Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Kwnstantinos Argyros

+4
Promiscuous
spike24
Rosalinda
john@kos
8 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

1Kwnstantinos Argyros Empty Kwnstantinos Argyros Wed May 05 2010, 23:21

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member




neo song

2Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed May 05 2010, 23:29

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ FAME STORY....
Kwnstantinos Argyros 818163

3Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed May 05 2010, 23:32

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Poly wraio einai Kwnstantinos Argyros 68461
Thanks Johnako m Kwnstantinos Argyros 219185

4Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Mon Jun 14 2010, 15:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πού Βγαίνω : Κωνσταντίνος Αργυρός
Ρωτάμε τους διάσημους να μας πουν πού συχνάζουν - και μας λένε!


Kwnstantinos Argyros A64e7568e0bb693b51b0b18db007feec


Στο βιογραφικό του, μετά τις συνεργασίες με την Άννα Βίσση, τον Νίκο Κουρκούλη, τη Νατάσα
Θεοδωρίδου, την Κέλλυ Κελεκίδου, τον Γιώργο Γιαννιά, τον Χρήστο Μενιδιάτη, έρχεται να
προστεθεί ακόμη μια επιτυχημένη σεζόν με τον Νίκο Βέρτη στο Κέντρο Αθηνών, όπου πριν από
λίγες εβδομάδες ολοκληρώθηκαν οι εμφανίσεις του ύστερα από 13 ολόκληρους μήνες! Αυτό
το διάστημα ο Κωνσταντίνος Αργυρός εκτός απ' την προώθηση του νέου του τραγουδιού, ετοι-
μάζει πυρετωδώς το νέο του CD που θα κυκλοφορήσει το φθινόπωρο! Ποιες είναι οι αγαπημένες
συνήθειες και τα αγαπημένα στέκια του Κωνσταντίνου;


Πίστες, μουσικές σκηνές ή συναυλίες; Τι είδες πρόσφατα που σου άρεσε;

Δεν θα ξεχωρίσω κάτι απ' τα παραπάνω γιατί ο κάθε χώρος έχει και το δικό του στιλ, και στον
καθένα μπορείς να παρουσιάσεις κάτι διαφορετικό! Πρόσφατα, επισκέφτηκα το Thalassa,
όπου εμφανίζεται η Δέσποινα Βανδή, και μου άρεσε αυτό που παρουσιάζει. Η τελευταία συναυλία
που παρακολούθησα ήταν πέρσι που πήγα στον Κάρλος Σαντάνα, που θαυμάζω από μικρός!

Έχεις κάποιο μαγαζί-στέκι; Ποιο είναι το standard μέρος για καφέ με την παρέα σου;

Συχνάζω στα Βριλήσσια στο Butcher, θεωρώ ότι είναι πολύ ωραίος χώρος στην
πλατεία Βριλησσίων αλλά αγαπημένο μέρος είναι και η Μαρίνα του Φλοίσ-
βου, μου αρέσει πολύ γιατί μου θυμίζει κάτι από Λευκάδα, όπου και κατάγομαι.

Τι εστιατόρια επιλέγεις συνήθως και ποιο είναι το αγαπημένο σου;

Δεν έχω κάποια προτίμηση σε κάποια κουζίνα, μου αρέσει το καλό φαγητό με καλή παρέα!

Πόσο συχνά πας σινεμά; Ποια ταινία είδες τελευταία; Ποιου star δεν χάνεις ταινία;

Το τελευταίο διάστημα πηγαίνω αρκετά συχνά σινεμά, η τελευταία ταινία που είδα ήταν
το «Robin Ηood», όσο για τον αγαπημένο μου ηθοποιό είναι ο Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ.

Χρόνος για θέατρο; Τι είδους παραστάσεις επιλέγεις
συνήθως; Ποια είδες πρόσφατα και σε συγκλόνισε;


Μου αρέσει πολύ το θέατρο και προσπαθώ κάθε χρόνο να παρακολουθήσω όσες περισσό-
τερες παραστάσεις μπορώ, αν και εφόσον έχω ελεύθερο χρόνο! Προτιμώ το δράμα
αλλά και τα μιούζικαλ! Πρόσφατα παρακολούθησα το μιούζικαλ με τη Μαρινέλλα και
ενθουσιάστηκα, αλλά και την παράσταση που ανέβασε ο πατέρας μου στο σχολείο
που διδάσκει και είναι υπεύθυνος της θεατρικής ομάδας. Φέτος, ανέβασε «Το Σπίτι της
Μπερνάρντα Άλμπα» βασισμένο στο βιβλίο του Φεντερίκο Γκαρθία Λόρκα — οι μικροί
πρωταγωνιστές με συγκίνησαν με τις ερμηνείες τους!

http://www.yupi.gr/events/c18877/Poy_Bgainw:_Kwnstantinos_Argyros.html

5Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Tue Jun 15 2010, 01:12

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

allos enas akyros jay Kwnstantinos Argyros 720401

6Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Thu Jul 08 2010, 02:25

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Backstage στη φωτογράφιση του Κωνσταντίνου Αργυρού

Kwnstantinos Argyros Argiros3


Στον φωτογραφικό φακό της Ιωάννας Τζετζούμη αφέθηκε ο Κωνσταντίνος Αργυρός, για τις
ανάγκες της φωτογράφισης για τον νέο του δίσκο που θα κυκλοφορήσει το Φθινόπωρο
απ' την Universal Music. Ο νεαρός τραγουδιστής, με το νέο του τραγούδι «Ερωτευμένος
και τρελός» να είναι ένα απ' τα αγαπημένα των ραδιοφωνικών παραγωγών όλης της χώρας
φωτογραφήθηκε σε διαφορετικά μέρη στην Ανάβυσσο και το αποτέλεσμα είναι πολύ ενδια-
φέρον ! Το styling ανέλαβε η Άννα Ζιαζιά ενώ το grooming η Χρύσα Μακρή!


Kwnstantinos Argyros Argiros1

Kwnstantinos Argyros Argiros2


http://tralala.gr/index.php/mousika-nea/item/4750-argiros-backstage

7Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Thu Jul 08 2010, 04:27

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

xestikame

8Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Thu Jul 08 2010, 04:45

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

wraio paidi Kwnstantinos Argyros 68461

9Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Sat Aug 07 2010, 14:39

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΤΟ ROMEO!

Kwnstantinos Argyros Konstantinos+Argiros_Romeo+2


Το φετινό καλοκαίρι βρίσκει τον Κωνσταντίνο Αργυρό στο ROMEO με την νέα του επι-
τυχία «Ερωτευμένος και τρελός» να ξεσηκώνει και τους πιο απαιτητικούς ακροατές!

Ο νεαρός καλλιτέχνης ύστερα από έναν πολύ επιτυχημένο χειμώνα με τον Νίκο Βέρτη
στο Κέντρο Αθηνών με εμφανίσεις που διήρκησαν 13 μήνες, από τις 23 Ιουλίου
εμφανίζεται στο Romeo της παραλιακής μαζί με τον Πάνο Καλλίδη και την Χριστίνα
Κολέτσα σε ένα πρόγραμμα για όλα τα γούστα. Με το νέο του τραγούδι δια χειρός
Παναγιώτη Μπρακούλια και Δημήτρη Τσάφα, ο Κωνσταντίνος Αργυρός κάθε βράδυ δη-
λώνει «Ερωτευμένος και τρελός» στο Romeo , ενώ αυτή την περίοδο παράλληλα με
τις εμφανίσεις του ηχογραφεί και τα τραγούδια που θα περιλαμβάνονται στην νέα του
δισκογραφική δουλειά που θα κυκλοφορήσει το φθινόπωρο από την Universal Music.

Kwnstantinos Argyros Konstantinos+Argiros_Romeo+1


http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/romeo.html

10Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Mon Aug 09 2010, 18:21

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ωραίος Romeos!

Kwnstantinos Argyros Image


Τον μάθαμε από το «Fame Story», αλλά δεν τον ξεχάσαμε σε χρόνο dt όπως συνέβη με πολλούς πρώην συμπαίκτες του. Κάνοντας προσεκτικά βήματα και καλές συνεργασίες ο Κωνσταντίνος Αργυρός είναι ακόμα εδώ (κι αυτό το καλοκαίρι!) και τραγουδάει το σουξέ του «Ερωτευμένος και τρελός» στην πίστα του Romeo μαζί με τον Πάνο Καλίδη και τη Χριστίνα Κολέτσα.

Ο γνωστός τραγουδιστής (που μαζί με τα αδέρφια του είναι τα πρώτα τρίδυμα που γεννήθηκαν στην Ελλάδα με τη μέθοδο της τεχνητής γονιμοποίησης!) παραχώρησε μια συνέντευξη στο ένθετο Piazza της εφημερίδας Veto, όπου μίλησε μεταξύ άλλων για τον έρωτα, τις γυναίκες, το γυμνό και τα ακραία σκηνικά με τις θαυμάστριες του.

-Ο κόσμος σε έμαθε αρχικά από ένα talent show. Με πιο έμπειρο μάτι πια θεωρείς ότι η συμμετοχή σου σε βοήθησε καλλιτεχνικά ;

Δεν έχω αρνηθεί ποτέ την βοήθεια που μου πρόσφερε η συμμετοχή μου στο Fame Story 3. Εκτός απ’ την αναγνωσιμότητα έκανα και γνωριμίες με ανθρώπους, οι οποίοι στην πορεία πίστεψαν σε μένα. Δεν ξέρω πως θα ήταν αν δεν είχα συμμετάσχει στο παιχνίδι. Σίγουρα όμως τo Fame Story ήταν ξεχωριστή εμπειρία.

-Πως κυλάει η συνεργασία σου στο «Romeo» με τον Πάνο Καλίδη και τη Χριστίνα Κολέτσα; Υπάρχει καλό κλίμα και στα καμαρίνια ή μόλις σβήνουν τα φώτα ξεκινούν οι κόντρες;

Σφαζόμαστε καθημερινά (γέλια)… Πλάκα κάνω! Μπορεί να ακούγεται τετριμμένο όμως στο Romeo όντως περνάμε πολύ καλά! Ο Πάνος και η Χριστίνα είναι και οι δυο άνθρωποι με χιούμορ, το οποίο είναι για μένα σημαντικό στις συνεργασίες, αλλά και στις φιλίες μου.

-Πως αντέχεις να τραγουδάς κάθε βράδυ με μία από τις πιο σέξι ελληνίδες τραγουδίστριες, τη Χριστίνα Κολέτσα, και να μην τη φλερτάρεις;

(Γέλια). Αναμφισβήτητα η Χριστίνα είναι μια πολύ ωραία κοπέλα και περνάμε καλά μαζί τόσο στα καμαρίνια όσο και στην πίστα. Δε συνηθίζω όμως να φλερτάρω με ανθρώπους που συνεργάζομαι.

-Το τραγούδι σου «Ερωτευμένος και τρελός» έχει σημειώσει πολύ καλή πορεία στα charts. Πόσες φορές στη ζωή σου μέχρι τώρα έχεις νιώσει να τρελαίνεσαι από έρωτα;

Ερωτευμένος έχω νιώσει πολλές φορές και τρελός ακόμη περισσότερες αφού όπως ξέρεις, οι επτανήσιοι κουβαλάμε μεγάλη δόση τρέλας. Τώρα, συνδυαστικά «ερωτευμένος και τρελός» έχω νιώσει μόνο μια φορά στην ζωή μου μέχρι τώρα. Στο Romeo πάντως δηλώνω «ερωτευμένος και τρελός» κάθε βράδυ και μου αρέσει πολύ. Το εν λόγω τραγούδι των Παναγιώτη Μπρακούλια και Δημήτρη Τσάφα θα ενταχθεί και στο νέο δίσκο μου που θα κυκλοφορήσει το φθινόπωρο από τη Universal.

-Κρατάς τα φώτα μακριά από την προσωπική σου ζωή. Θέλεις να φαίνεσαι ελεύθερος στα μάτια των fans ή απλά δεν κάνεις μακροχρόνιες σχέσεις;

Έχω επιλέξει ως στάση ζωής να μην δίνω δικαιώματα για τις σχέσεις μου γενικά. Αυτό δεν συμβαίνει λόγω των fans. Απλώς θέλω ο κόσμος να με μάθει μέσα από την δουλειά μου, όχι μέσα από τις σχέσεις μου!

-Τι είναι αυτό που κοιτάς πρώτα σε μια γυναίκα και τι μπορεί να σε ξενερώσει αμέσως;

Μου αρέσει ο τρόπος που κινείται, ο αέρας της. Θέλω η σύντροφος μου να έχει δυναμική προσωπικότητα και να είναι ευγενική. Μπορεί να με ξενερώσει ένα περίεργο υφάκι καθώς κι ένα αναγνωριστικό τηλεφώνημα ελέγχου. Εκεί γίνομαι «ταύρος εν υαλοπωλείο».

-Έχεις μεγάλο γκελ και στις μικρές ηλικίες, ειδικά στα κοριτσάκια. Χάνουν καμιά φορά τον έλεγχο στην προσπάθεια τους να σου εκφράσουν τον θαυμασμό τους;

Σίγουρα συμβαίνουν διάφορα ευτράπελα τα οποίαπροσπαθώ να αντιμετωπίζω με χιούμορ και θετική διάθεση. Η αγάπη του κόσμου πάντως είναι η κύρια πηγή δύναμης για εμάς τους καλλιτέχνες!

-Ποιο είναι το πιο εξωφρενικό περιστατικό που σου έχει συμβεί με θαυμάστρια;

Πρόσφατα μια κοπέλα γύρω στα 23 ήρθε στο καμαρίνι και μου έδειξε ένα τατουάζ που είχε κάνει στον αυχένα της με τα αρχικά του ονόματος μου. Δεν σου κρύβω ότι ένιωσα πολύ αμήχανα.

-Στεναχωριέσαι που αυτή τη στιγμή πολλοί συνάδελφοι σου ψάχνουν για δουλειά;

Σίγουρα είναι αγχωτικό αυτό που συμβαίνει. Δεν ξέρει κανείς τι του ξημερώνει. Όχι μόνο στο δικό μου επάγγελμα. Σε όλες τις δουλειές. Νομίζω πως θέλει υπομονή και όλα θα αλλάξουν. Αρκεί να είμαστε αισιόδοξοι.

-Θα μπορούσες να κάνεις άλλη δουλειά πέρα από αυτή του τραγουδιστή;

Όταν τελείωσα το σχολείο έδωσα πανελλήνιες και μπήκα στην Νοσηλευτική με στόχο να δώσω στη συνέχεια κατατακτήριες για την Ιατρική. Τελικά με κέρδισε το τραγούδι.

-Είναι γνωστό πως είσαι τρίδυμος. Πως είναι σήμερα οι σχέσεις σου με τον αδελφό και την αδελφή σου; Τι, απ’ αυτά που κάνατε οι τρεις σαν πιτσιρίκια συνεχίζετε να κάνετε και σήμερα με την ίδια ευχαρίστηση;

Είμαστε τα πρώτα τρίδυμα στην Ελλάδα με την μέθοδο της εξωσωματικής γονιμοποίησης. Δεν θα μπορούσα να σου πω ότι μοιάζουμε πολύ σαν χαρακτήρες. Το αντίθετο μάλιστα. Είμαστε εντελώς διαφορετικές προσωπικότητες. Παρ’ όλα αυτά περνάμε αρκετό χρόνο μαζί. Βέβαια ο καθένας έχει το πρόγραμμα του. Στην εφηβεία μας αρχίσαμε να βγαίνουμε παρέα στα καφέ της περιοχής μας κι αυτό είναι κάτι που ευχαριστιόμαστε να κάνουμε και σήμερα.

-Σε ποια από τα πρόσωπα του καλλιτεχνικού χώρου με τα οποία έχεις συνεργαστεί αισθάνεσαι ότι οφείλεις ένα μεγάλο ευχαριστώ, και γιατί;

Οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Άννα Βίσση για την πρώτη μου συνεργασία στην πίστα αμέσως μετά το παιχνίδι στον Νίκο Κουρκούλη απ’ τον οποίο έμαθα πολλά πράγματα για την δουλειά μας που με βοήθησαν μετέπειτα. Ο Νίκος είναι μεγάλος καλλιτέχνης.

-«X-Factor» VS «Greek Idol». Σε ποιο talent show θα δήλωνες συμμετοχή αν έπρεπε να επιλέξεις να ξεκινήσεις από κάπου σήμερα την καριέρα σου, και γιατί;

Και τα δύο τα παρακολούθησα όσο μπορούσα. Άλλωστε και στα δύο πολλοί απ’ τους συμμετέχοντες ήταν φίλοι και πρώην συνεργάτες. Νομίζω όμως ότι το Greek Idol θα μου ταίριαζε περισσότερο έτσι όπως το είδα. Η δομή του show μου άρεσε πιο πολύ. Άλλωστε δηλώνω και fan της Ρούλας Κορομηλά.

-Θα έκανες γυμνό για μια προκλητική φωτογράφηση περιοδικού ή για ένα extreme video clip;

Μου έχει γίνει στο παρελθόν πρόταση για γυμνό αλλά δεν μου άρεσε καθόλου η ιδέα. Αν επρόκειτο για φωτογράφιση με κοινωνικό μήνυμα πχ το aids θα το έκανα μόνο αν το αποτέλεσμα ήταν καλλιτεχνικό!

Σε video clip τώρα, αν το γυμνό concept δεν ήταν προσβλητικό για την προσωπικότητα μου ίσως και να το έκανα, αλλά πάντα με μέτρο.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=162967&cid=11

11Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Mon Aug 09 2010, 18:29

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Wraio agori Kwnstantinos Argyros 21575

12Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 04:28

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Eisai Oti Na 'Nai" / Konstantinos Argiros (HQ - New Song 2010)

13Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 09:07

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

poso xronwn einai autos pano?

14Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 17:52

spike24

spike24
TD Aventurero Member

ProExciter wrote:poso xronwn einai autos pano?
Nomizw pws exoume gennithei thn idia xronia Kwnstantinos Argyros 68461
De leme poia omws Kwnstantinos Argyros 919114

15Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 18:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το Χειμώνα με τον Πλούταρχο!

Kwnstantinos Argyros Konstantinos_argiros

O Κωνσταντίνος Αργυρός ετοιμάζεται πυρετωδώς για τις χειμερινές
εμφανίσεις του με τον Γιάννη Πλούταρχο και την Αμαρυλλίς στο
COSMOStage (Πρώην Εναστρον) που θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 14 Οκτωβρίου.

Αυτή την περίοδο ο Κωνσταντίνος Αργυρός εκτός απ' τις εμφανίσεις στο Romeo
που σημειώνουν μεγάλη επιτυχία, βρίσκεται σε πρόβες για τις χειμερινές
εμφανίσεις αλλά και στο στούντιο ολοκληρώνοντας την ηχογράφηση για το νέο
του cd, δείγμα του οποίου θα ακούσουμε σε λίγες ημέρες στα ραδιόφωνα.

http://panoramapress.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=3716:tv-news-konstantinos-argyros-ploutarxos&catid=4:tv-news&Itemid=4

16Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 21:08

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

a 25 einai mono? Suspect

17Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 22:09

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Nomizw pws einai to '86 gennimenos kai an 8umamai kala Aprilio....
Tha to psaksw kai 8a ma8w...

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

18Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 22:15

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

pou tis 8ymasai tetoies leptomereis? Kwnstantinos Argyros 687913

19Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 22:19

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Den eimai sigouros an 8umamai kala!
Nomizw oti mperdeuomai me enan allo....


Tha to spaksw meta!

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

20Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Wed Sep 29 2010, 22:27

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

21 Maiou einai gennhmenos alla etos den briskw!

Pantos sto mhna epesa konta!

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

21Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Thu Sep 30 2010, 00:15

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Episis, o Kwn/nos me ta 2 aderfia t, einai ta prwta tridyma pou gennithikan apo ekswswmatikh gonimopoihsh sthn Ellada Surprised

22Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Thu Sep 30 2010, 15:37

mpiskotakiiiii

mpiskotakiiiii
TD Amor Member

kouklos einai

23Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Fri Nov 19 2010, 19:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Κωνσταντίνος Αργυρός : «Έχω Πάθει Πλάκα Με Την Αμαρυλλίδα»
Kwnstantinos Argyros 689edcd6fb96d9df74e273e893c9f145


Ο Κωνσταντίνος Αργυρός μίλησε στο «Super Star» της Χριστίνας Λαμπίρη για την οικογένειά του, την Αμαρυλλίς με
την οποία συνεργάζεται στο «CosmosStage» στο πλευρό του Γιάννη Πλούταρχου αλλά και για τον Νίκο Μουρατίδη.

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός και τα αδέρφια του ήταν τα πρώτα τρίδυμα που γεννήθηκαν με εξωσωματική στην
Ελλάδα: «Είμαστε μια τρομερά δεμένη οικογένεια. Η συνέντευξη της μητέρας μου έδωσε κουράγιο σε πολλές
οικογένειες. Έρχονται άνθρωποι στο καμαρίνια και μου λένε ότι μέσω εκείνης της συνέντευξης μπήκαν
στη διαδικασία να κάνουν οικογένεια. Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από αυτό. Συγκινούμαι πάρα πολύ».

Για την Αμαρυλλίς και το «Just the 2 Of Us»: «Έχω πάθει πλάκα με την Αμαρυλλίδα. Φωνάρα
και ωραία γυναίκα. Μου αρέσει στο “Just the 2 Of Us” όλη αυτή η διαδικασία με τα παιδιά».

Όταν ο νεαρός τραγουδιστής σε ηλικία 18 ετών ήταν στο «Fame Story», ο Νίκος Μουρατίδης ήταν
στην κριτική επιτροπή. Λίγα χρόνια μετά, ποια είναι η γνώμη του Κωνσταντίνου για τον αυστηρό
κριτή; «Τον αγαπώ πολύ. Μ’ αρέσει αυτό που κάνει, ξέρει από μουσική. Είναι από τους ανθρώπους
της μουσικής που ξέρουν τι κάνουν. Καλά κάνει και είναι αυστηρός, σημασία έχει ο τρόπος».

http://www.yupi.gr/gossip/c23217/Kwnstantinos_Argyros.html

24Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Fri Nov 19 2010, 19:24

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός στο Super Star / 18.11.2010

25Kwnstantinos Argyros Empty Re: Kwnstantinos Argyros Fri Dec 17 2010, 16:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Κωνσταντίνος Αργυρός και Ράνια Κωστάκη : Δημόσια εμφάνιση

Kwnstantinos Argyros Image


Δημόσια εμφάνιση έκανε ο τραγουδιστής Κωνσταντίνος Αργυρός με την αγαπημένη του, Ράνια
Κωστάκη, στη συνέντευξη Τύπου του Γιάννη Πλούταρχου και του Albano Carrisi, όπου ανακοί-
νωσαν τη συνεργασία τους, αλλά και τη «μετεγγραφή» του Γιάννη Πλούταρχου στην Heaven.

O Κωνσταντίνος Αργυρός βρέθηκε εκεί διότι εμφανίζεται μαζί με τον Γιάννη Πλούταρχο
και την Αμαρυλλίδα, στο νυχτερινό κέντρο «COSMOStage», στην οδό Πειραιώς.

Ποια είναι ακριβώς η Ράνια Κωστάκη δεν θυμάμαι να σας πω, το μόνο που μου έρχεται είναι
πως πριν από κάτι μήνες έκανε πολλή παρέα με τον φρεσκοχωρισμένο Γιάννη Λάτσιο.

Μετά το τέλος της παρουσίασης, που έγινε στο roof garden του Hilton, προσπάθησαν να απομο-
νωθούν σε μια άκρη, για να αποφύγουν όσο ήταν δυνατόν του φωτογράφους και τις κάμερες.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=223081&cid=11

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Kwnstantinos Xristoforou

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum