Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Eugenia Manwlidou

+3
john@kos
*D~A~D*
spike24
7 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

1Eugenia Manwlidou Empty Eugenia Manwlidou Mon Sep 21 2009, 23:53

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : Μοίρασε φυλλάδια του ΛΑ.Ο.Σ!

Eugenia Manwlidou 400_0281_GEORGIADIS_MANOLIDOY_08092009_large

Είναι γνωστό οτι η Ευγενία και ο Άδωνις είναι απο τα πιο αγαπημένα ζευγάρια και πάντοτε στηρίζει ο ένας τον άλλον σε όλα όσα κάνουν. Ο Άδωνις συμπαραστάθηκε πολύ στην γυναίκα του όταν έμαθε οτι δεν θα παρουσιάσει τον "Πρωινό Καφέ" και τώρα που έχει την ανάγκη της αυτός, η Ευγενία στέκεται σε όλα δίπλα του.

Για να του ανταποδώσει, λοιπόν, την αγάπη και αφοσίωσή του η μαέστρος-παρουσιάστριαφρόντισε να τον στηρίζει στον προεκλογικό αγώνα. Έτσι λοιπόν, αποφάσισε να περάσει την Κυριακή της μοιράζοντας φυλλάδια του ΛΑ.Ο.Σ.Μάλιστα έμεινε εκεί αρκετή ώρα και συνομιλούσε με τον κόσμο, χαρίζοντας χαμόγελα και πόζες. Την είδηση οτι η Ευγενία βρισκόταν στο Μπουρνάζι ανέδειξε η εκπομπή TV Weekend, το μεσημέρι της Κυριακής.

(Yupi.gr)

2Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Mon Sep 21 2009, 23:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : «Μετά τις εκλογές θα επαναπροσδιοριστούν τα πράγματα»

Eugenia Manwlidou 400_manwlidou6_medium


Σε συνέντευξή της στον Γιώργο Αυτιά, η Ευγενία Μανωλίδου μίλησε για το πώς η ίδια στηρίζει το σύζυγό της εν όψει εκλογών αλλά και για τα δικά της επαγγελματικά σχέδια.

«Ο κόσμος ξαφνιάζεται όταν με βλέπει» είπε η παρουσιάστρια, αποκαλύπτοντας ότι όχι μόνο είναι παρούσα στις ομιλίες του Άδωνι Γεωργιάδη, αλλά συμμετέχει ενεργά στην προεκλογική εκστρατεία μοιράζοντας «μαντηλάκια τα οποία γράφουν πάνω "Καταπολεμήστε τη γρίπη του δικομματισμού"». Εξήγησε πάντως πως το ίδιο έκανε και στις προηγούμενες εκλογές: «Απλά τότε δεν ήμουν γνωστή», ενώ λίγο αργότερα πρόσθεσε: « Το κάνω απλά γιατί εκείνος το έχει ανάγκη».

Όσο για τα δικά της τηλεοπτικά σχέδια, η Ευγενία αρκέστηκε να σχολιάσει: «Πολλά ακούγονται, μερικά από αυτά είναι αλήθεια, τα περισσότερα δεν είναι. Μετά τις εκλογές, θα επαναπροσδιοριστούν τα πράγματα». Ενώ στην ερώτηση «Ποιο είναι πιο δύσκολο, η πολιτική ή η τηλεόραση;», απάντησε ότι «Και τα δύο είναι εξίσου δύσκολα».

Τόνισε επίσης για ακόμα μία φορά πως «η οικογένεια είναι πάνω απ' όλα», ενώ δεν της αρέσει όταν τα media προσπαθούν να εισβάλλουν σε αυστηρά προσωπικά της θέματα: «Πολλές φορές έρχονται δημοσιογράφοι στο σπίτι και δεν μου αρέσει καθόλου» είπε.

Όμως -με το θέμα του εξώδικου που η Ευγενία έστειλε στον ΑΝΤ1 να απασχολεί τον Τύπο- η Κατερίνα Γκαγκάκη κλήθηκε από την εκπομπή «Πολύ Μπλα Μπλα» να σχολιάσει τα νέα δεδομένα. «Το θέμα "Μανωλίδου" έχει γίνει εμμονή και δεν ενδιαφέρει κανέναν πιστεύω. Ουδέποτε ήταν κακές οι σχέσεις μας με την Ευγενία και ουδέποτε οι απαιτήσεις της ήταν παράλογες». Και για την απροσδόκητη διακοπή του «Πρωινού Καφέ», η υπεύθυνη επικοινωνίας του ANT1 δήλωσε:«Αποφασίσαμε ότι δεν θα υπάρχει "Πρωινός Καφές". Αν υπήρχε, και δεν τον παρουσίαζε η Μανωλίδου, θα ήταν τεράστια μομφή προς εκείνη. Μόνο τότε θα δεχόμουν όλο αυτό τον ντόρο».

(Yupi.gr)

3Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Tue Sep 22 2009, 03:10

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

mou aresei alla auto me ta fylladia... silent

http://WWW.THALIA.COM

4Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Sep 24 2009, 01:42

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : «Προτεραιότητά μου είναι ο ANT1»

Eugenia Manwlidou 400_manwlidou6_medium


Η Ευγενία Μανωλίδου βρέθηκε χθες σε προεκλογική ομιλία του συζύγου της και, όπως ήταν αναμενόμενο, οι κάμερες ήταν στημένες στην είσοδο περιμένοντάς την. Εκείνη, πάντα χαμογελαστή, απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις των δημοσιογράφων.

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ της εκπομπής «Κους Κους», η Ευγενία δεν θα βρεθεί στο Star το 2009 — τουλάχιστον μέχρι το τέλος του Δεκεμβρίου. Η ίδια απέφυγε να απαντήσει στα σενάρια που τη θέλουν να συζητά με άλλα κανάλια λέγοντας αστειευόμενη πως της έκανε πρόταση το CNN για να αντικαταστήσει τον Λάρι Κινγκ στην εκπομπή του. «Τα τηλέφωνα χτυπάνε για πολλούς λόγους. Είμαι αισιόδοξη και για τα τηλεοπτικά και για τα πολιτικά» δήλωσε.

Η φράση που εξέπληξε πολλούς μετά το εξώδικο που έστειλε η ίδια στο σταθμό ήταν η εξής: «Προτεραιότητά μου είναι ο ANT1. Όσο για το εξώδικο, είναι κάτι που δεν το μάθατε από μένα. Το κανάλι μόνο μπορεί να σας απαντήσει». Για τα τελευταία δημοσιεύματα που λένε πως οι ιθύνοντες του τηλεοπτικού σταθμού σκέφτονται να την εντάξουν στην κριτική επιτροπή του «X-Factor», η Ευγενία Μανωλίδου δήλωσε πως δεν έχει ενημερωθεί καν για κάποια κίνηση σαν αυτή. Επίσης, από τους δημοσιογράφους έμαθε, όπως λέει η ίδια, ότι ο Alpha της έκανε πρόταση συνεργασίας. Απάντησε, ακόμη, σε εκείνους που την ήθελαν να έχει ενοχληθεί με τις δηλώσεις της Κατερίνας Γκαγκάκη λέγοντας πως ουδέποτε συνέβη κάτι τέτοιο. «Εμένα μου αρέσει η σκηνή, όχι το παρασκήνιο» συμπλήρωσε.

Για τον Σπύρο Χαριτάτο και τον Γιώργο Καραμέρο δήλωσε σίγουρη για την επιτυχία τους. «Όπως τα πήγαιναν τόσο καιρό καλά, έτσι θα τα πάνε και τώρα. Με τον Σπύρο και τον Γιώργο δεν έχω κάνει ποτέ δοκιμαστικό» δήλωσε.

Πώς ερμηνεύεται όμως αυτή η κίνηση προσέγγισής της στον ΑΝΤ1; «Είναι προεκλογική περίοδος και δεν θέλει να προκαλέσει το κανάλι του Αμαρουσίου» λέει άνθρωπος από το στενό της περιβάλλον. Φοβάται πολύ πως, αν τα βάλει με τον ΑΝΤ1, θα πληρώσει τις συνέπειες ο σύζυγός της που δίνει το δικό του αγώνα. Επίσης, θέλει να είναι νομικά καλυμμένη, αφού ανήκει στο δυναμικό της ΕΝΑ productions μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου».

(Yupi.gr)

5Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Sep 24 2009, 04:47

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

ante as tin valei kapou o ant1 giati mas ta priksan

6Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Sep 24 2009, 07:53

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ante nte oooo :hat

http://WWW.THALIA.COM

7Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Thu Sep 24 2009, 18:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μανωλίδου VS ΑΝΤ1 : Το παρασκήνιο μιας εξώδικης διαμαρτυρίας!

Eugenia Manwlidou 400_manwlidou7_medium


Πώς η επίδοξη διάδοχος της Ελένης Μενεγάκη έφτασε στο σημείο να επικοινωνεί μέσω δικηγόρου με το σταθμό που την ανέδειξε; Τι ήταν αυτό που άλλαξε μέσα σε μία ημέρα και της πήραν τον «Πρωινό Καφέ» από τα χέρια; Γιατί η ίδια αρνείται να μιλήσει ανοιχτά για όσα έγιναν; Το «DownTown» αποκαλύπτει το άγνωστο χρονικό του πιο συζητημένου τηλεοπτικού διαζυγίου της χρονιάς.

Η απομάκρυνση της Βίκυς Καγιά από τον «Πρωινό Καφέ» τον Ιούλιο ανατρέπει τα δεδομένα και η Ευγενία καλείται να διακόψει τις διακοπές της και να κάνει δοκιμαστικό στο ίδιο πλατό. Το αποτέλεσμα ενθουσιάζει την ηγεσία του σταθμού και το γραφείο Τύπου επιβεβαιώνει ότι εκείνη θα είναι η νέα οικοδέσποινα της εκπομπής, χωρίς όμως να προβεί σε επίσημο δελτίο Τύπου. Το βράδυ της 1ης Σεπτεμβρίου γίνεται τελικά η νέα ανατροπή: Το κανάλι αποφασίζει να καταργήσει τον «Πρωινό Καφέ». Το επόμενο πρωί, η Ευγενία ακούει την Ντέπυ Γκολεμά να δηλώνει στη ραδιοφωνική εκπομπή του Νίκου Χατζηνικολάου ότι η εκπομπή δεν υπάρχει πια. Τηλεφωνεί αμέσως στο σταθμό και τη διαβεβαιώνουν πως όλα είναι καλά, απλά η εκπομπή θα πάρει περισσότερο ενημερωτικό χαρακτήρα. Τo θέμα γίνεται πρώτη είδηση στα blogs και η Ευγενία μαθαίνει επίσημα ότι μένει εκτός πρωινής ζώνης αρκετές ώρες αργότερα – σύμφωνα με τους ανθρώπους του σταθμού, την είχαν ενημερώσει από το προηγούμενο βράδυ, ισχυρισμό που απορρίπτει η ίδια.

Την ίδια στιγμή, η Ευγενία, έχοντας πλέον ξεκαθαρίσει ότι δεν θέλει να έχει καμία σχέση με τον ΑΝΤ1, φημολογείται ότι βρίσκεται σε διαπραγματεύσεις με τον Σταμάτη Μαλέλη (για να πάρει τη θέση του Αντρέα Μικρούτσικου στην πρωινή ζώνη; – εκείνη πάντως αρνείται ότι έχουν συζητήσει, λέγοντας ότι υπάρχει «ένα καλό κλίμα με το κανάλι»). Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, που οι πρώτες δηλώσεις της μετά τις πρόσφατες εξελίξεις γίνονται στο δελτίο ειδήσεων του σταθμού: «Εγώ είμαι συνεπής, απαιτώ συνέπεια και από την άλλη πλευρά» λέει και συνεχίζει: «Προσπαθούσα να κινούμαι όσο πιο ήρεμα γινόταν. Δεν είμαι υπέρ της πολύ μεγάλης βαβούρας. Μερικές φορές το να μιλάω ή το να ακούω κάποιους να μιλάνε δεν έχει κάποια αποτελέσματα. Απλά θέλω από εδώ και στο εξής να έχω μια γραπτή επικοινωνία και όχι μια προφορική».

Γιατί όμως ο ΑΝΤ1 αποφασίζει ξαφνικά να καταργήσει την εκπομπή που έχει ταυτιστεί όσο καμία άλλη με την ιστορία του σταθμού και να πάρει το ρίσκο του infotainment; Τις τελευταίες μέρες ακούγεται έντονα ότι η απομάκρυνση της Ευγενίας έχει να κάνει με την επιστροφή της Ελένης Μενεγάκη στον ΑΝΤ1 την επόμενη σεζόν. Το συμβόλαιο της δεύτερης με τον Αlpha λήγει το 2011. Αν όμως λόγω του υψηλού κόστους, το κανάλι δεν επιθυμήσει την ανανέωση του συμβολαίου, τότε πολλοί πιστεύουν πως ο «Πρωινός Καφές» που έχει μπει στο ντουλάπι θα ξεπαγώσει για να σερβιριστεί εκ νέου από την Ελένη. Ας μην ξεχνάμε πως ο λόγος που είχε αφήσει τον ΑΝΤ1 για να πάει στον Alpha ήταν για να βρίσκεται κοντά στο σύζυγό της, Γιάννη Λάτσιο, ο οποίος στη συνέχεια επέστρεψε στο κανάλι του Αμαρουσίου.

Για ποιο λόγο όμως η Ευγενία δεν θέλει να μιλήσει (ακόμη) ανοιχτά για όσα έγιναν στις αρχές του μήνα; Σύμφωνα πάλι με το στενό της περιβάλλον, δεν θα δώσει καμία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης πριν από τις εκλογές, καθώς φοβάται μήπως κάνει κακό στην εικόνα του συζύγου της: «Αυτή τη στιγμή προέχει η ηρεμία μέσα στο σπίτι» παραδέχεται. «Είμαστε σε προεκλογική περίοδο, όπως ξέρετε, και αυτή τη στιγμή αυτό που είναι πιο σημαντικό από οτιδήποτε άλλο για μένα είναι να πάει καλά ο αγώνας που κάνει ο Άδωνις. Προσπαθεί όσο γίνεται να με προστατεύσει και όλο αυτό γίνεται με πολλή αγάπη και καλή πρόθεση, οπότε απλά με κάνει να τον αγαπάω».

(Yupi.gr)

8Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Sep 25 2009, 00:28

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

aman kaley Razz

http://WWW.THALIA.COM

9Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Sat Sep 26 2009, 04:36

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : Η συνάντηση με υψηλόβαθμα στελέχη του ΑΝΤ1

Eugenia Manwlidou 400_manolidou7_large


Έκπληξη προκάλεσε σε πολλούς η εμφάνιση της Ευγενίας Μανωλίδου στα γραφεία του ΑΝΤ1 το μεσημέρι της Τετάρτης. Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του Υupi, η πολυσυζητημένη παρουσιάστρια συναντήθηκε με υψηλόβαθμα στελέχη του σταθμού (ανάμεσά τους ο Γιάννης Λάτσιος και ο Γιώργος Λεβέντης). Αξίζει να σημειωθεί πως με τον τελευταίο δεν είχε μιλήσει καθόλου την εποχή που ο σταθμός την προόριζε για την παρουσίαση του «Πρωινού Καφέ».

Αν και πολλοί θα περίμεναν ότι, μετά το εξώδικο που είχε στείλει η Ευγενία, θα σταματούσε κάθε επικοινωνία με το κανάλι, οι υπεύθυνοι του ΑΝΤ1 φαίνεται πως εξακολουθούν να τη θέλουν στο δυναμικό του σταθμού. Η συνάντηση έγινε σε καλό κλίμα, αν και η παρουσιάστρια βρισκόταν -ειδικά στην αρχή- σε «ελεγχόμενη» ένταση, καθώς θεωρεί ότι δεν της είχαν φερθεί δίκαια.

Οι ιθύνοντες του ΑΝΤ1 τής πρότειναν για άλλη μια φορά να παρουσιάσει το «Dancing with the Stars», που όλα δείχνουν πως θα βγει στον αέρα το Μάρτιο του 2010. Εκείνη δεν φάνηκε τελείως αρνητική και ζήτησε χρόνο να το σκεφτεί, καθώς οι φήμες λένε πως τις τελευταίες μέρες βρίσκεται σε συζητήσεις και με τον Alpha.

Το Yupi επικοινώνησε με την Ευγενία Μανωλίδου: «Δεν μπορώ να αρνηθώ ότι υπήρξε μια συνάντηση με τους ανθρώπους του ΑΝΤ1, αλλά δεν θα ήθελα να σχολιάσω τίποτα περισσότερο, παρά μόνο να μην πιστεύετε όλα όσα ακούγονται» δήλωσε. «Αυτή τη στιγμή το μυαλό μου απασχολεί μόνο η προεκλογική εκστρατεία του συζύγου μου με το ΛΑ.Ο.Σ και όχι το τηλεοπτικό μου μέλλον. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον».

(Yupi.gr)

10Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Sat Sep 26 2009, 04:37

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

gia na doume

11Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Sat Sep 26 2009, 04:40

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

as thn valoun kapou na teleiwnoume Laughing

http://WWW.THALIA.COM

12Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Oct 02 2009, 00:28

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : «Δεν θα το άντεχα αν ήμουν στη θέση του Καραμέρου και του Χαριτάτου»

Eugenia Manwlidou 400_8666_EYGENIA_MANOLIDOY_24062009_large


Η Ευγενία Μανωλίδου μίλησε για τις εντυπώσεις που της άφησε η νέα πρωινή εκπομπή του ANT1.

«Είδα λίγο το μεσημέρι, κάποια καρέ. Τους πίστεψα εξαρχής, το έχω πει σε όλες μου τις συνεντεύξεις και νομίζω ότι θα τα πάνε πολύ καλά. Δεν είναι έκπληξη για μένα η επιτυχία τους» δήλωσε στην κάμερα του «Πολύ Μπλα Μπλα».

Όταν τη ρώτησαν αν πιστεύει πως το δίδυμο Χαριτάτου-Καραμέρου θα «εκθρονίσει» τη βασίλισσα Ελένη, η Ευγενία είπε πως απ’ τη στιγμή που δεν ανήκει στην πρωινή ζώνη δεν μπορεί να γνωρίζει κάτι τέτοιο και δεν θέλει καν να το σχολιάσει. Τέλος, είπε πως «δεν ξέρω αν θα άντεχα όλο αυτό που συμβαίνει αν ήμουν στη θέση του Χαριτάτου και του Καραμέρου. Δεν θα άντεχα όλη αυτή την ανάλυση με τα νούμερα κ.λπ.».

(Yupi.gr)

13Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Oct 02 2009, 04:22

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

e allo esy allo autoi :hat

http://WWW.THALIA.COM

14Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Oct 02 2009, 19:26

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τα ψώνια της Ευγενίας Μανωλίδου

Eugenia Manwlidou Eygenia


Εντοπίσαμε την Ευγενία Μανωλίδου την ώρα που αγόραζε τα καλλυντικά της από γνωστό κατάστημα της Λεωφόρου Κηφισία, και όπως μπορείτε να δείτε όχι απλά δεν δίστασε να φωτογραφηθεί στον φακό της zougla.gr, αλλά και πόζαρε με... νάζι όταν μας... ανακάλυψε.

Η ευγένειά της μας αφόπλισε, αφού ελπίζαμε «αθόρυβα» να της τραβήξουμε κάποιες φωτογραφίες την ώρα που επέλεγε τα απαραίτητα αξεσουαρ για το βάψιμο του προσώπου της και... απλά μας χαμογέλασε.

Μάλιστα, δεν δίστασε να μας αποκαλύψει ότι καλλυντικά αγοράζει και για τον σύζυγό της -κυρίως κρέμα για μετά το ξύρισμα!

(Zougla.gr)

15Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Sat Oct 03 2009, 03:52

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

niaaaouuuu cat agapame eugenia :hat

http://WWW.THALIA.COM

16Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Sat Oct 03 2009, 22:18

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

e..kala...den sugrinetai me ta paidia.....

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

17Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Tue Oct 06 2009, 22:31

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου: «Νιώθω αξιοθέατο»

Eugenia Manwlidou 97794510


Η Ευγενία Μανωλίδου αποκαλύφθηκε χθες βράδυ σε ραδιοφωνική εκπομπή και ξάφνιασε τους ακροατές με τις απαντήσεις που έδωσε, αλλά και τα όσα αποκάλυψε για την ίδια και τον σύζυγό της Άδωνι Γεωργιάδη.

Η «μπουμπούκα» συγκινήθηκε ιδιαίτερα όταν έπαιζε ως μουσικό χαλί ένα ερωτικό αγγλικό τραγούδι και για πρώτη φορά δήλωσε ότι το έχει γράψει η ίδια για τον βουλευτή του ΛΑΟΣ.

Μάλιστα... έλιωσε όταν στο τηλέφωνο της μίλησε ο σύζυγός της, Άδωνις Γεωργιάδης, παρεμβαίνοντας τηλεφωνικά στην εκπομπή. Η Ευγενία Μανωλίδου τον αποκαλούσε «αγάπη μου».

Η γνωστή παρουσιάστρια δήλωσε -μεταξύ άλλων- ότι νιώθει ως αξιοθέατο, αφού την ενοχλεί να την κοιτούν χωρίς να της μιλούν, αλλά το να την πλησιάζουν και να της απευθύνουν τον λόγο είναι κάτι που της αρέσει ιδιαίτερα.

Όσον αφορά στα τηλεοπτικά, η σπόντα που πέταξε στον αέρα της ραδιοφωνικής εκπομπής δεν ήταν απλά πρόκα, αλλά... ταβανόπροκα! Γιατί σε σχετική ερώτηση δήλωσε: «Επειδή μαγειρεύω πολύ καλά και έχω πολλά βιβλία μαγειρικής, θα μπορούσα να κάνω την μαγείρισσα στην Ελένη Μενεγάκη»!

Ναι, αρκεί να προσέχει τα τάπερ με το φαγητό που θα παίρνει για το σπίτι...

(Zougla.gr)

18Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Wed Oct 07 2009, 08:25

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου
Tο τραγούδι που έγραψε για τον Άδωνι!

Eugenia Manwlidou 400_manolidou8_medium


Ο ραδιοφωνικός σταθμός Sfera 102.2 εγκαινίασε το νέο του πρόγραμμα και με αυτή την αφορμή μεγάλα ονόματα της ελληνικής showbiz πέρασαν από τα στούντιο, όπου έδωσαν συνέντευξη στους ραδιοφωνικούς παραγωγούς. Ανάμεσά τους, η Ευγενία Μανωλίδου, που βρέθηκε ως καλεσμένη στην εκπομπή του Δημήτρη Σαράντου.

Το καλύτερο σημείο της συνέντευξης, ήταν όταν ο Άδωνις Γεωργιάδης βγήκε σε ζωντανή τηλεφωνική επικοινωνία με την εκπομπή και συνομίλησε με τη σύζυγό του. Μάλιστα, σαν μουσικό χαλί ακουγόταν ένα τραγούδι που η ίδια η μαέστρος και παρουσιάστια έχει γράψει για εκείνον. Οι δυο τους κάθε άλλο παρά απέφυγαν να είναι διαχυτικοί όταν απευθύνονταν ο ένας στον άλλο, αφού εκείνη τον αποκαλούσε «μωρό μου», ενώ ο Άδωνις «αγάπη μου».

Στο άκουσμα του τραγουδιού που έγραψε για τον σύζυγό της, η Ευγενία έδειξε να συγκινείται, ενώ ζήτησε από τον ραδιοφωνικό παραγωγό να μην μιλάνε για λίγο, προκειμένου να το ακούσουν. Δεν δίστασε μάλιστα να το τραγουδήσει για λίγη ώρα. «Εγώ δείχνω την αγάπη μου εμπράκτως» εξήγησε σχετικά με το λόγο που την έκανε να γράψει το κομμάτι. Εν τω μεταξύ, ο Άδωνις αστειεύτηκε λέγοντας: «Εγώ στις γυναίκες δημιουργώ τέτοιου είδους τρομερά συναισθήματα για να μου γράφουν τραγούδια»- δήλωση που προκάλεσε μια χιουμοριστική αντίδραση ζηλοτυπίας από την παρουσιάστρια: «Δηλαδή πόσες σου έχουν γράψει τραγούδια;» τον ρώτησε. Και, λίγο πριν ο βουλευτής τους αποχαιρετήσει κλείνοντας το τηλέφωνο, η Ευγενία του ζήτησε να μην κοιμηθεί, αλλά να την περιμένει να γυρίσει στο σπίτι τους στο Μαρούσι.

(Yupi.gr)

19Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Wed Oct 07 2009, 22:48

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Eugenia Manwlidou 818163 Eugenia Manwlidou 83864

http://WWW.THALIA.COM

20Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Sun Oct 11 2009, 14:15

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : Σε μετεκλογικό πυρετό

Eugenia Manwlidou 400_manwlidou8_medium


Oύτε στις εκλογές δεν αποχωρίστηκε ο ένας τον άλ­λον. Η Ευγενία είχε δηλώσει από την αρχή ότι θα σταθεί στο πλευρό του συζύγου της, και μάλιστα δεν δίστασε να τον ακολουθή­σει στις συναντήσεις που είχε με στελέχη του κόμματος και να μοιράζει ακόμα και φυλλάδια για την προεκλογική του εκ­στρατεία.

«Η Ευγενία είχε δηλώσει ότι θα βάλει σε προτεραιό­τητα το επαγγελματικό της μέλλον αμέσως μετά τις εκλογές» λέει στο «ΟΚ!» πρόσωπο του φιλικού τους περιβάλλοντος και συνεχίζει: «Μέχρι τώρα δεν ήθελε να αποσπαστεί η προσο­χή της από καμία κουβέντα που αφορούσε τα τηλεοπτικά της σχέδια».

(Yupi.gr)

21Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Sun Oct 11 2009, 17:14

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

kane kamia ekpomph kalh mou kai ase ton adwnh s'auta Laughing

http://WWW.THALIA.COM

22Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Oct 16 2009, 16:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ευγενία Μανωλίδου : Τι έκανε την Τετάρτη στα γραφεία του ΑΝΤ1;

Eugenia Manwlidou G7i56


Στα γραφεία του ΑΝΤ1 στο Μαρούσι βρέθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η Ευγενία Μανωλίδου. Οι πληροφορίες λένε ότι είχε ραντεβού με το διευθυντή προγράμματος του καναλιού, Γιάννη Λάτσιο, ώστε να συζητήσουν τι ρόλο θα μπορούσε να αναλάβει στο κανάλι μετά το «ναυάγιο» του «Πρωινού Καφέ» και όσα ακολούθησαν. Τα επαγγελματικά ραντεβού της Ευγενίας συνεχίζονται, καθώς το μεσημέρι της Πέμπτης συναντήθηκε με τον Θέμο Αναστασιάδη στα γραφεία της εφημερίδας «Πρώτο Θέμα». Ο παρουσιαστής του «Όλα» φαίνεται πως θέλει να της δώσει εκπομπή στο νεοσύστατο ραδιοφωνικό του σταθμό.

Το Yupi επικοινώνησε μαζί της για να μας επιβεβαιώσει το ρεπορτάζ: «Συγνώμη, έχω επάνω μου GPS και με εντοπίζουν κάθε φορά; Αρχίζω να ανησυχώ!» είπε γελώντας προσθέτοντας ότι δεν μπορεί να δώσει λεπτομέρειες για τα δύο αυτά ραντεβού. Σύμφωνα πάντως με ανθρώπους του στενού της περιβάλλοντος, η Ευγενία δέχτηκε ξανά πρόταση για το «Dancing with the Stars» που θα κάνει τελικά πρεμιέρα το Μάρτιο, αλλά η απάντησή της ήταν αρνητική, καθώς ο ρόλος του παρουσιαστή είναι σχεδόν διακοσμητικός στο συγκεκριμένο show. «Δεν την ενδιαφέρει να βρίσκεται στην τηλεόραση μόνο και μόνο για να είναι μπροστά στις κάμερες» λέει φιλικό της πρόσωπο. «Αν δεν βρίσκει ουσιώδες και ενδιαφέρον το κόνσπετ προτιμάει να μείνει στο σπίτι της με τα παιδιά της και τον άντρα της. Έτσι κι αλλιώς, η προτεραιότητά της και το μεγάλο της πάθος παραμένει η μουσική».

(Yupi.gr)

23Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Oct 16 2009, 19:41

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mas epriksan me autin Eugenia Manwlidou 644607

24Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Oct 16 2009, 22:21

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

as arxisei douleia kapou Laughing

http://WWW.THALIA.COM

25Eugenia Manwlidou Empty Re: Eugenia Manwlidou Fri Oct 23 2009, 02:19

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Ευγενία… επιστρέφει στην TV

Eugenia Manwlidou Image

Η Ευγενία Μανωλίδου βρήκε τελικά… εκπομπή!
Η μαέστρος και παρουσιάστρια συμφώνησε με τον ΑΝΤ1 να παρουσιάζει το παιχνίδι «Dancing with the stars».

Το σόου που έχει αγαπηθεί πολύ στο εξωτερικό,
θα κάνει πρεμιέρα στις αρχές του νέου χρόνου και η Ευγενία είναι πανέτοιμη να εντυπωσιάσει το κοινό.

Η μεγάλη επιθυμία της… μπουμπούκας να παρουσιάζει ξανά δική της εκπομπή
γίνεται πραγματικότητα και ανυπομονεί να ξεκινήσει το σόου.

Διάσημοι Έλληνες από τον χώρο της σόου μπιζ θα χορεύουν μαζί με επαγγελματίες χορευτές
και θα προσπαθούν να γοητεύσουν κριτές και κοινό.

Η κριτική επιτροπή θα τους βαθμολογεί και οι τηλεθεατές
θα αποφασίζουν αν θα αποχωρήσουν από το παιχνίδι ή θα συνεχίσουν.

Πάντως με τον χορό η Ευγενία έχει καλή σχέση…
Την έχουμε δει να χορεύει σε καρναβαλικούς ρυθμούς τις απόκριες στην Ξάνθη,
αλλά και στους Onirama… αγκαλιά με τον Άδωνι Γεωργιάδη.

(Zougla.gr)

Epitelous k ayth Eugenia Manwlidou 84583 Eugenia Manwlidou 720401

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum