Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Sakis Rouvas

+15
mafiafran
*Jorgito*
spike24
Rania
Rosalinda
Promiscuous
sortie
♥Maria♥
IroGrecia
olympiap1994
MaRiOs
Thaly-Diosa
sylver
john@kos
*D~A~D*
19 posters

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down  Message [Page 10 of 15]

226Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Tue Mar 16 2010, 04:56

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

τελειο!!!

227Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Sat Mar 20 2010, 21:07

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Σάκης Ρουβάς: "Ξέρω τα όρια μου και δεν τα ξεπερνάω"


Όσοι υποστηρίζουν ότι ο Σάκης είναι ο «απόλυτος Έλληνας star» έχουν απλά… δίκιο!!! Έχει καταφέρει να κερδίσει το ακατόρθωτο: Εκτός από τις γυναίκες, έχει καταφέρει να «κατακτήσει» και τους άνδρες. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, που κανείς δεν λέει κακό λόγο για τον Sakis. Και ποιος θα μπορούσε, άλλωστε, αφού με ένα χαμόγελο σε… καθηλώνει! Δεν είναι επίσης τυχαίο πως είναι ο μόνος άντρας που «κέρδισε» το εξώφυλλο του Cosmopolitan, στα δέκα χρόνια κυκλοφορίας του περιοδικού!

O Σάκης, λοιπόν, σε συνέντευξη που έδωσε πρόσφατα κάνει φανερό ότι έχει ωριμάσει! Είναι σπάνιο, αλλά και μόνο που τον ακούς, γεμίζεις θετική ενέργεια … η οποία προέρχεται, βέβαια, από την μικρή Αναστασία: «Είναι μια αστείρευτη πηγή συναισθημάτων που με κάνει να νιώθω ακόμη μεγαλύτερη αγάπη, την οποία θέλω να δίνω με την σειρά μου. Είναι μακράν η ομορφότερη φάση της ζωής μου. Με δυσκολεύει το πόσο μου λείπει, όταν δεν είμαι μαζί της. Είναι και στην ηλικία, όπου κάθε μέρα είναι διαφορετική, λέει μια λέξη παραπάνω, κάνει μια γκριμάτσα και ανακαλύπτει ένα νέο παιχνίδι. Όλο αυτό μου αποκαλύπτει συνεχώς μια νέα διάσταση της ευτυχίας».

Το sex symbol (ω, ναι αν και μπαμπάς παραμένει το ίδιο ακαταμάχητος με πριν) είναι απόλυτα συνειδητοποιημένος ότια φώτα θα πέφτουν πάνω του για πολύ καιρό ακόμα και δεν τον ενοχλεί, γιατί «είναι κομμάτι αυτού που κάνω». Πες τα Σάκη! Όχι, σαν κάτι άλλους που «υστεριάζουν» όοοοποτε τους συμφέρει. «Όποιος έχει τα γένια έχει και τα χτένια», συμπληρώνει.

Και όσο απίστευτο και αν ακούγεται ο Σάκης έχει ελαττώματα κορίτσια: «Είμαι ανυπόμονος και πεισματάρης». Φαντάζομαι όμως ότι όλες θα μπορούσαν να ζήσουν δίπλα του ακόμα και με αυτά, αλλά τον κέρδισε η Κάτια!!!

Ποιο είναι όμως το κλειδί της επιτυχίας στην σχέση τους; «Εξέλιξη! Μια σχέση πρέπει να προχωράει μαζί σου, να μην σε περιορίζει, να μην σε σταματά. Να παίρνεις συνέχεια ερεθίσματα», εξηγεί ο Σάκης, ο οποίος όπως δηλώνει ότι το μόνο πράγμα που δεν συγχωρεί είναι το ψέμα.

Όσον αφορά την επαγγελματική του επιτυχία, το «μυστικό» είναι ένα: «Ξέρω τα όρια μου και δεν τα ξεπερνάω. Θέλω να περνάω καλά με αυτό που κάνω. Δεν πιέζω τον εαυτό μου περισσότερο από όσο πρέπει. Είναι καλό να ακούς τον εαυτό σου, το σώμα και το πνεύμα σου». Και δεν είναι απλά λόγια. Τα έκανε πράξη: «Δεν νιώθω ότι πρέπει να υπηρετώ την εικόνα μου. Μου έλεγαν: «Μην κάνεις παιδί, θα καταστραφεί η καριέρα σου» ή «Μην παντρευτείς, τελείωσες». Όταν έφτασε η στιγμή που ήθελα να κάνω παιδί, τίποτα δεν με σταμάτησε».

Και πώς θα μπορούσε Sakis; Ίσα- ίσα οι θαυμάστριες αυξηθήκαν και η καριέρα του απογειώθηκε τόσο στο τραγούδι, όσο και στην υποκριτική…

228Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Sun Mar 21 2010, 01:45

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ......!!!!!

229Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Tue Mar 23 2010, 00:03

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

O Perez Hilton γράφει για τον Σάκη Ρουβά!


Sakis Rouvas - Page 10 __1269259282


Όποιος διαβάζει celebrity gossip και λατρεύει να μαθαίνει νέα από τη ζωή των stars, σίγουρα ξέρει τον Perez Hilton, τον λεγόμενο και blogger των διασήμων, που γράφει τα πάντα για τους πάντες, προσκυνά τη Madonna, είναι κολλητός της Lady Gaga και δεν του ξεφεύγει τίποτα!

πάνια ακούς μια καλή κουβέντα από το στόμα του, ο Perez "πέτυχε" το Σάκη Ρουβά στο εξώφυλλο του Ελληνικού Cosmopolitan (στο επετειακό τεύχος για τα 10 χρόνια κυκλοφορίας του) και έγραψε τα καλύτερα στο cocoperez.com , χαρακτήρισε τον Ρουβά hot & sexy και τον παρομοίασε με τον Jesse Kassopolis (δηλαδή τον ελληνικής καταγωγής ηθοποιό John Stamos)


Sakis Rouvas - Page 10 __12692593540




Sakis Rouvas - Page 10 __12692593551

230Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Tue Mar 23 2010, 05:13

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

Ο ΡΟΥΒΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!!!

231Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Fri Mar 26 2010, 02:17

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

MAD ARTIST DAY: Σάκης Ρουβάς


Sakis Rouvas - Page 10 __1269430048


O Σάκης Ρουβάς γεννήθηκε στην Κέρκυρα. Πολύ σύντομα, η μουσική και το τραγούδι έγιναν μέρος της ζωής τους. Οι συμμαθητές του σίγουρα θυμούνται το αξέχαστο πάρτυ αποφοίτησης, όπου ο Σάκης ήταν αναμφίβολα ο star του show, αφού τραγούδησε τις μεγαλύτερες επιτυχίες του Elvis και των Beatles.

Η Ενόργανη Γυμναστική ήταν το άλλο του πάθος, στο οποίο κατέκτησε εξαιρετικά εθνικά βραβεία. Διακρίθηκε επίσης στο άλμα επί κοντώ και ως εξαίρετο ταλέντο που ήταν, έγινε μέλος της Ελληνικής Εθνικής Ομάδας.

Ο Σάκης έκανε την πρώτη επαγγελματική του εμφάνιση στην Αθήνα, το 1991 στο Show Center και ήταν εκεί που τον ανακάλυψε η Polygram, προσφέροντας του το πρώτο δισκογραφικό συμβόλαιο.

Μόλις μερικούς μήνες μετά, έκανε το απίστευτο ντεμπούτο του, με την παρουσίαση του στο Φεστιβάλ Τραγουδιού Θεσσαλονίκης. Το τραγούδι "Πάρτα" σε μουσικη του Νίκου Τερζή και στίχους του Γιώργου Παυριανού, κέρδισε το πρώτο βραβείο και ο Σάκης απέκτησε την πρώτη του εμπειρία από ενθουσιώδεις θαυμαστές, που αμέσως ένιωσαν ότι ένα νέο αστέρι θα γεννιόταν!

Από τότε, τα πράγματα εξελίχθηκαν γρήγορα για τον νεαρό performer. Το πρώτο του solo album, με τίτλο "Σάκης Ρουβάς" κυκλοφόρησε μία μέρα μετά το φεστιβάλ και η νεολαία από όλη την Ελλάδα έδειξε την αγάπη της για τον Σάκη Ρουβά, χαρίζοντας στον δίσκο του τρομερή επιτυχία και κάνοντας τον Νο. 1!

Stands και αφίσες του Σάκη Ρουβά γέμισαν τα δωμάτια των κοριτσιών, ενώ τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης στην Ελλάδα μιλούσαν για έναν νέο star! Σύντομα, οι αναστεναγμοί έγιναν ουρλιαχτά και τα live του γίνονταν το καθιερωμένο άρθρο σε όλα τα είδη των περιοδικών.

Στις 19 Μαϊου 1997, ο Σάκης κάνει ένα βήμα προς την Ειρήνη και την Συμφιλίωση καθώς εμφανίζεται μαζί με τον Τούρκο pop star, Burat Kud σε μια 'δι-εθνική' συναυλία στα κατεχόμενα εδάφη, στο νησί της Κύπρου. Η συναυλία γίνεται πρώτη είδηση στις Ειδήσεις παγκοσμίως, προκαλώντας πολιτικές επιπτώσεις. Για τη συναυλία αυτή, ο Σάκης πήρε το βραβείο Ιpeksi. Ο Σάκης και ο Burak επίσης ηχογράφησαν μαζί το ντουέτο για την ταινία του Walt Disney "H Παναγία των Παρισίων". Από το 1996, ο Σάκης έχει το μεγαλύτερο fan club στην Ελλάδα, το "SRFC", με χιλιάδες μέλη από όλα τα μέρη της γης και από άλλες χώρες. Το Fan Club εκδίδει και το δικό του περιοδικό το "SRFC Newsletter", το οποίο ταχυδρομείται σε όλα τα μέλη.


To 2009 ο Σάκης εκπροσωπεί την Ελλάδα στο διαγωνισμό της Eurovision με το τραγούδι του Δημήτρη Κοντόπουλου "This Is Our Night" και στα Mad Video Music Awards της ίδιας χρονιάς κερδίζει το βραβείο "Καλύτερος 'Αντρας Καλλιτέχνης" και "Καλλιτέχνης της Χρονιάς".

Μετά από τόσα χρόνια, ο Σάκης Ρουβάς είναι ακόμη ένας από τους πιο αγαπημένους, -αν όχι ο πλέον αγαπημένος- καλλιτέχνες στην Ελλάδα και σας εγγυόμαστε... ακόμη δεν είδατε τίποτα!

Μείνετε συντονισμένοι, γιατί το καλύτερο δεν έχει έρθει ακόμη!


Διαβάστε περισσότερα: http://www.mad.gr/section/news/43568/news/MAD+ARTIST+DAY%3A+%CE%A3%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82+%CE%A1%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%AC%CF%82#ixzz0jDJIlq4Y

232Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Wed Mar 31 2010, 17:33

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

[center]

Αναβολή επ'αόριστον για τη νέα ταινία του Σάκη Ρουβά



Sakis Rouvas - Page 10 __1270027516


Επ'αόριστον αναβλήθηκαν τα γυρίσματα για τη νέα ταινία που θα πρωταγωνιστούσε ο Σάκης Ρουβάς με τη Δήμητρα Ματσούκα, προς απογοήτευση πολλών fans και των δύο.

Οι πρώτες αλλαγές στον προγραμματισμό των γυρισμάτων έγιναν πριν από δύο μήνες, όταν στη θέση του σκηνοθέτη Χρήστου Δήμα ανέλαβε ο Βασίλης Τσελεμέγκος. Μετά από πολλές αναβολές και καθυστερήσεις, το γύρισμα τελικά "πάγωσε" τελείως, μέχρι νεωτέρας.

Έτσι όσοι ανυπομονούσαν να δουν τη Δήμητρα Ματσούκα σε ρόλο πόρνης πολυτελείας και το Σάκη Ρουβά σε ρόλο συνοδού κυριών θα πρέπει να κάνουν υπομονή μέχρι να αποφασίσουν οι συντελεστές την τύχη του φιλμ.

233Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Mon Apr 05 2010, 11:30

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Ρουβάς- Ματσούκα
Ακυρώθηκε η νέα τους ταινία;



Sakis Rouvas - Page 10 400_rouvas6_medium


Την τελευταία στιγμή ενημερώθηκαν οι ηθοποιοί που θα έπαιρναν μέρος στη νέα ταινία του Σάκη Ρουβά με συμπρωταγωνίστρια τη Δήμητρα Ματσούκα ότι τα γυρίσματα αναβάλλονται.

«Είχαμε γύρισμα την Τετάρτη και δύο μέρες πριν μας ενημέρωσαν ότι τα γυρίσματα αναβάλλονται επΆ αόριστον» είπε χαρακτηριστικά στο «People», ο ηθοποιός Θάνος Χρόνης, που κατείχε έναν από τους ρόλους της ταινίας.

Οι αλλαγές στον προγραμματισμό των γυρισμάτων είχαν ξεκινήσει δύο μήνες πριν, όταν τη θέση του σκηνοθέτη Χρήστου Δήμα πήρε ο Βασίλης Τσελεμέγκος. Η υπόθεση της ταινίας πάντως ήθελε τον Σάκη Ρουβά να υποδύεται ένα συνοδό κυριών και τη Δήμητρα Ματσούκα να είναι πόρνη πολυτελείας.

234Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Tue Apr 06 2010, 22:42

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Ο Σάκης Ρουβάς στη Θεσσαλονίκη! Κέρδισε διπλές προσκλήσεις!



Sakis Rouvas - Page 10 __1270550260


Την Πέμπτη 8 Απριλίου ο έλληνας super star Σάκης Ρουβάς, παρουσιάζει ένα εντυπωσιακό μουσικό θέαμα γεμάτο ενέργεια και δυναμισμό αποκλειστικά για το κοινό της Θεσσαλονίκης σε μια μοναδική συναυλία στο PAOK Sports Arena.


Tο MAD σου δίνει την ευκαιρία τον απολαύσεις με έναν ακόμα MAD διαγωνισμό! ¶φησε σχόλιο σε αυτήν την είδηση συμπληρώνοντας απαραιτήτως το ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνό σου στο πεδίο e-mail (δεν θα δημοσιευτεί) και κέρδισε μία διπλή πρόσκληση!



Διαβάστε περισσότερα: http://www.mad.tv//contests/?id=43762#ixzz0kKbHhuz4

235Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Wed Apr 07 2010, 04:51

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΕΣΤΕΙΛΑ....
ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.......

236Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Wed Apr 07 2010, 04:53

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ante me to kalo Antigonaki m Sakis Rouvas - Page 10 219185

237Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Wed Apr 07 2010, 04:54

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΝΜ;;;;;

238Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Wed Apr 07 2010, 04:56

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΕΚΑΝΑ ΒΛΑΚΙΑ.....
ΔΕΝ ΕΣΤΕΛΑ ΤΟ ΤΗΛ.........ΤΩΡΑ;;;;;;

239Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 01:04

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Αναβολή για τα γυρίσματα της ταινίας με το Σάκη Ρουβά

Απλά, μπορεί και να μη γυριστεί η ταινία με τον Sakis! ΕπΆ αόριστον αναβολή για την καινούργια ταινία του Σάκη Ρουβά και μάλιστα οριστικά χωρίς τη Δήμητρα Ματσούκα. Απογοητεύθηκαν όχι μόνο οι θαυμάστριες του δημοφιλούς pop star, αλλά και οι ηθοποιοί και οι υπόλοιποι συντελεστές της ταινίας «Απλά ερωτευμένοι», μετά την αναβολή των γυρισμάτων.

Ολοι θεωρούσαν πως τα πάντα ήταν έτοιμα για να ξεκινήσουν. Είχαν μάλιστα προγραμματιστεί και τα γυρίσματα. Ωστόσο, το μέλλον της ταινίας μοιάζει αβέβαιο. Για πολλούς δε, «ανύπαρκτο».

Η «Εspresso» επικοινώνησε με τον Χρήστο Δήμα, τον σκηνοθέτη που ανέλαβε στην αρχή τη σκηνοθεσία της ταινίας και ο οποίος αποχώρησε πριν από δύο μήνες. Πρόκειται για τον ίδιο σκηνοθέτη που γύρισε και τη «Νήσο», μια ταινία που προβλήθηκε με επιτυχία στις κινηματογραφικές αίθουσες. «Δεν υπήρχαν οι χρόνοι και δεν είχα στα χέρια μου ολόκληρο το σενάριο. Υπήρχαν πολλές εκκρεμότητες από την αρχή. Οταν είδα τις ημερομηνίες κατάλαβα ότι δεν "έβγαιναν" με τίποτα τα γυρίσματα» λέει χαρακτηριστικά ο Χρήστος Δήμας. Τη θέση του ανέλαβε στη συνέχεια ο Βασίλης Τσελεμέγκος.

Στο «Απλά ερωτευμένοι» ο Σάκης Ρουβάς επρόκειτο να υποδυθεί έναν συνοδό κυριών και η Δήμητρα Ματσούκα μία πόρνη. Η γνωστή ηθοποιός, η οποία από την αρχή είχε εκφράσει την ικανοποίησή της για τη συνεργασία της με τον Σάκη Ρουβά, σύμφωνα με πληροφορίες, αποχώρησε από τα τέλη Ιανουαρίου. Από τότε που άρχισε η αναζήτηση της νέας πρωταγωνίστριας φάνηκαν και τα μεγάλα προβλήματα. Ωστόσο, οι υπόλοιποι ηθοποιοί πληροφορήθηκαν μόλις την παραμονή ότι τα γυρίσματα δεν πρόκειται να ξεκινήσουν. Τουλάχιστον προς το παρόν. Λογικό ήταν λοιπόν να εκνευριστούν και να εκφράσουν τη δυσαρέσκειά τους στην παραγωγή, σύμφωνα με πληροφορίες μας.

Πάντως, ο Σάκης Ρουβάς δεν φαίνεται να πτοείται. Με την σύντροφό του Κάτια Ζιγούλη και τη μικρούλα κόρη τους Αναστασία πέρασαν τις γιορτές του Πάσχα στο Ντουμπάι, μακριά από έννοιες και σκοτούρες. Με «ήσυχο» το κεφάλι απόλαυσαν μια ρομαντική βόλτα στον Περσικό, αντάλλαξαν δώρα και έκαναν σχέδια για το μέλλον.

240Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 18:58

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΟΥ!!!!
ΣΟΥ 'ΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

241Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:00

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

k kapoia alli Sakis Rouvas - Page 10 68461

242Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:01

IroGrecia


TD Aventurero Member

e nai Sakis Rouvas - Page 10 68461

ego eimai auth Sakis Rouvas - Page 10 68461

243Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:01

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

thea thea Sakis Rouvas - Page 10 46134

244Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:02

IroGrecia


TD Aventurero Member

Sakis Rouvas - Page 10 52407

245Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:03

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΘΑ ΠΑΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

246Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:04

IroGrecia


TD Aventurero Member

Rosalinda wrote:ΘΑ ΠΑΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

nai tha pao

kai sto Traffic se rothsa..
to eishtirio sou ti grafei pano??
Thyra?i exeis gia tin arena?

247Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:07

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΠΟΛΕΙΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΒΟ

248Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:11

IroGrecia


TD Aventurero Member

Rosalinda wrote:ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΠΟΛΕΙΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΒΟ

apenanti apo to 1o dhmotiko ???alla dn se rothsa auto se rothsa ama pano sto eishtirio sou s leei ARENA I THYRA...tespa
kai ego apo ekei to pira....

alla re gmt autos dn eixe gia eishtiria gia na katevo kato arena kai pira gia thyra.elpizo na ta katafero kai na pao stn skhnh kato

249Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:15

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΥΡΑ ΕΧΩ...
ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ;;;;

250Sakis Rouvas - Page 10 Empty Re: Sakis Rouvas Thu Apr 08 2010, 19:17

IroGrecia


TD Aventurero Member

Rosalinda wrote:ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΥΡΑ ΕΧΩ...
ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ;;;;

tha paro tin kinitara mou mazi p einai san fotografiki ..dn tha paro polla gt borei na mas ta klepsoun Wink

vasika ego dn tha katso se thesh..tha kano ta adynata dynata gia na pao kato Arena na vlepo ton saki prosopo me prosopo!hahaha...

ama deis kamia na phdaei ta kagkela ekei kai na katevenei kato ego tha eimai....xaxaxaxaxaxa
gt monh etsi tha katevo..opos kai tin allh fora p piga..xaxa

Sponsored content



Back to top  Message [Page 10 of 15]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Similar topics

-

» Sakis Arseniou

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum