Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Gossip News

+16
♥Maria♥
spike24
tsomi
*Jorgito*
sortie
*Sabrina*
IroGrecia
Promiscuous
olympiap1994
Litsa
GEoRGIouS_
irtsik78
sylver
Thaly-Diosa
*D~A~D*
john@kos
20 posters

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down  Message [Page 18 of 22]

426Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Tue Oct 13 2009, 22:01

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

e kai Gossip News - Page 18 448136
siga ta oua :hat

http://WWW.THALIA.COM

427Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Tue Oct 13 2009, 23:50

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

me tia arxisintaktria makari na ta exei me kanenan kiriakou mhn ta ftiaksei Gossip News - Page 18 68461 Gossip News - Page 18 68461 Gossip News - Page 18 68461 Gossip News - Page 18 68461 Gossip News - Page 18 720401 Gossip News - Page 18 720401 Gossip News - Page 18 720401 Gossip News - Page 18 720401

428Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Wed Oct 14 2009, 00:20

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

o kyriakou(84) einai pantremenos me thn mari kwnstantatou(nyn kyriakou)(34) :hat

http://WWW.THALIA.COM

429Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Wed Oct 14 2009, 04:27

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

Στη Νέα Υόρκη η Cruz
13/10/2009




Gossip News - Page 18 Cruzu


Η Penelope Cruz πραγματοποίησε μία ακόμα εντυπωσιακή εμφάνιση στο κόκκινο χαλί.

Η διάσημη ηθοποιός μαζί με τον Pedro Almodovar παραβρέθηκαν στην προβολή της ταινίας τους "Broken Embraces" την Κυριακή, 11 Οκτωβρίου, στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Νέας Υόρκης. Η Cruz μόλις έφθασε στο κόκκινο χαλί μαγνήτισε τα βλέμματα όλων με την εντυπωσιακή παρουσία της.

Η βραβευμένη με Οσκαρ ηθοποιός πόζαρε στους φωτογράφους τόσο μόνη της όσο και με τον Pedro Almodovar ενώ δεν παρέλειψε να μιλήσει στους δημοσιογράφους για την συνεργασία τους.

Στην προβολή του "Broken Embraces" στο Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Νέας Υόρκης παραβρέθηκε και η διάσημη ηθοποιός Lauren Bacall.

430Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Wed Oct 14 2009, 04:28

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

to ''Broken Embraces'' prepei na nai polu wraio

431Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Wed Oct 14 2009, 04:42

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

kollhse o pedro me thn penelope, ekanan 1 tainia ekanan 2 ekanan 3 twra kai ap'oti eipe thelei na kanei kai etoimazei malista kai allh kai fysika pali ekeinhn tha exei gia ton prwtagwnistiko rolo Gossip News - Page 18 448136

http://WWW.THALIA.COM

432Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Fri Oct 16 2009, 16:58

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Χαριτάτος VS Μουρατίδη : «Και εγώ θυμάμαι πολλά από τότε αλλά δεν μιλάω»

Gossip News - Page 18 Assets_LARGE_t_1401_1398494


Στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου βρέθηκε το επιτυχημένο δίδυμο του «10 με 1 Μαζί». Οι δύο άντρες θυμήθηκαν τα παιδικά τους χρόνια με τη βοήθεια συγγενών τους που μίλησαν για εκείνους μέσω βίντεο, ενώ ο Σπύρος Χαριτάτος απάντησε και στον Νίκο Μουρατίδη.

Ο Σπύρος Χαριτάτος, αναφέρθηκε και στην επίθεση που δέχτηκε από τον Νίκο Μουρατίδη, ο οποίος είχε δηλώσει: «Όταν εγώ γνώρισα τον Χαριτάτο το '92 στο Αίγιο, ήταν DJ και είχε άλλο επίθετο». Ο παρουσιαστής του «10 με 1 Μαζί» απάντησε λέγοντας στην Τατιάνα πως και εκείνος θυμάται τη γνωριμία τους. «Και εγώ θυμάμαι πολλά πράγματα από τότε που γνώρισα αυτόν τον τύπο αλλά δεν θα τα πω γιατί εγώ είμαι καλό παιδί» είπε.

Στο «Αξίζει να το Δεις» ο Σπύρος Χαριτάτος μίλησε και για τη μέρα του σεισμού στο Αίγιο που τους κατέστρεψε το σπίτι αλλά και για τα λεφτά που η μητέρα του είχε κρυμμένα, χωρίς τα οποία δεν θα μπορούσε να σπουδάσει Δημοσιογραφία. Αποκάλυψε ακόμη πως η τότε αγαπημένη του τον βοήθησε να πάρει την απόφαση και να φύγει από το Αίγιο για να έρθει στην Αθήνα να σπουδάσει. «Δεν είχα στο μυαλό μου μόνο τη Δημοσιογραφία. Σκεφτόμουν και για Ψυχολογία αλλά εκείνη την εποχή μόνο σε δημοσιογραφική σχολή θα μπορούσα να έχω σφαιρική εκπαίδευση, και έτσι την επέλεξα». Τέλος, ο Σπύρος αποκάλυψε πως είναι παιδί χωρισμένων γονιών τους οποίους υπεραγαπά αλλά εγκατέλειψε όταν ήταν 15 χρονών. «Έφυγα από τους γονείς μου και ήρθα στην Αθήνα, στον αδελφό μου, όπου και έμεινα 3 χρόνια» δήλωσε.

Από την πλευρά του ο Γιώργος Καραμέρος αναφέρθηκε στην γνωριμία του με την Τατιάνα που έγινε στη σχολή Δημοσιογραφίας, ενώ οι σχέσεις τους κρατάνε από παλιά, όπως είπε ο ίδιος με χιουμοριστική διάθεση, διότι ο πατέρας της Τατιάνας πήγαινε για σέρβις το αυτοκίνητό του στο συνεργείο του πατέρα του Καραμέρου.

(Yupi.gr)

433Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Fri Oct 16 2009, 22:20

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

to sexaki pou tha ekanan mallon Laughing

http://WWW.THALIA.COM

434Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Mon Oct 19 2009, 18:35

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ελεονώρα Μελέτη : "Έπιασα πάτο"

Gossip News - Page 18 Meleti1


Επαγγελματίας ψυχολόγος, παντρεμένη με παιδιά και σύζυγο εφοπλιστή θα ήταν παρ’ ολίγο η Ελεονώρα Μελέτη, όπως αποκάλυψε στο περιοδικό Close Up της Θεσσαλονίκης. Η παρουσιάστροα της «Πρωινής Μελέτης» του Star παραδέχθηκε μάλιστα «η ζωή μου θα ήταν πολύ καλύτερή πιστεύω, χωρίς τα media. Σκόπευα να πάρω το δεύτερο πτυχίο μου στη Ψυχολογία, να ανοίξω γραφείο συμβουλευτικής ψυχολογίας. Θα ήμουν παντρεμένη με παιδιά, καθώς με το αγόρι μου, που ήταν εφοπλιστής, πηγαίναμε για γάμο» δήλωσε χαρακτηριστικά ενώ πρόσθεσε πως στις σχέσεις της ζωής της δεν είχε ούτε εκείνη, ούτε οι άλλοι το «πάνω χέρι». «Ήμασταν απλώς χέρι-χέρι» τόνισε.

H Ελεονώρα στη συγκεκριμένη συνέντευξη αναφέρθηκε φυσικά και στην τωρινή σχέση της με τον Γιάννη Ολζιέρσκυ με τον οποίο συζούν τους τελευταίους μήνες, αλλά και το ενδεχόμενο του γάμου τους. «Ο γάμος ως θεσμός μου είναι παντελώς αδιάφορος. Ουσιαστικά όμως, τον βιώνω με τον Γιάννη. Ζω σαν να είμαι σε γάμο, χωρίς να έχω κάνει το πανηγύρι και να έχω υπογράψει στο χαρτί. Ο Γιάννης είναι εξαιρετικός συγκάτοικος. Αν με δει κουρασμένη, θα κάνει τα πάντα. Είναι κύριος και με υπολογίζει πολύ».

Ένα μεγάλο μέρος της συνέντευξης είναι αφιερωμένο στην επαγγελματική πορεία της Ελεονώρας. Η ίδια παραδέχθηκε πως υπήρξε εποχή τα τελευταία τέσσερα χρόνια που «έπιασε πάτο». «Ακόμη και τότε, ήθελα να φαίνομαι δυνατή. Είχα βιώσει πολύ μεγάλες δυσκολίες προσαρμογής στο θέμα της δημοσιότητας και της προβολής. Η ζωή μου άλλαξε σε ένα απόγευμα με τον «Πρωινό Καφέ» και ήταν σοκαριστικό. Δεν με ήξερε κανείς και ξαφνικά βρήκαν μέχρι και τη διεύθυνση και το τηλέφωνο του συντρόφου μου και τον ενοχλούσαν. Αλλά εγώ, όταν πιάνω πάτο, δεν σέρνομαι στα πατώματα, δεν καταρρέω, ούτε δραπετεύω». Η γνωστή παρουσιάστρια πάντως αρνήθηκε ότι έχει κάνει μέχρι τώρα επικοινωνιακά λάθη, με όσα έβγαλε προς τα έξω μέσω των συνεντεύξεών της, ούτε έχει μετανιώσει για πράγματα που είπε την εποχή που έφυγε από τον ΑΝΤ-1 και μεταπήδησε στο STAR. «Για ποιο πράγμα να μετανιώσω; Για το ότι βγήκα και απάντησα σχετικά με ζητήματα για τα οποία μιλούσαν άλλοι αντί για μένα για ολόκληρους μήνες; Όφειλα να το κάνω. Δεν άντεχα να ακούω ότι με έδιωξαν κλοτσηδόν ή ότι μπήκα στο νοσοκομείο σε συνεννόηση με το κανάλι, για να αποχωρήσω σιωπηλά, ώστε να μην πληγεί το οικογενειακό προφίλ του ΑΝΤ-1. Ήταν ανακρίβιες και έπρεπε να εξηγηθώ. Επέλεξα να μιλήσω δημόσια, για να αποδείξω ότι λέω αλήθεια, φέρνοντας ταυτόχρονα τους πάντες αντιμέτωπους με τις πράξεις τους. Το να ξέρουν την αλήθεια μόνο οι δημοσιογράφοι και οι άνθρωποι του χώρου δεν λέει κάτι. Μεγαλύτερη αξία έχουν οι άνθρωποι που σε παρακολουθούν, οι εκτός χώρου».

(Yupi.gr)

435Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Mon Oct 19 2009, 19:33

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

profanos mono ekeinh kourazete Laughing

http://WWW.THALIA.COM

436Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Wed Oct 21 2009, 18:42

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Σαρρή VS Λαζόπουλου : H οργισμένη αντίδραση της Έφης μετά την αθώωση του Λάκη από το δικαστήριο

Gossip News - Page 18 Image

Εκδόθηκε η απόφαση του δικαστηρίου για την πολύκροτη υπόθεση της αγωγής που είχε καταθέσει εναντίον του Λάκη Λαζόπουλου η Έφη Σαρρή. Το δικαστήριο αθώωσε το δημοφιλή ηθοποιό, από τον οποίο η τραγουδίστρια διεκδικούσε το ποσό των 7.600.000 ευρώ, κατηγορώντας τον για συκοφαντική δυσφήμηση και πρόκληση ηθικής βλάβης.

Απτόητη, η Έφη Σαρρή δεν προτίθεται να παραδώσει τα όπλα, όπως δήλωσε στην εκπομπή «Super Star» σήμερα, μετά την ανακοίνωση της απόφασης του δικαστηρίου: «Θα συνεχίσω. Θεωρώ ότι είμαι αδικημένη και θα συνεχίσω δικαστικά. Τέτοιες αποφάσεις -προφανώς- δεν σε εκπλήσσουν όταν πρόκειται για τέτοιους ογκόλιθους. Παντού υπάρχουν όρια και πρέπει η σάτιρα να γίνεται με αξιοπρέπεια.
Γι’ αυτό και πήγα στο δικαστήριο» εξήγησε.

«Θα συνεχίσω όσο πάει» τόνισε λίγο αργότερα η Έφη Σαρρή και συνέχισε: «Δεν μπορείς να δεις χαλαρά κάτι που θίγει την αξιοπρέπειά σου. Πολλές φορές μπορώ να δω χαλαρά εκπομπές που απλά με σχολιάζουν αλλά όχι να με παρουσιάζει ροζ, σε καμία περίπτωση. Και το έκανε κατ’ επανάληψη. Μπορούσε να πει χίλια δυο πράγματα για να με σατιρίσει, αλλά όχι να με λέει "ροζ". Είδε ότι αυτό πουλάει και το συνέχισε. Έβγαλε πολλά λεφτά αποκαλώντας εμένα "ροζ". Όλα έχουν ένα όριο. Δεν δέχομαι να μου θίγει την αξιοπρέπειά μου, τέρμα. Η ουσία για μένα είναι ότι με έθιξε και αυτό συνεχίζει να με καίει. Δεν μπορώ να το δεχτώ. Γι' αυτό και συνεχίζω και θα συνεχίσω».

Η εκδίκαση της υπόθεσης είχε ξεκινήσει τον περασμένο Φεβρουάριο.

(Yupi.gr)

437Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Wed Oct 21 2009, 21:12

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

stavrwste ton Gossip News - Page 18 219185

438Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Fri Oct 23 2009, 02:46

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Χρανιώτης : «Δεν είναι κακό δύο άντρες να φλερτάρουν μεταξύ τους»

Gossip News - Page 18 400_0625_XRANIOTIS_342009_large


Σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Μεσημεριανό Express», ο Γιώργος Χρανιώτης σχολίασε την ελληνική τηλεόραση, μίλησε για τα νέα του επαγγελματικά βήματα, και δεν δίστασε να κάνει δηλώσεις που θα συζητηθούν.

Η παράσταση «Φαντάσματα» κάνει πρεμιέρα τη Δευτέρα 9 Νοεμβρίου, στο «Σταυρό του Νότου Plus» και ο Γιώργος έχει αναλάβει έναν από τους πρωταγωνιστικούς ρόλους, καθώς και το ρόλο του σκηνοθέτη, μαζί με το συγγραφέα του έργου, Στέλιο Κάτσαρη. Για τη νέα του αυτή δουλειά ο ηθοποιός δήλωσε πως είναι «χαρούμενος, αλλά και αμήχανος», ενώ συμπλήρωσε: «Νιώθω ένα φόβο, όπως όταν ήμουν 20 χρονών και δεν ήξερα πώς θα είναι όλο το πράγμα».

Όταν κάποια στιγμή ρωτήθηκε αν θα τολμούσε να κάνει σεξ επί σκηνής ή μπροστά στην κάμερα για τις ανάγκες ενός θεατρικού η κινηματογραφικού έργου, εκείνος απάντησε: «Θα το σκεφτόμουν σοβαρά. Εξετάζεις και τα δικά σου όρια και κατά πόσο μπορείς να εκτεθείς ανεπανόρθωτα. Είναι μια από τις δικές μου αγαπημένες ασχολίες το να εκτίθεμαι ανεπανόρθωτα».

Λίγο αργότερα, ο Γιώργος θυμήθηκε: «Μου την πέφτανε παλιά οι άντρες, αλλά τώρα όχι. Στα 14, μου την είχαν πέσει δύο ταξιτζήδες και ήταν περίεργο γιατί ήμουν παιδάκι. Δεν είχα τη δύναμη -σωματική και ψυχική- να αντισταθώ. Ευτυχώς είχα την εξυπνάδα να ανοίξω την πόρτα και να βγω». Παραδέχτηκε πάντως: «Δεν νομίζω πως είναι κακό να φλερτάρεις με έναν άντρα, όπως φλερτάρεις με έναν φίλο σου. Είτε μιλάς με έναν άντρα είτε με μια γυναίκα, μπορείς να φλερτάρεις. Το φλερτ δεν έχει φύλο. Το σεξ, όμως, είναι κάτι άλλο».

Όσο για την τηλεόραση: «Αισθάνομαι άσχημα όταν κάνω τηλεόραση για λόγους καριέρας και χρημάτων» ήταν τα λόγια του, ενώ παραδέχτηκε πως δεν βλέπει συχνά: «Από το λίγο που έχω παρακολουθήσει, έχει πολύ σαβούρα. Το "Μίλα μου Βρώμικα" ήταν ωραίο, αλλά και το "L.A.P.D."».

(Yupi.gr)

439Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Fri Oct 23 2009, 03:00

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

kale pws egine etsi

440Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Fri Oct 23 2009, 03:40

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

Gossip News - Page 18 644607

thanks panoulh!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

441Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Sat Oct 24 2009, 15:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μαρία Μπακοδήμου : «Είμαι τρία χρόνια μόνη»

Gossip News - Page 18 400__________________15_medium

Η Μαρία Μπακοδήμου είναι από εκείνες τις γυναίκες που σε κερδίζουν από το πρώτο δευτερόλεπτο.
Το περίεργο είναι πως όσο περισσότερο τη γνωρίζεις τόσο πιο ενδιαφέρουσα σου φαίνεται,
γιατί στη ζωή της υπάρχουν πάντα λεπτομέρειες που δεν γνώριζες ή που δεν είχες ποτέ το θάρρος να ρωτήσεις.
Αυτή τη φορά, η παρουσιάστρια του «Φώτης-Μαρία Live» μίλησε για όλα. Ή σχεδόν για όλα!

Πώς πιστεύεις ότι θα διαμορφωθεί το σκηνικό στην πρωινή ζώνη φέτος;
Νομίζω ότι οι διαφορές δεν θα είναι πολύ μεγάλες και το περίμενα ότι ο Γιώργος Καραμέρος και ο Σπύρος Χαριτάτος θα πήγαιναν καλά,
γιατί πρότειναν κάτι καινούργιο, και ίσως σε περίοδο οικονομικής κρίσης το προφίλ των παιδιών να ήταν πιο ελκυστικό για τον τηλεθεατή.
Τα παιδιά του Mega δεν τα έχω δει για να έχω άποψη. Πιστεύω όμως ότι πρέπει να έχουν γερή υποστήριξη από την αρχισυνταξία
για να μπορέσουν να πάνε καλά. Τώρα, αν έβαζα στοίχημα με ποια σειρά θα τερματίσουν στο τέλος της σεζόν,
θα πόνταρα ότι πρώτος θα βγει ο Καραμέρος με τον Χαριτάτο, δεύτερη η Ελένη Μενεγάκη και τρίτα τα παιδιά από το Mega.

Η Ελεονώρα Μελέτη είπε σε συνέντευξή της ότι αν η Ευγενία Μανωλίδου
παρουσίαζε τον «Πρωινό Kαφέ», θα έβγαινε πρώτη.Έχεις κι εσύ την ίδια άποψη;

Όχι. Η Μανωλίδου είναι μια πολύ γλυκιά κοπέλα που την είδαμε σε ένα παιχνίδι που έκανε επιτυχία
επειδή βασιζόταν σε πολύ δυνατό κόνσεπτ. Δεν ήταν ζωντανή εκπομπή, όπου θα μπορούσε να δοκιμάσει τον εαυτό της,
ήταν τηλεπαιχνίδι με ερωτήσεις. Το πρωινό είναι πολύ δύσκολο πρόγραμμα και απαιτεί έναν παρουσιαστή
με πολύ ισχυρή προσωπικότητα, που να μπορεί να ελίσσεται.

Πώς μπορείς χωρίς σύντροφο τόσο καιρό;
Χωρίς να έχω εκδόσει δελτίο Τύπου, είμαι δυο τρία χρόνια μόνη.
Δεν είναι και το καλύτερό μου, αλλά από το να είμαι με κάποιον που δεν περνάω καλά,
μόνο και μόνο για να μπορώ γυρνώντας στο σπίτι να πω καμιά κουβέντα
ή για να έχω κάποιον να με συνοδεύει τα βράδια στο σπίτι, προτιμώ να είμαι μόνη μου.

Έχεις φάει ποτέ χαστούκι από άντρα;
Ναι, έχω φάει. Ήμουν μικρή τότε και δεν ήξερα. (Γελάει.)
Είχαμε πάει εκδρομή με σκάφος και ψαρεύαμε και ήμουν μέσα στην γκρίνια όλη την ώρα!
Κάποια στιγμή λοιπόν μου δίνει τα ψάρια, που είχε ταλαιπωρηθεί όλη την ημέρα
με το ψαροντούφεκο για να τα πιάσει, και μου λέει «καθάρισέ τα».
Εγώ δεν ήξερα να τα καθαρίζω και τα πετούσα στη θάλασσα. Οπότε, τον έφερα τον άνθρωπο στο αμήν!
Ε, μετά το χαστούκι χωρίσαμε για μία εβδομάδα, αλλά μετά τα ξαναβρήκαμε! (Γελάει.)

Σε έχουν απατήσει;
Ασύστολα. Ειδικά για μια σχέση μου, όλη η Αθήνα ήξερε ότι με κεράτωνε εκτός από μένα.
Εγώ, όπως συνηθίζεται σε αυτές τις περιπτώσεις, ήμουν η τελευταία που το έμαθε, αφού προηγουμένως είχαμε χωρίσει!
Σίγουρα σε αυτές τις περιπτώσεις διαισθάνεσαι ότι κάτι δεν πάει καλά, αλλά μάλλον δεν θες να το πιστέψεις.

(Yupi.gr)

442Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Sat Oct 24 2009, 16:42

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

thn eida thn sunenteu3h sto periodiko...

thanks panoulh!!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

443Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Sat Oct 24 2009, 16:48

spike24

spike24
TD Aventurero Member

spike24 wrote:Χωρίς να έχω εκδόσει δελτίο Τύπου, είμαι δυο τρία χρόνια μόνη.
Δεν είναι και το καλύτερό μου, αλλά από το να είμαι με κάποιον που δεν περνάω καλά,
μόνο και μόνο για να μπορώ γυρνώντας στο σπίτι να πω καμιά κουβέντα
ή για να έχω κάποιον να με συνοδεύει τα βράδια στο σπίτι, προτιμώ να είμαι μόνη μου.

Poso dikio exei omws santa

444Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Mon Oct 26 2009, 07:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Σεϊταρίδης – Ζώη: Παντρεύτηκαν;

Gossip News - Page 18 Image

Έχουν φουντώσει οι φήμες τις τελευταίες ημέρες,
που θέλουν την Αποστολία Ζώη και τον Γιώργο Σεϊταρίδη να έχουν παντρευτεί κρυφά.

Το ζευγάρι είναι μαζί περίπου ένα χρόνο και από το καλοκαίρι συζούν στο σπίτι του ηθοποιού στην Ραφήνα.

Ο Γιώργος και η Αποστολία αποφεύγουν τις δημόσιες εξόδους,
προτιμούν να περνούν τα βράδια στο σπίτι τους με φίλους και δεν δίνουν ποτέ «τροφή» για σχόλια.

Σύμφωνα με ανθρώπους του στενού περιβάλλοντος του ζευγαριού,
οι δυο τους σκόπευαν να παντρευτούν όταν θα έβγαινε το διαζύγιο του ηθοποιού
από την πρώην σύζυγο του Τούτσε Καζάζ, με την οποία είχε παντρευτεί στις 24 Σεπτεμβρίου 2005.

Η Αποστολία και ο Γιώργος είναι πολύ αγαπημένοι και δεν αποκλείεται σύντομα οι φήμες να επιβεβαιωθούν.
Το ζευγάρι γνωρίστηκε κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων του σήριαλ «singles», όταν η τραγουδίστρια έκανε guest εμφάνιση.
Αμέσως συμπάθησε πολύ ο ένας τον άλλον και δεν άργησαν να γίνουν ζευγάρι.

(Zougla.gr)

445Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Mon Oct 26 2009, 22:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μιμή Ντενίση : «Η επιτυχία μου προκαλεί την αντιπάθεια»

Gossip News - Page 18 400_denisi5_medium

Καλεσμένη στην Ελένη Μενεγάκη ήταν σήμερα, Δευτέρα, η Μιμή Ντενίση.
Η διάσημη ηθοποιός αναφέρθηκε στο διαζύγιό της και στην αντιμετώπιση που είχε από τον Τύπο
ενώ προσπάθησε να αναφερθεί και σε όλα εκείνα που κατά τη γνώμη της ευθύνονται για τα αρνητικά σχόλια που κατά καιρούς αντιμετωπίζει.

Η Μιμή είπε στην Ελένη ότι το διαζύγιό της αντιμετωπίστηκε με διακριτικότητα από τα Μ.Μ.Ε.
«Θεωρώ ότι ο Τύπος έδειξε μεγάλη ευγένεια και διακριτικότητα απέναντί μου και τους ευχαριστώ πολύ.
Δεν έχω δώσει το δικαίωμα να μου κάνουν τέτοιες ερωτήσεις και το σεβάστηκαν αυτό» δήλωσε.

Αναφέρθηκε και στα δημοσιεύματα που την ήθελαν να έχει σχέση με τον Παναγιώτη Μπουγιούρη
λέγοντας πως, φυσικά, δεν ισχύουν. «Κάθε φορά μου χρεώνουν κάποιον γιατί είναι λογικό ο συμπρωταγωνιστής μου
να είναι όμορφος και μετά λένε ότι το 'χω κατασκευάσει εγώ για να προβληθώ.
Σε όλα αυτά, εγώ δεν έχω δηλώσει τίποτα φυσικά αλλά τα υποθέτουν» είπε.

Τέλος, η Μιμή Ντενίση είπε στην Ελένη ότι η αντιπάθεια με την οποία κατά καιρούς έρχεται αντιμέτωπη,
οφείλεται σε τρεις παράγοντες: «Η διάρκεια, οι πολλές επιτυχίες και το ότι δεν είμαι ένα εύκολο κοριτσάκι
που κατατάσσεται σε μια κατηγορία αλλά είμαι ένας αληθινός άνθρωπος».

(Yupi.gr)

446Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Tue Oct 27 2009, 03:10

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Κατερίνα Γκαγκάκη : Τα χαμένα κιλά, ο μυστικός σύντροφος και η υπεράσπιση του Γιούρι Γκέλερ

Gossip News - Page 18 400_gkagkakh_medium

Η Κατερίνα Γκαγκάκη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου.
Η υπεύθυνη επικοινωνίας του ANT1 αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή, απάντησε στα αρνητικά σχόλια
που δέχτηκε το σόου του Γιούρι Γκέλερ, ενώ ξεκαθάρισε και τις φήμες που την ήθελαν να «ζει ένα δράμα»,
όπως χαρακτηριστικά ανέφερε το δημοσίευμα της «Espresso».

Για την προσωπική της ζωή η Κατερίνα Γκαγκάκη δεν θέλησε να αποκαλύψει πολλά
αλλά δεν μπόρεσε και να αρνηθεί τη σχέση της. «Είμαι ερωτευμένη αλλά δεν θα πω ποιος είναι,
γιατί θα με περιμένει σπίτι με τον μπαλτά» δήλωσε αστειευόμενη, ενώ, όταν αμέσως μετά η Τατιάνα
τη ρώτησε πώς αδυνάτισε τόσο πολύ, η χιουμοριστική απάντηση της Κατερίνας Γκαγκάκη ήταν:
«Τόσο καιρό έκανες να υπογράψεις, πώς να μην αδυνατίσω;».

Για τα αρνητικά σχόλια για την εκπομπή του Γιούρι Γκέλερ: «Υπερβολικά. Είναι ένα φορμάτ που υπάρχει σε όλο τον κόσμο.
Αν πρέπει ή όχι να το δουν παιδιά, η αλήθεια είναι πως υπάρχουν σίριαλ και ταινίες που προβάλλονται πολύ πιο νωρίς
και έχουν πράγματα που δε θα 'θελα, αν είχα παιδιά, να τα βλέπανε. Απλά πρέπει να βρούνε κάτι να σχολιάσουν».

Σχετικά με το δημοσίευμα που την ήθελε να βιώνει μία δύσκολη οικογενειακή κατάσταση,
η Κατερίνα Γκαγκάκη ξεκαθάρισε πως πρόκειται για ένα χρόνιο πρόβλημα υγείας της μητέρας της.
«Δεν ζω ένα δράμα, κανένα μεγαλύτερο από αυτό που όλοι μας έχουμε στο περιβάλλον μας.
Είναι κάτι με το οποίο έχουμε μάθει να ζούμε. Έχει εδώ και χρόνια ένα πρόβλημα υγείας
το οποίο γνωρίζουμε. Δεν είναι τώρα σε έξαρση» δήλωσε.

(Yupi.gr)

447Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Tue Oct 27 2009, 03:12

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

siga mhn einai monh h mpakodhmou Laughing
anyway...Thanks Panoulh cheers

https://www.youtube.com/thalyfangreece

448Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Tue Oct 27 2009, 18:50

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Δέσποινα Μοιραράκη : Η ρομαντική απόδραση στο Παρίσι

Gossip News - Page 18 400_Despoina_Moirarakh_large

Στο Παρίσι βρέθηκε το περασμένο Σαββατοκύριακο η Δέσποινα Μοιραράκη μαζί με το σύντροφό της.
Η βασίλισσα των χαλιών συνδύασε χαλάρωση και διασκέδαση στην Πόλη του Φωτός.

Άνθρωπος που συνάντησε την κ. Μοιραράκη λέει αποκλειστικά στο Yupi:
«Η Δέσποινα έφτασε στο Παρίσι το απόγευμα της Παρασκευής. Μαζί της φυσικά ήταν και ο σύντροφός της.
Το Σάββατο μετά τις βόλτες για shopping απόλαυσε το γεύμα της στο διάσημο εστιατόριο τού Hotel Costes.
Μετά την περιπέτεια που είχε με το γιο της πριν από λίγες εβδομάδες,
η Δέσποινα θέλησε να επισκεφτεί την αγαπημένη της πόλη για να ξεκουραστεί. Την επόμενη μέρα, που ήταν ηλιόλουστη,
βρέθηκε στο εστιατόριο του Φίλιπ Σταρκ, "Kong", στην καρδιά του Παρισιού.
Το απόγευμα της ίδιας μέρας επέστρεψε στην Ελλάδα με φορτισμένες μπαταρίες».

(Yupi.gr)

Mpordorodokokkino kai to mplouzaki ths vasilissas twn xaliwn Laughing

449Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Wed Oct 28 2009, 18:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μπάρμπα VS Κούγια : «Ζούμε την εποχή της ξεφτίλας»

Gossip News - Page 18 400_kougias_barba_medium

Η Βάνα Μπάρμπα μίλησε στην εκπομπή «Πολύ Μπλα Μπλα» για την παράστασή της, για τη σχέση της με τον Νίκο Τσικλακίδη που τελείωσε, αλλά και για το «Next Top Model» και τον αυστηρό ρόλο της Βίκυς Καγιά.

Για τις «Ιστορίες Γυναικών» η Βάνα Μπάρμπα είπε πως δεν είναι ευχαριστημένη ακόμη από το αποτέλεσμα γιατί, ενώ είχε η ίδια την καλλιτεχνική επιμέλεια, χρειαζόταν, τελικά, έναν άνθρωπο για να τη βοηθήσει στο «στήσιμο» της παράστασης. Όσο για το αν θα δούμε τελικά την Εύη Βατίδου στην παράσταση, η απάντηση της Βάνας ήταν η εξής: «Θα παίξει, αν τη θέλει ο παραγωγός και αν το επιθυμεί η ίδια».

Απάντησε και στον Αλέξη Κούγια, ο οποίος είπε πως εκείνη δεν είναι καλή ηθοποιός αλλά το μόνο που κάνει είναι να μεταφέρει τη ζωή της στο θέατρο. Η Βάνα δήλωσε: «Ναι, έχει δίκιο. Στο Pomodoro έκανα τη ζωή μου ενώ τώρα δεν είναι η ζωή μου. Δεν είναι ούτε η ζωή κανενός. Και αν η Εύη έρθει να δουλέψει σε εμάς, κύριε Κούγια, θα τη βάλω να κάνει τη διαζευγμένη και έχει πολλά να πει». Πρόσθεσε, ακόμη, πως η αλήθεια είναι ότι τον «χρησιμοποίησε» στην πρεμιέρα της παράστασής της και αυτός είναι ο λόγος για την επίθεση που δέχτηκε στη συνέχεια από τον ίδιο. «Πρέπει να πούμε και ένα "Κούγια", μια "Βατίδου" στην παράσταση για να προκαλέσουμε. Ζούμε την εποχή της ξεφτίλας, αν δεν τα κάνουμε αυτά δεν θα δουλέψουμε».

Για το «Next Top Model» και τις αντιδράσεις που προκάλεσε το χθεσινό επεισόδιο ανέφερε: «Αυτές είναι οι καινούριες αξίες. Αυτό είναι η ελληνική τηλεόραση, μην κάνουμε ότι είμαστε από άλλο πλανήτη. Καλύτερα να το δουν τα κοριτσάκια που παραμυθιάζονται και να είναι ένα παράδειγμα προς αποφυγή».

Για τη Βίκυ Καγιά: «Η Καγιά λάμπει, είναι ένα κορίτσι με θετική ενέργεια και την έχουν βάλει να κάνει την κακιά. Δεν είναι αυτή η Καγιά. Είναι λάθος να παίρνουμε ξένα κόνσεπτ και να μην τα προσαρμόζουμε. Αλλιώς θα το κάνει ο Γερμανός, αλλιώς ο Σουηδός και αλλιώς ο Έλληνας».

Στη συνέχεια της συζήτησης η Βάνα δήλωσε ότι έχει αποφασίσει να μην κινηθεί τελικά νομικά εναντίον του πρώην συντρόφου της, Νίκου Τσικλακίδη. «Δεν έχω σκοπό να κινηθώ νομικά. Έχουμε αποφασίσει να μην είμαστε μαζί. Όταν δύο άνθρωποι έχουν περάσει από μια ερωτική κατάσταση, μπορεί και να πεις σε ένα φίλο σου κάτι παραπάνω. Αλλά είναι λάθος να κάνεις έτσι τα εξώφυλλα. Θέλω λίγο σεβασμό. Είναι αμαρτία για τις οικογένειές μας. Εμείς μπορεί να έχουμε τελειώσει αλλά υπάρχει αλληλοεκτίμηση, είναι ένα εξαιρετικό παιδί — απλώς δεν είμαστε μαζί. Πάντα σε έναν έρωτα υπάρχουν και τα συν και τα πλην, αλλά αυτό που πρέπει πάντα να υπάρχει είναι αξιοπρέπεια και να κοιτάμε ο ένας τον άλλον στα μάτια».

Είπε, ακόμη, πως πάνω απ’ όλα έχει τη γνώμη της κόρης της ακόμη και όταν πρόκειται για κάποια ερωτική σχέση. «Καμιά φορά είναι και λάθος η γνωριμία με το παιδί. Δεν πρέπει να είσαι παρορμητική στα ερωτικά, όταν υπάρχει παιδί. Αν το παιδί μου δεν συμφωνήσει για κάποια σχέση μου, τότε η πόρτα θα κλείσει».

Τέλος, αναφέρθηκε στη συνεργασία της με την Άννα Βίσση. Το γύρισμα είχε προγραμματιστεί για την περασμένη Κυριακή αλλά οι πληροφορίες του Yupi λένε ότι δεν πραγματοποιήθηκε λόγω κακών καιρικών συνθηκών. Ωστόσο, την Τετάρτη, όπως είπε και η Βάνα, το γύρισμα θα πραγματοποιηθεί. «Μου το ζήτησε η Άννα. Θέλω και εγώ να είμαι σε αυτό το νέο της τραγούδι -μαζί με τη Χρύσα Ρώπα- που το σενάριο έχει γράψει ο Γιώργος Καπουτζίδης. Τα γυρίσματα θα γίνουν την Τετάρτη στο σπίτι της Άννας. Δεν ξέρω τι έχει η Άννα στο μυαλό της αλλά ξέρω ότι το βίντεο αυτό θα προβληθεί στην πρεμιέρα της. Είναι τιμή μας, γιατί η Άννα είναι μια μεγάλη αξία. Με στήριξε και η ίδια στο δικό μου σόου, στο Dirty Mezzo. Υπάρχει μια αλληλοεκτίμηση».

(Yupi.gr)

450Gossip News - Page 18 Empty Re: Gossip News Thu Oct 29 2009, 06:36

spike24

spike24
TD Aventurero Member

O «Όμορφος Κόσμος» πήγε… θέατρο!

Gossip News - Page 18 Image

Στην θεατρική παράσταση «’Ενα αταίριαστο ζευγάρι» των Αλέξανδρου Ρήγα και Δημήτρη Αποστόλου
που έκανε πρεμιέρα χθες βράδυ πήγε ο «όμορφος κόσμος το πρωί».

Σύσσωμη η πρωινή παρέα του Μεγάλου Καναλιού παρακολούθησε την παράσταση που πρωταγωνιστούν η Υρώ Μανέ και η Καίτη Κωνσταντίνου.

Gossip News - Page 18 Theatr754976595

Στις αποκλειστικές φωτογραφίες της zougla.gr βλέπετε τον Νίκο Παπαδάκη μαζί με την ηθοποιό
και πρώην συνεργάτιδα του Γρηγόρη Αρανούτογλου στο «όμορφο κόσμο», Σοφία Βογιατζάκη…
αλλά και τον Δημήτρη Ουγγαρέζο μαζί με την Κατερίνα Καινούριου, που δεν δίστασαν να ποζάρουν στο φωτογραφικό μας φακό.

(Zougla.gr)

Otan ta noumera peftoun,
arxizoun oi epidromes sta theatra Laughing

Sponsored content



Back to top  Message [Page 18 of 22]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum