Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Anna Vissi

+21
*SouZiTa*
Jeremy9th
Rosalinda
sortie
irtsik78
Promiscuous
olympiap1994
IroGrecia
spike24
♥Maria♥
*Jorgito*
MaRiOs
kost@s
sylver
Litsa
Andriou
Thaly-Diosa
john@kos
mitsosgrthalia
GEoRGIouS_
*D~A~D*
25 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Go down  Message [Page 5 of 22]

101Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 06:36

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

DEN EIMAI BISSIKH, EIMAI MONO THALIAKH GIA OLH MOY TH ZWH APO TOTE POY GENNHTHIKA Anna Vissi - Page 5 68461
APLA THN BISSH THN PARADEXOMAI SAN KALLITEXNH KAI THN TOSH KARIERA EPITYXIAS POY EXEI
KAI M'ARESOYN KAPOIA APO TA TRAGOYDIA THS. AYTO KAI MONO Anna Vissi - Page 5 68461
MHN PAREKSHGHTHW Anna Vissi - Page 5 720401 MIA EINAI H THEA MOY EIS TOYS AIWNAS TWN AIWNWN Anna Vissi - Page 5 219185 Anna Vissi - Page 5 219185 Anna Vissi - Page 5 219185

102Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 07:04

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

[AAAAAAAMHHHHHHHHHHHHHHHHN Anna Vissi - Page 5 84583 Aaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaaxa Anna Vissi - Page 5 720401 ntoing ntoing lol!

http://WWW.THALIA.COM

103Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 08:14

Litsa

Litsa
TD Fan

Thaly-Diosa wrote:DEN EIMAI BISSIKH, EIMAI MONO THALIAKH GIA OLH MOY TH ZWH APO TOTE POY GENNHTHIKA Anna Vissi - Page 5 68461
APLA THN BISSH THN PARADEXOMAI SAN KALLITEXNH KAI THN TOSH KARIERA EPITYXIAS POY EXEI
KAI M'ARESOYN KAPOIA APO TA TRAGOYDIA THS. AYTO KAI MONO Anna Vissi - Page 5 68461
MHN PAREKSHGHTHW Anna Vissi - Page 5 720401 MIA EINAI H THEA MOY EIS TOYS AIWNAS TWN AIWNWN Anna Vissi - Page 5 219185 Anna Vissi - Page 5 219185 Anna Vissi - Page 5 219185
Enoeite oti eisai thaliaki dn eipa to antitheto, egw eipa oti m thimises kapoio filo m p einai vissikos me tn apantisi s

http://www.thalia.com

104Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 08:20

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

OK LITSAKI Wink APLA EKANA MIA GENIKH DIEYKRINISH.

PAME TRELA GERA ME THN THEAAAAAAAAAA THALIAAAAAAAA Anna Vissi - Page 5 219185 Anna Vissi - Page 5 219185 Anna Vissi - Page 5 219185

105Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 08:31

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

paei to'xase ayth nyxtiatika Anna Vissi - Page 5 352711 Laughing
gia allh mia fora lol!
ti prototypo Anna Vissi - Page 5 720401

http://WWW.THALIA.COM

106Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 11:13

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
Τι συνέβη στα γυρίσματα του νέου της βιντεοκλίπ;



Η Άννα Βίσση βρέθηκε στο Αθηνών Αρένα μαζί με την Πατρίσια Φιλντ με σκοπό να κάνει τα γυρίσματα για το βιντεοκλίπ του τραγουδιού της «Στην Πυρά». Σχολίασε, χωρίς να αρνηθεί να απαντήσει σε καμία ερώτηση, όλες τις τελευταίες φήμες γύρω από το όνομά της. Αμέσως μετά καθίσαμε δίπλα στην Πατρίσια για να ακούσουμε κάθε σχόλιό της για την Άννα.



Έχουν ακουστεί και έχουν γραφτεί πολλά για τους στίχους αυτού του τραγουδιού και η Άννα δεν θα μπορούσε να το αφήσει ασχολίαστο. «Το τραγούδι έχει πλάκα. Αν το ακούσετε θα καταλάβετε». Τη ρώτησαν, αν το τραγούδι έχει σχέση με το χωρισμό της, και απάντησε: «Ξέρω εγώ κι εκείνος, γιατί συνέβη κάτι τέτοιο. Πάντως δεν υπάρχει κανένα πικρό συναίσθημα, το ομολογώ. Τον αγαπάω και με αγαπάει και θα είμαι στο πλευρό του για ό,τι χρειαστεί. Ο χωρισμός ήταν όμορφος, συγκαταβατικός και αμοιβαίος. Έγιναν όμορφα και πολιτισμένα όλα».



Μαζί της ήταν και η Πατρίσια Φιλντ αναλαμβάνοντας το styling και βοηθώντας στη σκηνοθεσία λέγοντας απλά τη γνώμη της. Το yupi κάθισε κοντά της και άκουσε κάθε σχόλιο που έκανε η διάσημη στυλίστρια του Sex And Τhe City για την Άννα. «Είναι σοκαριστικό που μπορεί και περπατάει τόσο ωραία. Στα μοντέλα πάντα δείχνω πώς να περπατούν και σε αυτή τη γυναίκα δεν χρειάστηκε να το κάνω - απίστευτο» είπε η Πατρίσια μονολογώντας βλέποντας την Άννα Βίσση να περπατά. «Δεν μπορεί να της ταιριάζουν όλα τα ρούχα και να τα υποστηρίζει τόσο σωστά, ενώ είμαστε εδώ από τις 9 το πρωί» ήταν μία από τις πολλές ατάκες της Φιλντ, που ψιθύριζε κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων. Έκπληξη σ' όλους έκανε η σκηνή που έχει η Πατρίσια Φιλντ μαζί με την Άννα Βίσση. Μπορεί η Πατρίσια να είναι καμουφλαρισμένη, αλλά το αποτέλεσμα, όπως το είδαμε στο μόνιτορ, ήταν εντυπωσιακό. Οι δυο τους είχαν πολύ καλή διάθεση και ακολουθούσαν πιστά τις συμβουλές της Κριστίν Κρόκος, σκηνοθέτης του βίντεο κλιπ.

http://WWW.THALIA.COM

107Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 11:13

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Σε ερώτηση δημοσιογράφου σχετικά με το θέμα της συνεργασίας της με τα Κόκκινα Χαλιά η Άννα Βίσση απάντησε ξεκάθαρα. «Στο πρόγραμμα που στήνω θα ήθελα να είναι άνθρωποι που έχουμε χημεία και μου αρέσουν αυτά που λένε. Δεν είναι ότι αυτά τα στοιχεία δεν τα έχουν τα παιδιά, απλά ακόμη δεν ξέρω εγώ τι θα κάνω. Γι' αυτό και τους είπα να περιμένουν. Ακόμη δεν ξέρω εγώ πού θα εμφανιστώ. Δεν θα κρίνω κανέναν πώς και γιατί το έκανε αυτό, δικαίωμά του. Τα σιχαίνομαι όλα αυτά που έχουν να κάνουν με marketing, promotion κλπ. Αλλά ξέρω ότι πρέπει να τα υπηρετήσω με κάποια αξιοπρέπεια, γιατί δεν μπορείς να βγαίνεις και να το παίζεις κάπως και να μη μιλάς».



Σχολίασε και το καλλιτεχνικό της διαζύγιο με τον Νίκο Καρβέλα προκαλώντας εντύπωση σ' όλους όταν είπε πως δεν της λείπει και δεν θα της λείψει ποτέ. «Είναι τόσο μεγάλο το δέσιμό μας, είναι τόσα πολλά τα χρόνια που, ακόμη και σε αυτό το δίσκο που έκανα, μπορεί να μην ήταν παρών αλλά ήταν σαν να ήταν εκεί. Έχω μάθει πολλά πράγματα από τον Νίκο. Όλες μου οι επιρροές είναι από τον Νίκο και τα κοινά μας βιώματα. Έχω πολλές επιρροές από εκείνον στα τραγούδια μου και στην έκφρασή μου».



Η Άννα την Κυριακή αναχωρεί για τη Νέα Υόρκη με σκοπό να συνεχίσει την προετοιμασία της αλλά και να βρει λίγο χρόνο να ξεκουραστεί. «Στο εξωτερικό δεν με ξέρει κανείς και μπορώ να κάνω όλα όσα θέλω για τον εαυτό μου».

http://WWW.THALIA.COM

108Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 11:14

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

perimenw na gemisei tsoulares h othonh mou Anna Vissi - Page 5 720401
ante ante tha skasw kaule lol!

http://WWW.THALIA.COM

109Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 11:25

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Η Άννα Βίσση "χορηγεί" τα ταλέντα της Κύπρου

Η Άννα Βίσση επιφύλαξε μια πολύ ευχάριστη έκπληξη στο κοινό των βραβείων Γυναίκες της Χρονιάς από το Madame Figaro, που πραγματοποιήθηκαν την Τρίτη, 10 Φεβρουαρίου. Ανακοίνωσε πως μέσα στη χρονιά θα προκηρύξει τον διαγωνισμό για μια νέα υποτροφία που θα φέρει το όνομά της και θα απευθύνεται στις νέες τραγουδίστριες από την Κύπρο που θέλουν να ασχοληθούν με τη μουσική.

Διάβασε παρακάτω τις δηλώσεις της Άννας Βίσση, από το FANNATICS.GR

"Πιστεύω ότι μπορώ να δώσω, να μοιραστώ μαζί μ'αυτό το παιδί τις δικές μου εμπειρίες και να του δώσω κάτι απ' αυτές. Αυτή η υποτροφία θα συμβαίνει από του χρόνου και ο χρόνος που θα περάσουμε τώρα θα είναι η προκήρυξη του διαγωνισμού και αυτό το κορίτσι θα είναι το κορίτσι της χρονιάς. Ελάτε κορούδες να επαληθεύσουμε το μύθο, εγώ δεν πιστεύω ότι είναι μύθος, ότι η Κύπρος βγάζει τα μεγαλύτερα ταλέντα στη μουσική! Πρέπει να διεκδικήσουμε το δικαίωμά μας στο όνειρο. Εγώ δεν έχω πάψει ποτέ να ονειρεύομαι κι ούτε θα πάψω. Άλλωστε για ένα όνειρο ζούμε".

http://WWW.THALIA.COM

110Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Feb 14 2009, 11:25

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

thea cheers
kai xxl Anna Vissi - Page 5 39238

http://WWW.THALIA.COM

111Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Mon Feb 16 2009, 20:23

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Ο Θεοφάνους απαντά στην Άννα Βίσση!


«Όχι δεν μίλησα στο τηλέφωνο με την Άννα Βίσση. Όχι δεν μιλήσαμε για τα Κόκκινα Χαλιά. Όχι, δεν μίλησα με τους συνεργάτες της για τα Κόκκινα Χαλιά. Όχι, δεν συμφωνήσαμε να εμφανισθούν με την Άννα στις καλοκαιρινές της εμφανίσεις. Όχι, δεν μιλήσαμε για το οικονομικό. Όχι, δεν έχω μηνύματα της Βίσση στο κινητό μου. Όχι, όχι...». Όχι, ο άνθρωπος που είπε τόσα μαζεμένα «όχι» δεν είναι ο Μεταξάς, αλλά ο Γιώργος Θεοφάνους, ο οποίος απάντησε στην Άννα Βίσση για την περιβόητη ιστορία με τα «Κόκκινα Χαλιά» κι αν είχαν συμφωνήσει να συνεργαστούν με την «Απόλυτη».

Λοιπόν, όπου «όχι» εσύ θα βάζεις «ναι» και θα καταλάβεις (στο περίπου) τι συνέβη πραγματικά στην ιστορία αυτή. Ο Θεοφάνους λίγες μέρες μετά τις δηλώσεις της Βίσση και το «άδειασμα» της στο συνθέτη, είπε να δώσει τις δικές του απαντήσεις. Βέβαια, ο συνθέτης δεν ήθελε να «αδειάσει» και αυτός την Βίσση και είπε να απαντήσει με αυτόν τον ευφυή τρόπο των μαζεμένων «Όοοχι». Αλλά, όπως είπε, έξυπνα παιδιά είμαστε, μπορούμε να καταλάβουμε τι θέλει να πει ο ποιητής Θεοφάνους!

Χμ. Εγώ ο τσάκαλος κατάλαβα ότι οι δυο τους μίλησαν στο τηλέφωνο, ο Θεοφάνους είπε στην Βίσση ότι έχω ένα καλό συγκρότημα αν σε ενδιαφέρει συνεργασία μαζί τους (ξέρεις τώρα πώς τα λένε οι φίλοι μεταξύ τους) κι εκείνη είπε να το δούμε, γιατί όχι. Ε, μετά μάλλον θα συμφώνησαν για συνεργασία, αλλά η Βίσση ακύρωσε τις εμφανίσεις και κάπου εκεί θα ξέχασε (να το πωWink ότι είχε συμφωνήσει να τους έχει μαζί.

Το σίγουρο στην ιστορία είναι ότι η «Απόλυτη» ποτέ δεν πήρε τηλέφωνο τον Θεοφάνους και ζήτησε τα «Κόκκινα Χαλιά», αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπήρξε μια αρχική συμφωνία. Μάλιστα, όπως αποκάλυψε ο συνθέτης, οι συνεργάτες της Βίσση είχαν ζητήσει και το Νικόλα Μεταξά, αλλά εκείνος έχει άλλα σχέδια. Τώρα, για ποιο λόγο ο ένας διαψεύδει τον άλλον, ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο, δεν το γνωρίζω. Είναι γεγονός, όμως, ότι όλο αυτό το σκηνικό δεν είναι και τόσο ωφέλιμο για το γκρουπ, ειδικά στο ξεκίνημα του. Κι επίσης, ευθύνη έχει και ο μάνατζερ τους, Θεοφάνους ο οποίος δεν μπορεί από τη μία να τους ανεβάζει στα ουράνια λέγοντας «με πήρε τηλέφωνο η Βίσση και σας θέλει μαζί της» και μετά να ακούμε εκείνη να λέει ότι ποτέ δεν πήρε τηλέφωνο και τίποτε δεν ήταν σίγουρο. Απλά τής έγιναν «κάποιες προτάσεις»!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣΣυνέλαβαν τον Τεό Θεοδωρίδη!Η ηθοποιός και ο εκβιασμός με το ροζ dvd!Ο Κανάκης και ο "αυνανισμός" του Ευαγγελάτου!Ο Θεοφάνους απαντά στην Άννα Βίσση!"Και τούμπες θα κάνει και θα... σκιστεί ο Sakis, Κατερινάκι"! Τα... άπαντα ερωτικά sms του Πασχάλη!

http://WWW.THALIA.COM

112Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Mon Feb 16 2009, 20:23

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ouf pia me auto to mpaxalo Razz

http://WWW.THALIA.COM

113Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Mon Feb 16 2009, 23:57

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

ΕΓΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ Η ΑΝΝΑ
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ ΛΕΓΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠ.......... ΚΑΙ ΠΙΠ........
ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΕΣΑΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΟ lol!
ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.
ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΜΗΔΕΝ.

114Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Tue Feb 17 2009, 03:56

sylver

sylver
TD Dance Member

AKRIVWS KHKH Anna Vissi - Page 5 829790 Anna Vissi - Page 5 829790 Anna Vissi - Page 5 829790
EIDIKA TO KENTRIKO MEMBER POLY PSWNISMENO Anna Vissi - Page 5 68461
ALLA SSSSSSSSSSSSSSSSS silent silent silent silent silent
MH MAS PAREKSHGHSOUN Anna Vissi - Page 5 720401

115Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Tue Feb 17 2009, 12:41

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ti kokkina xalia kai p@#$s mple silent Embarassed lol!
tsolia kai koureloudes Laughing
h miraraki exei ta kalytera Anna Vissi - Page 5 720401

http://WWW.THALIA.COM

116Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Tue Feb 17 2009, 23:39

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

MPORDOPODOKOKKINOKANELOKORALI Anna Vissi - Page 5 720401

AN ERTHEI H APOLYTH KATA THESSALONIKH MERIA ARGOTERA THA PAW Laughing

117Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Wed Feb 18 2009, 12:19

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

tha erthw na se parw na pame opou kai na einai Razz

http://WWW.THALIA.COM

118Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Wed Feb 18 2009, 13:07

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση

Μετά τη μεγάλη επιτυχία που γνωρίζει η νέα δισκογραφική δουλειά της Άν­νας Βίσση, Απαγορευμένο, το τρίτο hit single Στην πυρά έγινε βιντεοκλίπ. Την περα­σμένη Πέμπτη, από νωρίς το πρωί, η κατάσταση στην είσοδο του Αθηνών Αρένα δεν θύμιζε μια κανονική μέρα. Η Άννα μαζί με τη φίλη της, Πατρίσια Φιλντ, κατευθύνθηκαν στα καμαρίνια του μαγαζιού.

«Το τραγούδι έχει πλάκα. Αν το ακούσετε, θα το καταλάβετε» λέει η Άννα και συνέχισε απαντώντας στην ερώ­τηση αν το τραγούδι έχει σχέση με το χωρισμό της: «Ξέρω και εγώ και εκείνος γιατί συνέβη κάτι τέτοιο. Πάντως, δεν υπάρχει κανένα πικρό συναί­σθημα, το ομολογώ. Τον αγαπάω, με αγαπάει και θα είμαι στο πλευρό του για ό,τι χρειαστεί. Ο χω­ρισμός ήταν όμορφος, συγκαταβατικός και αμοι­βαίος. Όλα έγιναν όμορφα και πολιτισμένα».

Αν και η Πατρίσια Φιλντ ήρθε από την Αμερική αποκλειστικά για να αναλάβει το styling της τρα­γουδίστριας, κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων δήλωσε: «Είναι σοκαριστικό που μπορεί να περ­πατάει τόσο ωραία. Στα μοντέλα πάντα δείχνω πώς να περπατούν και σε αυτή τη γυναίκα δεν χρειάστηκε να το κάνω - απίστευτο!»

http://WWW.THALIA.COM

119Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Wed Feb 18 2009, 13:07

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

apisteuth cheers Anna Vissi - Page 5 68461

http://WWW.THALIA.COM

120Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Wed Feb 18 2009, 21:28

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

DAD OTAN BGEI TO VIDEO NA MOY PEIS OK???

121Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Thu Feb 26 2009, 22:58

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Mε την ανανέωση του συμβολαίου της, η Άννα Βίσση συνεχίζει την επιτυχημένη και πολύχρονη συνεργασία της με τη Sony Music.

Οι υπογραφές ''έπεσαν'' παρουσία όλων των συνεργατών της δισκογραφικής εταιρείας από Ελλάδα και εξωτερικό ενώ σύντομα περισσότερες και εντυπωσιακότερες κινήσεις μας περιμένουν από τη γνωστή τραγουδίστρια!

122Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Thu Feb 26 2009, 23:05

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Πάνω από 1.000.000 views έχουν συγκεντρώσει τα νέα, λατρεμένα και απαγορευμένα τραγούδια της Άννας στο δημοφιλές YouTube!

Έκτος από την ραδιοφωνική επιτυχία που γνώρισε το OST της ταινίας της Village "Βank Bang", To Παρελθόν Mου και το slogan Λατρεμένο το Απαγορευμένο, η οπτικοποίηση των τραγουδιών αυτών οδήγησε στην παραμονή τους για πολλές εβδομάδες στα charts των μουσικών τηλεοπτικών σταθμών και τώρα, προσθέτουν στην επιτυχία τους... 1.000.000 επισκέψεις στο διαδίκτυο!

Αννα-μένουμε το videoclip του smash dance hit Στην Πυρά by Christine Crocos, χορογραφία Marlon Pelayo και styling Patricia Field για να δούμε την Ελληνίδα star... να ξεσηκώνει τις ξενέρωτες!

123Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Mon Mar 02 2009, 00:19

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ante nte Razz
tha skasw Anna Vissi - Page 5 68461

http://WWW.THALIA.COM

124Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Mar 07 2009, 07:25

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Όταν κάποιος ακούσει το single "Στην Πυρά", είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα σκεφτεί για μερικά δευτερόλεπτα του στίχους. Στη συνέχεια βέβαια θα καταλήξει να χορεύει τραγουδώντας το club hit της Άννας αφού η μουσική και αλήθεια των στίχων απλά σε ξεσηκώνουν.

Αλλά η "παραγωγή" του δίσκου δεν έμεινε μόνο εκεί! Βλέποντας την απήχηση του τραγουδιού στο κοινό, αποφάσισαν να το μεταφέρουν στην οθόνη και στις 15 Φεβρουαρίου ξεκίνησαν τα γυρίσματα στο Αθηνών Αρένα, τα οποία ήταν εξαντλητικά καθώς διήρκησαν πολλές ώρες.

Τη σκηνοθεσία υπογράφει η στενή φίλη της Άννας Βίσση, Christine Crocos ενώ συμμετέχει και η στυλίστρια του Sex & The City, Patricia Field.

Δείτε ολόκληρο το backstage video από τα γυρίσματα του κλιπ και από την επόμενη εβδομάδα, θα το αποκαλαμβάνετε και στους MAD δέκτες σας. Συντονιστείτε...


EARTH SLUTS... Anna Vissi - Page 5 68461 OPOIOS DEI TO VIDEO OTI ANEBHKE YOUTUBE NEXT WEEK PARAKALW NA TO FEREI Anna Vissi - Page 5 68461 bounce

125Anna Vissi - Page 5 Empty Re: Anna Vissi Sat Mar 07 2009, 19:23

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

EIDA APOKLEISTIKO MAKING OF STO MEGA STAR KAI PRAGMATIKA TO CLIP EINAI POLY TSOYLWDES Shocked

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 22]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Similar topics

-

» Anna Paquin
» Anna Panagiwtopoulou!

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum