Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Xrhstos Xolidhs!

+5
MaRiOs
olympiap1994
john@kos
*Jorgito*
spike24
9 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 6 of 9]

126Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 03 2011, 00:01

mpiskotakiiiii

mpiskotakiiiii
TD Amor Member

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 818163 gia ta nea

127Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 03 2011, 02:36

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Θα στηρίξω τη Μαρία Μπεκατώρου και μετά το παιχνίδι»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 70989_1634


Για τη μεγάλη του αδυναμία, Μαρία Μπεκατώρου μίλησε ο Χρήστος Χολίδης, ο οποίος και ξεκαθάρισε ότι
η σχέση τους δεν πρόκειται να τελειώσει όταν το «Just the two of us» ρίξει αυλαία». «Η Μαρία έκανε
την ανατροπή της χρονιάς, είναι εκπληκτικό άτομο! Η Μαρία είναι πολύ καλή φίλη μου, την αγαπώ πάρα
πολύ και θα τη στηρίξω και μετά το παιχνίδι σε ό,τι θα χρειαστεί. Για εκείνη θα είμαι πάντα εδώ σαν
φίλος» δήλωσε, ενώ συνέχισε: «Αν μου δινόταν η δυνατότητα να επιλέξω άλλη παρτενέρ θα επέλεγα πά-
λι μία κοπέλα που δεν θα είχε καμία απολύτως σχέση με το τραγούδι, όπως η Μαρία».

http://www.gossip-tv.gr/story/74076/khrestos-kholides-tha-sterixo-te-maria-mpekatorou-kai-meta-paikhnidi

128Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Jan 06 2011, 05:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Χρήστος Χολίδης θα πάει στην εκπομπή της Μπεκατώρου με... την κούπα!
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 3745886476896806984560345


Στην εκπομπή της Μαρίας Μπεκατώρου θα πάει και ο Χρήστος Χολίδης, αν κερδίσουν στο Just the
2 of us. Ο τραγουδιστής νιώθει σίγουρος για την νίκη τους και είναι έτοιμος να σηκώσουν την κούπα.
Από την άλλη ο Λευτέρης Πανταζής δήλωσε πως η Μαρία κάτι κάνει το βράδυ και... "σεληνιάζε-
ται", ενώ ο Χολίδης υποστήριξε πως το κοινό δεν ψηφίζει τη φωνή, αλλά την ψυχή. Δείτε το video:





http://www.gossip-tv.gr/story/74811/o-khrestos-kholides-tha-paei-sten-ekpompe-tes-mpekatorou-me-ten-koupa

129Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Jan 06 2011, 06:10

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

gracias

130Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sat Jan 08 2011, 05:28

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : Τι λέει για τη Μαρία Μπεκατώρου;
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 C73185eb4da428c0afd429c7439d4d56


Ο Χρήστος Χολίδης φέτος είναι παρτενέρ-δάσκαλος της Μαρίας Μπεκατώρου στο
σόου Just the two of us, και μίλησε στο Star για την καλή “μαθήτρια” του.

Ο γνωστός τραγουδιστής είπε για την παρουσιάστρια: “Και βέβαια θα πάω καλεσμένος, αλλά
με την κούπα του νικητή. Η Μαρία κάνει αυτή την εκπομπή 18 χρόνια και έχουν περάσει τα
μεγαλύτερα ονόματα από την εκπομπής της. Οπότε δεν υπάρχει ερώτημα αν θα πάω”. Έπειτα
ο Χρήστος Χολίδης προσπάθησε να αιτιολογήσει την αγάπη του κόσμου για την Μαρία, και το
λόγο που την έφερε μέχρι τον ημιτελικό: “Η Μαρία από την αρχή δεν προσπάθησε ποτέ
να δείξει στον κόσμο ότι είναι τραγουδίστρια. Ο κόσμος ψηφίζει την ψυχή και όχι την φωνή”.

Για την Μαρία Μπεκατώρου μίλησε και ο Λευτερης Πανταζής, με αρκετά χιουμοριστικό ύφος είπε: "Εί-
ναι επικίνδυνη, δεν ξέρω τι γίνεται με αυτή τη γυναίκα. Σεληνιάζεται! Είναι επικίνδυνη η Μαρία!"

http://www.yupi.gr/gossip/c24638/Xrhstos_Xolidhs.html

131Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Jan 13 2011, 02:35

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : Ονειρεύεται τη Monica Belucci

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Image


Σπάνια κλαίει, πάντα τολμάει και δεν μιλάει δημόσια για τα προσωπικά του... Ο λόγος για τον
Χρήστο Χολίδη, που αποκαλύπτει ότι υπάρχει μία γυναίκα για την οποία θα τα παρατούσε
και θα τα έκαιγε όλα, ενώ εξομολογείται πως έχει περάσει μεγάλες καψούρες και έχει κλάψει!

«Δεν είμαι ο τύπος που έρχεται η γυναίκα στο σπίτι και ανάβω κεριά αμέσως.
Είμαι όμως υπερπροστατευτικός και θέλω να νιώθει ασφάλεια εκείνη που
είναι δίπλα μου... Έχω κάνει τα πιο ακραία πράγματα, έχω κάνει και τα πιο
απλά. Όρια πάντως δεν έχω» λέει ο 31χρονος τραγουδιστής.

«Από τον καιρό που με έμαθε ο κόσμος αποφάσισα ότι δεν θα μιλήσω ποτέ για τα προσω-
πικά μου... Όταν θα έρθει το πλήρωμα του χρόνου και αισθανθώ κι εγώ έτοιμος, μπορεί.
Με μία θα με δείτε και νομίζω αυτή θα είναι και η μοναδική» λέει χαρακτηριστικά.

Παράλληλα, ο τραγουδιστής δεν διστάζει να παραδεχθεί πως έχει κλάψει και έχει περά-
σει μεγάλες καψούρες, όμως δεν είναι ατσαλάκωτος. «Έχω χρόνια να κλάψω, πλάκα
πλάκα. Μπορεί όμως να δακρύσω για κάτι άσχετο. Τελευταία φορά είχα κλάψει για κά-
ποιον που είδα στα φανάρια. Όμως, δεν θυμάμαι πότε έκλαψα για κάτι προσωπικό μου».

«Δεν είμαι ερωτευμένος» δηλώνει ο τραγουδιστής και αρνείται να αποκαλύψει
ποια Ελληνίδα θεωρεί την ομορφότερη απ’ όλες. Όμως, παραδέχεται πως
υπάρχει μία γυναίκα για την οποία θα τα παρατούσε και θα τα έκαιγε όλα! Ποια
είναι; «Η Μόνικα Μπελούτσι! Θα μου έλεγε ''Χρήστο, κρυώνω'' κι εγώ θα έβαζα
φωτιά στο αυτοκίνητο για να ζεσταθεί» απαντά με χιούμορ ο τραγουδιστής!

Με τον τελικό του «Just» να πλησιάζει, ο 31χρονος μιλά για ακόμα μία φορά με τα καλύτερα
λόγια για τη Μαρία Μπεκατώρου. «Το πόσο ευθύνεται ο ένας ή ο άλλος στην ψηφοφορία δεν το
ξέρει κανένας. Και δεν έχει σημασία αν ψηφίζουν εμένα ή τη Μαρία. Το αποτέλεσμα είναι ένα»
προσθέτει και καταλήγει: «είμαι της άποψης ''ο τολμών νικά''. Μπαίνω στη μάχη και ό,τι γίνει».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=237912&cid=11

132Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Jan 14 2011, 03:56

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Πάντα μου άρεσε να είμαι με τους αδύναμους»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Xol


Ο τραγουδιστής μίλησε για τις φήμες που τον ήθελαν να προτιμάει για παρτενέρ του στο
ριάλιτι χορού όπου συμμετέχει, την Κατερίνα Στικούδη και όχι την Μαρία Μπεκατώρου.

Τί είπε ο ίδιος; Ισχύει ή είναι φήμες; Όπως είπε: «Αν είναι δυνατόν να έλεγα εγώ
στο Mega ποια θα ήθελα να είναι η παρτενέρ μου.Όταν μου είπαν ότι θα είμαι
με την Μαρία,το πρώτο πράγμα που τους ρώτησα είναι "τραγουδάει;" Και μου είπαν
"τραγουδάει". Αλλά πάντα μου άρεσε να είμαι με τους αδύναμους και να πολεμάω».

http://www.gossip-tv.gr/story/75976/khrestos-kholidespanta-mou-arese-na-eimai-me-tous-adunamous

133Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Jan 14 2011, 06:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Χρήστος Χολίδης στο St. Moritz / Part 1




Ο Χρήστος Χολίδης στο St. Moritz / Part 2




Ο Χρήστος Χολίδης στο St. Moritz / Part 3




Ο Χρήστος Χολίδης στο St. Moritz / Part 4

134Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Jan 14 2011, 10:31

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Okks

http://www.yupi.gr


Χρήστος Χολίδης : Οι Άγνωστες Λεπτομέρειες από το Παρελθόν του
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 12f366fdb4d81e195da38403b041fc56


Πρώτος καλεσμένος του Πέτρου Κωστόπουλου τα μεσάνυχτα της Πέμπτης ήταν ο Χρήστος
Χολίδης ο οποίος, ανάμεσα σε άλλα, αναφέρθηκε στα επαγγέλματα που έκανε μέχρι να
κατασταλάξει πως θέλει να γίνει τραγουδιστής, στο ατύχημα που είχε την περίοδο που ήταν
στις ειδικές δυνάμεις, τη Μαρία Μπεκατώρου αλλά και στα χρόνια που δούλευε ως barman.

Οι εκπλήξεις όμως δεν έλειψαν καθώς ο Πέτρος του ζήτησε να φτιάξει
ένα κοκτέιλ και στο στούντιο εμφανίστηκε και η Μαρία Μπεκατώρου!

Για το μπάσκετ: «Έπαιζα άσσος, play maker. Έχω ύψος 1.95. Σταμάτησα το
μπάσκετ γιατί ήμουν οργισμένο νιάτο και επειδή στην Ελλάδα δεν τα πάμε
καλά με τον αθλητισμό. Δεν σταμάτησα για να γίνω τραγουδιστής, απλά έβλεπα
πως μία μεγάλη μου αγάπη με πονούσε πολύ και είπα να το σταματήσω».

Για τα επαγγέλματα που έκανε πριν γίνει τραγουδιστής: «Ήμουν και μοντέλο. Στην εκπομπή της
Ρούλας Κορομηλά. Πήγα 2-3 φορές εκεί. Ήταν πολύ βαρετό δεν μου πήγαινε καθόλου. (...)
Ήμουν barman κανένα χρόνο γιατί ήθελα να βγάλω τα δικά μου λεφτά. Γιατί στο μπάσκετ δεν έβ-
γαζα κα με συντηρούσε ο πατέρας μου. Όσα έβγαζα στο τέλος του χρόνου από το μπάσκετ τα
έδινα στον πατέρα μου, του έλεγα ευχαριστώ και του έλεγα να περιμένει του χρόνου τα επόμενα».

Για το ατύχημα που είχε όσο ήταν στις ειδικές δυνάμεις: «Έπαθα ένα ατύχημα με το αλεξίπτωτο
όσο ήμουν στις ειδικές δυνάμεις. Έφυγα με λάθος στάση από το αεροπλάνο και άνοιξε το αλε-
ξίπτωτο στο κεφάλι μου και λυποθύμησα εκεί. Ξύπνησα στο νοσοκομείο και δεν θυμόμουν τίποτα».

Για την απόρριψη από το «Fame Story»: «Στο Fame Story με έκοψαν για-
τί από ότι θυμάμαι μου είχαν πει ότι ήμουν πάρα πολύ ψηλός. Τους
είχα απαντήσει πως αν ήμουν κοντός θα λέγατε πως είμαι πολύ κοντός».

Για τη σχέση του με τη μαγειρική: «Η κουζίνα είναι διακο-
σμητικό στοιχείο. Δεν έχω ακουμπήσει το χέρι μου εκεί».

Για το «Just The Two Of Us»: «Δεν έχω τώρα άγχος για τη Κυριακή. Το έχω
δει σαν γιορτή. Είναι τελικός δεν υπάρχουν προγνωστικά, φαβορί, τίποτα.
Μας δίνω μικρό ποσοστό. Έτσι το φαντάζομαι. Ο Καπουτζίδης είναι φοβερός,
έξω καρδιά, μιλάει σε όλους. Μας εμψυχώνει, είναι πολύ ωραίος».

Για τις γυναίκες: «Δεν μιλάω για κοπέλες γιατί είμαι κύριος. Όταν έχεις μία κοπέλα, σέβεσαι
την κάθε κοπέλα. Και μάλιστα σε κάποιο περιοδικό σου είχα δηλώσει πως μου αρέσει να δίνω,
όχι να παίρνω! Δεν είναι του στυλ μου να μιλήσω για κάτι. Δεν θα ήθελα η οικογένεια μου
να μου πει ότι βγήκαν και είπαν πως είσαι με την τάδε. Δεν ήθελα από την αρχή να βγουν
και να πουν ότι έχω μία σχέση και να με μάθουν έτσι. Ήθελα να με μάθουν σαν τραγουδιστή.
Έχουν γράψει διάφορα. (...) Τώρα τώρα ειδικά είμαι μόνος μου. Έχει καιρό που είμαι μόνος.
Μαύρος χειμώνας. (...) Είμαι ακραίος άνθρωπος, κάποια στιγμή είχα κλείσει ένα θερινό
σινεμά, ολόκληρο, και τελικά δεν ήρθε η κοπέλα. Είχα κλείσει να δούμε το “Mamma Mia”».

Για την Μαρία Μπεκατώρου: «Νομίζω φαίνεται πως περνάμε καλά. Έχουμε δέσει
τις ενέργειες μας με τη Μαρία. Τις φωνές μας δεν θα το έλεγα. (..) Αυτό που
βλέπουμε στη τηλεόραση νομίζω πως είναι και στη ζωή της. (..) Στην αρχή είχα το
εξής πρόβλημα: στη πρόβα το έλεγε σωστά και στη σκηνή ήταν κάτι διαφορετικό».

http://www.yupi.gr/gossip/c24871/Xrhstos_Xolidhs.html

135Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sat Jan 15 2011, 02:59

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Χρήστος Χολίδης στον Πέτρο Κωστόπουλο

136Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sat Jan 15 2011, 03:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Ζέτα Ήταν Αυτή που Έστησε τον Χολίδη

137Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sat Jan 15 2011, 03:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Τα Kαταφέραμε!»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 F5ddb31806cf13991861ad648b8275b7


Λίγο πριν από τον τελικό του «Just the 2 Of Us», ο Χρήστος Χολίδης μίλη-
σε στην «Πρωινή Μελέτη» για τα συναισθήματά του πριν ανέβει
για τελευταία φορά στη σκηνή του παιχνιδιού αλλά και για τη Eurovision.

Για το «Just the 2 Of Us»: «Δεν έχω κάποιο άγχος, το βλέπω σαν γιορτή. Όσοι το παρακο-
λούθησαν δεν μπορούσαν να φανταστούν πως η Μαρία θα μπορούσε να φτάσει στον
τελικό. (...) Εγώ ήθελα να κριθεί στον πόντο, όπως το λέμε μπασκετικά. Τα καταφέραμε!».

Θα πήγαινε στο «Dancing With the Stars»; «Η κοπέλα που μας κάνει τις
χορογραφίες κατάφερε να λυγίσει αυτό το σώμα για 3 λεπτά, δεν υπήρχε
περίπτωση να το κάνω για τόσες εκπομπές στο "Dancing With the Stars"».

Ο Χρήστος και η Eurovision: «Και η Γερμανίδα που νίκησε πέρσι ήταν ηθοποιός. Θα έπρεπε
να επιλέξει η Ελλάδα για το ποιος θα την αντιπροσωπεύσει στη Eurovision. (...) Δεν είναι κακό
να δίνεις την ευκαιρία σε νέους ανθρώπους και δεν έχει σημασία αν διαγωνίστηκε ή δια-
γωνίζεται για κάποιο ριάλιτι. (...) Δεν νομίζω να πήγαινα, ποτέ μη λες ποτέ αλλά δεν νομίζω».

http://www.yupi.gr/gossip/c24876/Xrhstos_Xolidhs.html

138Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sat Jan 15 2011, 03:29

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Δεν Έχω Όρια στον Έρωτα»

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Image


Είναι ένας τραγουδιστής με μεγάλη επιτυχία στο γυναικείο φύλο… Στις σχέσεις του, όμως, είναι
ρομαντικός; «Δεν είμαι ο τύπος που έρχεται η γυναίκα στο σπίτι και ανάβω τα κεριά αμέσως.
Είμαι άνθρωπος υπερπροστατευτικός και θέλω να νιώθει ασφάλεια εκείνη που είναι δίπλα μου.
Είναι όμως και το τι θα μου βγάλει. Έχω κάνει και τα πιο ακραία πράγματα, έχω κάνει και
τα πιο απλά, που μπορεί να μην τα περίμενε. Όρια πάντως δεν έχω» δήλωσε ο Χρήστος Χολίδης.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=239140&cid=11

139Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sun Jan 16 2011, 00:41

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Όταν μου Λένε ότι δεν Μπορώ να Κάνω Κάτι, μου Γυρνάει το Μυαλό»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 -Kholides1-


Ο Χρήστος είναι ένας άνθρωπος που του αρέσει να ρισκάρει αλλά και να τολμάει
καινούρια πράγματα. Αυτό φάνηκε από το τελευταίο live του « Just the
two of us » που τραγούδησε το «Holiday» της Μαντόνα. Τι λέει ο ίδιος για αυτό;

«Επειδή είμαι κι εγωιστής, όταν μου λένε ότι δεν μπορώ να κάνω κάτι μου γυρ-
νάει το μυαλό. Όταν είπα στον κολλητό μου ότι θα πω Μαντόνα, μου απάντησε:
“Έλα ρε! Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι”. Κι εκεί σκύλιασα διπλά. Γενικά δεν
είμαι άνθρωπος που φοβάται να τσαλακωθεί ή σκέφτεται τι θα πουν οι άλλοι».

http://www.gossip-tv.gr/story/76342/khrestos-kholides-otan-mou-lene-oti-den-mporo-na-kano-kati-mou-gurnaei-mualo

140Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sun Jan 16 2011, 06:49

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Θα Ήμουν Παράλογος αν Κουραζόμουν από τους Θαυμαστές μου»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 460_XOLIDIS_large


Ο τραγουδιστής το τελευταίο διάστημα βλέπει τις μετοχές του να ανεβαίνουν και να αποκτά
όλο και περισσότερους θαυμαστές. Μάλιστα δεν είναι λίγες οι φορές που τα κοριτσάκια
του εξομολογούνται πως τον αγαπούν. «Είναι πολύ γλυκό που έρχονται κοριτσάκια και μου λένε
“σ’ αγαπώ” και είναι τρυφερό όλο αυτό. Θα ήμουν παράλογος αν έλεγα ότι με κουράζει».

http://www.gossip-tv.gr/story/76347/khrestos-kholides-tha-emoun-paralogos-kourazomoun-apo-tous-thaumastes-mou

141Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sun Jan 16 2011, 10:05

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ένας Tραγουδιστής Που Παίζει Μπάσκετ

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Xristos_xolidis


Στη γειτονιά που μεγάλωσε και ξεκίνησε την καριέρα του ως αθλητής του μπάσκετ το τρα-
γουδιστής, Χρήστος Χολίδης, μιλώντας για τη μετάβαση από τον αθλητισμό στο τραγούδι,
αλλά και για τις φήμες που έχουν κατά καιρούς κυκλοφορήσει με πρωταγωνιστή τον ίδιο.

«Ήταν η ζωή μου ο αθλητισμός. Στα μπουζούκια είχα πάει τρεις φορές» έχει δηλώσει
ο Χρήστος, περιγράφοντας την πειθαρχημένη ζωή που ακολουθούσε ως παίχτης
της ομάδας μπάσκετ του «Αιγάλεω». «Γενικά προσηλώνομαι σε αυτό που κάνω. Όπως
και τώρα... Δεν παίζω πλέον μπάσκετ» έχει πει χαριτολογώντας ο τραγουδιστής.


Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phocathumblimg1090copy Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1092%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1094%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1097%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1098%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1100%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1139%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1141%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1118%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1121%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1105%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1114%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1122%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Phoca_thumb_l_IMG_1131%20copy


http://panoramapress.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=2636:paparazzi-xristos-solidis-basket&catid=1:paparazzi&Itemid=2

142Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 02:21

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Δεν Έχει Σημασία αν Ψηφίζουν Εμένα ή τη Μαρία»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Xolidhsworts


Δεν είναι λίγοι εκείνοι που πιστεύουν ότι η αγάπη του κόσμου στον Χρήστο και την παρτενέρ
του Μαρία Μπεκατώρου στο ριάλιτι τραγουδιού οφείλεται κατά τους μεν στην τσαχπινιά
της Μαρίας και κατά τους δε στην επιτυχία του τραγουδιστή στο γυναικείο φύλο. Τι απαντάει
ο Χρήστος; « Δεν έχει σημασία αν ψηφίζουν εμένα ή τη Μαρία. Το αποτέλεσμα είναι ένα.
Άλλωστε σε αυτή τη φάση διαγωνίζεται η Μαρία αλλά και εγώ επειδή βρίσκομαι στη σκηνή και
τραγουδάω, σίγουρα έχω μέρος σε αυτό », σχολίασε ο τραγουδιστής.

http://www.gossip-tv.gr/story/76367/khrestos-kholides-den-ekhei-semasia-psephizoun-emena-e-te-maria

143Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 02:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Xrhstos Xolidhs! - Page 6 14408672

http://www.yupi.gr


Χρήστος Χολίδης : "Έχω Kάνει τα πιο Aκραία Πράγματα για μια Γυναίκα"
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 9e7d1d0897eb4676e06e2e118ad21c75


Λίγες μέρες πριν από τον τελικό του Just the 2 of us, ο 31χρονος τζέντλεμαν της πίστας μιλάει
και φωτογραφίζεται για το ΟΚ!, επιβεβαιώνοντας ότι ένα αρσενικό παλαιάς κοπής, όπως εκείνος,
σπάνια κλαίει, πάντα τολμάει και ποτέ δεν μιλάει δημόσια για τη γυναίκα που έχει ερωτευτεί.


- Πιστεύεις ότι η αγάπη του κόσμου για εσένα και τη Μαρία οφείλεται μόνο στην τσαχπινιά
της Μαρίας ή έχει παίξει ρόλο και η δική σου επιτυχία στο γυναικείο φύλο;


- Σε αυτή τη φάση διαγωνίζεται η Μαρία. Τώρα, κι εγώ επειδή βρίσκομαι στη σκηνή και
τραγουδάω, σίγουρα έχω μέρος σε αυτό. Το πόσο ευθύνεται ο ένας ή ο άλλος δεν το ξέ-
ρει κανείς. Και δεν έχει σημασία αν ψηφίζουν εμένα ή τη Μαρία. Το αποτέλεσμα είναι ένα.

- Σε έχουν χαρακτηρίσει τον απόλυτο τζέντλεμαν, κι εσύ ο ίδιος έχεις κάνει πράγ-
ματα για να το υπερασπιστείς, όπως οι ανθοδέσμες που έστειλες σε όλες τις γυ-
ναίκες του Just the two of us στην πρεμιέρα του σόου. Είσαι έτσι και στις σχέσεις σου;


- Δεν είμαι ο τύπος που έρχεται η γυναίκα στο σπίτι και ανάβω τα κεριά αμέσως. Είμαι
άνθρωπος υπερπροστατευτικός και θέλω να νιώθει ασφάλεια εκείνη που είναι
δίπλα μου. Είναι όμως και το τι θα μου βγάλει. Έχω κάνει και τα πιο ακραία πράγματα,
έχω κάνει και τα πιο απλά, που μπορεί να μην τα περίμενε. Όρια πάντως δεν έχω.

- Πότε ήταν η τελευταία φορά που έπεσες στα πατώματα για μια γυναίκα;

- Πριν από πολλά χρόνια. Έχω ζήσει καψούρες. Αλλά τα ξεπερνάω πολύ γρήγορα
αυτά. Είναι και το ζώδιο μου, Καρκίνος, που είμαι πολύ κυκλοθυμικός. Μπορεί
τη μια να είμαι στα ουράνια, την άλλη να πέσω στα πατώματα και το αντίστροφο.

- Είναι μήπως τακτική να φαίνεσαι ελεύθερος και διαθέσιμος, γιατί αυτό ωφελεί την καριέρα σου;

- Αυτό ίσχυε παλιότερα. Τα τελευταία χρόνια βλέπουμε πως όλοι οι σταρ δημιουργούν οι-
κογένεια, κάνουν παιδιά και το προβάλλουν αυτό. Εγώ από τον καιρό που με έμαθε ο
κόσμος, αποφάσισα ότι δεν θα μιλήσω ποτέ για τα προσωπικά μου. Δεν θα πω ποτέ «ναι, είμαι
καλά με εκείνη» ή «περνάμε καλά με την τάδε». Δεν νομίζω ότι θα γίνει ποτέ κάτι τέτοιο.

http://www.yupi.gr/gossip/c24777/Xrhstos_Xolidhs.html

144Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 04:36

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Δείτε την Πρώτη Εμφάνιση των Μπεκατώρου - Χολίδη
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Mpekatorou-Xolidis_h_633_451


Το τραγούδι «Δεν μετανιώνω» που είχαν ερμηνεύσει και είχαν κάνει
μεγάλη επιτυχία η Σοφία Βόσσου και ο Μανώλης Λιδάκης τραγού-
δησαν ο Χρήστος Χολίδης και η Μαρία Μπεκατώρου. Δείτε το βίντεο :





http://www.gossip-tv.gr/story/76634/deite-ten-prote-emphanise-ton-mpekatorou-kholide

145Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 07:48

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Δεύτερη Εμφάνιση των Μπεκατώρου - Χολίδη
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 C73185eb4da428c0afd429c7439d4d56


Ξένο κομμάτι και συγκεκριμένα το «I gotta feeling» ερμήνευσαν οι Μαρία Μπεκατώρου
και Χρήστος Χολίδης για το οποίο κατέκτησαν 40 βαθμούς. Δείτε το βίντεο…





http://www.gossip-tv.gr/story/76638/e-deutere-emphanise-ton-mpekatorou-kholide

146Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 07:54

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Video : Ποιος Τραγούδησε Καλύτερα το «Εμείς οι Δυο σαν Ένα» στην Τρίτη Εμφάνιση του Just;
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Justthe2ofus_finalists


Στην τρίτη δοκιμασία, οι φιναλίστ του Just the two of us έπρεπε να ερμηνεύσουν ένα
συγκεκριμένο τραγούδι. Ερμήνευσαν λοιπόν το «Εμείς οι δυο σαν ένα» του Μιχάλη
Χατζηγιάννη και σύμφωνα με τους κριτές της επιτροπής, κανένα από τα δύο ζευγάρια
δεν το είπε τέλεια, όμως όπως σχολίασαν όλοι, αυτό δεν έχει καμία σημασία μιας και
τα ζευγάρια έδειξαν τις δυνατότητές τους στις δύο πρώτες εμφανίσεις τους. Τα βίντεο :







http://www.gossip-tv.gr/story/76640/video-poios-tragoudese-kalutera-emeis-oi-duo-san-ena-sten-trite-emphanise-tou-just

147Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 07:57

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Έχω Zήσει Kαψούρες»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Doss


Ο Χρήστος Χολίδης σε πρόσφατη συνέντευξή του μίλησε για τους έρωτες που έχει ζήσει και αν
έχει πέσει στα πατώματα για μια γυναίκα. Παραδέχεται ότι έχει πέσει στα πατώματα για μια γυναίκα
αλλά αυτό έχει συμβεί πριν από πολλά χρόνια. Όπως εξομολογήθηκε : «Έχω ζήσει καψούρες.
Αλλά τα ξεπερνάω πολύ γρήγορα αυτά. Είναι και το ζώδιό μου, Καρκίνος που είμαι πολύ κυκλοθυ-
μικός. Μπορεί τη μια να είμαι στα ουράνια,την άλλη να πέσω στα πατώματα και το αντίστροφο».

http://www.gossip-tv.gr/story/76121/khrestos-kholides-ekho-zesei-kapsoures

148Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 15:58

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Έχω Χρόνια Να Κλάψω»
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 O_xrhstos_xolidhs_sth_santorinh_398442_b


Ο Χρήστος Χολίδης είναι ένας γοητευτικός άνδρας που προβάλλει την εικόνα του
σκληρού, του ατσαλάκωτου. Αλήθεια, κλαίει ποτέ και τι θα μπορούσε να τον κάνει
να κλάψει; «Έχω χρόνια να κλάψω. Μπορεί, όμως, να δακρύσω για κάτι άσχετο.

Τελευταία φορά είχα κλάψει για κάποιον που είδα στα φανάρια. Όμως, δεν θυμάμαι πότε
έκλαψα για κάτι προσωπικό μου» εξομολογήθηκε ο τραγουδιστής. Στην πίστα, ερμηνεύ-
οντας ένα κομμάτι, παραδέχεται ότι έχει κλάψει, αλλά όπως λέει: «Στην πίστα είναι άλλο
πράγμα, είναι φόρτιση μεγάλη. Είναι πολύ έντονο συναίσθημα την ώρα που τραγουδάς».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=240372&cid=11

149Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 16:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Video : Ο Χολίδης "Mάνατζερ" Tης Μπεκατώρου
Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Mpekatorou-Xolidis_h_633_451


Μετά το τέλος του Just the 2 of us οι συμμετέχοντες διασκέδασαν στο νυχτερινό κέντρο
που εμφανίζεται ο Χρήστος Χολίδης...Η Μαρία Μπεκατώρου βρέθηκε στο καμαρίνι του
και μίλησαν για το Just the 2 of us... Οι δυο τους την Τρίτη θα βρεθούν στο Πρωινό mou,
ενώ ο Χολίδης την Τετάρτη θα βρεθεί στην εκπομπή της και όπως αποκάλυψε θα αναλά-
βει χρέη μάνατζερ της Μαρίας και θα αποφασίζει ποιοι θα πηγαίνουν στην εκπομπή της...
Η Μαρία αποκάλυψε πως ακόμα δεν την έχει γίνει πρόταση από πουθενά… Δείτε το βίντεο!





http://www.gossip-tv.gr/story/76697/video-o-kholides-manatzer-tes-mpekatorou

150Xrhstos Xolidhs! - Page 6 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Jan 17 2011, 19:29

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

h8ela na nikhsoune xthes
alla dax dn peirazei
kaloi kai oi alloi 2
kai h mpekatwrou pisteuw bghke kerdismenh apo olo auto Xrhstos Xolidhs! - Page 6 919114 ths aksize me tosa xronia sthn tv

makari na ths anoiksoune portes twra gt apo alles vrwmes (blepe manwlidou) to aksizei poly perissotero

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum