Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Xrhstos Xolidhs!

+5
MaRiOs
olympiap1994
john@kos
*Jorgito*
spike24
9 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 1 of 9]

1Xrhstos Xolidhs! Empty Xrhstos Xolidhs! Mon Nov 23 2009, 17:17

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης

Xrhstos Xolidhs! B_1590_1

Πραγματικό Όνομα: Χρήστος Χολίδης
Τοποθεσία Γέννησης: Αθήνα
Ημ/νία Γέννησης: 1 Ιουλίου
Ζώδιο: ΚΑΡΚΙΝΟΣ

2Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Nov 23 2009, 17:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πού Βγαίνω: Χρήστος Χολίδης

Xrhstos Xolidhs! 9a34e5fe7dd2f65fd14fb17015d5628a

Μας έκανε να τραγουδάμε στα αυτοκίνητά μας, στο δρόμο, παντού, «Ναι, Ναι, Ναι» — ένα τραγούδι
που τον ακούμε να λέει τα βράδια στο Posidonio. Ο Χρήστος Χολίδης, που άφησε την πρώτη του αγάπη, το μπάσκετ,
για την άλλη του λατρεία, το τραγούδι, μας λέει ποια είναι τα αγαπημένα του μέρη στην Αθήνα...

Πίστες, μουσικές σκηνές ή συναυλίες; Τι είδες πρόσφατα που σου άρεσε;

Πήγα στην Ακτή Πειραιώς! Πέρασα υπέροχα, ήταν πολύ ωραία παράσταση. Γέλασα τρομερά με τον Γιάννη Ζουγανέλη. Απίστευτος!

Έχεις κάποιο μαγαζί-στέκι; Ποιο είναι το standard μέρος για καφέ με την παρέα σου;

Το μαγαζί που αν δεν περάσω από εκεί δεν γίνεται είναι το Enigma στο Χαϊδάρι, όπου και συναντιέμαι με τους κολλητούς μου.
Επίσης, το Chic και το Rich στη Γλυφάδα.

Τι εστιατόρια επιλέγεις συνήθως και ποιο είναι το αγαπημένο σου;

Τρώω τα πάντα. Έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση στο ιταλικό φαγητό και το αγαπημένο μου εστιατόριο είναι το Altro στο Κολωνάκι.

Πόσο συχνά πας σινεμά; Ποια ταινία είδες τελευταία; Ποιου star δεν χάνεις ταινία;

Δεν πάω σινεμά, δεν μου αρέσει. Η τελευταία ταινία που είδα στην τηλεόραση είναι μια όχι και τόσο καινούρια,
οι «Θρύλοι του Πάθους» με τον Μπραντ Πιτ. Πολύ καλή ταινία.

Χρόνος για θέατρο; Τι είδους παραστάσεις επιλέγεις συνήθως; Ποια είδες πρόσφατα και σε συγκλόνισε;

Όποτε έχω χρόνο, προσπαθώ να πηγαίνω στο θέατρο. Η τελευταία παράσταση που είδα ήταν το «Mamma Mia» στο Λονδίνο. Εννοείται φανταστική.

Πού σου αρέσει να διαβάζεις το βιβλίο σου; Ποιο βιβλίο διάβασες πρόσφατα και ξετρελάθηκες;

Μου αρέσει το διάβασμα, διαβάζω οπουδήποτε. Το βιβλίο που μου άρεσε αρκετά ήταν το «Μυστικό».

http://www.yupi.gr/events/c13929/Poy_Bgainw:_Xrhstos_Xolidhs.html

3Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Nov 23 2009, 19:58

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

ton exw xanadei...emfanisiaka ton xerw...
twra den nomizw na exw akousei tragoudia tou Rolling Eyes
anyway thanks gia tis info!!

https://www.youtube.com/thalyfangreece

4Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Nov 23 2009, 20:16

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Μια Κατάσταση Επανάσταση"




"Κι Ας Μην Έχω Πού Να Πάω"




"Ναι Ναι Ναι"




"Συνέντευξη στο Κους Κους"

5Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Nov 23 2009, 20:25

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

spike24 wrote:
"Μια Κατάσταση Επανάσταση"




"Κι Ας Μην Έχω Πού Να Πάω"




"Ναι Ναι Ναι"




"Συνέντευξη στο Κους Κους"


ta xerw lol!
apla den einai to styl mou...den akouw tetoia mousikh giayto den to gnwriza... Laughing
alla ta songs ta exw xanakousei polles fores telika Laughing

https://www.youtube.com/thalyfangreece

6Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Nov 23 2009, 20:52

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

apa pa Xrhstos Xolidhs! 671646

7Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue Nov 24 2009, 00:43

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

mou aresei o xolidhs!!!

panoulh thanks gia to topic!!!!

kai to oso s'agapw mou aresei!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

8Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 00:30

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Με ποια είναι ζευγάρι ο Χολίδης;

Xrhstos Xolidhs! Getphoto

Τι κι αν τους τελευταίους μήνες οι φήμες ήθελαν τον Χρήστο Χολίδη να είναι ζευγάρι με την Ευαγγελία Αραβανή αλλά και την
Κατερίνα Παπουτσάκη, ο τραγουδιστής έχει «χαρίσει» την καρδιά του σε μια γλυκιά ξανθιά κοπέλα που ακούει στο όνομα Δήμητρα Κίτσιου.

Οι δυο τους, σύμφωνα με πληροφορίες, είναι ζευγάρι τους τελευταίους 4 μήνες, αλλά κρατούν χαμηλούς τόνους,
αποφεύγουν τις κοινές δημόσιες εμφανίσεις και προτιμούν να περνούν τα βράδια τους στο σπίτι είτε του ενός είτε του άλλου.

Η Δήμητρα, με το ξανθό κοντό καρέ μαλλί και τα γαλάζια μάτια,
είχε πρωταγωνιστήσει στο video clip του τραγουδιού του «Κι ας μην έχω που να πάω».

Ο Χρήστος Χολίδης απλώς χαμογελάει κάθε φορά που τον ρωτούν αν είναι ερωτευμένος ή αν ισχύουν οι φήμες
που τον θέλουν ζευγάρι με επώνυμες κυρίες, ο ίδιος όμως και λίγοι καλοί του φίλοι γνωρίζουν πως είναι ερωτευμένος
και περνάει πολύ καλά στο πλευρό της Δήμητρας Κίτσιου.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=81156&cid=11

9Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 03:57

MaRiOs

MaRiOs
TD Arrasando Member

me rwtas an s agapaw nai nai nai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 04:01

spike24

spike24
TD Aventurero Member

paradexomai se thelw nai nai naiiiiii Xrhstos Xolidhs! 219185
dwse marieee Xrhstos Xolidhs! 219185

11Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 07:35

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πέντε μήνες μαζί

Xrhstos Xolidhs! PAN_190709_XOLIDIS__0_copy

Τι κι αν οι φήμες ήθελαν τον Χρήστο Χολίδη μία να έχει σχέση με την Κατερίνα Παπουτσάκη και μία με την Ευαγγελία Αραβανή,
εκείνος φαίνεται πως έχει δώσει την καρδιά του σε άλλη καυτή παρουσία από τον χώρο του μόντελινγκ.
Η νέα του σύντροφος είναι η Δήμητρα Κίτσιου, η οποία στο παρελθόν διατηρούσε δεσμό με τον επιχειρηματία Μαξ Τρίγκα
με τον οποίο τώρα έχει σχέση η Στέλλα Δημητρίου. Ο Χρήστος και η Δήμητρα γνωρίστηκαν κατά την διάρκεια των γυρισμάτων
ενός video clip του τραγουδιστή την περασμένη ¶νοιξη. Από την αρχή έδειξαν μία οικειότητα μεταξύ τους και για αρκετό καιρό
έκαναν παρέα μέχρι που το καλοκαίρι που μας πέρασε αποφάσισαν να γίνουν και ζευγάρι. Οι δυο τους έκαναν την πρώτη τους
δημόσια εμφάνιση πριν από μερικές μέρες στο νυχτερινό κέντρο «Ακτή Πειραιώς» σε τρυφερά τετ α τετ αδιαφορώντας
για τα αδιάκριτα βλέμματα των υπόλοιπων θαμώνων. Λίγο μετά τις τέσσερις τα ξημερώματα έφυγαν μαζί από το μαγαζί πιασμένοι χεράκι-χεράκι.

http://panoramapress.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=1156:xolidis-kitsiou&catid=23:star-system&Itemid=3

12Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 08:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Xrhstos Xolidhs! 748d679924864d2a089f941bacd25d65

Xrhstos Xolidhs! E6a3e34cc1199f0fe9419afdca5c0962

13Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 08:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Xrhstos Xolidhs! 8275224db7b9e621657fadcdbd6b26ef

Xrhstos Xolidhs! 65e90993e8c0237e5ef7bf801e9c2b2e

14Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 08:14

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Xrhstos Xolidhs! 6 Xrhstos Xolidhs! 13

Xrhstos Xolidhs! 7 Xrhstos Xolidhs! 9

15Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 08:34

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Wraios k o Xolidhs mas den mporw na pw Xrhstos Xolidhs! 219185

16Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 08:59

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Nai Nai Nai / Official Video Clip

17Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 09:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : "Δεν θα πούλαγα ποτέ την προσωπική μου ζωή"

Xrhstos Xolidhs! B_1596_7

Είναι από τους πιο ψηλούς τραγουδιστές που μπορείς να συναντήσεις σε πίστα, αφού για χρόνια ήταν επαγγελματίας μπασκετμπολίστας.
Κάτι η ενασχόληση του πατέρα του με τη μουσική, κάτι το πάθος του για το τραγούδι, και ο Χρήστος Χολίδης
αποφασίζει να κάνει το μεγάλο βήμα. Αγαπητός και βαθιά επικοινωνιακός με τους θαμώνες, σε όποιο μαγαζί βρέθηκε στα έξι χρόνια που δουλεύει.


Γιατί σταμάτησες το μπάσκετ;

Ήταν σαν τη γυναίκα. Όταν κάτι το αγαπάς πάρα πολύ και βλέπεις ότι όχι μόνο δεν σε εξελίσσει αλλά σε πληγώνει, το αφήνεις.
Εκεί είπα τέρμα. Αν πω «τέρμα» σε κάτι τελειώνει. Έκανα τη ζωή του αθλητή. Δεν έπινα, δεν έβγαινα καν.

Και μετά, για τέσσερα χρόνια δούλευες επταήμερα σε νυχτερινά μαγαζιά! (γέλια). Αλήθεια, άξιζε όλη αυτή η απομόνωση από τον έξω κόσμο;
Πιστεύω ότι για να είμαι τώρα ευτυχισμένος και καλά, άξιζε. Και το χρόνο να γύριζα πίσω, πάλι το ίδιο θα έκανα. Είχα βάλει ένα στόχο.
Αν θέλω να κάνω κάτι, θα το «λιώσω». Θα το πολεμήσω. Δεν είμαι τύπος που θα αράξει. Τότε στις Μούσες, δούλευα επταήμερα
και θα μπορούσα να είμαι ακόμα εκεί, τέταρτος που ξεκίνησα. Αλλά μόλις κερδίσω κάτι, δεν μου φτάνει, θέλω κι άλλο.

Xrhstos Xolidhs! B_1594_5

Δήλωσες ποτέ συμμετοχή σε ριάλιτι;
Ναι, μια φορά σε ένα από τα Fame Story αλλά ευτυχώς δεν με επέλεξαν! Ήταν στους πρώτους μήνες που τραγουδούσα
κι έλεγα «λες να είναι αυτό που θα με οδηγήσει κάπου;». Όταν ξεκινάς και είσαι μόνος σου… Εγώ δεν είχα κανένα
να με πάρει από το χέρι και να με πάει σε μια δισκογραφική ή σε έναν επιχειρηματία, τα έκανα όλα μόνος μου.
Τελικά, δεν ήταν αυτό και ήταν όλα τα υπόλοιπα που έκανα και έφτασα εδώ που έχω φτάσει τέλος πάντων.

Και σίγουρα είσαι πιο περήφανος.
Σίγουρα. Το έχω δουλέψει πάρα πολύ από την πρώτη μέρα στη δουλειά.

Έτυχε μέσα στα έξι χρόνια που τραγουδάς να πεις «τέρμα, δεν πάει άλλο, τα παρατάω»;
Δεν έχω πει «τέρμα» αλλά εκεί που έβλεπα ότι χάνω τον κόσμο όλο, ότι έπεφτα, έλεγα «τώρα θα το πολεμήσω πιο πολύ».
Σε όλες τις δουλειές οι δρόμοι δεν είναι με στρωμένα κόκκινα χαλιά. Θέλει προσπάθεια και εγώ πολεμάω πολύ.

Μια στιγμή που πληγώθηκες από τη δουλειά;
Στο ξεκίνημά μου, τραγούδησα δύο μήνες στην Πάτρα και μετά με έδιωξαν. Είχα πληγωθεί πάρα πολύ τότε
γιατί ένιωθα ότι πήγαινα καλά. Έλεγα δέκα τραγούδια αλλά η αποδοχή του κόσμου ήταν ιδιαίτερη.

Έτυχε να σε ζητήσει το συγκεκριμένο μαγαζί ξανά μετά την ανοδική σου πορεία;
Ναι, έγινε πρόταση αλλά δεν πήγα. Όχι επειδή με έδιωξαν τότε. Κάτι άλλο είχε «στραβώσει» και δεν πήγα.
Ο άνθρωπος τότε επιχείρηση είχε, εγώ νέος τραγουδιστής… Δεν κρατάω κακία όμως. Αυτά τα θυμάσαι αργότερα και γελάς.

Xrhstos Xolidhs! B_1593_4

Σήμερα που είσαι το πρώτο όνομα στο Ποσειδώνιο τι νιώθεις;
¶γχος! (γέλια). Είμαι πιο υπεύθυνος θα έλεγα. Δεν περίμενα ότι μετά από έξι χρόνια θα βρεθώ εδώ. Νιώθω ακόμα αθλητής.
Ότι παίζω μπάσκετ. Δεν έχω συνειδητοποιήσει τι γίνεται. Απλά, είμαι δουλευταράς.

Σκέφτηκες να αρνηθείς την πρόταση του κ. Κοντόπουλου για το Ποσειδώνιο μήπως θεωρηθείς από το συνάφι αλαζόνας;
Δεν είναι θέμα αλαζονείας. Πιστεύω ότι κάθε συνταγή και κάθε καριέρα δεν είναι ίδια. Αν κάθε καριέρα ήταν ίδια,
εγώ δεν θα έπρεπε να τραγουδήσω ποτέ. Πριν ήμουν μπασκετμπολίστας. Δεν είχε γίνει ποτέ αυτό. Εγώ έβλεπα έναν άνθρωπο
που πίστευε τόσο πολύ σε μένα. Αν έλεγα «όχι» θα έπρεπε να είμαι τρελός. Τι να πω γιΆ αυτό τον άνθρωπο, δεν έχω λόγια.

Πέρασε από το μυαλό σου ότι μπορεί να κάνεις μια πορεία όπως ο Γιάννης Πλούταρχος ή Νίκος Βέρτης που ξεκίνησαν από το συγκεκριμένο χώρο;
Φυσικά και το σκέφτηκα. Ποιος δεν θα ήθελε να ήταν στο «Ποσειδώνιο» αυτή τη στιγμή; Η επιχείρηση αυτή δεν λέει
πρώτα το μαγαζί και μετά ο καλλιτέχνης. Στηρίζει τόσο πολύ τους καλλιτέχνες και γιΆ αυτό πιστεύω ότι όσοι πέρασαν από εκεί,
όπως ο Πλούταρχος ή ο Βέρτης, έχουν κάνει τόσο μεγάλες καριέρες. Νιώθω τυχερός που είμαι ο επόμενος, να στο πω έτσι…

Xrhstos Xolidhs! B_1589_xolidis_poteoposprin

Ένιωσες να σε κοιτάζουν «στραβά» για αυτή τη θέση τραγουδιστές που έχουν πολλά χρόνια στο τραγούδι;
Ναι, το έχω νιώσει αυτό που λες. Δεν μπορώ όμως να θυμώσω με αυτό.
Δεν έχω κάνει κάτι κακό εγώ. Απλά επιλέχτηκα. Θα ήθελε πάρα πολύς κόσμος να ήταν στη θέση μου.

Σε κάποια φάση γράφτηκε ότι μια δημοφιλής ηθοποιός – μοντέλο κυοφορεί το παιδί σου.
Φοβήθηκες για το που μπορεί να φτάσουν τα περιοδικά και η τηλεόραση;

Ήταν κάτι που μου συνέβη πρώτη φορά και ήταν δύσκολο για μένα. Είναι και κάτι όμως που πρέπει να το επωμιστείς
γιατί λες «αφού μπήκα σε αυτό το χορό…» Δεν είναι όλοι να σε αγαπάνε και να λένε καλά πράγματα για σένα.
Σίγουρα θα πούνε και τα άσχημα. Βέβαια, ακόμα δεν έχουν πει άσχημα. Το περιμένω και αυτό.
Αφού ασχολήθηκαν με την προσωπική μου ζωή και είπαν πράγματα που δεν ίσχυαν, όντως φοβήθηκα.
Έχω κρατήσει μια σοβαρότητα από τη μέρα που ξεκίνησα. Δεν είμαι τέτοιος τύπος εγώ. Εδώ δεν τα έκανα αυτά
όταν ήμουν στο ξεκίνημα - όχι ότι είμαι κάτι άλλο σήμερα. Δεν τα έκανα ούτε όταν ήμουν μπάρμαν.
Ποτέ δεν είπα πήγα με αυτή ή πήγα με την άλλη κ.λπ. Δεν το έπαιζα μάγκας με τις γυναίκες. Εγώ έχω αγάπη για τις γυναίκες.
Είμαι πολύ ρομαντικός τύπος αν και δε μου φαίνεται! Έχω κρατήσει μια σοβαρότητα και όσοι με στήριξαν:
η δισκογραφική εταιρία, το Ποσειδώνιο, οι συνθέτες και οι στιχουργοί, το ξέρουν αυτό. Δεν το παίζω γαμπρός!
Κι αν κάτι θα πετύχω στην καριέρα που έχω διαλέξει να κάνω, θα το πετύχω μέσα από τα τραγούδια,
από την επικοινωνία που έχω με τον κόσμο. Την προσωπική μου ζωή και αυτά που κάνω μέσα στο σπίτι μου δεν θα τα πούλαγα ποτέ.

Σκέφτηκες να κινηθείς νομικά;
Όχι. Μπλέκεις μετά. Είναι σαν να λες ¨παιδιά, γράψατε αλήθεια και σας κυνηγάω¨.

Xrhstos Xolidhs! B_1595_6 Xrhstos Xolidhs! B_1598_2

Νομίζω ότι σε ακραία δημοσιεύματα πρέπει να το κάνει κανείς.
Επειδή σε συμπάθησα θα σου πω κάτι που δεν το έχω πει σε κανέναν. Είμαι λάτρης του καλού καφέ και πηγαίνω συχνά.
Μια μέρα, σε ένα καφέ, με πλησιάζει ένας τύπος και μου λέει «σε παρακολουθώ και θέλω αυτό… κ.λ.π».
Εκείνη τη μέρα κατάλαβα ότι υπάρχουν άνθρωποι που με παρακολουθούν. Επειδή γράφτηκε κάτι, ξεκίνησαν και με παρακολουθούσαν.
Ζητούσε πράγματα τρελά. Επειδή στο στρατό ήμουν εκπαιδευτής στις ειδικές δυνάμεις έμαθα ότι ο φόβος σου προκαλεί δύο πράγματα:
τη φυγή ή την επίθεση. Εμένα μου βγήκε η επίθεση. Με ρώτησες αν με τρομάζουν αυτά… εκείνη τη μέρα άλλος τρόμαξε!(γέλια).

Τον κυνήγησες;
Δεν τον κυνήγησα. Τον βούτηξα.

Χρήστο, επειδή μιλάμε φιλικά, εάν δεν το έχεις καταλάβει, αυτό αποτελεί είδηση! (γέλια).
Όχι μωρέ, τι είδηση; Του μίλησα όμορφα του ανθρώπου…(γέλια).

18Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Nov 25 2009, 09:22

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Χρήστος Χολίδης στο TOP 30 ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ!

Xrhstos Xolidhs! 1383_XRISTOS_XOLIDIS_3032009

Ημ. δημοσίευσης: 24/11/2009

Το Σάββατο 14 Νοεμβρίου, στις 12 το μεσημέρι, ένας ακόμα καλλιτέχνης από την χρυσή δεκάδα του TOP 30 ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
βρέθηκε στον 89,8 ΔΡΟΜΟΣ fm. Ο Χρήστος Χολίδης ήταν o προσκεκλημένος της Γιώτας Τσιμπρικίδου και μαζί παρουσίασαν
τις 30 μεγαλύτερες μουσικές επιτυχίες της πόλης! Ανανεωμένος και casual dress code ο Χρήστος Χολίδης δεν έκρυψε λεπτό την χαρά του
τόσο για την επιτυχία του όσο και για την συνάντηση του με την γοητευτική Γιώτα που τον υποδέχθηκε στο sudio.

Ο Χρήστος Χολίδης μίλησε για την επιτυχία που γνωρίζει το νέο του τραγούδι που αποτελείται από τρία ΝΑΙ
καθώς και για την αγάπη του κόσμου. Δήλωσε πως ο πιο αυστηρός κριτής του είναι η αδελφή του
που διαθέτει κριτήριο και `μυρίζεται` την επιτυχία από μακριά. Αποκάλυψε ότι στις επόμενες συνεργασίες του
στην Αθηναϊκή νύχτα θα ήθελε να είναι στο πλευρό της Πέγκυ Ζήνα που θαυμάζει πραγματικά.
Λέει `Ναι, Ναι, Ναι` στους συνεργάτες του για να έρθουν στην καριέρα του και άλλες επιτυχίες.

Δυστυχώς ο Χρήστος Χολίδης, ως καλλιτέχνης που συμμετέχει στο TOP 30 ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ,
δεν μπόρεσε να ψηφίσει τις δικές του μουσικές προτιμήσεις αλλά πραγματικά απόλαυσε την αντίστροφη μέτρηση.
Εσείς όμως μπορείτε! Δώστε την ψήφο σας στα αγαπημένα σας τραγούδια και ακούστε τα δυνατά
στο countdown του TOP 30 ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 12 το μεσημέρι, στον 89,8 ΔΡΟΜΟΣ fm.

http://www.dromosfm.gr/n32

19Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Nov 26 2009, 02:56

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

ax ti koukli pou einai stis fwtos!!

thanks panoulh!!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

20Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Nov 26 2009, 05:26

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member



Xrhstos Xolidhs! 829790 Xrhstos Xolidhs! 829790 Xrhstos Xolidhs! 919114 Xrhstos Xolidhs! 219185 I love you

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

21Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Nov 26 2009, 05:31

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Xrhstos theos Xrhstos Xolidhs! 592113
Thanks Oly m cheers

22Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Nov 26 2009, 05:36

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Paidia na sas pw thn alh8eia oute auton to kserw. :-P

23Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Nov 26 2009, 05:37

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

kala vre giwrgo mou kanenan den 3ereis???

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

24Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Nov 26 2009, 05:38

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Ti na sou pw. geek
Den polyakouw Ellhnika.

25Xrhstos Xolidhs! Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Nov 26 2009, 05:39

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Des kana videaki vre Pro,
apokleietai na min ton kses Laughing

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 9]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum