Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Anna Panagiwtopoulou!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Anna Panagiwtopoulou! Empty Anna Panagiwtopoulou! Wed Mar 09 2011, 21:14

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Παναγιωτοπούλου: «Μου Τελείωσε Η Τηλεόραση»

Anna Panagiwtopoulou! Image


Στην εκπομπή «Πρωινό Mou» μίλησε η Άννα Παναγιωτοπούλου για
την τηλεόραση, τις σπουδές της αλλά και το ρόλο της μητέρας.

«Μόλις τελείωσα τις σπουδές μου με έστειλαν οι γονείς μου στην Ελβετία για να σπουδάσω κί-
νηση και να γίνω δασκάλα. Έμεινα ένα μήνα και μετά έφυγα κρυφά στην Ιταλία», είπε η
Άννα Παναγιωτοπούλου για την περίοδο των σπουδών της και συνέχισε μιλώντας για την οικο-
γένειά της: «Οι γονείς μου δεν ήθελαν να γίνω ηθοποιός και μου έλεγαν κάνε ό,τι θέλεις αλλά
να έχεις ένα πτυχίο, γιατί αν κάτι πάει στραβά να έχεις κάτι για να μπορέσεις να δουλέψεις».

Η Άννα Παναγιωτοπούλου εξήγησε όμως και πώς ξεκίνησε να ασχολείται με την τηλεόραση:
«Η τηλεόραση ήρθε με τη “Μαντάμ Σουσού” — μέχρι τότε ήμασταν όλοι αντίθετοι με την
τηλεόραση. Θέλαμε να την κάνουμε στο θέατρο αλλά δεν μας την έδωσε η σύζυγος του Δημήτρη
Ψαθά. Με κάλεσαν λοιπόν λίγο καιρό αργότερα και μου ζήτησαν να την κάνω στην τηλεόραση.

Απάντησα πως δεν υπήρχε περίπτωση να μην το κάνω, είναι ρόλος ζωής» και συμπλή-
ρωσε: «Με έκανε να αγαπήσω την τηλεόραση. Πέρασα πολύ ωραία στη διαδικασία.
Τότε δεν είχαμε και άγχος για τις τηλεθεάσεις. Όταν ξεκινήσαμε μάλιστα παίζαμε απέ-
ναντι στο Μουντιάλ και πήγε άπατο. Τη δεύτερη σεζόν πήγε πολύ καλύτερα».

Απάντησε όμως και στο ερώτημα, γιατί δεν παίζει στην τηλεόραση: «Τώρα πια νομίζω πως μου
τελείωσε η τηλεόραση. Ούτε εγώ θέλω ούτε η τηλεόραση με θέλει. Έχουν αλλάξει οι καιροί.
Δεν έχει τύχει, αλλά και αν έρθει κάτι πρέπει να μου αρέσει πάρα πολύ, γιατί έχω μεγαλώσει».

Αναφέρθηκε όμως και στο ρόλο της ως μητέρα: «Νομίζω πως ήμουν καλή μητέρα, δεν
τον πίεσα ποτέ το γιο μου, είμαστε φίλοι και μιλάμε πολύ! Βεβαίως, δεν του μαγείρευα
ποτέ, αλλά τον έβαζα για ύπνο κάθε βράδυ. Τον έκανα μικρή σε ηλικία, ήμουν 24 τότε».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=272140&cid=11

2Anna Panagiwtopoulou! Empty Re: Anna Panagiwtopoulou! Wed Mar 09 2011, 21:32

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

wraia
eida ligo to prwi
kai auth kai h katiana mpalanika thees

3Anna Panagiwtopoulou! Empty Re: Anna Panagiwtopoulou! Thu Mar 10 2011, 02:39

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

agapimenes Anna Panagiwtopoulou! 68461

4Anna Panagiwtopoulou! Empty Re: Anna Panagiwtopoulou! Thu Mar 10 2011, 21:45

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

john@kos wrote:agapimenes Anna Panagiwtopoulou! 68461

5Anna Panagiwtopoulou! Empty Re: Anna Panagiwtopoulou! Tue Mar 29 2011, 15:57

spike24

spike24
TD Aventurero Member

«Τέλος η Τηλεόραση για Μένα. Ευτυχώς που δεν Ξανάγιναν οι "Τρεις Χάριτες"»
Anna Panagiwtopoulou! Assets_LARGE_t_420_panagiotopoulou


Οριστικά διαζύγιο από την τηλεόραση παίρνει η Άννα Παναγιωτοπούλου μετά την απόφασή της
να μην ξανασχοληθεί με τον συγκεκριμένο χώρο. Όπως είπε μάλιστα στην «Πρωινή Μελέτη»
δείχνει ιδιαίτερα ανακουφισμένη που δεν θα βγουν τελικά στον αέρα οι «Τρεις Χάριτες» οι ο-
ποίες επρόκειτο να γίνουν μία τηλεταινία. «Ευτυχώς που δεν ξανάγιναν γιατί δεν μπορούσα»
είπε η ηθοποιός η οποία πλέον έχει αποφασίσει να αφοσιωθεί στη μεγάλη της αγάπη, το θέατρο.

http://www.gossip-tv.gr/story/91538/anna-panagiotopoulou-telos-e-teleorase-gia-mena-eutukhos-pou-den-xanaginan-oi-treis-khar

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Anna Paquin
» Anna Vissi

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum