Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Fergie

+4
Promiscuous
spike24
irtsik78
*D~A~D*
8 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sat Oct 17 2009, 15:29

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το άρωμα της Fergie

Fergie - Page 2 Fergie


Συνεργασία με την εταιρεία καλλυντικών Avon ξεκίνησε η τραγουδίστρια των Black Eyed Peas, Fergie, για τη δημιουργία ενός αρώματος,
το οποίο θα εμφανιστεί στα ράφια των καταστημάτων το 2010.

Οι δυο πλευρές θα συνεργαστούν τόσο για τα συστατικά του αρώματος, όσο και για το όνομα, τη διαφημιστική καμπάνια και το περιτύλιγμα.

Η Fergie δεν είναι, πάντως, η πρώτη διάσημη που συνεργάζεται με την Avon, καθώς στη συγκεκριμένη λίστα βρίσκονται, μεταξύ άλλων,
τα ονόματα των Reese Witherspoon, Patrick Dempsey και Courteney Cox.

Η 34χρονη Fergie, εκτός από το τραγούδι, έχει δοκιμάσει τις ικανότητές της και στην υποκριτική με την εμφάνισή της
τόσο στην τηλεοπτική σειρά «Kids Incorporated» τη δεκαετία του ’80 όσο και στην ταινία «Nine», η οποία θα κάνει πρεμιέρα τον φετινό χειμώνα.

(Zougla.gr)

27Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sat Oct 17 2009, 16:56

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mou thelei k arwma silent

28Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sun Oct 18 2009, 01:56

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

den mou aresei sthn photo sxedon katholou Fergie - Page 2 448136
oso gia to arwma :hat
thanx noulh Fergie - Page 2 83864

http://WWW.THALIA.COM

29Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sun Oct 18 2009, 03:36

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

m@l@ko vlhma mpazo

pios tha to parei to arwma???? Fergie - Page 2 68461 Fergie - Page 2 68461 Fergie - Page 2 68461

30Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Thu Oct 29 2009, 18:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Το άρωμα της Fergie

Fergie - Page 2 Image

Ο σύζυγος της Fergie, Josh Duhamel, λατρεύει τη μυρωδιά της... γυναίκας του.
Συγκεκριμένα, τρελαίνεται για το νέο άρωμά της που φέρει την υπογραφή της
και είχε την ευκαιρία να δοκιμάσει προτού αυτό κυκλοφορήσει στα καταστήματα το 2010.

«Ασφαλώς και το λατρεύει. Βεβαιώθηκα ότι θα του αρέσει, γιατί είναι σημαντικό για εμένα.
Το σχεδιάζαμε με την Avon εδώ και ένα χρόνο, αλλά κράτησα το στόμα μου κλειστό.
Ήθελα να είναι φρέσκο και ταυτόχρονα μοντέρνο άρωμα - είναι για δυναμικές γυναίκες»,
είπε η 34χρονη τραγουδίστρια του συγκροτήματος Black Eye Peas.

H Fergie μίλησε ακόμα για το πόσο της έλειπε ο σύζυγός της όταν περιόδευε μαζί με τους U2.
Ωστόσο, όπως είπε, αυτή η απόσταση λειτούργησε ευεργετικά για τη σχέση τους…
Μάλιστα, αποκάλυψε ότι κρατούσαν την ερωτική τους σχέση ζωντανή μέσω webcam!

(Zougla.gr)

31Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Thu Oct 29 2009, 21:13

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Fergie - Page 2 644607

32Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Fri Oct 30 2009, 00:39

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Όμορφη εκδήλωση με λαμπερές παρουσίες

Fergie - Page 2 Image Fergie - Page 2 00000abon4554

Μερικές από τις πιο όμορφες κυρίες του Hollywood φόρεσαν τα πιο εκθαμβωτικά φορέματά τους
και έδωσαν το παρόν στην εκδήλωση του ιδρύματος Avon, το οποίο χρηματοδοτεί έρευνες κατά του καρκίνου του μαστού,
και κάνει αγώνα για την καταπολέμηση της ενδοοικογενειακής βίας.

Η όμορφη εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο κλαμπ Cipriani της 42ης Λεωφόρου της Νέας Υόρκης.

Reese Witherspoon, Courtney Cox, και Fergie μερικές από τις παρευρισκόμενες που έδωσαν αίγλη στην ήδη λαμπερή εκδήλωση.

(Zougla.gr)

33Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Fri Oct 30 2009, 00:45

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Όχι, δεν την απάτησα!

Fergie - Page 2 Image

Αρνείται κατηγορηματικά ότι είχε σεξουαλικές σχέσεις με την εξωτική χορεύτρια Nicole Forrester,
ο ηθοποιός Josh Duhamel, ο οποίος είναι παντρεμένος με τη Fergie.

Την αποκάλυψη της υποτιθέμενης απιστίας του 36χρονου ηθοποιού,
έκανε η ίδια η Forrester στην αμερικάνικη εφημερίδα «National Enquirer».

Η γυναίκα υποστηρίζει ότι γνώρισε τον ηθοποιό, ενώ εκείνος βρισκόταν στην Georgia
για τα γυρίσματα της ρομαντικής κωμωδίας «Life As We Know It».

Δήλωσε συγκεκριμένα ότι ο Duhamel επισκέφτηκε το μαγαζί στο οποίο δούλευε
με το ψευδώνυμο «Delilah» και πέρασε μαζί της μια νύχτα πάθους.

(Zougla.gr)

34Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Fri Oct 30 2009, 02:05

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

spike24 wrote:
Όχι, δεν την απάτησα!

Fergie - Page 2 Image

Αρνείται κατηγορηματικά ότι είχε σεξουαλικές σχέσεις με την εξωτική χορεύτρια Nicole Forrester,
ο ηθοποιός Josh Duhamel, ο οποίος είναι παντρεμένος με τη Fergie.

Την αποκάλυψη της υποτιθέμενης απιστίας του 36χρονου ηθοποιού,
έκανε η ίδια η Forrester στην αμερικάνικη εφημερίδα «National Enquirer».

Η γυναίκα υποστηρίζει ότι γνώρισε τον ηθοποιό, ενώ εκείνος βρισκόταν στην Georgia
για τα γυρίσματα της ρομαντικής κωμωδίας «Life As We Know It».

Δήλωσε συγκεκριμένα ότι ο Duhamel επισκέφτηκε το μαγαζί στο οποίο δούλευε
με το ψευδώνυμο «Delilah» και πέρασε μαζί της μια νύχτα πάθους.

(Zougla.gr)

mou tin dinei

trexa na tin apatiseis Fergie - Page 2 720401

35Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Mon Nov 02 2009, 18:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Περνά και μόνη της καλά

Fergie - Page 2 Image

Η Fergie βγήκε το Σάββατο βράδυ με τις φίλες της στη Νέα Υόρκη, χωρίς να συνοδεύεται όμως από τον σύζυγό της Josh Duhamel.

Στην παρέα της τραγουδίστριας των Black-Eyed Peas ήταν και η αυστραλή σταρ Kylie Minogue.

«Η Fergie έμοιαζε να διασκεδάζει πολύ» δήλωσε ένας αυτόπτης μάρτυρας.

Αν και στο μαγαζί όπου διασκέδαζαν δεν γινόταν αποκριάτικο πάρτι,
οι κυρίες είχαν μασκαρευτεί, με τη Fergie να επιλέγει τη στολή της Κλεοπάτρας.

Ο σύζυγος της τραγουδίστριας βρίσκεται στη Georgia για τα γυρίσματα της νέας του ταινίας,
“Life As We Know It”. Ίσως γι’ αυτό να μην βρισκόταν μαζί της.

Αν πάλι πιστέψει κανείς τις φήμες που θέλουν τον Josh να έχει απατήσει τη Fergie, ίσως να ήταν άλλοι οι λόγοι…

(Zougla.gr)

36Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Fri Nov 06 2009, 18:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τι σχέση έχει ο Josh Duhamel με μια στριπτιζέζ;

Fergie - Page 2 Image

Οι φήμες για ενδεχόμενη σχέση του Josh Duhamel με μια στριπτιζέζ από την Ατλάντα οργιάζουν.

Ο γνωστός ηθοποιός δεν «άντεξε» να διαβάζει άλλο γι’αυτή την ιστορία και βγήκε να μιλήσει:
«Αυτή δεν είναι η πρώτη ούτε θα είναι η τελευταία φορά που μία στριπτιζέζ
έχει πάρει ένα μεγάλο ποσό χρημάτων για να πουλήσει μια ψεύτικη ιστορία για χάρη της διασημότητας».

Και συνεχίζει λέγοντας:« Αυτή η ιστορία είναι εντελώς γελοία. Είναι ένα ατυχές γεγονός
που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και θα πρέπει να σταματήσει εδώ».

Ενώ τόνισε, πως είναι η τελευταία φορά που κρατάει την ψυχραιμία του.

(Zougla.gr)

37Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sat Nov 07 2009, 04:33

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ax josh Razz

http://WWW.THALIA.COM

38Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sat Nov 07 2009, 06:10

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Φέργκι : Το ερωτικό σκάνδαλο που έγινε πρώτη είδηση στην Αμερική

Fergie - Page 2 400_fergie_duhamel_medium

Πρωτοσέλιδο σε όλα σχεδόν τα αμερικανικά έντυπα έχουν γίνει η τραγουδίστρια των Black Eyed Peas και ο σύζυγός της, Τζος Ντιχάμελ, μετά τις δηλώσεις της Νικόλ Φόρστερ -μιας 34χρονης στρίπερ- πως είχε συνευρεθεί με τον πρωταγωνιστή του σήριαλ "Las Vegas".

Η ίδια η στρίπερ δήλωσε πως όταν ο Ντιχάμελ, τη βραδιά της συνάντησής τους, της είπε το όνομά του, εκείνη τον ρώτησε: «Είσαι ο σύζυγος της Φέργκι;» κι εκείνος απάντησε: «Ό,τι ξέρεις, ξέρεις». Παράλληλα, ο δικηγόρος της Φόρστερ είπε στο περιοδικό «Us Weekly» σχετικά με την επίμαχη βραδιά: «Κοιμήθηκαν μαζί, και εκείνος την ξυπνούσε κάθε λίγο για να κάνουν σεξ», εξηγώντας παράλληλα πως η Φόρστερ δεν πληρώθηκε για τη συνάντηση, όμως ο Ντιχάμελ της έδωσε πριν φύγει 100$ για να πάρει ταξί.

Fergie - Page 2 Fergienew_1_medium

Η Φέργκι και ο Τζος, λίγο μετά το γάμο τους τον περασμένο Ιανουάριο,
ενώ αναχωρούν από το αεροδρόμιο του Λος Άντζελες για το ταξίδι του μέλιτος.



Την ίδια στιγμή, ο δικηγόρος του Ντιχάμελ αρνείται τους ισχυρισμούς της χορεύτριας — η οποία υποβλήθηκε από τον «National Enquirer» σε τεστ αλήθειας πριν της δώσουν 20.000 δολάρια για να εξασφαλίσουν την αποκλειστικότητα της είδησης. «Ο Τζος είπε στη Φέργκι ότι δεν έγινε τίποτα και εκείνη τον πιστεύει» δηλώνει άτομο από το περιβάλλον του ζευγαριού στο «Us Weekly», ενώ άλλη πηγή προσθέτει: «Η Φέργκι λέει ότι τίποτα δεν συνέβη. Κάθε φορά που την ρωτάω πώς είναι ο έγγαμος βίος, εκείνη μου απαντά "Τέλειος"». Ακόμα και η ίδια η τραγουδίστρια δήλωσε στο «Entertainment Tonight»: «Όλοι αυτοί οι ισχυρισμοί είναι ανόητοι» στηρίζοντας ξεκάθαρα το σύζυγό της.

Μάλιστα, το ζευγάρι έκανε το βράδυ της Τρίτης και την πρώτη του δημόσια εμφάνιση μετά τη δημοσιοποίηση του σκανδάλου. Δείχνοντας χαλαροί και αγαπημένοι, επισκέφθηκαν το εστιατόριο «Chops» στην Ατλάντα, όπου δείπνησαν πίνοντας κρασί και συζητώντας σε πολύ ερωτική ατμόσφαιρα.

(Yupi.gr)

39Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Thu Nov 12 2009, 04:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Φέργκι : «Στο παρελθόν είχα σχέσεις με γυναίκες»

Fergie - Page 2 400_fergienew1_1_large

Η εξομολόγηση μιας στρίπερ στο «National Enquirer» έφερε αναστάτωση στη ζωή της Φέργκι και του συζύγου της, Τζος Ντιχάμελ, καθώς, σύμφωνα με τα όσα είπε η νεαρή κοπέλα, ο ηθοποιός απάτησε τη διάσημη σύζυγό του μαζί της. Η Φέργκι δίνει τη δική της απάντηση στους ισχυρισμούς της Νικόλ Φόρστερ μέσα από μια αποκαλυπτική συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό «Advocate».

«Με το σύζυγό μου είχαμε πάντα μια πολύ ειλικρινή σχέση και για το λόγο αυτό δεν μπορώ να τον αμφισβητήσω. Δεν θα αφήσω κανένα να μπει ανάμεσά μας και να χαλάσει τη σχέση μας», δήλωσε η Φέργκι που, όπως όλα δείχνουν, υποστηρίζει το σύζυγό της ενώ συνεχίζει λέγοντας: «Ο Τζος γνωρίζει τα πάντα για εμένα, και εγώ γι' αυτόν. Ξέρω ότι είναι ένας άνθρωπος με πολλές σεξουαλικές εμπειρίες και σαφώς ξέρει ότι στο παρελθόν είχα σχέσεις με γυναίκες. Δεν έχει πρόβλημα, ποτέ δεν τέθηκε τέτοιο θέμα».

«Δεν έκρυψα ποτέ τις προτιμήσεις μου και την προσωπική μου ζωή και τώρα ξαφνικά όλοι ασχολούνται με το γάμο μου — μάλλον όμως είναι η νέα μόδα. Πριν από μερικά χρόνια κανένας δεν ασχολούνταν τόσο πολύ μαζί μου, παρόλο που την περίοδο εκείνη είχα μιλήσει ανοιχτά για τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις», ανέφερε στο «Advocate» η Φέργκι.

Μεγάλη έκπληξη όμως προκάλεσε η δήλωσή της πως έχει επισκεφτεί ψυχολόγο για να ζητήσει τη βοήθειά του να καταπολεμήσει την επιθυμία της να απατήσει το σύζυγό της. «Οι γυναίκες είναι όμορφα πλάσματα. Έχω περάσει υπέροχα με γυναίκες στο παρελθόν και δεν ντρέπομαι. Η αλήθεια είναι ότι έχω μπει στον πειρασμό να κάνω σχέση με γυναίκα από την ημέρα που παντρεύτηκα, αλλά μιλώντας με τον ψυχολόγο μου κατάλαβα ότι θα ήταν λάθος. Η απιστία δεν καθορίζεται από το φύλο του ανθρώπου που κάνεις εξωσυζυγική σχέση αλλά από τις προσωπικές σου διαθέσεις».

(Yupi.gr)

40Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Fri Nov 13 2009, 04:54

spike24

spike24
TD Aventurero Member

«Δεν ήθελα να πληγώσω κανέναν»

Fergie - Page 2 Image

Δημόσια συγνώμη ζητά η Nicole Forrester, η γυναίκα που ισχυρίζεται ότι είχε σχέση με το σύζυγο της Fergie, Josh Duhamel.

Η στριπτιζέζ εξηγεί ότι τη νύχτα που είχε σεξουαλική επαφή με τον ηθοποιό,
σκέφτηκε ότι κανείς δε θα το μάθαινε, άρα κανείς δε θα πληγωνόταν.

Η Forrester, που είναι μητέρα δύο παιδιών, δε μετανιώνει που δημοσίευσε το περιστατικό,
ενώ επιμένει ότι είναι αλήθεια και λυπάται που ο Duhamel δεν το παραδέχεται.

Οι σεξουαλικές της περιπέτειες με τον ηθοποιό πάντως δε φαίνεται να της έχουν μείνει αξέχαστες,
καθώς δηλώνει ότι σίγουρα δεν ήταν η καλύτερη συνεύρεση που είχε στη ζωή της.

(Zougla.gr)

41Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Fri Nov 13 2009, 05:09

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

oust mwri k esu Fergie - Page 2 720401

42Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sat Nov 14 2009, 05:57

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Θα τα καταφέρουν τα παιδιά

Fergie - Page 2 Image

Η μητέρα της Fergie, Terri Jackson, δήλωσε σίγουρη πως ο γάμος της κόρης της με τον Josh Duhamel
θα επιβιώσει από την κρίση απιστίας που περνάει αυτόν τον καιρό.

Η Terri υπερασπίστηκε τον γαμπρό της λέγωντας: «Η ζωή της κόρης μου είναι τέλεια και ο Josh είναι καταπληκτικό παιδί,
οι φήμες για τις απιστίες του Josh είναι γελοίες και είμαι σίγουρη πως ο γάμος τους θα επιβιώσει αυτήν την καταιγίδα.
Βέβαια, δεν είναι δουλειά μου να μιλάω για την προσωπική ζωή της κόρης μου, εφόσον θέλετε λεπτομέρειες να ρωτήσετε την ίδια».

Τον προηγούμενο μήνα μία χορεύτρια στριπτίζ είπε πως κοιμήθηκε μία φορά με τον 37χρονο ηθοποιό,
και αμέσως μετά κυκλοφόρησαν νέες φήμες για άλλες τρεις γυναίκες που είχαν «σχέσεις» μαζί του, μετά τον γάμο του.
Ο ίδιος ο Josh Duhamel διέψευσε όλες αυτές τις φήμες.

(Zougla.gr)

43Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sat Nov 14 2009, 06:17

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Φέργκι : Οι νέες δηλώσεις της γυναίκας που ισχυρίζεται ότι έκανε σεξ με το σύζυγο της σταρ

Fergie - Page 2 979cc79ef6aebd11f33f3c27d0291f02

Στην εκπομπή «Extra» έδωσε συνέντευξη η Νικόλ Φόρστερ, η γυναίκα που πρόσφατα εξομολογήθηκε ότι είχε μια σύντομη σχέση με το σύζυγο της τραγουδίστριας των «Black Eyed Peas». Στις δηλώσεις της, η 33χρονη στρίπερ φαίνεται μετανιωμένη, όχι για επειδή έκανε σεξ με τον Ντιχάμελ αλλά επειδή μίλησε δημόσια για την ερωτική περιπέτεια που είχε με το διάσημο ηθοποιό.

«Λυπάμαι πολύ» ανέφερε λιτά η Φόρστερ στο «Extra», ενώ ανέλυσε τους λόγους που είναι μετανιωμένη. «Νόμιζα ότι κανένας δεν θα το μάθαινε, πως οι πράξεις μου δεν θα είχαν αρνητικό αντίκτυπο στη σχέση του ζευγαριού. Λυπάμαι που δεν σκέφτηκα τις συνέπειες των πράξεών μου πριν μιλήσω ανοιχτά για το θέμα αυτό. Άλλωστε, η εμπειρία δεν ήταν και τίποτα το ιδιαίτερο. Όμως βλέπω ότι η Φέργκι συμπαραστέκεται στο σύζυγό της και δεν φαίνεται διατεθειμένη να χαλάσει το γάμο της εξαιτίας μου και αυτό με χαροποιεί,
καθώς πλέον κανένας δεν θα με χαρακτηρίσει ως "η άλλη γυναίκα"».

Η Φόρστερ δεν έκρυψε και τα όσα συνέβησαν στην οικογένειά της ύστερα από την αποκάλυψη που προκάλεσε σοκ στους θαυμαστές της Φέργκι. «Το θέμα πήρε μεγαλύτερες διαστάσεις απ' ό,τι περίμενα. Καθημερινά έχω δημοσιογράφους έξω από το σπίτι μου και τα παιδιά μου έχουν ενοχληθεί. Ο γιος μου πρόσφατα γύρισε από έναν αγώνα ποδοσφαίρου που συμμετείχε με το σχολείο του και μου είπε "Μαμά με αηδιάζεις. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα έκανες κάτι τέτοιο". Τα λόγια του με πλήγωσαν πολύ. Για χάρη τους αναγκάστηκα να σταματήσω να δουλεύω ως στρίπερ
γιατί μου ζήτησαν να μην το ξανακάνω γιατί ντρέπονται για εμένα».

(Yupi.gr)

44Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sun Nov 22 2009, 04:28

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

:hat

45Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sun Nov 22 2009, 04:47

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

:hat

http://WWW.THALIA.COM

46Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Sun Nov 22 2009, 04:53

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Etsi pes ta agori mou. :hat
Tolmoun na sygkrinoun th NELLY FURTADO me th Fergie!!! Fergie - Page 2 720401
Fergie - Page 2 644607

47Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Mon Nov 23 2009, 21:44

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Fergie / American Music Awards -22.11.2009

Fergie - Page 2 C009b0f3aaa174230a488da41d57df0b

Fergie - Page 2 7369dfc7ffabce45dd6abc0536306c9b

Fergie - Page 2 292b3c4ff615c4d3309d636c4770748c

48Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Wed Nov 25 2009, 21:07

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Fergie και τα ραβασάκια του Daniel

Fergie - Page 2 Image


Η τραγουδίστρια των Black Eyed Peas ανακάλυψε από πρώτο χέρι την τρελή μέθοδο υποκριτικής
του συμπρωταγωνιστή της στην ταινία «Nine», Daniel Day-Lewis.

Ο πετυχημένος ηθοποιός έστελνε ραβασάκια στο καμαρίνι της Fergie, γραμμένα από τον χαρακτήρα του Guido:
« Ο Daniel είναι πολύ γοητευτικός, πήγαινα στο καμαρίνι μου και έβρισκα γράμματά του,
μόνο που τα έγραφε ως Guido, ήταν πολύ χαριτωμένα και γοητευτικά».

Η Fregie κάνει το ντεμπούτο της στην μεγάλη οθόνη με αυτή την ταινία, ο ρόλος της είναι μια Ιταλίδα «μοιραία» γυναίκα
και μάλιστα τραγουδάει και το γνωστό «Be Italian» για να πιάσει στα δίχτυα της τον Guido. Η προετοιμασία της για την ταινία
ήταν δύσκολη και επίπονη, μιας και δεν είχε κάνει κάτι παρόμοιο στο παρελθόν, αλλά δεν κατάφερε να ξεπεράσει το άγχος που ένιωσε,
όταν ήρθε η ώρα να συμπρωταγωνιστήσει με τις Nicole Kidman, Kate Hudson, Penelope Cruz και την Judi Dench.

Όπως είπε και η ίδια: « Είμαι μια τραγουδίστρια που μπήκε στον κόσμο του Hollywood δίπλα σε τόσους ηθοποιούς πρώτης διαλογής
και, βέβαια, κάτι τέτοιο ήταν τρομακτικό..., σκέφτηκα να κάτσω σε μια γωνία αμίλητη και απλώς να παρακολουθώ τη δουλειά τους».

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=81380&cid=11

49Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Wed Dec 09 2009, 18:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μανούλα η Fergie;

Fergie - Page 2 Image

Δεν είναι έγκυος, αλλά θέλει να γίνει μανούλα και μάλιστα όσο πιο γρήγορα γίνεται.
Η Fergie, η οποία παντρεύτηκε με τον σύζυγό της, τον διάσημο ηθοποιό Josh Duhamel,
στις 10 Ιανουαρίου, θα «βάλει μπροστά» μέσα στον επόμενο χρόνο, για να αποκτήσει ένα παιδάκι.

Μέχρι τότε, όμως, δεν της το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις της, μιας και
μέχρι τον Απρίλιο έχει προγραμματισμένες συναυλίες με το συγκρότημα.

Η ίδια δήλωσε: «Εννοείται πως θα μείνω έγκυος, αλλά θέλω πρώτα να
τελειώσω τις συναυλίες, πριν αρχίσω να προσπαθώ για ένα παιδάκι.
Θέλω να έχω όλο τον χρόνο μπροστά μου, για να μπορέσω να το χαρώ».

Η τραγουδίστρια, που το αληθινό της όνομα είναι Stacy Ferguson,
ισχυρίζεται πως η επιτυχία του γάμου είναι τα αστεία μέσα στη σχέση.

«Ήταν μια υπέροχη χρονιά, αλλά μου λείπει πάρα πολύ ο σύζυγός μου
τώρα που κάνω συναυλίες με τους “Black Eyed Peas”. Εδώ και ένα μήνα
δεν τον έχω δει, αλλά μιλάμε κάθε μέρα στο τηλέφωνο», εξήγησε η τραγουδίστρια.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=85521&cid=11

50Fergie - Page 2 Empty Re: Fergie Wed Dec 09 2009, 20:57

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

ta pairnw... santa

dad pou eisai na kraksoume... :hat

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum