Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Gossip News

+16
♥Maria♥
spike24
tsomi
*Jorgito*
sortie
*Sabrina*
IroGrecia
Promiscuous
olympiap1994
Litsa
GEoRGIouS_
irtsik78
sylver
Thaly-Diosa
*D~A~D*
john@kos
20 posters

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Go down  Message [Page 21 of 22]

501Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Tue Mar 09 2010, 03:24

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

zeta thea Gossip News - Page 21 52407

502Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Wed Mar 10 2010, 19:50

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Η Γωγώ Μαστροκώστα παλεύει με τον καρκίνο: Εξομολόγηση σοκ

Πραγματικό σοκ προκαλεί η συγκλονιστική εξομολόγηση της Γώγως Μαστροκώστα, που αποκαλύπτει ότι έπασχε από καρκίνο, τον οποίο μάλιστα της διέγνωσαν οι γιατροί τρεις μέρες μετά την γέννηση της μονάκριβης κόρης της.

Κανείς δεν είχε καταλάβει τίποτα από την θλίψη της, όταν έβλεπε την Γωγώ να βγαίνει από το νοσοκομείο κρατώντας στην αγκαλιά της Βικτώρια. Όμως η ίδια γνώριζε, ότι δεν αρχίζει για αυτήν «η πιο ευτυχισμένη περίοδος» της ζωής της, όπως συνήθως συμβαίνει, αλλά ο Γολγοθάς.

«Έχει έρθει ο γιατρός μου στο δωμάτιο την ώρα που προσπαθώ να το θηλάσω. Ενώ κρατώ το μωρό μου στην αγκαλιά προσπαθεί να με βοηθήσει και να μου δείξει πως μπορεί να γίνει πιο εύκολη η διαδικασία το θηλασμού, πιέζοντας το στήθος μου σωστά. Ξαφνικά γίνεται πιο επίμονος, εστιάζοντας σε ένα συγκεκριμένο σημείο – Κολλάει… «Τι είναι αυτό;» Έχει ψηλαφίσει το σπυράκι», γράφει η ίδια στο περιοδικό Life & Style.

Από εκείνη την μέρα άρχισε το μαρτύριο της. Πόνεσε, έκλαψε, απελπίστηκε, αισθάνθηκε ένοχη και «άχρηστη», αλλά συνέχισε…

Έχοντας πάντα στο πλευρό της τον Τράι, όπως αποκαλεί τον σύζυγος της Τραϊανό Δέλλα, έφυγε για Αμερική, όπου επισκέφτηκε τους καλύτερους γιατρούς. Της έλειπε η κόρη της, το αθώο πλασματάκι που έφερε πριν λίγες μέρες στην ζωή. Στην αρχή την πήρε από κάτω, όταν άρχισαν να της πέφτουν τα μαλλιά, μετά οι βλεφαρίδες και τα φρύδια, αλλά τελικά το αποφάσισε «Αποφάσισα ότι δεν αξίζει στο μωρό μου να μεγαλώσει χωρίς την μητέρα του».

Και το έκανε! Κατάφερε να παλέψει και να νικήσει, όσο κοινότυπο και αν ακούγεται. «Άρχισα να ΠΙΣΤΕΥΩ ότι θα ΖΗΣΩ. Αυτό είχα ανάγκη: Να το πιστέψω»!

Ο λόγος που δύο χρόνια μετά η Γωγώ μοιράζεται την περιπέτεια της είναι για να παρακινήσει τις γυναίκες να «ψαχτούν».

«Ως άνθρωπος που πατάει στην γη, ποτέ δεν σταμάτησα να αναρωτιέμαι γιατί όλη αυτή η δημοσιότητα στο, γιατί όλη αυτή η υπερβολή στο πρόσωπο μου. Ήταν εντελώς δυσανάλογο όλο αυτό το ενδιαφέρον σε σχέση με τα επαγγελματικά μου. Για πρώτη φορά στην ζωή μου βρίσκω τις απαντήσεις: Για την στιγμή που θα σταθώ απέναντι στον κόσμο, ξεγυμνώνοντας κάθε λεπτό της περιπέτειας μου. Με την ελπίδα ότι πολλές γυναίκες θα υποψιαστούν, θα «ψαχτούν»…»

Surprised

503Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Wed Mar 10 2010, 19:56

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

sokaristika Sad to akousa k prin sto kous kous Neutral Ola na pane kala Neutral

504Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Wed Mar 10 2010, 19:58

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Twra to diavasa Shocked
Makari na pane ola kala Neutral

505Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Wed Mar 10 2010, 20:44

IroGrecia


TD Aventurero Member

Η Nicole Richie ετοιμάζει το γάμο της
09-03-2010
Η κοινή τους εμφάνιση στο κόκκινο χαλί των Όσκαρ, ήταν από τις πιο εντυπωσιακές της βραδιάς. Ταυτόχρονα, ήταν από τις πιο ενδιαφέρουσες, καθώς πρόκειται για την πρώτη τους εμφάνιση μετά την ανακοίνωση του αρραβώνα τους. Η 28χρονη Nicole Richie και ο 31χρονος Joel Madden απάντησαν σε όλες τις ερωτήσεις που τους έγιναν, και μάλιστα, με πολύ χιούμορ!

Το ζευγάρι, που έχει αποκτήσει δύο παιδιά, την 2χρονη Harlow και τον 5 μηνών Sparrow, δήλωσε πως η Nicole είναι εκείνη που έχει τον πρώτο λόγο στις προετοιμασίες! «Σύμφωνα με εκείνη, θα κάνουμε έναν μεγάλο γάμο. Σύμφωνα με εμένα, θα κάνουμε έναν πολύ μικρό γάμο», δήλωσε ο Joel. Όταν ρωτήθηκαν πότε σκοπεύουν να παντρευτούν, εκείνη απάντησε: «Αύριο!», κι εκείνος πρόσθεσε: «Νομίζω ότι θα ήταν πολύ ωραία να παντρευτούμε εδώ!».

506Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Sat Mar 13 2010, 21:40

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Η Γωγώ Μαστροκώστα αποκαλύπτει για τον καρκίνο και συγκλονίζει

Ενα μυστικό που το κρατούσε καιρό μέσα της. Εψαχνε τον τρόπο να το διαχειριστεί, όπως χιλιάδες άνθρωποι που έχουν βρεθεί στη θέση της. Σήμερα η Γωγώ Μαστροκώστα μπορεί να αποκρυπτογραφήσει τα κρυμμένα της ψυχής της. Τις σημειώσεις από έναν προσωπικό Γολγοθά. Είναι σε θέση να τις διαβάσει μεγαλόφωνα, και αυτό έπραξε. Το χέρι δεν τρέμει, το χαρτί δεν φυλλορροεί. Ψύχραιμα βλέπει την αρρώστια κατάματα. Μια παλικαρίσια κατάθεση ψυχής κατά τη διάρκεια των βραβείων «Γυναίκες της Χρονιάς», που συγκλόνισε και τους πλέον δικούς της ανθρώπους.

Ο Μιχάλης Μανιάτης, γνωστός σχεδιαστής μόδας και καλός φίλος της Γωγώς, λέει στην «Espresso»: «Ηταν μία πολύ συγκινητική βραδιά γιατί πρώτη φορά μίλησε δημόσια, και μάλιστα μπροστά σε 2.000 κόσμο. Αυτό που έχει σημασία είναι ότι βρήκε τη δύναμη να το μεταφέρει στο κοινό, γιατί είναι πολύ δύσκολο. Το κρατούσε για εκείνη γιατί δεν ήθελε να την λυπούνται. Το ήξερα, αλλά δεν το συζητούσαμε, δεν γινόταν κουβέντα. Της συμπαραστεκόμουν ως φίλος, αλλά το πρόβλημα ήταν δικό της».

Ενα από τα άτομα που την είχε ζήσει από κοντά είναι και ο γνωστός ράπερ Θηρίο, με τον οποίο λίγο προτού εκείνη φύγει για την Κύπρο, είχαν κάνει ντουέτο για το κομμάτι «Δεν μου κάνεις», που έγινε μεγάλη επιτυχία. «Να αποκαλύπτεις δημοσίως το πρόβλημα που πέρασες θέλει μεγάλη μαγκιά. Εγώ όταν αντιμετώπισα το πρόβλημα της παχυσαρκίας βγήκα και το είπα. Το θέμα δεν είναι να δείξουμε πόσο μάγκες είμαστε. Αποκαλύπτοντας το πρόβλημα, το θέμα είναι να δίνεις και τη λύση. Ο καρκίνος όλοι ξέρουμε ότι είναι ύπουλος. Υποβόσκει. Μακάρι, αν ήμουν κι εγώ στη θέση της, να είχα τόση μαγκιά. Ομως, αυτή είναι η Γωγώ, παλικάρι. Δεν μου κάνει εντύπωση που βγήκε και τα είπε, γιατί είναι θαρραλέο και “εξηγημένο” άτομο. Πολύ πιο αντράκι από πολλούς. Πιστεύω ότι και στην καριέρα της ήξερε πάντα τι θέλει, και γι’ αυτό τη γουστάρω ως άτομο. Και στις δύσκολες στιγμές και στις καλές, πάντα ήξερε ακριβώς τι αντιμετώπιζε. Εβλεπε ανέκαθεν τα πράγματα κατάματα».

Για το θέμα μιλάει και η Βάσια Τριφύλλη, που πριν από αρκετά χρόνια έδωσε τη δική της μάχη με τον καρκίνο του μαστού. «Εκανε πολύ καλά η Γωγώ και μπράβο της, γιατί όλοι εμείς οι άνθρωποι που είμαστε πιο προβεβλημένοι από τους απλούς ανθρώπους οφείλουμε να δίνουμε και καλό παράδειγμα και πολύ κουράγιο στον κόσμο».

«Το ίδιο είχα κάνει και εγώ το 1992. Πάνω στην πιο μεγάλη μου επιτυχία, το “Ραντεβού στα τυφλά”, με χτύπησε η αρρώστια και ζήτησα από τους συνεργάτες μου και τους δημοσιογράφους να μην πει κανείς τίποτα. Πάνω στον χρόνο που συνήλθα -όχι ότι πέρασε το κακό- με φώναξε ο Νίκος Βολανάκης στην ΕΡΤ3, όπου για πρώτη φορά το ομολόγησα δημοσίως: “Ναι, έχω καρκίνο, το παλεύω, έχω χάσει όλη την οικογένειά μου από καρκίνο”».

Στη συγκεκριμένη εκπομπή ήταν καλεσμένα άτομα που έπασχαν από καρκίνο, όπως και επώνυμοι που έπασχαν από την επάρατη νόσο, όπως ο Θύμιος Καρακατσάνης και ο Γιάννης Τσεκλένης. Η εκπομπή, αντί για δύο, κράτησε έξι ολόκληρες ώρες. Εξελίχτηκε σε τηλεμαραθώνιο προκειμένου να βρεθούν χρήματα για την ανέγερση κέντρου καρκινοπαθών της Βόρειου Ελλάδος.

«Νιώθω πολύ περήφανη που μετέτρεψα την αρρώστια μου σε βοήθεια για τους ανθρώπους ενημερώνοντάς τους», προσθέτει η Βάσια Τριφύλλη και συνεχίζει: «Μιλάω για ηθική και ψυχική βοήθεια. Τη Γωγώ τη γνώρισα όταν δουλεύαμε μαζί στο “Aλσος” και της εύχομαι όλη αυτή η θετική ενέργεια που εκπέμπει να γυρίσει όχι μόνο στο δικό της το κορμί, αλλά και στου παιδιού και στου άντρα της και σε όλη της τη φαμίλια».

Η Ελένη Μενεγάκη έχασε τη φωνή της προς στιγμή από το σοκ και περίμενε να μιλήσουν οι συνεργάτες της. Στο στούντιο της εκπομπής του Γιώργου Καραμέρου και του Σπύρου Χαριτάτου η ατμόσφαιρα ήταν φορτισμένη. Οι δύο παρουσιαστές έμοιαζαν να τα έχουν χαμένα, ενώ οι συνεργάτιδές τους δεν άντεξαν και ξέσπασαν σε κλάματα. Το ίδιο κλίμα επικράτησε και στις εκπομπές «Πρωινή Μελέτη», «Πολύ μπλα μπλα» και «Super star». Δεν υπάρχει άνθρωπος στην τηλεόραση -και όχι μόνο- που να έμεινε ασυγκίνητος από το θάρρος, τη δύναμη ψυχής και το μάθημα ζωής που έδωσε αυτή η γυναίκα. Ενα παλικάρι που πάλεψε και εξακολουθεί να παλεύει, ένα ζωντανό παράδειγμα για όλους.

507Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Sat Mar 13 2010, 21:56

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Χρήστος Σιμαρδάνης: "Ναι, είμαι ομοφυλόφιλος"


«Ναι, είμαι ομοφυλόφιλος», παραδέχεται ο Χρήστος Σιμαρδάνης σε μια συγκλονιστική συνέντευξη για τα ελληνικά χρονικά, προσθέτοντας πως έχει βιώσει τον ρατσισμό.

Ο γνωστός πρωταγωνιστής και «φωνή» του Mega αποκαλύπτει στο περιοδικό «Εγώ Weekly» τις σεξουαλικές προτιμήσεις και εξιστορεί την πρώτη φορά που το είπε στους φίλους του και άλλα γεγονότα της ζωής του.

«Ρατσισμό αισθάνθηκα πολλές φορές, ιδιαίτερα όταν δούλευα σε μια αεροπορική εταιρεία, από ιδιαίτερα στενόμυαλους συναδέλφους μου... δεν ήταν φανερό, όμως, πάνω μου, δεν φορούσα το ταγεράκι της αεροσυνοδού ποτέ», λέει ο Χρήστος Σιμαρδάνης.

Σε ερώτηση αν σκέφτηκε ποτέ να παντρευτεί, ο πρωταγωνιστής είναι κατηγορηματικός: «δεν είχα ποτέ σοβαρή σχέση. Και straight να ήμουν, ο γάμος δεν μου αρέσει. Γιατί θέλουν να παντρεύονται οι straight; Για να κάνουν δεξιώσεις και επίδειξη».

Παράλληλα, αποκαλύπτει πως έζησε έναν πολύ μεγάλο έρωτα το 1985 με κάποιον ονόματι Γιώργος από τον οποίο δεν έχει συνέλθει. «Ήταν 19 και εγώ 28 και μέναμε σπίτι με την μητέρα του», είπε και πρόσθεσε πως ο άνθρωπος αυτός έχει φύγει από την ζωή.

Η αντίδραση των φίλων του ήταν θετική, ωστόσο, η οικογένειά του χρειάστηκε συζητήσεις 3 ημερών για να αποδεχθεί τον σεξουαλικό του προσανατολισμό, αν και -όπως δηλώνει- ο πατέρας του το είχε καταλάβει και δεν μιλούσε.

Ο ίδιος τονίζει πως νιώθει μοναξιά, ιδίως τις γιορτές και γι’ αυτό τις σιχαίνεται.

Με ψυχικό σθένος, ο Χρήστος Σιμαρδάνης είπε έξω από τα δόντια σε ένα περιοδικό ευρείας κυκλοφορίας αυτά που άλλοι φροντίζουν να κρύβουν (επιμελώς ή όχι είναι άλλο θέμα). Μάλιστα, έκανε λόγο για «τραγουδιστάκους» που ποντάρουν στην εμφάνισή τους για να πουλήσουν και δεν παραδέχονται ανοικτά ορισμένα πράγματα φοβούμενοι για την καριέρα τους.

508Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Sat Mar 13 2010, 22:09

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ........

509Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Wed Mar 17 2010, 01:55

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Πολύτεκνος έγινε και ο Γιώργος Θεοφάνους

Μπαμπάς για τέταρτη φορά έγινε τα ξημερώματα της Τρίτης ο Γιώργος Θεοφάνους!

Η σύζυγος του Βίλλυ μεταφέρθηκε χθες εσπευσμένα στο μαιευτήριο με έντονους πόνους και τελικά γέννησε πρόωρα φέρνοντας στον κόσμο ένα γλυκύτατο κοριτσάκι. Αν και ο πελαργός ήρθε λίγο νωρίτερα το μωράκι είναι καλά στην υγεία του και οι γονείς πλέουν σε πελάγη ευτυχίας.

Η επιθυμία του Γιώργου, άλλωστε, να αποκτήσει μια μεγάλη οικογένεια είναι γνωστή και ειδικά τώρα που εξισορροπείται ο αριθμός ανάμεσα στα δύο φύλα, αφού πλέον έχει δύο γιους και δύο κόρες!

na tou zisei Gossip News - Page 21 919114

510Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Tue Mar 30 2010, 22:56

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Άση Μπήλιου: "Είμαι υιοθετημένη"


Την εμπιστευόμαστε για τις αστρολογικές της προβλέψεις και γελάμε απίστευτα με τις ατάκες της, αλλά πέρα από αυτό δεν ξέραμε τίποτα για την Άση Μπήλιου, την αστρολόγο που εμφανίζεται καθημερινά στον «Καφέ με την Ελένη» και που έγινε γνωστή από τον «Όμορφο Κόσμο το πρωί»

«Είμαι υιοθετημένη», αποκαλύπτει για πρώτη φορά και προσθέτει «Το έμαθα στα 15 μου».

Η γυναίκα, που είναι καθημερινά με το χαμόγελο στα χείλη και κάνει έξαλλη την Ελένη, όταν λέει ότι δεν θέλει να παντρευτεί, παρόλο που είναι με έναν άνθρωπο πολλά χρόνια, ανοίγει την καρδιά της: «Δεν έζησα μια γαλήνια οικογενειακή ζωή. Έχασα τους γονείς μου σε πολύ μικρή ηλικία. Ήμουν 9 όταν πέθανε ο πατέρας μου… Λίγα χρόνια μετά η μητέρα μου μου αποκάλυψε ότι με υιοθέτησαν όταν ήμουν τριών. Αυτή είναι μια είδηση πολύ δύσκολη για ένα παιδί. Δεν ξέρεις πώς να το χωρέσεις μέσα σου και στη συνέχεια να το κουβαλήσεις. Πριν καλά, καλά κλείσω τα 19, χάνω και τη μητέρα μου…».

Παρόλο που οι άνθρωποι, που την μεγάλωσαν, «έφυγαν» από τη ζωή όταν αυτή ήταν ακόμα πολύ μικρή, ποτέ δεν θέλησε να γνωρίσει τους βιολογικούς της γονείς: «Από την πρώτη στιγμή που έμαθα ότι είμαι υιοθετημένη ένιωσα ότι δεν υπάρχουν άλλοι γονείς για μένα… Όταν μια γυναίκα, μόλις τρεις μέρες αφού σε γέννησε, σε δίνει σε άλλους ανθρώπους, τότε το πρώτο δώρο που σου κάνει η ζωή είναι η ¨προδοσίᨻ.

«Ήθελα να μάθω το ¨γιατί¨. Σαν παιδί ψάχνεις μέσα σου κάποια ελαφρυντικά. Αυτά τα ελαφρυντικά έψαχνα και εγώ. Έμαθα λοιπόν το ¨γιατί¨, αλλά και αυτό αποδείχτηκε απογοητευτικό. Είπα τότε στον εαυτό μου ¨δεν βαριέσαι¨ και προχώρησα».

Η Άση μίλησε και τις επαγγελματικές της δυσκολίες, όταν την έδιωξαν από το ραδιόφωνο, ενώ ο Δίας ήταν στον Τοξότη!!! Έτσι, στράφηκε στην αστρολογία και τελικά ήταν η καλύτερη επιλογή που έχει κάνει.



«Πρέπει να ζούμε ότι μας συμβαίνει απλά, χωρίς να φτάνουμε στα άκρα. Δεν χρειάζεται να φτάνουμε σε υπερβολές, αφού ούτε το καλό ούτε το κακό κρατάνε για πάντα. Η ζωή κάνει κύκλους, το θέμα είναι να μη μένουμε κολλημένοι», συμβουλεύει στο τέλος της συνέντευξης της.



Πηγή: People

511Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Thu Apr 08 2010, 21:59

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Γεννήθηκε η τρίτη κόρη της Γιολάντας Διαμαντή


Και το όνομα αυτής Αλεξάνδρα. Ετσι, θα βαφτίσει η Γιολάντα Διαμαντή την τρίτη κόρη που έφερε προχθές στον κόσμο.

«Θα πάρει το όνομα του πατέρα μου Αλέξανδρου» μας εκμυστηρεύτηκε καμαρώνοντας σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχαμε, ενώ δεν μπορούσε να κρύψει τη συγκίνηση καθώς έγινε για τρίτη φορά μητέρα, αλλά και το γεγονός ότι είχε κοντά της τον άντρα της, τον Λευκαδίτη επιχειρηματία Γιώργο Καββαδά.

«Στο πλάι μου είναι ο σύζυγός μου» μας είπε και δεν θέλαμε πολλά για να καταλάβουμε ότι πλέουν σε πελάγη ευτυχίας.
Η Γιολάντα γέννησε με φυσιολογικό τοκετό το κοριτσάκι της, το οποίο ζύγιζε τρία κιλά.

- Θα γίνετε πολύτεκνη;
«Ο,τι θέλει ο Θεός. Αν μου δώσει και τέταρτο παιδί θα είμαστε πανευτυχείς!» απάντησε, ενώ την ίδια στιγμή έπαιρνε στην αγκαλιά της το νεογέννητο μωρό της.

Καλή μητέρα, καλή σύζυγος, άψογη επαγγελματίας η Γιολάντα Διαμαντή, γνωστή ραδιοφωνική μουσική παραγωγός που, όπως μαθαίνουμε, ετοιμάζεται να επιστρέψει θριαμβευτικά στην TV, όπου έγινε ευρέως γνωστή, με καθημερινή εκπομπή. Υπεράνω όλων, όμως, η οικογένειά της. Αυτή είναι η προτεραιότητά της. Αφήνοντας στην άκρη κάθε εγωκεντρισμό κατάφερε να δημιουργήσει μια πολύ ευτυχισμένη οικογένεια.

Ο σύζυγός της την υπεραγαπά και της συμπαραστέκεται σε όλα. Μαζί αντιπαρέρχονται κάθε δυσκολία. «Είναι γλυκός, τρυφερός και συνάμα προστατευτικός μαζί μου» λέει συχνά η Γιολάντα για εκείνον και το στόμα της στάζει μέλι.

na tis zisei Gossip News - Page 21 919114

512Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Fri Apr 09 2010, 05:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Na ths zhsei I love you
Giolanta kathe prwi ston Sfera me ton Baggelh Perh, poly gelio Gossip News - Page 21 68461

513Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Sat Apr 10 2010, 04:41

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Η Ζέτα Μακρυπούλια μιλά για το χορό του ... Ησαΐα


Η παρουσιάστρια του «Dancing with the Stars», Ζέτα Μακρυπούλια μιλάει για το show, που προκάλεσε ποικίλλες αντιδράσεις, μια με τον Λάτσιο σε ρόλο παρουσιαστή, μία την Φωτεινή Πιπιλή σε ρόλο παίκτη και για τον χορό του… Ησαϊα!

Έχει άγχος κάθε φορά που βγαίνει στον «αέρα», γιατί «έχω καιρό να κάνω ζωντανό», εξηγεί, ενώ θαυμάζει τους διαγωνιζόμενους γιατί πρέπει να διαθέτουν τουλάχιστον 10 ώρες την εβδομάδα οι οποίες είναι πολύ κουραστικές. Ναι, Ζετάκι, για αυτό πληρώνονται όμως… (λέω εγώ τώρα).

Ποιος είναι ο δικός της αγαπημένος χορός; Το ταγκό! «γιατί τον θεωρώ ατμοσφαιρικό και ιδιαίτερα ερωτικό χορό». Όσον αφορά τον χορό του Ησαΐα: «Προς το παρόν θα επικεντρωθώ σε… latin, salsa, mambo… όχι ότι φοβάμαι τον άλλον, αλλά μετά ακολουθεί συχνά ο χορός του ταψιού. Αυτό φοβάμαι…».

Η Ζέτα προσπαθεί να είναι και ρεαλίστρια και ονειροπόλα, ενώ παραδέχεται ότι φοβάται την μοναξιά και δεν μπορεί να ζήσει χωρίς φίλους, αγάπη και σύντροφο.

Πηγή: Τηλέραμα

514Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Mon Apr 12 2010, 15:41

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Διακοπές με νέα σχέση έκανε το Πάσχα ο Ανδρέας Μικρούτσικος


Διακοπές στη Μήλο έκανε φέτος το Πάσχα ο Ανδρέας Μικρούτσικος, δεν ήταν όμως μόνος του!

Φωτογραφίες που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας δείχνουν μια ξανθιά ύπαρξη να είναι αυτή που τον συνόδευσε στις πασχαλινές διακοπές του, κάνοντας όλους να μιλάνε για το… νέο έρωτα του Ανδρέα.

Οι φωτογραφίες δείχνουν τον πρώην παρουσιαστή πάνω σε μια… γουρούνα, ως άλλος easy rider, ενώ μια ξανθιά καλλονή, αγνώστων λοιπών στοιχείων έχει τυλίξει τα χέρια της γύρω από τη μέση του.

Οι πληροφορίες λένε ότι η μυστηριώδης ξανθιά δεν είναι από τον χώρο της showbiz και ότι πολύ πιθανόν να είναι η… αντικαταστάτρια της Δ. Ρουμπέση. Οι δυο τους πέρασαν πολλές ώρες μαζί, έκαναν μπάνιο, επισκέφτηκαν τα γραφικά ταβερνάκια της Μήλου και από ότι έδειχνα , περνούσαν πάρα πολύ καλά.

Ο ίδιος ο Ανδρέας πάντως δεν επιβεβαιώνει τίποτα. Σε αποκλειστικές δηλώσεις στην «Πρωινή Μελέτη», λέει ότι πήγε στη Μήλο, παρέα μόνο με το γιο του και ότι τίποτα απολύτως δεν έχει αλλάξει στην προσωπική του ζωή.

Από την άλλη η Δήμητρα Ρουμπέση πέρασε τις διακοπές του Πάσχα οικογενειακά, στο εξοχικό της αδελφής της στην Κινέττα, αφού το μόνο που ήθελε ήταν μερικές στιγμές ηρεμία, δίπλα σε ανθρώπους που την αγαπούν πραγματικά.

515Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Wed Apr 14 2010, 00:38

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Αναγγελία γάμου της Βάσιας Λόη και του Νικόλα Μαδιά


Gossip News - Page 21 Vasialoi


Το Σάββατο δημοσιοποιήθηκε η αναγγελία γάμου της Βάσιας Λόη και του Νικόλα Μαδιά… Το ζευγάρι αυτές τις ημέρες… τρέχει για να προλάβει, ώστε να είναι όλα άψογα στις 28 Μαΐου, που θα ενωθεί με τα δεσμά του γάμου, στη Βάρκιζα.

«Ο Νικόλας Μαδιάς του Ευαγγέλου και της Ειρήνης, το γένος Εγγλέζου – Πονηρού, που γεννήθηκε στην Αθήνα και κατοικεί στον Άλιμο και η Βασιλική Λόη του Δημητρίου και της Χριστίνας, το γένος Κοσμά, που γεννήθηκε στη Νυρεμβέργη και κατοικεί στο Χαλάνδρι πρόκειται να παντρευτούν και ο γάμος θα γίνει στη Βάρκιζα»

Μετά από δύο χρόνια σχέσης, η παρουσιάστρια και ο επιχειρηματίας αποφάσισαν να παντρευτούν… Το μονόπετρο, η Βάσια το φόρεσε την ημέρα των γενεθλίων της, την περασμένη εβδομάδα, αφού τότε της το χάρισε ο αγαπημένος της. Φήμες, μάλιστα, θέλουν την παρουσιάστρια να διανύει τον δεύτερο μήνα της εγκυμοσύνης της, γι αυτό ο γάμος από Σεπτέμβριο θα γίνει τον Μάιο…

516Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Sat Apr 17 2010, 04:49

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Πώς άλλαξε έτσι ο πρωταγωνιστής του Prison Break!


Gossip News - Page 21 After


Shocked

517Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Sat Apr 17 2010, 06:24

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

omg omg omg omg omg Shocked

518Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Sat Apr 17 2010, 15:57

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Kale pws allakse toso Surprised

519Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Mon Jun 21 2010, 14:56

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Όταν ο Κριστιάνο Ρονάλντο συνάντησε τον Giorgio Armani

Gossip News - Page 21 Cristiano-ronaldo-photo-armani


Τη νέα του κολεξιόν εσωρούχων παρουσίασε πρόσφατα ο Giorgio Armani στην καμπάνια της οποίας
πρωταγωνιστεί ο Κριστιάνο Ρονάλντο. Ο σταρ των γηπέδων εμφανίζεται για δεύτερη σεζόν ως
ο πρωταγωνιστής διαφημιστικής καμπάνιας του Armani και συγκεκριμένα φέτος θα πρωταγωνιστήσει
στην κολεξιόν Φθινόπωρο-Χειμώνας 2010-2011. Για την ιστορία να πούμε ότι η φωτογράφιση
έγινε στη Μαδρίτη ενώ η καμπάνια θα αρχίσει να προβάλλεται από τον ερχόμενο Ιούλιο παγκοσμίως
σε μεγάλες πόλεις όπως η Νέα Υόρκη, το Λονδίνο, το Παρίσι και το Τόκιο.

http://www.gossip-tv.gr/story/43269/otan-o-kristiano-ronalnto-sunantese-ton-giorgio-armani

520Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Mon Jul 05 2010, 16:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πατέρας έγινε ο Cristiano Ronaldo!

Gossip News - Page 21 Cris


ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ

Ο Cristiano Ronaldo ανακοίνωσε στη σελίδα του οτι έγινε πρόσφατα πατέρας. Δεν
έδωσε περισσότερα στοιχεία για το πότε ακριβώς έγινε αυτό αλλά και το ποια
είναι η μητέρα του παιδιού. Το μόνο που είπε ειναι πως συμφώνησε μαζί της και
θα έχει αυτός την πλήρη κηδεμονία του.

http://troktiko.blogspot.com/2010/07/cristiano-ronaldo.html

521Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Mon Jul 05 2010, 17:18

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

na tou zisei Gossip News - Page 21 68461

522Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Tue Jul 20 2010, 23:45

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

Gossip News - Page 21 Image
Εκτός τόπου και χρόνου η Βανδή


Η πρεμιέρα της Δέσποινας Βανδή σε νυκτερινό κέντρο της Θεσσαλονίκης κατέληξε σε «ναυάγιο» για την επιχείρηση, αφού την Παρασκευή οι κρατήσεις ήταν τόσο λίγες, ώστε η Βανδή δεν ήθελε να βγει!

Δηλαδή κανένας σεβασμός, έστω και στους λίγους (μπορεί και τους τελευταίους) θαυμαστές της, μετά από πιέσεις η «ντίβα» βγήκε και έκανε το νούμερό της. Το Σάββατο το μαγαζί παρέμεινε κλειστό, αφού είχε ακόμα λιγότερα ρεζερβέ.

Ανώμαλη προσγείωση, λοιπόν, για τη Βανδή, η οποία ζητούσε και εξωπραγματικά ποσά χωρίς να λαμβάνει υπ' όψιν της την «ξηρασία» της εποχής. Το σημαντικότερο, ωστόσο είναι πως πλέον η τραγουδίστρια δεν μπορεί να φέρει σε ένα μαγαζί τόσα λεφτά.

Περασμένα μεγαλεία και θυμώντας τα να κλαις, Δέσποινα…

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=157969&cid=11

523Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Thu Jul 22 2010, 18:32

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Μυστικός γάμος γνωστού ηθοποιού

Gossip News - Page 21 Gamostr_973295644


Μυστικούς… όρκους αιώνιας αγάπης αντάλλαξαν ο ηθοποιός Χ. Βασιλόπουλος και η αγαπημένη του Α. Βεντούρα, σύμφωνα με δημοσίευμα της «Espresso»!

Κανείς δεν τους πήρε χαμπάρι, ούτε καν οι γονείς τους, αφού επέλεξαν στην τελετή να παρευρίσκονται... μόνο οι δυο τους!!! Όμως όλοι το περίμεναν, καθώς ο γνωστός ηθοποιός ήξερε από την πρώτη μέρα που είδε την σύζυγό του -πλέον- ότι είναι η γυναίκα της ζωής του, αναφέρει το δημοσίευμα.

Ωστόσο ο ίδιος σε συνέντευξη του στο «Εγώ» δηλώνει ότι ο γάμος του... θα γίνει του χρόνου!!! «Γάμος θα γίνει –αυτό το λέω για πρώτη φορά-, αλλά του χρόνου το καλοκαίρι στην Κεφαλονιά, από όπου κατάγεται η μέλλουσα γυναίκα μου», αναφέρει συγκεκριμένα.

Είτε αντάλλαξε όντως κρυφά όρκους αγάπης και πρόκειται να παντρευτεί και επίσημα του χρόνου, είτε όχι, το σίγουρο είναι ότι ο Χρήστος Βασιλόπουλος δεν ανήκει πια στο club των εργένηδων...

524Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Thu Jul 22 2010, 18:40

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

Na zisoun Gossip News - Page 21 68461

Mou ti spaei ligo autos Gossip News - Page 21 68461 ton eixa dei propersy sta mad pou piga panw sti mixani me mia ksanthia apo pisw.
Den m'aresei katholou san antras alla apo konta eixe kati sexy Rolling Eyes Gossip News - Page 21 720401

525Gossip News - Page 21 Empty Re: Gossip News Thu Jul 22 2010, 18:41

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

einai k ligo pswnara nomizw Gossip News - Page 21 68461

Sponsored content



Back to top  Message [Page 21 of 22]

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum