Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Ricky Martin

+13
Litsa
spike24
sortie
*Sabrina*
olympiap1994
♥Maria♥
Promiscuous
IroGrecia
mitsosgrthalia
*D~A~D*
john@kos
Thaly-Diosa
*Jorgito*
17 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Message [Page 8 of 13]

176Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Tue Mar 30 2010, 21:16

IroGrecia


TD Aventurero Member

e oloi to kserame re..xaxax
ektos apo auton?xaxa
ti ginete pia :hat

kai kala kanei na poume p to paradexthke Wink
akoma kai i thalia sto twitter tou eipe BIEN RICKY Wink

177Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Wed Mar 31 2010, 06:37

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

Οι αποκαλύψεις του Ricky Martin

Ο Ricky Martin σε μήνυμά του στο επίσημο website του αποκάλυψε πως είναι ομοφυλόφιλος.

Ο διάσημος τραγουδιστής αναφέρει χαρακτηριστικά: "Είμαι περήφανος που μπορώ να πω ότι είμαι ένας τυχερός ομοφυλόφιλος άντρας. Είναι ευλογία να είμαι αυτό που είμαι". Ο Ricky Martin παραδέχθηκε πως πήρε την απόφαση να αποκαλύψει ότι είναι ομοφυλόφιλος όταν ξεκίνησε να γράφει την αυτοβιογραφία του.

"Από την στιγμή που έγραψα την πρώτη φράση, ήξερα πως το βιβλίο αυτό θα με βοηθούσε να απελευθερωθώ από πράγματα που κρατούσα μέσα μου για πολύ καιρό" δήλωσε χαρακτηριστικά ο εντυπωσιακός τραγουδιστής.

Στο μήνυμά του ο γοητευτικός σταρ αναφέρει ακόμα πως: "Ηταν μια πολλή έντονη διαδικασία. Κάθε λέξη που γράφω σ' αυτό το σημείωμα έχει βγει μέσα από την αγάπη, την αποδοχή, την αμεροληψία και την ειλικρινή ευχαρίστηση". "Γράφοντας αυτές τις λέξεις αισθάνομαι ότι πραγματοποιώ ένα καθοριστικό βήμα για την εσωτερική μου ειρήνη και για τη ζωτικής σημασίας εξελίξή μου", καταλήγει ο διάσημος τραγουδιστής.

Ο Ricky Martin έχει αποκτήσει δύο δίδυμα αγόρια από παρένθετη μητέρα.

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

178Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Wed Mar 31 2010, 12:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ricky Martin: «Νιώθω πιο δυνατός από ποτέ»

Ricky Martin - Page 8 Image

Μια μέρα μετά την αποκάλυψη που έκανε σχετικά με την σεξουαλική του ταυτότητα
ο Ricky Martin επιστρέφει με νέα μηνύματα προς τους θαυμαστές του.

Ο διάσημος τραγουδιστής έγραψε στην προσωπική του σελίδα στο Twitter πώς νιώθει
πιο δυνατός από ποτέ, τώρα που δεν είναι αναγκασμένος να κρατάει κανένα μυστικό.

Το μήνυμα του είχε ως εξής: «Ευχαριστώ όλους τους θαυμαστές μου που βρίσκονται στο πλευρό
μου ύστερα από αυτή την αποκάλυψη. Η αγάπη σας με κάνει να νιώθω ισχυρός. Σας ευχαριστώ».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=119543&cid=11

179Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Wed Mar 31 2010, 12:49

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

eipame Ricky Martin - Page 8 400638

agapame ricky Ricky Martin - Page 8 52407

180Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Thu Apr 01 2010, 05:37

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Thanks Paidia Ricky Martin - Page 8 68461

181Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Fri Apr 02 2010, 19:20

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Ricky Martin: Διαβάστε τις δηλώσεις του για την ομοφυλοφιλία

«Πριν από μερικούς μήνες αποφάσισα να γράψω την αυτοβιογραφία μου, ένα έργο που εκ των προτέρων γνώριζα πως θα με φέρει πιο κοντά σε μια εκπληκτική αλλαγή στη ζωή μου. Από τη στιγμή που έγραψα την πρώτη φράση, ήμουν σίγουρος πως αυτό το βιβλίο θα γινόταν το εργαλείο που θα με βοηθούσε να απελευθερωθώ από τα πράγματα που για πολύ καιρό κρατούσα μέσα μου. Πράγματα που ήταν πολύ βαριά για μένα να “κουβαλάω”. Τελικά, κάνοντας αυτό τον απολογισμό της ζωής μου, είδα την αλήθεια μου. Και αυτό είναι κάτι για το οποίο αξίζει να γιορτάζω.

Για πολλά χρόνια, υπήρχε μόνο ένα μέρος όπου μπορούσα να έρχομαι σε επαφή με τα συναισθήματά μου χωρίς να φοβάμαι, και αυτό ήταν η σκηνή. Όταν ήμουν πάνω στη σκηνή, η ψυχή μου ήταν γεμάτη σχεδόν με κάθε δυνατό τρόπο. Αυτή είναι η διαστροφή μου. Η μουσική, τα φώτα και οι φωνές του κόσμου από κάτω είναι πράγματα που με κάνουν να νιώθω πως είμαι ικανός για όλα.

Και αυτή η έκρηξη αδρεναλίνης είναι απίστευτα εθιστική. Δεν θέλω να σταματήσω ποτέ να νιώθω έτσι. Αλλά είναι η γαλήνη αυτή που με έφερε στο σημείο που είμαι τώρα. Ένα απίστευτο συναισθηματικό στάδιο κατανόησης, στοχασμού και συνειδητοποίησης. Αυτή τη στιγμή, νιώθω την ίδια ελευθερία που συνήθως νιώθω μόνο πάνω στη σκηνή. Χωρίς αμφιβολία, πρέπει να το μοιραστώ.

Πολλοί άνθρωποι μου είπαν: «Ρίκι, δεν είναι σημαντικό», «δεν αξίζει», «όλα τα χρόνια που έχεις δουλέψει, όλα όσα έχτισες τόσο καιρό θα γκρεμιστούν», «πολλοί άνθρωποι στον κόσμο δεν είναι έτοιμοι να δεχτούν την αλήθεια σου, τη φύση σου». Επειδή όλες αυτές οι συμβουλές προέρχονταν από ανθρώπους που πραγματικά αγαπώ, αποφάσισα κι εγώ να προχωρήσω στη ζωή μου χωρίς να μοιραστώ με τον κόσμο όλη μου την αλήθεια. Αφήνοντας τον εαυτό μου να κυριευθεί από το φόβο και την ανασφάλεια, έγινα μια αυτοεκπληρούμενη προφητεία δολιοφθοράς. Σήμερα, αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη των πράξεων και των αποφάσεών μου.

Αν κάποιος με ρωτήσει σήμερα, «Ρίκι, τι φοβάσαι;», θα απαντήσω «Το αίμα που τρέχει στους δρόμους των χωρών που βρίσκονται σε πόλεμο… την παιδική δουλεία, την τρομοκρατία… τον κυνισμό των ανθρώπων που βρίσκονται σε θέσεις ισχύος, την παρερμηνεία της πίστης». Αλλά να φοβηθώ την αλήθεια μου; Με τίποτα! Αντιθέτως, με γεμίζει δύναμη και κουράγιο. Αυτό ακριβώς χρειάζομαι, ιδίως τώρα που είμαι ο πατέρας δύο υπέροχων αγοριών τα οποία είναι γεμάτα φως και με διδάσκουν καινούρια πράγματα κάθε μέρα.

Το να συνεχίσω να ζω με τον τρόπο που το έκανα μέχρι σήμερα, θα ήταν μια ευθεία υποτίμηση της λάμψης με την οποία τα παιδιά μου γεννήθηκαν. Ως εδώ. Αυτή η κατάσταση πρέπει να αλλάξει. Αυτό δεν έπρεπε να έχει συμβεί πριν 5 ή 10 χρόνια. Πρέπει όμως να συμβεί τώρα. Σήμερα είναι η μέρα μου, αυτή είναι η ώρα μου, τώρα είναι η στιγμή μου.

Όλα αυτά τα χρόνια στη σιωπή και το συλλογισμό με έκαναν πιο δυνατό και μου θύμισαν πως η αποδοχή πρέπει να έρθει από μέσα σου, και αυτό το είδος της αλήθειας είναι που μου δίνει τη δύναμη να φτάσω σε συναισθηματικά επίπεδα που μέχρι σήμερα δεν ήξερα πως υπάρχουν.

Τι θα συμβεί από εδώ και στο εξής; Δεν έχει σημασία. Μπορώ μόνο να εστιάσω σε αυτό που μου συμβαίνει αυτή τη στιγμή. Η λέξη «ευτυχία» έχει καινούριο νόημα για μένα από σήμερα. Ήταν μια έντονη διαδικασία. Κάθε λέξη που γράφω σε αυτό το γράμμα έχει γεννηθεί από αγάπη, αποδοχή, αντικειμενικότητα και πραγματική ευχαρίστηση. Αυτό το γράμμα είναι ένα μεγάλο βήμα προς την εσωτερική μου γαλήνη και ένα ζωτικής σημασίας κομμάτι της εξέλιξής μου.

Είμαι περήφανος που μπορώ να δηλώσω πως είμαι ένας ευτυχισμένος ομοφυλόφιλος άνδρας. Νιώθω ευλογημένος γιΆ αυτό είμαι».

Ο Ρίκι Μάρτιν, έγραψε στην προσωπική του ιστοσελίδα ένα κείμενο στο οποίο δηλώνει ότι είναι ένας ευτυχισμένος ομοφυλόφιλος άνδρας.

agapame ricky Ricky Martin - Page 8 68461

182Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Sat Apr 03 2010, 01:41

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Mpravo agori mou Ricky Martin - Page 8 68461

183Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Thu Apr 08 2010, 13:48

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Greece can't get enough of Ricky!!!!

Ricky Martin - Page 8 24085423084421080610879


According to the official weekly IFPI International and Airplay Chart, Ricky's album 17 is in the top 20 !!

Fans in Greece can't get enough of this amazing album that includes Martin's biggest hits such as "Livin' la vida loca", "La copa de la vida", "Vuelve" and "María" among others!

Ricky Martin's new album will come out this year and will be filled with surprises for his amazing fans!

Please Find below the official weekly IFPI International and Airplay Chart:

Ricky Martin - Page 8 24085423079861080610879

Weekly report on official IFPI International Repertoire week 9 & Airplay Chart week 10- Greece
Week ending: 28-02-2010/ Week: 09
Week ending: 07-03-2010/ Week: 10


Apo to FB tou Ricky Ricky Martin - Page 8 68461

184Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Thu Apr 08 2010, 15:01

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

to thelw Ricky Martin - Page 8 68461

185Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Thu Apr 08 2010, 15:22

spike24

spike24
TD Aventurero Member

H Ellada latreyei ton Ricky Ricky Martin - Page 8 68461

186Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Thu Apr 08 2010, 16:57

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

Spike24 wrote:H Ellada latreyei ton Ricky Ricky Martin - Page 8 68461

afou einai 8eos Ricky Martin - Page 8 829790

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

187Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Sat Apr 17 2010, 01:15

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

"Πάει" και ο Ricky Martin κορίτσια, "πάει"!


Μετά από την «απολογία» του όσον αφορά τη σεξουαλική του πλευρά, ο διάσημος τραγουδιστής Ricky Martin έκανε μια «καυτή» φωτογράφιση, αφιερωμένη στους gay...

Έχοντας μόνο κάποια ψηφιακά tattoo στο σώμα του, ο τραγουδιστής πόζαρε στο φακό χωρίς κανένα δισταγμό, όπως και την ημέρα που παραδέχτηκε live ότι είναι… gay.


Ricky Martin - Page 8 Rikakakatwtoo

Ταυτόχρονα, μια κάμερα κατέγραφε όλη τη διαδικασία. Το υλικό αυτό θα χρησιμοποιηθεί για την προώθηση της καλοκαιρινής του περιοδείας, με τίτλο «Black & White».


188Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Sun Apr 18 2010, 17:01

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Ο Ricky Martin σε ένα video που θα σας κολάσει



Ricky Martin - Page 8 __1271432108


Μπορεί επειδή είναι γυμνός, μπορεί επειδή το concept και η ιδέα του video είναι τόσο πρωτότυπα. Όλα πάντως σε μαγνητίζουν έτσι ώστε να πετύχουν το στόχο τους.

Το άρτια αισθητικά mini video του Ricky Martin περνάει μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης με τις λέξεις που σχηματίζονται σαν τατουάζ στο σώμα του που χρησιμοποιείται αντί για καμβάς.


189Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Sun Apr 18 2010, 18:45

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Poly wraio videaki Ricky Martin - Page 8 68461

190Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Sun Apr 18 2010, 19:49

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Polu wraio kai palio!!!


To exw dei paaara poles fores!!!!! Ricky Martin - Page 8 68461

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

191Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Sun Apr 18 2010, 21:28

spike24

spike24
TD Aventurero Member

mitsosgrthalia wrote:Polu wraio kai palio!!!


To exw dei paaara poles fores!!!!! Ricky Martin - Page 8 68461
Kala to thymomoun pws m eixes steilei to link palia na to dw Ricky Martin - Page 8 720401

192Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Mon Apr 19 2010, 00:03

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Hot Ricky Ricky Martin - Page 8 68461

193Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Wed Apr 28 2010, 18:30

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Ricky Martin - Page 8 Ricky-Martin-Bellos-2010-Ellos-435


RICKY MARTIN
Profesión: Cantante
Nacionalidad: Puertorriqueño
Edad: 38 años

“Cualquier mujer amaría estar con un hombre como él”, dijo al programa El Gordo y la Flaca (Univisión) la cantante colombiana Fanny Lu sobre el Astro boricua luego de que éste declarara que es gay. “Lo seguiré babeando”.

194Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Fri Apr 30 2010, 20:08

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

o ricky xthes Ricky Martin - Page 8 68461

Ricky Martin - Page 8 Rickybillboard

195Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Fri Apr 30 2010, 21:29

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Mou arese para poly xthes Ricky Martin - Page 8 829790

196Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Mon May 31 2010, 09:42

spike24

spike24
TD Aventurero Member

WTF. Lol Good times! http://twitpic.com/1smoi4
(4 minutes ago via Twitpic)

Ricky Martin - Page 8 108553612-78523b1233fe1f875cc01c11af8d80d4.4c031118-full

197Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Mon May 31 2010, 09:49

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

xaxaxaxxaxaxxaxaxa

Thanks Pano gia ti foto!!!
Ontos einai lol!


Pios na einai arage o allos???? Ricky Martin - Page 8 68461

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

198Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Mon May 31 2010, 14:17

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Spike24 wrote:WTF. Lol Good times! http://twitpic.com/1smoi4
(4 minutes ago via Twitpic)

Ricky Martin - Page 8 108553612-78523b1233fe1f875cc01c11af8d80d4.4c031118-full
e aisxos apla Suspect
ti einai auta pou forane sta kefalia tous???????????? Ricky Martin - Page 8 720401
kai pws einai etsi o allos?????????????? affraid Laughing

199Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Fri Aug 20 2010, 04:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

To ekswfyllo ths aytoviografias tou Ricky, to evale shmera sto Twitter tou Ricky Martin - Page 8 68461

Ricky Martin - Page 8 148114970

200Ricky Martin - Page 8 Empty Re: Ricky Martin Sat Aug 21 2010, 20:27

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

Agapame Ricky.... I love you I love you I love you I love you

Sponsored content



Back to top  Message [Page 8 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum