Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Elli Kokkinou

+9
sylver
kost@s
Promiscuous
spike24
Thaly-Diosa
GEoRGIouS_
mitsosgrthalia
john@kos
*D~A~D*
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 2 of 6]

26Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Apr 03 2009, 01:00

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

to pame ksana dn m arese pantws Laughing

27Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Apr 03 2009, 02:58

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Thaly-Diosa wrote:EGW EIDA APOSPASMA STO STAR ME MAYRO KONTO STENO FOREMA
KAI STH SKHNH ME KOINO TO CLIP. POIA FOTO LES ESY?? POU MPORW NA THN DW? Elli Kokkinou - Page 2 68461

sto msn shmera tha sthn dwsw kai thn mia kai thn allh Wink Razz

http://WWW.THALIA.COM

28Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Mon Apr 06 2009, 06:27

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Έλλη Κοκκίνου
Με τον Αλέξανδρο στο σούπερ μάρκετ



Mπορεί το βράδυ της περασμένης Παρασκευής η Έλλη Κοκκίνου να έκανε πρεμιέρα στο Romeo, φορώντας σέξι δημιουργίες, και να καταχειρο­κροτήθηκε απ' όσους βρίσκονταν εκεί, αλλά το μεσημέρι του Σαββάτου μεταμορφώθηκε ξανά στη μαμά, σύζυγο και νοικοκυρά Έλλη - το ρόλο που έχει λατρέψει από πέρσι.




Με το γιο της Αλέξανδρο, που έχει ήδη συμπληρώσει τους πρώτους δέκα μήνες της ζωής του και χωρίς να συνοδεύε­ται από τη μητέρα της, η τραγουδίστρια, αμακιγιάριστη και με sport casual look, οδήγησε το τζιπ της με προορισμό ένα από τα μεγαλύτερα σούπερ μάρκετ της Άνω Γλυφάδας, που απείχε μερικά χιλιόμετρα μακριά από το σπίτι της οικογέ­νειας Βασιλειάδη. «Δεν σταματούσαν να παίζουν και να γελάνε» λέει υπάλληλος του καταστήματος.



Τα ψώνια με το γιο της είναι μια αγαπημένη συνήθεια της Έλλης, είτε στο σούπερ μάρκετ είτε στα καταστήματα της Γλυφάδας. Το μήνα που προηγήθηκε, επειδή είχε τις πρόβες και γενικότερα την προετοιμασία για την έναρξη των εμφα­νίσεών της στο Romeo, προσπαθούσε να αφιερώνει όσο πε­ρισσότερο χρόνο μπορούσε στο παιδί της.



Την Κυριακή, αν και το ίδιο βράδυ δούλευε, αφιέρωσε την ημέρα στον Αλέξανδρο και στον Παναγιώτη Βασιλει­άδη, ζώντας όμορφες οικογενειακές στιγμές. «Είναι πολύ χαρούμενη που πραγματοποίησε τελικά στο Romeo το πρόγραμμα που φανταζόταν. Της αρέσει πολύ που άλλαξε το κόνσεπτ του μαγαζιού και η διακόσμηση. Θέλει να ξε­σηκώσει τις καλοκαιρινές νύχτες της Αθήνας, έχει πολλή όρεξη και κέφι και είναι απόλυτα ικανοποιημένη και από το αποτέλεσμα της δισκογραφικής δουλειάς της, που θα κυκλοφορήσει στις αρχές του καλοκαιριού» περιγράφει συνεργάτης της Έλλης.

http://WWW.THALIA.COM

29Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Mon Apr 06 2009, 06:29

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ti pswnise den mas eipe h ypallhlos lol! ,mises douleies kanei h madam Elli Kokkinou - Page 2 644607 Elli Kokkinou - Page 2 720401

http://WWW.THALIA.COM

30Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Apr 10 2009, 06:52

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Έλλη Κοκκίνου
"Ο Σάκης είναι ο μοναδικός star στην Ελλάδα"



Δέκα μήνες μετά τη γέννηση του πρώτου της παιδιού, η Έλλη αφήνει τον Αλέξανδρο σπίτι, κάνει επανεκκίνηση στην καριέρα της και επιστρέφει στις νύχτες μας.



Eπέστρεψες και μάλιστα στο Romeo, στα... πάτρια εδάφη. Για­τί αποφάσισες να δουλέψεις τόσο σύντομα; Δεν ήθελες ακόμα λίγο χρόνο με το γιο σου;

Ένιωσα ότι ήρθε η ώρα. Είμαι με το παιδί εδώ και δέκα μήνες, ασταμάτητα. Ήθελα να δουλέψω γιατί η δουλειά μου με γεμίζει, μου αρέσει. Άλλωστε πότε θα δούλευα αν όχι τώρα; Το χειμώ­να; Είμαι ένας άνθρωπος που αγαπάει το καλοκαίρι, γιατί αυτή η εποχή δημιουργεί πολύ θετική διάθεση, και σε μένα και στον κόσμο. Άρα είναι γενικότερα μια καλή στιγμή για να επιστρέψω.



Είχαμε συνηθίσει σε πιο λαϊκο-pop ύφος και πί­στες στρωμένες με γαρίφαλα και φέτος ακούσαμε Duffy και Stavento. Τι συνέβη;

Δεν θέλω να αλλάξω, αλλά η μουσική μου παιδεία ήταν ανέκα­θεν επηρεασμένη από την pop και την ξένη δισκογραφία. Απλά δεν είχα παρουσιάσει ποτέ ένα πρόγραμμα βασισμένο πάνω σε αυτήν. Βέβαια, έχω κάνει pop δίσκους με τον Φοίβο, όπως και λαϊκούς. Για ποιο λόγο όμως να αλλάξω; Ο κόσμος δεν με γνώ­ρισε ως μια βαριά λαϊκή τραγουδίστρια, αλλά με το «Μωρό μου, sorry», «Αυτό το καλοκαίρι» κ.ά. δεν είναι παράξενο να πω τραγού­δια όπως το «Mercy» και το «Μέσα σου για μια στιγμή αν ζούσα». Το μαγαζί δεν έχει χάσει το λαϊκό του χαρακτήρα, απλά έχουν προστεθεί μια-δυο νότες της εποχής, πιο pop. Πράγματα που ο κόσμος θέλει, άρα γιατί να μην του τα δώσω, γιατί να μην τα κάνω αφού μπορώ να τα υποστηρίξω;



Πόσο πολύ μπορεί να σε αγαπάει ο σύζυγός σου, Παναγιώτης Βασιλειάδης, που ξόδεψε τόσα χρήματα για να ανακαινίσει εκ βάθρων το Romeo;

Μην το λες έτσι! (γελάει δυνατά) Και όταν ήρθε ο Γιώργος Τσα­λίκης να τραγουδήσει εδώ ξόδεψε πολλά χρήματα, γιατί και τότε το είχε αλλάξει. Όταν θέλεις να κάνεις μια ριζική αλλαγή, πρέπει να πληρώσεις. Έχει κάνει, όμως, και θεαματική αλλαγή ο Τάκης Κουβατσέας.



Σκεφτόμουν ότι φέτος συνεργάζεσαι με τον κατεξοχήν συ­νεργάτη της Άννας Βίσση, και πλέον και του Σάκη Ρουβά, τον pr manager Κωνσταντίνο Καφίρη, το συνθέτη Δημήτρη Κο­ντόπουλο, ο οποίος έγραψε για τον Σάκη, και τον Τάκη Κου­βατσέα, επίσης στενό φίλο και συνεργάτη της Άννας. Τι θέ­λεις ακριβώς να κάνεις;

Ήθελα να κάνω ένα δυνατό comeback και τώρα πια θέλω να κάνω πιο οργανωμένα πράγματα. Γι' αυτό και επέλεξα τους κα­λύτερους συνεργάτες.



Τι νομίζεις ότι έχεις καταφέρει μέχρι τώρα;

Ως τώρα έχω καταφέρει να με αγαπάει ο κόσμος, τουλάχιστον έτσι μου δείχνει. Στο χώρο μου δεν έχω αντιπάθειες. Σίγουρα θα έχω κάποιες αλλά οι σχέσεις μου είναι εξαιρετικές με την πλειο­νότητα. Έχω αφήσει με τους συνθέτες που έχω συνεργαστεί κά­ποια τραγούδια που αρέσουν ακόμα. Πιστεύω ότι έχω πάει πάρα πολύ καλά μέχρι στιγμής, έχω δουλέψει πάρα πολύ, αγαπώ τη δουλειά και θα συνεχίσω να δουλεύω πολύ και να πεισμώνω.

http://WWW.THALIA.COM

31Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Apr 10 2009, 06:52

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Η Έλενα Παπαρίζου, η Νατάσα Θεοδωρίδου, η Πέγκυ Ζήνα χαρακτηρίζονται ως πρώτα ονόματα. Θεωρείς ότι είναι;

Και βέβαια είναι, γιατί να μην είναι;



Θα πήγαινες δεύτερο γυναικείο όνομα, ειδικά μετά τα τελευ­ταία χρόνια που είσαι καλομαθημένη;
Ανάλογα σε ποια φάση θα είμαι εγώ, ποια θα είναι η συνάδελ­φός μου, τι πορεία θα έχει εκείνη. Μπορεί να είμαστε και οι δύο πρώτες.



Υπέροχο αυτό, αλλά γίνεται;

Πέρσι που τραγουδήσαμε με τον Νίκο Κουρκούλη και τη Να­τάσα Θεοδωρίδου ήμασταν επί ίσοις όροις. Εγώ ήμουν η πιο pop και η Νατάσα ήταν η πιο λαϊκή. Άλλωστε δεν μπορούσε η Νατά­σα να βγει πριν από εμένα, ακόμα και ρεπερτοριακά να το σκεφτείς. Έχει περισσότερες επιτυχίες και περισσότερα χρόνια από μένα. Άρα το καταφέραμε. Στο μαγαζί κι εγώ ήμουν πρώτο όνομα και η Νατάσα.



Είπες ότι ο Σάκης είναι ο μοναδικός σταρ στην Ελλάδα.

Ναι. Αυτό που λέω μπορεί να παρεξηγηθεί, αλλά συνέβη από την αρχή επειδή ξεκίνησε ως απόμακρος. Τώρα είναι πιο προσιτός, αλλά συνεχίζει να είναι σταρ, γιατί έτσι τον έχουμε μάθει. Είναι τόσο λαμπερός!



Είναι στόχος σου μέσα στα επόμενα δύο χρόνια να αποκτήσεις και δεύτερο παιδί;
Το πότε ακριβώς θα γίνει δεν το ξέρω αλλά σίγουρα θα κάνω και δεύτερο παιδί. Δεν θα γίνει άμεσα όμως. Βέβαια δεν θέλω να έχει πάνω από μια πενταετία διαφορά ηλικίας το δεύτερο παιδί μου από το πρώτο. Αλλά τουλάχιστον μέχρι του χρόνου δεν πρόκειται να κάνω και δεύτερο παιδί.

http://WWW.THALIA.COM

32Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Apr 10 2009, 06:54

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Είναι τόσο λαμπερός! :sunny: I love you

http://WWW.THALIA.COM

33Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Tue Sep 29 2009, 01:59

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Έλλη Κοκκίνου : Το τροχαίο ατύχημα του συζύγου της

Elli Kokkinou - Page 2 400_kokkinou23_medium


Σύμφωνα με δημοσίευμα της «Espresso», ο Παναγιώτης Βασιλειάδης, είχε ένα σοβαρό τροχαίο ατύχημα τα ξημερώματα της Κυριακής κατευθυνόμενος προς την Πάτρα για επαγγελματικές υποχρεώσεις, καθώς διατηρεί νυχτερινά κέντρα στην περιοχή. Μαζί του ήταν ο γνωστός ντράμερ Τάκης Κουβατσέας.

Σε ένα από τα πιο επικίνδυνα σημεία της εθνικής οδού Αθηνών-Πατρών, το αμάξι το οποίο οδηγούσε ο επιχειρηματίας συγκρούστηκε με Ι.Χ αυτοκίνητο, που ερχόταν με μεγάλη ταχύτητα από το αντίθετο ρεύμα. Σύμφωνα με την «Espresso», ο οδηγός του άλλου αυτοκινήτου έχασε τον έλεγχο ενώ το τζιπ μάρκας Audi του Παναγιώτη Βασιλειάδη καταστράφηκε ολοσχερώς, καθώς ύστερα από τρεις σβούρες βρέθηκε στο αντίθετο ρεύμα. Ο επιχειρηματίας και ο Τάκης Κουβατσέας –που βρισκόταν στη θέση του συνοδηγού- μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο σε κατάσταση σοκ.

Συγκεκριμένα το δημοσίευμα αναφέρει: Σύμφωνα με ανθρώπους από το περιβάλλον του επιχειρηματία και του καλλιτέχνη, οι δυο τους, όπως είναι φυσικό, για πολλή ώρα ήταν σοκαρισμένοι. Βέβαια, αυτό που λένε και ξαναλένε είναι: «Σημασία έχει ότι σωθήκαμε. Τα αυτοκίνητα είναι απλά λαμαρίνες». Δεν μπορούν να πιστέψουν αυτό που τους συνέβη. Εξίσου ισχυρό ήταν το σοκ που υπέστη η 'Ελλη Κοκκίνου όταν ενημερώθηκε για το περιστατικό. Δεν ήταν λίγα τα τηλεφωνήματα που έκανε η δημοφιλής τραγουδίστρια στο σύζυγό της μέχρι να βεβαιωθεί απόλυτα ότι δεν διατρέχει απολύτως κανένα κίνδυνο».

(Yupi.gr)


Eleos pia me ta atyxhmata Rolling Eyes

34Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Tue Sep 29 2009, 02:02

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

perastika tou santa

35Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Tue Sep 29 2009, 02:03

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ante meta na pareis autokinhto affraid
thanx noulh Wink

http://WWW.THALIA.COM

36Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Tue Sep 29 2009, 06:26

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Και το όνομα αυτού... Αλέξανδρος

Elli Kokkinou - Page 2 Ellh


Η Έλλη Κοκκίνου και ο Παναγιώτης Βασιλειάδης βάφτισαν σήμερα το απόγευμα στον Άγιο Διονύσιο της Βάρκιζας τον μονάκριβο γιο τους.

Το όνομα το είχαν αποφασίσει οι γονείς του, πολύ καιρό πριν...

«Πριν καν γεννηθεί είχαμε αποφασίσει το όνομά του γιατί μας αρέσει πολύ», δήλωσε η τραγουδίστρια.

Το μωρό έκλαψε αρκετά, αλλά ηρέμησε όταν το πήρε αγκαλιά η μαμά του.

Νονοί του νεοφώτιστου Αλέξανδρου είναι η ηθοποιός Τζένη Μπότση και ο δημοσιογράφος Παύλος Σταματόπουλος. Και οι δύο είναι δέκα χρόνια φίλοι με την Έλλη.

Η μαμά έλαμπε μέσα στο κίτρινο, μίνι φόρεμά της, ενώ είχε άγχος να μην αρρωστήσει το μωρό.

«Είχα άγχος για τον καιρό, γιατί φυσάει και δεν ήθελα να αρρωστήσει», δήλωσε η τραγουδίστρια, η οποία εύχεται ο γιος της να είναι ευτυχισμένος και καλότυχος.

Η βάφτιση του 17 μηνών αγοριού έγινε σε πολύ στενό οικογενειακό και φιλικό κύκλο, ενώ μετά το μυστήριο ακολούθησε πάρτι.

Το ατύχημα του Παναγιώτη Βασιλειάδη

Οι δημοσιογράφοι δεν θα μπορούσαν να μην ρωτήσουν την Έλλη Κοκκίνου για το τροχαίο ατύχημα που είχε ο σύζυγός της χθες το πρωί στην εθνική οδό Αθηνών Πατρών. Ο Παναγιώτης Βασιλειάδης παραλίγο να συγκρουστεί μετωπικά με αυτοκίνητο που βρισκόταν στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας.

«Ένας άλλος οδηγός αποκοιμήθηκε, μπήκε στο αντίθετο ρεύμα, χτύπησε πίσω αριστερά γιατί ο Παναγιώτης έκανε δεξιά στροφή για να αποφύγει τη σύγκρουση. Έκανε τρεις στροφές το αμάξι του Παναγιώτη, αλλά εντάξει, όλα καλά... αφού είμαστε εδώ όλοι καλά...», δήλωσε η τραγουδίστρια.

Ευτυχώς τόσο ο σύζυγος της τραγουδίστριας όσο και ο Τάκης Κουβατσέας που ήταν συνοδηγός δεν έπαθαν το παραμικρό. Το σοκ όμως ήταν μεγάλο.

(Zougla.gr)

37Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Tue Sep 29 2009, 06:28

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

wraia santa

38Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Oct 02 2009, 04:16

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

poly wraio onoma Smile

http://WWW.THALIA.COM

39Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Oct 09 2009, 09:44

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Για Αμερική αναχώρησε η Έλλη Κοκκίνου

Elli Kokkinou - Page 2 __1238416296


Μάζεψε τις βαλίτσες της, πήγε πρωί – πρωί στο αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος και «πέταξε» για Αμερική.

Η Έλλη Κοκκίνου και ο Γιώργος Χρήστου έχουν προγραμματίσει συναυλίες για την ομογένεια. Η Έλλη Κοκκίνου αναχώρησε για Αμερική στεναχωρημένη, καθώς άφησε πίσω της τον 18 μηνών γιο της Αλέξανδρο.

Ο μικρός είναι σε... καλά χέρια, αφού θα τον προσέχουν ο μπαμπάς του και η γιαγιά του. Ωστόσο, η τραγουδίστρια, όπως λέει, δεν θα αντέξει μακριά από τον μικρό της πρίγκιπα. Αν και στην αρχή σκέφτηκε να τον πάρει μαζί της, τελικά επικράτησε η λογική και ταξίδεψε μόνη της, καθώς ο Αλέξανδρος είναι μικρός και σίγουρα θα κουραζόταν πολύ.

Η Έλλη Κοκκίνου θέλει πολύ να αποκτήσει δεύτερο παιδί και μάλιστα δεν σκοπεύει να... αργήσει πολύ.

(Zougla.gr)

40Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Oct 09 2009, 20:33

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Ante me to kalo na ths to steilei o Theos kai to 2o bebe!!!
Kalh epitixia kai stis synavlies tous.
Panakrives einai sto exwteriko apo tous dikous mas...
Elli Kokkinou - Page 2 448136

41Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Oct 09 2009, 22:49

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

kanena kalo tragoudaki na vgalei Elli Kokkinou - Page 2 68461

42Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Sat Oct 10 2009, 08:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Έλλη Κοκκίνου
Πώς κατάφερε να εκτοπίσει την Κάιλι Μινόγκ

Elli Kokkinou - Page 2 400_Ellh_Kokkinoy_large


Η Έλλη Κοκκίνου έφυγε στις 6.00 χτες το πρωί για την Αμερική, όπου και θα παραμείνει μέχρι τα τέλη Οκτωβρίου για τις προγραμματισμένες συναυλίες της στο πλαίσιο της «North America Tour 2009». Νέα Υόρκη, Τορόντο, Σικάγο, Μόντρεαλ, Βοστώνη, Βανκούβερ και Σαν Φρανσίσκο είναι οι σταθμοί της περιοδείας της, στην οποία θα τη συνοδεύει ο Γιώργος Χρήστου.

Η πρώτη συναυλία θα δοθεί στο στάδιο «Hammerstein Ballroom» της Νέας Υόρκης, απόψε. Το ιδιαίτερο με αυτή τη βραδιά -εκτός του ότι είναι η πρώτη της μεγάλης της περιοδείας στις ΗΠΑ-, είναι ότι εξαιτίας της η Ελληνίδα τραγουδίστρια βρέθηκε αντιμέτωπη με την Κάιλι Μινόγκ. Σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας «Espresso», η δεύτερη ήθελε να δώσει μια συναυλία την ίδια μέρα και στο ίδιο στάδιο, όμως η εταιρία που έχει αναλάβει τις εμφανίσεις της Έλλης είχε ήδη κλείσει το στάδιο για εκείνη.

Σύμφωνα πάντα με το δημοσίευμα, οι συνεργάτες της διεθνούς φήμης Αυστραλέζας σταρ έκαναν ό,τι μπορούσαν για να καταφέρει να έχει το χώρο δικό της για τη συγκεκριμένη βραδιά, όμως τα συμβόλαια με την εταιρία της Έλλης είχαν ήδη υπογραφεί και έτσι αναγκάστηκαν να υποχωρήσουν.

Η επόμενη συναυλία της Έλλης, θα γίνει αύριο στο Σικάγο και η περιοδεία θα ολοκληρωθεί στις 24 Οκτωβρίου στο Σαν Φραντσίσκο . Μαζί της στο ταξίδι δεν θα έχει το γιο της, αν και αρχικά η ίδια το επιθυμούσε — αποφάσισε όμως ότι θα ήταν μεγάλη ταλαιπωρία για τον μόλις 18 μηνών Αλέξανδρο.

(Yupi.gr)



Koita titlos.. rezilikia kaleee Laughing
Ti mania exoun oi dikes mas me thn Kylie pia Elli Kokkinou - Page 2 720401

43Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Sat Oct 10 2009, 08:10

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mpravo elli

skise tin kylie Elli Kokkinou - Page 2 720401

44Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Sat Oct 10 2009, 08:35

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

ax thee mou ti diavazw????
elli eisai thea mari thn efages thn alh

45Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Sat Oct 10 2009, 18:47

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ax den mporw p@p@ries Elli Kokkinou - Page 2 671646 Elli Kokkinou - Page 2 720401
mia einai h kylie Elli Kokkinou - Page 2 219185

http://WWW.THALIA.COM

46Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Sat Oct 10 2009, 18:50

sylver

sylver
TD Dance Member

*D~A~D* wrote:ax den mporw p@p@ries Elli Kokkinou - Page 2 671646 Elli Kokkinou - Page 2 720401
mia einai h kylie Elli Kokkinou - Page 2 219185

agreeeee Elli Kokkinou - Page 2 829790 Elli Kokkinou - Page 2 829790 Elli Kokkinou - Page 2 829790 Elli Kokkinou - Page 2 829790 Elli Kokkinou - Page 2 829790 lol!

47Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Sun Oct 11 2009, 10:38

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Ellas oe oe!!! Elli Kokkinou - Page 2 592113
Afou emeis tsibisame prwtoi to xwro, ti theloun twra dhladh? Elli Kokkinou - Page 2 503718

48Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Nov 27 2009, 21:53

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Έλλη Κοκκίνου - Sony Music: To τέλος μιας δημιουργικής συνεργασίας!

Μπορεί η συνεργασία της Έλλης Κοκκίνου με τη Sony Music να έφτασε στο τέλος της, αλλά τα δύο χρόνια συνύπαρξης τους, υπήρξαν ιδιαίτερα επιτυχημένα και δημιουργικά.

Με τις καλύτερες λοιπόν συνθήκες και φιλική διάθεση, η Έλλη Κοκκίνου αποχώρησε από την δισκογραφική της εταιρεία για να ξανασυνεργαστεί με ένα φίλο από τα παλιά, τον Φοίβο.

Η νέα δισκογραφική εταιρεία που πηγαίνει η Έλλη συμπεριλαμβάνει και τη Δέσποινα Βανδή ανάμεσα στα καλλιτεχνικά ονόματα που εκπροσωπεί, ενώ όλοι μας περιμένουμε να δούμε ποιοι άλλοι μουσικοί και ερμηνευτές θα προσχωρήσουν σε αυτή!

Shocked

49Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Fri Nov 27 2009, 22:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ti th' akousw akoma Elli Kokkinou - Page 2 720401

50Elli Kokkinou - Page 2 Empty Re: Elli Kokkinou Sat Nov 28 2009, 05:48

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

apo tin mia kala kanei stin kariera tis... Elli Kokkinou - Page 2 448136

apo tin alli...alla mas elege to ellaki :hat

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum