Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Giannis Ploutarxos

+6
Promiscuous
♥Maria♥
Rosalinda
spike24
*D~A~D*
john@kos
10 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 3 of 4]

51Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Aug 19 2010, 02:22

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

siga posa na poulaei?
posa 6000? Surprised
edw h ayumi hamasaki twra me to zori tis pianei tis 350,000 sth giapwnia Giannis Ploutarxos - Page 3 400638

52Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Aug 19 2010, 02:35

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Promiscuous wrote:siga posa na poulaei?
posa 6000? Surprised
edw h ayumi hamasaki twra me to zori tis pianei tis 350,000 sth giapwnia Giannis Ploutarxos - Page 3 400638
To teleytaio tou album egine 6 fores platinenio kai synexizei na poulaei

Gia ta dedomena ths Elladas einai apo tous pio emporikous Giannis Ploutarxos - Page 3 68461

53Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Aug 19 2010, 02:36

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

me ta periodika egine 6 fores platinenio? :hat

54Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Aug 19 2010, 02:49

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Promiscuous wrote:me ta periodika egine 6 fores platinenio? :hat
Den einai apo ta periodika, apla pwleitai to cd sta periptera

Ayta ypologizontai ws kanonikes pwliseis

Ki alloi akolouthoun ayth th methodo alla den poulane Giannis Ploutarxos - Page 3 720401
O Ploutarxos exei fanatiko koino p ton akouei Giannis Ploutarxos - Page 3 919114

55Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Oct 22 2010, 19:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πατέρας Για Πέμπτη Φορά
Giannis Ploutarxos - Page 3 Ploutarxos20new


Λίγο μετά τις 9.00 το πρωί, η σύζυγος του Γιάννη Πλούταρχου, Μαρία
Κακοσαίου, έφερε στον κόσμο, με καισαρική τομή, ένα υγιέστατο αγοράκι.

Αυτό είναι το πέμπτο παιδί για το γνωστό τραγουδιστή και τη γυναίκα
του, οι οποίοι έχουν αποκτήσει ακόμα τρεις κόρες και ένα γιο.
Η μεγαλύτερη κόρη τους είναι ήδη 12 ετών, ενώ η μικρότερη μόλις 2.

Όπως είχε γράψει αποκλειστικά το Yupi, η ημερομηνία εισαγωγής της Μαρίας
στο μαιευτήριο είχε ήδη οριστεί εδώ και αρκετές μέρες -συμπίπτοντας με την
ημερομηνία έναρξης των εμφανίσεων του Γιάννη Πλούταρχου στο COSMOStage.

Ο Γιάννης και η Μαρία δεν γνώριζαν το φύλο του παιδιού μέχρι
τη γέννηση: «Ποιος ξέρει; Μόνο ο Θεός. Και ο γιατρός που
έκανε τον υπέρηχο! Αλλά του ζητήσαμε να μην μας πει», είχε α-
ποκαλύψει ο τραγουδιστής σε συνέντευξή του το Σεπτέμβριο.

http://panoramapress.gr/

56Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Sat Oct 23 2010, 00:37

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mpravo t Giannis Ploutarxos - Page 3 68461

57Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Sun Oct 24 2010, 18:09

mpiskotakiiiii

mpiskotakiiiii
TD Amor Member

theos Giannis Ploutarxos - Page 3 818163

58Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Oct 29 2010, 05:16

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τι δώρο έκανε στη γυναίκα του;

Giannis Ploutarxos - Page 3 Image


Ένα δώρο ανεκτίμητης αξίας έκανε ο Γιάννης Πλούταρχος στη σύζυγό
του, Μαρία Κακοσαίου, για τη γέννηση του πέμπτου τους παιδιού.

«Και στα πέντε μου παιδιά, το δώρο που της κάνω είναι τριαντάφυλλα. Κι
αυτό γιατί έτσι κι αλλιώς της έχω δωρίσει την καρδιά μου τόσα χρόνια! Νομίζω
πως δεν υπάρχει σπουδαιότερο δώρο», δήλωσε ο δημοφιλής τραγουδιστής.

Ενώ συμπλήρωσε χαριτολογώντας… «Το πέμπτο μου παιδί, γεννήθηκε ημέρα Πέμπτη,
και το ίδιο βράδυ είχα πρεμιέρα στο πέμπτο μου μαγαζί... Τυχαίο; Δεν νομίζω!».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=192568&cid=11

59Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Nov 25 2010, 23:59

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Διαζύγιο Πλούταρχου με την Δισκογραφική του Εταιρεία

60Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Nov 26 2010, 01:13

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Shocked

kalo gia tin heaven pantws

61Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Dec 15 2010, 01:20

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος : «Γιατί έφυγα από τη MΙNOS»
Giannis Ploutarxos - Page 3 813b1d880073665a37e691c763bda4d0


Στην κάμερα του «Καφέ με την Ελένη» μίλησε ο Γιάννης Πλούταρχος για
την αλλαγή της επαγγελματικής του στέγης αλλά και τα παιδιά του.

Για την αλλαγή της επαγγελματικής του στέγης: «Δεν ήμουν καθόλου δυσαρεστημένος με
τη συνεργασία μου, εξάλλου το έδειξε η πορεία. Θα ήταν πολύ άδικο να πω ότι ήμουν δυ-
σαρεστημένος από τη ΜINOS ΕΜΙ. Απλά εγώ είχα ανάγκη να κάνω κάτι τελείως διαφορετικό».

Για το πώς ξεκουράζεται: «Δεν κουράζομαι ποτέ, δεν το επιτρέπω στον εαυτό μου. Οι ώρες
του ύπνου μου είναι λίγες. Κυμαίνονται από τις 4 έως τις 6 ώρες καθημερινά — το πολύ».

Για τα παιδιά του: «Αισθάνομαι πάρα πολύ όμορφα. Είναι πολύ φωτεινός και πολύ όμορφος ο μικρός.
Μου μοιάζει λίγο. Λίγο η μικρή, τελευταία, ζηλεύει αλλά θα περάσει και αυτό. Το σπίτι με τόσα πολλά
παιδιά, τόσο κόσμο και τόση ενέργεια είναι πολύ φωτεινό. Τα παιδιά σε αφοπλίζουν κάθε στιγμή.
Οι κουβέντες που λένε σε καθημερινή βάση είναι τόσο γλυκές που δεν μπορείς να ξεχωρίσεις κάτι».

http://www.yupi.gr/gossip/c23994/Giannhs_Ploytarxos.html

62Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Mon Jan 24 2011, 16:55

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος : "Δεν σκοπεύω να κάνω άλλο παιδί"
Giannis Ploutarxos - Page 3 6095680956803345345234


Με μια ευτυχισμένη οικογένεια, ο Γιάννης Πλούταρχος αισθάνεται ολοκληρωμένος
και ευτυχισμένος. Έχει ήδη πέντε παιδιά και όπως δήλωσε και ο ίδιος δεν σκοπεύ-
ει να αυξήσει κι άλλο την οικογένειά του. “Πρέπει να δώσουμε ένα βραβείο στη γυ-
ναίκα μου που με έχει κρατήσει- είναι μεγάλος μάγκας. Σίγουρα δεν σκοπεύω να
κάνω άλλο παιδί. Αλλά χαίρομαι και κοκορεύομαι πραγματικά για την οικογένειά μου.”

http://www.gossip-tv.gr/story/77870/giannes-ploutarkhos-den-skopeuo-na-kano-allo-paidi

63Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Sun Jan 30 2011, 18:03

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Πλούταρχος Μίλησε για την Συνεργασία του

64Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Sun Jan 30 2011, 18:07

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

theos Giannis Ploutarxos - Page 3 503718

65Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Feb 02 2011, 20:31

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Video : Ο Γιάννης Πλούταρχος τα είπε όλα στον Θέμο....
Giannis Ploutarxos - Page 3 400_ploutarxos_large


Καλεσμένος στο "ΟΛΑ 11" ήταν ο Γιάννης Πλούταρχος που μίλησε για την συνεργασία του
με τον Ιταλό τραγουδιστή, Al Baano, αλλά και για την οικογένεια του και τα παιδιά του
και αποκάλυψε πως δεν ήθελαν ποτέ να μαθαίνουν το φύλο του παιδιού. Δείτε το video:





http://www.gossip-tv.gr/story/79156/video-o-giannes-ploutarkhos-ta-eipe-ola-ston-themo

66Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Sun Feb 06 2011, 21:23

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

gracias

67Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Feb 23 2011, 17:22

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος : "Δεν Υπάρχουν Σταριλίκια, Είμαστε Διασκεδαστές"
Giannis Ploutarxos - Page 3 Ploutarxos20new_0


O Γιάννης Πλούταρχος την Παρασκευή το πρωί επέστρεψε από το Φεστιβάλ του Σαν
Ρέμο...Ο τραγουδιστής δήλωσε στην κάμερα του "Καφέ με την Ελένη" πως νιώθει
το ίδιο όταν τραγουδάει ιταλικά τραγούδια, καθώς και αυτά είναι ερωτικά κομμάτια...

Ο τραγουδιστής δήλωσε πως ο κόσμος περνάει πολύ δύσκολα αυτό το διάστημα και δεν υπάρχει νόη-
μα να μιλάμε για νυχτερινή ζωή... Μίλησε για την συνεργασία του με τον Al Bano και υποστήριξε
πως κάθε συνεργασία είναι πιθανή... Αναφέρθηκε και στους "σταρ" και υποστήριξε πως ο κόσμος
χόρτασε τα μεγάλα λόγια και δεν υπάρχουν σταριλίκια καθώς αυτοί είναι απλά διασκεδαστές...

Στο σπίτι του δήλωσε πως επικρατεί ένας χαμός, είναι ένας ευτυχισμένος πατέρας και χαίρεται γιατί
έχει μια υπέροχη σύζυγο... Στο σπίτι δεν κάνει δουλειές, αλλά φροντίζει τα παιδιά... Δείτε το βίντεο!





http://www.gossip-tv.gr/story/83329/video-giannes-ploutarkhosden-uparkhoun-starilikia-eimaste-diaskedastes

68Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Feb 23 2011, 18:24

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

agapame plou :hat

69Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Mon Feb 28 2011, 20:30

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πλούταρχος : "Έτρεμα στο Φεστιβάλ του Σαν Ρέμο"

70Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Mon Feb 28 2011, 21:26

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

geia sou re giannaki

71Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Mar 02 2011, 17:05

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος : «Αν μας στείλει κι άλλο παιδί θα το καλοδεχτούμε»
Giannis Ploutarxos - Page 3 Ploutarxos


O Γιάννης Πλούταρχος μιλά σε γνώστη καθημερινή εφημερίδα και σχολιάζει το ενδεχόμενο
ενός ακόμη παιδιού στην οικογένεια. «Είχαμε πει ότι θα σταματήσουμε στα πέντε. Αλλά αν
μας στείλει ένα ακόμη ο Θεός θα το καλοδεχτούμε». Και συμπληρώνει τονίζοντας: «Έχω
το φόβο για τις δυσκολίες που θα αντιμετωπίσουν αλλά θα έχουν πάρει τις σωστές βάσεις, που
εμείς είμαστε υποχρεωμένοι σαν γονείς να τους δώσουμε και θα φοβόμαστε πολύ λιγότερο».

http://www.gossip-tv.gr/story/85128/giannes-ploutarkhos-mas-steilei-ki-allo-paidi-tha-kalodekhtoume

72Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Mar 08 2011, 18:10

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Πλούταρχος: "Μεγάλωσα στα χωράφια"


Giannis Ploutarxos - Page 3 Ploutarxos_241627094


«Ζούσα όπως κάθε άνθρωπος της επαρχίας. Μεγάλωσα στα χωράφια. Κατέβηκα στα 22 μου στην Αθήνα όπου έκανα κάθε είδους δουλειά και κυνήγησα το όνειρό μου», δηλώνει ο Γιάννης Πλούταρχος και ξεκαθαρίζει πως χρέος του είναι να προστατεύει την οικογένειά του και όχι να προωθεί την δουλειά του φωτογραφίζοντάς την! Παράλληλα, μιλά για τις άγνωστες πτυχές του «καλύτερου παιδιού» της ελληνικής δισκογραφίας.

Μιλώντας σε ένθετο της εφημερίδας «Έθνος», ο γνωστός τραγουδιστής το λέει νέτα - σκέτα: «θεωρώ υποχρέωσή μου να προστατεύσω την οικογένειά μου. Να διαφημιστώ μέσα από τα παιδιά μου; Πάμε καλά;», λέει χαρακτηριστικά και προσθέτει πως υπάρχει ένα όριο στο τι μαθαίνει το κοινό για κάποιον επώνυμο.

«Δεν προκαλώ, είναι συνειδητή επιλογή μου... Δεν νιώθω τόσο σημαντικός ώστε να βγαίνω διαρκώς και να απασχολώ την επικαιρότητα. Εμένα ο λόγος μου είναι τα τραγούδια μου», συνεχίζει ο Γιάννης, συμπληρώνοντας πως ουδέποτε είχε «αυλή» και θέλει να αποφασίζει μόνος του για τον εαυτό του.

Το «καλύτερο παιδί» της δισκογραφίας μιλάει και για τα πρώτα του βήματα. «Στο χωριό ήμουν πάντα το παιδάκι που τραγούδαγε. Το ήξεραν όλοι αυτό και με έβαζαν να τραγουδάω σε γάμους, βαφτίσια, γιορτές, ενώ όλοι οι άλλοι έπαιζαν τις αλάνες», εξομολογείται και συνεχίζει: «δεν νιώθω σταρ, αλλά είναι τόση η ευγνωμοσύνη γι’ αυτό που ζω που συμπεριφέρομαι πιο απλά απ’ ότι ο κόσμος σε μένα».

«Ζω στον δικό μου κόσμο», συνεχίζει ο Γιάννης και παραδέχεται ότι έχει ελαττώματα τα οποία και αναφέρει ευθαρσώς. Όπως λέει, είναι επιπόλαιος λόγω του αυθορμητισμού του, ξεχασιάρης σε βαθμό Αλτσχάιμερ και... έχει σπάνιες μεν αλλά πολύ δυνατές εκρήξεις!

«Είμαι μόνο με αυτή την γυναίκα! Πάω για βραβείο Γκίνες; Τόσα χρόνια με την ίδια γυναίκα... Αυτό κι αν λέγεται σήμερα παρακμή», λέει χαριτολογώντας για την σύζυγό του, Μαρία, για την οποία τονίζει πως εκείνος είναι ο άνδρας του σπιτιού. «Αν δεν ήταν η Μαρία νομίζω δεν θα είχαμε μία και το σπίτι θα ήταν κέντρο διερχομένων, στάση λεωφορείου "Πλούταρχος"», συμπληρώνει.

Από τις μεγαλύτερες τρέλες του είναι να αλλάζει κουπ με ταχύτητα... φωτός, κάτι το οποίο αποδίδει στην προηγούμενη δουλειά του ως κομμωτής! «Μπορεί να ήμουν μες τις λάσπες, στα χωράφια, αλλά το μαλλί μαλλί! Στα 80’sνα δεις που ήταν πρότυπα ο Γαρδέλης και η φράντζα...», καταλήγει.

73Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Mar 08 2011, 20:44

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

paidi tou laou....

74Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Mar 09 2011, 21:35

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος : «Αν δεν ήταν η Μαρία νομίζω ότι δεν θα είχαμε μία»
Giannis Ploutarxos - Page 3 25761fdac6005bc0e4dd35dcc7c73c33


Ο Γιάννης Πλούταρχος πρόσφατα έγινε πατέρας για πέμπτη φορά και μίλησε
για την οικογένειά του αλλά και την καριέρα του στην εφημερίδα «Έθνος».

Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την οικογένειά του, ξεκαθαρίζοντας ότι σκοπός του είναι
να την προστατεύει και όχι να την εκθέτει διαρκώς στα φώτα της δημοσιότητας: «Θεωρώ
υποχρέωσή μου να προστατεύσω την οικογένειά μου. Να διαφημιστώ μέσα από τα παιδιά μου;
Πάμε καλά; (...) Σαφώς το κοινό θέλει να μαθαίνει για σένα αλλά υπάρχει και ένα όριο», ενώ
συνέχισε λέγοντας: «Δεν προκαλώ, είναι συνειδητή επιλογή μου... Δεν νιώθω τόσο σημαντικός
ώστε να βγαίνω διαρκώς και να απασχολώ την επικαιρότητα. Είμαι μόνο με αυτή τη γυναίκα!».

Επίσης, μιλώντας για τη σχέση του με τη γυναίκα του, σχολίασε με χιούμορ: «Πάω για βραβείο Γκίνες;
Τόσα χρόνια με την ίδια γυναίκα... Αυτό κι αν λέγεται σήμερα παρακμή .(...) Αν δεν ήταν η Μαρία
νομίζω δεν θα είχαμε μία και το σπίτι θα ήταν κέντρο διερχομένων, στάση λεωφορείου Πλούταρχος».

Τέλος, αναφέρθηκε και στην εμπειρία του στο Σαν Ρέμο: «Ήταν μία μοναδική εμπειρία. Ένιωσα με-
γάλη περηφάνια που βρέθηκα σε μία σκηνή από την οποία έχουν περάσει οι πιο σημαντικοί
καλλιτέχνες. Περηφάνια που έγινε ακόμα μεγαλύτερη στο τέλος που φύγαμε με το ειδικό βραβείο».

http://www.yupi.gr/gossip/c26751/Giannhs_Ploytarxos.html

75Giannis Ploutarxos - Page 3 Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Mar 30 2011, 14:35

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η έξοδος του Γιάννη Πλούταρχος με τη σύζυγό του
Giannis Ploutarxos - Page 3 Pploutarxos


Σε γνωστό μεζεδοπωλείο των Αθηνών βρέθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής ο Γιάννης Πλούταρχος
με τη σύζυγό του, Μαρία. Οι δυο τους θέλησαν να περάσουν λίγες ώρες χαλάρωσης με ωραίο φα-
γητό και πολύ τραγούδι, την ημέρα της 25ης Μαρτίου και γι’ αυτό επέλεξαν το «Ελλάδος Εικόνες».

http://www.gossip-tv.gr/story/91616/e-exodos-tou-gianne-ploutarkhos-me-te-suzugo-tou

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Giannis Savvidakis
» Giannis Latsios

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum