Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Roula Koromila

+5
Thaly-Diosa
Promiscuous
john@kos
spike24
*D~A~D*
9 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 5 of 6]

101Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Fri Jan 21 2011, 19:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

tsomi wrote:
spike24 wrote:
john@kos wrote:isoun mikros k gerases jay
Oxi agaphte m, alla eimai poly tyxeros p megalwsa tote p eixame tetoies ekpompes Roula Koromila - Page 5 503718

asta auta..anapoleis ta niata sou Rolling Eyes Roula Koromila - Page 5 68461
Pantws ki egw evlepa tote Bravo to thumamai,poia xronia htane auth h ekpomph?
Kanw pws den eida thn prwth protash kai synexizw Roula Koromila - Page 5 503718 xxxxxxxxxxxxxxx Roula Koromila - Page 5 720401

An ennoeis to trailer, prepei na htan kapou sto 1997, alla den eimai k sigouros Roula Koromila - Page 5 68461

Genika to Mpravo nomizw krathse 6 sezon an den kanw lathos Roula Koromila - Page 5 68461

102Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Fri Jan 21 2011, 19:48

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

htan megalh ekpomph ...8umamai pou eixe tn ricky martin kai t milouse italika tongue k o ricky milouse ispanika ti gelio ekana m auti tn ekpomph ....

103Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Fri Jan 21 2011, 19:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

marakii_1988 wrote:htan megalh ekpomph ...8umamai pou eixe tn ricky martin kai t milouse italika tongue k o ricky milouse ispanika ti gelio ekana m auti tn ekpomph ....
Ths eixan meinei me tosous Italous p eixe synergates kai kalesmenous Roula Koromila - Page 5 503718 xxxxxx Roula Koromila - Page 5 720401

Asxeto, alla o Eros Ramazzotti thn psilogoustare thn Roula Roula Koromila - Page 5 68461

104Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Fri Jan 21 2011, 20:02

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member




Roula Koromila - Page 5 720401 Roula Koromila - Page 5 720401 Roula Koromila - Page 5 720401 Roula Koromila - Page 5 720401 Roula Koromila - Page 5 720401 Roula Koromila - Page 5 720401 Roula Koromila - Page 5 720401 Roula Koromila - Page 5 720401

105Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Fri Jan 21 2011, 20:05

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

spike24 wrote:
marakii_1988 wrote:htan megalh ekpomph ...8umamai pou eixe tn ricky martin kai t milouse italika tongue k o ricky milouse ispanika ti gelio ekana m auti tn ekpomph ....
Ths eixan meinei me tosous Italous p eixe synergates kai kalesmenous Roula Koromila - Page 5 503718 xxxxxx Roula Koromila - Page 5 720401

Asxeto, alla o Eros Ramazzotti thn psilogoustare thn Roula Roula Koromila - Page 5 68461


ekeinh tote pantremenh me tn galaktero dn htan h alliws tn elegan...tn mpasketmpolitsa lew
aa oxi me tn sartini htan...alllos italos k autos

106Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Fri Jan 21 2011, 20:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

marakii_1988 wrote:ekeinh tote pantremenh me tn galaktero dn htan h alliws tn elegan...tn mpasketmpolitsa lew
aa oxi me tn sartini htan...alllos italos k autos
Kalo lamogio kai o Italos Roula Koromila - Page 5 503718 Me ton Galaktero pantreythke to 2000 Roula Koromila - Page 5 68461

107Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Sun Jan 23 2011, 14:39

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τον «Έστειλε»

Roula Koromila - Page 5 Image


Το έντονο φλερτ ενός θαυμαστή της φαίνεται πως ενώ αρχικά κολάκευσε την Ρούλα
Κορομηλά, στη συνέχεια την ενόχλησε, με αποτέλεσμα να τον «στείλει» κανονικά.

Ο άνδρας που στην αρχή την πλησίασε διακριτικά, απέσπασε από τη Ρούλα την δήλωσή
της ότι δεν βρίσκεται σε σχέση. Ο ενδιαφερόμενος προσπάθησε να μάθει κι άλλα,
στέλνοντάς της μήνυμα, για να διαβάσει εμβρόντητος στη συνέχεια το εξής μήνυμα: «Δεν
σου έδωσα χυλόπιτα. Είπα ότι δεν είμαι σε σχέση. Και επίσης δεν μου αρέσουν τα κότερα».

Η τελευταία της ατάκα σχετίζεται με την αναφορά του συγκεκριμένου
ατόμου στο πολυτελές σκάφος που ο ίδιος διαθέτει.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=243662&cid=11

108Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Sun Jan 23 2011, 14:56

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τα Σχόλια για τα Ρούχα Ναταλίας - Σίσσυς και η Απάντηση για τα Προσωπικά της Δεδομένα
Roula Koromila - Page 5 C7497b6bcbaf48ca62c3683176f5360a


Στη ραδιοφωνική εκπομπή της, το μεσημέρι του Σαββάτου, η Ρούλα Κορομηλά απάντησε
μεταξύ άλλων σε ερώτηση ακροατή σχετικά με το αν έχει σχέση αυτή την περίοδο.

Ο ακροατής φλέρταρε τη γνωστή παρουσιάστρια μέσω μηνυμάτων που έστειλε στην εκπομπή,
ρωτώντας την παράλληλα αν είναι μόνη της. «Όχι, δεν είμαι σε σχέση. Είμαι άνευ σχέσης»
του απάντησε η Ρούλα, ενώ αργότερα εξήγησε: «Δεν σου έδωσα χυλόπιτα. Είπα ότι δεν είμαι
σε σχέση. Και επίσης δεν μου αρέσουν τα κότερα. (σ.σ.: στο μήνυμά του, ο άνδρας έλεγε πως
είναι ιδιοκτήτης ενός πολυτελούς σκάφους).

«Κανένας άνδρας δεν μου έχει φτιάξει πρωινό» είπε σε άλλο σημείο της εκπομπής η
Ρούλα Κορομηλά, ενώ δεν δίστασε ακόμα και να σχολιάσει τα ρούχα της Ναταλίας
Γερμανού και της Σίσσυς Χρηστίδου που εκείνη την ώρα ήταν στον αέρα του Alpha,
παρουσιάζοντας το «Μες την καλή Χαρά»: «Μα τι ρούχα είναι αυτά; Είναι βραδινά
ντυμένες» είπε η Ρούλα αναφερόμενη στις δύο παρουσιάστριες του πρωινού του Σαβ-
βατοκύριακου, τονίζοντας πως είναι ακατάλληλα ντυμένες για μια πρωινή εκπομπή!

http://www.yupi.gr/gossip/c25164/Royla_Koromhla.html

109Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Mon Jan 24 2011, 16:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τί νούμερα έκανε στον ημιτελικό το Βig Brother;
Roula Koromila - Page 5 BigBrother2010


Μια ανάσα πριν τον μεγάλο τελικό του Μεγάλου Αδερφού και τα νούμερα πήραν
την ανηφόρα. ¶λλωστε το just the two of us την προηγούμενη Κυριακή τελεί-
ωσε και το Big Brother παίζει χωρίς αντίπαλο. Έτσι χθες Κυριακή 23 Ιανουαρίου
2011 ο Μεγάλος Αδερφός στο σύνολο έκανε 27,5% και στα νεανικά κοινά 26,2%.

http://www.gossip-tv.gr/story/77950/ti-noumera-ekane-ston-emiteliko-big-brother

110Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Mon Jan 24 2011, 17:46

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mia xara ta pige xthes jay

111Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Mon Jan 24 2011, 21:35

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

kala htan mwre

112Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Sun Jan 30 2011, 18:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Καινούρια Επίθεση της Διαμαντάκου στη Ρούλα

113Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Mon Jan 31 2011, 19:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Big Brother : Ο Mεγάλος Nικητής και το Φινάλε που Συζητήθηκε
Roula Koromila - Page 5 6a0d40c5b75c69d07a6ee32d16b7169b


Ο τελικός του «Big Brother» ξεκίνησε το βράδυ της Κυριακής με τη Ρούλα Κορομηλά να καλωσορίζει το κοινό αλλά και τους παίκτες μέσα από το σπίτι. Στη συνέχεια, μαζί της στο στούντιο βρίσκονταν όλοι οι παίκτες οι οποίοι έχουν περάσει κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού μέσα από το σπίτι του Μεγάλου Αδερφού. Η Ρούλα συνομίλησε με όλους τους, πριν τους στείλει έναν -έναν μέσα στο σπίτι να συναντήσουν τους 4 πρώην συμπαίκτες τους οι οποίοι έμειναν μέχρι το τέλος.

Η τελευταία εβδομάδα του «Big Brother» έφτασε στο τέλος της με το κοινό να ψηφίζει ποιος από τους τέσσερις παίκτες οι οποίοι έμειναν μέχρι το τέλος (τον Αντώνη, τον Ηλία, τον Γιάννη αλλά και την Εβελίνα) θέλει να κερδίσει το έπαθλο των 200.000 ευρώ. Οι τέσσερις φιναλίστ μπήκαν στους τέσσερις θαλάμους τους οποίους κατασκεύασε η παραγωγή και τοποθέτησε στην αυλή του σπιτιού. Ο παίκτης που θα αποχωρούσε πρώτος από το σπίτι του «Big Brother» δεν ανακοινώθηκε από τη Ρούλα Κορομηλά αλλά από ένα μεγάλο γερανό ο οποίος σήκωσε το θάλαμο της Εβελίνας και τη μετέφερε έξω από το σπίτι. «Στην αρχή όταν μπήκα μέσα (στο θάλαμο) φοβήθηκα. Τελικά όμως είναι ωραίο να πετάς! Ελπίζω ότι αυτός που θα πάρει τα χρήματα θα τα χαρεί και θα είναι αυτός που πραγματικά τα χρειάζεται. Παρόλο που δεν έχω δίπλωμα και δεν ξέρω ποιος θα το οδηγάει αν το κερδίσω, θα ήθελα να είμαι εγώ». Αυτές ήταν οι πρώτες δηλώσεις της Εβελίνας η οποία τελικά δεν κατάφερε να κερδίσει ούτε το μεγάλο έπαθλο ούτε όμως το αυτοκίνητο το οποίο περιμένουμε από τα Χριστούγεννα να μάθουμε ποιος παίκτης έχει κερδίσει.

Λίγα λεπτά αργότερα οι τρεις άνδρες μπήκαν για δεύτερη φορά στους θαλάμους και περίμεναν να δουν ποιος θα αποχωρήσει. Τελικά ο γερανός σήκωσε το θάλαμο του Ηλία. «Χάρηκα που βρέθηκα μέσα στους τελευταίους τέσσερις παίκτες» είπε ο Ηλίας και οδηγήθηκε στο στούντιο στο πλάι της Ρούλας Κορομηλά χωρίς να κερδίσει το αυτοκίνητο.

Κατά τη διάρκεια του σόου η παραγωγή είχε μοντάρει διάφορα βίντεο. Ένα από αυτά ήταν αφιερωμένο στον ρόλο της Ρούλας στο παιχνίδι. Μετά το τέλος της πορβολής του βίντεο η Ρούλα σχολίασε: «Ελπίζω να έκανα τα καλύτερα για το «Big Brother» ήταν και η πρώτη μου φορά. Ελπίζω να τα πήγα καλά. Με τη βοήθεια των συναδέλφων μου και της παραγωγής κάναμε ό,τι καλύτερο μπορούσαμε».

Λίγα λεπτά αργότερα όμως η αγωνία κορυφώθηκε καθώς είχε φτάσει η ώρα της ανακοίνωσης του νικητή. Ο Μεγάλος Αδερφός ζήτησε τους δύο παίκτες να φορέσουν ακουστικά και να περιμένουν τις οδηγίες του. Πρώτος βγήκε από το σπίτι ο Αντώνης ο οποίος κέρδισε το αυτοκίνητο χωρίς να ανακοινωθεί αν είναι και ο νικητής του «Big Brother». Αμέσως μετά η προσοχή στράφηκε στον Γιάννη ο οποίος ήταν ακόμα μέσα στο σπίτι. Η παραγωγή προτίμησε να ανακοινώσει η Ρούλα στο κοινό τον νικητή, Γιάννη Φουκάκη, ενώ ο ίδιος το έμαθε από τη σύντροφος του, Φωτεινή, η οποία βρισκόταν μέσα στο δωμάτιο επικοινωνίας: «Γιάννη... είσαι ο νικητής» πρόλαβε να πει η Φωτεινή πριν την σφίξει στην αγκαλιά του ο νικητής του φετινού «Big Brother». Αυτό που έκανε μεγαλύτερη εντύπωση είναι ότι η Ρούλα και ο νικητής δεν συναντήθηκαν τελικά μπροστά στις κάμερες, ενώ ο ίδιος ίσα που πρόλαβε να ευχαριστήσει το κοινό πριν ολοκληρωθεί η ζωντανή μετάδοση που κράτησε 3,5 ώρες!

http://www.yupi.gr/gossip/c25428/Big_Brother.html

114Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Mon Jan 31 2011, 19:03

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ρούλα Κορομηλά : Η Σκληρή Απάντηση στην Τηλεκριτικό
Roula Koromila - Page 5 293001b24c75b65499237f5fd880289f


Μετά από τις τελευταίες δηλώσεις της Ρούλας Κορομηλάς έχουμε νέες εξελίξεις στη μεγάλη και πολύχρονη κόντρα με τη Πόπη Διαμαντάκου, η οποία φέτος τα έχει βάλει με όλους και δείχνει να της φταίνε όλα αφού συχνά χρησιμοποιεί άκομψους και άστοχους χαρακτηρισμούς για τα πρόσωπα που έχει εμμονή. Η Ρούλα Κορομηλά μίλησε ανοικτά για το πως αντιμετωπίζει τα σχόλια της γνωστής τηλεκριτικού και όχι μόνο.

«Εχθές με πήραν πολλά νέα παιδιά, συνάδελφοι λέγοντας πως έγραψε μία.... κάτι για μένα, δεν δίνω σημασία στο τι λέει. Αν έγινε στιλίστρια συγχαρητήρια και χαίρομαι πάρα πολύ για εκείνη, να μας δίνει όμως ποσοστά γιατί εγώ θέλω ποσοστά» δήλωσε η Ρούλα Κορομηλά για τα σχόλια της Πόπης Διαμαντάκου για τις ενδυματολογικές της επιλογές και συμπλήρωσε: «Κατά την άποψη κάποιας, οι γυναίκες άνω των 45 πρέπει να μένουν σπίτι τους, να φροντίζουν τον άνδρα τους να φοράνε ρόμπες και ποδιές».

Εξήγησε όμως η ίδια πως δεν δίνει σημασία πλέον και πως δεν την απασχολούν όλα όσα ακούγονται για εκείνη από άτομα που δεν την ενδιαφέρουν: «Έχω πολύ πιο σημαντικά προβλήματα. Δεν δίνω καμία σημασία πλέον σΆ αυτό το σίριαλ το κακοπαιγμένο και κακογραμμένο ενός εμπαθέστατου προσώπου το οποίο νομίζω έχω βοηθήσει πολύ να αναρριχηθεί στη πλάτη μου. Αν μου γράψει κάποιος που τον εκτιμώ ειλικρινά θα τον ακούσω και θα διορθωθώ».

http://www.yupi.gr/gossip/c25433/Royla_Koromhla%20%20%20%20.html

115Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Tue Feb 01 2011, 01:32

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Απάντηση της Ρούλας στην Διαμαντάκου

116Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Wed Feb 02 2011, 03:34

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

kala t eipe t skrofas...apo poote egine endumatologos...

117Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Wed Feb 02 2011, 20:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το δώρο του Γιάννη Φουκάκη στην Κορομηλά!
Roula Koromila - Page 5 Kritkos.bmp_


Ένα δώρο έκανε ο Γιάννης Φουκάκης στην κουμπάρα του Ρούλα Κορομηλά. Μια Κρητικιά κουλούρα
πρόσφερε ο νικητής του Μεγάλου Αδερφού στην παρουσιάστρια. Η παρουσιάστρια το δέχτηκε με
μεγάλη χαρά, αφού γνωρίζει και εκτιμά πάντα την αξία της αυθεντικής και από καρδιάς προσφορά.

http://www.gossip-tv.gr/story/79254/doro-tou-gianne-phoukake-sten-koromela

118Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Sun Feb 06 2011, 20:01

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

aaaaaaaaaaaaaaaa........

119Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Thu Feb 17 2011, 04:21

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πόσο Χρονών Είναι η Ρούλα Κορομηλά;

120Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Thu Feb 17 2011, 19:51

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

paei tzatzepse k auth Roula Koromila - Page 5 68461

121Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Wed Feb 23 2011, 16:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ρούλα Κορομηλά : Γυμναστική, δίαιτα και Greek Idol!
Roula Koromila - Page 5 C7497b6bcbaf48ca62c3683176f5360a


Λίγο πριν αναχωρήσει για την Κύπρο, η Ρούλα Κορομηλά μίλησε στην κάμε-
ρα του Star που την περίμενε στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος».

Απαντώντας σε όσους έλεγαν πως η Ρούλα Κορομηλά αδυνάτισε το τελευταίο
διάστημα, η παρουσιάστρια είπε: «Τον τελευταίο καιρό φαινόμουν αδύνατη
γιατί λίγο ο φακός... αλλά όχι, έτσι ήμουν. Έχω ξεκινήσει και γυμναστική με
ηρεμία γιατί πριν με το "Big Brother" δεν προλάβαινα. Κάνω και διατροφή».

Για το «Big Brother» η Ρούλα είπε ότι της άρεσε απόλυτα:
«Με τέτοια νούμερα δεν θα ήμουν ικανοποιημένη;».

Αναφέρθηκε και στο «Greek Idol» του οποίου οι οντισιόν άρχισαν να προβάλλονται
από το περασμένο Σάββατο: «Είμαι απόλυτα ικανοποιημένη και ευχαριστημένη,
περιμένω τα καλύτερα. Είχε μεγάλη ανταπόκριση και απήχηση. Δεν υπάρχει κόντρα
και ίντριγκα και ούτε στηρίζεται στους κριτές αλλά στα παιδιά που έχουν επιλεχτεί».

Τέλος, μίλησε για τη Eurovision και τους 6 συμμετέχοντες του ελληνικού τε-
λικού επιλογής τραγουδιού λέγοντας πως θέλει να κερδίσει ένα από τα
παιδιά που ήταν στο «Greek Idol» ενώ ευχήθηκε «να κερδίσει ο καλύτερος».

http://www.yupi.gr/gossip/c26264/Royla_Koromhla.html

122Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Tue Mar 01 2011, 16:07

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ρούλα Κορομηλά : Η απάντηση στην αρνητική κριτική του Νίκου Μαστοράκη
Roula Koromila - Page 5 6a0d40c5b75c69d07a6ee32d16b7169b


Ο Νίκος Μαστοράκης μιλώντας στην εκπομπή «LifeStyle» αναφέρθηκε στη Ρούλα Κορομηλά με αρ-
νητικά σχόλια εκτιμώντας, βέβαια, την τηλεοπτική της ιστορία. Εκείνη απάντησε μέσω του Star!

«Αναγνωρίζω σε όλους την βιοποριστική ανάγκη να επιβιώνουν και να έχουν χρήματα για
να ζήσουν. Αυτό το θέαμα για μένα ήταν σκέτη θλίψη, σκέτη αμηχανία, σκέτο ζόρισμα.
Όταν βλέπω κάποιον με τον οποίο με συνδέει κάποιο παρελθόν και νιώθω σφίξιμο στο στο-
μάχι, αλλάζω κανάλι. Δεν πρέπει να λέει κανείς πώς κατάντησε η Ρούλα Κορομηλά ενώ
έχει υπάρξει προσωπικότητα της τηλεοπτικής ψυχαγωγίας. Αλλά ακριβώς λόγω αυτού δεν
περίμενα αυτό που έβγαλε και στο "Greek Idol" αλλά και στην περίπτωση του "Big Brother"».

Η απάντηση της Ρούλας Κορομηλά: «Θέλω να ακούσω τι είπε ο Νίκος γιατί είναι ένας άνθρωπος
που ξέρει την τηλεόραση. Τον εκτιμώ πολύ και έχει προσφέρει πολλά στην τηλεόραση. Πρέπει
να δω ακριβώς τι είπε και τι εννοεί. ¶λλωστε είναι απΆ τους ανθρώπους που θα με πάρει τηλέφω-
νο να μου πει αν δεν του αρέσει κάτι. Δεν κατάλαβα ακριβώς, κάτι θα εννοεί. Θα το δω. Το να
μου κάνει παρατήρηση και υπόδειξη ο Νίκος Μαστοράκης είναι κάτι πολύ εποικοδομητικό για μένα».

http://www.yupi.gr/gossip/c26502/Royla_Koromhla.html

123Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Tue Mar 01 2011, 16:46

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Anoterotita!

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

124Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Tue Mar 01 2011, 18:10

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Aπάντηση της Κορομηλά στον Μαστοράκη

125Roula Koromila - Page 5 Empty Re: Roula Koromila Wed Mar 09 2011, 21:24

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ρούλα Κορομηλά : Το τραγούδι που αφιερώνει στους φίλους της και το νέο μήνυμα
Roula Koromila - Page 5 C7497b6bcbaf48ca62c3683176f5360a


Η Ρούλα Κορομηλά παρά τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις δεν ξεχνά ποτέ να επικοινω-
νεί με τους φίλους και θαυμαστές της μέσω της προσωπικής της σελίδας στο Facebook.

Αυτή τη φορά η επιτυχημένη παρουσιάστρια έγραψε: «Επειδή θέλω να κάνω focus σΆ αυτό που
έρχεται, θα σας αφήσω για λίγο, ραντεβού σε ένα μήνα! Να περνάτε καλά, ήρεμα και
χαλαρά! Σας το αφιερώνω, τα λέμε!» και κοινοποίησε το τραγούδι «Je Veux». Ακούστε το εδώ :





http://www.yupi.gr/gossip/c26763/Royla_Koromhla.html

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Roula Staurou

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum