Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Gossip News

+16
♥Maria♥
spike24
tsomi
*Jorgito*
sortie
*Sabrina*
IroGrecia
Promiscuous
olympiap1994
Litsa
GEoRGIouS_
irtsik78
sylver
Thaly-Diosa
*D~A~D*
john@kos
20 posters

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Go down  Message [Page 16 of 22]

376Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Fri Oct 02 2009, 08:48

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ελεονώρα Μελέτη
"Το μποτοξάκι, τα 9 χρόνια ψυχανάλυσης και το εφάπαξ κέρατο"

Gossip News - Page 16 400_meleti_nitro_medium


Η Ελεονώρα δεν είχε ποτέ πρόβλημα να είναι ειλικρινής στις συνεντεύξεις της. Ούτε θέλησε ποτέ να κρυφτεί. Απλώς αυτήν τη φορά αφέθηκε λίγο παραπάνω απΆ όσο την είχαμε συνηθίσει. Είπε (στη συνέντευξη) και έκανε (στη φωτογράφιση) ό,τι ακριβώς ήθελε. Δημοσιεύουμε uncut.

Στο ντιβάνι του ψυχαναλυτή

«Δεν μιλούσα σε κανέναν για όλα αυτά που ζούσα. Γκόμενο δεν είχα, δεν ήθελα να βγαίνω με τις φίλες μου (που τις υπεραγαπώ) και να τις φορτίζω συνεχώς με όλα αυτά, ήθελα να περνάμε πιο ευχάριστα το χρόνο μας, διασκεδάζοντας. Τελικά, το έλυσα μόνη μου: στο ντιβάνι. Πάω εννιά χρόνια σε ψυχολόγο, το γουστάρω, μου αρέσει πολύ. Έλυσα πολλά μέσα από αυτό και, ειδικά εκείνη την περίοδο, κατάλαβα πολλά για τους ανθρώπους, αλλά κυρίως για μένα. Συνεχίζω να πηγαίνω σε ψυχολόγο, σε συνεδρίες αυτογνωσίας, μία φορά την εβδομάδα».

«Έχω κάνει μποτοξάκι»

«Με την εμφάνισή μου δεν έχω καμία ανασφάλεια – ούτε συγκριτικά με κάτι άλλο ούτε σε σχέση με τον εαυτό μου. Έχω κάνει ένα μποτοξάκι λόγω ενός προβλήματος που έχω με ημικρανίες, αλλά πιστεύω ότι, αν κάποια στιγμή το νιώσω, θα κάνω και πλαστική. Δε θα Άχα κανένα πρόβλημα. Γενικά, είμαι ανοιχτή σε οποιαδήποτε αλλαγή, φτάνει να φέρνει αλλαγή και στη ζωή μου εσωτερικά. Υπάρχουν άνθρωποι που, ενώ δε θεωρούνται κούκλοι, έχουν ένα δυναμισμό που σε κερδίζει. Χίλιες φορές πάντως να είσαι μια καλοδιατηρημένη μεγάλη γυναίκα από μια γυναίκα που μπεμπεκίζει κάνοντας πλαστικές για να κρύψει χρόνια που όλοι ξέρουμε ότι υπάρχουν».

«Έχω φάει εφάπαξ κέρατα για όλη μου τη ζωή»

«Έχω κάνει τρεις μεγάλες σχέσεις στη ζωή μου. Η μεγαλύτερη ήταν τριάμισι χρόνια. Όταν έπρεπε να χωρίσω, προετοίμαζα την αναχώρηση. Τη γνωστοποιούσα έμπρακτα, αλλά και θεωρητικά. Στην απιστία είμαι σκύλα, δεν ακούω καν δικαιολογία. Μέσα μου μπορεί να βρω τη δικαιολογία ή να τη δημιουργήσω, αλλά κάτι έχει ήδη σπάσει, εξαφανίζομαι. Όταν ήμουνα μικρότερη, με είχαν απατήσει, έχω φάει εφάπαξ κέρατα, από έναν άνθρωπο, για όλη μου τη ζωή. Το έμαθα όμως, το ανακάλυψα, με έναν πολύ μαγικό τρόπο μου ήρθε στο πιάτο. Ξέρω ότι, άθελά μου, έχω πληγώσει έντονα κάποιους. Συμβαίνει. Επίσης δεν κάνω ποτέ σκηνές ζηλοτυπίας στους συντρόφους μου. Μου λέει, για παράδειγμα, ο Γιάννης χθες “Θα βγω για ένα ποτό με τους φίλους μου”. “Να βγεις” του λέω “ εγώ θα πέσω να κοιμηθώ”. Και διακοπές να μου ζητήσει να πάει με τους φίλους του, εμένα δε με νοιάζει. Του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη».

(Yupi.gr)

377Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Fri Oct 02 2009, 22:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Κατερίνα Ζαρίφη
«Έγινα το χειρότερο πρόσωπο στην τηλεόραση»

Gossip News - Page 16 400_ZARIFH_large


Στην εκπομπή του Φώτη και της Μαρίας στο Star μίλησε η Κατερίνα Ζαρίφη για την Ελένη Μενεγάκη, τις άτυχες επιλογές της σχετικά με τον ANT1 και την πρωτιά του Χαριτάτου και του Καραμέρου στην πρωινή ζώνη.

Για τον «Πρωινό Καφέ» και τη συνεργασία της με τον Νίκο Μουτσινά: «Θα μπορούσε να δέσει η μαγιά απλά εμείς δεν το χειριστήκαμε έξυπνα. Θέλεις και λίγο αυτός ο ντόρος που έγινε γύρω γύρω που εμένα με επηρέασε πολύ; Από εκεί που ήμουν το αγαπημένο κοριτσάκι της Ελένης έγινα το χειρότερο πρόσωπο που κυκλοφορεί στην τηλεόραση. Με επηρέασε».

Για την Ελένη Μενεγάκη και τα νούμερα τηλεθέασης των τελευταίων ημερών: «Όταν είσαι κορυφαίος τόσο καιρό δεν ξέρω αν σε αγγίζει η μια μέρα. Πώς είναι ένα παιδί που είναι αγαπημένο, χαϊδεμένο και μετά έρχεται ένα άλλο; Το κοιτάνε λιγάκι αλλά δεν ξέρεις για πόσο. Του τη βαράει του χαϊδεμένου και λέει "μα εμένα δεν χαϊδεύανε; Γιατί μου πάνε κόντρα τώρα;". Ο Χαριτάτος και ο Καραμέρος, πάντως, έχουν βάλει καλές βάσεις. Ένα καινούριο προϊόν κάνει πάντα εντύπωση. Εκεί είναι το λεπτό σημείο. Ο κόσμος θα γυρίσει να σε δει, αν κάνεις τη διαφορά θα μείνει κιόλας. Πώς είναι ένα παντρεμένο ζευγάρι που η γυναίκα έχει συνηθίσει τον Χάρη, τον άντρα της ύστερα από 10 χρόνια. Αν έρθει ο Μπραντ Πιτ να μην κοιτάξω; Αν ο Χάρης εμένα με παραμελεί, να μην πάω στον Μπραντ Πιτ που με περιμένει;».

Αν γυρνούσε το χρόνο πίσω θα έφευγε απΆ την εκπομπή της Ελένης; «Σίγουρα θα έφευγα και πάλι απΆ την Ελένη, δεν το μετάνιωσα. Απλά θα επέλεγα να κάνω πιο έξυπνα τη συμφωνία μου με τον ANT1. Δεν κινήθηκα καθόλου έξυπνα σΆ αυτό».

(Yupi.gr)

378Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Fri Oct 02 2009, 22:27

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

egw tin paw pantws santa

379Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Sat Oct 03 2009, 03:43

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

oute kryo oute zesth,pantws kleinw ws pros thn zesth Laughing

http://WWW.THALIA.COM

380Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Sat Oct 03 2009, 22:19

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

*D~A~D* wrote:oute kryo oute zesth,pantws kleinw ws pros thn zesth Laughing

egw pros to kruo...

thanks!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

381Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Mon Oct 05 2009, 10:01

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μπακοδήμου- Σεργουλόπουλος
"Στήσαμε μια ζώνη στον Alpha και την αφήσαμε. Το concept ήταν δικό μας"

Gossip News - Page 16 400_bakodimou_medium


Γεμάτη αποκαλύψεις ήταν η συνέντευξη του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Μαρίας Μπακοδήμου στη Real Life. Οι δύο παρουσιαστές μίλησαν για την αποχώρηση τους από τον Alpha, τις πλαστικές, και τα έβαλαν με την Ευγενία Μανωλίδου, την Αγγελική Ηλιάδη και τη Βίκυ Καγιά!

Από την αρχή κιόλας της κουβέντας ο Φώτης φρόντισε να ξεκαθαρίσει ότι πριν αποφασίσουν με τη Μαρία να φύγουν από τον Alpha, είχαν ρωτήσει τους ιθύνοντες τι είχαν στο μυαλό τους για την επόμενη σεζόν: "Μας είπαν ότι δεν έχουν υπόψη τους να κάνουμε κάτι συγκεκριμένο και ήταν αμφίβολο αν θα συνεχιστεί η ζώνη, οπότε δεν είχαμε λόγο να μείνουμε". Και συνεχίζει σχολιάζοντας ότι το κανάλι έκανε τελικά την ίδια εκπομπή με άλλους παρουσιαστές: "Ο ανταγωνισμός είναι ανταγωνισμός. Πάντα θα κάνουν κάτι για να έρθουν απέναντι και να σου πάρουν κοινό. Ο καθένας κάνει τη δουλειά του όπως νομίζει. Ήταν ένα concept δικό μας, το οποίο έμεινε εκεί. Στήσαμε μία ζώνη και την αφήσαμε". "Κληρονομιά" συμπληρώνει η Μαρία, η οποία μάλιστα, όταν η συζήτηση φτάνει στα εξώδικα των τηλεστάρ που βλέπουμε να διαρρέουν τελευταία, λέει ευθέως ότι η Ευγενία Μανωλίδου έδωσε μόνη της στη δημοσιότητα το εξώδικο που είχε στείλει στον ΑΝΤ1: " Τέρας μου φαίνεται αυτό το σήριαλ. Η Ευγενία Μανωλίδου είναι μια πολύ γλυκιά γυναίκα, όμορφη, αλλά για τις προσωπικές της επιλογές δεν θέλω να μιλήσω, δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Αλλά κάνοντας μισή σεζόν να έχει γίνει το μεγαλύτερο ζήτημα και να βλέπεις συνέχεια ποιος θα την πάρει και αν την πάρει κανένας, είναι υπερβολή. Μακάρι να κάνει κάτι, αλλά δεν είναι ζήτημα για να μιλάμε. Τουλάχιστον η Ηλιάδη με τη Μαλλιωτάκη, για να έχουν πληροφορία και να είναι κάθε μέρα στην επικαιρότητα, κάθεται η μία και γράφει τραγούδια για τον συγχωρεμένο και ξανά από την αρχή. Η συγκεκριμένη δεν έχει εξελίξει καθόλου το gossip, οπότε βαριέμαι".

Από τα σχόλια της Μαρίας Μπακοδήμου δεν θα μπορούσε να ξεφύγει και η Βίκυ Καγιά, η οποία δήλωσε πριν λίγες μέρες πως γνώριζε ότι θα βρεθεί εκτός Πρωινού Καφέ από τότε που έκανε τα καλλιστεία. "Ο ΑΝΤ1 στέλνει ένα χαρτί που λέει ότι βεβαίως δεν το ήξερε η κυρία Καγιά, γιατί εμείς αργότερα αποφασίσαμε ότι θα κάνει το Next Top Model και πήγε εκείνη στον ΑΝΤ1 και είπε ' όχι, δεν είπα ποτέ ότι το ήξερα'. Ενώ έχει δώσει συνέντευξη και υπάρχει το βίντεο. Αυτά είναι ωραία!".

Τέλος, η Μαρία μας εξηγεί πως ήταν η πολυσυζητημένη επέμβαση που παραδέχτηκε ότι είχε κάνει στο πρόσωπό της με το "κορδόνι": "Μην πάρει άλλη διάσταση γιατί στο τέλος θα μου μου λένε τα παιδιά μου, ΄μαμά είσαι ο Μάικλ Τζάκσον'... Είναι μια βλακεία. Είναι μία μέθοδος με ένα κορδόνι που μπαίνει στο εσωτερικό του δέρματος με έναν τρόπο που υποτίθεται πως σηκώνει το δέρμα. Σαν ράμμα, ας πούμε, που δεν φαίνεται. Όσο κρατάει όμως το ράμμα μέχρι να απορροφηθεί, κρατάει και αυτό. ¶σε που φαίνεται και μια τσαλάκα. Με έπιασε μια λύπηση, μην το δείχνουμε και πάει καμιά άλλη και το κάνει".

(Yupi.gr)

382Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Mon Oct 05 2009, 10:01

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τσαλίκης- Ηλιάκη- Μουτσινάς
Η απάντηση στο δίδυμο Φώτη- Μαρίας: "Το concept ανήκει στον Alpha"

Gossip News - Page 16 400_tsalik_iliaki_mouts_medium


Μια νέα κόντρα φαίνεται πως μόλις ξεκίνησε ανάμεσα στην ομάδα του "Φώτης- Μαρία: Live" και την ομάδα του "Δέστε Τους". Σύμφωνα με τις δηλώσεις του Φώτη Σεργουλόπουλου, ο Alpha αντιγράφει ουσιαστικά φέτος μια δική τους ιδέα, έχοντας αλλάξει απλά τους παρουσιαστές.

Ο Γιώργος Τσαλίκης, σε συνέντευξη που δημοσίευσε το TV Έθνος την ίδια μέρα με αυτή του Φώτη και της Μαρίας στη Real Life (άρα δεν γνώριζε από πριν τι είχαν πει για τον Alpha) αντιμετώπισε το σχόλιο δημοσιογράφου σχετικά με την ομοιότητα του "Δέστε Τους" και της εκπομπής που παρουσίαζαν περισι στο ίδιο κανάλι ο Φώτης και η Μαρία: "Θεωρώ ότι το κοινό που έχει με την περσινή εκπομπή είναι η αντίστροφη μέτρηση στα θέματα , η οποία είναι κόνσεπτ της απογευματινής ζώνης του Alpha και όχι των προσώπων που την παρουσίαζαν. Η φετινή εκπομπή έχει πολλές ενδιαφέρουσες ρουμπρίκες, όπως το 'ξεσκόνισμα', το 'έλεος', τα ρεπορτάζ on the road, οι συνεντεύξεις στο ασανσέρ που κάνει η Μαρία, ο Νίκος στο αυτοκίνητο, το αεροδρόμιο του Νότη. Εξάλλου η Ελένη Μενεγάκη είπε ότι ίσως το πιο σημαντικό από το τι παρουσιάζεις είναι το πώς το παρουσιάζεις".

Στην ίδια συνέντευξη ο Νίκος Μουτσινάς σχολίασε τις φήμες που τον θέλουν να τσακώνεται κάθε χρόνο με τους συμπαρουσιαστές του: "Δεν καταλαβαίνω γενικά γιατί κάποιος θεωρεί ότι μια τηλεοπτική παρέα είναι σαν σε ψυχιατρική κλινική και ότι παίρνουμε όλοι μαζί ηρεμιστικά. Φυσικά υπάρχει υπερένταση και δεν είμαστε όλοι με ένα χαμόγελο όλη την ώρα".

(Yupi.gr)



Sou leei vghke h Tati kai mas synetripse,
as kanoume k emeis oti plakwnomaste
mpas kai mas proseksoun Laughing

383Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Mon Oct 05 2009, 10:05

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

E arga h grhgora tha ginotane kai auto...
Kapoia stigmh tha arxize to Aksizei na to deis...
Mia einai h Tatiana.
Monh ths kai kanei dipla noumera kai apo tis 2 tis ekpompes mazi...
Gossip News - Page 16 829790

384Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Mon Oct 05 2009, 11:44

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Best Of
Τα πρόσωπα που συζητήθηκαν περισσότερο την εβδομάδα που πέρασε


Gossip News - Page 16 400_menegaki_vatidou_lionaki_medium


H εβδομάδα που μόλις τελείωσε είχε πολλές ανατροπές. Η Ελένη Μενεγάκη την πρώτη εβδομάδα προβολής της εκπομπής της έχασε την πρωτιά από τον Σπύρο Χαριτάτο και τον Γιώργο Καραμέρο χωρίς, όμως, να χάνει την στήριξη του νεανικού κοινού. Απ' την άλλη η Τζούλια Αλεξανδράτου έκανε πλαστική στο στήθος της η οποία συζητήθηκε έντονα ενώ η υπόθεση "Ναταλία Λιονάκη" συνεχίζει να απασχολεί.

Τζούλια Αλεξανδράτου
Την Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου η Τζούλια υποβλήθηκε σε πλαστική επέμβαση αυξητικής στήθους. Την επόμενη μέρα, καλεσμένη της Κατερίνας Καραβάτου, αποκάλυψε τους λόγους που την οδήγησαν σε αυτή την απόφαση. «Το έκανα πρώτον για τη δουλειά μου. Χρειαζόταν λόγω της ταινίας να είναι πιο πλούσιο. Το έκανα, όμως, και για μένα, η ομορφιά δεν είναι κακό πράγμα. Και επειδή είμαι και αδύνατη θα μου ταίριαζε ένα μεγαλύτερο στήθος, θεωρώ ότι ταιριάζει πάνω στο σώμα μου. Αν ήμουν πιο παχουλή και έβαζα μεγαλύτερο στήθος θα φαινόμουν τεράστια. Κυρίως για τη δουλειά μου το έκανα, αυτή μου αποφέρει χρήματα» δήλωσε η Τζούλια. Στο DownTown που κυκλοφορεί υπάρχουν αποκλειστικές φωτογραφίες της λίγο πριν αλλά και κατά τη διάρκεια της επέμβασης.

Ναταλία Λιονάκη
Η υπόθεση της νεαρής ηθοποιού που κλείστηκε σε μοναστήρι συνεχίζει να απασχολεί. Την εβδομάδα που μόλις τελείωσε, η μητέρα της Ναταλίας, Τζένη, βρέθηκε δύο φορές καλεσμένη της Τατιάνας Στεφανίδου για να μιλήσει για την κόρη της αλλά και όσα είδε και βίωσε η ίδια όταν επισκέφτηκε τη Ναταλία στο μοναστήρι. Στη δεύτερη εκπομπή του "Αξίζει να το Δεις", μίλησε και η Ναταλία Λιονάκη διαψεύδοντας τη μητέρα της και τα όσα εκείνη υποστηρίζει. Ωστόσο, δεν ήθελε να κάνει διάλογο με την μητέρα της στον τηλεοπτικό αέρα για να μην υπάρξει ένταση, όπως δήλωσε η ίδια.

Έλλη Κοκκίνου
Το απόγευμα της Δευτέρας η Έλλη Κοκκίνου και ο Παναγιώτης Βασιλειάδης βάφτισαν τον γιό τους στο εκκλησάκι του Αγίου Διονυσίου στο Island. Νονοί του νεοφώτιστου Αλέξανδρου ήταν ο Παύλος Σταματόπουλος και η Τζένη Μπότση ενώ οι καλεσμένοι δεν ξεπερνούσαν τα 20 άτομα. Μετά την τελετή ακολούθησε δεξίωση για τους καλεσμένους ενώ εντύπωση προκάλεσε η πιπίλα του μικρού η οποία έγραφε «small people from Greece»!

Αγγελική Ηλιάδη
Η συγκινητική συνέντευξη της Αγγελικής Ηλιάδη στην πρεμιέρα της εκπομπής «Αξίζει να το Δεις», της Τατιάνας Στεφανίδου μονοπώλησε το τηλεοπτικό ενδιαφέρον την περασμένη εβδομάδα. Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε για το βράδυ που άλλαξε η ζωή της με τη δολοφονία του συντρόφου της, Μπάμπη Λαζαρίδη, το γιο τους Μπαμπίνο και ευχαρίστησε τους ανθρώπους που στάθηκαν δίπλα της στους πιο δύσκολους –όπως η ίδια τους χαρακτήρισε- μήνες της ζωής της. Μίλησε επίσης για τη νέα της δισκογραφική δουλεία και την επιστροφή της στην πίστα, κάτι το οποίο, όπως φαίνεται δυσαρέστησε την αδερφή του Μπάμπη Λαζαρίδη, Λίτσα, η οποία με συνέντευξη που παραχώρησε σε γνωστό περιοδικό κατηγορεί την τραγουδίστρια ότι με τη συνέντευξή της στην Τατιάνα Στεφανίδου εκμεταλλεύεται το όνομα του Μπάμπη Λαζαρίδη προκειμένου να διαφημιστεί.

Ελένη Μενεγάκη
Μεγάλη έκπληξη προκάλεσε το γεγονός ότι η εκπομπή «10 με 1» με το Γιώργο Καραμέρο και το Σπύρο Χαριτάτο ξεπέρασε σε ακροαματικότητα την εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη. Δεν ήταν λίγοι αυτοί που είχαν εκφράσει τη δυσπιστία τους απέναντι στο τολμηρό εγχείρημα του ΑΝΤ1 να προβάλλει μια εκπομπή με ενισχυμένο δημοσιογραφικό προφίλ, απέναντι στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη. Φαίνεται όμως ότι το τηλεοπτικό δίδυμο κέρδισε τις εντυπώσεις των τηλεθεατών, καθώς την περασμένη εβδομάδα υπήρξαν στιγμές που η εκπομπή «10 με 1» ξεπέρασε κατά 10 ολόκληρες μονάδες την Ελένη Μενεγάκη, ενώ είχε και σταθερό προβάδισμα σχεδόν καθΆ όλη τη διάρκεια της εκπομπής. Φυσικά βρισκόμαστε ακόμα στην αρχή, ενώ δεν έχει κάνει ακόμα πρεμιέρα και ο Νίκος Παπαδάκης με την "Όμορφη" παρέα του.

Εύη Βατίδου
Στροφή στην καριέρα της για ακόμα μια φορά σκέφτεται να κάνει η Εύη Βατίδου, η οποία φέτος θα συμπρωταγωνιστήσει με τη Βάνα Μπάρμπα στην παράσταση «Ιστορίες Γυναικών» στη νέα θεατρική σκηνή «Dirty Pizza». Πρόκειται για μια ελεύθερη διασκευή του έργου «Αιδοίου Μονόλογοι», ενώ μαζί με την Βάνα και την Εύη στην παράσταση πρωταγωνιστούν η Χριστίνα Παππά και η Θεοφανία Παπαθωμά. Το κείμενο το οποίο θα διηγείται η Εύη Βατίδου, έχει πολλά αυτοβιογραφικά στοιχεία και αποκαλύψεις από το παρελθόν της και αυτό είναι κάτι που ενδέχεται να προκαλέσει αντιδράσεις.

¶ννα Βίσση
Λίγες μέρες πριν, η ¶ννα έζησε μια από τις πιο άσχημες και τραγικές νύχτες της ζωής της, όπως δήλωσε. Μετά το πολύ δυσάρεστο περιστατικό, η ¶ννα Βίσση ηχογράφησε ένα μήνυμα για όλους τους θαυμαστές και φίλους της μιλώντας για τον συνεργάτη και στενό της φίλο, Γκρεγκ Λαντάνι. «Την Παρασκευή το βράδυ, έζησα μια από τις πιο περίεργες νύχτες της ζωής μου, την πιο άσχημη, την πιο τραγική. Μέσα σε δευτερόλεπτα, η μεγάλη μου χαρά και λαχτάρα να βγω μετά από 4 χρόνια περίπου να τραγουδήσω μπροστά στους συμπατριώτες μου μετατράπηκε σε ένα αναπάντεχο δράμα. Φτάσαμε παρέα στα παρασκήνια, γύρω στις 21:30 - δέκα παρά και περπατούσε, δίνοντάς μου τις γνωστές ευχές για την τελευταία μου συναυλία. Τελικά, ήταν η τελευταία του συναυλία» ήταν ένα μέρος των δηλώσεων της.

Σπεράντζα Βρανά
Τα ξημερώματα της Τρίτης μία απΆ τις πιο δημοφιλείς ηθοποιούς του ελληνικού κινηματογράφου έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 77 ετών. Η Σπεράντζα Βρανά έπαθε ανακοπή καρδιάς την ώρα που κοιμόταν στο σπίτι της. Τα τελευταία χρόνια ήταν καθηλωμένη σε αναπηρικό καροτσάκι λόγω ενός τροχαίου ατυχήματος που είχε στο παρελθόν. Το ντεμπούτο της στο κινηματογράφο έγινε το 1948 στην ταινίας της Φίνος Φιλμ, «Έλα στο θείο», δίπλα στον Νίκο Σταυρίδη ενώ την τελευταία της εμφάνιση έκανε το 1999, στην ταινία “Safe Sex”.

(Yupi.gr)

385Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Mon Oct 05 2009, 18:45

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

htan mpolika alla kala alla asteia ews tragika alla poly kaka :hat

http://WWW.THALIA.COM

386Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Tue Oct 06 2009, 10:03

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μουρατίδης VS Μανωλίδου
«Όταν τη βλέπω να ποζάρει στις κάμερες ανατριχιάζω»


Gossip News - Page 16 400_mourat_manwlid_large


Στην εφημερίδα «Real News» μίλησε ο Νίκος Μουρατίδης με αφορμή την πρεμιέρα του «X-Factor 2» και αναφέρθηκε με το χαρακτηριστικό καυστικό του ύφος στα πρόσωπα που απασχολούν την τηλεοπτική επικαιρότητα.

Στη συνέντευξη αυτή για ακόμα μια φορά σχολιάστηκε η «κόντρα του» με τον Γιώργο Θεοφάνους και το κατά πόσο είναι αληθινή ή απλά δημιουργείται για λόγους τηλεθέασης. «Οι διαφωνίες μας είναι αληθινές. ¶λλοι άνθρωποι, άλλοι χαρακτήρες, άλλη αισθητική. Φέτος όμως, μέχρι στιγμής είναι μια χαρά τα πράγματα».

Ο ραδιοφωνικός παραγωγός σχολίασε επίσης την Ευγενία Μανωλίδου: «Δεν έχω καταλάβει, είναι τόσο γλυκιά, όμορφη, ευγενική, σικάτη που λες μέσα σου "να η σύγχρονη εκδοχή της Γκρέις Κέλι". Αλλά όταν τη βλέπω να ποζάρει ή όλα αυτά που κάνει με τις κάμερες…ανατριχιάζω. Σκέφτομαι ότι μπορεί να κρύβει έναν Ντόκτορ Τζέκιλ ή Μίστερ Χάιντ μέσα της».

Τέλος, ο Νίκος Μουρατίδης εκφράστηκε αρνητικά για την επιλογή του διδύμου Χαριτάτου-Καραμέρου στην παρουσίαση της πρωινής εκπομπής, λέγοντας: «Όλη αυτή η ιστορία με το χαβαλέ, τη μπουρδολογία και την προχειρότητα με κουράζει. Τον κ. Χαριτάτο τον γνώρισα ως DJ το '92 και είχε άλλο επώνυμο (σ.σ.: χρησιμοποιούσε τότε το επώνυμο του πατριού του, Μπαράκος). Τον κύριο Καραμέρο δεν τον ξέρω. Μπορεί να είναι καλοί άνθρωποι αλλά αυτό που βλέπω... δεν».

(Yupi.gr)



Posh ksinila pia Rolling Eyes

387Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Tue Oct 06 2009, 10:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Λαζόπουλος VS Ντενίση
«Η σκηνή και η εικόνα προφήτεψαν το χωρισμό της»

Gossip News - Page 16 400_lakis_denisi_medium


Σε συνέντευξή του στην εφημερίδα «Πρώτο Θέμα», ο δημοφιλής καλλιτέχνης μίλησε για την «ημερομηνία λήξης» που ο ίδιος έχει ορίσει για την παρουσία του στην τηλεόραση, για τα επαγγελματικά του σχέδια, τα τηλεοπτικά δρώμενα, αλλά και για δύο από τα «θύματα» της σάτιράς του: την Έφη Σαρρή και τη Μιμή Ντενίση.

«Υπέγραψα με τον Alpha για δύο χρόνια» αποκάλυψε, εξηγώντας παράλληλα πως αυτές οι σεζόν θα είναι και οι τελευταίες του στην τηλεόραση — τουλάχιστον με τη σημερινή συχνότητα εμφάνισης: «Κοιμάμαι πέντε με έξι ώρες την ημέρα. Γι' αυτό, περιμένω να περάσουν αυτά τα χρόνια και να κλείσει το κεφάλαιο "τηλεόραση" στη ζωή μου. Θα σταματήσω την τηλεόραση στο βασικό της κομμάτι. (…) Έχω κι άλλα πράγματα στο μυαλό μου, θέλω να κάνω τη δραματική σχολή» ήταν τα λόγια του.

«Δεν έχω παρακολουθήσει τίποτα στην τηλεόραση, γιατί ποτέ δεν παρακολουθούσα» απάντησε στη συνέχεια, όταν ρωτήθηκε για την τηλεοπτική σεζόν που μόλις ξεκινά. «Βλέπουν 28 άνθρωποι για μένα, οπότε αυτό είναι ήδη τιμωρία — να βλέπω λόγω εκπομπής αυτά που γίνονται στην τηλεόραση όλα αυτά τα χρόνια». Δεν έκρυψε όμως τη γνώμη του σχετικά με τις αλλαγές που έχουν γίνει στο πρόγραμμα του Alpha: «Όταν περιορίζεις τα έξοδα, αυτομάτως περιορίζεις και τα προγράμματα που θα κάνεις. Δεν με χαροποιεί το γεγονός ότι δεν έχουμε ελληνικές σειρές» είπε.

Πάντως, παρά την έλλειψη προσωπικού χρόνου, ο «αγαπημένος της AGB» θα συνεχίσει για δεύτερη χρονιά τις εμφανίσεις του στο θέατρο με τον επιτυχημένο «Βιοπαλαιστή στη Στέγη». Αντίπαλός του, με την επιστροφή της στο σανίδι μετά το χωρισμό της, μία από τις δικές του «αγαπημένες» -όσον αφορά στη σάτιρα-, η Μιμή Ντενίση. Ο γνωστός showman είχε στο παρελθόν «προβλέψει» το δυσοίωνο μέλλον του γάμου της ηθοποιού με τον Σωτήρη Πολύζο, και σχετικά με αυτό απάντησε στη συνέντευξη: «Δεν το προφήτεψα εγώ. Το προφήτεψαν η σκηνή και η εικόνα».

Όσο για την άλλη αγαπημένη του «Τσαντιριού», την Έφη Σαρρή, και τη δικαστική του διαμάχη μαζί της, ο Λάκης Λαζόπουλος αποκάλυψε πως δεν του μένει χρόνος να ασχοληθεί με το θέμα: «Δεν χρειάζεται να πάω εγώ στο δικαστήριο, πάει ο δικηγόρος μου» εξήγησε. Και με το γνωστό του χιούμορ σχολίασε το ξέσπασμα της τραγουδίστριας σε κλάματα στην ακροαματική διαδικασία: «Πρώτη φορά στην ιστορία συμβαίνει να κλαίει αυτός που ζητάει τα λεφτά και να γελάει αυτός που είναι να τα χάσει» είπε.

(Yupi.gr)



"To treno paizei kalytera ap' ayth" Gossip News - Page 16 720401

388Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Tue Oct 06 2009, 19:57

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

aman k autos, as tin afisei k ligo isyxi Laughing

389Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Tue Oct 06 2009, 22:57

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Time Machine
Διάσημες Ελληνίδες πρωταγωνιστούν σε βιντεοκλίπ στα '90s!

Gossip News - Page 16 400_meneg_maggir_zugoul_barba_medium


Τη δεκαετία του '90, τότε που τα βιντεοκλίπ έβγαιναν σε αφθονία και τα αγαπημένα μας τραγούδια τα ακούγαμε στο πικάπ και σε κασέτες, οι ωραίες επώνυμες δεν δίσταζαν να υποδυθούν το ρόλο της μοιραίας γυναίκας σε ρομαντικά τραγούδια της εποχής. Έτσι έχουμε δει την Ελένη Μενεγάκη να κλέβει την καρδιά του Μιχάλη Ρακιντζή, την Κάτια Ζυγούλη να γίνεται έμμονη ιδέα του Γιάννη Βαρδή και την Βάνα Μπάρμπα να θυμίζει στον Χρήστο Κυριαζή ότι «έχει κλάψει για πολλές γυναίκες». Δες στα παρακάτω δέκα βιντεοκλίπ τούς σχεδόν αγνώριστους σταρ!



Η Ελένη Μενεγάκη στο βιντεοκλίπ του Μιχάλη Ρακιντζή για το τραγούδι «Προκαλείς» το 1990.





Η Βάνα Μπάρμπα στο βιντεοκλίπ του τραγουδιού «Τόσα Γράμματα» του Γιάννη Πάριου το 1998, ενώ το 1992 πρωταγωνίστησε και στο βιντεοκλίπ του τραγουδιού του Χρήστου Κυριαζή «Έχω Κλάψει» υποδυόμενη μια τσιγγάνα.






Η Νόνη Δούνια και η Μπέττυ Μαγγίρα -σε αποκαλυπτικές σκηνές- στο βιντεοκλίπ του ντουέτου «Για Μια Γυναίκα» που τραγούδησαν ο Σταμάτης Γονίδης και ο Ανδρέας Μπονάτσος.




Η Ναταλία Δραγούμη στο βιντεοκλίπ του τραγουδιού «Μην Τολμήσεις» που ερμήνευσε ο Αντώνης Βαρδής το 2002.




Η Κάτια Ζυγούλη πρωταγωνίστησε φορώντας μόνο ένα σατέν νυχτικό στο βιντεοκλίπ για το τραγούδι «Ίσως», που ερμήνευσε ο Γιάννης Βαρδής με μεγάλη επιτυχία το 1997.




Η Βίκυ Κουλιανού, η οποία εκείνη την εποχή ήταν στο απόγειο της καριέρας της, έπαιξε τη μοιραία γυναίκα στο βιντεοκλίπ του Λάμπη Λιβεριάτου για το τραγούδι «Ας Είχα τη Δύναμη» το 1993.




Ακόμα και η Μαρία Ναυπλιώτου μπήκε στον πειρασμό και πρωταγωνίστησε στο βιντεοκλίπ του τραγουδιού «Η Μαγεμένη σου Ματιά», που ερμήνευσε ο Γιάννης Σαββιδάκης το 1995.




Το 1992 ο Θάνος Καλλίρης έγραψε τη μουσική του τραγουδιού «Φεύγω» και η Ναταλία Γερμανού, η οποία υπέγραψε τους στίχους, έπαιξε στο βιντεοκλίπ όταν ακόμα τα μαλλιά της ήταν σκούρα καστανά. Bonus: Ντραμς στο συγκεκριμένο κλιπ παίζει ο γνωστός συνθέτης Φοίβος.




Στο βιντεοκλίπ του Λάμπη Λιβεριάτου για το τραγούδι «Δάκρυ Δάκρυ» παρέλασαν πολλά γνωστά ονόματα από το χώρο της σόουμπιζ, όπως η Ελένη Μενεγάκη, ο Τζώνη Θεοδωρίδης με την κόρη του Μελίτα, η Μάγκυ Χαραλαμπίδου, ο Μιχάλης Ιατρόπουλος, η Εύη Αδάμ, ο Φώτης Γιαννιώτης και ο Μάνος Πανταζής.


(Yupi.gr)


Emena pantws apo ola agaphmeno m
kai ws clip alla kyriws ws tragoudi einai
to "Tosa Grammata" tou Pariou Gossip News - Page 16 919114

390Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 08:41

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Σταματίνα Τσιμτσιλή
Είναι ζευγάρι με τον Στέφανο Κωνσταντινίδη;

Gossip News - Page 16 400_Stamatina_Tsimtsilh1_large


Όπως διαβάσαμε σε δημοσίευμα περιοδικού, η Σταματίνα Τσιμτσιλή και ο δημοσιογράφος και μέλος της εκπομπής «Κους Κους», Στέφανος Κωνσταντινίδης, είναι μαζί εδώ και εφτά μήνες. Η σχέση τους ξεκίνησε ως φιλική, όταν οι δυο τους συνεργάζονταν για τον τηλεοπτικό σταθμό Star, όμως τελικά εξελίχθηκε σε ερωτική, αν και οι δυο τους προσπαθούν να την κρατήσουν μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Μάλιστα, το δημοσίευμα συνοδευόταν και από φωτογραφίες των δυο τους να περπατούν μαζί στο δρόμο και να αγκαλιάζονται.

Το Yupi επικοινώνησε με τη Σταματίνα, η οποία διέψευσε κατηγορηματικά το δημοσίευμα λέγοντας: «Με τον Στέφανο είμαστε φίλοι, καθώς ξεκινήσαμε μαζί από τη σχολή Δημοσιογραφίας του ΑΝΤ1». Σχολίασε επίσης τις φωτογραφίες του περιοδικού λέγοντας πως επρόκειτο για μια συνάντηση σε απολύτως φιλικό πλαίσιο: «Είχαμε συναντηθεί για φαγητό, ένα μεσημέρι Κυριακής μετά την εκπομπή» είπε, ενώ παράλληλα τόνισε κάτι που και πριν από μία μόνο εβδομάδα είχε δηλώσει σε συνέντευξή της στο περιοδικό «ΟΚ!»: «Είμαι μόνη μου εδώ και ενάμιση χρόνο».

(Yupi.gr)


Gossip News - Page 16 220998

391Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 19:09

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

oust mwri Gossip News - Page 16 720401

392Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 21:29

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ελεονώρα Μελέτη
Διέρρευσε ο αριθμός του κινητού της στο Διαδίκτυο!

Gossip News - Page 16 400_meleti59_medium


Μια μικρή αναστάτωση έζησε πριν από λίγες μέρες η Ελεονώρα Μελέτη. Η 31χρονη παρουσιάστρια της εκπομπής «Πρωινή Μελέτη» άρχισε ξαφνικά να δέχεται δεκάδες κλήσεις στο κινητό τους από άγνωστους ανθρώπους. Κάποιοι μάλιστα δεν ήταν και τόσο ευγενικοί, ενώ το τηλέφωνό της χτυπούσε ακόμα και μέσα στη νύχτα!

Όπως έμαθε στην πορεία, κάποιος επιτήδειος είχε διαρρεύσει τον αριθμό του κινητού της τηλεφώνου στο Διαδίκτυο. Έτσι λοιπόν η Ελεονώρα αναγκάστηκε να αλλάξει νούμερο και αυτή τη φορά προσέχει πάρα πολύ σε ποιους το δίνει.

Το Yupi επικοινώνησε μαζί της για να τη ρωτήσει αν, όπως ισχυρίστηκε η εκπομπή «Κους Κους», έχει ενορχηστρώσει μέσω της εκπομπής της μια οργανωμένη επίθεση στην Ελένη Μενεγάκη. Η Ελεονώρα είπε πως δεν μπορούσε να εκφέρει άποψη, καθώς εκείνη τη στιγμή έκανε πεντικιούρ-μανικιούρ και δεν είχε δει τη συγκεκριμένη εκπομπή. Τόνισε πάντως πως αν ενημερωθεί πως κάποιος έχει θίξει αδίκως την εκπομπή της -και όχι την ίδια προσωπικά- θα φροντίσει να απαντήσει το πρωί της Πέμπτης μέσα από την «Πρωινή Μελέτη».

(Yupi.gr)



Otan peftoun ta noumera,
tyxaia panta kati symvainei Laughing

393Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 21:33

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τζέση Παπουτσή
Παντρεύτηκε στα Σκόπια!

Gossip News - Page 16 400_papoytsi_large

Σύμφωνα με πρόσφατο δημοσίευμα της «Espresso» η γνωστή ηθοποιός παντρεύτηκε τον περασμένο Ιούνιο στα Σκόπια τον ηθοποιό Γιάννη Μανιό ενώ ο μοναδικός καλεσμένος στο γάμο της ήταν ο 27χρονος γιος της, Γιώργος που έχει αποκτήσει με τον Θάνο Καληώρα.

Η Τζέση, σε επικοινωνία που είχε με την «Espresso» δήλωσε: «Δεν θέλαμε να το μάθει κανείς. Ούτε τα στενά συγγενικά μας πρόσωπα δεν το ήξεραν, γιατί δεν θέλαμε να διαρρεύσει. Είμαστε δεκαπέντε χρόνια μαζί και φέτος το καλοκαίρι αποφασίσαμε απλά και χωρίς άγχος να παντρευτούμε. Ο γάμος, που είναι πολιτικός, έγινε στην ελληνική πρεσβεία των Σκοπίων με την παρότρυνση της φίλης μου, η οποία είναι γραμματέας στη συγκεκριμένη πρεσβεία και έγινε και κουμπάρα μας. Βγάλαμε και τις απαραίτητες αναμνηστικές φωτογραφίες, αλλά με κανέναν τρόπο δεν θέλουμε να δημοσιευτούν, γιατί τότε δεν θα ήταν... μυστικός».Η ηθοποιός ανέφερε επίσης πως δεν πήγε μήνα του μέλιτος με το σύζυγό της, αλλά ταξίδεψαν σε διάφορα νησιά όπου τους είχαν προσκαλέσει φιλικά τους πρόσωπα.

Αυτός είναι ο δεύτερος γάμος για τη Τζέση Παπουτσή. Η ηθοποιός, γνωρίστηκε με τον Γιάννη Μανιό το 1995 όταν συνεργάστηκαν για μια τηλεοπτική σειρά του ΑΝΤ1. Το χειμώνα, το ζευγάρι θα ανέβει μαζί στο θεατρικό σανίδι, αφού θα συμπρωταγωνιστήσουν με τον Τάκη Ζαχαράτο στη «Χαρτοπαίχτρα».

(Yupi.gr)


Latreyw Tzesara Gossip News - Page 16 919114
Na einai eytyxismenoi Gossip News - Page 16 39238

394Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 21:34

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

na zisoun Gossip News - Page 16 720401

395Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 22:57

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Gesthimanh thea :hat Gossip News - Page 16 720401
aman o hanibal fsiiit lol!
tha elega kai kalous apogonous alla mallon den tha kanei allo(fovatai mhn xalasei to swma ths) Laughing

http://WWW.THALIA.COM

396Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 23:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Παρθένης- Αραβανή
Φίλοι ή εραστές; Η Ευαγγελία απαντάει στο Υupi

Gossip News - Page 16 400_Aravani_Par8enis_medium


Σύμφωνα με χτεσινό δημοσίευμα του περιοδικού «Ciao» αλλά και σημερινό αφιέρωμα της εφημερίδας «Espresso», η Ευαγγελία Αραβανή και ο Αλέξανδρος Παρθένης είναι ξανά μαζί, τέσσερα χρόνια μετά το χωρισμό τους. Αν και κανείς από τους δύο δεν έχει παραδεχτεί ότι υπήρξαν ζευγάρι, άνθρωποι από το περιβάλλον τους αποκαλύπτουν πως τα δύο μοντέλα είχαν ένα σύντομο φλερτ το 2005, «αλλά κανείς δεν μπορεί να μιλήσει για κανονική σχέση».

Σύμφωνα λοιπόν με την «Espresso», η Ευαγγελία και ο Αλέξανδρος εμφανίστηκαν πριν από λίγες μέρες μαζί στα Village Cinemas στου Ρέντη (το σπίτι της Ευαγγελίας βρίσκεται σχεδόν δίπλα). Γράφτηκε μάλιστα πως οι δυο τους δεν προσπάθησαν να κρύψουν ότι είναι ζευγάρι καθώς εκείνος της κρατούσε συνεχώς το χέρι. Λίγες μέρες μετά, οι δυο τους συμμετείχαν σε επίδειξη μόδας στο club Barouge αλλά δεν έφυγαν μαζί, καθώς εκείνη συνέχισε τη βραδιά της Villa Mercedes μαζί με τον καλό της φίλο Γιώργο Μανίκα.

Επικοινωνήσαμε με την πρώην Σταρ Ελλάς, και τη ρωτήσαμε αν είναι τελικά ζευγάρι με τον πρώην σύντροφο της Σοφίας Αλιμπέρτη: «Δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις δημόσια με έναν άνθρωπο και αμέσως σε βγάζουν ζευγάρι», μας είπε επιβεβαιώνοντας ότι πήγαν μαζί σινεμά, αλλά σε καμία περίπτωση ο Αλέξανδρος δεν της κρατούσε το χέρι. «Είμαι μόνη μου εδώ και μήνες και θέλω να παραμείνω έτσι».

Το βράδυ της Τρίτης μάλιστα η Ευαγγελία εθεάθη να διασκεδάζει για άλλη μια φορά στο Villa Mercedes με την παρέα της. Εκεί μάλιστα συναντήθηκε τυχαία και μίλησε για αρκετή ώρα με τον Κωνσταντίνο Αργυρό, με τον οποίο είχαν επίσης ένα φλερτ στο παρελθόν.

(Yupi.gr)



Kai me poion den eixe k ayth
"ena flert sto parelthon" Gossip News - Page 16 720401

397Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Wed Oct 07 2009, 23:17

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

tairiazoun kai xrwmatika Gossip News - Page 16 720401

http://WWW.THALIA.COM

398Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Thu Oct 08 2009, 00:20

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

katw ta xeria tis Gossip News - Page 16 688143

399Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Thu Oct 08 2009, 00:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

xara pou tha ekane o aleksandros an se eixe.. :hat

400Gossip News - Page 16 Empty Re: Gossip News Thu Oct 08 2009, 00:45

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

spike24 wrote:xara pou tha ekane o aleksandros an se eixe.. :hat

pordovoulwma :hat

Sponsored content



Back to top  Message [Page 16 of 22]

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum