της καριέρα, αλλά θα αναλάβει από τη νέα σεζόν την παραγωγή του «Πρωινού Καφέ» που μέχρι τώρα ήταν στα χέρια του Στέλιου Αντωνιάδη. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι η Τατιάνα θα είναι και η κεντρική παρουσιάστρια του πρωινού μιας και αυτή τη στιγμή γίνονται δοκιμαστικά στον ΑNT1 για να επιλέξουν, πέρα από τον κεντρικό παρουσιαστή, και τους συνεργάτες με τους οποίους θα βγει η εκπομπή στον αέρα από τα μέσα Σεπτέμβρη. Επικρατέστερη φυσικά θεωρείται η Ευγενία Μανωλίδου αλλά σίγουρα δεν θα είναι μόνη της, καθώς ο σταθμός φροντίζει από τώρα να τοποθετήσει δίπλα της μια δυνατή δημοσιογραφική ομάδα.

Η Τατιάνα θα συνεχίσει, όπως έχει ήδη συμφωνήσει, την εκπομπή της «Αξίζει να το Δεις» στην απογευματινή ζώνη στον ANT1.

3Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Aug 03 2009, 03:32

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

gia na doume telika ti s@#$a tha ginei Laughing :hat

http://WWW.THALIA.COM

4Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Aug 04 2009, 03:41

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Tatiana Stefanidou! %CE%A4%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%B1+%CE%A3%CF%84%CE%B5%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%BF%CF%85+Stefanidou+tatiana+(10)

Tatiana Stefanidou! STEFANIDOU%201

Tatiana Stefanidou! Tatiana-stefanidou

Tatiana Stefanidou! Stefanidou

Oraia gynaika.

5Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Aug 04 2009, 03:53

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

sthn tatiana tatianies :hat

http://WWW.THALIA.COM

6Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Sep 09 2009, 08:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : Οι αλλαγές στην εκπομπή της

Tatiana Stefanidou! 400_steaf_large

Μέσα στο καλοκαίρι ακούστηκαν πολλά για την εκπομπή της Τατιάνας και τις αλλαγές που θα γίνουν σε αυτή. Το ρεπορτάζ της εκπομπής «Μεσημεριανό Express» αποκάλυψε νέες λεπτομέρειες.

Ο τίτλος της εκπομπής θα είναι ο ίδιος και δεν πρόκειται να υπάρξει ουδεμία αλλαγή, ούτε καν στην ώρα προβολής. Μπορεί πέρσι η μείωση στη διάρκεια της εκπομπής να ενόχλησε την ίδια, ωστόσο φέτος επιθυμεί η εκπομπή της να έχει την ίδια διάρκεια. Η θεματολογία αναμένεται να αλλάξει αλλά όχι σε μεγάλο βαθμό. Ουσιαστικά θα προστεθούν κάποια ανάλαφρα στοιχεία, όπως έκανε στο τέλος της περασμένης σεζόν η Τατιάνα έχοντας καλεσμένους την Ευγενία Μανωλίδου, τον Ηλία Ψινάκη αλλά και τη Χριστίνα Λαμπίρη.

Τέλος, σύμφωνα με την εκπομπή, πρόταση για τον «Πρωινό Καφέ» δεν έγινε ποτέ στην Τατιάνα Στεφανίδου.

7Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Sep 09 2009, 15:16

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

wraia, vlepoume fanatika tatiana :hat

8Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Sep 09 2009, 16:32

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

anupomonoume!!!

thanks pano!!!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

9Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Sep 09 2009, 19:07

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

next month loipon tatiana again :hat

http://WWW.THALIA.COM

10Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Sep 21 2009, 08:07

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τατιάνα Στεφανίδου : "Δεν έχω υπογράψει με τον ΑΝΤ1"!

Tatiana Stefanidou! Tatiana


Μία μόλις εβδομάδα απομένει μέχρι την πρεμιέρα της εκπομπής της, αλλά η Τατιάνα Στεφανίδου δεν έχει ανανεώσει ακόμα το συμβόλαιό της με τον ΑΝΤ1! "Δεν έχω υπογράψει, απλώς θεωρώ ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα" παραδέχεται σε συνέντευξή της στο Κυριακάτικο Βήμα. "Πρόκειται για τυπική διαδικασία και εύχομαι να μην προκύψει ως πρόβλημα στην πορεία. Ποτέ δεν ξέρεις με τα συμβόλαια, αλλά εγώ όταν δώσω το λόγο μου- κάτι που έχει γίνει από τον Ιούλιο- είναι σαν να έχω υπογράψει. Ο λόγος μου είναι συμβόλαιο".

Η 38χρονη παρουσιάστρια παραδέχεται επίσης ότι οι διαπραγματεύσεις με το κανάλι είχαν να κάνουν "παραπλεύρως και με το τι θα γίνει με τους συνεργάτες μου και την τεχνική υποστήριξη της εκπομπής". Σε αντίθεση με ό,τι είχε γραφτεί το καλοκαίρι, ο τίτλος δεν θα αλλάξει, αν και η Τατιάνα δεν διστάζει να πει ότι έχει δανειστεί στοιχεία από την Όπρα Γουίνφρεϊ, την Τάιρα Μπανκς, την Έλεν ντε Τζενέρις, και από το Ε! και το Discovery channel.

Η Τατιάνα επίσης διαψεύδει τις φήμες που την ήθελαν να έχει δεχτεί προτάσεις από τον ΑΝΤ1 και το Mega για παρουσίαση πρωινής εκπομπής, χωρίς όμως να αρνείται ότι κάτι τέτοιο θα την ενδιέφερε μελλοντικά γιατί το θεωρεί πιο "πιο ξεκούραστο" πρόγραμμα: " Η πρωινή εκπομπή που έχει περίπου το 1/3 των τηλεθεατών να την παρακολουθούν είναι ως ζώνη πιο υποτιμημένη" λέει. Όσο για το δίδυμο Καραμέρου- Χαριτάτου η γνώμη της είναι θετική: "Πιστεύω πως σε ό,τι αφορά τον τρόπο παρουσίασης της ενημέρωσης κάνουν αμερικάνικη τηλεόραση. Είχαν μια πιο ανάλαφρη, αισιόδοξη και θετική προσέγγιση της επικαιρότητας που μου άρεσε πολύ". Η πιο ενδιαφέρουσα όμως απάντηση της Τατιάνας έχει να κάνει με τον Πρωινό Καφέ: "Δεν σας κρύβω ότι πόνεσα όταν έμαθα ότι κόβεται γιατί κι εγώ τον παρακολουθούσα πολλά χρόνια. Με ενοχλεί που δεν υπάρχει πια".

Τέλος, όταν η συζήτηση φτάνει στα καλλιστεία, η Τατιάνα δηλώνει ότι δεν έχει διάθεση να τα παρουσιάσει: "Πέρυσι ήταν απόφαση του καναλιού (να τα παρουσιάσει η Καγιά). Αν μου πρότειναν να κάνω τα καλλιστεία, δεν θα έλεγα όχι. Φέτος είναι δική μου απόφαση.... θεωρώ ότι μια εκπομπή ζωντανή καθημερινή είναι υπεραρκετή".

(Yupi.gr)



Gi' ayto se latreyw Tati Tatiana Stefanidou! 919114
Tous kaneis olous oti thes Laughing

11Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Sep 21 2009, 17:40

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

12Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Sep 21 2009, 20:10

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

k kala tous kanei

einai thearaaaaa Tatiana Stefanidou! 919114

13Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Tue Sep 22 2009, 03:14

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

vrasimo sto zoumi sou thea :hat

http://WWW.THALIA.COM

14Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Sep 23 2009, 07:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Στεφανίδου- Ηλιάδη : Τι δήλωσαν πριν την πολυαναμενόμενη τηλεοπτική τους συνάντηση;

Tatiana Stefanidou! 400_iliadi23_medium


Σήμερα το μεσημέρι, λίγα λεπτά πριν από την εγγραφή της πρώτης εκπομπής, η Τατιάνα Στεφανίδου δέχτηκε στα στούντιο της εκπομπής τις τηλεοπτικές κάμερες. Δίπλα της στεκόταν η Αγγελική Ηλιάδη, η οποία, άλλωστε, θα είναι και η πρώτη της καλεσμένη.

Η Τατιάνα εξήγησε γιατί την επέλεξε για την πρεμιέρα της: «Η Αγγελική είναι ένα πρόσωπο που έχει πολυσυζητηθεί και μπορεί να περάσει μηνύματα. Η Αγγελική είναι ένα πλάσμα που κατάφερε μετά από όσα συνέβησαν να σταθεί στα πόδια της. Όλοι μπορεί να το έχουν πάθει, όλοι μπορεί να έχουμε χάσει κάποιον δικό μας άνθρωπο, αλλά ειδικά όταν πρέπει να χαμογελάς και να διασκεδάζεις τον κόσμο είναι ακόμη πιο δύσκολο. Η Αγγελική θα μας δώσει δύναμη και θα μας μάθει πράγματα».

Η Αγγελική Ηλιάδη βρισκόταν δίπλα της και απάντησε στα όσα προηγουμένως δήλωσε η Τατιάνα: «Έχουμε μια προσωπική σχέση. Είναι φίλη μου και την αγαπάω πολύ. Με στήριξε στις δύσκολες στιγμές που πέρασα και είμαι δίπλα της για να τη στηρίξω, τώρα, στην πρεμιέρα της. Όσα έγιναν εκείνη τη βραδιά τα βλέπω καθημερινά μπροστά μου αλλά ο κύριος λόγος που βρίσκομαι εδώ είναι για να δείξω στον κόσμο ότι είμαι καλά και συνεχίζω τη ζωή μου, όπως πρέπει να κάνουμε όλοι».

Η Τατιάνα κλήθηκε να σχολιάσει τη σεζόν που μόλις ξεκίνησε και να κάνει πρόβλεψη για τους επόμενους μήνες. Η απάντηση της παρουσιάστριας ήταν: «Θα είναι μια δύσκολη χρονιά για τον κόσμο και όταν ο κόσμος δεν περνά καλά αυτό έχει αντίκτυπο σε όλους μας. Γι’ αυτό το έργο των ανθρώπων που δουλεύουν στην τηλεόραση, και γενικότερα στην ψυχαγωγία, θα είναι ακόμα πιο δύσκολο».

Όσο για το γεγονός ότι δεν έχει υπογράψει ακόμη με τον ANT1, η Τατιάνα απάντησε πως αυτό δεν αποτελεί σοβαρό θέμα. «Εφόσον υπάρχει συμφωνία με το σταθμό η υπογραφή του συμβολαίου είναι μια μικρή λεπτομέρεια» δήλωσε.

(Yupi.gr)

15Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Sep 23 2009, 07:57

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

ante na doume Laughing

16Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Wed Sep 23 2009, 08:46

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ennoeitai oti tha sarwsei again Tatiana Stefanidou! 919114

17Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Sep 24 2009, 07:56

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

tha ginei ths tsoulas ths ghs apo agb meria lol!
kai oxi monoooo Laughing tha kseskistei kai sthn prwth kai se oles,telio podariko me thn aggelikhh hhhh hhhhhhhhhhhhhhh Tatiana Stefanidou! 720401

http://WWW.THALIA.COM

18Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Sep 24 2009, 18:12

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Θα "παίξει" ή θα "κοπεί" τη Δευτέρα η Τατιάνα;

Tatiana Stefanidou! 54819012


Με αγωγές και εξώδικα για να μην προβληθεί τελικά την ερχόμενη Δευτέρα η μαγνητοσκοπημένη εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου, σκέφτεται να κινηθεί τόσο η οικογένεια του Μπάμπη Λαζαρίδη, όσο και η χήρα του, Πόπη Μαλλιωτάκη.

Η Τατιάνα Στεφανίδου, χθες το μεσημέρι, μαγνητοσκόπησε την πρώτη της εκπομπή για τη νέα τηλεοπτική σεζόν και με πρώτη καλεσμένη στο «Αξίζει να το δεις» την Αγγελική Ηλιάδη.

Η τραγουδίστρια μίλησε για πρώτη φορά σε εκπομπή για τη βραδιά της δολοφονίας του Μπάμπη Λαζαρίδη, στην οποία ήταν παρούσα, αλλά και για πολλά άλλα που αφορούν τόσο στην προσωπική της ζωή, όσο και στα επαγγελματικά της σχέδια.

Η οικογένεια του Μπάμπη Λαζαρίδη, αλλά και η Πόπη Μαλλιωτάκη, αντιδρούν και αρνούνται να βγουν «στον αέρα» τα όσα ελέχθησαν.


Tatiana Stefanidou! Stefanidou-lksglasdj

Αγγελική Ηλιάδη και Τατιάνα Στεφανίδου
βγαίνουν αγκαλιασμένες από τον χώρο
της συνέντευξης Τύπου, που δόθηκε μετά
τα γυρίσματα της εκπομπής


(Zougla.gr)


Mono kai de vgei h ekpomph ston aera Tatiana Stefanidou! 688143
Tha th mishsw thn Popara Tatiana Stefanidou! 720401

19Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Sep 24 2009, 20:02

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

afiste tin na vgei kale :hat

20Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Thu Sep 24 2009, 22:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Οι επιθέσεις της οικογένειας Λαζαρίδη συνεχίζονται:
«Μιλάει για τον Μπάμπη μόνο για να διαφημιστεί»


Tatiana Stefanidou! 400_iliadi23_medium


Η Τατιάνα Στεφανίδου είχε προγραμματίσει από τον Μάιο να έχει την Αγγελική Ηλιάδη ως καλεσμένη στην πρεμιέρα της εκπομπής της, στις 28 Σεπτεμβρίου. Η εγγραφή της εκπομπής έγινε πριν από δύο μέρες και πριν ακόμη προβληθεί έχουμε τις πρώτες αντιδράσεις της οικογένειας.

Όπως έγινε γνωστό από την εκπομπή «Κους Κους», η Τατιάνα και η Αγγελική λίγο πριν από την εγγραφή της εκπομπής είχαν συζητήσει ποια θέματα πρέπει να θίξουν και ποια όχι. Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, μάλιστα, αναγκάστηκαν να διακόψουν γιατί η Αγγελική Ηλιάδη βλέποντας κάποια βίντεο ξέσπασε σε κλάματα. Σε επικοινωνία που είχε η μεσημεριανή εκπομπή με την Τατιάνα Στεφανίδου, η παρουσιάστρια είπε ότι σε περίπτωση ασφαλιστικών μέτρων θα μοντάρουν την εκπομπή.

Η δικηγόρος της οικογένειας Λαζαρίδη, Κατερίνα Μαυροϊδή, μίλησε τηλεφωνικά στην εκπομπή λέγοντας πως έχει εντολή να προβεί σε όλες τις νόμιμες ενέργειες εναντίων όσων προσβάλλουν τη μνήμη του Μπάμπη Λαζαρίδη. «Αυτό γίνεται για να αποτρέψουμε τη διαφήμιση τρίτου προσώπου εις βάρος της μνήμης του θανόντος. Ακόμη δεν γνωρίζουμε αλλά μπορεί να επιδοθεί κάποιο έγγραφο μέχρι τη Δευτέρα. Δεν έχουμε σκοπό να σταματήσουμε την εκπομπή. Όσα ακούγονται για ασφαλιστικά μέτρα είναι ανυπόστατα. Πιθανώς να επιδώσουμε κάποιο εξώδικο» δήλωσε.

Λίγα λεπτά αργότερα, στον αέρα της εκπομπής βγήκε η μητέρα του Μπάμπη Λαζαρίδη. Η Μαρία Λαζαρίδη ευχήθηκε καλή επιτυχία στην πρεμιέρα της Τατιάνας ενώ είπε πως «της Αγγελικής είναι η προσωπική ζωή, ας κάνει ό,τι θέλει». Αυτό που ζήτησε εκείνη ήταν να σεβαστούν τη μνήμη του παιδιού της, λέγοντας χαρακτηριστικά: «Nα σεβαστούν τον πόνο της μάνας που κάθε μέρα πάει στον τάφο του παιδιού της και κλαίει. Δεν θέλω να ακούω το όνομά του στην τηλεόραση ούτε να βλέπω φωτογραφίες του, ας το σεβαστούν αυτό». Τέλος, εξέφρασε και το παράπονό της δηλώνοντας πως έχει πολύ καιρό να δει το εγγόνι της και να το ακούσει να την αποκαλεί «γιαγιά». Βέβαια, η Μαρία Λαζαρίδη είπε πως η πόρτα του σπιτιού της είναι πάντα ανοιχτή για την Αγγελική Ηλιάδη.

Σειρά είχε η Λίτσα, αδελφή του Μπάμπη Λαζαρίδη, να δηλώσει πως γνώριζε για το τραγούδι και τη συνέντευξη της Αγγελικής στην Τατιάνα αλλά και για την επίθεση που δέχτηκε η τραγουδίστρια από τη γιαγιά της, Καίτης Γκρέυ. «Το είχα πει και στη μητέρα μου για να είναι ενήμερη. Έτσι, αποφασίσαμε να ενεργήσουμε με το δικηγόρο για να μην ακουστεί ξανά τίποτα για τον Μπάμπη, θετικό ή αρνητικό. Η μητέρα μου, αρχικά, δεν συμφωνούσε» δήλωσε η Λίτσα Λαζαρίδη. Πρόσθεσε, ακόμη, πως η Αγγελική Ηλιάδη δεν ήταν στο πλευρό τους όταν τα χάσανε όλα. «Χάσαμε τον αδελφό μας και το μαγαζί και δεν ήταν εκεί» είπε. Τέλος, της επιτέθηκε ανοιχτά λέγοντας πως επιλέγει να μιλάει για τον Μπάμπη Λαζαρίδη πριν από κάθε εμφάνισή της σε νυχτερινό κέντρο για να διαφημιστεί. «Δεν δέχομαι να βγαίνει και να λέει ότι περνάει καλά, αλλάζει σελίδα και ζωή και να διαφημίζει τραγούδια» δήλωσε.

21Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Fri Sep 25 2009, 00:30

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

thn katara mou na'xoun :hat

http://WWW.THALIA.COM

22Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Sep 28 2009, 07:47

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τι εξομολογήθηκε η Ηλιάδη στην Τατιάνα

Tatiana Stefanidou! Tatiak


Δυνατό ξεκίνημα μας επιφυλάσσει αύριο η εκπομπή «Αξίζει να το δεις», με μια ανθρώπινη και άκρως συγκινητική εξομολόγηση της Αγγελικής Ηλιάδη στην Τατιάνα Στεφανίδου.
Η γνωστή τραγουδίστρια μιλά για πρώτη φορά για τις εφιαλτικές στιγμές που έζησε το βράδυ της δολοφονίας του συντρόφου της, Μπάμπη Λαζαρίδη.

Η εκπομπή μαγνητοσκοπήθηκε και παρά τα εξώδικα, που απειλούσαν ότι θα στείλουν τόσο η οικογένεια του Μπάμπη Λαζαρίδη όσο και η συζυγός του, Πόπη Μαλλιωτάκη, θα μεταδοθεί κανονικά. Η zougla.gr σας παρουσιάζει αποκλειστικά, λίγες ώρες πριν μεταδοθεί η εκπομπή, μερικά συγκλονιστικά στοιχεία της συνέντευξης, που θα συζητηθούν.

«Τη μια στιγμή τού κρατούσα το χέρι και περπατούσαμε, και την άλλη μου τον είχαν πάρει. Πέρασαν από πάνω μου δύο σφαίρες. Δεν ένιωσα πόνο, γιατί ο πόνος της ψυχής ήταν μεγαλύτερος», εξομολογήθηκε με δάκρυα στα μάτια.

Περιέγραψε, επίσης, τον Γολγοθά που ακολούθησε μετά τον χαμό του συντρόφου της. Κλεισμένη στον εαυτό της, βυθίστηκε στη θλίψη και αναζητούσε απαντήσεις. «Δεν υπήρχε κανένας που θα μπορούσε να μου δώσει κουράγιο. Έψαχνα απαντήσεις από τον Θεό. Γιατί; Γιατί να μου τον πάρει τόσο σύντομα; Δεν ήθελα να βλέπω κανέναν, δεν ήθελα να κάνω τίποτα. Δεν ήθελα να ζω.»

Η Αγγελική Ηλιάδη παραδέχεται ότι τον πρώτο καιρό απομακρύνθηκε ακόμα και από τον μονάκριβο γιο της.

«Δεν μπορούσα να του μιλήσω, να παίξω μαζί του, να επικοινωνήσω. Μια μέρα μου λέει το παιδί μου ‘μαμά, σταμάτα να κλαις’. Τότε κατάλαβα πως του έκανα κακό».

Ακόμα, δεν διστάζει να αποκαλύψει ότι αντιμετώπισε οικονομικές δυσκολίες, ενώ μιλάει και για τον άνθρωπο που, όπως είπε χαρακτηριστικά, την έβγαλε από το σκοτάδι και τη βοήθησε να γυρίσει σελίδα στη ζωή της...

(Zougla.gr)

23Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Sep 28 2009, 07:52

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

tha exei endiaferon santa

24Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Sep 28 2009, 10:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Apo thn nea fwtografhsh ths Tatianas
gia to promo tou "Aksizei Na To Deis" I love you

Tatiana Stefanidou! Tatia
Poso koukla mporei na eisai kopelia Tatiana Stefanidou! 919114

25Tatiana Stefanidou! Empty Re: Tatiana Stefanidou! Mon Sep 28 2009, 15:55

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

thea thea Laughing

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 13]

Go to page : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum