Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Anna Vissi

+21
*SouZiTa*
Jeremy9th
Rosalinda
sortie
irtsik78
Promiscuous
olympiap1994
IroGrecia
spike24
♥Maria♥
*Jorgito*
MaRiOs
kost@s
sylver
Litsa
Andriou
Thaly-Diosa
john@kos
mitsosgrthalia
GEoRGIouS_
*D~A~D*
25 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Go down  Message [Page 3 of 22]

51Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Tue Dec 02 2008, 05:50

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

THA ME PEIS STO MSN Laughing

Anna Vissi - Page 3 788656 Anna Vissi - Page 3 720401

Andriou

Andriou
TD Fan

Andriou

Andriou
TD Fan

Andriou

Andriou
TD Fan

55Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Wed Dec 03 2008, 09:00

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

mporouses kai se ena post gia na mhn poianoun kai xwro kai na mhn ta psaxnoume ki'emeis(se periptwseis pou den einai synexomena) Razz
edw o georgious stelnei se ena 40 diaforetika Wink Anna Vissi - Page 3 592113

mhn peis pali oti se malanw kai krazw Laughing
mia aplh parathrhsoula ekana Anna Vissi - Page 3 68461

epishs tongue

an kai yparxoun kai allou kai ta exoume dei geek

eyxaristoume para poly Smile

kai kati akoma Very Happy

epitelous ayto einai andrious bounce
synexise etsi Anna Vissi - Page 3 219185
ayto thelame ki'emeis ki'esy to pareksighses Neutral
kai pali eyxaristoume poly Anna Vissi - Page 3 818163

http://WWW.THALIA.COM

56Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Tue Dec 09 2008, 23:49

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

TI LEEI PAIDIAKIA, TO PHRATE? KALO KALO? Laughing

JOHNAKO... UPLOAD OPOTE MPOREIS. Wink

57Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Wed Dec 10 2008, 00:14

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Thaly-Diosa wrote:TI LEEI PAIDIAKIA, TO PHRATE? KALO KALO? :lol:

JOHNAKO... UPLOAD OPOTE MPOREIS. ;)

akoma na vgei sto net to skasmeno :lol:

58Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Dec 19 2008, 07:58

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
"Είμαι παραδομένη στον έρωτα"


Δεν είναι η πρώτη φορά που η Άννα Βίσση αποφάσισε να απέχει πριν κάνει το δικό της comeback. H σταρ που ξέρει να επανεφευρίσκει την εικόνα της επιστρέφει με την πρώτη δουλειά που φέρει εξολοκλήρου τη δική της ευθύνη, με τίτλο Απαγορευμένο. Πριν κυκλοφορήσει ο δίσκος, τα πρώτα της τραγούδια, «Απαγορευμένο», «Κόντρα», «Από μακριά κι αγαπημένοι», διέρρευσαν στο YouTube και είναι πρώτα στην κατηγορία με τα περισσότερα views (με περισσότερους από 200 χιλιάδες επισκέπτες) αλλά και πρώτα στην κατηγορία Top Responded. Όπως τραγουδάει και η ίδια, «το πάρτι αρχίζει». Και να φανταστεί κανείς ότι έχουμε ακούσει μόνο τις πρώτες νότες...


Το booklet του άλμπουμ με το εξαιρετικό layout που έχω μπροστά μου γράφει πως ο δίσκος είναι αφιερωμένος στη Σοφία: «Για τη Σοφία μου, τρεις μήνες μετά από εκείνη την ημέρα που έβρεχε στην ψυχή μας...». «Της το αφιέρωσα, γιατί αυτό το CD βγαίνει σε μια πολύ συμβολική χρονικά στιγμή και για τις δυο μας. Εγώ έκανα κάτι που είχε πολλή αναμονή, κούραση, αγωνία αλλά και χαρά και η Σοφία μού στάθηκε ουσιαστικά σαν φίλη και κόρη. Εκείνη αντίστοιχα πήρε τις αποφάσεις της, με τις οποίες είμαι συνοδοιπόρος. Πριν από λίγες μέρες, γιορτάσαμε μαζί τα 25α γενέθλιά της και από τότε ξεκίνησε για εμάς μια καινούργια ζωή. Περάσαμε από θύελλες, λατρείες και κλυδωνισμούς και τώρα νιώθω ότι είμαστε πιο κοντά από ποτέ. Βρήκα κι εγώ την εσωτερική ισορροπία να είμαι μητέρα και φίλη με τη Σοφία μου. Άλλωστε, αυτό συμβαίνει σε όλες τις εργαζόμενες γυναίκες-μητέρες που αγαπούν τα παιδιά τους και δεν τους το δείχνουν όσο θα ήθελαν».

http://WWW.THALIA.COM

59Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Dec 19 2008, 07:58

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Δεν θα ήθελες όμως την ασφάλεια του Νίκου Καρβέλα στη νέα σου δουλειά, με την έννοια ότι ήταν πάντα μια δοκιμασμένη συνταγή επιτυχίας;
Ο Νίκος είναι ένα τόσο τεράστιο κεφάλαιο, που δεν πρέπει να το πειράζουμε. Είναι το μεγαλύτερο άλμπουμ της ζωής μου, με φωτογραφίες και αναμνήσεις τόσο διαφορετικές μεταξύ τους, που δεν θέλω καν να μπω στη διαδικασία να συγκρίνω το τότε με το τώρα.




Έχει τύχει να είσαι μόνη σου για μεγάλη περίοδο;
Έχω μείνει μόνη μου πέντε χρόνια συνεχόμενα και δεν είχα πρόβλημα. Δεν έχω πανικό με την ερωτική μου ζωή. Θέλω να αισθάνομαι πολύ ερωτευμένη για να είμαι με κάποιον. Υπήρχε και μια περίοδος που τίποτα δεν με συγκινούσε. Ήταν τότε που ήμουν στη Νέα Υόρκη και ήθελα πραγματικά να είμαι μόνη μου.

Μετράς λάθη στις σχέσεις;
Βέβαια, και κάθομαι και τα συζητάω. Έχω πονέσει κι έχω κλάψει τόσο, που αν σ’ το πω θα μου πεις «Μα καλά, για εκείνη την ιστορία εσύ κρυβόσουν σπίτι κι έκλαιγες;». Το καλύτερό μου κλάμα είναι πάνω στο τιμόνι ακούγοντας όπερα και φέρνοντας εικόνες στο μυαλό μου. Δεν είναι ότι προκαλώ πόνο για να κλαίω, απλά αφήνομαι στα συναισθήματά μου. Πολλές φορές φεύγω βόλτα με το αυτοκίνητο στην Εθνική Οδό προς τη Θεσσαλονίκη για να ακούσω μουσική. Και στο Los Angeles το ίδιο έκανα. Θυμάμαι ότι οδηγούσα και περνούσα από ένα βουνό ακούγοντας το δίσκο. Ξέρεις πόσες φορές πέρασα αυτό το βουνό κλαμένη και πόσο ωραία αισθανόμουν μετά;

Όλη αυτή η ένταση που έχεις ως άνθρωπος σε κάνει απόμακρη καμιά φορά με τους άντρες;
Πάντα δυσκολευόμουν στις ερωτικές μου σχέσεις, αλλά αυτό μου αρέσει γιατί έχω ένα handicap, που έχει να κάνει με τα ερωτικά μου «θέλω», να είμαι δηλαδή εύθραυστη και αδύναμη. Αυτό αποδεικνύει ότι είμαι παραδομένη στον έρωτα με όλες του τις αδυναμίες.

Σε έχουν καταπιέσει οι άντρες;
Ναι, σε δυο-τρεις περιπτώσεις ήταν και ο λόγος που χώρισα. Κάποιος μου είπε «Πρέπει να σταματήσεις να τραγουδάς για να είμαστε μαζί». Δεν θυμάμαι καν αν απάντησα σε αυτό. Μου φάνηκε τόσο αστείο και απλά έφυγα. Αυτό μου το είχε αναφέρει και ο πρώτος μου δεσμός. «Σε θεωρώ κορίτσι για σπίτι» είχε πει «θέλω να σε παντρευτώ, αλλά δεν θέλω να τραγουδάς». Εγώ, πάλι, που δεν με θεωρώ κορίτσι για σπίτι που θα μείνει μέσα και θα περιμένει τον άντρα να γυρίσει από τη δουλειά, δεν μπήκα ποτέ σε αυτήν τη λογική.

http://WWW.THALIA.COM

60Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Dec 19 2008, 08:01

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

thea Anna Vissi - Page 3 829790 queen queen apoluth cheers i love her I love you

http://WWW.THALIA.COM

61Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Wed Dec 24 2008, 02:53

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Χρήστος Ψωμόπουλος
Ο άγριος ξυλοδαρμός και ο χωρισμός με την Άννα Βίσση


Μια νυχτερινή έξοδος στα μπουζούκια κατέληξε στα επείγοντα περιστατικά. Ο λόγος για τον 28χρονο επιχειρηματία, Χρήστο Ψωμόπουλο, που διασκέδαζε με τους φίλους του σε γνωστό νυχτερινό κέντρο της λεωφόρου Συγγρού. Όπως αναφέρει και η εφημερίδα Espresso, μια παρεξήγηση άναψε τα αίματα με αποτέλεσμα ο Χρήστος να οδηγηθεί βίαια έξω από το μαγαζί, όπου και συνεχίστηκε ο καβγάς.


Στην προσπάθειά του να αντισταθεί, ο Ψωμόπουλος τραυματίστηκε, με αποτέλεσμα να μεταφερθεί εσπευσμένα σε ιδιωτική κλινική των βορείων προαστίων για τις πρώτες βοήθειες.



Την ίδια στιγμή, η Άννα Βίσση βρισκόταν στην Αμερική - την ημέρα των Χριστουγέννων θα βρίσκεται στο Μαϊάμι μαζί με τη διάσημη Ελληνίδα ενδυματολόγο του Sex and the City, Πατρίσια Φιλντ. Οι τελευταίες φήμες λένε ότι οι προσπάθειες επανασύνδεσης με τον Χρήστο Ψωμόπουλο, δεν είχαν αίσιο τέλος και αποφάσισαν να παραμείνουν μόνο φίλοι.



Τους τελευταίους μήνες μάλιστα ο Ψωμόπουλος δεν έμενε στο σπίτι του στη Φιλοθέη. Για ένα μήνα περίπου είχε μετακομίσει στο ξενοδοχείο Semiramis, ενώ αμέσως μετά είχε επιλέξει να μένει στο ξενοδοχείο 21, που βρίσκεται επίσης στο Κεφαλάρι - και στα δυο ξενοδοχεία μάλιστα είχε συναντηθεί με την Άννα Βίσση, αλλά μόνο στο lobby.

http://WWW.THALIA.COM

62Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Wed Dec 24 2008, 02:54

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

me liga logia autos tis arpaze lol!
kai h apolyth glentouse Laughing
aaaaaaaxaxaaxxaxaxa Anna Vissi - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

63Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Mon Jan 12 2009, 02:17

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

xaxanoyl wrote:mene m arese t tragoudi sthn pyra kai t apagoreymeno oraio einai dn leo Laughing Anna Vissi - Page 3 27111

64Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Jan 16 2009, 00:03

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
Η απάντηση στις φήμες


Έντονα ακούγεται τις τελευταίες μέρες πως η Άννα Βίσση αποφάσισε να ακυρώσει τις εμφανίσεις της στο Αθηνών Αρένα. Κάποιοι έλεγαν πως η Ελληνίδα σταρ δεν τα βρήκε με την επιχείρηση, καθώς το κόστος του σόου που θέλει να παρουσιάσει στο κοινό είναι απαγορευτικό για τα εγχώρια δεδομένα. Άλλες πηγές ισχυρίζονταν πως ο λόγος για την ακύρωση των εμφανίσεων ήταν ο καλός της φίλος, Αντώνης Ρέμος! Πιο συγκεκριμένα, επειδή οι εμφανίσεις του στο Αθηνών Αρένα σημειώνουν μεγαλύτερη επιτυχία από όσο περίμενε ακόμα και ο ίδιος, οι φήμες λένε ότι αποφασίστηκε να πάρει παράταση μέχρι και το Μάρτιο, γεγονός που δεν αφήνει χρονικά περιθώρια στην Άννα Βίσση. Πού βρίσκεται όμως η αλήθεια;


Προς το παρόν, η Άννα βρίσκεται ακόμα στην Αμερική και θα επιστρέψει στην Ελλάδα γύρω στις 10 Φεβρουαρίου, ώστε να ξεκινήσει πρόβες για τις εμφανίσεις της στο Αθηνών Αρένα, που θα ξεκινήσουν, όπως όλα δείχνουν στις αρχές Μαρτίου, ενώ ο Αντώνης Ρέμος θα σταματήσει τελικά στα μέσα Φεβρουαρίου και όχι στα τέλη Ιανουαρίου, όπως είχε αρχικά ανακοινωθεί. Η επίσημη ανακοίνωση μάλιστα θα βγει, κατά πάσα πιθανότητα, την ερχόμενη Δευτέρα, ενώ η Άννα βρίσκεται σε καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με τους συνεργάτες της στην Ελλάδα.



Οι ίδιες πηγές αναφέρουν πως το σόου που θα παρουσιάσει θα είναι "ό,τι πιο εντυπωσιακό έχει παρουσιαστεί μέχρι σήμερα από Έλληνα καλλιτέχνη", με 22 χορευτές από την Αμερική και θα θυμίζει έντονα τα σόου του Λας Βέγκας. Το πρώτο της πρόγραμμα θα βασίζεται κυρίως στα τραγούδια του νέου της CD, ενώ τις χορογραφίες θα επιμεληθεί για άλλη μια φορά η συνεργάτιδα της Μαντόνα, Μία Μάικλς.



Τελευταία εξέλιξη: Οι τελευταίες φήμες θέλουν την Ελληνίδα σταρ να εμφανίζεται τελικά τον Απρίλιο στο νυχτερινό κέντρο Θάλασσα της Γλυφάδας που ανήκει στον ίδιο επιχειρηματία, κάτι που όμως δεν επιβεβαιώνεται επίσημα.


http://WWW.THALIA.COM

65Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Jan 16 2009, 00:04

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

anypomonw What a Face
skaw skaw skaw bounce Anna Vissi - Page 3 68461

http://WWW.THALIA.COM

66Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Tue Jan 20 2009, 06:56

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

STHN PYRA STHN PYRA... Anna Vissi - Page 3 68461 THA TO KANEI ENA BINTEO..... WOW Anna Vissi - Page 3 219185


Πιο γρήγορα θα επιστρέψει στην Ελλάδα η Άννα Βίσση από το εξωτερικό για την οπτικοποίηση του επόμενου απαγορευμένου τραγουδιού από τον τελευταίο της δίσκο, το οποίο δεν είναι άλλο από το dance hit "Στην Πυρά", που έγραψε ο Alex Papaconstantinou και τους στίχους η Μυρτώ Κοντοβά (το "στην πυρά, στην πυρά με τις ξενέρωτες" έχει γίνει slogan και ακούγεται πια παντού!).

Στο μεταξύ, έντονη είναι και η φημολογία ότι η ελληνίδα star ακύρωσε τις εμφανίσεις της στο Αθηνών Αρένα - άλλοι μιλάνε για διαφωνίες που έχουν να κάνουν με το κόστος της παραγωγής και άλλοι χρεώνουν την ακύρωση στην παράταση που πήραν οι εμφανίσεις του Αντώνη Ρέμου.

Όπως αναφέρεται και στο www.fannatics.gr, η Άννα πρόκειται να παρουσιάσει το αρτιότερο show που έχουμε δει ποτέ και να κάνει για ακόμη μια φορά την ανατροπή. Πάντως, η Mia Michaels, εδώ και χρόνια χορογράφος της Άννας, ήδη κάνει ακροάσεις στην Αμερική για τους χορευτές που θα πλαισιώνουν την τραγουδίστρια σε ένα πρόγραμμα που θα θυμίζει έντονα Las Vegas και σύμφωνα με τις τελευταίες φήμες ίσως και να στεγαστεί σε ένα πλήρως αννα-καινισμένο κέντρο της παραλιακής, στις αρχές Απριλίου.

67Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Tue Jan 20 2009, 20:50

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

me prolaves Razz
kai kala ekanes Wink lol!
teleia cheers
ayto hthela ki'egw geek
toulaxiston gia twra What a Face
h optikopoihsh twn tsoulwn ths ghs erxetaiiaiiaii Anna Vissi - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

68Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Wed Jan 28 2009, 10:08

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Η ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ!!
ΡΑΚΙΤΖΗΣ(SUPER STAR ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΜΠΙΡΗ ΣΗΜΕΡΑ):
-ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΒΙΣΣΙΚΟΣ!

ΣΟΦΗ ΠΑΠΠΑ:
-ΟΦΕΙΛΩ ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑ ΓΝΩΣΤΗ
-Η ΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ SUPER STAR ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΟΡΥΦΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΠΜΠΙΡΗ:
-Η ΑΝΝΑ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΣΤΑΡ!!

ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ
-Η ΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΠΟΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΚΟΡΥΦΗ (ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ)

ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΜΕΛΕΤΗ:
-ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ Η ΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΛΥΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ STAR ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ


http://WWW.THALIA.COM

69Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Wed Jan 28 2009, 10:09

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

etsi etsi Laughing
kai anamenoume kai to 3 video clip apo to new album to track 6 lol!
earth slut song for ever Anna Vissi - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

70Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Thu Jan 29 2009, 00:16

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

SYMFWNW ME TA SXOLIA Anna Vissi - Page 3 68461 KAI ME TON EPOMENO CLIP Anna Vissi - Page 3 219185

71Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Jan 30 2009, 05:34

Litsa

Litsa
TD Fan

Etsi ksigietai i skaliwtissa xaxaxaxa

http://www.thalia.com

72Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Jan 30 2009, 05:40

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Litsa wrote:Etsi ksigietai i skaliwtissa xaxaxaxa

kypros=thea cheers
anna also queen Anna Vissi - Page 3 829790

http://WWW.THALIA.COM

73Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Fri Jan 30 2009, 06:58

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

APOLYTH YES!!! cheers

74Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Sat Jan 31 2009, 10:20

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Τα "Κόκκινα Χαλιά" στο πλευρό της Βίσση;

Όπως όλα δείχνουν η μεγάλη επιστροφή της Άννας Βίσση στην αθηναϊκή νύχτα θα γίνει όχι τον Φεβρουάριο, αλλά τον Απρίλιο. Και κυρίως, όχι στο «Αθηνών Αρένα», αλλά στην παραλιακή και δη στο «Θάλασσα». Μάλιστα, το εν λόγω μαγαζί θα ανακαινισθεί πλήρως, για να ικανοποιήσει τις ανάγκες της «Απόλυτης», αλλά και για να χωρέσει το show που σχεδιάσει να κάνει.

Η Βίσση, αν και βρίσκεται αυτές τις μέρες στην Αμερική, όπου ετοιμάζει εκεί τις χορογραφίες της, δε σημαίνει ότι δεν ασχολείται και με τις λεπτομέρειες που αφορούν την επιστροφή της. Η ίδια έχει εκφράσει την επιθυμία να συνεργαστεί γι ακόμη μία φορά με νέα άτομα γι αυτό και οι συνεργάτες της έχουν ξεκινήσει το ψάξιμο. Και κάπου εδώ ακούγονται διάφορα ονόματα νέων συνεργατών, που είναι υποψήφια για συνεργασία με την «Απόλυτη».

Ανάμεσά τους είναι και το γκρουπ του X Factor, «Κόκκινα Χαλιά», αφού ακούγεται ότι βρίσκονται σε προχωρημένες συζητήσεις με την Βίσση και είναι ένα βήμα πριν την μεγάλη συμφωνία. Βέβαια, τις συζητήσεις δεν τις κάνουν οι ίδιοι, αλλά - όπως λέγεται - τις κάνει ο μάνατζερ τους στο παιγνίδι, Γιώργος Θεοφάνους, ο οποίος είναι καλός φίλος της Βίσση.

Βέβαια, ο Κύπριος συνθέτης στο προηγούμενο Live του X factor αναφέρθηκε στο θέμα, χωρίς να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει, λέγοντας ότι είναι νωρίς ακόμη και το παιγνίδι βρίσκεται σε εξέλιξη. Πάντως, η είδηση της συνεργασίας δεν εξέπληξε, αφού η Βίσση στο παρελθόν έχει συνεργαστεί με παίκτες μουσικού reality, το Νίνο αλλά και τις τότε Hi 5. Γιατί να μην το επαναλάβει με τα «Κόκκινα Χαλιά»;

http://WWW.THALIA.COM

75Anna Vissi - Page 3 Empty Re: Anna Vissi Sat Jan 31 2009, 10:21

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

epivevaiwthike ston xthesino teliko telika Anna Vissi - Page 3 68461

http://WWW.THALIA.COM

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 22]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Similar topics

-

» Anna Paquin
» Anna Panagiwtopoulou!

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum