Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel http://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Tatiana Stefanidou!

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 13]

101 Re: Tatiana Stefanidou! on Wed Nov 25 2009, 19:33

spike24

TD Aventurero Member
H Τατιάνα Στεφανίδου...on line!

Αναμφισβήτητα είναι μία από τις πιο δυνατές μόδες της εποχής
και όποιος δεν θέλει να είναι «out of fashion», αργά ή γρήγορα, την ακολουθεί.
Για ποια μόδα της εποχής σας μιλάμε; Μα για την μόδα που αφορά στα blogs και στα sites στο Ιnternet,
τα οποία πια ξεφυτρώνουν το ένα μετά το άλλο σαν τα μανιτάρια.

Βλέπετε, σχεδόν όλοι οι εγχώριοι δημοσιογράφοι έχουν αποφασίσει να ακολουθήσουν τις προσταγές της εποχής
και να συμφιλιωθούν με την τεχνολογία, ανοίγοντας στην καριέρα τους την πόρτα του διαδικτύου.
Μία πόρτα που πιστεύουν πως τους φέρνει ουσιαστικά πιο κοντά με τους νέους ανθρώπους-που είναι και τις περισσότερες φορές το ζητούμενο.

Έτσι, ιδιαίτερα γοητευμένη από το διαδίκτυο και τα πλεονεκτήματα του φαίνεται να είναι και η Τατιάνα Στεφανίδου.
Η Τατιάνα μετά την εμπειρία της άμεσης επαφής που είχε με τους τηλεθεατές της μέσω του Facebook, τώρα σκέφτεται
να προχωρήσει στην δημιουργία ενός δικού της site. Ένα site το οποίο οραματίζεται να έχει καθαρά γυναικείο χαρακτήρα
και να είναι αφιερωμένο στο πάλαι ποτέ αλλά όχι πια ασθενές φύλο. Ένα site μέσα από το οποίο οι γυναίκες
θα μπορούν να ενημερώνονται πάνω σε οτιδήποτε τις αφορά ή τις απασχολεί.

http://www.myself.gr/Article/Tatiana-stefanidou-on-line/95-5600.html

102 Re: Tatiana Stefanidou! on Thu Dec 03 2009, 17:34

spike24

TD Aventurero Member
Μουρατίδης VS Στεφανίδου : «Δεν θα πάω ποτέ στην εκπομπή της. Με αντιπαθεί»

Το κοινό τον αγάπησε μέσα από τη συμμετοχή του στα talent shows, γιατί είναι άνθρωπος που δεν μασάει τα λό­για του
και λέει πάντα τη γνώμη του αυθόρμητα και θαρρετά, ακόμα κι αν ξέρει ότι η δημοσιοποίηση της άποψής του
μπορεί να ανοίξει τους ασκούς του Αιόλου και να ξεσηκώσει θύελλα αντιδράσε­ων.
Με την τόλμη που τον διακρίνει, έφτιαξε πρό­σφατα και τη δική του εκδοτική εταιρεία.

Επιμένετε ότι η Βίκυ Χατζηβασιλείου είναι κακοβαμμένη και κακοντυμένη και σας θυ­μίζει κουρτίνα,
όπως είπατε σε πρόσφατη συνέντευξή σας;

Κουρτίνα είπα; Κουρτινόξυλο εννοούσα. (Γελάει.) Μα τη βλέπω σε κάτι περιοδικά με κάτι φορέμα­τα
με πτυχώσεις τόσο μπανάλ, που μου θυμίζουν κουρτίνες. Έχει κι ένα ύφος τόσο επιτηδευμένο...
Αλλά αν ντυθεί αλλιώς και βαφτεί πολύ λιγότερο, είναι ωραία γυναίκα.

Αν η Τατιάνα Στεφανίδου σάς καλούσε στην εκπομπή της, θα αποδεχόσαστε την πρόσκληση;

Δεν γίνεται να πηγαίνω σε όποια εκπομπή με ζη­τούν. Με καλούν απ’ όλες τις εκπομπές.
Για να φανταστείτε, από τις εκατό προτάσεις που έχω, πάω μόνο στις δέκα. Στην κυρία Στεφανίδου δεν θα πάω ποτέ,
γιατί δεν μπορώ να επικοινωνήσω μαζί της. Με αντιπαθεί τόσο πολύ, που τι να πάω να κάνω;
Κι εμένα όμως δεν μου είναι καθόλου συμπαθής. Επίσης, δεν μ’ έχει καλέσει ποτέ. Να πάω ακάλεστος; (Γελάει.)

Τι σας συνδέει με τον Σπύρο Χαριτάτο και είπατε ότι τον γνωρίζετε από την εποχή που ήταν DJ;

Με συνδέει το ότι τον γνωρίζω από το καλοκαίρι του 1992 που ήταν DJ.

Πιστεύατε, όταν τον είχατε πρωτογνωρίσει,
ότι θα μπορούσε κάποια στιγμή να κάνει την έκπληξη στην τηλεόραση;

Ούτε κατά διάνοια. Ποτέ δεν μου είχε πει ότι εν­διαφερόταν να κάνει τηλεόραση.

Πολλοί πιστεύουν ότι η βασική διαφωνία σας με τον Θεοφάνους δεν έχει να κάνει με το αντικείμενο
της δουλειάς, αλλά με το γεγονός ότι εκείνος πληρώνεται καλύτερα από εσάς. Ισχύει;

Δεν έχω ιδέα. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου πόσο πλη­ρώνονται οι υπόλοιποι. Δεν λειτουργώ έτσι στη ζωή μου.

Εκτός από τον Γιώργο Θεοφάνους, τον οποίο έχετε αμφισβητήσει για τις ικανότητές του ως μάνατζερ,
εκφράσατε την αμφιβολία σας και για τις ικανότητες του Ηλία Πανταζόπουλου.
Υπάρχει κάποιος μάνατζερ στην Ελλάδα τον οποίο να παραδέχεστε;

Μάνατζερ είναι πολύ σπουδαία δουλειά. Αν κά­ποιος κλείνει δουλειές, δεν είναι μάνατζερ. Είναι agent.
Μάθετε να ξεχωρίζετε τα επαγγέλματα. Μι­λάτε για καλλιτεχνικό μάνατζερ, φαντάζομαι, και όχι για μάνατζερ πολυεθνικής, έτσι;
Λοιπόν, ο Ηλί­ας Ψινάκης ως μάνατζερ έχει κάνει εξαιρετική δου­λειά στην καριέρα του Σάκη Ρουβά.
Επίσης, ο Γιώρ­γος Λεβέντης είναι κορυφαίος marketing manager σε παγκόσμιο επίπεδο.
Kαι κάποιοι άλλοι που είναι άγνωστοι, γιατί δουλεύουν για τους πελάτες τους και όχι για τον εαυτό τους.
Η Βαγγελιώ Αγγελίδου, ο Γιάννης Κουτράκης...

http://www.yupi.gr/gossip/c14257/Moyratidhs_VS_Stefanidoy.html

103 Re: Tatiana Stefanidou! on Wed Dec 09 2009, 18:54

spike24

TD Aventurero Member
Η γρίπη χτύπησε την οικογένεια Ευαγγελάτου

Αποκαλυπτικός όσο ποτέ ο Νίκος Ευαγγελάτος εξομολογήθηκε ότι ένα μέλος
της οικογένειάς του αντιμετώπισε την γρίπη των χοίρων. Μιλώντας σε εκπομπή
του ραδιοφωνικού σταθμού “Θέμα”, ο δημοσιογράφος αποκάλυψε την περιπέτεια
που είχε ένα από τα παιδιά του και έσπευσε να παροτρύνει τον κόσμο
να υποβληθεί στο εμβόλιο αν και ο ίδιος δεν το έχει κάνει ακόμα. Περαστικά.

http://www.gossip-tv.gr/story/20578/e-gripe-khtupese-ten-oikogeneia-euaggelatou

104 Re: Tatiana Stefanidou! on Wed Dec 09 2009, 21:00

john@kos

TD Aventurero Member
perastika tou santa

Μη στεναχωριέσαι ...ότι και να γίνει θα 'μαι γω τα μάτια σου...για πάντα !

105 Re: Tatiana Stefanidou! on Thu Dec 10 2009, 22:37

spike24

TD Aventurero Member
Celebrity Gallup : Οι διάσημοι σχολιάζουν την επικαιρότητα!

Τατιάνα Στεφανίδου

- Αν σταματούσαν οι εκπομπές της ΕΡΤ (λόγω budget), ποια δεν θα ήθελες να κοπεί;
Η εκπομπή της Πόπης Τσαπανίδου. Μα, με τίποτα! Είναι καταπληκτική!

http://www.yupi.gr/gossip/c14165/Celebrity_Gallup.html

106 Re: Tatiana Stefanidou! on Tue Dec 15 2009, 18:26

spike24

TD Aventurero Member
"Tatianas-dream" το νέο στοίχημα του Ευαγγελάτου

Η εβδομάδα που πέρασε “σημαδεύτηκε” από τη λύση της συνεργασίας του τηλεοπτικού σταθμού
ΑNT1 με τον δημοσιογράφο Νίκο Ευαγγελάτο. Το διαζύγιο ήρθε -για πολλούς αναμενόμενο-
με τις δύο πλευρές να ετοιμάζουν τις επόμενες κινήσεις τους. Από την μεριά τους στελέχη του
καναλιού διέρρεαν σε όλους τους τόνους ότι η μετά-Ευαγγελάτου περίοδος είναι μεταβατική
και πως η διάδοχη κατάσταση με τον Γιάννη Παπαδόπουλο είναι προσωρινή. Ο δημοσιογράφος
από την άλλη αφιερώθηκε από την αμέσως επόμενη μέρα της λύσης της συνεργασίας του με το
κανάλι, στο portal του newsit.gr. Παράλληλα, όμως, με αυτό βρήκε λίγο περισσότερο χρόνο για
να σκεφτεί τις επόμενες κινήσεις του. Αποφάσεις που αφορούν σε επενδύσεις στο διαδίκτυο,
με πρώτη το site της Τατιάνας. Σε λίγες μέρες θα “ανέβει” η Home page, η πρώτη σελίδα του site
της παρουσιάστριας που θα ονομάζεται "Tatianas-dream" και θα καλούνται οι χρήστες να στέλνουν
τα mails τους στην κ. Στεφανίδου. Μαζί της φέρεται να έχουν συμφωνήσει ήδη ο Τρύφωνας
Σαμαράς και ο Γιάννης Μιχαηλίδης, οι οποίοι ωστόσο έχουν δεσμευτεί να μην μιλήσουν σε
κανέναν για το εγχείρημα. Μια κίνηση, ένα εγχείρημα, που θα έχει διαδραστική μορφή σε χρήστες
κυρίως νεαρών ηλικιών. Την ίδια ώρα ο ίδιος ο Νίκος διαχειρίζεται με μεγάλη προσοχή την
τηλεοπτική του συνέχεια. Κι αυτό διότι θεωρεί ότι το “σύρσιμο” του ονόματός του επί δέκα μέρες
και η άστοχη διαχείριση της εικόνας του, από τους πρώην εργοδότες του, έβλαψαν πολύ την πορεία
αλλά και την τηλεοπτική του διαδρομή. Και μπορεί ο ίδιος να λέει ότι η αποκλειστική του απασχόληση
-μέχρι το Πάσχα- να είναι το portal του, εντούτοις πληροφορίες του gossip-tv.gr τον θέλουν πολύ
κοντά σε συμφωνία με μεγάλο τηλεοπτικό σταθμό. Μέχρι τότε... ίδωμεν!

http://www.gossip-tv.gr/story/21040/tatianas-dream-neo-stoikhema-tou-euaggelatou

107 Re: Tatiana Stefanidou! on Wed Dec 16 2009, 22:32

spike24

TD Aventurero Member
Τατιάνα Στεφανίδου : Τo δημοσίευμα προκάλεσε την οργισμένη αντίδρασή της

Έξαλλη με δημοσίευμα που ήθελε το γιο της, Νικόλα, να πάσχει από τη νέα γρίπη
-και να νοσηλεύεται μάλιστα στην εντατική- εμφανίστηκε η Τατιάνα Στεφανίδου
στην κάμερα της εκπομπής «Κους Κους». Η γνωστή παρουσιάστρια διέψευσε
κατηγορηματικά όσα γράφτηκαν για το μεγάλο της γιο, χωρίς να κρύψει την ενόχλησή της:

«Είναι πολύ μεγάλη ντροπή. Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα. Είναι ψευδές το δημοσίευμα, ψευδέστατο»
είπε η Τατιάνα Στεφανίδου. «Όλα αυτά περί εντατικών, νοσοκομείων κ.λπ. δεν ισχύουν» συνέχισε.
Τόνισε μάλιστα ότι η ενόχλησή της προκύπτει από το γεγονός ότι αυτά που γράφτηκαν αφορούν
τα παιδιά της και όχι την ίδια ή τον Νίκο Ευαγγελάτο: «Όταν έχουμε να κάνουμε με παιδιά, πρέπει
να προσέχουμε λίγο. Για μένα και το σύζυγό μου έχουν πει τέρατα, αλλά τα παιδιά ας τα αφήσουν
απ' έξω. Λυπάμαι πάρα πολύ» ήταν τα λόγια της. «Ας έρθουν να μας πουν σε πιο νοσοκομείο πήγαμε.
Είναι ντροπή. Το παιδί πηγαίνει στο σχολείο» πρόσθεσε.

http://www.yupi.gr/gossip/c14634/Tatiana_Stefanidoy.html

108 Re: Tatiana Stefanidou! on Thu Dec 17 2009, 18:12

spike24

TD Aventurero Member
Στεφανίδου-Ευαγγελάτος: Ταξίδι στην Πράγα

Στη «χρυσή πόλη» βρέθηκε, πριν από λίγες ημέρες, το ζεύγος Ευαγγελάτου. Η Τατιάνα
και ο Νίκος άφησαν πίσω τους… σκοτούρες και δουλειές και έκαναν ένα ταξίδι αστραπή
στην παραμυθένια Πράγα. Το ζευγάρι ταξίδεψε μόνο του, χωρίς τα παιδιά, αν και ήταν
συνεχώς με ένα τηλέφωνο στο χέρι, καθώς συνομιλούσαν πολλές φορές την ημέρα με
τη Λυδία και το Νικόλα. Εδώ και πολύ καιρό, η Τατιάνα Στεφανίδου και ο Νίκος Ευαγγελάτος
ήθελαν να κάνουν το συγκεκριμένο ταξίδι. Τελικά κατάφεραν να ταξιδέψουν στην Πράγα
και να περάσουν πολύ όμορφες και ρομαντικές στιγμές...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=87838&cid=11

109 Re: Tatiana Stefanidou! on Thu Dec 24 2009, 17:54

spike24

TD Aventurero Member
"Tatiana's Team" Spot

Poso thea eisai

110 Re: Tatiana Stefanidou! on Thu Dec 24 2009, 21:11

spike24

TD Aventurero Member
Η Τατιάνα με τα παιδιά της στον κινηματογράφο

Άφησε για λίγο τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις και πήγε με τα δυο παιδιά της στον κινηματογράφο η Τατιάνα
Στεφανίδου. Παρακολούθησαν οι τρεις τους, δίχως τον Νίκο Ευαγγελάτο, την ταινία “Ο μικρός Νικόλας” στο Odeon
Kosmopolis. Η Τατιάνα χαλαρή, ευδιάθετη και ντυμένη casual έφτασε εγκαίρως στο σινεμά κρατώντας από το χέρι
τα δυο παιδιά της, αγόρασε ποπ κορν και κατευθύνθηκαν στην αίθουσα προβολής της ταινίας. Η παρουσιάστρια είχε
καιρό να βγει με τα αγγελούδια της και στην κυριολεξία έζησαν δυο απολαυστικές ώρες. Μάλιστα τώρα που πλησιάζουν
οι γιορτές και δεν θα έχει εκπομπή, η παρουσιάστρια θα μπορέσει να περάσει περισσότερες ώρες μαζί με την οικογένειά της.

http://www.gossip-tv.gr/story/21892/e-tatiana-me-ta-paidia-tes-ston-kinematographo

111 Re: Tatiana Stefanidou! on Thu Dec 24 2009, 21:35

spike24

TD Aventurero Member
Η Τατιάνα ψάχνει κόσμο...

Μετά την Σεμίνα Διγενή, την Έλλη Στάη και τον συζύγό της Νίκο Ευαγγελάτο, η Τατιάνα Στεφανίδου
θέλει να κάνει το δικό της βήμα στο διαδίκτυο. Μάλιστα έχει ήδη αρχίσει να ψάχνει για άτομα που θα
στελεχώσουν το καινούργιο της site. Έτσι η δημοσιογράφος έχει ήδη βγάλει ανακοίνωση, στην οποία
ζητά νέους και δημιουργικούς ανθρώπους να ξεκινήσουν μαζί της στο μεγάλο επαγγελματικό της βήμα.
Η Τατιάνα Στεφανίδου αυτόν τον καιρό τρέχει και δεν φτάνει με τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις,
αφού φαίνεται πως έχει πάρει πολύ ζεστά την καινούργια της δουλειά, και έχει ριχτεί πυρετωδώς
στο στήσιμο της σελίδας της.

http://www.gossip-tv.gr/story/22180/e-tatiana-psakhnei-kosmo

112 Re: Tatiana Stefanidou! on Mon Dec 28 2009, 05:19

kost@s

TD Arrasando Member
h tatiana einai thea

malista emena mou fernei ligo apo thn bree stis desparate housewifes

113 Re: Tatiana Stefanidou! on Sun Jan 03 2010, 23:31

spike24

TD Aventurero Member
Τι προβλέπουν τα άστρα για Στεφανίδου και Ευαγγελάτο για το 2010

Είναι και οι δύο Κριοί με Αφροδίτη στον Ταύρο αλλά σίγουρα την πιο δυναμική προσωπικότητα την έχει η Τατιάνα.
Μπορεί να επιβάλλει τη βούληση της ...ότι ώρα θέλει αλλά από την άλλη πλευρά δεν δείχνει να νοιάζεται και τόσο
για μεγάλα πάθη και έρωτες.Έχοντας τη Σελήνη της στην Παρθένο, η βασική της προτεραιότητα είναι η δουλειά και
αναπόφευκτα οι σχέσεις της βαδίζουν πάνω στα ίδια αχνάρια, συνδυάζοντας-όσο είναι δυνατόν-το τερπνόν μετά του ωφελίμου.

Αντίθετα, ο Νίκος Ευαγγελάτος έχοντας τον Άρη στο Ζυγό και ανάδρομο, είναι πολύ πιο ευαίσθητος αλλά και ...μουλωχτός.
Οι γυναίκες ασκούν επάνω του μια ακαταμάχητη γοητεία, ακριβώς επειδή δεν μπορεί να τις υποτάξει. Και από αυτήν την άποψη
είναι «καταδικασμένος» να βιώνει αυτήν την ανταγωνιστική και εν πολλοίς καταπιεστική-για τον ίδιο-σχέση, προσπαθώντας να
βγάλει τα ...απωθημένα του όπου και όποτε μπορεί. Πλανητικά, η συμβατική συναστρία τους είναι ουσιαστικά «Άρειου τύπου»,
κάτι που απλά σημαίνει ότι μετά την παρέλευση των πρώτων μηνών όπου η έλξη είναι «κεραυνοβόλα», αρχίζει να ισχύει το
«από μακριά κι αγαπημένοι». Η καθημερινή φθορά, που πρακτικά μειώνει το πάθος και αυξάνει τον ανταγωνισμό, είναι το
μεγαλύτερο αγκάθι στη σχέση τους, που όσο περνούν τα χρόνια, θα ισορροπεί όλο και πιο δύσκολα.

Κάτι που θα μπορούσε να σώσει την κατάσταση είναι η εμφάνιση ενός «κοινού εχθρού», δηλαδή κάποιες έξωθεν επιθέσεις που
θα δώσουν στον Άρη «σάρκα και οστά», απομακρύνοντας τις έριδες από την εσωτερική ζωή του ζεύγους.Ωστόσο, η σύγκριση
του αστρικού και του τροπικού τους χάρτη αποκαλύπτει ένα πολύ πιο γερό «δέσιμο», που από μια άποψη θα μπορούσε να
θεωρηθεί και «καρμικό».Από αυτήν την άποψη είναι έτοιμοι να υπερασπιστούν τη μεταξύ τους σχέση, γιατί ανεξάρτητα με τις
δυσκολίες και τα προβλήματα «ξέρουν» ότι η επαφή τους είναι μοναδική και έχει σαν κύριο σκοπό να εξελίξει και τους δύο,
αναπαράγοντας θέματα, που κατά κάποιον τρόπο τα «έχουν ξαναζήσει». Συναισθηματικά, η πιο δύσκολη περίοδος για το ζευγάρι
θα είναι όταν ο Κρόνος βρεθεί στα μέσα του Σκορπιού (2013-14), επηρεάζοντας αμφότερες τις Αφροδίτες τους. Μέχρι τότε θα
συνεχίζουν να παίζουν απρόσκοπτα το παιχνίδι της «γάτας με το ποντίκι»...

http://www.gossip-tv.gr/story/22989/ti-problepoun-ta-astra-gia-stephanidou-kai-euaggelato-gia-2010

114 Re: Tatiana Stefanidou! on Sun Jan 03 2010, 23:36

spike24

TD Aventurero Member
Η συγνώμη της Στεφανίδου στη Βανδή

Η Τατιάνα στην πρώτη εκπομπή του χρόνου είχε καλεσμένη την Δέσποινα Βανδή και δημοσίως στο τέλος της
εκπομπής της ζήτησε συγνώμη από την τραγουδίστρια. «Είναι μαγκιά. Είναι μεγαλοσύνη αυτό που έκανες Δέσποινα.
Το μήνυμα που θέλω να περάσω από την εκπομπή μου είναι αυτό, να ξέρεις να ζητάς συγνώμη» δήλωσε η Τατιάνα
κοιτώντας την Δέσποινα και αφήνοντας πίσω την κόντρα τους. Η Δέσποινα ένιωσε αμηχανία και αρκέστηκε σε ένα
χαμόγελο και στην φράση «Έλα, Τατιάνα». Ωραία μπήκε ο καινούργιος χρόνος για τις δυο γυναίκες της showbiz.

http://www.gossip-tv.gr/story/22916/e-sugnome-tes-stephanidou-ste-bande

115 Re: Tatiana Stefanidou! on Sun Jan 03 2010, 23:46

john@kos

TD Aventurero Member
thees

116 Re: Tatiana Stefanidou! on Mon Jan 04 2010, 09:34

spike24

TD Aventurero Member
Best Of The Decade : Αυτοί Που Κέρδισαν Το Στοίχημα Της Showbiz Την Δεκαετία Που Μας Πέρασε

Τατιάνα Στεφανίδου

Ποιο είναι το καλύτερο πράγ­μα που σου συνέβη αυτή τη δεκαετία;

Το σημαντικότερο είναι η γέν­νηση των παιδιών μου. Βέβαια ο γιος μου γεννήθηκε το 1999,
αλλά ουσιαστικά αυτή τη δεκα­ετία τον είδα να μεγαλώνει. Η κόρη μου γεννήθηκε το 2004.
Δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτε καλύτερο από τα παιδιά μου.

Θυμάσαι πώς πέρασες την Πρωτοχρονιά του 2000;

Νομίζω ότι την πέρασα στο σπίτι, γιατί ο γιος μου ήταν μωρό
6 μηνών. Εντελώς οι­κογενειακά, ευτυχισμένη και ερωτευμένη.

Πώς ξεκίνησε για σένα η δε­καετία και πώς τελείωσε;

Το σημαντικότερο γεγονός εί­ναι ότι ήμουν δέκα χρόνια νε­ότερη, δεν είχα κανένα άγχος ηλικίας και γήρατος, είχα
όλη τη ζωή μπροστά μου, η οικογέ­νεια ήταν ακόμη στην αρχή της δημιουργίας της, το σπουδαι­ότερο επίτευγμα για
μένα. Το τέλος της δεκαετίας με βρίσκει πιο ώριμη από ποτέ, σε μια φά­ση απόλυτης εσωτερικής ηρε­μίας. Έχω
καταφέρει να κάνω πολλά, και σε προσωπικό και σε επαγγελματικό επίπεδο.

Πόσα «ναι» και πόσα «όχι» εί­πες αυτή τη δεκαετία;

Όσο μεγαλώνουμε και όσο φτάνουμε σε ένα επίπεδο έχουμε την τεράστια πολυτέ­λεια να είμαστε επιλεκτικοί και αυτό
είναι κάτι που κατακτάται με τα χρόνια. Έτσι, στο τέλος της δεακετίας, μπορώ να επι­λέγω τα «ναι» μου και τα «όχι».

Πιστεύεις ότι δημιούργησες μια τηλεοπτική ζώνη ή ένα τέρας;

Μάλλον το δεύτερο. Ήμουν η πρώτη που έκανε εκπομπή σε μεσημεριανή ζώνη και μετά ακολούθησε
όλη η τηλεόραση. Ήταν ένα εγχείρημα που πέτυ­χε. Επομένως για κάτι είμαι πε­ρήφανη, για κάτι λιγότερο.

Ποιο δίδαγμα σου άφησε αυτή η δεκαετία;

Όσο πιο πολλή αγάπη δίνεις τόσο περισσότερη σου επι­στρέφεται.

Πώς φαντάζεσαι τον εαυ­τό σου την επόμενη δεκαε­τία; Το ότι θα φτάσεις τα 50 σε τρομάζει;

Οχ, Θεέ μου! Θα είμαι πολύ γηραιότερη και αυτό είναι κά­τι που με στενοχωρεί. Τα παι­διά θα έχουν μεγαλώσει και
θα έχουν φύγει, θα έχω μπει σε άλ­λη φάση, η οποία εύχομαι να μη χρειαστεί ψυχοθεραπεία για να την ξεπεράσω.
Ξέρω πως ένα ζευγάρι έπειτα από τόσα χρό­νια μπαίνει επίσης σε μια νέα κατάσταση. Μπορεί να ξανα­ζήσει έναν
έρωτα από την αρ­χή ή μπορεί να περάσει κρίση. Δεν ξέρω. Είναι μια δεκαετία που με τρομάζει, δεν θέλω να τη
φανταστώ. Μπορεί να μη δουλεύω καν στην τηλεόραση ή η ζωή μου να είναι εντελώς δι­αφορετική. Το μόνο που
με νοι­άζει είναι να είμαστε υγιείς, για τα υπόλοιπα θα το παλέψουμε!

http://www.yupi.gr/gossip/c14949/_Best_Of_The_Decade.html

117 Re: Tatiana Stefanidou! on Mon Jan 25 2010, 01:04

spike24

TD Aventurero Member
Η Τατιάνα δέχθηκε πρόταση για το «Dancing with the stars»

Άλλη μια παρουσιάστρια, που μπαίνει στη λίστα για την παρουσίαση του Dancing with the stars, είναι η Τατιάνα Στεφανίδου.
Σύμφωνα με πληροφορίες, η όμορφη Τάτι δέχθηκε πρόταση να παρουσιάσει το νέο show του ΑΝΤ1 καθώς η σχέση της με τον
χορό είναι μεγάλη, αφού η ίδια έκανε χρόνια μπαλέτο και ταυτόχρονα θεωρείται ένα πολύ λαμπερό πρόσωπο.

Έντονα είχε ακουστεί, τον τελευταίο καιρό, και το όνομα της Βίκυς Καγιά. Κάποιοι, μάλιστα, θεωρούσαν δεδομένη την θέση της
στο show. Αρχικά βέβαια όλοι ήταν σίγουροι πως με τα… αστέρια θα χορεύει η Ευγενία Μανωλίδου, το όνομα της οποίας τελικά
σταμάτησε να ακούγεται. Σύμφωνα, όμως, με πληροφορίες, η Ζέτα Μακρυπούλια την ερχόμενη εβδομάδα θα κάνει δοκιμαστικό,
αφού και εκείνη δέχθηκε πρόταση. Όλοι οι καλοί χωράνε στο…δοκιμαστικό του Dancing with the stars.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=98354&cid=11

118 Re: Tatiana Stefanidou! on Sun Mar 07 2010, 02:57

spike24

TD Aventurero Member
Tατιάνα Στεφανίδου : Θα παραμείνει στον ΑΝΤ1;

Αν και βρισκόμαστε ακόμα στα μέσα της σεζόν, πολύς λόγος έχει γίνει ήδη για το μέλλον της
Τατιάνας Στεφανίδου στον ΑΝΤ1. Αφορμή, φυσικά, είχε σταθεί η διακοπή της συνεργασίας
του συζύγου της Νίκου Ευαγγελάτου με το κανάλι, καθώς πολλοί είχαν πει τότε ότι η Τατιάνα
θα τον ακολουθούσε μόλις έληγε το συμβόλαιό της, όπως είχε ξανακάνει στο παρελθόν.

Πριν από λίγο καιρό μάλιστα είχε γραφτεί πως οι υπεύθυνοι του σταθμού δυσανασχέτησαν
όταν εκείνη τον έβγαζε μέσω link στην εκπομπή της, Αξίζει να το δεις. «Δεν υπήρξε ποτέ
τέτοιο θέμα» ξεκαθαρίζει στενός συνεργάτης της παρουσιάστριας. «Δεν της έχει γίνει ποτέ
καμία παρατήρηση. Η συνεργασία της Τατιάνας με τον ΑΝΤ1 παραμένει άψογη. Ας μην ξε­χνάμε
πως η σχέση της με το κανάλι μετράει δεκαπέντε ολόκληρα χρόνια. Έχει ιδιαίτερη σχέση με
την ιδιοκτησία –παλιότερα με τον Μίνωα Κυριακού και τώρα με τον γιο του, Θοδωρή– και
νιώθει πολύ ικανοποιημένη».

Ακριβώς γι’ αυτό τον λόγο μάλιστα η Τατιάνα φαίνεται πως έχει αποφασίσει ήδη να παραμείνει
στον σταθμό και μετά τη λήξη του συμβολαίου της: «Θα έφευγα αν δεν μου δινόταν η ευκαιρία να
κάνω αυτό που θέλω ή αν μου έκαναν μια πρόταση που δεν με έκανε να νιώθω καλά» είχε αναφέρει
χαρακτηριστικά σε φιλικό της πρόσωπο πριν από λίγο καιρό. Από την άλλη, δεν παύει να είναι
ρεαλίστρια, καθώς θεωρεί ότι τα κανάλια δεν είναι οικογένεια: «Η Τατιάνα πιστεύει πως αν δεν
τα πας καλά δεν θα σου κάνουν τη χάρη να σε κρατήσουν» συμπληρώνει η ίδια πηγή. Η αποχώρηση
του συζύγου της από το κανάλι ήταν σίγουρα μια πολύ δύσκολη στιγμή για εκείνη, ποτέ όμως δεν
δημιούργησε κρίση στη δική της σχέση με τους ιθύνοντες του σταθμού, όπως είχε γραφτεί.

http://www.yupi.gr/gossip/c16341/Tatiana_Stefanidoy.html

119 Re: Tatiana Stefanidou! on Fri Mar 12 2010, 19:16

spike24

TD Aventurero Member
Τατιάνα Στεφανίδου: Και το όνομα αυτού «TLife»!

Είναι γνωστά τα internetικά σχέδια της Τατιάνας Στεφανίδου και για το βήμα που ετοιμάζεται να
κάνει στο Διαδίκτυο η δημοσιογράφος με την βοήθεια πάντα του Νίκου Ευαγγελάτου. Είναι μια
προσπάθειά της αφενός μεν να εκσυγχρονιστεί και αφετέρου να αποκτήσει μεγαλύτερη επαφή με τις
νεότερες γενιές. Το γυναικείο site που ετοιμάζει τους τελευταίους μήνες με πυρετώδεις ρυθμούς
είναι πια γεγονός, αφού λίγες μέρες πριν το Πάσχα έχει προγραμματίσει να ανέβει στο Διαδίκτυο.
Και το όνομα αυτού; «TLife»!

http://www.gossip-tv.gr/story/30343/tatiana-stephanidou-kai-onoma-autou-tlife

120 Re: Tatiana Stefanidou! on Fri Mar 12 2010, 19:21

spike24

TD Aventurero Member
Ψινάκης-Στεφανίδου: Η συνέντευξη που «άναψε τα αίματα»

Μια συνέντευξη που άναψε τα αίματα και το τέλος της δόθηκε στα καμαρίνια της παρουσιάστριας.
Ο λόγος για την συνέντευξη που πήρε ο Ηλίας Ψινάκης από την Τατιάνα Στεφανίδου. Συνέντευξη -
βόμβα αναμένεται να παρακολουθήσουμε σε λίγες μέρες μέσα από την εκπομπή «Αξίζει
να το δεις». Την περασμένη Δευτέρα, η δημοσιογράφος δέχτηκε να δώσει συνέντευξη στον
δαιμόνιο μάνατζερ για χάρη της εκπομπής της. Μάλιστα, η συνέντευξη κανονίστηκε χωρίς να
έχει προσυμφωνηθεί το περιεχόμενό της. Όπως λέγεται, πρέπει να μετάνιωσε η παρουσιάστρια
που άφησε ελεύθερο τον μάνατζερ να της κάνει ό,τι ερώτηση ήθελε καθώς πολλές από αυτές
-όπως λένε άνθρωποι της παραγωγής- ήταν άκρως προσωπικές και την ενόχλησαν. Η Τατιάνα και
Ηλίας είχαν έντονο διαπληκτισμό στο καμαρίνι της αμέσως μετά τη συνέντευξη. Η συμφωνία
που είχε γίνει ήταν να πάρει μια συνέντευξη ο μάνατζερ από τη γνωστή παρουσιάστρια, η
οποία θα μεταδοθεί την Κυριακή από τη ραδιοφωνική του εκπομπή. Θα προβληθεί μάλιστα και
από την τηλεόραση τη Δευτέρα 15 Μαρτίου. Και από ότι φαίνεται η συνέντευξη αναμένεται να
σπάσει τα μηχανάκια της AGB, όπως εξάλλου έγινε και την πρώτη φορά που επισκέφτηκε το
πλατό της Τατιάνας ο Ηλίας Ψινάκης. Μόνο που αυτή τη φορά οι ρόλοι αντιστράφηκαν...

http://www.gossip-tv.gr/story/30351/psinakes-stephanidou-e-sunenteuxe-pou-anapse-ta-aimata

121 Re: Tatiana Stefanidou! on Fri Mar 12 2010, 19:23

Thaly-Diosa

TD Aventurero Member
Mmmm endiaferon thea lol!

122 Re: Tatiana Stefanidou! on Fri Mar 12 2010, 19:31

john@kos

TD Aventurero Member
tha to dw

123 Re: Tatiana Stefanidou! on Sat Mar 13 2010, 21:50

john@kos

TD Aventurero Member
Η Τατιάνα Στεφανίδου έκλαψε μπροστά στο φακό

Μια Τατιάνα Στεφανίδου διαφορετική απ’ ότι την έχουμε συνηθίσει μέχρι σήμερα, είδαμε στην τελετή βράβευσης του πατέρα της και παλαίμαχου καλαθοσφαιριστή , Μίμη Στεφανίδη.

Συγκινημένη όσο ποτέ, η γνωστή παρουσιάστρια έκλαψε από χαρά μπροστά στον τηλεοπτικό φακό, βγάζοντας την καρδιά της στο κοινό, τη στιγμή που σηκώθηκε να πει δύο λόγια για τη βράβευση του πατέρα της.

Με φωνή που έσπασε αρκετές φορές από συγκίνηση είπε, «αυτή η στιγμή είναι πολύ σημαντική, να βλέπω τον γιο μου να βραβεύει τον πατέρα μου». Και συνέχισε, «ο άνθρωπος αυτός ήταν το πρότυπό μου και ήθελα πάντα να είναι περήφανος για εμένα όπως ήμουν και εγώ για εκείνον».

Ο παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής και μετέπειτα προπονητής βραβεύτηκε από τον Οργανισμό Νεολαίας και Άθλησης του Δήμου Αθηναίων.

Video

http://www.star.gr/index.php?ID=media&Rec_ID=36372

124 Re: Tatiana Stefanidou! on Sat Mar 13 2010, 21:52

spike24

TD Aventurero Member
To eida kai xthes.. Sygkinithike para poly Surprised

125 Re: Tatiana Stefanidou! on Wed Mar 17 2010, 01:54

spike24

TD Aventurero Member
Ψινάκης- Στεφανίδου : Πώς σχολίασαν το διαζύγιο της Ελένης και το ροζ βίντεο της Τζούλιας;

Ο Ηλίας Ψινάκης έκανε έφοδο στο στούντιο της εκπομπής «Αξίζει να το Δεις», όπου και
πήρε μία ραδιοφωνική συνέντευξη από την Τατιάνα Στεφανίδου. Η Τζούλια Αλεξανδράτου,
η Ελένη Μενεγάκη, ο Νίκος Καρβέλας και η Ευγενία Μανωλίδου ήταν κάποια από τα πρόσωπα
που αναφέρθηκαν, ενώ ακούστηκαν δηλώσεις που σίγουρα θα συζητηθούν.

Σήμερα, η Τατιάνα Στεφανίδου και ο Ηλίας Ψινάκης δηλώνουν κολλητοί χωρίς κάτι τέτοιο να
σημαίνει ότι οι σχέσεις τους ήταν πάντοτε οι καλύτερες. «Σε σιχαινόμουν από το 2004 στην
Κωνσταντινούπολη! Ήσουν η μόνη που χώθηκες! Ο μόνος που μιλούσε, ήταν ο αρχηγός της
αποστολής και δεν υπήρχε γκρίνια. Εσύ μου πέταξες τη ρεπόρτερ Καλπάκη!» ανέφερε ο γνωστός
μάνατζερ για την αντιπάθεια που έτρεφε στο πρόσωπο της Τατιάνας. «Όταν σε παντρεύτηκε ο
Ευαγγελάτος είχα αναρωτηθεί: "Μα πώς την πήρε αυτή τη σιχαμένη;". Η ζωή τα φέρνει αλλιώς
και σε γνώρισα. Και τα παίρνω όλα πίσω! Έχουμε γίνει κολλητοί» συνέχισε. Στη συζήτηση που
ακολούθησε δεν ήταν ξεκάθαρο ποιος έπαιρνε τη συνέντευξη και ποιος ήταν ο
συνεντευξιαζόμενος. «Το χούι βγαίνει πάντα τελευταίο» είπε η Τατιάνα αυτοσαρκαζόμενη για
τη συνήθειά της να κάνει αυτή τις ερωτήσεις.

Μία από τις πρώτες ερωτήσεις του Ηλία Ψινάκη αφορούσε την Τζούλια Αλεξανδράτου και το
επίμαχο DVD. «Το είδα -όχι όλο- αλλά αποσπασματικά. Βαριόμουν να το δω ολόκληρο» δήλωσε
η Τατιάνα για το πολύκροτο βίντεο της Τζούλιας. Η γνωστή παρουσιάστρια θυμήθηκε και την
πρώτη εντύπωση που της είχε κάνει το γνωστό μοντέλο από τη συμμετοχή της στα καλλιστεία.
«Η Τζούλια ήταν ένας στρατιώτης, αποφασισμένος και ταγμένος. Δεν θα ξεχάσω όταν είχε έρθει
φόραγε ένα κολάν μαύρο και τα δωδεκάποντα τακούνια της τα οποία και δεν έβγαλε ποτέ. Ήταν
ένα κορίτσι το οποίο ήταν αγέλαστο — σοβαρή και απόμακρη. Ήταν εκεί για ένα στόχο» δήλωσε.
Ο Ηλίας Ψινάκης αποκάλυψε ότι τη γνώρισε πολύ αργότερα ενώ πέρα από την αδιαμφισβήτητη
ομορφιά της εκείνο που επίσης του άρεσε επάνω στην Τζούλια, ήταν η μαγκιά στο χαρακτήρα της.
«Δεν είχα επαγγελματική αλλά προσωπική σχέση μαζί της» τόνισε ο Ηλίας Ψινάκης, ενώ για το
επίμαχο βίντεο δήλωσε ότι δεν τον ενόχλησε. «Μια χαρά τα διαχειρίζεται και τα σκάνδαλα και
τις ταινίες και όσα έχει κάνει. Αυτή είναι και αυτό θέλει να κάνει. (…) Αν με ρωτούσε θα της
έλεγα όχι. Ανάλογα βέβαια και με το χρηματικό ποσό που πήρε. Τα πάντα έχουν την τιμή τους»
συνέχισε ο διάσημος μάνατζερ. Η Τατιάνα Στεφανίδου φάνηκε να έχει εκ διαμέτρου αντίθετη
άποψη. «Δεν έχουν τα πάντα την τιμή τους. Είναι άκρως εξευτελιστικό, δεν ξέρω κατά πόσο
η Τζούλια μπορεί να ζήσει εντός κοινωνικού συνόλου, να κάνει οικογένεια. (…) Είναι μία
προσωπική της επιλογή. Εφόσον το επέλεξε έπρεπε να το υποστηρίξει. Από την άλλη, είναι
πολύ βαρύ αυτό το έργο για να το υποστηρίξει δημόσια ένα κοριτσάκι!» ανέφερε η γνωστή
παρουσιάστρια σχετικά με το ροζ σκάνδαλο.

Ποια είναι η γνώμη της για τις διαστάσεις που πήρε στα Μέσα το διαζύγιο της Ελένης Μενεγάκη
με τον Γιάννη Λάτσιο; «Ήταν ένα σοκ για την κοινωνία. Το θέμα το προέβαλα για μόνο μία
ημέρα, την επόμενη μετά την ανακοίνωση. Αισθάνομαι ότι το θέμα έφτασε στα άκρα. Δεν έχουμε
ανάλογο προηγούμενο με διαζύγιο στην ελληνική τηλεόραση. Σίγουρα ένας λόγος είναι ότι η
Ελένη προέβαλε αρκετά την προσωπική της ζωή οπότε αισθάνθηκαν τα μέσα ενημέρωσης ότι είχαν
το δικαίωμα να ασχοληθούν μαζί της. Ίσως δόθηκε και κάποιο δικαίωμα μέσω της ανακοίνωσης
του ζευγαριού» δήλωσε η Τατιάνα Στεφανίδου.

Τώρα ήταν η σειρά του Ηλία Ψινάκη να μιλήσει για τη συνεργασία του με την Ευγενία Μανωλίδου
στην κριτική επιτροπή του «Ελλάδα Έχεις Ταλέντο». «Δεν την ξέρω καλά! Στον πληθυντικό μιλάμε
ακόμα» δήλωσε. Όσο για τις προβλέψεις του για την τηλεοπτική τους συνύπαρξη στο σόου, ο
Ηλίας Ψινάκης δεν απέκλεισε το ενδεχόμενο να υπάρξει κάποια αντιπαράθεση μεταξύ τους, αν και
η Ευγενία Μανωλίδου, όπως δήλωσε ο ίδιος, είναι εξαιρετικά ευγενική μαζί του.

http://www.yupi.gr/gossip/c16666/Winakhs-_Stefanidoy.html

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next