Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Elenh menegakh

+13
*Jorgito*
Jeremy9th
sortie
IroGrecia
kost@s
sylver
Rosalinda
Promiscuous
Thaly-Diosa
olympiap1994
john@kos
spike24
*D~A~D*
17 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 4 of 9]

76Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sun Oct 18 2009, 04:14

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

ti 8a elege re paidia....

thanks panoulh!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

77Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Thu Oct 22 2009, 20:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μενεγάκη- Λάτσιος : Για ψώνια στην Κηφισιά

Elenh menegakh - Page 4 400_Elenh_Menegakh_medium

Οι άσχημες καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν το Σαββατοκύριακο στην Αττική
δεν πτόησαν την Ελένη Μενεγάκη και τον Γιάννη Λάτσιο να κάνουν τα ψώνια τους.
Συγκεκριμένα, το μεσημέρι του Σαββάτου το ζευγάρι επισκέφθηκε την αγορά της Κηφισιάς χωρίς τα παιδιά τους.

Ο διευθυντής προγράμματος του ΑΝΤ1 παρέα με τη σύζυγό του,
αφού κοίταξαν τις βιτρίνες πολλών καταστημάτων,
αγόρασαν ρούχα τόσο για τους ίδιους όσο και για τα παιδιά τους.
Πρώτα η Ελένη σταμάτησε σε γνωστό κατάστημα εσωρούχων
και αμέσως μετά μαζί με τον Γιάννη Λάτσιο δοκίμασαν για τους ίδιους διάφορα T-shirts και παντελόνια.

(Yupi.gr)

78Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Fri Oct 30 2009, 06:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Ελένη έγινε 40!

Elenh menegakh - Page 4 Image

Στις 29 Οκτωβρίου του 1969 γεννήθηκε στην Αθήνα η ωραία Ελένη.

Σήμερα η Ελένη Μενεγάκη γίνεται μια ωραία 40αρα και φαίνεται να το απολαμβάνει.

Το πρωί της ευχήθηκαν χρόνια πολλά ο σύζυγός της, Γιάννης Λάτσιος, τα παιδιά της και η μητέρα της, Ζέτα,
μια ωραία έκπληξη περίμενε όμως την παρουσιάστρια όταν μπήκε στο πλατό της εκπομπής.

Οι συνεργάτες της φορούσαν μπλούζες με τη φωτογραφία της Ελένης,
της έδωσαν μια ανθοδέσμη και της τραγούδησαν «Να ζήσεις Ελένη και χρόνια πολλά...».

Η Ελένη Μενεγάκη εντυπωσιάστηκε μάλιστα από την τεράστια ροζ λαχταριστή τούρτα
που έγραφε με λευκό γλάσο «Να τα εκατοστίσεις. Σ΄ αγαπάμε πολύ. Οι φίλοι και συνεργάτες σου».

Η παρουσιάστρια έσβησε τα 4 κεράκια, γιατί τόσα θέλησαν να βάλουν επάνω οι συνεργάτες της και τους ευχαρίστησε όλους.

Χρόνια Πολλά!

(Zougla.gr)

79Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Fri Oct 30 2009, 22:17

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

xronia ths polla!!!

thanks panoulh!!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

80Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Wed Nov 04 2009, 19:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ελένη Μενεγάκη
Η απάντηση στους επικριτές: «Η χαρά τους μου προκαλεί ανατριχίλα»

Elenh menegakh - Page 4 400_menegaki34_medium

Η Ελένη Μενεγάκη έδωσε μια συνέντευξη στο «Madame Figaro» και αναφέρθηκε στις επιθέσεις που δέχεται τον τελευταίο καιρό από μερίδα των ΜΜΕ, αλλά και για όλα όσα θα άλλαζε ή όχι στην εκπομπή της με σκοπό να επιστρέψουν στους πρώτη θέση της AGB. Μίλησε ακόμη και για την εμφάνισή της αποκαλύπτοντας αν έχει κάνει πλαστική επέμβαση.

Μιλώντας για τις επιθέσεις που δέχεται, η Ελένη υποστήριξε πως δεν πρόκειται για κάτι τυχαίο ούτε γίνεται για τα νούμερα και μόνο. Είναι μία ενορχηστρωμένη επίθεση με συγκεκριμένο στόχο κατά την άποψή της. «Δεν μπορώ να βλέπω ανθρώπους να προσπαθούν να ξεσκίσουν αυτό που είσαι, την ψυχή σου, την επαγγελματική σου οντότητα με τόση μεγάλη χαρά. Η χαρά τους μου δημιουργεί ανατριχίλα. Σε τι να πρωτοαπαντήσω; Λέγονται πια τόσα πολλά που δεν προλαβαίνω καν να τα μάθω όλα. Μέσα μου βαθιά πιστεύω ότι ο κόσμος, η γνώμη του οποίου πραγματικά με ενδιαφέρει, στο τέλος μπορεί να καταλάβει πού είναι η αλήθεια και πού το ψέμα. Δεν είμαι μια εβδομάδα στην τηλεόραση. Γνωριζόμαστε πολύ καλά. Αν και έχω βήμα στην τηλεόραση, δεν το χρησιμοποιώ για να απαντήσω σε προσωπικές επιθέσεις που δέχομαι, γιατί πιστεύω ότι ο ρόλος μου στην εκπομπή είναι να δίνω χαρά σε όσους μας βλέπουν και όχι να μεταφέρω τα προβλήματά μου. Ελπίζω να μη χρειαστεί να το κάνω στο μέλλον» δήλωσε.

Οι δηλώσεις της Ελένης συνεχίζονται και επόμενο θέμα είναι οι φετινοί της αντίπαλοι: «Είναι λογικό να δει ο κόσμος τις απέναντι νέες εκπομπές. Και εγώ αν ήμουν σπίτι μου θα τις έβλεπα. Αλλά είναι πολύ νωρίς για να βγάλεις συμπεράσματα σχετικά με τις θεαματικότητες. Κι αυτό το λέω και όταν με ευνοούν τα νούμερα και όταν δεν με ευνοούν. Κι έχω να σου πω ότι δεν ήμουν πάντα κερδισμένη στην τηλεόραση, όσον αφορά στους αριθμούς. Έχω υπάρξει και χαμένη. Αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα. Θέλω να πω ότι όταν έχεις μια μακρά επαγγελματική πορεία, δεν μπορείς να έχεις μόνο επιτυχημένες στιγμές. Θα υπάρξουν και στιγμές που θα κάνεις μια κοιλιά, που ενδεχομένως να βγει και κάτι καινούριο που ο κόσμος θα γυρίσει να το δει. Και πέρσι τέτοια εποχή, αν θυμάσαι, μολονότι παίζαμε τσίμα τσίμα με τον Γρηγόρη, έλεγα το ίδιο πράγμα: ας μη βγάζουμε γρήγορα συμπεράσματα, είναι πολύ νωρίς ακόμη. Στη ζωή δεν κερδίζεις μόνο, χάνεις κιόλας. Όσα σχέδια και να κάνεις. Όμως πώς θα εκτιμήσεις αυτό που έχεις αποκτήσει αν στην πορεία δεν έχεις χάσει και κάποια πράγματα; Αν τα έχεις όλα, τότε χάνουν την αξία τους».

Τα χαμηλά, σε σύγκριση με αυτά που έκανε παλαιότερα, ποσοστά τηλεθέασης δεν είναι ικανά να κάνουν την Ελένη Μενεγάκη να αλλάξει τη δομή της εκπομπής της. «Όχι. Όσο θα κάνω πρωινό, θα κάνω το πρωινό που ξέρει ο κόσμος. Για να σ'το πω κι αλλιώς, δεν σκοπεύω να αλλάξω το προφίλ της εκπομπής μου, προσαρμόζοντάς το στα ίσως νέα μέτρα και σταθμά των αντίστοιχων προγραμμάτων που μπορεί να παίζουν εκείνη την ώρα, προσφέροντας κι άλλες επιλογές στους τηλεθεατές της πρωινής ζώνης».

Τελικά, η Ελένη έχει κάνει πλαστικές; Και αν όχι, σκοπεύει να κάνει στο μέλλον; «Ο χρόνος δεν ακουμπάει ένα πρόσωπο αν δεν έχει ακουμπήσει πρώτα την ψυχή του. Δεν έχω κάνει τίποτα. Γιατί να κάνω; Ως άνθρωπος που δουλεύει στην τηλεόραση νομίζω πως αν ήμουν χάλια θα ήταν ενοχλητικό θέαμα. Αν και πιστεύω πως στΆ αλήθεια δεν θα με ενοχλούσε. Έχω τρομερή αυτοπεποίθηση. Είμαι ένας άνθρωπος καλομαθημένος στο να ακούω θετικά σχόλια για την εμφάνισή μου. Σαφέστατα δεν είμαι όπως ήμουν στα είκοσι μου αλλά δεν θεωρώ πως έχει αλλοιωθεί το πρόσωπό μου, πως έχω κακομεγαλώσει. Νομίζω πως στα εβδομήντα μου θα είμαι μια ωραία μεγάλη γυναίκα που θα τη βλέπεις και θα λες "στα νιάτα της ήταν μια ωραία γυναίκα αυτή". Από την άλλη, γιατί τόση υστερία; Θα μεγαλώνει ο σύντροφός μου κι εγώ θα δείχνω τριάντα;».

(Yupi.gr)

81Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Wed Nov 25 2009, 21:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ζαχαράτος VS Μενεγάκη
«Ίσως είναι σε χρυσό κλουβί, στη γυάλα της βασίλισσας»


Elenh menegakh - Page 4 3aadd48c5d2d672f6b7c2162d4370871


Καλεσμένος στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού στο ραδιοφωνικό σταθμό Sfera 102,2 ήταν το απόγευμα της Τρίτης ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο ηθοποιός μεταξύ άλλων μίλησε για την Έλενη Μενεγάκη και έδωσε τη δική του εκδοχή για την πτώση της Ελένης από την κορυφή των τηλεθεάσεων.

Η συζήτηση ξεκίνησε από τη Δέσποινα Βανδή με τον Τάκη Ζαχαράτο να δηλώνει ότι «η Βανδή έκανε το ίδιο λάθος που έκανε η Μενεγάκη το καλοκαίρι. Πιο πολύ είναι στα περιοδικά ως νταντά στις παιδικές χαρές παρά στη δουλειά. Όταν αλλοιώνεις την εικόνα σου και δείχνεις πιο πολύ την νταντά και τα παιδιά και όλο αυτό, πώς μετά ο άλλος θα σε δει ως σέξι που θες να συναγωνιστείς κάποια μικρότερη;
Μπαίνει μια άλλη εικόνα μέσα στην εικόνα που ήδη έχει ο καλλιτέχνης».

Αμέσως μετά, η Ναταλία Γερμανού ρώτησε τον Τάκη Ζαχαράτο αν είχε προβλέψει τις «δυσκολίες» που θα περνούσε η Ελένη με τις τηλεθεάσεις. Η απάντηση του Ζαχαράτου ήταν η εξής: «Νομίζω ότι η Μενεγάκη δεν ξεκούρασε τον κόσμο. Όταν έχεις 14 χρόνια και κάνεις εκπομπή και το καλοκαίρι σε βλέπουμε κάθε μέρα παντού και συνέχεια, και όταν είσαι το κορίτσι της διπλανής πόρτας και ξαφνικά είσαι στη λαϊκή με την τσάντα τη Gucci και τον bodyguard και το τζιπ και το καλοκαίρι είσαι στα τάδε κότερα και στη Μύκονο.... Δηλαδή όταν ο κόσμος έχει μια άλλη εικόνα για σένα... Καταλαβαίνω ότι της κοπέλας δεν της τα χάρισε κανείς, τα δούλεψε, τα έχει. Αλλά αυτό είναι μια δική της καινούρια πραγματικότητα. Αυτή η καινούρια Ελένη ήρθε να καπελώσει την προηγούμενη, γιατί δεν είναι η ίδια. Δεν είναι η ίδια Ελένη όταν ξεκίνησε. Έχει προφανώς περισσότερα χρήματα, κάνει άλλες παρέες και δεν έχει την απευθείας επαφή με τον κόσμο. Ίσως είναι σε ένα χρυσό κλουβί και δεν επικοινωνεί, κάνει παρέα με πολύ συγκεκριμένους ανθρώπους και όχι με τον κόσμο. Έχει χάσει την αμεσότητά της με τον κόσμο, τι γίνεται έξω. Είναι στη γυάλα της βασίλισσας. Πιστεύω ότι είναι έξυπνη. Αν θεωρείται πτώση το ότι είναι δεύτερη, μια χαρά. Απλά μου δίνει την εντύπωση ότι έχει βαρεθεί αυτό που κάνει και δεν της δίνει χαρά. Απλά το κάνει. Δεν έχει ανανεώσει τη σχέση της με το αντικείμενό της. Θεωρώ ότι όταν βολεύεσαι και λες "πουλάω, το 'χω", αυτό σου ρίχνει το χαστούκι το δυνατό και δεν το 'χεις πάρει χαμπάρι. Δεν πρέπει ποτέ να θεωρήσεις δεδομένο τον κοσμάκη που έχεις απέναντί σου γιατί αυτός μας κρατάει όλους μας εκεί που είμαστε και ποτέ δεν πρέπει να υποτιμήσεις τον τηλεθεατή.
Ούτε να τον βλέπεις με άλλο μάτι γιατί και αυτός θα σε δει με άλλο μάτι και θα κάνει ζάπινγκ».

http://www.yupi.gr/gossip/c14109/Zaxaratos_VS_Menegakh.html

82Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Dec 05 2009, 04:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μενεγάκη η… κακιά πεθερά!

Elenh menegakh - Page 4 Image

Η Ελένη Μενεγάκη, όπως είναι γνωστό, έχει μεγάλη αδυναμία στον γιο της ¶γγελο -
και στις κόρες, βέβαια, αλλά οι μάνες με τους γιους έχουν άλλη σχέση…

Φανταστείτε λοιπόν τι θα… τραβήξει η... νύφη της σε μερικά χρόνια -
κι αυτό είναι μάλιστα κάτι που λέει και η ίδια γελώντας.

Η παρουσιάστρια θα αρχίσει την… εκπαίδευση της πεθεράς από τώρα, αφού δέχθηκε πρόταση
για να συμμετάσχει στην σειρά του Mega «Επτά θανάσιμες πεθερές».

Σήμερα το πρωί ο Αλέξανδρος Ρήγας ήταν καλεσμένος της και της έκανε πρόταση live…
η Ελένη ως σωστή επαγγελματίας είπε πως θα πρέπει να πάρει την άδεια του καναλιού
που εργάζεται και αν της δώσουν το ok θα την δούμε στην μικρή οθόνη ως πεθερά.

Ο χώρος της υποκριτικής για την ωραία Ελένη δεν είναι άγνωστος, αφού πριν να παρουσιάσει
τον «Πρωινό Καφέ» συμμετείχε ως ηθοποιός στη σειρά «Πάτερ ημών», δίπλα στον Κώστα Καρρά…

Οι… παλαιότεροι θα την θυμούνται…

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=84365&cid=11

83Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Thu Dec 10 2009, 03:44

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ελένη Μενεγάκη : Είχε μάθει πρώτη για την αποχώρηση του Νίκου Ευαγγελάτου από τον ΑΝΤ1;

Elenh menegakh - Page 4 9ac486913bf40362cddf15a70c1e5a21

Τη Δευτέρα το μεσημέρι έγινε γνωστό ότι ο Νίκος Ευαγγελάτος και ο ANT1
αποφάσισαν από κοινού να διακόψουν τη συνεργασία τους. Την ίδια μέρα,
λίγες ώρες πριν από την επίσημη ανακοίνωση, η είδηση ακούστηκε στην
εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη και κάποιοι σχολίασαν ότι η Ελένη το
ήξερε λόγω της υψηλής θέσης που κατέχει ο σύζυγός της στον ANT1.

Σήμερα το πρωί, η Ελένη Μενεγάκη απάντησε σε όλους μέσω της εκπομπής της
λέγοντας πως το μοναδικό πράγμα που έκανε μαζί με την ομάδα της ήταν να
αναφέρει τα δημοσιεύματα. «Δεν είχαμε πληροφορίες. Είπαμε το ρεπορτάζ των
εφημερίδων» είπε η Ελένη προσθέτοντας ότι το μόνο που τη νοιάζει
είναι τι γίνεται στο σπίτι και στην εκπομπή της — τίποτα άλλο.

http://www.yupi.gr/gossip/c14462/Elenh_Menegakh.html


Se pistepsame Laughing

84Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Thu Dec 10 2009, 03:48

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

vasika xestikame Elenh menegakh - Page 4 720401

85Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Thu Dec 10 2009, 17:22

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τα ψώνια της Ελένης Μενεγάκη

Elenh menegakh - Page 4 Menegakh

Τα ψώνια της στην Κηφισιά έκανε η Ελένη Μενεγάκη. Προτίμησε να αγοράσει χρηστικά αντικείμενα
για το σπίτι της και δώρα για τα αγαπημένα της πρόσωπα λόγω των γιορτών. Πέρασε ευχάριστες ώρες
κάνοντας βόλτα μόνη της και κοιτάζοντας τις στολισμένες βιτρίνες του εμπορικού κέντρου της Κηφισιάς.
Η Ελένη Μενεγάκη έχει καταλάβει ότι η πραγματική ευτυχία βρίσκεται σε απλά καθημερινά πράγματα,
όταν κλείνουν οι κάμερες και προσπαθεί να απολαμβάνει όσες πιο καθημερινές δραστηριότητες μπορεί
μακριά από τα φλας. Βέβαια ο φωτογραφικός φακός την ακολουθεί σε κάθε
βήμα της αλλά η παρουσιάστρια κάνει ανενόχλητη τα ψώνια της.

http://www.gossip-tv.gr/story/20614/ta-psonia-tes-elenes-menegake

86Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Dec 19 2009, 22:40

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

Μενεγάκη: «Ποιο twitter βρε παιδιά; Εγώ τον tweety ξέρω!»

Είναι από τις φορές που νομίζεις ότι θα καεί ολόκληρος ο εγκέφαλος σου, όταν ακούς τέτοιες ατάκες δεν μπορείς να συγκρατηθείς σου πέφτουν τα μαλλιά από το κεφάλι. «Ποιο twitter βρε παιδιά; Εγώ τον tweety ξέρω!» είπε η Μενεγάκη τις προάλλες. Και εντάξει βρε Ελένη δεν ξέρει τι είναι το twitter λογικό αφού δεν ασχολείσαι με Internet τι θέλεις και το πετάς και δεν το αφήνεις να περάσει έτσι; Θα μας πείτε από την άλλη Μενεγάκη είναι αυτή ότι θέλει λέει και καλά κάνει εδώ που τα λέμε.

http://www.freegossip.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=3374:-l-twitter-----tweety-r&catid=34:freegossip-blog&Itemid=34


Elenh menegakh - Page 4 720401 Elenh menegakh - Page 4 720401 Elenh menegakh - Page 4 720401 Elenh menegakh - Page 4 720401 Elenh menegakh - Page 4 720401

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

87Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Dec 19 2009, 22:46

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

xaxaxa

eleos Elenh menegakh - Page 4 720401

88Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Tue Dec 29 2009, 19:46

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Με Βίσση θα υποδεχτεί η Ελένη Μενεγάκη τον καινούργιο χρόνο

Elenh menegakh - Page 4 5891_MAGIRA_VISI_23122009

Από τις πρώτες καλεσμένες της Ελένης Μενεγάκη στον “Καφέ” της θα είναι η ¶ννα Βίσση. Η παρουσιάστρια θα κάνει μια δυνατή...
είσοδο στη νέα χρονιά με τα studio της εκπομπής της υποδέχονται την τραγουδίστρια. Φυσικά δεν είναι λίγοι εκείνοι που περιμένουν
με ανυπομονησία να δουν τις δυο γυναίκες μαζί, καθώς και οι δυο είναι από τα πλέον αγαπημένα πρόσωπα της τηλεόρασης.
Κουβεντούλα, τραγούδια, αλλά και πολύ γέλιο αναμένεται να απολαύσουν οι τηλεθεατές σε μια μοναδική, γιορτινή εκπομπή.

http://www.gossip-tv.gr/story/22572/me-bisse-tha-upodekhtei-e-elene-menegake-ton-kainourgio-khrono

89Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Tue Dec 29 2009, 20:29

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Διπλή" θα βλέπει την Μενεγάκη η Κύπρος την Πρωτοχρονιά

Elenh menegakh - Page 4 2877_GEORGANTAS_MOYTSINAS_MENEGAKI_5112009

Σε διπλό ταμπλό θα παίξει η Ελένη Μενεγάκη την ημέρα της Πρωτοχρονιάς στην Κύπρο. Η "βασίλισσα" της πρωινής ζώνης
φαίνεται πως είναι ιδιαίτερα αγαπητή την Μεγαλόνησο και τα κανάλια κάνουν τα πάντα προκειμένου να έχουν τις εκπομπές
της. Για ποιο λόγο όμως ο ανήμερα της πρώτης ημέρας του χρόνου, η παρουσιάστρια θα παίξει σε δυο κανάλια; Η κόντρα
του Ρ.Ι.Κ με το επίσης κυπριακό κανάλι SIGMA φαίνεται πως δεν έχει τέλος, με αποτέλεσμα, την Πρωτοχρονιά, την ημέρα
δηλαδή που ξεκινά η συνεργασία του SIGMA με τον ALPHA, το πρώτο κανάλι έχει προγραμματισμένη την προβολή του
γιορτινού Καφέ. Πολλούς... καφέδες φαίνεται πως θα απολαύσει εκείνη την ημέρα η Κύπρος.

http://www.gossip-tv.gr/story/22577/diple-tha-blepei-ten-menegake-e-kupros-ten-protokhronia

90Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 02:56

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μενεγάκη- Λάτσιος : Είναι επίσημο: Παίρνουν διαζύγιο!

Elenh menegakh - Page 4 B2cb16a886137392e0e1a40d796e7d44

Έπεσαν οι τίτλοι τέλους στο γάμο της Ελένης Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου. Ακολουθεί η
επίσημη ανακοίνωση του ζευγαριού. Μείνετε στο Yupi για αποκλειστικές πληροφορίες και όλο το
ρεπορτάζ γύρω από τον αναπάντεχο χωρισμό του πιο διάσημου ζευγαριού της εγχώριας showbiz.


Μελίσσια 29-01-2010

Έπειτα από 9 χρόνια κοινής ζωής και την απόκτηση 3 ανήλικων ακόμα παιδιών, αποφασίσαμε από
κοινού να προχωρήσουμε πλέον ο καθένας χωριστά ως πρόσωπα αλλά πάντα μαζί ως γονείς που
μοιράζονται την αγάπη για τα παιδιά τους και την αγωνία για το μέλλον τους. Είμαστε σίγουροι ότι
η απόφασή μας αυτή θα υποστηριχθεί και θα γίνει σεβαστή από όλους.


http://www.yupi.gr/gossip/c15627/Menegakh-_Latsios.html

91Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 03:00

sortie

sortie
TD Super Fan

eeee???? ti koulo einai pali afto?? Suspect

92Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 03:16

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

ti???????? emeina speechless Surprised Suspect confused

93Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 03:54

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

to eida sto star..


mporei kai auto diafhmistiko kolpo na einai...

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

94Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 04:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Evgalan anakoinwsh oi anthrwpoi omws,
den mporei na einai diafimistiko kolpo Surprised

95Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 04:08

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

den 3erw pantws auta pou lene gia to kalokairi einai moufes..sigoura gia karamero-xaritato einai olh h istoria...

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

96Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 08:01

Jeremy9th

Jeremy9th
TD Super Fan

twra to eida sth zougla.gr! Krima...

97Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sat Jan 30 2010, 20:40

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ελένη Μενεγάκη : Η επόμενη μέρα μετά την ανακοίνωση του διαζυγίου της

Elenh menegakh - Page 4 68b110c7eacba99b08155aa134c88a7f

Περικυκλωμένο από τηλεοπτικά συνεργεία και φωτογράφους βρίσκεται αυτή τη στιγμή το σπίτι της Ελένης
Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου στα Μελίσσια μία μόλις μέρα μετά την επίσημη ανακοίνωση του διαζυγίου τους.

Κάποιες πληροφορίες λένε μάλιστα ότι ο διευθυντής ψυχαγωγικού προγράμματος του ΑΝΤ1 φιλοξενείται προσωρινά σε
άλλο σπίτι. Το μόνο σίγουρο πάντως είναι πως την Πέμπτη, το, πρώην πλέον, ζευγάρι γιόρτασαν μαζί τα 2α γενέθλια της
κόρης τους Βαλέριας, ενώ θεωρείται σχεδόν σίγουρο ότι θα ξανασυναντηθούν την ερχόμενη εβδομάδα για να γιορτάσουν
τα 5α γενέθλια της μεγαλύτερης κόρης τους, Λάουρας.

Την ίδια στιγμή οι εκπομπές TV Weekend και "Πολύ Μπλα Μπλα" του Alter αλλά και όλες οι εκπομπές του Star ετοιμάζουν
εκτενή αφιερώματα γύρω από την κοινή ζωή και τον ξαφνικό χωρισμό της Ελένης Μενεγάκη και του Γιάννη Λάτσιου- γίνεται
μάλιστα τηλεφωνική μάχη για το ποιος θα κλείσει περισσότερους καλεσμένους που υπήρξαν πρώην συνεργάτες της Ελένης-,
ενώ στα περίπτερα βρίσκεται ήδη το έκτακτο συλλεκτικό τεύχος του OK! με εκτενές αφιέρωμα 15 σελίδων στο ζευγάρι και
την είδηση που συντάραξε τη showbiz.

Με μεγάλο ενδιαφέρον πάντως αναμένεται και η έκτακτη εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου για το διαζύγιο της δεκαετίας το
μεσημέρι της Δευτέρας, ειδικά αν σκεφτεί κανείς πως στο ίδιο κανάλι εργάζεται ο Γιάννης Λάτσιος. Στον Alpha πάντως δόθηκε
εντολή από τη διεύθυνση στην ομάδα της εκπομπής "Μες Στην Καλή Χαρά" να μην ασχοληθούν καθόλου με το επίμαχο θέμα,
ενώ δεν αποκλείεται τη Δευτέρα η Ελένη να μην πει τίποτα σχετικά με το τέλος του γάμου της από την εκπομπή της.

http://www.yupi.gr/gossip/c15637/Elenh_Menegakh.html

98Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sun Jan 31 2010, 05:47

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

xxxxxxx Elenh menegakh - Page 4 650541 Elenh menegakh - Page 4 650541 Elenh menegakh - Page 4 650541 Elenh menegakh - Page 4 650541 Elenh menegakh - Page 4 650541 Elenh menegakh - Page 4 650541


kala eee to anekdoto thn xronias

Elenh menegakh - Page 4 671646 Elenh menegakh - Page 4 671646 Elenh menegakh - Page 4 671646 Elenh menegakh - Page 4 671646

h elenh kserei kala ti kanei,apo thn deutera me thn vovma mou eskase me to diazigio tha einai pali prwth sta noumera Elenh menegakh - Page 4 759361 Elenh menegakh - Page 4 759361 Elenh menegakh - Page 4 759361 Elenh menegakh - Page 4 759361 Elenh menegakh - Page 4 759361

akouste me kserw ti lew,ola einai ena psema,egw to hksera apo ton noemvrio oti tha ginotan auto. :Olypmpia: :Olypmpia: :Olypmpia:

99Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sun Jan 31 2010, 07:29

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

auto elega kai egw.....tosa xronia mazi twra 8umh8hkan na xwrisoun?kai pws xwrisan afou menoun mazi..

ase pou kai na isxuei kati tetoio kamia apo ton ant1 8a einai h aitia.... Laughing

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

100Elenh menegakh - Page 4 Empty Re: Elenh menegakh Sun Jan 31 2010, 07:42

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

a. Elenh thea Elenh menegakh - Page 4 21575 businesswoman me ta oula ths Elenh menegakh - Page 4 219185
b. karasthmeno thea Elenh menegakh - Page 4 720401
c. an mathei o kyrioulhs gia thn ekswsyzygikh ths sxesh me podosfairisth, tha th XWRISEI kai pragmatika ayth th fora :hat
d. siga mh t mathei omws Elenh menegakh - Page 4 720401
e. Elenh menegakh - Page 4 818163 4 the infos

https://www.youtube.com/thalyfangreece

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum