Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Anna Vissi

+21
*SouZiTa*
Jeremy9th
Rosalinda
sortie
irtsik78
Promiscuous
olympiap1994
IroGrecia
spike24
♥Maria♥
*Jorgito*
MaRiOs
kost@s
sylver
Litsa
Andriou
Thaly-Diosa
john@kos
mitsosgrthalia
GEoRGIouS_
*D~A~D*
25 posters

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next

Go down  Message [Page 13 of 22]

301Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Sep 28 2009, 00:05

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Neutral elpizw na einai kala o anthrwpos No
Anna Vissi - Page 13 818163 Anna Vissi - Page 13 83864

http://WWW.THALIA.COM

302Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Sep 28 2009, 21:21

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
Τελευταία εξέλιξη: Κλινικά νεκρός ο παραγωγός της;
Άννα Βίσση
Anna Vissi - Page 13 400vissi32medium
Τραγική κατάληξη φαίνεται πως είχε τελικά το ατύχημα του Αμερικανού παραγωγού της Άννας Βίσση, Γκρεγκ Λαντάνι.

Ο στενός συνεργάτης της Ελληνίδας σταρ, έπεσε από μεγάλο ύψος λίγα λεπτά πριν από την έναρξη της συναυλίας της στο στάδιο της Λευκωσίας και χτύπησε σοβαρά στο κεφάλι. Αμέσως μεταφέρθηκε αιμόφυρτος στο Γενικό Νοσοκομείο της πόλης και από τότε νοσηλεύεται διασωληνωμένος στη μονάδα εντατικής θεραπείας. Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες μέσα από την κλινική, εδώ και λίγες ώρες ο Γκρεγκ Λαντάνι θεωρείται κλινικά νεκρός, αν και δεν έχει γίνει ακόμα καμία επίσημη ανακοίνωση. Σύμφωνα με τις ίδιες πηγές, η Άννα Βίσση βρίσκεται σε πάρα πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση καθώς τον τελευταίο χρόνο βρισκόταν συνεχώς μαζί με τον γνωστό παραγωγό και ετοίμαζαν μαζί το ξενόγλωσσο άλμπουμ της που θα κυκλοφορήσει στην αμερικάνικη αγορά. Στην Κύπρο βρίσκεται ήδη και η σύζυγος και η 20χρονη κόρη του, βραβευμένου με Γκράμι, παραγωγού, οι οποίες ήρθαν εσπευσμένα από τις Η.Π.Α και έχουν ήδη αποφασίσει να δωρίσουν τα όργανα του, ώστε να σωθούν τουλάχιστον άλλοι άνθρωποι που έχουν άμεση ανάγκη.



Yupi.gr

303Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Sep 28 2009, 21:22

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

a re anna santa

304Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Sep 28 2009, 21:26

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Paei k o paragwgos Neutral
Krima einai Rolling Eyes
A re Anna santa

305Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Sep 28 2009, 21:37

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

spike24 wrote:Paei k o paragwgos Neutral
Krima einai Rolling Eyes
A re Anna santa

to piases e Anna Vissi - Page 13 720401

306Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Sep 28 2009, 21:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

john@kos wrote:
spike24 wrote:Paei k o paragwgos Neutral
Krima einai Rolling Eyes
A re Anna santa

to piases e Anna Vissi - Page 13 720401

e kala twra santa Anna Vissi - Page 13 720401

307Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Tue Sep 29 2009, 00:19

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

vasika einai ligo ntroph,alla ti na peis Neutral

http://WWW.THALIA.COM

308Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Tue Sep 29 2009, 01:41

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

TO AKOYSA KAI STA MESHMERIANA, POLY KRIMA Neutral

309Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Wed Sep 30 2009, 04:26

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση : Έχασε τη μάχη με το θάνατο ο στενός της συνεργάτης

Anna Vissi - Page 13 400_vissi111_medium


Συντετριμμένη είναι η Άννα Βίσση μετά την απώλεια του στενού της φίλου και συνεργάτη, Γκρεγκ Λαντάνι.

Ο διάσημος Αμερικανός παραγωγός έχασε τελικά το πρωί της Τρίτης τη μάχη με το θάνατο. Τα τελευταία 24ωρα ο Γκρεγκ Λαντανί νοσηλευόταν στην εντατική μονάδα θεραπείας του Γενικού Νοσοκομείου Λευκωσίας. Από πολύ νωρίς είχε διαπιστωθεί ότι η κατάστασή του ήταν μη αναστρέψιμη. Η οικογένειά του, σε μια κίνηση μεγαλοψυχίας, είχε αποφασίσει από την πρώτη κιόλας στιγμή να δωρίσει τα ζωτικά του όργανα. «Η Άννα είναι απαρηγόρητη, δεν μπορεί να το πιστέψει» λέει άνθρωπος από το στενό της περιβάλλον. «Ήταν τόσο χαρούμενη που θα έκανε αυτή τη συναυλία στην Κύπρο και ήθελε ο Γκρεγκ να γνωρίσει τον τόπο καταγωγής της και την οικογένειά της». Η συνεργασία τους μάλιστα θα συνεχιζόταν και στο Αθηνών Αρένα ενώ μαζί ετοίμαζαν και το αγγλόφωνο CD της που θα κυκλοφορήσει το 2010 στις Ηνωμένες Πολιτείες.

Τα τελευταία νέα, πάντως, θέλουν τη μητέρα και την κόρη του αδικοχαμένου μουσικού παραγωγού να κινούνται νομικά κατά παντός υπευθύνου, καθώς θεωρούν ότι το δυστύχημα θα μπορούσε να έχει αποφευχθεί αν είχαν τηρηθεί τα προβλεπόμενα μέτρα ασφαλείας.

(Yupi.gr)

310Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Wed Sep 30 2009, 04:27

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

krima Neutral

311Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Wed Sep 30 2009, 05:53

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

PO RE Sad TOSO KRIMA KAI ADIKO Neutral

312Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Wed Sep 30 2009, 07:31

Jeremy9th

Jeremy9th
TD Super Fan

ontws krima! Anna Vissi - Page 13 Icon_sad

313Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Thu Oct 01 2009, 06:04

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

ax thee mou egw twra to diavasa

krima

314Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 02 2009, 00:44

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση : «Έζησα την πιο άσχημη, την πιο τραγική νύχτα της ζωής μου»

Anna Vissi - Page 13 400_vissi35_medium


Λίγες ώρες μετά το θάνατο του στενού της συνεργάτη, Γκρεγκ Λαντάνι, η Άννα Βίσση ηχογράφησε ένα μήνυμα για όλους τους θαυμαστές και φίλους της. Μέσα από αυτό το μήνυμα η Άννα περιγράφει τα όσα έζησε εκείνο το βράδυ, λίγα λεπτά πριν ανεβεί στη σκηνή του σταδίου ΓΣΠ της Κύπρου, ενώ αναφέρεται και στη φιλική και επαγγελματική σχέση της με τον Γκρεγκ Λαντάνι.

Αυτό είναι το μήνυμα της Άννας:

«Την Παρασκευή το βράδυ, έζησα μια από τις πιο περίεργες νύχτες της ζωής μου, την πιο άσχημη, την πιο τραγική. Μέσα σε δευτερόλεπτα, η μεγάλη μου χαρά και λαχτάρα να βγω έπειτα από 4 χρόνια περίπου να τραγουδήσω μπροστά στους συμπατριώτες μου μετατράπηκε σε ένα αναπάντεχο δράμα.

Φτάσαμε παρέα στα παρασκήνια, γύρω στις εννέα και μισή/δέκα παρά, και περπατούσε δίνοντάς μου τις γνωστές ευχές για την τελευταία μου συναυλία. Τελικά, ήταν η τελευταία του συναυλία.

Πρώτα, το σοκ που είδα το συνεργάτη μου στη σκηνή του ατυχήματος να αιμορραγεί ακίνητος, παράλληλα η πίεση που ένιωθα μέσα μου για μια ευθύνη που είχα, να ολοκληρώσω τη συναυλία.

Ο Γκρεγκ Λαντάνι που γνώρισα ενάμιση χρόνο πριν, έγινε ο παραγωγός του τελευταίου δίσκου που έκανα, έγινε ο μάνατζέρ μου και πάνω απ' όλα έγινε ένας καλός και αληθινός φίλος που μόνο αγάπη είχε μέσα του για μένα, την οικογένειά μου, τους φίλους μου, τους συνεργάτες μου που κι αυτοί με τη σειρά τους τον αγάπησαν και τον εμπιστεύτηκαν. Έκανε ένα διάλειμμα μέχρι που γνωριστήκαμε, και θυμάμαι πως μ' ευχαριστούσε συχνά που του έδωσα ξανά την έμπνευση να κάνει μουσική, που τόσο αγαπάει. Έχασε τη ζωή του σε μια στιγμή που ήταν χαρούμενος και έτοιμος να πραγματοποιήσει όλα τα όνειρα που έκανε για μένα.

Θεωρώ σημαντικό να πω πως η οικογένειά του αποφάσισε να γίνει δωρητής των οργάνων του κι έτσι ο Γκρεγκ φεύγει αφήνοντας κάτι όμορφο πίσω του, που μπορεί να βοηθήσει άλλους ανθρώπους να σώσουν τη ζωή τους. Εμένα μου άφησε την αγάπη του, τη φιλία του και την αφοσίωσή του και τις πιο όμορφες αναμνήσεις από τις ώρες που δουλεύαμε παρέα, κυρίως στο στούντιο.

Το μόνο που εύχομαι είναι να είναι κάπου καλύτερα, τουλάχιστον, από αυτό τον κόσμο που ζούμε εμείς που μένουμε πίσω».

(Yupi.gr)

315Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 02 2009, 03:44

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

No

http://WWW.THALIA.COM

316Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Oct 05 2009, 09:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
«Όταν η Σοφία με χρειαζόταν δεν ήμουν δίπλα της»

Anna Vissi - Page 13 400_vissi32_medium


Στην κυπριακή "Espresso" μίλησε η Άννα Βίσση λίγες ώρες πριν το δυστύχημα του Γκρεγκ Λαντάνι στα παρασκήνια της συναυλίας της. Η ελληνίδα σταρ ανέλυσε τη σχέση με την κόρη της εξηγώντας πως σε καμία περίπτωση δεν ήταν η κλασική σχέση ανάμεσα σε μια μητέρα και μια κόρη. Τελικά νιώθει τύψεις για τη «διαφορετική» τους σχέση; Τι απαντάει στα ΜΜΕ της Ελλάδας που δεν σταματούν να τη σχολιάζουν, άλλοτε θετικά και άλλοτε αρνητικά, ακόμη και όταν εκείνη ξεκουράζεται κάπου ανάμεσα σε Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη και Λονδίνο;


Για τη σχέση της με τη Σοφία Καρβέλα:

«Όταν έρχεται, μαλώνουμε και της λέω "καλύτερα να φύγεις"(γέλια). Ποτέ δεν μπόρεσα να βρω τη σωστή ισορροπία μεταξύ της δουλειάς και του ρόλου της μητέρας και στενοχωριέμαι γι’ αυτό. Ειδικά όταν ήταν πιο μικρή η κόρη μου. Τώρα δεν με χρειάζεται και τόσο πολύ. Όμως, τότε που με χρειαζόταν ως μάνα δεν μπορώ να πω ότι ήμουν δίπλα της. Ήμουν κατά το 20%, ας πούμε. Βέβαια, είχα τη μητέρα μου, που ήταν σαν να ήμουν εγώ. Αυτό μόνο πιστεύω ότι έχω στερήσει από την κόρη μου. Εύχομαι και πιστεύω ότι έχω αποκαταστήσει αυτήν την έλλειψη και την τότε απουσία μου με τη φιλία μου. Γιατί μάνα με την κλασική έννοια δεν μπόρεσα ποτέ να είμαι για τη Σοφία. Βλέπετε, ήταν πολύ έξυπνη για να της είμαι μαμά. Θυμάμαι, όταν της έλεγα "δεν θα το κάνεις αυτό", μου απαντούσε "έλα, ρε μάνα, δεν με ψήνεις τώρα" και γέλαγε.

Όσο για το αν μπορεί μια μάνα να είναι φίλη με την κόρη της:

«Ασφαλώς και μπορεί. Εγώ και η Σοφία είμαστε φίλες. Πολλές φορές νιώθω ότι είμαστε στην ίδια ηλικία. Ίσως να οφείλεται και στο δικό μου νεανικό στιλ. Είναι όμως και το δικό της στιλ. Είναι έξυπνη και στον τρόπο σκέψης ήταν πάντα μεγαλύτερη από την ηλικία της. Ποτέ δεν μπορέσαμε να παίξουμε τους καθαρούς ρόλους μητέρας και κόρης. Δεν ξέρω βεβαίως αν υπάρχουν τέτοιοι ρόλοι. Δεν ξέρω αν συμφωνώ με το να είναι έτσι οι σχέσεις, αλλά σίγουρα πρέπει να έχεις φίλο το παιδί σου».

Για τα ΜΜΕ που ασχολούνται μαζί της ακόμη και όταν βρίσκεται εκτός Ελλάδας:

«Ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε λόγω της απάντησης που θα δώσω, αλλά μου αρέσει που ασχολούνται μαζί μου. Όχι με αυτά που λένε κάποιες φορές. Απλώς, ύστερα από τριανταπέντε χρόνια καριέρας έμαθα όχι να είμαι αναίσθητη αλλά να είμαι έξυπνη. Έχετε ακούσει αυτό που λένε πως, αν δεν ασχολούνται μαζί σου, σημαίνει ότι δεν ενδιαφέρεις και δεν αφοράς κανέναν... Τα ΜΜΕ καλώς ή κακώς θέλουν να πουλήσουν. Έτσι λειτουργούν. Άρα, για να χρησιμοποιούν εμένα τόσο πολύ, σημαίνει ότι πουλάω. Το σκέφτομαι και λέω "είμαι μια χαρά. Από το να μην ασχολούνται"... Τι να κάνω;».

Συμβουλές προς νέους που θέλουν να μπουν στο χώρο του τραγουδιού:

«Πιστεύω ότι δεν είναι πλέον τόσο καθαρός ο χώρος. Όταν ξεκίνησα εγώ το 1973, που έφυγα από την Κύπρο, ήταν μια νορμάλ διαδικασία. Πήγα σε οντισιόν για να με ακούσει δισκογραφική εταιρεία, περάσαμε αγωνίες εγώ και οι γονείς μου, έκανα θυσίες, έζησα το παραμύθι μου κανονικά. Ήταν όμορφο, ρομαντικό, είχε νόημα. Πέρασα όλα αυτά τα χρόνια, κουράστηκα, ξενύχτισα, αγωνιούσα, πέτυχα, απέτυχα. Όλα αυτά τα πάνω και κάτω. Τώρα τα πράγματα είναι πολύ σκληρά. Και τότε δεν μπορώ να πω πως ήταν εύκολα, αλλά τουλάχιστον αυτά σήμαιναν ζωή. Είναι και δίκαιο κάπου να διαγωνίζεσαι για να κερδίσεις κάτι. Εντός και εκτός εισαγωγικών το διαγωνίζεσαι. Τώρα παίζει ρόλο το ποιον γνωστό έχεις ή αν θα μπεις στο «X-Factor». Βέβαια, καλά κάνει και υπάρχει το συγκεκριμένο παιχνίδι και έτσι μπορεί κάποιος να μπει και να διαγωνιστεί. Δεν ξέρω όμως αν είναι δίκαιο και δημοκρατικό απέναντι σε όλους. Υπάρχουν πολλά παιδιά που έχουν μεγάλο ταλέντο και δεν θα τους δοθεί ποτέ η ευκαιρία να το αποδείξουν είτε λόγω συστήματος είτε λόγω οικογένειας, αφού πολλές φορές οι ίδιοι οι γονείς δεν αναγνωρίζουν στα παιδιά τους το ταλέντο που έχουν και δεν τα αφήνουν να ακολουθήσουν το μονοπάτι στο οποίο έχουν κλίση. Θέλουν να τους κάνουν γιατρούς και δικηγόρους, διότι υπάρχει ένα ταμπού. Καλοί οι δικηγόροι, καλοί οι γιατροί και τους χρειαζόμαστε, αλλά υπάρχουν παιδιά που δεν έχουν γεννηθεί γι’ αυτό αλλά για κάτι άλλο. Για να είναι τραγουδιστές, ηθοποιοί, συγγραφείς, μουσικοί. Για παράδειγμα, υπάρχει ένα παιδί που παίζει ντραμς και είναι πολύ καλός. Η μάνα του όμως λέει «δεν έχει ψωμί, θα πεινάσεις». Ετσι, το καταπιέζουν και δεν ακολουθεί το ταλέντο του. Βέβαια, μπορεί όντως να δυσκολευτεί στην πορεία, αλλά τι να πω.. Μα δεν υπάρχει συμβουλή. Ό,τι είναι να κάνει κάποιος θα το κάνει, είτε το έδαφος είναι πρόσφορο είτε δεν είναι. Πιστεύω για τον καθένα ότι πρέπει να ακολουθεί το ένστικτό του και τη ζωή που θέλει ο ίδιος, όπως λέει και η «Αλήτισσα ψυχή», χωρίς να τη διαλέγει κάποιος άλλος. Αυτό πιστεύω. Τι είμαι εγώ να συμβουλέψω; Εγώ «γηράσκω αεί διδασκομένη». Δεν μπορώ να συμβουλέψω κανέναν. Δεν μου άρεσε ποτέ να είμαι δασκάλα».

(Yupi.gr)



Wraia k eilikrinhs synenteyksh Wink

317Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Oct 05 2009, 19:16

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

pragmatika Wink
milaei kai diavazeis ousiwdh logia kai oxi blowjobs silent Razz Anna Vissi - Page 13 68461

http://WWW.THALIA.COM

318Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Oct 05 2009, 20:36

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

anna thea :hat

319Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Mon Oct 05 2009, 20:40

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

john@kos wrote:anna thea :hat


Blink

http://WWW.THALIA.COM

320Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Tue Oct 06 2009, 01:16

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

latremenh Anna Vissi - Page 13 219185 Anna Vissi - Page 13 219185 Anna Vissi - Page 13 219185

321Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 09 2009, 08:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
Εντατικές πρόβες λίγο πριν από την πρεμιέρα στο Αθηνών Αρένα

Anna Vissi - Page 13 400__nna_Bissh_medium


Πριν από μια εβδομάδα η Άννα Βίσση επέστρεψε στην Αθήνα, μετά την ολοκλήρωση της περιοδείας της με μία μεγάλη εμφάνιση στην Κύπρο, όπου σφραγίστηκε όμως από το τραγικό ατύχημα του παραγωγού της, Γκρεγκ Λαντάνι. Η Άννα, παρ' όλα αυτά, ετοιμάζεται πυρετωδώς για την πρεμιέρα της στο Αθηνών Αρένα στις 23 Οκτωβρίου.

Anna Vissi - Page 13 Nadirah_X_Gkregk_Lantani__nna_Bissh_medium

Η Άννα Βίσση στο στούντιο του Λος Άντζελες μαζί με τη Nadirah X και τον αδικοχαμένο Γκρεγκ Λαντάνι


Η καθημερινότητα της Άννας περιλαμβάνει πολύωρες πρόβες με τους συνεργάτες της για να έχει το ιδανικό αποτέλεσμα. Όπως στην καλοκαιρινή περιοδεία, έτσι και στο Αθηνών Αρένα τη σκηνοθεσία έχει αναλάβει η Κριστίν Κρόκος ενώ για τις χορογραφίες υπεύθυνος θα είναι ο Ζερμέν Μπράουν.

Anna Vissi - Page 13 Nadirah_X__nna_Bissh__5__medium

Nadirah X και Άννα Βίσση


Από την άλλη, η Άννα Βίσση έχει ολοκληρώσει την ηχογράφηση για τον ξενόγλωσσο δίσκο της, στον οποίο μεταξύ άλλων συμμετέχει και η ράπερ Nadirah X. Με καταγωγή από την Τζαμάικα η Nadirah X συμμετείχε και στην καλοκαιρινή περιοδεία της Άννας στο βίντεο που προβαλλόταν στην έναρξη και την έδειχνε να ραπάρει.

Anna Vissi - Page 13 Nadirah_X__nna_Bissh__1__medium
Κατά τη διάρκεια ηχογράφησης του ξενόγλωσσου άλμπουμ της Άννας


Πριν συναντηθεί καλλιτεχνικά με την Άννα Βίσση η Nadirah X συνεργάστηκε με τον Μικ Τζάγκερ, την Τζος Στόουν και τον Ντέιβ Στιούαρτ των Eurythmics. Η Nadirah X πρόσφατα ανέβασε στο Twitter φωτογραφίες της, που είναι μαζί με την Άννα, από την περίοδο που ηχογραφούσαν σε στούντιο του Λος Άντζελες.



(Yupi.gr)

322Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Sat Oct 10 2009, 19:18

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

omg ektos apo thn koulh thn arapw Razz ta alla onomata einai wow Anna Vissi - Page 13 352711 perimenw thn enarksh tou programmatos kai fysika to cd Anna Vissi - Page 13 219185

http://WWW.THALIA.COM

323Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Sat Oct 10 2009, 23:48

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Apo Makria Kai Agapimenoi - Official Video Clip

https://www.youtube.com/watch?v=x9S1DGXGv70

324Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 11 2009, 00:01

IroGrecia


TD Aventurero Member

ooo wraies info...!!
thanx paidia...!!!!
xamos....!

325Anna Vissi - Page 13 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 11 2009, 01:27

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Fabulous Anna Vissi - Page 13 219185

http://WWW.THALIA.COM

Sponsored content



Back to top  Message [Page 13 of 22]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next

Similar topics

-

» Anna Paquin
» Anna Panagiwtopoulou!

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum