Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Helena Paparizou

+23
sortie
Rosalinda
zeta
Meli
Jeremy9th
KostasP_R
kost@s
♥Maria♥
tsomi
*Jorgito*
Mohammad
IroGrecia
Promiscuous
spike24
olympiap1994
irtsik78
Thaly-Diosa
sylver
john@kos
mitsosgrthalia
GEoRGIouS_
*D~A~D*
*Sabrina*
27 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Go down  Message [Page 2 of 26]

26Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Thu Nov 13 2008, 04:59

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

SYMFWNW GIA TH PAPARIZOY OTI EINAI APO KONTA PIO WRAIA, EGW EIXA PAEI STA MAD AWARDS FETOS KAI BGHKE PRWTH STH SKHNH KAI EMEINA MALAKAS!!! POLY POLY WRAIA KAI XWRIS KYTARITIDA Helena Paparizou - Page 2 68461 H MONADIKH!!!!!

27Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Thu Nov 13 2008, 05:52

irtsik78

irtsik78
TD Amor Member

giati na paei h paparizou sto ekswteriko What a Face
mia xara einai edw eykolo xrima mpouzoukia alien
sto ekswteriko prepi na skistei to kolo ths Helena Paparizou - Page 2 644607
lipon giati nakourastei

28Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sun Nov 16 2008, 08:27

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Έλενα: "Έπαθα κρίση πανικού στη σκηνή

Η Έλενα Παπαρίζου μίλησε στο περιοδικό Down Town για το νέο της album, για το ωραιότερο καλοκαίρι της ζωής της αλλά και για το αν θα έκανε διεθνή καριέρα.

"Αποφασίσαμε να βγάλουμε έναν άλλο ήχο, αυτόν που ο Τόνυ και οι συνεργάτες μας πίστευαν ότι αντιπροσωπεύει την πραγματική Έλενα. Ήταν ένα μικρό ρίσκο αλλά πήγε καλά". Αυτό δήλωσε η Έλενα για τον πλατινένιο δίσκο "Βρίσκω Το Λόγο Να Ζω".

Ύστερα μίλησε για το γεγονός ότι έχει μάθει πλέον να διαχωρίζει την δημόσια από την ιδιωτική της εικόνα. "Είναι διαφορετικά πράγματα. Άλλο πράγμα η Έλενα και άλλο η Παπαρίζου. Δεν είναι εύκολο να το διαχωρίσεις. Ξέρεις πότε το κατάλαβα; Όταν έπαθα κρίση πανικού πριν από δύο χρόνια πάνω στη σκηνή. Εκεί που είχα μπει στο ρόλο της δουλειάς, μπήκε μέσα κάτι πολύ προσωπικό. Ένιωσα ταχυπαλμία, ζαλίστηκα, φοβήθηκα, νόμιζα πως θα πεθάνω. Δεν σταμάτησα, όμως, συνέχισα γιατί είχα διαβάσει για αυτό στη Σουηδία και ήξερα πως δεν θα πάθω τίποτα".

Και συνέχισε λέγοντας πως "η αλήθεια είναι πως μετά τη Eurovision άρχισα να έχω αγοραφοβία (...) Από τότε δεν μπορώ να είμαι μόνη μου ανάμεσα σε πολύ κόσμο, θέλω να έχω δίπλα μου ένα δικό μου άνθρωπο".

Θα έκανε ποτέ διεθνή καριέρα; "Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι θα δοκιμάσω. Δεν θέλω να περάσουν τα χρόνια και να πω ότι δεν το έκανα. Έχουν παιχτεί ήδη δύο-τρία τραγούδια στο εξωτερικό, αλλά αυτό δεν σημαίνει διεθνή καριέρα. Είμαι αρκετά ρεαλίστρια".

Η πρόσφατη περιοδεία της σε όλη την Ελλάδα ήταν κάτι που την έκανε πολύ ευτυχισμένη. "Το καλοκαίρι που πέρασε ήταν το καλύτερο της ζωής μου (...) Δυόμισι ώρες έλεγα μόνο δικά μου τραγούδια και αυτό με έκανε πολύ ευτυχισμένη".

Τέλος σε ερώτηση του δημοσιογράφου για το αν θα παντρευόταν κρυφά με τον Τόνυ απάντησε: "Μπορεί να το κάναμε στο Las Vegas! (...) Όσο το σκέφτομαι, πάντως, μου αρέσει η ιδέα του Vegas! Αν ακούσεις ότι πάω Αμερική να με κυνηγήσεις!".

http://WWW.THALIA.COM

29Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sun Nov 16 2008, 08:28

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ti mou lete Razz

http://WWW.THALIA.COM

30Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sat Dec 13 2008, 10:38

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Έλενα Παπαρίζου
Δοκιμάζει την τύχη της στο εξωτερικό


Συνέντευξη στο περιοδικό μόδας L' Officiel έδωσε η Έλενα Παπαρίζου. Μεταξύ άλλων, η 27χρονη τραγουδίστρια μίλησε για το πρόβλημα των μεταναστών στη χώρα μας, την οικογένειά της και τον εδώ και δέκα χρόνια αγαπημένο της, Τόνυ Μαυρίδη. Επίσης, αναφέρθηκε στις δυσάρεστες φήμες που αναστάτωσαν το οικογενειακό και φιλικό της περιβάλλον τη χρονιά που μας πέρασε και ανακοίνωσε για πρώτη φορά ότι έχουν ήδη ξεκινήσει οι διαδικασίες για ένα δυναμικό άνοιγμα στις αγορές του εξωτερικού.



"Βλέπω τα κοριτσάκια που επηρεάζονται πολύ από τα μοντέλα, από τους celebrities, απ' όσα βλέπουν στα περιοδικά και την τηλεόραση" λέει στη διευθύντρια του περιοδικού, Εύη Καρατζά. "Και έρχονται τελικά αντιμέτωπα με έναν τόσο σημαντικό θέμα όπως η νευρική ανορεξία. Τα νέα κορίτσια ξεχνάνε ένα πράγμα: για ένα μοντέλο το σώμα του είναι η δουλειά του, πρέπει να είναι αδύνατο για να δείχνουν πιο εντυπωσιακά τα ρούχα των σχεδιαστών. Εγώ δεν είμαι μοντέλο. Είμαι απλή γυναίκα, όπως απλές γυναίκες είμαστε όλες, και όλες θέλουμε να δείχνουμε ωραίες. Έχω ακούσει από δημοσιογράφους ότι δεν είμαι πάρα πολύ γυμνασμένη. Δεν θέλω να είμαι κόκαλο, δεν θέλω να είμαι «φέτες», θέλω να είμαι υγιής όμως. Θα βγω δύο φορές την εβδομάδα για περπάτημα σε γρήγορο ρυθμό. Δεν χρειάζεται να σηκώνω βάρη, να κάνω κοιλιακούς ή να υπερβάλλω. Πάνω απ' όλα στη ζωή μας είναι η υγεία: να τρώμε σωστά, να τρώμε υγιεινά και να κινούμαστε. Βέβαια, υπάρχουν άνθρωποι που αντιμετωπίζουν μεγάλο πρόβλημα με την παχυσαρκία και δεν αρκεί, ειδικά όταν τα κιλά είναι πάρα πολλά, μια απλή διατροφή για να τους βοηθήσει. Υπάρχουν και ιατρικές επεμβάσεις, που όπως γνωρίζω, για παράδειγμα, στη Σουηδία προσφέρονται δωρεάν από το ίδιο το κράτος".



Η Έλενα δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στις φήμες που αφορούσαν την υγεία της, αλλά και τη σχέση της με τον Τόνυ: " Αυτό είναι το τίμημα. Υπάρχουν, ωστόσο, και πρέπει να υπάρχουν όρια. Είναι σαν να με καλέσεις να πιω καφέ στο σπίτι σου, στο σαλόνι σου και κάποια στιγμή να με βρεις στο υπνοδωμάτιο να ψάχνω τα συρτάρια. Αυτό είναι παραβίαση. Εγώ δέχομαι ο κόσμος να έρθει να κάτσει στο σαλόνι μου, αλλά να μπει και να ψάξει τα συρτάρια μου δεν το δέχομαι. Πρέπει βέβαια να πω ότι τα media μου έχουν φερθεί καλά. Μια δυο φορές που κάτι έχει γραφτεί, το προσπερνάω. Δεν είναι κάτι που έχει επαναληφθεί. Οι έξυπνοι άνθρωποι κάνουν πολλά λάθη, αλλά δεν κάνουν το ίδιο λάθος δύο φορές".



Τέλος, μιλάει για την πολυσυζητημένη διεθνή της καριέρα, που, κατά τη γνώμη πολλών, έπρεπε να έχει ξεκινήσει αμέσως μετά τη νίκη της στη Eurovision: " Θα σου πω ποιο είναι το τωρινό μου όνειρο, που κανονικά θα έπρεπε να είχα πάρει απόφαση να το πραγματοποιήσω. Θα ήθελα να βγω στο εξωτερικό. Ήδη ψάχνουμε τραγούδια για το ξένο άλμπουμ. Έχω κάνει μια πρώτη κουβέντα με ανθρώπους από το εξωτερικό και περιμένω να δω πού θα καταλήξουν όλα αυτά. Βλέπω, δηλαδή, τουλάχιστον τον εαυτό μου να κάνει την προσπάθεια".

http://WWW.THALIA.COM

31Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sat Dec 13 2008, 10:40

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

e etoimase valitsa mias kai feygeis Laughing
alla mhn valeis polla,kamia kylota mono Helena Paparizou - Page 2 720401
afou soon edw tha eisai pali lol!

http://WWW.THALIA.COM

32Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sat Dec 27 2008, 02:26

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

EFYGE APO TH ZWH O MPAMPAS THS ELENAS PAPARIZOY Crying or Very sad XTHES TO BRADY STH SOYHDIA PANW STO GLENTI MALLON APO ANAKOPH No KAI H ELENA TO EMATHE ENW HTAN STO KENTRO KAI TRAGOYDOYSE KAI THS TO EIPAN 2 WRES META POY SYNEBH GIA NA TELEIWSEI TO PROGRAMMA THS KAI EFYGE AMESWS GIA SOYHDIA Neutral PO PO THN HMERA TWN XRISTOYGENNWN Sad STO STAR TO EIDA KAI H XAMENH H SOYLIWTH THN PHRE THL KAI LEEI KLAMMENH H ELENA OTI DEN MPOREI NA MILHSEI KAI ME TO DIKIO THS. KALA OI STAR REPORTERS EINAI GIA TA MPAZA Helena Paparizou - Page 2 644607 Helena Paparizou - Page 2 644607 Helena Paparizou - Page 2 644607 PWS DEN KOLWNOYN KIOLAS NA PAIRNOYN THL SE TETOIES PERIPTWSEIS MH FANE KANENA BRISIDI Helena Paparizou - Page 2 644607

33Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sat Dec 27 2008, 02:28

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

pw pw krima Neutral

kala gia autous sto star...mi to anoiksw

34Helena Paparizou - Page 2 Empty Elena Paparizou! Sat Dec 27 2008, 03:00

sylver

sylver
TD Dance Member

No No No
theos sxoreston
kala re paidia posoi exoun pethanei aftes tis meres?
pw pw krima pragmatika
No No No

35Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sat Dec 27 2008, 03:23

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

omg Surprised
ti kako ki'auto Shocked
eidika tetoies meres No
pw pw pw Neutral
star Helena Paparizou - Page 2 644607

http://WWW.THALIA.COM

36Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Sat Dec 27 2008, 03:52

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Έλενα Παπαρίζου
Έχασε τον πατέρα της


Τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής της περνάει η Έλενα Παπαρίζου. Ο πατέρας της, Γιώργος, έφυγε ξαφνικά από τη ζωή αργά τη νύχτα της Πέμπτης- οι πρώτες πληροφορίες λένε ότι έπαθε ανακοπή πάνω στο χριστουγεννιάτικο γλέντι.


Η 27χρονη τραγουδίστρια έμαθε την τραγική είδηση αμέσως μετά την ολοκλήρωση του προγράμματός της στο νυχτερινό κέντρο Ιερά Οδός και ξέσπασε σε λυγμούς. Μαζί με τον αρραβωνιαστικό της, Τόνι Μαυρίδη, πήραν την πρώτη πρωινή πτήση για Σουηδία. Λέγεται μάλιστα πως η Έλενα είχε μιλήσει τηλεφωνικά μαζί του λίγες ώρες πριν φύγει από τη ζωή για τα χρόνια πολλά. Τελευταία φορά που τον είχε δει από κοντά ήταν το Νοέμβριο όταν οι γονείς της είχαν έρθει για να τη δουν από κοντά στην πρεμιέρα της.

Το μαγαζί όπου εμφανίζεται η Έλενα θα παραμείνει κλειστό Παρασκευή και Σάββατο ως ένδειξη πένθους.

http://WWW.THALIA.COM

37Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Dec 31 2008, 02:01

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

APOPSE STON ALPHA STIS 1 PARA TETARTO EXEI SYNAYLIA THS, THA THN DW Helena Paparizou - Page 2 919114

38Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Dec 31 2008, 06:56

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

den tha paraleipsw Razz

http://WWW.THALIA.COM

39Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Dec 31 2008, 07:28

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

BOMBA H ELENITSA Wink EINAI FETINH SYNAYLIA Wink

40Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Dec 31 2008, 07:34

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

siga thn xirosima Helena Paparizou - Page 2 644607 bom iiiaaaaaaaaxaxaxaxaxaxa Helena Paparizou - Page 2 720401

http://WWW.THALIA.COM

41Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Dec 31 2008, 07:56

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Έλενα Παπαρίζου
Επιστρέφει στην Ελλάδα την Τετάρτη


Το απόγευμα της Τετάρτης θα ταξιδέψει τελικά η Έλενα από τη Σουηδία μαζί με τον σύντροφό της, Τόνι Μαυρίδη- το ζευγάρι μάλιστα δυσκολεύτηκε πολύ να βρει εισητήρια την παραμονή της Πρωτοχρονιάς, αφού όλες οι πτήσεις ήταν κλεισμένες. Από το αεροδρόμιο θα πάει κατευθείαν στο νυχτερινό κέντρο Ιερά Οδός για την πρώτη της εμφάνιση μετά τον ξαφνικό χαμό του 59χρονου πατέρα της.


To βράδυ της Δευτέρας η Έλενα έστειλε το ακόλουθο μήνυμα στα ΜΜΕ:



"ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΕΝΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΝΘΗΣΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ" ΕΛΕΝΑ ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ



Η 27χρονη τραγουδίστρια βρίσκεται στο Γκέτεμποργκ από το πρωί της Παρασκευής, ενώ όλες αυτές τις μέρες δεν έχει επικοινωνήσει με κανέναν φίλο ή συνεργάτη της στην Ελλάδα, παρά μόνο για κάποιες απαραίτητες τυπικές λεπτομέρειες. Η κηδεία του πατέρα της θα γίνει μετά την Πρωτοχρονιά στο χωριό της στην Καρδίτσα. Ο Γεώργιος Παπαρίζος ήταν εξαιρετικά δημοφιλής στην ελληνική κοινότητα του Γκέτεμποργκ- είχε διατελέσει μάλιστα και πρόεδρός της τα τελευταία χρόνια- ενώ το περασμένο καλοκαίρι είχε συναντηθεί με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας, Κάρολο Παπούλια, στα πλαίσια της επίσημης επίσκεψής του στη Σουηδία.




Η αδυναμία που είχε η Έλενα στους γονείς της φαίνεται μάλιστα από πολλές συνεντεύξεις της: "Μπορεί η καριέρα να είναι μια οφθαλμαπάτη και αύριο να γυρίσει ο τροχός και να αλλάξουν τα δεδομένα" είχε αναφέρει στο περιοδικό In Style. "Στην καριέρα θα στηριχτώ για να είμαι καλά και ευτυχισμένη; Η οικογένεια είναι για πάντα".

http://WWW.THALIA.COM

42Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Dec 31 2008, 07:58

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

oso gi'ayto :pale:
kai pali lypamai poly Crying or Very sad
opoios den exeis xasei ton mpampa tou den kserei pws einai Sad
kai genika kapoio gonea h apo thn oikogeneia No
krima Neutral

http://WWW.THALIA.COM

43Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Jan 21 2009, 02:06

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Έλενα Παπαρίζου
Σε κλονισμένη ψυχολογική κατάσταση


Ακόμα δεν μπορεί να ξεπεράσει το χαμό του πατέρα της η Έλενα Παπαρίζου. "Αντί να καλυτερεύει η κατάστασή της, κάθε μέρα γίνεται χειρότερη, καθώς συνειδητοποιεί ότι δεν θα τον ξαναδεί" λέει άνθρωπος από το συγγενικό της περιβάλλον. "Είναι κλεισμένη στον εαυτό της και επικοινωνεί με ελάχιστους ανθρώπους".


Οι ίδιες πηγές αναφέρουν πως τρώει ελάχιστα και τα βράδια δεν κοιμάται καλά, ενώ τα δημοσιεύματα λένε ότι την παρακολουθεί ψυχολόγος. "Είχε τεράστια αδυναμία στον πατέρα της και σκέφτεται συνέχεια ότι έφυγε από τη ζωή πριν την καμαρώσει νύφη".



Στο πλευρό της Έλενας βρίσκεται συνεχώς ο σύντροφός της, Τόνυ (Παντελής) Μαυρίδης. Άνθρωπος κοντά στο ζευγάρι αποκαλύπτει μάλιστα πως το ζευγάρι περνούσε νέα σοβαρή κρίση, αλλά ο θάνατος του πατέρα της 27χρονης τραγουδίστριας τους έφερε ξανά κοντά. "Και ο Τόνυ είναι πολύ στενοχωρημένος, γιατί τον είχε σαν δεύτερο πατέρα. Τον ήξερε σχεδόν δέκα χρόνια".

http://WWW.THALIA.COM

44Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Wed Jan 21 2009, 02:08

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

elpizw syntoma na synelthei Neutral
einai krima No
kai thn katalavenw apolyta :pale:
egw den eixa oute ta misa ths xronia

http://WWW.THALIA.COM

45Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Thu Jan 22 2009, 04:14

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

MHPWS MPOROYME NA BROYME KAPOY STO NET TH SYNAYLIA THS POY EPANAKYKLOFOREI TO CD THS M'AYTO TO DVD MESA?? Embarassed Embarassed Embarassed Helena Paparizou - Page 2 644607 Helena Paparizou - Page 2 68461

46Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Thu Jan 22 2009, 04:22

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

pws ta kollhses filenada etsi ta themata Razz
wraia ta eipes geek
vasika opoios to dei as se vohthisei Laughing (giwrgos-eirhnh-giannhs) lol!
egw ws gnwston mono to slipaki mou katevazw Helena Paparizou - Page 2 720401

http://WWW.THALIA.COM

47Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Thu Jan 22 2009, 04:27

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

AX DEN THN EIXA DIABASEI THN EIDHSH PANW APO TO POST MOY Embarassed SORRY.
O THEOS NA THS DWSEI DYNAMH NA TO KSEPERASEI OSO MPOREI No DEN YPARXOYN PIO DYSKOLES KATASTASEIS STH ZWH. No
EIPA NA TO BALW STA REQUESTS AYTO POY ZHTAW ALLA TELIKA APOFASISA EDW.

DEN KSERW KATA POSO EINAI EYKOLO NA BRETHEI. M'ARESEI TO SHOW THS GENIKA

48Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Thu Feb 26 2009, 22:57

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Μετά την επιτυχία της περσινής καλοκαιρινής της περιοδείας σε όλη την Ελλάδα και την επιτυχία που σημειώνει το τελευταίο της single, "Πυροτεχνήματα", η Έλενα Παπαρίζου ετοιμάζεται πυρετωδώς για τα επόμενα βήματά της και το κοινό της αναζητά να περάσει και πάλι όμορφα όπως πέρυσι το καλοκαίρι!

Όλα θα ξεκινήσουν με ένα ολοκαίνουργιο single που αναμένεται να κυκλοφορήσει το Μάιο και θα ντύσει και μια μεγάλη τηλεοπτική καμπάνια.

Ένα όμως όνειρο της Έλενας θα γίνει πραγματικότητα αυτό το καλοκαίρι. Η Έλενα θα μεταμορφώσει πλήρως το νυχτερινό κέντρο "Θάλασσα" και γεμάτο pop, rock, dance επιτυχίες το μαγαζί θα μετατραπεί σε ένα καλοκαιρινό club με έναν τρόπο που μόνο η ίδια ξέρει να κάνει.

Άλλωστε είναι κάτι που θέλει να κάνει από καιρό! Και όταν θέλεις κάτι πολύ ''συνώμοτεί" το σύμπαν υπέρ σου!

49Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Mon Mar 02 2009, 00:21

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

wherever Razz

http://WWW.THALIA.COM

50Helena Paparizou - Page 2 Empty Re: Helena Paparizou Thu Mar 12 2009, 03:03

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Εντύπωση προκάλεσε η εμφάνιση της Έλενας Παπαρίζου στο Αθηνών Αρένα το μεσημέρι της Τρίτης. Αν και πολλοί ήταν αυτοί που άρχισαν να διαδίδουν ότι η 27χρονη τραγουδίστρια πρόκειται να εμφανιστεί στο συγκεκριμένο χώρο την επόμενη σεζόν στη θέση της Άννας Βίσση, η αλήθεια είναι ότι βρέθηκε εκεί για τα γυρίσματα διαφημιστικού γνωστής εταιρίας προϊόντων ομορφιάς.


Την ίδια στιγμή, δημοσίευμα του περιοδικού Ciao αναφέρει ότι ο Τόνυ Μαυρίδης αγόρασε μια Ferrari στην αγαπημένη του προκειμένου να τα ξαναβρούν. Η αλήθεια όμως είναι ότι η Έλενα δεν δέχτηκε ποτέ τέτοιο δώρο, γιατί, πολύ απλά, δεν οδηγεί!

«Το αυτοκίνητο ανήκει και στους δύο» σχολιάζει άνθρωπος κοντά στην Έλενα. «Όλα τους τα περιουσιακά στοιχεία είναι κοινά, καθώς συμβιώνουν ως οικογένεια. Δεν υπάρχει "δικό σου" και "δικό μου" σ' αυτή τη σχέση. Εννοείται ότι δεν υπάρχει ζήτημα κρίσης στη σχέση. Αντίθετα, ο Τόνυ την υποστήριξε όσο κανείς στις δύσκολες στιγμές που πέρασε μετά την απώλεια του πατέρα της».


Μέσα στις επόμενες μέρες, αναμένεται να αποφασιστεί και το νέο όνομα του νυχτερινού κέντρου Θάλασσα που θα φιλοξενεί την Έλενα από το Μάιο.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 26]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum