Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Eugenia Manwlidou

+3
john@kos
*D~A~D*
spike24
7 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Sep 27 2010, 16:32

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ ΑΚΟΝΙΖΕΙ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΤΗΣ

52Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Sun Oct 17 2010, 23:26

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Ποιό είναι το αγαπημένο αξεσουάρ της Μανωλίδου στο Master Chef;


Eugenia Manwlidou - Page 3 MANOLIDOUSEF_575763515


Είναι το αγαπημένο της αξεσουάρ αυτό το διάστημα…

Ο λόγος για το μπλοκάκι που έχει πάντα μαζί της η παρουσιάστρια της εκπομπής «Master Chef», Ευγενία Μανωλίδου, και στο οποίο σημειώνει κάθε συνταγή που βλέπει στη διάρκεια των γυρισμάτων.

Οι νέες λιχουδιές δίνουν και παίρνουν στο σπίτι της Μανωλίδου και ο Άδωνις αλλά και τα παιδιά τις τιμούν δεόντως.


53Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Oct 18 2010, 00:12

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Exei arxisei kai me ekneyrizei ligo h Manwlidou Eugenia Manwlidou - Page 3 68461

54Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Nov 04 2010, 19:08

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Η Ευγενία Μανωλίδου επιστρέφει στον ΑΝΤ1;


Eugenia Manwlidou - Page 3 MANOLIDOU


Τι θα κάνει η Ευγενία Μανωλίδου, μόλις τελειώσει το πετυχημένο reality μαγειρικής «Master Chef»;

Σύμφωνα με την εφημερίδα «Espresso», η μαέστρος-παρουσιάστρια θα επιστρέψει στον ΑΝΤ1, για να κάτσει στο τραπέζι της κριτικής επιτροπής του «Ελλάδα έχεις ταλέντο».

Μπορεί να μην το επιβεβαιώνει καμία από τις δύο πλευρές, αλλά αυτό που συζητούσανε όλοι από το καλοκαίρι θα γίνει τελικά πράξη από τον Μάρτιο.

Τα πράγματα ίσως μπερδευτούν λίγο, αφού πριν από μέρες είχε γραφτεί πως οι άνθρωποι του MEGA σκέφτονται σοβαρά να συνεχιστεί το reality μαγειρικής μέχρι το τέλος της τηλεοπτικής σεζόν, με νέο concept αλλά με τους ίδιους συντελεστές.

55Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Nov 04 2010, 20:13

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

pffffffff
auth fetos mou aresei
persy h8ela na ths xwsw mpounia Laughing

56Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Nov 05 2010, 00:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

ProExciter wrote:pffffffff
auth fetos mou aresei
persy h8ela na ths xwsw mpounia Laughing
Egw pali akrivws to antithero Eugenia Manwlidou - Page 3 84583

57Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Dec 20 2010, 17:45

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Μaster Chef 2:Χωρίς την Ε.Μανωλίδου?


Eugenia Manwlidou - Page 3 %25CE%25BC%25CE%25B1%25CE%25BD%25CF%2589%25CE%25BB%25CE%25B9%25CE%25B4%25CE%25BF%25CF%2585


Πληθαίνουν οι φήμες-και τα δημοσιεύματα-σχετικά με το μέλλον της Ευγενίας Μανωλίδου στο Mega. Ωστόσο,παρατηρούμε ένα ''συμψηφισμό'' των ρεπορτάζ,από όπου κι αν προέρχονται,με ΟΛΕΣ τις πιθανές εκδοχές για το τι θα κάνει η Μπουμπούκα το 2011(όχι ότι χάνετε και τον ύπνο σας),χωρίς στην ουσία να βγαίνει ουσιαστική είδηση.Διαβάζουμε,πως το Mega 'σούταρε' τη μαέστρο γιατί δεν άντεχε τη ''δίπορτη'' συνεργασία.Αβάσιμο 100%.Το κανάλι των εκδοτών αναπροσαρμόζει τα projects και το budget ανά μήνα,λόγω της τεράστιας κρίσης.Είχε ''κάψα'' να κλείσει την Ευγενία για το 2012 που θα βγει τo 2o MC?Τα δικαιώματα του show και των κριτών,που είναι περιζήτητοι(και ΠΟΛΥ ακριβοί) έχουν υπογραφεί(ΜΟΝΟ) εδώ και καιρό......

Η Μανωλίδου το γνωρίζει,όπως ξέρει και το ελιτίστικο προφίλ που της έχτισαν στη Μεσογείων.Xάρη στο MC ''πετάχτηκε'' από πάνω της η όποια φθηνορετσινιά της ''Στιγμής της Αλήθειας'',και έγινε και πρώτο ''βιολί''!Επειδή όμως οι καιροί είναι δύσκολοι,και εκείνη ''λυσσομανά'' να είναι στο γυαλί,η ίδια επιθυμεί ΔΙΑΚΑΩΣ να ενταχθεί στον Αντ1.Είμαστε 100% σίγουροι πως το MC2 θα βγει στον αέρα το 2012?Εν έτει 2010,με το χρέος των καναλιών να ξεπερνά τα 2 δις ευρώ(!!) ας μη λέμε τίποτα standard!

Aν η παρουσιάστρια επιστρέψει Μαρούσι μεριά,πιθανότατα το συμβόλαιο να αφορά και το X Factor ή κάποιο project της νέας σεζόν(γιατί και το Χ μπορεί να βγει στον αέρα άνοιξη....κρατήστε το).Ο λόγος?...
Αν υπογράψει ΜΟΝΟ για το ''Ταλέντο'' πχ.για 100 ευρώ,αν το συμβόλαιο περιλαμβάνει και το Χfactor, δε θα εισπράξει 200 ευρώ!Θα ''βολευτεί'' με μία μονοετή καρέκλα κριτή,σε πολύ οικονομική τιμή για τους υπευθύνους του Ant1!Mόνο λοιπόν αν γίνει αυτό,θα ''φάει πόρτα'' από το Mega!Tα άλλα έιναι για να γεμίζουμε τα sites.......

YΓ.Αδωνης-Μπουμπούκα έχουν ''συστήσει'' μια πολύ καλά οργανωμένη <<διαφημιστική εταιρεία>> και αλληλοσυνεργάζονται,ο καθείς προς όφελος του δικού του χώρου.Σίγουρα ο Μπουμπούκος δε θα αφήσει το έταιρο ήμισυ να ξαναβγεί στο γυαλί το 2012!......Θα ξεχαστεί κι ο ίδιος.......


http://tvnea.blogspot.com/

58Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Dec 20 2010, 18:40

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

spike24 wrote:
ProExciter wrote:pffffffff
auth fetos mou aresei
persy h8ela na ths xwsw mpounia Laughing
Egw pali akrivws to antithero Eugenia Manwlidou - Page 3 84583
e kserw gw mwre Eugenia Manwlidou - Page 3 68461
se auto pou kanei fetos kalh mou fainetai Eugenia Manwlidou - Page 3 68461

59Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Jan 14 2011, 06:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Μανωλίδου Eίχε τα Nεύρα της

60Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Jan 28 2011, 17:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : «Είμαι Στρίγγλα»
Eugenia Manwlidou - Page 3 1761a7c84d520a96de0fae6359220d8d


Πρώτη καλεσμένη στο «Βράδυ» του Πέτρου Κωστόπουλου ήταν η Ευγενία Μανωλίδου η οποία απάντησε σε όσα ακούγονται τις τελευταίες εβδομάδες για το επόμενο επαγγελματικό της βήμα, παραδέχθηκε πως είναι «στρίγγλα και αυστηρή» αλλά η καλύτερή της στιγμή ήταν όταν τόλμησε να χορέψει και παραδοσιακούς χορούς στο στούντιο της εκπομπής!

Για το ξεκίνημά της στη τηλεόραση: «Δεν το περίμενα όο αυτό. Ήρθε πολύ ξαφνικά και για μένα η αναγνώριση. Ήμουν απροετοίμαστη και φάνηκε. (..) Εγώ μπήκα τόσο στα βαθιά σαν να παίρνεις ένα παιδάκι του δημοτικού και το βάζεις στη πρώτη λυκείου. Έχω κάνει πάρα πολλά λάθη. Δεν ήμουν πονηρεμένη, δεν ήμουν υποψιασμένη. Ο Άδωνις δεν ήξερε πως ήμουν τόσο "πυροβολημένη", γυρνούσα σπίτι και μου έλεγε «Μα, πως το είπες αυτό;». Έφαγα πολύ "ξύλο" στην αρχή».

Για τα επόμενα επαγγελματικά της βήματα: «Οι συζητήσεις έιναι σε πολύ πρώιμο στάδιο. Απλά έχουν βολιδοσκοπήσει την διάθεση μου. Είναι μία αυτόνομη εκπομπή (για την εκπομπή από τα backstage του «Dancing with the stars»), με ξένο φόρματ που θα έρθει στην Ελλάδα αλλά και για να ξεκινήσει αυτό θα πρέπει να περάσει ενάμισης μήνας. Μέσα σε αυτό το διάστημα μπορεί να αλλάξουν όλα. Πάντα με στεναχωρεί όταν λένε ότι μπορεί να γίνει και να μην γίνεται διότι δουλεύουν εκεί πολλά άτομα από πίσω τα οποία χάνουν τη δουλειά τους. (..)Δεν έχω ακούσει πως θα κάνω πρωινό του χρόνου. Υπήρξε όμως μία συζήτηση για το Master Chef Junior».

Για την ενασχόληση της με την τηλεόραση: «Κάνω τηλεόραση γιατί τα projects που μου προτείνουν μου αρέσουν πάρα πολύ και ξέρω πως θα έχει πολύ μικρή διάρκεια. Και θα ήθελα να δω τον εαυτό μου και με αυτό τον τρόπο. Αφού θα τελειώσει σύντομα γιατί να μην το κάνω και αυτό».

Για τον εαυτό της: «Είμαι στρίγγλα! Καμιά φορά... είμαι των κανόνων. Μου αρέσουν οι κανόνες. Αυτό που εσύ χαρακτηρίζεις ως "στρίγγλα" το χαρακτηρίζω ως "πρόγραμμα". Είμαι προγραμματισμένη από παιδί. Ξυπνάω και κανονίζω τι θα κάνω μέσα στη μέρα. Κάνω χαζομάρες, αρκετές, αλλά κανονίζω να μην τις ξανακάνω. (..) Η ζωή μου είναι συγκεκριμένη. Όταν κάνεις παιδιά μαθαίνεις πως δεν μπορείς πλέον να κάνεις ότι θέλεις. (..) Στην αρχή προσπαθούσα να είμαι πολύ ευχάριστη σ όλους. Προσπαθούσα πάρα πολύ, δεν μου άρεσε. Η αλήθεια είναι πως ήμουν πολύ στριφνή και αυστηρή. Τώρα είμαι ο εαυτός μου, δεν υπάρχει κάποιος λόγος να το παίζω γλυκιά και ευχάριστη όταν δεν θέλω. Στην αρχή είχα πάθει μία ψιλο-μετάλλαξη. Προσπαθούσα να είμαι πάρα πολύ χαρούμενη, πάρα πολύ ευχάριστη, πάρα πολύ ευγενική με τον κόσμο».

Για τις μαγειρικές της ικανότητες: «Μαγειρεύω τα πάντα αλλά κυρίως πιο παραδοσιακές συνταγές. Πιο ελαφριές συνταγές όμως. Ο Άδωνις παλιά είχε θέμα με τα πράσινα, δεν έτρωγε λαχανικά. Έπαιρνε τηλέφωνο και ρωτούσε τι φαγητό έχουμε, επέστρεφε στο σπίτι με σακούλες από ψησταριές. Τώρα μετά το «Master Chef» τρώει και κανένα κολοκυθάκι».

Για τις τηλεοπτικές εμφανίσεις του συζύγου της: «Φωνάζει πολύ ο Άδωνις στη τηλεόραση. Του έχω πει να μην φωνάζει. Νομίζω όμως πως έτσι είναι. Δεν αλλάζει. Καλύτερα που εκτονόνεται όμως εκεί. Του εξηγώ πως όσα λέει είναι τόσο σωστά αλλά καλύτερα να μην τα εκφράζει έτσι και μου απαντάει πως με όσα ακούει δεν μπορεί να μην αντιδράσει».

Για τον πρώτο της γάμο: «Ήταν ο πολύ θαυμασμός που με έκανε να θέλω να παντρευτώ, αν ήταν πολύ αφελές και νεανικό δεν θα έκανα παιδιά με αυτόν τον άνθρωπο. Ήταν μία σχέση ζωής. Παντρεύτηκα στα 19 μου. Βλέποντάς τα τόσα χρόνια μετά ενδεχομένως να έπαιζε (ρόλο) το ότι ήμουν πολύ αυστηρά μεγαλωμένη».

Για τα αρνητικά σχόλια: «Νομίζω πως μου την «πέφτουν» γιατί δεν πρόκειται να απαντήσω. Νομίζω πως πιστεύουν ότι είμαι εύκολος στόχος. (..) Πάντα μου την πέφτουν από πίσω, όχι μπροστά μου».

http://www.yupi.gr/gossip/c25364/Eygenia_Manwlidoy%20%20%20%20.html

61Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Sun Jan 30 2011, 23:17

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μανωλίδου - Μακρυπούλια : Μαζί στα πλατό του «Dancing With The Stars»!

Eugenia Manwlidou - Page 3 Image


Ουσιαστικά, του ξέφυγε του Γιάννη Λάτσιου σε πρόσφατες δηλώσεις του… Η Ευγενία
Μανωλίδου και η Ζέτα Μακρυπούλια θα μοιράζονται τα ίδια πλατό, αυτά του δεύτερου
κύκλου του «Dancing With The Stars». Οι πληροφορίες, λοιπόν, θέλουν την
Ευγενία να αναλαμβάνει το καθημερινό live του παιχνιδιού και η Ζέτα το κυριακάτικο.

Σε ό,τι αφορά στην εκπομπή της Μανωλίδου, θα προβάλλονται video από τα παρα-
σκήνια του παιχνιδιού, συνεντεύξεις συμμετεχόντων αλλά και διάφορες εκπλήξεις.

Δεν αποκλείεται ακόμα και να δούμε κριτές του παιχνιδιού να χορεύουν με την
Ευγενία, ενώ σε ό,τι έχει να κάνει με το κυριακάτικο live, η Ζέτα Μακρυπούλια
δεν θα ξεφύγει καθόλου από αυτό που έκανε στον πρώτο κύκλο του παιχνιδιού.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=248069&cid=11

62Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Feb 28 2011, 16:48

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Eυγενία Μανωλίδου:Εγώ ζητήσα την Βελίκοβα στην εκπομπή


Eugenia Manwlidou - Page 3 Desktop60-425x288


H Eυγενία τόνισε πως η ίδια ζήτησε την Γκαλένα Βελίκοβα στην εκπομπή της,
επειδή έμαθε oτι δεν θα ειναι στην κριτική επιτροπή του DWTS2.
Η παρουσιάστρια δήλωσε στην κάμερα του Star:
«Εγώ την έχω ζητήσει στην εκπομπή. Ψάχναμε εμείς να βρούμε κάποιον για να πάρει αυτή τη θέση και όταν έμαθα ότι η Γκαλένα δε θα είναι στην κριτική επιτροπή, παρακάλεσα να είναι στη δική μου εκπομπή».


http://tvnea.blogspot.com/#ixzz1FF2U2au4

63Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Feb 28 2011, 19:57

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

paei k auth pswnistike dikh ths ekpomph ....tespa....ante na tn doume k auth ti allo 8a kanei gia na einai st epikairwthta

64Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Mar 03 2011, 00:16

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Eυγενία Μανωλίδου : Τι έκανε στα γραφεία της Ena Productions;
Eugenia Manwlidou - Page 3 01b18dccff9a1d97a81811aca19b68b9


Λίγες ώρες μετά το σημαντικό meeting του Γιάννη Λάτσιου για το «Dancing With the Stars» το
μεσημέρι της Τρίτης, ήταν η σειρά της Ευγενίας Μανωλίδου να συναντηθεί την ίδια ημέρα με τους
υπεύθυνους της εταιρίας παραγωγής Ena Productions που έχει αναλάβει το λαμπερό dance σόου.

Σύμφωνα με πληροφορίες, το meeting με την 36χρονη παρουσιάστρια αφορούσε
στην προετοιμασία της νέας καθημερινής εκπομπής «Dancing With the Stars
Daily». Εξάλλου, όσο πλησιάζει η ημερομηνία έναρξης (εκτός απροόπτου τη Δευ-
τέρα 14 Μαρτίου), οι συναντήσεις θα γίνονται όλο και πιο συχνές.

Από 'κει και πέρα, να αναφέρουμε ότι η εκπομπή που θα παρουσιάζει η Ευγενία θα
βγαίνει από τα Kappa Studios, όπως και το «Dancing With the Stars», ενώ με
πυρετώδεις ρυθμούς προχωράνε οι εργασίες προκειμένου να ετοιμαστούν τα σκηνικά.

http://www.yupi.gr/gossip/c26562/Eygenia_Manwlidoy.html

65Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Mar 03 2011, 20:52

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

Eugenia Manwlidou - Page 3 442627

66Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Mar 25 2011, 06:59

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλιδου : "Είχα Αγχωθεί με τα Κιλά μου"

67Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Apr 01 2011, 23:52

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Μανωλίδου Αντιγράφει την Τατιάνα;

68Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Sat Apr 02 2011, 00:01

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

tatiana einai mia Eugenia Manwlidou - Page 3 829790

69Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Sat Apr 02 2011, 00:06

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Pantws emena genika m dinei thn aisthish oti antigrafei thn Tatiana Eugenia Manwlidou - Page 3 84583

70Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Apr 18 2011, 22:53

spike24

spike24
TD Aventurero Member

H Ευγενία Μανωλίδου στο LifeStyle

71Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Tue Apr 19 2011, 02:21

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

marakii_1988 wrote:Eugenia Manwlidou - Page 3 442627

72Eugenia Manwlidou - Page 3 Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon May 02 2011, 14:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μανωλίδου και Καραμέρος Πήγαν για Καραόκε

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum