Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Xrhstos Xolidhs!

+5
MaRiOs
olympiap1994
john@kos
*Jorgito*
spike24
9 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 3 of 9]

51Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sun Jan 17 2010, 09:25

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χολίδης-Κίτσιου: Νέα χρονιά... νέες συνήθειες

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 6006_XOLIDIS_ME_TIN_SINODO_TOY_13012010

Είναι ζευγάρι από τα τέλη καλοκαιριού και τώρα αποφάσισαν να κάνουν την πρώτη τους κοινή έξοδο. Ο λόγος για τον
Χρήστο Χολίδη και την Δήμητρα Κίτσιου. Γνωρίστηκαν κατά τη διάρκεια ενός βιντεοκλίπ του τραγουδιστή και από τότε
σχεδόν έχουν γίνει αχώριστοι. Περνούν καλά, αλλά δεν θέλουν να δίνουν τροφή για σχόλια. Χθες έκαναν την πρώτη
τους δημόσια εμφάνιση σε πρεμιέρα κινηματογραφικής ταινίας και έδειχναν ότι είναι ένα ευτυχισμένο και ερωτευμένο
ζευγάρι. Τελικά ο γοητευτικός τραγουδιστής μετά από τις τόσες φήμες που τον ήθελαν να έχει σχέσεις με γνωστές
κυρίες της showbiz φαίνεται ότι βρήκε το ταίρι του.

http://www.gossip-tv.gr/story/24275/kholides-kitsiou-nea-khronia-nees-sunetheies

52Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Jan 27 2010, 18:06

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Δείτε τον Χρήστο Χολίδη στο "Πας γυρεύοντας..."

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Image

Ο Χρήστος Χολίδης αποκλειστικά στην κάμερα της zougla.gr απαντάει στον Θωμά
Μαγδαληνό για τις σχεσεις που του έχουν χρεώσει κατά καιρούς και αφιερώνει
την επιτυχία του «Ναι ναι ναι» σε όλες τις γυναικες που έχει... αδυναμία.

Deite th synenteyksh edw : http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=99208&cid=92

53Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Jan 27 2010, 18:08

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Thanks Pano Xrhstos Xolidhs! - Page 3 219185

54Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Feb 04 2010, 21:50

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης / ''Καφές με την Ελένη ''(04.02.2010)

55Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Feb 25 2010, 16:45

spike24

spike24
TD Aventurero Member

“Ναι, ναι, ναι” στην επιτυχία

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 IMG_2068_copy

Μπήκε στην ζωή μας τα τελευταία δύο χρόνια και από την πρώτη στιγμή ξεχώρισε τόσο με τις
φωνητικές του ικανότητες όσο και με την ωραία παρουσία του. Ο Χρήστος Χολίδης πήρε τον
πρώτο του χρυσό δίσκο για το CD "Δεν συμβιβάζομαι" και φυσικά η συγκινησή του ήταν μεγάλη.

Η απονομή έγινε στο νυχτερινό κέντρο Posidonio, στο οποίο εμφανίζεται ο νεαρός τραγουδιστής
και το παρόν έδωσαν αρκετοί επώνυμοι, αλλά και ανώνυμοι φίλοι και συνεργάτες του.

Ανάμεσα τους η Χριστίνα Κολέτσα -που εμφανίζεται μαζί με τον Χρήστο- με τον
σύντροφό της Γιώργο Μελισσανίδη, η Τζένη Τζιβεριώτη, η Εύα Λάσκαρη, η Έλενα
Παπαβασιλείου και πολλοί άλλοι.

Φυσικά δεν θα μπορούσε να λείπει και η αγαπημένη του Χρήστου Χολίδη, Δήμητρα Κίτσιου που
απόλαυσε κι εκείνη την επιτυχία του συντρόφου της μέσα σε κλίμα συγκίνησης. Η βραδιά
ολοκληρώθηκε με την παρουσία του συγκροτήματος Vegas, αλλά και του Χρήστου Χολίδη πάνω στην
σκηνή που κράτησε με τα τραγούδια του συντροφιά στους καλεσμένους του μέχρι τις πρωινές ώρες.

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Phoca_thumb_l_IMG_2043%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Phoca_thumb_l_IMG_2046%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Phoca_thumb_l_IMG_2041%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Phoca_thumb_l_IMG_2065%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Phoca_thumb_l_IMG_2074%20copy Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Phoca_thumb_l_IMG_2076%20copy

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Phoca_thumb_l_IMG_2104%20copy

http://panoramapress.gr/

56Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Feb 26 2010, 03:56

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

mpravooooooooo tou!!! Xrhstos Xolidhs! - Page 3 219185

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

57Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Mar 01 2010, 15:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Αυλαία με πολλά κέφια...

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 1139_XOLIDIS_XARISTEAS_18112009

Με πολλά κέφια έκλεισε το μαγαζί που εμφανίζεται ο Χρήστος Χολίδης αλλά και μια εμφάνιση
έκπληξη. Στην πίστα του “Posidonio” εμφανίστηκε ο Μάρκος Σεφερλής μετατρέποντας την βραδιά
σε μια ξεκαρδιστική stand up comedy με πολλή μουσική. Και τι δεν έκανε ο ηθοποιός πάνω
στην πίστα! Τόσο πολύ που ο Χρήστος Χολίδης απέκτησε “ανταγωνιστή” ο οποίος του έκλεψε όλη
τη δόξα. Κατά το κλείσιμο της βραδιάς πάντως πολλοί “ευχήθηκαν” να μην ήταν η τελευταία
νύχτα του κέντρου, ενώ ο τραγουδιστής υποσχέθηκε στους θαυμαστές του ότι δεν θα τους αφήσει
για μεγάλο χρονικό διάστημα σε ανυπομονησία.

http://www.gossip-tv.gr/node/28154

58Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Mon Mar 01 2010, 15:40

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Χρήστος Χολίδης πήρε… τα βουνά!

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 3687_XRISTOS_XOLIDIS_

Είναι γνωστό ότι ο Χρήστος Χολίδης, εκτός από τραγουδιστής, είναι και αθλητής. Πριν από χρόνια
ήταν μπασκετμπολίστας, όμως ασχολείται και με άλλα αθλήματα. Όπως είναι το σκι στο χιόνι και
μάλιστα πριν από μερικές μέρες έφυγε για Αυστρία ώστε να επιδοθεί στο αγαπημένο του σπορ. Μία
αθλητική οργάνωση στάθηκε η αφορμή για να ταξιδέψει ο Χρήστος Χολίδης για τις χιονισμένες
¶λπεις όπου φυσικά δεν θα χάσει την ευκαιρία να αθληθεί και να απολαύσει το όμορφο τοπίο.

http://www.gossip-tv.gr/node/28421

59Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue Mar 02 2010, 18:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

H αποκαλυπτική συνέντευξη του Χρήστου Χολίδη

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Image

Το τραγούδι, το μπάσκετ, οι γυναίκες και τα «τραγικά» κουτσομπολιά. Ο Χρήστος Χολίδης
μίλησε για όλα σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ένθετο «Piazza» της εφημερίδας «Veto».

Ο τραγουδιστής που αυτές τις μέρες κάνει σκι στην Αυστρία παραδέχτηκε ότι του λείπει
το μπάσκετ. «Μου λείπει γενικά το κλίμα της ομάδα, αυτή η αγωνία του αθλητή πριν μπει
στο γήπεδο, τα συναισθήματα στις νίκες, τις ήττες και στις προπονήσεις…», δήλωσε ο
Χρήστος που στο παρελθόν έπαιζε επαγγελματικά μπάσκετ με την ομάδα του Αιγάλεω. Πρόσθεσε
δε, ότι πλέον δεν ασχολείται καθόλου με το συγκεκριμένο άθλημα για λόγους ψυχολογίας.

Το μεγάλο σουξέ του «Ναι Ναι Ναι» ο Χολίδης το αφιέρωσε σε όλες τις γυναίκες και όχι
σε κάποια συγκεκριμένη αφού, όπως είπε χαρακτηριστικά, δεν θέλει να αδικήσει καμία.

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 0000000000000000000%CF%86%CE%B2%CE%B2%CF%86%CE%B2%CF%86%CE%B20000000000

Ωστόσο, διέψευσε κατηγορηματικά τις φήμες που τον θέλουν να έχει σχέση με το μοντέλο Δήμητρα
Κίτσιου. «Με τη Δήμητρα είμαστε φίλοι από παλιά. Είχε παίξει μάλιστα και πρώτο μου βίντεο
κλιπ. Είχα να τη δω ένα χρόνο την κοπέλα και απλώς βρεθήκαμε πριν από καιρό σε μια παρέα»,
είπε στο «Piazza» και συνέχισε αποκαλύπτοντας το πιο “τραγικό”, όπως το χαρακτήρισε, πράγμα
που έχει γραφτεί για Άκείνον: «Σε κάποιο site έβαλαν μια φωτογραφία μου με μια κοπέλα κι
έγραψαν από κάτω ότι βρήκα τον απόλυτο έρωτα. Ξέρεις ποια ήταν αυτή η κοπέλα; Η αδελφή μου!
Δε μΆ ενοχλεί το κουτσομπολιό. Έχω αποδεχτεί ότι είναι κι αυτό μέρος της δουλειάς μου. Με
λυπεί ότι μερικοί δεν διασταυρώνουν τις πληροφορίες τους. Αν κάτι είναι έγκυρο και μου
τηλεφωνήσουν για να με ρωτήσουν σχετικά θα τους πω απλά ότι δε θέλω να το συζητήσω. Όμως το
να γράφουν ότι βρήκα τον έρωτα της ζωής μου και να είμαι στη φωτογραφία με την αδελφή μου
αυτό, ναι, το θεώρησα τραγικό».

Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε επίσης για την περίοδο που είχε γραφτεί ότι η Ζέτα Μακρυπούλια
ήταν έγκυος στο παιδί του, κάτι που όπως αποδείχτηκε επρόκειτο για… ράδιο αρβύλα. « Ήταν
πολύ άσχημο. Μου είχε έρθει απότομα…», δήλωσε χαρακτηριστικά επισήμανε. «Δεν έχω μιλήσει
ποτέ για τα προσωπικά μου κι ούτε πρόκειται να το κάνω. Προσπαθώ να απασχολώ τον κόσμο με τη
δουλειά μου και δόξα το Θεό τα έχω καταφέρει μέχρι στιγμής». Στην ίδια συνέντευξη ο Χρήστος
αποκάλυψε ακόμη αυτό το κάτι που τον γοητεύει στις γυναίκες «Δεν είμαι άνθρωπος που βάζει
ταμπέλες. Πόσο μάλλον στις γυναίκες. Δεν τις κατηγοριοποιώ σε μοντέλα, τραγουδίστριες,
ηθοποιούς, φτωχές και πλούσιες. Η αύρα και η μαγεία που κρύβει κάθε γυναίκα είναι αυτό που
θα με προσελκύσει και θα με κάνει να ερωτευτώ».

Μετά τις χειμερινές διακοπές του στην Αυστρία ο Χρήστος θα κάνει εμφανίσεις σε νυχτερινό
κέντρο της Θεσσαλονίκης. Το Σεπτέμβριο ο τραγουδιστής θα επιστρέψει στο «Posidonio».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=109825&cid=11

60Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue Mar 02 2010, 20:21

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : «Έγραψαν ότι βρήκα τον έρωτα της
ζωής μου και στη φωτογραφία ήμουν με την αδερφή μου»


Xrhstos Xolidhs! - Page 3 C8b37fb85a33c684f1458d74ec2f1f2d

«Δεν με ενοχλεί το κουτσομπολιό. Έχω αποδεχτεί ότι είναι κι αυτό μέρος της δουλειάς μου»
λέει σε συνέντευξή του στο ένθετο «Piazza» της εφημερίδας «VETO» ο Χρήστος Χολίδης. ΠαρΆ
όλα αυτά, τονίζει πως ο ίδιος προσπαθεί να κρατά τα Μέσα μακριά από την προσωπική του ζωή:
«Δεν έχω μιλήσει ποτέ για τα προσωπικά μου και ούτε πρόκειται να το κάνω. Προσπαθώ να
απασχολώ τον κόσμο με τη δουλειά μου» λέει.

Φυσικά, όσο κι αν ο ίδιος το επιθυμεί, δεν έχει καταφέρει να αποφύγει δημοσιεύματα σχετικά
με την προσωπική του ζωή: «Σε κάποιο site έβαλαν μια φωτογραφία μου με μια κοπέλα και
έγραψαν από κάτω ότι βρήκα τον απόλυτο έρωτα. Ξέρεις ποια ήταν η κοπέλα; Η αδερφή μου! (…)
Με ενοχλεί το γεγονός ότι κάποιοι δεν διασταυρώνουν τις πληροφορίες τους. Αν κάτι είναι
έγκυρο και μου τηλεφωνήσουν να με ρωτήσουν σχετικά, θα τους πω απλά ότι δεν θέλω να το
συζητήσω. Όμως το να γράφουν ότι βρήκα τον έρωτα της ζωής μου και στη φωτογραφία να είμαι
με την αδερφή μου είναι τραγικό», σχολιάζει, ενώ στα πιο ακραία που έχουν ειπωθεί για
εκείνον, ο Χρήστος συγκαταλέγει και το ρεπορτάζ εκπομπής που ήθελε τη Ζέτα Μακρυπούλια
να περιμένει το παιδί του: «Κι αυτό ήταν πολύ άσχημο. Μου είχε έρθει απότομα».

Αρνείται παράλληλα να βάλει «ταμπέλες στους ανθρώπους» και έτσι η γυναίκα που θα μπορούσε να
τον κερδίσει δεν χρειάζεται να προέρχεται από το χώρο της showbiz: «Η αύρα και η μαγεία που
κρύβει κάθε γυναίκα είναι αυτό που θα με προσελκύσει και θα με κάνει να την ερωτευτώ» εξηγεί.

Και όσον αφορά στα επαγγελματικά του σχέδια, μετά από δύο επιτυχημένες σεζόν στο Posidonio
δηλώνει έτοιμος να επιστρέψει για λίγο καιρό στη Θεσσαλονίκη όπου στο παρελθόν τον «έχουν
αγκαλιάσει σαν παιδί τους»: «Στην πόλη αυτή πέρασα τέσσερα αξέχαστα χρόνια. Αισθάνομαι πολύ
όμορφα που επιστρέφω σε γνωστά μέρη» είναι τα λόγια του.

http://www.yupi.gr/gossip/c16289/Xrhstos_Xolidhs.html

61Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue Mar 02 2010, 20:35

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης Συνέντευξη (Μέρος 1ο)




Χρήστος Χολίδης Συνέντευξη (Μέρος 2ο)

62Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue Mar 02 2010, 20:41

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Πάνω Στην Ώρα" / Μέρος 1ο




"Πάνω Στην Ώρα" / Μέρος 2ο

63Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Mar 12 2010, 19:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Νέο λουκ για τον Χρηστο Χολίδη

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 0780__XOLIDIS_08092009

Γύρισε από την Αυστρία ο Χρήστος Χολίδης όπου είχε πάει για σκι και εμφανίστηκε με διαφορετικό
λουκ. Ο τραγουδιστής αποφάσισε να αφήσει γένια μιας και δεν βρίσκεται σε κάποιο νυχτερινό
κέντρο. Αυτή την περίοδο, πάντως, είναι σε συζητήσεις και μάλλον μετά το Πάσχα θα επιστρέψει
σε γνώριμες πίστες καθώς όπως όλα δείχνουν θα ανέβει Θεσσαλονίκη.

http://www.gossip-tv.gr/story/30016/neo-louk-gia-ton-kholide

64Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Wed Mar 31 2010, 12:53

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πόσοι τραγουδιστές χωράνε σε ένα μαγαζί;

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Xristos_Xolidis_ston_Giorgo_Giannia_1

Ένα από τα πιο επιτυχημένα προγράμματα της πρωτεύουσας στο οποίο πρωταγωνιστούν... ο
Βασίλης Καρράς , η Αγγελική Ηλιάδη και ο Γιώργος Γιαννιάς επέλεξε χτες ο Χρήστος Χολίδης
για την διασκέδαση του! Οπως φαίνεται κάθε Πέμπτη το Teatro έχει γίνει το in στέκι
για τους επώνυμους αφού συγκεντρώνει πολλά ονόματα της showbiz. Έτσι και χτές, ο Χρήστος
Χολίδης διασκέδασε έως τις πρώτες πρωινές ώρες στο μαγαζί με τον Γιώργο Γιαννιά που τον
καλησπέρισε από μικροφώνου. Ο λαικός τραγουδιστής πήρε το μικρόφωνο και ερμήνευσε
μερικές από τις αγαπημένες του επιτυχίες. Το ίδιο βράδυ, σε ένα από τα διπλανά τραπέζια
διασκέδαζε και ο Αντώνης Ρέμος με την παρέα του, ο οποίος αφιέρωσε στους θαμώνες το
«Δεν τελειώσαμε» όταν η Αγγελική Ηλιάδη του έδωσε το μικρόφωνο! Αλλά και ο Πέτρος Ιμβριος
με τον Σπύρο Σπυράκο βρέθηκαν στο Teatro για να παρακολουθήσουν το πρόγραμμα, καθώς και
η παρουσιάστρια του Mega Star Κατερίνα Στικούδη που βρέθηκε στομ μαγαζί για τα γυρίσματα
της εκπομπής της!

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Xristos_Xolidis_ston_Giorgo_Giannia_2

http://www.gossip-tv.gr/story/32992/posoi-tragoudistes-khorane-se-ena-magazi

65Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue Apr 06 2010, 14:05

spike24

spike24
TD Aventurero Member

O Xrhstos Xolidis ston "Omorfo Kosmo" : "Nai Nai Nai & Medley (Live)" / Video & MP3

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 2hoxk3p

66Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue Apr 06 2010, 15:00

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Thanks Chico Xrhstos Xolidhs! - Page 3 52407

67Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu Apr 08 2010, 20:18

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης : Γιατί ταξίδεψε στη Γερμανία το Πάσχα;

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 06874e0d369019f9a992db44b25ac261


Στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας πέρασε το Πάσχα ο Χρήστος Χολίδης και βέβαια όχι μόνος! Μαζί
του ήταν η ορχήστρα του, αφού ανήμερα του Πάσχα ο δημοφιλής καλλιτέχνης εμφανίστηκε στο
νυχτερινό κέντρο «Calypso», όπου τραγούδησε για τους ομογενείς. Μάλιστα, λίγες ώρες πριν
από την εμφάνισή του παραχώρησε και συνέντευξη σε ραδιοφωνικό σταθμό της ομογένειας, ενώ
το βράδυ το νυχτερινό κέντρο ήταν κατάμεστο απΆ τους Έλληνες που διαμένουν στη Γερμανία.

Όπως αναφέρει στο Yupi άνθρωπος που ήταν εκεί, «O Χρήστος συγκινήθηκε με την υποδοχή του
κόσμου στο πρόσωπό του, αλλά και από τη φιλοξενία. Όταν ανέβηκε στη σκηνή και ο κόσμος
τραγουδούσε μαζί του τις τελευταίες του επιτυχίες ("Ναι ναι ναι", "Πείτε της να 'ρθει") αλλά και
παλαιότερα τραγούδια του, δεν παρέλειψε από μικροφώνου να αναφέρει ότι είναι πολύ συγκινημένος».

Όσο για τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα, έχει ήδη ξεκινήσει πρόβες για το «TEATRO», όπου
θα πάρει τη σκυτάλη από τον Βασίλη Καρρά. Οι εμφανίσεις του μαζί με τη Θεσσαλονικιά Πάολα θα
ξεκινήσουν περίπου στα μέσα Μαΐου.

http://www.yupi.gr/gossip/c17205/Xrhstos_Xolidhs.html

68Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Apr 09 2010, 16:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Χρήστος Χολίδης στο "TEATRO"

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Jpg_1261

Το TEATRO Music Hall φαίνεται πως είναι πλέον το πιο in στέκι για τους επώνυμους! Το πιο
επιτυχημένο πρόγραμμα της πρωτεύουσας, στο οποίο ηγείται ο Βασίλης Καρράς έχοντας δίπλα του
την Αγγελική Ηλιάδη και τον Γιώργο Γιαννιά, επέλεξε ο Χρήστος Χολίδης για την διασκέδασή
του λίγες μέρες πριν το Πάσχα !Ο Χρήστος Χολίδης διασκέδασε έως τις πρώτες πρωινές ώρες στο
TEATRO, ενώ ο Γιώργος Γιαννιάς τον καλησπέρισε από μικροφώνου! Ο Χρήστος αποδέχθηκε την
πρόταση του Γιώργου να τραγουδήσουν μαζί, και ο κόσμος ξεσηκώθηκε ακόμη πιο πολύ με το
άκουσμα του «Ναι, ναι ,ναι» απ' τον Χρήστο Χολίδη αλλά και του «Κι ας μην έχω που να πάω».
Το πιο επιτυχημένο πρόγραμμα της πρωτεύουσας συνεχίζει τις εμφανίσεις του και πάλι από την
Πέμπτη 8 Απριλίου έως και τις αρχές Μαΐου, ενώ πληροφορίες θέλουν τον Χρήστο Χολίδη με την
Πάολα να συνεργάζονται στο TEATRO Music Hall αμέσως μετά την ολοκλήρωση των εμφανίσεων
του Βασίλη Καρρά!

http://www.parapolitika.gr/

69Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Apr 16 2010, 19:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το νέο τραγούδι του Χρήστου Χολίδη

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Xolidis_xristos


Δυναμικά επιστρέφει ο Χρήστος Χολίδης, καθώς μετά την χρυσή επιτυχία
που σημείωσε το cd single «Ναι Nαι Nαι» τώρα επανέρχεται με νέο τραγούδι.

«Πείτε της Να ΄ρθει» είναι ο τίτλος του νέου κομματιού του σε στίχους
Χριστόδουλου Σιγανού και Βαλεντίνο, ενώ την μουσική υπογράφει ο Σιγανός.





http://www.gossip-tv.gr/story/34625/neo-tragoudi-tou-kholide

70Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri Apr 16 2010, 19:52

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Χρήστος Χολίδης επιστρέφει!

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 8379_XRISTOS_XOLIDIS_23042009

Ο Χρήστος Χολίδης αφού ολοκλήρωσε τις εμφανίσεις του σε γνωστό νυχτερινό κέντρο της
παραλιακής ετοιμάζεται να πάρει την σκυτάλη από τον Βασίλη Καρρά. Ο τραγουδιστής,
από τα μέσα Μαΐου θα ξεκινήσει τις καλοκαιρινές του εμφανίσεις στο «Teatro» και μαζί
του θα εμφανίζεται και η Πάολα, η οποία έχει να τραγουδήσει έναν ολόκληρο χρόνο στο
κοινό της Αθήνας.

http://www.gossip-tv.gr/story/34352/o-kholides-epistrephei

71Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Fri May 14 2010, 14:54

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χρήστος Χολίδης Live : Μαζί με την Πάολα από τις 14 Μαΐου στο Teatro Music Hall

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 B5264fa022bf1f63b650273856a28174


Ο Χρήστος Χολίδης συναντά την Πάολα και ενώνουν τις δυνάμεις τους
σε ένα ξεχωριστό και άκρως διασκεδαστικό πρόγραμμα στην παραλιακή!

Ο Χρήστος Χολίδης, μια λαϊκή φωνή που κατάφερε σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα
να κερδίσει μεγάλη μερίδα του κοινού με τα τραγούδια του («Κι ας μην Έχω Πού
να Πάω», «Μ' Αγαπάς ή Τσάμπα Πίνω», «Κατάσταση Επανάσταση», «Φοβάμαι», «Κάνω
Πρεμιέρα») έρχεται στο Teatro Music Hall για το φετινό καλοκαίρι.

Η Πάολα, απΆ τις πιο άξιες εκπροσώπους του λαϊκού τραγουδιού της νέας γενιάς τραγουδιστών,
κατεβαίνει στην Αθήνα, ύστερα από έναν πολύ επιτυχημένο χειμώνα στη Θεσσαλονίκη, με τη
νέα της επιτυχία «Φάρμακο». Με την εντυπωσιακή της σκηνική παρουσία αλλά και τα τραγούδια
που έχει αγαπήσει ο κόσμος («Είσαι Τρελός», «Είμαι Ερωτευμένη», «Κουβέντα στην Κουβέντα»,
«Κατέβα Θεέ μου Χαμηλά», «Το Αμαρτωλό») η Πάολα υπόσχεται να παρασύρει τους πάντες στους
ρυθμούς της.

Μαζί τους η Ελένη Φουρέιρα, ένα φρέσκο και πολύ λαμπερό πρόσωπο της ελληνικής
ποπ σκηνής, που στο Teatro Music Hall μάς παρουσιάζει το νέο της τραγούδι
«Μια Νύχτα», καθώς και ο Αλέξης Δέλτα (x-Νέβμα) που θα δώσει μια διαφορετική
rap νότα στο πρόγραμμα με το νέο του τραγούδι «Δεν Έχει Μάθει».

Το σχήμα συμπληρώνει μια ομάδα από πολύ ταλαντούχες φωνές, αποτελούμενη από
τη Στέλλα Καλλή, Έλενα Ξενίδη, Ήρω Λέκκα, Παυλίνα Κωσταγιού, Ανδρέα Κούφη
ενώ την καλλιτεχνική επιμέλεια του προγράμματος υπογράφει ο Μπάμπης Μαραγκός.

http://www.yupi.gr/pista/c18135/Xrhstos_Xolidhs_Live.html

72Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sat May 15 2010, 03:06

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η πρεμιέρα του Χρήστου Χολίδη

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Image


Η «επανάσταση» του Χρήστου Χολίδη στη νυχτερινή ζωή της παραλιακής ξεκινά απόψε το
βράδυ σε έναν ανανεωμένο χώρο. Μαζί με την Πάολα και με άλλους νέους καλλιτέχνες,
ο λαϊκός τραγουδιστής, ο οποίος με αργά αλλά σταθερά βήματα συνεχίζει την ανοδική του
πορεία, κάνει πρεμιέρα απόψε στο νυχτερινό μαγαζί Teatro. Είναι σίγουρο ότι, και αυτό
το καλοκαίρι, οι αθηναϊκές νύχτες θα πάρουν… φωτιά!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=134892&cid=11

73Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Sun May 16 2010, 01:38

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mia xara Xrhstos Xolidhs! - Page 3 919114

74Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Tue May 18 2010, 04:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Λαμπερή Πρεμιέρα για τον Χρήστο Χολίδη


Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Omorfos-mesakeieiomo Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Image


Λαμπερή Πρεμιέρα έκαναν ο Χρήστος Χολίδης με την Πάολα στο «TEATRO Music
Hall» την Παρασκευή. Ο κόσμος άρχισε να φτάνει από νωρίς στο
νυχτερινό κέντρο για να απολαύσει το σχήμα έκπληξη για την καλοκαιρινή σεζόν.

Το πρόγραμμα ξεκίνησε με πολύ ταλαντούχες φωνές όπως η Στέλλα Καλλή, Παυλίνα Κωσταγιού,
Έλενα Ξενίδη, Ανδρέα Κουφή, Ηρώ Λέκκα αλλά και τον ράπερ Αλέξη Δέλτα, να δίνουν τον δικό
τους ρυθμό και να προθερμάνουν τον κόσμο για το τι θα επακολουθήσει.

Λίγο μετά τα μεσάνυχτα εμφανίσθηκε επί σκηνής η λαμπερή Ελένη Φουρέιρα, με το νέο της Hit
«Μια νύχτα», με ένα εντυπωσιακό σκηνικό ξεσήκωσε τους θαμώνες με την φρεσκάδα επι σκηνής!

Η ώρα της Πάολας έφτασε, και οι πρώτες νότες απΆ το «Φάρμακο» ακούγονται δυνατά! Στο μέσο
της σκηνής πάνω σε μια φωτεινή σκάλα εμφανίζεται η Πάολα που καλησπερίζει το κοινό
της πρωτεύουσας υπό τους ήχους του νέου της τραγουδιού με την υπογραφή του Χρήστου Δάντη.

Λίγο αργότερα έρχεται η ώρα για τον πρωταγωνιστή του σχήματος, τον Χρήστο Χολίδη. Το κοινό
αρχίζει να χειροκροτεί πολύ δυνατά όταν ακούγονται οι πρώτες νότες του «Ναι ναι ναι» , το
video wall στο κέντρο της σκηνής ανοίγει και από μέσα του εμφανίζεται ο Χρήστος Χολίδης μέσα
σε ένα «χαλί καπνού». Το θερμό χειροκρότημα του κόσμου είναι αρκετό για να καταλάβει κανείς
ότι η βραδιά θα εξελιχθεί σε ένα ξέφρενο γλέντι. «ΚιΆ ας μην έχω που να πάω», «Κατάσταση
επανάσταση» αλλά και τα νέα του τραγούδια «Πείτε της να ΅ρθει» και «Καταδικασμένος» είναι τα
highlights της βραδιάς.

Στην λαμπερή πρεμιέρα του «TEATRO Music Hall», βρέθηκε και η ομάδα του Όμορφου Κόσμου, οι
Δούκισσα Νομικού, Δημήτρης Ουγγαρέζος, Κατερίνα Καινούργιου και ο Χρήστος Νέζος οι οποίοι
επισκέφθηκαν τον Χρήστο Χολίδη στο καμαρίνι του αμέσως μετά το τέλος του προγράμματός του.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=135513&cid=11

75Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Empty Re: Xrhstos Xolidhs! Thu May 27 2010, 14:31

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Οι Επώνυμοι Διασκεδάζουν στον Χρήστο Χολίδη

Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Image


Tο πιο ξεχωριστό σχήμα του φετινού καλοκαιριού ξεκίνησε τις εμφανίσεις
του, την Παρασκευή 14 Μαΐου, και ήδη έχει προσελκύσει πολλούς επώνυμους,
που επιλέγουν τον Χρήστο Χολίδη και την Πάολα για τη διασκέδασή τους.

Την Παρασκευή, η λαμπερή Αγγελική Ηλιάδη βρέθηκε στο «Teatro Music Hall»,
όπου εμφανιζόταν τις δύο προηγούμενες σεζόν με τον Νίκο Κουρκούλη και τον Βασίλη
Καρρά, και παρακολούθησε το πρόγραμμα του Χρήστου Χολίδη και της Πάολας.


Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Sldjn-v


Στην παρέα της Αγγελικής Ηλιάδη βρίσκονταν και οι συντελε-
στές του single «Χαμογελώ και Προχωράω», καθώς και ο
συνθέτης Κώστας Μηλιωτάκης με τον στιχουργό Δημήτρη Τσάφα.


Xrhstos Xolidhs! - Page 3 Fnhb,


Tο ίδιο βράδυ, στο «TEATRO Music Hall», ο Κωνσταντίνος Αγγελίδης διασκέδασε μαζί με
τη σύντροφό του, Εβελίνα. Στην παρέα του βρίσκονταν ο καλός του φίλος, Παναγιώτης
Ραφαηλίδης, μαζί με τη φίλη του Κωνσταντίνου, Μαρία Ιακώβου, αλλά και ο ¶κης Δείξιμος!

Αυτό το καλοκαίρι λέμε «ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ» στο «TEATRO Music Hall» και δη-
μιουργούμε μια «Κατάσταση επανάσταση». Ο Χρήστος Χολίδης συναντά
την Πάολα και μαζί με μια ομάδα νέων παιδιών υπόσχονται ξέφρενες νύχτες!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=139185&cid=11

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum