Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Giwrgos Xraniwths!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Giwrgos Xraniwths! Empty Giwrgos Xraniwths! Fri Sep 10 2010, 03:47

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Χρανιώτης : H κατάθλιψη τον οδήγησε σε ψυχίατρο
Giwrgos Xraniwths! 1697_XRANIOTIS_THEOXARIDOY_20022010


Η κατάθλιψη, οι έρωτες, η απόρριψη, οι πληγές που κουβαλά αλλά και η ισορροπία που κατάφερε να βρει. Ο Γιώργος Χρανιώτης μετά από δυο χρόνια απουσίας από την τηλεόραση αποκαλύπτεται και μιλά ανοιχτά για τις εμπειρίες του. Ο ίδιος παραδέχεται πως έχει κάνει κρυφές παρακολουθήσεις από ζήλια: “Έχω κάνει παρακολουθήσεις. Είχαμε χωρίσει για μια περίοδο με μία κοπέλα και την ακολουθούσα από το ένα νησί στο άλλο. Ξαφνικά εμφανίστηκα μπροστά της και.. περάσαμε πολύ όμορφα”. Ο Γιώργος Χρανιώτης αυτή την περίοδο είναι μόνος και το απολαμβάνει: “Mου αρέσει η μοναξιά μου. Τώρα στην περιοδεία που κάναμε με το θέατρο έμενα σε παραλίες με το στρώμα μου ή πήγαινα σε άλλο ξενοδοχείο γιατί ήθελα να είμαι μόνος μου”. Ο ίδιος τολμά να παραδεχτεί πως έχει περάσει τρεις φορές την πόρτα του ψυχιάτρου για ερωτικούς λόγους: “Έχω περάσει κατάθλιψη χωρίς να το καταλάβω. Έχω πάει τρεις φορές σε έναν ψυχίατρο. Δεν έχω πάρει όμως ποτέ φάρμακα”. Οι λόγοι που τον οδήγησαν κυρίως ερωτικοί: “Για ερωτικούς και προσωπικούς λόγους. Δεν μου άρεσε η ζωή μου, ο εαυτός μου, ότι έβγαινα έξω κι έπινα πολύ. Δεν ήμουν καθόλου ευτυχισμένος. Εγώ πιστεύω ότι η ευτυχία υπάρχει σε στιγμές”. Έχει σκεφτεί όμως ποτέ την αυτοκτονία; “Συνειδητά όχι. Σε μία ερωτική μου απογοήτευση, όμως, πήρα τη μηχανή, έτρεχα πολύ και αποφάσισα να αφήσω τη μοίρα να με οδηγήσει”.

http://www.gossip-tv.gr/story/54808/giorgos-khraniotes-h-katathlipse-ton-odegeisai-se-psukhiatro

2Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Fri Sep 10 2010, 05:31

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Wraios o xraniwtis Giwrgos Xraniwths! 52407

3Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Tue Nov 16 2010, 19:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Χρανιώτης : Αναστατώνει την «Ονειροπαγίδα»
Giwrgos Xraniwths! 5eabe9e9ed6d404c73de7ab85b295187


Μετά την Ιζαμπέλλα Κογεβίνα που κάνει είσοδο ως Χρύσα στην «Ονειροπαγίδα» μεθαύριο Τετάρτη,
ο Γιώργος Χρανιώτης είναι η επόμενη νέα άφιξη της πετυχημένης σειράς του AΝΤ1.

Ο 37χρονος ηθοποιός θα υποδυθεί τον Φώτη Δανέζη, τον πρώτο παιδικό και ανεκπλήρωτο έρωτα
της Κατερίνας (Μαρία Σολωμού) και νυν αρραβωνιαστικό της Χρύσας (η νέα γιατρός της περιοχής).

«Ο Φώτης έρχεται αποφασισμένος να τελειώσει με το παρελθόν, αλλά τελικά διαπιστώνει ότι κανείς
δεν τελειώνει με το παρελθόν», λέει στο Yupi η σεναριογράφος της σειράς Τίνα Καμπίτση.

Η πρώτη συνάντησή του με την Κατερίνα θα γίνει παρουσία της Χρύσας και του Πέτρου (Γιώργος Καραμίχος) — θα είναι
και οι τέσσερις μαζί στην «Ονειροπαγίδα». Η Κατερίνα θα ενθουσιαστεί αλλά εκείνος θα είναι ψυχρός απέναντί της.

Για το χωρισμό τους ευθύνεται ο πατέρας της Βύρων Λαδάς (Τάσος Χαλκιάς). Ο Φώτης ήταν ο γιος τού κηπουρού της έπαυλης και όταν ο πατέρας της Κατερίνας ανακάλυψε τον έρωτά του μαζί της, τους έδιωξε και τους δυο από το σπίτι.

Trivia : Αρχικά, ο ρόλος του Φώτη είχε προταθεί στον Χρήστο Γιάνναρη, αλλά τελικά επειδή ο ηθοποιός έχει
επαγγελματικές υποχρεώσεις με τηλεοπτική σειρά στην Κύπρο, δεν μπόρεσε να τα συνδυάσει και τα δυο.

http://www.yupi.gr/gossip/c23092/Giwrgos_Xraniwths.html

4Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Tue Nov 16 2010, 19:31

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

teleia, latreyw oneiropagida Giwrgos Xraniwths! 68461

5Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Mon Mar 21 2011, 05:57

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Έκτο Ζευγάρι του Dancing : Γιώργος Χρανιώτης - Τζένη!
Giwrgos Xraniwths! 197968_10150128670985902_56484855901_6465997_1469788_n


Ο Γιώργος Χρανιώτης με παρτενέρ την Τζένη χόρεψε και αυτός τάγκο! Μάγεψε τους πά-
ντες ο ηθοποιός και είναι πρώτος προς το παρόν στην βαθμολογία. Μάλιστα αστειευόμε-
νος, όταν τον ρώτησε η Ζέτα πώς αισθάνεται είπε: «Αισθάνομαι σαν να ξεπαρθενιάστηκα».





http://www.gossip-tv.gr/story/89569/ekto-zeugari-tou-dancing-giorgos-khraniotes-tzene

6Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Mon Mar 21 2011, 06:01

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

wraios Giwrgos Xraniwths! 68461

7Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Mon Mar 21 2011, 22:23

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

john@kos wrote:wraios Giwrgos Xraniwths! 68461

8Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Sat Mar 26 2011, 07:49

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Dancing with the stars : Τραυματίστηκε ο Χρανιώτης και δεν θα χορέψει την Κυριακή
Giwrgos Xraniwths! Desktopxranioths


Ο Γιώργος Χρανιώτης μιλώντας στην Ευγενία Μανωλίδου αποκάλυψε πως τραυματίστηκε κατά
την διάρκεια των προβών του και έχει χαρτί από γιατρό, ο οποίος και του συνέστησε 4ήμε-
ρη ξεκούραση. Έτσι, είναι άγνωστο ακόμα το αν θα μπορέσει να χορέψει την Κυριακή στο show.

Η Ευγενία βρήκε έτσι ευκαιρία να πετάξει ένα ακόμα καρφί για την Μαγγίρα που πέρυσι είχε πει
ότι αρρώστησε, χωρίς καν να φέρει χαρτί από γιατρό και της το είχανε χαρίσει... Δείτε το video :





http://www.gossip-tv.gr/story/90938/dancing-stars-traumatisteke-o-khraniotes-kai-den-tha-khorepsei-ten-kuriake

9Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Sat Mar 26 2011, 17:54

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

krima Giwrgos Xraniwths! 400638

10Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Sun Mar 27 2011, 18:19

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Κινδυνεύει ο Χρανιώτης στο Dancing with the stars
Giwrgos Xraniwths! Xraniotis_dancing


Μπορεί ο Γιώργος Χρανιώτης να έπαθε διάστρεμμα και να μην εμφανιστεί στο σημερινό
live του Dancing with the stars, όμως εκφράζονται ανησυχίες για το αν θα καταφέρει
ο ηθοποιός να γίνει καλά μέχρι το επόμενο live την επόμενη Κυριακή. Αν δεν καταφέρει,
οι κανονισμοί του παιχνιδιού λένε πως ο συγκεκριμένος παίκτης πρέπει να αποβληθεί
από το παιχνίδι μετά τις δύο συνεχείς απουσίες. Ας ελπίσουμε πως ο Γιώργος Χρανιώτης
θα γίνει σύντομα καλά ώστε να δώσει τον καλύτερό του εαυτό, όπως και στην πρεμιέρα.

http://www.gossip-tv.gr/story/91128/kinduneuei-o-khraniotes-sto-dancing-stars

11Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Wed Mar 30 2011, 20:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Χρανιώτης : Αποκαλύπτει τα χρήματα που παίρνει στο «Dancing with the stars»
Giwrgos Xraniwths! Xraniotis_dancing_0


Ο ηθοποιός κέρδισε τις εντυπώσεις από την πρώτη εμφάνισή του στο ριάλιτι χορού
του ΑΝΤ1, βγαίνοντας πρώτος σε ψήφους. Ο Γιώργος σε πρόσφατη συνέντευξή
του ρωτήθηκε για τα χρήματα που παίρνει από το σόου, καθώς ακούγονται ότι ο
κάθε διαγωνιζόμενος παίρνει γύρω στα 1.000 ευρώ. Τι απαντάει εκείνος; Όπως δήλωσε:
«Μπορεί για κάποιους να είναι έτσι. Δεν το ξέρω. Προσωπικά, το διαπραγματεύτηκα».

http://www.gossip-tv.gr/story/91893/giorgos-khraniotes-apokaluptei-ta-khremata-pou-pairnei-sto-dancing-stars

12Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Fri Apr 01 2011, 14:28

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Χρανιώτης : «Το σερφ με έσωσε από την αυτοκτονία»
Giwrgos Xraniwths! 3414_SAVRANI_LEGAKI_XRANIOTIS_29112010


Ο ηθοποιός εξομολογήθηκε πως είχε περάσει δύσκολες στιγμές και πως βρήκε διέξοδο μέσα από το
σερφ. «Από τότε που ανακάλυψα το σερφ, ξέρω ότι δεν θα αυτοκτονήσω ποτέ. Ότι κι αν συμβεί στη
ζωή μου, μπορώ να πάρω μια σανίδα, να πάω στο οποιοδήποτε μέρος στον κόσμο, χωρίς να έχω ι-
διαίτερα χρήματα, και να "πάρω" μερικά κύματα. Αυτό θα με θεραπεύσει», δήλωσε ο Γ. Χρανιώτης.

http://www.gossip-tv.gr/story/92080/giorgos-khraniotes-serph-me-esose-apo-ten-autoktonia

13Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Sat Apr 02 2011, 23:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Χρανιώτης: «Έχω κάνει phone sex»
Giwrgos Xraniwths! 2752_GIORGOS_XRANIOTIS_27012010


Ο ηθοποιός σε πρόσφατη συνέντευξή του ρωτήθηκε αν έκανε ποτέ cyber sex και εκείνος χωρίς δισταγμό απάντησε. «Όχι έχω κάνει phone sex, cyber sex δεν έχω κάνει και ούτε πρόκειται
να κάνω. Το cyber sex δεν ενεργοποιεί την φαντασία, ενώ το phone sex μπορεί να την ενερ-
γοποιήσει. Μιλάς με έναν άνθρωπο που μπορεί να μην το ξέρεις, δεν τον βλέπεις και
απλώς το φαντάζεσαι. Αυτό νομίζω είναι αφάνταστα ερεθιστικό», εξομολογήθηκε ο Γιώργος.

http://www.gossip-tv.gr/story/92082/giorgos-khraniotes-ekho-kanei-phone-sex

14Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Sun Apr 03 2011, 01:06

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

phone sex thea Giwrgos Xraniwths! 68461

15Giwrgos Xraniwths! Empty Re: Giwrgos Xraniwths! Mon Apr 04 2011, 00:24

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Χρανιώτης : «Ένα βράδυ έφθασα συνειδητά πολύ κοντά στο θάνατο»
Giwrgos Xraniwths! 7754_GIORGOS_XRANIOTIS_20032011


Ο ηθοποιός εξομολογήθηκε πως πολλές φορές αισθάνθηκε να θέλει να βάλει τέλος στη ζωή
του αλλά ένα βράδυ είχε φτάσει πολύ κοντά στο να το κάνει. «Μέχρι τα 30 μου έβγαινα
έξω, έπινα, έπαιρνα τη μηχανή, έφευγα κι έτρεχα. Έχω κοιμηθεί ακόμη και πάνω στη μηχανή,
και μ'έχει ξυπνήσει ο συνοδηγός που μου έσωσε τη ζωή. Υπήρξε ένα συγκεκριμένο βράδυ
της ζωής μου, που έφθασα συνειδητά στο θάνατο. Δεν είχα καμία διάθεση να προστατεύσω
τον εαυτό μου από τίποτα. Δεν ονειρευόμουν, δεν υπήρχε τίποτα να περιμένω. Ξέχασα τι
πραγματικά ήθελα. Τώρα ξέρω πως θέλω να ζω και το χαίρομαι», εξομολογήθηκε ο Γιώργος.

http://www.gossip-tv.gr/story/92079/giorgos-khraniotes-ena-bradu-ephthasa-suneideta-polu-konta-sto-thanato

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum