Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Despoina Vandi

+21
kost@s
valiaaa
MaRiOs
chrisostomos
stavroseduccion
Jeremy9th
spike24
IroGrecia
ranioula2191
olympiap1994
Promiscuous
♥Maria♥
*Jorgito*
mitsosgrthalia
Litsa
anastasia alonso
Thaly-Diosa
GEoRGIouS_
sylver
john@kos
*D~A~D*
25 posters

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down  Message [Page 20 of 40]

476Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Sat Nov 28 2009, 03:00

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Gracias Valia Despoina Vandi - Page 20 27111

477Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Mon Nov 30 2009, 19:45

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Despoina Vandi - Page 20 2760

“Θέλω να κάνω τρίτο παιδί. Αλλά δεν ξέρω αν θέλω να κάνω αγόρι ή κορίτσι” δήλωσε η Δέσποινα Βανδή, η οποία ακόμα και μετά από τόσο χρόνια είναι τρελά ερωτευμένη με τον άντρα της, Ντέμη Νικολαΐδη. Μάλιστα αναφέρθηκε και στην στιγμή που ήταν η πιο δύσκολη για το γάμο της. “Όταν ήμασταν με τον Ντέμη στην Μαδρίτη, λίγο πριν γεννήσω τη Μελίνα. Ζούσα μακριά από το σπίτι μου και ο Ντέμης αφιέρωνε τον περισσότερο χρόνο στην ομάδα του. Αυτή του η αφοσίωση με έκανε να νιώσω πολλή μοναξιά και ήταν δύσκολο για μένα” αποκάλυψε η τραγουδίστρια. Μάλιστα μίλησε και για τις πλαστικές που κατά καιρούς τις έχουν προσάψει. “Μου έχουν προσάψει ότι έχω φτιάξει τα ζυγωματικά και ότι έχω κάνει 7 φορές πλαστική στη μύτη μου, που η μύτη μου δεν είναι ό,τι ωραιότερο υπάρχει” είπε η Δέσποινα. Ακόμα μίλησε για την πρόταση που είχε από το X-factor. “Έπεσε στο τραπέζι η ιδέα, αλλά δεν προχώρησε ποτέ και καλύτερα, γιατί πάλι όχι θα έλεγα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα έκανα για κάτι τέτοιο, να παρουσιάσω ένα ζωντανό πρόγραμμα” δήλωσε η τραγουδίστρια. Αναφέρθηκε και στην ενδεχόμενη συνεργασία της με τους Ρήγα-Αποστόλου. “Δεν ξέρω αν θα απαντήσω αρνητικά η θετικά. Το έχω σαν σκέψη στο μυαλό μου, απλά δεν ξέρω αν πρέπει να το κάνω τώρα. Μακροχρόνια πάντως θα ασχοληθώ με την ηθοποιία και πιστεύω ότι θα το κάνω” ομολόγησε η Δέσποινα Βανδή, η οποία από τις 11 Δεκεμβρίου θα εμφανίζεται στην Θεσσαλονίκη στο νυχτερινό κέντρο “Πολιτεία”.

http://www.despinavandi.info/forum/index.php/topic,22717.0.html

478Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Tue Dec 01 2009, 06:46

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Δέσποινα Βανδή : «Δεν έχω κάνει καμία αισθητική επέμβαση»

Despoina Vandi - Page 20 Cd38d8d45d1db954381d0f2cd7f86241


Λίγες μέρες πριν ξεκινήσει τις εμφανίσεις της στη Θεσσαλονίκη μαζί με τους Goinʼ Through, τους Νέβμα και το Θηρίο,
η Δέσποινα Βανδή μίλησε στη «Real Life» για τις τελευταίες εξελίξεις στα επαγγελματικά της, που περιλαμβάνουν νέα δουλειά
αλλά και αποχώρηση από τη Heaven, τις πλαστικές επεμβάσεις που της έχουν χρεώσει αλλά και την επιθυμία της να κάνει τρίτο παιδί.

Για την αποχώρησή της από τη Heaven: «Έφυγε ο Φοίβος και σε αυτή την απόφαση, όταν με ρώτησε αν θέλω να τον ακολουθήσω,
είπα «ναι» -όπως είχα κάνει και στην προηγούμενη αλλαγή δισκογραφικής εταιρίας- χωρίς δισταγμό.
Για μένα, όλα αυτά τα χρόνια, η καριέρα μου ήταν η σχέση μου με τον Φοίβο. Δεν είναι απλά ένας συνθέτης, είναι παραγωγός, είναι φίλος.
Προσωπικά δεν ακολουθώ εταιρίες, απλώς τον εμπιστεύομαι. Είναι χρόνια στη ζωή μου και τον αγαπάω σαν άνθρωπο.
Μάλιστα, ετοιμάζουμε μια δουλειά μαζί, απλά δεν ξέρουμε πότε θα βγει».

Θα πήγαινε στη Eurovision; «Πλέον όχι. Παλιά το σκεφτόμουν, αλλά από τη στιγμή που πήρε την πρωτιά η Παπαρίζου,
θεώρησα ότι αυτό που έπρεπε κανείς να το κάνει, το έκανε. Δεν επεδίωκα να κάνω κάτι παραπάνω στο εξωτερικό,
αυτό που κάναμε με το "Γεια" ήταν αρκετό. Από τη στιγμή που την εκπροσώπησε μια χαρά η Έλενα, θεώρησα ότι τελείωσε αυτό πια».

Γιατί δεν δέχτηκε να παρουσιάσει το «X-Factor»;
«Μου είχε γίνει μια πρόταση από τον Γιώργο Λεβέντη και του είχα πει ότι θα το σκεφτώ.
Μετά δεν ξανασυζητήθηκε. Απλά έπεσε στο τραπέζι η ιδέα, αλλά δεν προχώρησε ποτέ και καλύτερα γιατί απλά "όχι" θα έλεγα.
Σκέφτηκα ότι δεν έχω πειραματιστεί ποτέ σε κάτι τέτοιο, να παρουσιάσω ένα ζωντανό πρόγραμμα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα έκανα
για κάτι τέτοιο. Δεν είναι τα χωράφια μου αυτά. Κάνω πολύ καλά πράγματα στο δικό μου χώρο».

Θα δεχτεί τη θεατρική πρόταση του διδύμου Ρήγα-Αποστόλου; «Ακόμη δεν έχω προλάβει να το συζητήσω
με δικούς μου ανθρώπους και φίλους. Και γιʼ αυτό δεν ξέρω αν θα απαντήσω θετικά ή αρνητικά.
Το έχω σαν σκέψη στο μυαλό μου, απλά δεν ξέρω αν πρέπει να το κάνω τώρα.
Μακροχρόνια, πάντως, θα μου άρεσε να ασχοληθώ με την ηθοποιία και πιστεύω ότι θα το κάνω».

Για τις πλαστικές επεμβάσεις: «Αν υπάρχει κάποιο πράγμα πάνω σε κάποιον που τον ενοχλεί,
φυσικά και πρέπει να κάνει πλαστική. Προσωπικά, δεν έχω κάνει καμία αισθητική επέμβαση αλλά δεν αποκλείω μελλοντικά
ότι θα έκανα κάτι, προκειμένου να προλάβω ή να αλλάξω πράγματα πάνω μου. Όλοι οι πλαστικοί λένε ότι η καλύτερη αντιμετώπιση
είναι η πρόληψη, δηλαδή να κάνεις πράγματα προτού αυτά φανούν, να παρατείνεις -με λίγα λόγια- το χρόνο.
Το πιο ουσιαστικό απ' όλα αυτά πιστεύω ότι είναι ο ύπνος και η εσωτερική ενυδάτωση, να πίνεις δηλαδή πολύ νερό.
Επίσης, αυτό που έχω παρατηρήσει σε διάφορους ανθρώπους είναι ότι έχουν καλό DNA και μικροδείχνουν από τα μικρά τους χρόνια.
Οι γυναίκες πρέπει να προσέχουμε τη διατροφή μας και να είμαστε αδύνατες, γιατί αυτό μας χαρίζει υγεία.
Επίσης, να κάνουμε γυμναστική όπως εγώ που την έχω καταβρεί με το πιλάτες. Το πάχος προσθέτει χρόνια…
Γύρω στα 45 μια γυναίκα θα πρέπει να κάνει μια αλλαγή και ειδικά αν το απαιτεί η δουλειά της.
Προσωπικά, μου έχουν προσάψει διάφορα στο παρελθόν — μέχρι ότι έχω φτιάξει τα ζυγωματικά μου και
ότι έχω κάνει 7 φορές πλαστική στη μύτη μου, που η μύτη μου δεν είναι ότι ωραιότερο υπάρχει.
Καταρχάς, έχω μια τρομακτική φοβία με τη νάρκωση. Φοβάμαι ότι αν με ναρκώσουν μπορεί να πεθάνω
και να μην ξαναξυπνήσω ειδικά τώρα που έχω κάνει και τα παιδιά μου. Κανείς δεν μπορεί να το αποφύγει αυτό,
σίγουρα όμως μπορεί να το παρατείνει. Τώρα δεν θέλω να αλλάξω τίποτα, επί της ουσίας, ας είναι καλά τα ρετούς
που στα αλλάζουν όλα. Πρέπει να γνωρίζουν όλες οι γυναίκες ότι δεν είμαστε όπως φαινόμαστε στις φωτογραφίες».

Μιλώντας για την οικογένειά της και το ενδεχόμενο να αποκτήσει άλλο ένα παιδί, η Δέσποινα δήλωσε:
«Θέλω τρίτο παιδί αλλά δεν ξέρω αν θέλω κοριτσάκι ή αγοράκι».

http://www.yupi.gr/gossip/c14232/Despoina_Bandh.html

479Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Tue Dec 01 2009, 07:09

valiaaa

valiaaa
TD Member

Despoina Vandi - Page 20 Vandi_gia_livano
Για τη Βηρυτό αναχώρησε η Δέσποινα Βανδή, προκειμένου να κάνει για τους έλληνες - και όχι μόνο - μία συναυλία.
Πήγε παντού φέτος η Δεσποινούλα!
Κι αφού επιστρέψει από εκεί, φεύγει κατευθείαν για Σαλόνικα, προκειμένου να ετοιμάσει το πρόγραμμά της, στο οποίο θα την απολαύσουν οι θεσσαλονικείς fan της στο «Πολιτεία».
Τι να κάνει δηλαδή; Να καθίσει να σκάσει που δεν ήταν συνεπείς στις υποχρεώσεις τους οι ιδιοκτήτες του νυχτερινού κέντρου της Αθήνας, όπου έπρεπε να έχει κάνει ήδη πρεμιέρα;
Όχι δα!

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_PAN_251109_VAND_4copy
Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_PAN_251109_VAND_3copy
Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_PAN_251109_VAND_0copy
Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_PAN_251109_VAND_2copy

www.panoramapress.gr

http://www.devaqueen.gr

480Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Tue Dec 01 2009, 07:12

valiaaa

valiaaa
TD Member

Despoina Vandi - Page 20 Aids
1 DEKEMVRIOU PAGKOSMIA IMERA KATA TOU AIDS
STOP AIDS ENIMEROSOU-PROFULAXOU-VOITHISE



Last edited by valiaaa on Tue Dec 01 2009, 07:15; edited 1 time in total

http://www.devaqueen.gr

481Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Tue Dec 01 2009, 07:13

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

gracias gia ola paidia Despoina Vandi - Page 20 919114

482Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Tue Dec 01 2009, 19:26

spike24

spike24
TD Aventurero Member

TV weekend: Η Δέσποινα Βανδή στη Real life (29.11.2009)




Μες Στην Καλή Χαρά : Η Δέσποινα Βανδή στη Real life (29.11.2009) / 1




Μες Στην Καλή Χαρά : Η Δέσποινα Βανδή στη Real life (29.11.2009) / 2

483Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Tue Dec 01 2009, 21:29

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

pw pw videakia


gracias santa

484Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Wed Dec 02 2009, 05:55

valiaaa

valiaaa
TD Member

Virytos 2009
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-6
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-5
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-7
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-4
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-3
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-2
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-1
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-at-b
Despoina Vandi - Page 20 Despina-vandi-and-fadel-shaker-a-8

http://www.devaqueen.gr

485Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Thu Dec 03 2009, 04:11

valiaaa

valiaaa
TD Member

http://www.devaqueen.gr

486Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Thu Dec 03 2009, 04:15

valiaaa

valiaaa
TD Member

Despoina Vandi - Page 20 GetAttachmentaspx3
Despoina Vandi - Page 20 GetAttachmentaspx4
Despoina Vandi - Page 20 GetAttachmentaspx6
Despoina Vandi - Page 20 GetAttachmentaspx5
Despoina Vandi - Page 20 GetAttachmentaspx2
Despoina Vandi - Page 20 7310e761
Despoina Vandi - Page 20 40d9e8e9
Despoina Vandi - Page 20 GetAttachmentaspx1-1

http://www.devaqueen.gr

487Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Fri Dec 04 2009, 14:19

valiaaa

valiaaa
TD Member

Η θερμή υποδοχή των Λιβανέζων στη Δέσποινα Βανδή
Θερμή υποδοχή επεφύλασσαν οι Λιβανέζοι στη Δέσποινα Βανδή η οποία βρέθηκε στη χώρα τους πριν από λίγες μέρες για μία εμφάνισή της. Η τραγουδίστρια είναι σταρ στον Λίβανο καθώς μερικές από τις επιτυχίες της όπως είναι το Gia, έχουν γίνει σουξέ εκεί. Έτσι, οι ντόπιοι δεν θα μπορούσαν παρά να την υποδεχτούν με πολύ ενθουσιασμό κοντά τους. Η Δέσποινα Βανδή πραγματικά εντυπωσιάστηκε από τη θερμή υποδοχή των Λιβανέζων και φυσικά έδωσε στην εμφάνισή της τον καλύτερό της εαυτό. Μέσα στο πρόγραμμα βέβαια ήταν και κάποιες συνεντεύξεις σε media που έπρεπε να δώσει η Δέσποινα και φυσικά ως σωστή επαγγελματίας μίλησε σε μουσουλμανικά κανάλια, όπως το Abu Dhabi TV.

http://www.gossip-tv.gr/node/19705

http://www.devaqueen.gr

488Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Fri Dec 04 2009, 14:20

valiaaa

valiaaa
TD Member

Τι θα φορέσει στην πίστα;
Σε πυρετώδεις ρυθμούς συνεχίζονται οι προετοιμασίες για την πρεμιέρα της Δέσποινας Βανδή στις 11 Δεκεμβρίου στο Politia Live Clubbing στη Θεσσαλονίκη. Η διάσημη τραγουδίστρια ολοκλήρωσε και το fitting για τα σύνολα που θα φορέσει επί πίστας, τα οποία υπογράφει ο αγαπημένος της σχεδιαστής Βρεττός Βρεττάκος.

Στενή συνεργάτιδα της Δέσποινας αποκαλύπτει «Ο Βρεττός και η Δέσποινα ολοκλήρωσαν τις πρόβες για τα σύνολα που θα φορέσει στη σκηνή. Πρόκειται για σούπερ σέξι και glamorous κομμάτια τα οποία θα συζητηθούν πολύ. Κάποια από αυτά μάλιστα θα είναι και ιδιαίτερα αποκαλυπτικά. Πέτρες Swarovski κοσμούν τα περισσότερα από αυτά, που είναι αποκλειστικές δημιουργίες του Βρεττού για τη Δέσποινα. Πάντως, ένα συγκεκριμένο ρούχο θα κλέψει την παράσταση και θα κερδίσει όλες τις εντυπώσεις και όχι μόνο για το γεγονός ότι αναδεικνύει το καλλίγραμμο κορμί της Δέσποινας. Η αποκάλυψη θα γίνει στην πρεμιέρα».

http://www.yupi.gr/gossip/c14343/Despoina_Bandh.html

http://www.devaqueen.gr

489Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Fri Dec 04 2009, 15:27

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

thanks gia tis info Despoina Vandi - Page 20 919114

490Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Sun Dec 06 2009, 18:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Hello!" / 09.12.2009

Despoina Vandi - Page 20 9639409619699639510004

491Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Sun Dec 06 2009, 18:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Despoina Vandi - Page 20 9639409619699639510001

492Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Sun Dec 06 2009, 18:39

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Despoina Vandi - Page 20 9639409619699639510002

493Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Sun Dec 06 2009, 18:39

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Despoina Vandi - Page 20 9639409619699639510003

494Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Sun Dec 06 2009, 20:00

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

gracias nouli

fovera scans cheers

495Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Mon Dec 07 2009, 15:21

valiaaa

valiaaa
TD Member

DESPINA VANDI-GOIN’ THROUGH MEET AND GREET PARTY@OLYMPION
Despoina Vandi - Page 20 15832_1227762014469_1241621087_3078
Απίστευτη ανταπόκριση έχει η επιστροφή της Δέσποινας Βανδή στην νυχτερινή διασκέδαση.
Η επιλογή της να παρουσιάσει την νεα προταση διασκέδασης πρώτα απο την Θεσσαλονίκη στο politia live clubbing εχει προκαλέσει ''υστερία'' με αποτέλεσμα οι πρώτες 4 εμφανίσεις να είναι σχεδον sold out.
Despoina Vandi - Page 20 15832_1227761934467_1241621087_3078
H Δέσποινα Βανδή και οι Goin’ Through βλέποντας την τρομακτική ανταπόκριση θελουν να ευχαριστήσουν το κοινό της Θεσσαλονίκης και διοργανωνουν μια ''συνάντηση'' μαζί τους την Πέμπτη 10/12 στις 3 το μεσημέρι στο OLYMPION στην Πλατεία Αριστοτέλους 10.
Σας περιμένουν για να γνωριστείτε μαζι τους,αυτόγραφα εκπλήξεις και φυσικα οχι μονο δωρεαν εισοδο αλλα και free drinks/cafe.
Τελικά ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ!
Despoina Vandi - Page 20 15832_1227761974468_1241621087_3078
Πέμπτη 10/12 στις 3 το μεσημέρι:
Save the date!

Έχετε καφέ παρέα με …celebrities!



Η Δέσποινα Βανδή & οι Goin’ Through διοργανώνουν
ένα πάρτι-έκπληξη
με αφορμή τις εμφανίσεις τους στο Politia live clubbing!




Promotion & event manager/marketing services:Γιωργος Χαριζανης
https://www.facebook.com/giorgosharizanisb

http://www.devaqueen.gr

496Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Tue Dec 08 2009, 09:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άλλη μια ακύρωση για τη Δέσποινα Βανδή

Despoina Vandi - Page 20 9123_VANDI_ME_TIN_KORI_TIS_MELINA_14112009

Μετά την ακύρωση των εμφανίσεών της στο "Sugar", άλλο ένα επαγγελματικό βήμα
της Δέσποινας Βανδή βρέθηκε στον αέρα. Η τραγουδίστρια τον τελευταίο καιρό ετοίμαζε
την συμμετοχή της σε ένα μιούζικαλ, σκηνοθεσίας Δημήτρη Αποστόλου και Αλέξανδρου Ρήγα.
Τα σχέδια όμως άλλαξαν για την Δέσποινα Βανδή, καθώς αυτή η συνεργασία τελικά ακυρώθηκε.
Σύμφωνα με πληροφορίες, οι χώροι που εκδήλωσαν ενδιαφέρον για το μιούζικαλ ήταν η
Ελληνική Θεαμάτων και θέατρο Badminton, δυστυχώς όμως αυτή η συνεργασία τελικά δεν προχώρησε.
Τώρα η Δέσποινα Βανδή ετοιμάζει τα επόμενα επαγγελματικά της βήματα, τα οποία μέχρι στιγμής παραμένουν άγνωστα.

http://www.gossip-tv.gr/story/20174/alle-mia-akurose-gia-ten-despoina-bande

497Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Wed Dec 09 2009, 18:30

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Αυτή τη φορά θα την κάνει την πρεμιέρα!

Despoina Vandi - Page 20 Despoina_vandii

Μπορεί να μην πρόφτασε να κάνει στην Αθήνα την πρεμιέρα της,
στη Θεσσαλονίκη όμως όλα της πηγαίνουν πρίμα!

Ο φακός του panoramapress.gr απαθανάτισε τη Δέσποινα Βανδή
στο αεροδρόμιο «Ελευθέριος Βενιζέλος» από όπου είναι έτοιμη να πετάξει
για τη συμπρωτεύουσα, προκειμένου να κάνει τις πρόβες της στο «Πολιτεία»,
όπου θα κάνει πρεμιέρα αυτή την Παρασκευή (φτου σκόρδα αυτή τη φορά).

Έχοντας ξεπεράσει το σοκ της Αθήνας, όπου επίσης ήταν όλα έτοιμα,
αλλά διακόπηκαν την τελευταία στιγμή εξαιτίας χρεών του επιχειρηματία,
το Δεσποινάκι έχει ηθικό ακμαιότατο για μια καινούρια αρχή!

Πιο κοντά στη γενέτειρά της, όπου ο κόσμος της είναι πιο οικείος και τη λατρεύει τρελά!


Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6946%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6953%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6954%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6956%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6947%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6948%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6949%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6950%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6951%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6952%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6957%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6960%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6963%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6961%20copy Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6962%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6958%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6964%20copy

Despoina Vandi - Page 20 Phoca_thumb_l_IMG_6965%20copy

http://panoramapress.gr/

498Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Wed Dec 09 2009, 18:52

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Δέσποινα Βανδή κάνει party στη Θεσσαλονίκη

Despoina Vandi - Page 20 4816_DESPINA_VANDI_10112009

Έφυγε χθες για την συμπρωτεύουσα η Δέσποινα Βανδή, αφού από την Παρασκευή
ξεκινά τις νυχτερινές της εμφανίσεις. Θα κάνει τις τελευταίες πρόβες αυτές τις μέρες
και την Παρασκευή θα είναι έτοιμη για την πρεμιέρα της. Η Δέσποινα Βανδή θα εμφανίζεται
στο νυχτερινό κέντρο “Πολιτεία” και αναμένεται να ξεσηκώσει όλη την Θεσσαλονίκη.
Μάλιστα, την Πέμπτη η τραγουδίστρια θα κάνει ένα πάρτι αποκλειστικά και μόνο
για τους θαυμαστές της μαζί με τους Going Through στο Ολύμπιον καφέ.

http://www.gossip-tv.gr/story/20518/e-despoina-bande-ste-thessalonike

499Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Wed Dec 09 2009, 20:58

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

ante kalws mas irthe k ayti Laughing

500Despoina Vandi - Page 20 Empty Re: Despoina Vandi Thu Dec 10 2009, 16:25

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Δέσποινα Βανδή και η μεγαλη πρεμιέρα!

Despoina Vandi - Page 20 __1260356302

Ενθουσιασμένη και πανέτοιμη να δώσει τον καλύτερο της εαυτό,
η Δέσποινα Βανδή αναχώρησε προχθές για τη Θεσσαλονίκη,
οπού και θα προετοιμαστεί για τις τελικές πρόβες.

Την Παρασκευή, 11 Δεκεμβρίου, το Politia Live Clubbing θα ανοίξει
τις πόρτες του για το κοινό της συμπρωτεύουσας και όχι μονό,
μια και η διάσημη τραγουδίστρια προσκάλεσε και τους fans της
από την Αθήνα να την επισκεφθούν για το μεγάλο της ξεκίνημα!

Άλλωστε όπως δήλωσε, Αθήνα, Καβάλα και Θεσσαλονίκη είναι ένα και
το αυτό για την ίδια, που τρέφει ιδιαίτερη αγάπη και για τις τρεις πόλεις!

www.mad.tv

Sponsored content



Back to top  Message [Page 20 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum