Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Natasa Theodoridou

+6
john@kos
Promiscuous
IroGrecia
mitsosgrthalia
spike24
*D~A~D*
10 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

26Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Sun Jan 10 2010, 21:49

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

nai kai emena! Suspect
alla ntax egw ellhnikous sta8mous ktl dn akouw kai etsi den kserw ti paizei opote ok tha akougetai polu gia na ekane platina!
einai kai megalo onoma.

27Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Sun Jan 10 2010, 21:51

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

dn akoustikan polu ta tragoudia...

alla itan k se kali timi to album opote isws travikse Laughing

28Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Sun Jan 10 2010, 21:54

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

nai 9.90 nomizw kanei.
me tis sapimenes tis thikes tis xartines tha einai omws...
Laughing

29Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Sun Jan 10 2010, 22:03

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Pws egine platina to "Mia Kokkini Grammi" ? Rolling Eyes
Mpravo Natasa Natasa Theodoridou - Page 2 919114

30Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 08:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Νατάσα Θεοδωρίδου : Τα νέα της σχέδια

Natasa Theodoridou - Page 2 4f1fbaf1d109f51b6c5b56c893bd811f

Aν και οι εμφανίσεις της με τον Νίκο Μακρόπουλο στο νυχτερινό κέντρο "Βοτανικός"
συνεχίζονται με μεγάλη επιτυχία, η Νατάσα Θεοδωρίδου έχει οργανώσει ήδη τα επόμενα
επαγγελματικά της βήματα.

Εμφανίσεις στη Θεσσαλονίκη την άνοιξη, περιοδεία στην Αμερική και ένας νέος δίσκος θα
κρατήσουν αρκετά απασχολημένη τη πιο δημοφιλή λαϊκή τραγουδίστρια της γενιάς της τους
ερχόμενους μήνες.

Μετά το φινάλε τους στο Βοτανικό, η Νατάσα Θεοδωρίδου και ο Νίκος Μακρόπουλος θα
παρουσιάσουν το πρόγραμμά τους και στο κοινό της Θεσσαλονίκης, ενώ αυτή την περίοδο η
Νατάσα προετοιμάζει το νέο της δίσκο, που θα αποτελείται από διασκευές μεγάλων επιτυχιών
των περασμένων δεκαετιών από τους πιο μεγάλους Έλληνες συνθέτες και στιχουργούς.

Όσοι έχουν ήδη πάρει μια γεύση από το νέο υλικό, δηλώνουν ενθουσιασμένοι. Όσο για τις φήμες
που έλεγαν ότι η Νατάσα ετοιμαζόταν να μπει ξανά στο στούντιο με τον Γιώργο Θεοφάνους, αλλά
η συνεργασία τους δεν μπόρεσε να γίνει εξαιτίας της δικαστικής διαμάχης του Κύπριου
δημιουργού με τη Sony Music, η αλήθεια είναι πως η Νατάσα είχε αποφασίσει να κάνει το δίσκο
με τις διασκευές από το περασμένο φθινόπωρο, πολύ πριν δηλαδή το σκάνδαλο του X- Factor.

Εκτός από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις, στον ελεύθερό της χρόνο, η Νατάσα συναντιέται
πολύ συχνά με την κουμπάρα της Ελένη Μενεγάκη, καθώς είναι γνωστό ότι της είναι από τους
ανθρώπους που της έχει σταθεί περισσότερο μετά το χωρισμό της από τον Γιάννη Λάτσιο.

http://www.yupi.gr/gossip/c16092/Natasa_8eodwridoy.html

31Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 15:21

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

natasa thea

32Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 16:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Mia Kokkinh Grammh" kommatara Natasa Theodoridou - Page 2 829790

33Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 21:46

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

kalo einai :hat

34Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 22:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Emena m aresei poly Natasa Theodoridou - Page 2 919114

35Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 22:47

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

poly wraio song Natasa Theodoridou - Page 2 829790
me th Natassa genika dn ta paw kala alla einai orismena tracks pou maresoun poly kai eliwna kata kairous Surprised

https://www.youtube.com/thalyfangreece

36Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 22:49

spike24

spike24
TD Aventurero Member

M' aresei poly h diskografia ths Natasa Theodoridou - Page 2 219185
Basika m' arese pio poly stous prwtous ths diskous, alla kai
twra pou apofasise na sovareytei kanei wraies douleies Natasa Theodoridou - Page 2 919114

37Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 22:54

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

kai egw exw ta cd ths Laughing
se epoxh katazhteitai eixa kollhsei Shocked
meta ematha pws telika einai ths shakira to track affraid Natasa Theodoridou - Page 2 720401
alla kai alla...kai to feggari to xw karaliwsei, opws kai kokkinh grammh kai genikotera osa exoun akoustei entona...ayta kyriws Laughing

https://www.youtube.com/thalyfangreece

38Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Mon Feb 22 2010, 22:59

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Thymamai pou otan to eixe vgalei to "Katazhteitai",
elege se mia ekpompi sto radiofwno pws "eimai mias kopelas
apo thn Kolomvia, Shakira thn lene, den thn kseroun edw" lol!
Pws ta fere h zwh Natasa Theodoridou - Page 2 720401

39Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Wed Mar 24 2010, 20:44

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Νατάσα Θεοδωρίδου : «Ο έρωτας είναι ευλογία, μόνο με πάθος μπορείς να τον ζήσεις»

Natasa Theodoridou - Page 2 71883b11d2064a74784bc08849984d7c

Η αλήθεια είναι πως αν έχεις γνωρίσει, πέντε ανθρώπους από την A-list της ελληνικής
σοουμπίζ, η δική της απροσποίητη χάρη, σε αφήνει άφωνο. Ντυμένη απλά, με ένα τζιν,
μπότες, μπεζ πουλόβερ και ένα φουλάρι, είναι ευγενική, χαμογελαστή, «καθαρή» σαν
ανοιξιάτικο ποταμάκι. Αλλά όχι αδιάφορη – όχι αν έχεις δει ποτέ ποτάμι να φουσκώνει.
Ή γεφύρι να υποχωρεί.

Κάποια τραγούδια της – βλέπε «Κόκκινη γραμμή- έκαναν πρόσφατα δεύτερη καριέρα, ως
το «soundtrack του χωρισμού της Μενεγάκη». Της Ελένης – της κουμπάρας και φίλης της.
Αισθάνθηκε άβολα; «Δεν θα ήθελα να πω τίποτα για αυτό. Είναι ένα πολύ ευαίσθητο θέμα
και αφορά ένα πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο. Προτιμώ να μην απαντήσω». Με τον ίδιο σταθερό
και ανυποχώρητο τρόπο αρνείται να σχολιάσει οτιδήποτε έχει σχέση με χωρισμούς, media,
καλά και κακά διαζύγια. Αρκείται να πει πως «με το “Νατάτα Τοντορίντο” του Ράδιο Αρβύλα
γέλασα πολύ. Έχω πάρει το βιντεάκι και το παίζουμε και στο video wall, στο Βοτανικό.
Εγώ, η “Τοντορίντο”, με afro look – δεν έχω δει πιο αστείο πράγμα απ’ αυτό… »

Αλλά όταν η κουβέντα επιστρέφει στα προσωπικά της και ακούγεται το όνομα Θεόφιλος Τζιώτης,
δεν γελάει πια. «Δεν κρύβομαι, πίστεψέ με. Ο μόνος λόγος για τον οποίο δεν θέλω να μιλάω
για τα προσωπικά μου είναι γιατί πιστεύω πως έτσι χάνει τη μαγεία του αυτό που αισθάνεσαι.
Τα συναισθήματα δεν μοιράζονται, τα συναισθήματα υπάρχουν και τα νιώθεις. Όταν μιλάς για
αυτά, τα ευτελίζεις. Ο κόσμος βλέπει και καταλαβαίνει. Κι έπειτα, πιστεύω πως αν ανοίξεις
το ραδιόφωνο και ακούσεις ένα ωραίο τραγούδι θα πεις “τι ωραίο τραγούδι”, όχι “α, η Νατάσα
είναι με αυτόν”.

Έχει αλλάξει άραγε ο τρόπος που ερωτεύεται, όσο περνούν τα χρόνια; Κι όσο μαζεύονται παλιές
αγάπες, χωρισμοί, προδοσίες; «Όχι. Ο έρωτας είναι ευλογία, είναι πηγή ζωής. Όταν ερωτεύεσαι,
δεν μπορεί να ερωτεύεσαι χαλαρά ή αδιάφορα – μόνο με πάθος αξίζει να το ζεις αυτό. Και στα
μάτια αυτού που ερωτεύεσαι βλέπεις τα πάντα: βλέπεις χαμόγελο, χαρά, ήλιο και θάλασσα. Εκεί
μέσα βλέπεις τον καλύτερο εαυτό σου».

Κι ωστόσο λέει πως δεν κάνει γυμναστική, ούτε δίαιτες εξαντλητικές και αφαγίες («κατά
καιρούς προσέχω για να έρθω στα κιλά μου»). Και λέει επίσης πόσο έχει βαρεθεί να ακούει
την ερώτηση «εσείς θα κάνατε πλαστική;». «Όταν ήμουν παντρεμένη με τον Αντρέα, όλοι
πίστευαν πως έχω κάνει τα πάντα στο πρόσωπό μου και πως όλες οι καινούργιες θεραπείες
δοκιμάζονταν επάνω μου. Μα, αν ήταν έτσι, έπειτα από τόσες επεμβάσεις θα έπρεπε να είμαι
μια άλλη. Τι να πω, αν ομόρφυνα τόσο πολύ, μπράβο μου. Ας είναι καλά οι άνθρωποι που το
πιστεύουν, αλλά δεν έχω κάνει τίποτα. Δεν ξέρω, βέβαια, τι θα φέρει ο χρόνος. Μπορεί να
μείνω έτσι, μπορεί και να γεράσω απότομα. Αν συμβεί το δεύτερο, δεν θα έχω κανένα πρόβλημα
να κάνω κάποια επέμβαση, αλλά δεν θα έχω και καμία υποχρέωση να βγω και να το πω. Για ποιο
λόγο να κοινοποιήσω κάτι τέτοιο;»

http://www.yupi.gr/gossip/c16885/Natasa_8eodwridoy.html

40Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Wed Mar 24 2010, 20:48

spike24

spike24
TD Aventurero Member



Ayto einai to videaki pou leei h Natasa sth synenteyksh ths, einai ola ta lefta Natasa Theodoridou - Page 2 720401

41Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Wed Mar 24 2010, 20:51

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

natasa thea Natasa Theodoridou - Page 2 919114

42Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Wed Mar 31 2010, 13:18

spike24

spike24
TD Aventurero Member

«Δεν έχω κάνει καμία πλαστική επέμβαση»

Natasa Theodoridou - Page 2 THEODORIDOY_TELIKO

«Δεν έχω κάνει καμία πλαστική επέμβαση». Αυτό υποστηρίζει ουσιαστικά η Νατάσα Θεοδωρίδου
σε συνέντευξή της στο περιοδικό «In Style». Η τραγουδίστρια δηλώνει επίσης ότι γέλασε πολύ με
το βίντεο των συντελεστών της εκπομπής «Ράδιο Αρβύλα» που την παρουσίαζαν με αφρο-λουκ!
«Με το "Νατάτα Τοντορίντο" του Ράδιο Αρβύλα γέλασα πολύ.

Έχω πάρει το βιντεάκι και το παίζουμε και στο νυχτερινό κέντρο. Εγώ, η "Τοντορίντο",
με αφρο-λουκ, δεν έχω δει πιο αστείο πράγμα απ' αυτό!», λέει η Νατάσσα.

Ωστόσο για πολλούς αναγνώστες αστείο είναι τα όσα ισχυρίζεται περί πλαστικών επεμβάσεων.
«Όταν ήμουν παντρεμένη με τον Αντρέα, όλοι πίστευαν πως έχω κάνει τα πάντα στο πρόσωπό μου
και πως όλες οι καινούργιες θεραπείες δοκιμάζονται πάνω μου. Τι να πω, αν ομόρφυνα τόσο
πολύ, μπράβο μου. Ας είναι καλά οι άνθρωποι που το πιστεύουν αλλά δεν έχω κάνει τίποτα».

http://panoramapress.gr/


Egw pantws thn pisteyw pws den exei kanei tipota, ola
ta xarakthristika ths idia einai se sxesh me palia Natasa Theodoridou - Page 2 919114

43Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Wed Mar 31 2010, 13:21

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

agapame natasa

44Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Tue Apr 20 2010, 01:44

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Θεοδωρίδου - Τζιώτης: Love is all around!

Natasa Theodoridou - Page 2 Thedoridoy_tziotis_kentriko

Είναι μαζί εδώ και ένα περίπου χρόνο και είναι full in love. Ο λόγος για την Νατάσα
Θεοδωρίδου και τον Θεόφιλο Τζιώτη. Το ζευγάρι δεν κάνει πολλές δημόσιες εμφανίσεις, αλλά
επέλεξε να βρεθεί στην πρεμιέρα του μιούζικαλ της Μαρινέλλας. Το ζευγάρι έδειχνε τόσο
άνετο, τόσο χαμογελαστό και λαμπερό. Γεγονός που αποδεικνύει ότι η Νατάσα Θεοδωρίδου στο
πλευρό του κτηματομεσίτη Θεόφιλου Τζιώτη έχει βρει την πραγματική ευτυχία. Αλλά και
ο Θεόφιλος Τζιώτης είναι full in love και δεν σταμάτησε να φροντίζει την τραγουδίστρια.
Τόσο η Νατάσα Θεοδωρίδου όσο και ο Θεόφιλος Τζιώτης χαμογελούσαν συνεχώς, αφήνοντας
να φανεί η πραγματικά πολύ ευτυχισμένη περίοδος που περνάνε. Έρωτας είναι άλλωστε η αιτία…

Natasa Theodoridou - Page 2 2458_TZIOTIS_THEODORIDOY_16042010

Natasa Theodoridou - Page 2 2553_THEODORIDOY_ME_TON_AGAPIMENO_TIS_THEOFILO_TZIOTI_16042010

Natasa Theodoridou - Page 2 2464_TZIOTIS_THEODORIDOY_16042010

Natasa Theodoridou - Page 2 2552_TZIOTIS_THEODORIDOY_16042010


http://www.gossip-tv.gr/story/35273/theodoridou-tziotes-love-all-around

45Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Wed Jun 23 2010, 16:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Στον τελικό του Greek Idol η Νατάσα Θεοδωρίδου

Natasa Theodoridou - Page 2 Roula_koromila_0


Η Άννα Βίσση δεν θα είναι τελικά στο τελευταίο live του Greek Idol. Μπορεί η τραγουδί-
στρια να επιστρέφει από την Αυστραλία, η οποία έκανε μια θριαμβευτική μίνι τουρνέ
αλλά έχει και άλλες υποχρεώσεις και όπως φαίνεται δεν θα είναι στον τελικό. 'Όλα δείχ-
νουν ότι το talent show θα κλείσει με τη Νατάσα Θεοδωρίδου!

http://www.gossip-tv.gr/story/43792/ston-teliko-tou-greek-idol-e-natasa-theodoridou

46Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Wed Jun 23 2010, 17:13

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Surprised


wraia k i natasa Natasa Theodoridou - Page 2 400638

47Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Thu Jun 24 2010, 04:42

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

:hat

Wraia k h natasa, alla afou den tha paei h vissi, eprepe na tin exoun ston hmiteliko kai tin Elena ston teliko Natasa Theodoridou - Page 2 400638

48Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Sat Jun 26 2010, 19:41

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Νατάσα Θεοδωρίδου : Η εμφάνιση στο «Greek Idol» που δεν θα γίνει ποτέ!

Natasa Theodoridou - Page 2 4d89334f93923ab21e8fc3dd133f581f


Ο τελικός του «Greek Idol» πλησιάζει και οι φήμες για τον τραγουδιστή
που θα δώσει το «παρών» στον τελικό πληθαίνουν — αρχικά είχε ακουστεί
ότι θα ήταν η Άννα Βίσση. Τις τελευταίες ώρες κυκλοφορεί μια «είδηση»
στο Ίντερνετ που θέλει τη Νατάσα Θεοδωρίδου να εμφανίζεται στο πλατό
του «Greek Idol» την ερχόμενη Δευτέρα.

Η αλήθεια όμως είναι διαφορετική. Όταν θα διεξάγεται ο τελικός του ε-
πιτυχημένου talent show, η Νατάσα δεν θα βρίσκεται καν στην Αθήνα.
Η διάσημη λαϊκή τραγουδίστρια θα κάνει διακοπές μαζί με τις κόρες της.

http://www.yupi.gr/gossip/c19301/Natasa_8eodwridoy.html

49Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Sun Jun 27 2010, 00:08

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Ax akousa sto radiofwno oti tha einai o mazwnakis ston teliko, gia na doume. Alla protimousa ti natasa ennoeitai Natasa Theodoridou - Page 2 400638

50Natasa Theodoridou - Page 2 Empty Re: Natasa Theodoridou Thu Jul 01 2010, 10:02

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Με Μαρτάκη η Θεοδωρίδου από Σεπτέμβρη


Natasa Theodoridou - Page 2 __1277901902



Με τη Νατάσα Θεοδωρίδου και τον Ηλία Βρεττό θα περάσει την επόμενη σεζόν ο Κώστας Μαρτάκης, που εδώ και λίγο καιρό εμφανίζεται μαζί με τον Νίκο Οικονομόπουλο στο "Θέα" της παραλιακής.

Το νέο σχήμα θα ξεκινήσει, σύμφωνα με το yupi.gr στο Άνοδος Stage στα μέσα Σεπτεμβρίου.


Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Natasa Mpofiliou

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum