Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Katerina Papoutsaki

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Katerina Papoutsaki Empty Katerina Papoutsaki Fri Jun 27 2008, 16:13

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Η Κατερίνα, λοιπόν, όπως έχουμε πει, χώρισε από τον Κώστα, και τώρα περνά το χρόνο της στα γυρίσματα του νέου σίριαλ του Alpha, του πολυθρύλητου, για τη ζωή της Αλίκης Βουγιουκλάκη. Επειδή είμαστε καθάρματα, θα σου γράψουμε πρώτα τί είπε στη Βένια Καραγιάννη του Down Town για το σίριαλ, και μετά τα άλλα, τα ζουμερά.

Katerina Papoutsaki Papoutsaki4_medium


Η Ζωή με την Αλίκη

Αισθάνεσαι ότι είναι πιο δύσκολος αυτός ο ρόλος απ' ό,τι έχεις παίξει μέχρι τώρα, τουλάχιστον στην τηλεόραση;

Ναι, γιατί ο βαθμός δυσκολίας είναι ότι αυτό το πρόσωπο ζει ακόμα ανάμεσά μας. Αυτή η γυναίκα όχι μόνο είναι αθάνατη, αλλά εγώ πρέπει να την υποδυθώ σε όλες τις χρονικές περιόδους. Από έφηβη μέχρι μεγάλη... Και αυτό από τη μια είναι πολύ ενδιαφέρον, αλλά από την άλλη έχει και μια μεγάλη ευθύνη...



Ναι, αλλά πολλά ακού­στηκαν για αυτή τη σειρά και για το πόσο αληθοφα­νή θα είναι τα στοιχεία που θα προβληθούν.

Η σειρά θα είναι μια μυθο­πλασία, που θα έχει μεν βι­ογραφικά στοιχεία αλλά και στοιχεία φανταστικά, προ­κειμένου να εξυπηρετηθεί το σενάριο, εναρμονισμένα πάντα με τη ζωή αυτής της γυναίκας. Και για μένα ένας ρόλος είναι και ως ρόλο θέλω να το αντιμετωπίσω. Δεν πάω να μιμηθώ ένα θρύλο. Θέλω να παίξω μια γυναίκα που λέγεται στη σειρά Αλίκη Βασιλάκη. Και πίστεψέ με, η αφήγηση της ζωής της θα γί­νει πάνω απ' όλα πολύ καλοπροαίρετα.



Ποια είναι τα κοινά στοιχεία που έχεις με την Αλίκη;

Η παιδική της αθωότητα αλλά και ότι κι εγώ ήξερα από μικρή πως ήθελα να γίνω ηθο­ποιός. Από το Δημοτικό κιόλας, αλλά δεν το έλεγα για να μη με περάσουν τα άλλα παι­διά για ένα ακόμα «ψωνάκι». Έχω κι εγώ προσήλωση σε αυτό το στόχο που είχε κι εκείνη, χωρίς όμως να είναι αυτοσκοπός.



Μόλις Χώρισε

Ειπώθηκαν πολλά για τον πρόσφατο χω­ρισμό σου με τον Κώστα Καραφώτη . Και αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως όλο αυτό έγινε πολύ ξαφνικά. Τόσον και­ρό δεν είχατε δώσει καμιά αφορμή, δεν είχε ακουστεί κανένας τσακωμός. Είχα­τε την ιδανική «ροζ εικόνα», μέχρι που απλά μάθαμε ότι χωρίσατε.

Ισχύει η φήμη του χωρισμού, αλλά δεν μπο­ρώ να σου πω περισσότερα. Μιλάς για κάτι όταν υπάρχει. Και όταν υπήρχε, μιλήσαμε αρκετά γι' αυτό. Όταν όμως παύ­ει να υφίσταται, δεν έχεις κάτι άλλο να πεις.



Υπάρχει η προοπτική να είστε ξανά μαζί; Σε ρωτάω γιατί και πέρσι το καλοκαίρι είχατε χω­ρίσει , αλλά ύστερα από λίγο καιρό τα ξαναβρήκατε.

Αυτή τη φορά είναι οριστικό.

Ποιος είπε το τελειωτικό αντίο;

Εγώ.



Πώς είσαι έπειτα από ένα χωρισμό;

Έχω την ιδιότητα, ακόμα κι αν πατώσω, πολύ γρήγορα να αναγεννηθώ. Δεν μου αρέσει να περνάει ο χρόνος και να είμαι χά­λια. Σε διάφορες φάσεις της ζωής μου, είτε σε χωρισμό είτε σε αποτυχία, επανήλθα γρήγορα στα καλά μου, ίσως επειδή έχω δί­πλα μου φίλους που με βοηθούν.

2Katerina Papoutsaki Empty Re: Katerina Papoutsaki Fri Jun 27 2008, 16:14

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

tou edwse ta papoutsia sto xeri mallon Laughing

kala gia to oti tha kanei tin aliki...ouden sxolio Laughing

3Katerina Papoutsaki Empty Re: Katerina Papoutsaki Fri Jun 27 2008, 19:54

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

john-546 wrote:tou edwse ta papoutsia sto xeri mallon Laughing

kala gia to oti tha kanei tin aliki...ouden sxolio Laughing

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ,ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΟΥΤΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΤΗΣ,ΟΥΤΕ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟΣ,ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΣΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ,ΕΣΤΩ ΜΙΚΡΟ,ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΜΕΡΙΕΣ,ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΙ'ΑΥΤΗ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΧΤΗΚΕ,ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙ'ΑΥΤΗ,ΑΛΛΑ ΝΑ Η ΑΛΙΚΗ ΗΤΑΝ Η ΑΛΙΚΗ,ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜ,ΤΟ ΠΟΙΟ ΒΑΡΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ,ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΑΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΗΡΙΑΛ,ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ,ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟΝΤΟΥΛΑΠΟ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΡΑΤΟΛΜΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΑΣ ΣΕΖΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΤΕΣΠΑ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΚΡΑΖΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΣΕΙΡΑ,ΑΛΛΑ ΟΚ ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ,ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΣ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.silent lol!

http://WWW.THALIA.COM

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum