Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Victoria & David Beckham

+9
kost@s
spike24
john@kos
Promiscuous
olympiap1994
Rosalinda
IroGrecia
Thaly-Diosa
*D~A~D*
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 4 of 6]

76Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Thu Oct 29 2009, 07:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Όταν λείπει η Victoria, χορεύουν οι... cheerleaders;

Victoria & David Beckham - Page 4 Image Victoria & David Beckham - Page 4 Kou856097

Προσηλωμένος... στις χορεύτριεςΕκτός από το ποδόσφαιρο ο David Beckham
έχει και άλλα αγαπημένα... σπορ και δεν εννοούμε το μπάσκετ!

Ο διεθνούς φήμης ποδοσφαιριστής και σύζυγος της Victoria Beckham
εθεάθη χθες σε αγώνα των Los Angeles Lakers, με μια sexy παρουσία "αγνώστου ταυτότητας".

Ο David βέβαια, για να μην "καρφωθεί" κοίταζε συνέχεια τον αγώνα και τις cheerleaders,
ενώ μιλούσε πολύ διακριτικά στην γυναίκα που καθόταν μαζί του.

Άραγε η Victoria ήξερε που ήτανε χθες ο… σύζυγός της;

(Zougla.gr)

77Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Mon Nov 02 2009, 01:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η «αστυνόμος Μπέκαμ» του David

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Στην ίδια θέση, αλλά με την γυναίκα του και τα παιδιά του,
παρακολούθησε αυτή την φορά τον αγώνα της ομάδας LA Lakers ο David Beckham χθες.

Ο διάσημος ποδοσφαιριστής πριν μια εβδομάδα πήγε στον αγώνα συνοδευόμενος από μια sexy,
αγνώστου ταυτότητας, παρουσία, πράγμα που συνηθίζει άλλωστε, κάνοντας πάλι την Victoria να κάθεται σε αναμμένα κάρβουνα.

Αυτή την φορά όμως ο David δεν τολμούσε να κοιτάξει κάπου αλλού εκτός από τον αγώνα,
ούτε καν τις cheerleaders, γιατί ήξερε ότι στο σπίτι θα πέσει «παντόφλα» για τα καλά!

Από την άλλη, η Victoria έδειχνε να βαριέται τόσο τον αγώνα, που κοίταζε συνέχεια τις Christian Louboutin γόβες της.

Οι μόνοι που διασκέδαζαν ήταν οι γιοι τους, Cruz και Romeo,
οι οποίοι όλη την ώρα παρακολουθούσαν τον αγώνα κάνοντας ερωτήσεις στο μπαμπά τους.

(Zougla.gr)

78Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Fri Nov 06 2009, 20:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μπέκαμ: Με «σκοτώνει» να είμαι μακριά από την οικογένειά μου

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Δύσκολο θα είναι το επόμενο εξάμηνο για τον Ντέιβιντ Μπέκαμ. Ο Άγγλος σούπερ σταρ θα μετακομίσει στο Μιλάνο, για να αγωνιστεί στο Καμπιονάτο με τους «ροσονέρι» και όπως ο ίδιος δήλωσε αυτό το διάστημα τον «σκοτώνει».

Ο Μπέκαμ θα παίξει στους «ροσονέρι» για να μπορέσει να κληθεί στην αποστολή της εθνικής Αγγλίας για το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2010, αλλά στην Ιταλία δε θα τον ακολουθήσουν ούτε η Βικτόρια, ούτε και τα παιδιά του.

«H σκέψη του να μείνω έξι μήνες χωρίς την οικογένειά μου με σκοτώνει. Το πιο σκληρό πράγμα για μένα είναι που φεύγω και αφήνω την οικογένειά μου για έξι μήνες.

Θα έρχονται να με βλέπουν μία φορά κάθε οκτώ εβδομάδες. Όποιος με γνωρίζει ξέρει ποια είναι τα συναισθήματά μου απέναντι στους γιους μου και στη σύζυγό μου και ξέρει ότι σιχαίνομαι να μένω μακριά τους», δήλωσε ο Μπέκαμ στο ραδιοφωνικό σταθμό «Fox Sports Radio» και συνέχισε:

«Είναι ένα πράγμα που με σκοτώνει. Όμως πηγαίνω στην Ιταλία και δεν μπορώ να φέρω μαζί τους δικούς μου καθώς οι γιοι μου έχουν ήδη τακτοποιηθεί στο σχολείο και εγώ και η γυναίκα μου δεν θέλει να αλλάξουν περιβάλλον».

Ωστόσο: «Η συμμετοχή μου στην Εθνική Αγγλίας είναι το μοναδικό κίνητρο που με ωθεί να απομακρυνθώ από την οικογένειά μου. Δεν έχω την εγγύηση ότι θα συμπεριληφθώ στην αποστολή για τη Νότια Αφρική ούτε πηγαίνοντας να παίξω για τη Μίλαν, όμως πρέπει να κάνω ό,τι περνάει απο το χέρι μου για να έχω την ευκαιρία».

(Zougla.gr)

79Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Sat Nov 07 2009, 04:20

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

''agnwstou tautothtas'' lol! iptameno antikeimeno Exclamation Victoria & David Beckham - Page 4 720401

http://WWW.THALIA.COM

80Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Mon Nov 23 2009, 17:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Provocateur Μπέκαμ : Η Βικτόρια και οι δηλώσεις περί σεξ

Victoria & David Beckham - Page 4 F0ed1d3157b281454ec4c17bf414d7a0

Η αλήθεια είναι ότι ο Ντέιβιντ και η Βικτόρια το τελευταίο διάστημα έχουν χάσει κάπως την επαφή με τη δημοσιότητα.
Όχι ότι δεν διαβάζουμε για αυτούς, απλώς δεν πολυασχολούμαστε. Προφανώς επειδή ο Μπέκαμ έχει αποσυνδεθεί
από το ποδόσφαιρο και η Βικτόρια ουδέποτε ήταν συνδεδεμένη με τη σκέψη μας.

Και σε αυτές τις περιπτώσεις, όταν τα ΜΜΕ χάνουν το ενδιαφέρον τους προς το πρόσωπό σου, πρέπει να πάρεις εσύ την κατάσταση στα χέρια σου και να τραβήξεις την προσοχή τους. Και αν περιμένει η Βικτόρια, να το κάνει ο Μπέκαμ με δηλώσεις του, θα τη φάει το μαύρο της αδιαφορίας σκοτάδι.

Η συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό Allure, εκτός από κλισέ δηλώσεις, είχε και μερικές ενδιαφέρουσες. Δείτε πιο αναλυτικά:

«Όταν πηγαίνω στο κρεβάτι με το σύζυγό μου προτιμώ να κάνω σεξ παρά να κοιμάμαι. Πηγαίνω στο κρεβάτι με τον Ντέιβιντ Μπέκαμ κάθε νύχτα, θα ήταν κάτι πολύ παράξενο εάν προτιμούσα τον ύπνο. Όταν πέφτω στο κρεβάτι προτιμώ να είμαι γυμνή, δεν φορώ τίποτα,
αν και ο Ντέιβιντ μου αγοράζει εσώρουχα από το "'Agent Provocateur" που είναι το αγαπημένο του μαγαζί».

Για να είμαστε ειλικρινείς δεν αντιλαμβανόμαστε την αξία της διευκρινιστικής δήλωσης «πάω στο κρεβάτι με τον Ντέιβιντ κάθε νύχτα» (δηλαδή, θα μπορούσε να κοιμάται και στον καναπέ –ο Ντέιβιντ; ). Επίσης, παρά την προσπάθεια της Βικτόρια να μας πείσει ότι ο Ντέιβιντ Μπέκαμ δεν κρατιέται και κάνει σεξ συνέχεια, ακόμη θυμόμαστε κάποιες άλλες δηλώσεις της, που έλεγαν για κάτι εσώρουχα.
Στρινγκ, για την ακρίβεια, που φορούσε ο Μπέκαμ. Και αυτά Agent Provocateur ήταν;

http://www.yupi.gr/sports/c14044/O_Provocateur_Mpekam.html

81Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Tue Nov 24 2009, 01:37

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

sting thea :hat

http://WWW.THALIA.COM

82Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Wed Nov 25 2009, 17:57

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ντέιβιντ Μπέκαμ : Το πρόβλημα υγείας που έκρυβε

Victoria & David Beckham - Page 4 8ed070fb1344b50b84dbec6d132a3e52

Ο Ντέιβιντ Μπέκαμ και η σύζυγός του Βικτόρια ποτέ δεν έκρυψαν την προσωπική τους ζωή,
οπότε αποτελεί μεγάλη έκπληξη ότι υπάρχουν ακόμα πράγματα που δεν γνωρίζουμε γι' αυτούς.
Ένα από αυτά τα καλά κρυμμένα μυστικά «αποκαλύφθηκε» σε πρόσφατο ποδοσφαιρικό αγώνα της ομάδας LA Galaxy,
στην οποία παίζει ο γνωστός ποδοσφαιριστής, όταν κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου, ο Μπέκαμ φάνηκε να αντιμετωπίζει αναπνευστικά προβλήματα.

Όπως αποκαλύφθηκε μετά τον αγώνα, ο Μπέκαμ πάσχει από άσθμα, καθώς η κούραση και η πίεση του αγώνα
άφησε τον 34χρονο άσο με αναπνευστικά προβλήματα. Αυτό που προκαλεί εντύπωση είναι πως ενώ έχει άσθμα από τα παιδικά του χρόνια
είναι η πρώτη φορά που η κάμερα απαθανατίζει τον πρώην παίκτη της Μάντσεστερ και διεθνή της Αγγλίας να χρησιμοποιεί εισπνευστήρα.

Victoria & David Beckham - Page 4 David15_medium

Ο Μπέκαμ λίγο πριν το τέλος του αγώνας έβηχε έντονα. Εκπρόσωποι της LΑ Galaxy υποστήριξαν ότι ο εισπνευστήρας
χρησιμοποιήθηκε για να βοηθήσει τον Μπέκαμ να καταπολεμήσει τις αλλεργίες του. Ωστόσο, ο προπονητής της ομάδας, Σάιμον Ολιβέιρα,
επιβεβαίωσε ότι πάσχει από άσθμα δηλώνοντας: «Ο Ντέιβιντ υποφέρει από αυτό από μικρό παιδί. Δεν το γνωστοποίησε ποτέ,
ωστόσο αν είναι να εμπνεύσει κι άλλο κόσμο που πάσχει από άσθμα ότι μπορεί να πετύχει σπουδαία πράγματα,
όπως έχουν κάνει κι άλλοι αθλητές στο παρελθόν, τόσο το καλύτερο». Ο Μπέκαμ ακολουθεί συστηματική αγωγή για το άσθμα,
γεγονός που κάνει ακόμη πιο αξιοσημείωτο το πώς το κρατούσε κρυφό τόσα χρόνια.

Παρόλο που έρχεται το τέλος μιας δύσκολής σεζόν με τους LA Galaxy, οι διακοπές του Μπέκαμ θα είναι σύντομες.
Αφού περάσει την Hμέρα των Ευχαριστιών με την οικογένειά του θα ταξιδέψει ως τη Ν. Αφρική ως πρέσβης της Αγγλίας
για το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2018. Τέλη Δεκεμβρίου επιστρέφει ξανά στην Ιταλία για να ξεκινήσει προπονήσεις με τη Μίλαν,
αφού το πρωτάθλημα ξεκινάει τον Ιανουάριο ενώ τον Ιούνιο έπεται συνέχεια με την έναρξη του Παγκόσμιου Κυπέλλου.

http://www.yupi.gr/gossip/c14088/Nteivint_Mpekam.html

83Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Wed Dec 09 2009, 18:20

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Οι Beckhams γιορτάζουν

Victoria & David Beckham - Page 4 Image


Μόλις επέστρεψαν στη Βρετανία ο David και η Victoria Beckham,
βγήκαν έξω για να γιορτάσουν τη νέα συλλογή Denim ρούχων της Posh.

Το ζευγάρι ήταν καλεσμένο σε ένα ιδιωτικό δείπνο,
το οποίο οργάνωσε το περιοδικό «Harper's Bazaar» σε κεντρικό ξενοδοχείο
του Λονδίνου προς τιμήν της νέας κολεξιόν της Victoria.

Το δείπνο, βέβαια, ήταν επίσημο και οι Beckhams έβαλαν τα καλά τους.
Ωστόσο, το κοστούμι του David ήταν λίγο υπερβολικό για δείπνο,
ίσως, χρειάζεται περισσότερες συμβουλές από τη σύζυγό του.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=85587&cid=11

84Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Thu Dec 10 2009, 17:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

H τσαμπουκαλού... Victoria

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Σύμφωνα με τελευταία δημοσιεύματα, η πρώην τραγουδίστρια και νυν σχεδιάστρια μόδας
Victoria Beckham, όταν ήταν μικρή, τσακωνόταν συνέχεια στο σχολειό με συμμαθητές της.

«Κάθε μέρα πάλευα με συμμαθητές μου γιατί με κορόιδευαν. Γι’ αυτό το λόγο απέκτησα σκληρό δέρμα,
μυϊκή δύναμη και ταυτόχρονα σκληρό χαρακτήρα. Ό,τι έχω κάνει σήμερα, το οφείλω στα παιδικά μου χρόνια».

Επίσης, συμπλήρωσε ότι ο λόγος που έχει πετύχει στη δουλεία της και σε ό,τι έχει κάνει,
είναι επειδή δουλεύει πάντα σκληρά και προσπαθεί να είναι όλα στην εντέλεια.

"Είναι έτσι το DNA μου φτιαγμένο… να αντέχω τα πάντα!"

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=85773&cid=11

85Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Thu Dec 10 2009, 18:58

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Victoria φοράει… Victoria

Victoria & David Beckham - Page 4 Victoriamesw230357

Στην χθεσινοβραδινή της εμφάνιση η πρώην τραγουδίστρια
και νυν σχεδιάστρια ρούχων, Victoria Beckham, αποφάσισε
να φορέσει μια τουαλέτα από την προσωπική της συλλογή.

Τα περισσότερα από τα ρούχα που έχει σχεδιάσει είναι εκθαμβωτικά,
αλλά για το συγκεκριμένο δεν ακούστηκαν και τα καλύτερα σχόλια.

Το χαρακτήρισαν περίεργο και οι διακοσμημένοι ώμοι δεν εντυπωσίασαν.
Παρόλα αυτά όλοι τρελάθηκαν για άλλη μια φορά με την εκκεντρική της κόμη!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=85921&cid=11

86Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Fri Dec 18 2009, 23:52

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο εφιάλτης του David Beckham

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Μπορεί η γυναίκα της ζωής του να ήταν πριν από λίγα χρόνια τραγουδίστρια, αλλά σύμφωνα με δηλώσεις
του ο διάσημος ποδοσφαιριστής David Beckham μισεί το τραγούδι! «Είναι το χειρότερό μου, να βρίσκομαι
σε μια παρέα και να αρχίζουμε να τραγουδάμε ή να μου πουν να τραγουδήσω εγώ κάτι, είναι ο εφιάλτης μου!».
Ο David Beckham, σύζυγος της νυν σχεδιάστριας ρούχων Victoria Beckham, δήλωσε επίσης ότι στο γάμο του
Tom Cruise και της Katie Holmes o Tom τραγούδησε ένα τραγούδι για την Katie και του φάνηκε όλο αυτό πολύ
γελοίο. «Μόλις άρχισε να τραγουδάει στη Katie πήγαν να με πιάσουν τα γέλια. Δεν μπορώ να ακούω κάποιον να
τραγουδάει άμα δεν έχει καλό συγχρονισμό, γι’ αυτό αποφεύγω και εγώ να τραγουδάω… μόνο στο μπάνιο!»…

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=88378&cid=11

87Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Sat Dec 19 2009, 03:06

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

spike24 wrote:
H τσαμπουκαλού... Victoria

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Σύμφωνα με τελευταία δημοσιεύματα, η πρώην τραγουδίστρια και νυν σχεδιάστρια μόδας
Victoria Beckham, όταν ήταν μικρή, τσακωνόταν συνέχεια στο σχολειό με συμμαθητές της.

«Κάθε μέρα πάλευα με συμμαθητές μου γιατί με κορόιδευαν. Γι’ αυτό το λόγο απέκτησα σκληρό δέρμα,
μυϊκή δύναμη και ταυτόχρονα σκληρό χαρακτήρα. Ό,τι έχω κάνει σήμερα, το οφείλω στα παιδικά μου χρόνια».

Επίσης, συμπλήρωσε ότι ο λόγος που έχει πετύχει στη δουλεία της και σε ό,τι έχει κάνει,
είναι επειδή δουλεύει πάντα σκληρά και προσπαθεί να είναι όλα στην εντέλεια.

"Είναι έτσι το DNA μου φτιαγμένο… να αντέχω τα πάντα!"

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=85773&cid=11


sklhropetsh :hat

http://WWW.THALIA.COM

88Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Sat Dec 19 2009, 03:07

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

spike24 wrote:
Ο εφιάλτης του David Beckham

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Μπορεί η γυναίκα της ζωής του να ήταν πριν από λίγα χρόνια τραγουδίστρια, αλλά σύμφωνα με δηλώσεις
του ο διάσημος ποδοσφαιριστής David Beckham μισεί το τραγούδι! «Είναι το χειρότερό μου, να βρίσκομαι
σε μια παρέα και να αρχίζουμε να τραγουδάμε ή να μου πουν να τραγουδήσω εγώ κάτι, είναι ο εφιάλτης μου!».
Ο David Beckham, σύζυγος της νυν σχεδιάστριας ρούχων Victoria Beckham, δήλωσε επίσης ότι στο γάμο του
Tom Cruise και της Katie Holmes o Tom τραγούδησε ένα τραγούδι για την Katie και του φάνηκε όλο αυτό πολύ
γελοίο. «Μόλις άρχισε να τραγουδάει στη Katie πήγαν να με πιάσουν τα γέλια. Δεν μπορώ να ακούω κάποιον να
τραγουδάει άμα δεν έχει καλό συγχρονισμό, γι’ αυτό αποφεύγω και εγώ να τραγουδάω… μόνο στο μπάνιο!»…

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=88378&cid=11


eidou h aitia pou stamathse to tragoudi h Vicky Victoria & David Beckham - Page 4 448136 lol!
an tragoudhse pote vevaia :hat Victoria & David Beckham - Page 4 720401

http://WWW.THALIA.COM

89Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Tue Dec 29 2009, 20:14

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το ντεκολτέ της Victoria Beckham σε πρώτο πλάνο

Victoria & David Beckham - Page 4 Article-0-07B509E8000005DC-518_468x709

Οι φωτογραφία είναι από πρόσφατη έξοδο του ζεύγους Beckham στο Λονδίνο. Η Victoria και ο David επισκέφθηκαν
ένα από τα εστιατόρια του φίλου τους Gordon Ramsey στο Τσέλσι. Η κυρία Beckham πραγματοποίησε μία από τις
ωραιότερες εμφανίσεις της, φορώντας ένα σακάκι χωρίς να έχει τίποτε από μέσα και βέβαια το ντεκολτέ να αφήνει λίγα
πράγματα στη φαντασία.Λίγες ώρες αργότερα ο David θα αναχωρούσε για το Μιλάνο, όπου θα ενσωματωθεί και πάλι στη
Μίλαν, με την οποία αναμένεται να κάνει το ντεμπούτο του στις 6 Ιανουαρίου στο ιταλικό πρωτάθλημα κόντρα στην Τζένοα.

http://www.gossip-tv.gr/story/22622/ntekolte-tes-victoria-beckham-se-proto-plano

90Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Sat Jan 02 2010, 05:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Beckham και το μπουλντόγκ!

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Όταν έχεις εκατομμύρια στην τράπεζα, αρκετά σπίτια και πολύ δόξα, τι σου λείπει;
Ένα σκυλάκι! Ο λόγος για την πρώην τραγουδίστρια και νυν σχεδιάστρια μόδας,
Victoria Beckham, η οποία έκανε δώρο στο σύζυγό της για τα Χριστούγεννα ένα
κουταβάκι αξίας 2 χιλιάδων δολαρίων! Ο διάσημος ποδοσφαιριστής David Beckham,
σύμφωνα με δημοσιεύματα, ξετρελάθηκε με το δώρο της συζύγου του. Το κουταβάκι
είναι ένα μπουλντόγκ σπάνιας ράτσας και ζει το πολύ μέχρι έξι χρόνια.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=91688&cid=11

91Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Tue Jan 12 2010, 03:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Δεν έχει χρόνο ούτε να αλλάξει σορτσάκι

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Θέαμα σε όλα τα επίπεδα πρόσφερε ο Ντέιβιντ Μπέκαμ στο χθεσινό παιχνίδι της Μίλαν με αντίπαλο τη Γιουβέντους,
στο στάδιο του Τορίνο, για το πρωτάθλημα της Serie-A. Ο 34χρονος Βρετανός ποδοσφαιριστής αποφάσισε κατά τη
διάρκεια της αναμέτρησης να αλλάξει το σορτσάκι που φορούσε, χαρίζοντας δευτερόλεπτα απόλαυσης σε όσες
γυναίκες έτυχε να παρακολουθούν το συγκεκριμένο αγώνα. Για την ιστορία η Μίλαν κέρδισε εκτός έδρας με 3-0…

Victoria & David Beckham - Page 4 Beckama_Soirts_mesa_1346

Victoria & David Beckham - Page 4 Beckama_Soirts_mesa_b_3457

Victoria & David Beckham - Page 4 Beckama_Soirts_mesa_c_336

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=94219&cid=11

92Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Tue Jan 12 2010, 03:15

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

tosh biasynh pia??? Victoria & David Beckham - Page 4 720401
toxei kapsei kai aytos o poor Laughing

https://www.youtube.com/thalyfangreece

93Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Tue Jan 12 2010, 03:28

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

ti allo tha dw Shocked

94Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Tue Jan 12 2010, 07:12

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

SSSSSSSSS TA LOGIA EINAI PERITTA Victoria & David Beckham - Page 4 39680

95Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Fri Jan 15 2010, 08:14

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τι και αν τους χωρίζει η απόσταση;

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Mπορεί ο διάσημος ποδοσφαιριστής David Beckham να βρίσκεται συνεχώς στο Μιλάνο, ωστόσο δεν παύει
να βοηθά τα τρία του παιδιά στα μαθήματά τους. Σύμφωνα με πληροφορίες, μιλά κάθε μέρα μαζί τους μέσω
internet, ενώ πολλές φορές τους λύνει και τις ασκήσεις των μαθηματικών! Η σύζυγος του ποδοσφαιριστή,
Victoria, δήλωσε ότι αυτός βοηθά τα παιδιά τους, και ιδιαίτερα τον επτάχρονο Cruz, να διαβάσουν μέσω
Skype.Επίσης, πρόσθεσε ότι και η ίδια αυτό τον καιρό τούς βοηθά στις εργασίες τους, ενώ κάθονται μέχρι
αργά το βράδυ, προκειμένου αυτά να έχουν διαβάσει άψογα τα σχολικά τους μαθήματα.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=95224&cid=11

96Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Sat Jan 23 2010, 22:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τό 'πε και τό 'κανε ο David Beckham

Victoria & David Beckham - Page 4 Image

Ο άσσος της Milan, David Beckham, είχε δηλώσει πως με αφορμή την επιστροφή
του στο Μιλάνο θα ξεκινήσει μαθήματα μαγειρικής και θα μάθει να κάνει εκπληκτικά
μακαρόνια.Δεν έμεινε στα λόγια, λοιπόν, αλλά πήρε μαζί την γυναίκα του Victoria,
φόρεσαν τις ποδιές τους και στρώθηκαν στο μαγείρεμα.Ο φακός τούς «έπιασε» την
ώρα που έβγαιναν από το μάθημα μαγειρικής, ο David κρατούσε τα απαραίτητα
αξεσουάρ ενός σεφ, ποδιά και καπέλο, ενώ η Victoria ήταν πιο ντροπαλή. Λέτε η
"Posh" να θεωρεί ντροπή την μαγειρική; Μάθε τέχνη και άσ' τηνε... Victoria!

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=98116&cid=11

97Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Wed Mar 17 2010, 03:37

IroGrecia


TD Aventurero Member

Νεκρός ο πρώην της Victoria Beckham!


Το Hollywood (κι εμείς) δεν θυμάται καν την ύπαρξη της σχέσης τους. Ωστόσο, ο ξαφνικός θάνατος του 38χρονου ηθοποιού Corey Haim, θύμισε σε όλους ότι κάποτε είχε σχέση με την Victoria Beckham (όταν εκείνη λεγόταν ακόμη Victoria Adams). Οι δυο τους είχαν ένα σύντομο ειδύλλιο το 1995 το οποίο ήταν αρκετό, ώστε τα νέα του θανάτου του από υπερβολική δόση αντικαταθλιπτικών φαρμάκων, να προκαλέσει σοκ στην 35χρονη Victoria.
Άτομο του στενού της περιβάλλοντος αναφέρει: «Η Victoria δεν είχε καμία επαφή με τον Corey για χρόνια, αλλά σοκαρίστηκε πολύ όταν έμαθε το θάνατό του, και μάλιστα κάτω από αυτές τις συνθήκες». Ο ηθοποιός βρέθηκε νεκρός στο διαμέρισμά του στο Los Angeles, όπου έμενε με τη μητέρα του, η οποία «πάλευε» με τον καρκίνο του στήθους. Ο ίδιος είχε στο παρελθόν παραδεχτεί τον εθισμό του στην κοκαΐνη και τα αντικαταθλιπτικά φάρμακα.

Φίλοι και συνάδελφοί του εξέφρασαν τη θλίψη τους, αλλά και το θυμό τους που όλοι αυτοί που πενθούν τώρα, δεν του έδιναν σημασία όσο ήταν ζωντανός. «Στη βιομηχανία του Hollywood συμπεριφερόμαστε στους ανθρώπους σαν να είναι παιδιά και όταν συνειδητοποιούμε ότι δεν είναι πια εμπορικοί, τους παρατάμε», δήλωσε ο συμπρωταγωνιστής του στο «Lost Boys» και καλύτερός του φίλος, Corey Feldman, στο «The Larry King Show».

Να σημειώσουμε ότι τις εβδομάδες πριν από τον θάνατό του, ο ηθοποιός έβγαινε με την παρουσιάστρια, Daisy de la Hoya. Για την ακρίβεια, το πρώτο τους επίσημο ραντεβού ήταν δύο εβδομάδες πριν βρεθεί νεκρός. Οι φίλοι του, ωστόσο, ανέφεραν ότι έφυγε «μόνος».

98Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Wed Mar 17 2010, 03:37

IroGrecia


TD Aventurero Member

Η στενοχώρια του Beckham


Βαρύ θα είναι το κλίμα στο σπιτικό των Bekchams. Από τη μία, η Victoria θρηνεί τον αδικοχαμένο πρώην της, Corey Haim, ενώ ο David είναι απαρηγόρητος που θα χάσει το Μουντιάλ που θα λάβει χώρα σε λιγότερο από 3 μήνες στη Νότια Αφρική.

Ο βρετανός άσος του ποδοσφαίρου τραυματίστηκε την Κυριακή όταν έπαιζε με την ομάδα του, AC Milan ενάντια στην Chievo Verona, την οποία και κέρδισαν. Δυστυχώς, στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα, ο 34χρονος πρώην αρχηγός της αγγλικής ομάδας ποδοσφαίρου τραυματίστηκε

Σύμφωνα με το Associated Press, ο Beckham έφυγε από το ξενοδοχείο που διέμενε στο Μιλάνο με πατερίτσες και κατευθύνθηκε προς το αεροδρόμιο για να μεταβεί στη Φιλανδία. Εκεί, θα χειρουργηθεί αύριο το πρωί από έναν ειδικό χειρουργό, ο οποίος θα προσπαθήσει να αποκαταστήσει άμεσα τη βλάβη στον Αχίλλειο τένοντα όπου και τραυματίστηκε ο διεθνής άσος.

Όπως όλα δείχνουν δεν πρόκειται να προλάβει το παγκόσμιο κύπελο ποδοσφαίρου, και για αυτό το λόγο τα έχει βάψει μαύρα…

99Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Wed Mar 17 2010, 03:38

IroGrecia


TD Aventurero Member

Αφήνει το ποδόσφαιρο για τη μαγειρική!


Ξεκίνησε ως ποδοσφαιριστής, έγινε μοντέλο και όπως όλα δείχνουν πολύ σύντομα θα προσθέσει στο βιογραφικό του την ιδιότητα του σεφ! Ο λόγος για τον David Beckham που ξεκίνησε πριν από λίγες μέρες εντατικά μαθήματα μαγειρικής!
Ο Beckham που πρόσφατα πρωταγωνίστησε στην καμπάνια εσωρούχων του Armani, αυτή την περίοδο παίζει στην ιταλική Milan, και είναι αποφασισμένος να εκμεταλλευτεί την επιστροφή του στην Ευρώπη, εισχωρώντας όσο περισσότερο μπορεί στην ιταλική κουλτούρα.

Αυτές οι σκέψεις τον οδήγησαν στην απόφαση να εντρυφήσει στα κλασικά ιταλικά πιάτα. Μάλιστα, όπως δήλωσε δεν θα το κάνει για χόμπι. Θέλει να εξειδικευθεί στις συνταγές που αφορούν στα μακαρόνια και να δώσει εξετάσεις στον διάσημο σεφ Gordon Ramsay.

O Beckham σε συνέντευξη που έδε στη Daily Mirror, δήλωσε : «είμαι πραγματικά ενθουσιασμένος με την απόφασή μου. Το μάθημα διαρκεί 120 ώρες, οι οποίες δεν περιλαμβάνουν μόνο θεωρία αλλά και πολλή πρακτική! Είναι κάτι που ήθελα να κάνω από μικρός και τώρα έχω επιτέλους την ευκαιρία να το κάνω στο πιο κατάλληλο μέρος του πλανήτη. Είμαι λάτρης της μακαρονάδας και ανυπομονώ να τελειοποιηθώ για να μπορώ να μαγειρεύω στη γυναίκα και τα παιδιά μου. Στην αρχή ήταν κάτι που απλά το ήθελα πολύ. Τώρα νιώθω ότι έχω παθιαστεί. Ξέρω πολλούς άντρες που γνωρίζουν να μαγειρεύουν φανταστικά, και αυτό ήταν κάτι που ζήλευα. Τώρα πια όμως, είμαι κι εγώ σαν κι αυτούς. Μπορώ να σας φτιάξω όποια μακαρονάδα μου ζητήσετε!».

100Victoria & David Beckham - Page 4 Empty Re: Victoria & David Beckham Wed Mar 17 2010, 20:27

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Συγκλόνισε ο τραυματισμός του Μπέκαμ

Victoria & David Beckham - Page 4 BeckhamMilanRE2_608x325

Victoria & David Beckham - Page 4 David-Beckham-001

Ο Ντέιβιντ Μπέκαμ είναι εξαιρετικά δύσκολο, έως... απίθανο, να μπορέσει να προλάβει τους
αγώνες του Μουντιάλ, με την εθνική Αγγλίας, το καλοκαίρι στα γήπεδα της Νότιας Αφρικής.
Ο Αγγλος σούπερ σταρ αποχώρησε τραυματίας από το παιχνίδι της Μίλαν κόντρα στη Κιέβο
(1-0) και οι πρώτες εκτιμήσεις κάνουν λόγο για ρήξη αχίλλειου τένοντα!

«Για να αρχίσει να κλωτσάει και να παίζει χαλαρά ποδόσφαιρο θα περάσουν τρεις μήνες. Για να
μπορέσει να αυξήσει ρυθμούς και να παίξει σε υψηλό επίπεδο θα χρειαστεί μεγαλύτερο διάστημα»,
δήλωσε ο Φινλανδός ειδικός γιατρός, σε τέτοιου είδους τραυματισμούς, Σακάρι Οράβα, ο
οποίος αναμένεται σήμερα να αναλάβει την χειρουργική επέμβαση του Μπέκαμ στο Ελσίνκι.

Victoria & David Beckham - Page 4 David-beckham-achilles-injury-milan-86251d2d25481ca8_large

Στην «ταχεία και πλήρη αποκατάστασή του» από τη ρήξη του αχίλλειου τένοντα του αριστερού του
ποδιού ελπίζει ο Ντέιβιντ Μπέκαμ του οποίου η καριέρα στην εθνική Αγγλίας έλαβε ουσιαστικά
τέλος. «Είμαι αναστατωμένος αλλά θέλω να σας ευχαριστήσω για τα μηνύματα συμπαράστασης.
Ελπίζω σε ταχεία και πλήρη αποκατάσταση», υποστήριξε σε ανακοίνωσή του το διασημότερο προϊόν
του αγγλικού ποδοσφαίρου πριν από τη χθεσινή επιτυχημένη εγχείρησή του από τον κορυφαίο σε
τέτοιες περιπτώσεις καθηγητή ορθοπεδικής και τραυματολογίας δρ Σακάρι Οράβα στη Φινλανδία.

Χρησιμοποιώντας το ιδιωτικό τζετ του Ιταλού πρωθυπουργού και προέδρου της Μίλαν Σίλβιο
Μπερλουσκόνι, ο Άγγλος σούπερ σταρ αφίχθη στο αεροδρόμιο της πόλης Τούρκου στα νοτιοδυτικά
της Φινλανδίας συνοδευόμενος από τον πατέρα του και κατευθύνθηκε αμέσως στο νοσοκομείο
όπου γνώρισε την αποθέωση από εκατοντάδες θαυμαστές του που τον ανέμεναν για πολλές ώρες!

Victoria & David Beckham - Page 4 0208061755085

Αν και αρχικά ο δρ Οράβα είχε αφήσει μία χαραμάδα ελπίδας ότι ο Μπέκαμ ίσως καταφέρει να
αγωνιστεί στο Μουντιάλ, μετά την εγχείρηση απέκλεισε αυτό το ενδεχόμενο: «Η αποκατάστασή
του θα χρειαστεί πολύ καιρό», είπε σημειώνοντας πως το εγχειρισμένο πόδι θα παραμείνει
σε νάρθηκα για έξι με οκτώ εβδομάδες. Όνειρο του Ντέιβιντ Μπέκαμ ήταν να γίνει ο πρώτος
Άγγλος ποδοσφαιριστής που θα έχει αγωνιστεί σε τέσσερις τελικές φάσεις Παγκοσμίου Κυπέλλου.

ΠΗΓΗ: Ta Nea

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum