Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Jennifer aniston

+7
olympiap1994
IroGrecia
Thaly-Diosa
*Jorgito*
john@kos
sylver
*D~A~D*
11 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

26Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Dec 15 2008, 09:56

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Ανάλυση: Γιατί Τα Πέταξε Η Τζένιφερ;
Μα γιατί είναι Eλληνίδα!


Η Τζένιφερ Άνιστον το πήρε απόφαση και λίγο πριν ο κόκορας λαλήσει 40 (τα κλείνει στις 11 Φεβρουαρίου), έριξε πάνω της μια γραβάτα και βγήκε. Η πιο γυμνή φωτογράφηση της ζωής της θα κυκλοφορήσει στα περίπτερα δύο μέρες πριν από τα Χριστούγεννα. Αυτά που λέει στη συνέντευξή της στο αμερικάνικο περιοδικό GQ είναι αρκετά ενδιαφέροντα (όπως ότι έχει μια χαρά σχέση με την Αντζελίνα και τον Μπραντ και σκέφτονται -χο, χο, χο- να κάνουν μαζί διακοπές), αλλά αυτά που υπονοεί ακόμα πιο ενδιαφέροντα.


Γιατί, άραγε, μια γυναίκα που επί 40 χρόνια ήθελε να είναι «χαριτωμένη και αστεία» ξαφνικά θέλει να περάσει για σέξι; Μήπως γιατί μεγαλώνει; Μήπως γιατί φοβάται πως αν δεν το κάνει τώρα, το 'χασε το τρένο; Σε ένα μήνα ακριβώς, τα περιοδικά θα βάζουν τη φωτογραφία της στα ηλικιακά «20, 30, 40» τεστ στην κατηγορία 40άρα. Αυτό δεν είναι καθόλου σέξι.



Μπορεί, βέβαια, να αποφάσισε να δηλώσει σέξι τώρα γιατί τελευταία όλοι ασχολούνται αποκλειστικά με το πότε θα μείνει έγκυος ή μήπως είναι ήδη και το κρύβει. Μια έγκυος δεν είναι σέξι, είναι μάνα-respect. Αλλά η Τζεν δεν θέλει να γίνει ακόμα μάνα (εδώ δεν ήθελε να κάνει μωρό με ολόκληρο Μπραντ), θέλει να είναι σέξι. Είναι ξεκάθαρο. Όλοι, επίσης ασχολούνται με το αν θα παντρευτεί τον Τζον Μέγιερ. Και σ' αυτό απαντάει -βουβά- η Τζεν. Εμφανίζεται γυμνή, φορώντας μόνο τη γραβάτα της σαν να θέλει να πει «guys, εγώ είμαι the man of my life, got it?». Που σημαίνει και κάτι άλλο: Φαγούρα της ο Μέγιερ.



Μήπως, λοιπόν, δίκιο έχουν όλοι εκείνοι οι κακοπροαίρετοι που λένε πως ακόμα δεν ξεπέρασε τον Μπραντ και πως φρίκαρε με τη δημόσια αποκάλυψη της Άντζ πως τα είχε φτιάξει με τον Πιτ στα γυρίσματα του Mr & Mrs Smith (άουτς!) - δηλαδή όσο η Τζένιφερ ήταν ακόμα κυρία Πιτ;

Μήπως, λοιπόν, ως ωραία, σέξι και γυμνή με γραβάτα σε εξώφυλλο θέλει να φωνάξει στον Πιτ «κοίτα τι έχασες μεγάλε!» και στον Μέγιερ «κοίτα τι σου 'κατσε μεγάλε!», στην Αντζελίνα «δεν είσαι μόνο εσύ σεξοσύμβολο» και στους παραγωγούς ταινιών «δεν θέλω να ξαναπαίξω την καψούρα σε χαζοερωτική κομεντί»;



Τώρα, για να επανέλθουμε στον υπότιτλο, αν αναρωτιέστε γιατί μια σέξι φωτογράφηση την κάνει πιο Ελληνίδα από όσο δείχνει εκ πρώτης όψεως, εδώ υπάρχει απάντηση: Όλες οι χωρισμένες ελληνίδες σταρ που θέλουν να την πουν στον πρώην το ίδιο δεν κάνουν; Όχι με τόσο σέξι τρόπο, είναι η αλήθεια, γιατί οι δικές μας σταρ που θεωρούν τον εαυτό τους «φτασμένο» δεν θα έβγαιναν ποτέ γυμνές με γραβάτα. Κι εδώ βγάζουμε το καπέλο (δυστυχώς όχι και τη γραβάτα) στην Τζένιφερ.

http://WWW.THALIA.COM

27Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Dec 15 2008, 09:56

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

kai kala ekane Razz
thea Jennifer aniston - Page 2 68461

http://WWW.THALIA.COM

28Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Dec 15 2008, 10:13

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Τζένιφερ Άνιστον
Αγκαλιά με άλλον σε πρεμιέρα


Αυτός ο άλλος όμως, ήταν απλά ο συμπρωταγωνιστής της, Όουεν Ουίλσον. Η πρεμιέρα της ταινίας τους έγινε στο Λος Άντζελες και η Άνιστον ήταν άκρως εντυπωσιακή.Η Τζένιφερ Άνιστον γύρισε το χρόνο πίσω με αυτή την εμφάνιση. Η ηθοποιός που γίνεται 40 τον Φεβρουάριο, έδειχνε χρόνια νεότερη με το μαύρο κοντό φόρεμα. Μαζί της, πάντα, ο Τζον Μέιερ.




Ο Όουεν Ουίλσον μίλησε και για τις γυμνές σκηνές του με τη Τζένιφερ Άνιστον λέγοντας πως ήταν απολαυστικές. «Κάναμε κάποιες γυμνές σκηνές και ήταν απ' τις καλύτερες μέρες των γυρισμάτων».

Στην πρεμιέρα βρέθηκαν και δύο από τους πρωταγωνιστές του Grey's Anatomy, Κάθριν Χέιγκλ και Τ.Ρ.Μακνάιτ.

http://WWW.THALIA.COM

29Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Dec 15 2008, 10:14

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

a re genovefa anastasakh Jennifer aniston - Page 2 720401
patrida oreee lol!
thea Laughing

http://WWW.THALIA.COM

30Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Thu Dec 18 2008, 00:18

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Τζένιφερ Άνιστον
Δεν αντέχει να είναι μόνη


Οι κακές γλώσσες συνεχίζουν να σχολιάζουν τη Τζένιφερ Άνιστον παρά το ότι η ίδια ζήτησε να συμβεί το αντίθετο και να την αφήσουν ήσυχη. Αυτή τη φορά το θέμα τους είναι η σχέση της Τζεν και η χρονική στιγμή που τα βρήκε πάλι με τον Τζόν Μέιερ.



Απ' ότι λένε, οι συνεργάτες της Άνιστον έψαχναν σαν τρελοί ένα νέα έρωτα για εκείνη, όταν χώρισε το καλοκαίρι με τον Μέιερ. Ευτυχώς τα ξαναβρήκαν και έτσι η Άνιστον δε θα πάθει αυτό που φοβόταν περισσότερο από όλα: να είναι μόνη στην πρεμιέρα ενώ ο Μπράντ Πιτ θα τριγυρνάει παντού με την Αντζελίνα . Αν, όμως ισχύουν αυτά, γιατί η ομάδα της δεν βρήκε ένα νέο και πιο διάσημο άντρα για να διαφημιστεί καλύτερα; Όπως ο Τζέραρντ Μπάτλερ για τον οποίο υπήρξαν πολλές φήμες.






Φέτος, στο πρώην ζευγάρι συμβαίνει το εξής. Οι νέες ταινίες τους κάνουν πρεμιέρα ταυτόχρονα, τη μέρα των Χριστουγέννων. Ποια θα βρεθεί στην πρώτη θέση του box office την πιο εμπορική περίοδο της χρονιάς; Εννοείται πως θα σε ενημερώσουμε αμέσως για τις εξελίξεις. Άλλωστε, είμαστε το απόλυτο newsletter και για τους 2 σταρ!

http://WWW.THALIA.COM

31Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Thu Dec 18 2008, 00:19

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

dyskolo Rolling Eyes
wraios o brad Razz
alla pshfizw jennifer Very Happy
alla mallon o brad tha paei sto ena What a Face
pote den ksereis omws Jennifer aniston - Page 2 68461

http://WWW.THALIA.COM

32Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Sat Dec 20 2008, 08:23

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Τζένιφερ Άνιστον
Ήρθε σε δύσκολη θέση


Μπορεί τις τελευταίες μέρες να έχει αποκαλύψει κάθε εκατοστό του σώματός της, αλλά στον Ντέιβιντ Λέτερμαν δεν ήθελε να τα πει όλα. Παρ' όλα αυτά του έδωσε ένα συμβολικό δωράκι.



Ντυμένη με ένα μικροσκοπικό ροζ φόρεμα απέφυγε όλες τις ερωτήσεις του παρουσιαστή σχετικά με την προσωπική της ζωή. «Νομίζω ότι τα έχω πει όλα πάνω σε αυτό το θέμα». Γι' αυτό και ο Λέτερμαν τη ρώτησε κάτι πιο γενικό, το οποίο είχε αναφέρει πρόσφατα και η Άνιστον: για ποιο λόγο πιστεύει πως ασχολούνται όλοι με την προσωπική της ζωή. «Δεν ξέρω. Απλά ρώτα τον εαυτό σου γιατί έκανε αυτή την ερώτηση» και έτσι η Τζεν του έριξε το μπαλάκι.



Η 39χρονη ηθοποιός μίλησε ελάχιστα για τον Τζον Μέιερ λέγοντας πως γνωρίστηκαν σε ένα χολιγουντιανό πάρτι αλλά ένιωσε άβολα να αποκαλύψει οποιαδήποτε άλλη λεπτομέρεια. Έτσι, προσπάθησε να σταματήσει τη συζήτηση δίνοντας μικρές απαντήσεις και γελώντας σε κάθε του ερώτηση.


Αμέσως μετά, ο οικοδεσπότης του talk show έδειξε το πρόσφατο εξώφυλλο της στο GQ και εκείνη άρχισε πάλι να γελά ρωτώντάς τον «τι άλλο έχεις να βγάλεις από αυτό το κουτί;». Ο λόγος που ο Λέτερμαν έδειξε το εξώφυλλο ήταν για να της ζητήσει κάποιες εξηγήσεις, θέμα το οποίο η Άνιστον απέφυγε ξανά. Έφτασε, λοιπόν, η στιγμή να του δώσει ένα πρόωρο χριστουγεννιάτικο δωράκι, που τόση ώρα είχε πίσω από τον καναπέ που καθόταν. Του χάρισε το μοναδικό κομμάτι υφάσματος που είχε βάλει πάνω της στην πολυσυζητημένη φωτογράφηση, τη γραβάτα. Η απάντηση του Λέτερμαν ήταν να βγάλει τη δική του γραβάτα υπό τους ήχους μουσικής και να βάλει αυτή που του χάρισε η Άνιστον.



Πάντως, η Τζένιφερ μίλησε για το λόγο που έκανε τώρα τη φωτογράφηση, αν και δεν θα ήθελε να το επαναλάβει. Στη συνέντευξη που συνοδεύει τη φωτογράφηση δήλωσε πως «τώρα ένιωσα πιο άνετα από ποτέ, ακόμη και από τότε που ήμουν 20 ή σχεδόν 30. Είμαι πιο υγιής τώρα σε πνεύμα και σώμα».

http://WWW.THALIA.COM

33Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Sat Dec 20 2008, 08:24

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

jennaki eisai thea kopelia Jennifer aniston - Page 2 68461

http://WWW.THALIA.COM

34Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Thu Jan 08 2009, 15:47

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Σταθερά στην κορυφή το “Marley and Me”
7/1/2009

Η ταινία “Marley and Me” παραμένει για δεύτερη συνεχή εβδομάδα στην κορυφή του box office της Β. Αμερικής. Οι συνολικές εισπράξεις της ταινίας ξεπερνούν πλέον τα 100 εκατομμύρια δολάρια. Στο “Marley and Me” πρωταγωνιστούν η Jennifer Aniston και ο Owen Wilson.Στην δεύτερη θέση του box office συναντάμε τη νέα ταινία του Adam Sandler “Bedtime Stories”. Μια θέση χαμηλότερα βρίσκεται η νέα ταινία του Brad Pitt “The Curious Case of Benjamin Button”.Στην τέταρτη θέση βρίσκεται η νέα ταινία του Tom Cruise “Valkyrie”, ενώ το top5 τοθ box office συμπληρώνει η ταινία “Yes Man”, με τον Jim Carey στον πρωταγωνιστικό ρόλο

http://WWW.THALIA.COM

35Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Thu Jan 08 2009, 15:50

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

oloi etreksan na poun pws Rolling Eyes
einai lathos ths jennifer na vgalei thn nea ths tainia thn idia hmera me ton prwhn antra ths brad pitt
tha paei ekeinos sto ena kai esy tha koykoylwtheis kapws Neutral
ki'omws thn prwth evdomada phge sto ena ekeinh What a Face
kai o brad oute sthn deyterh alla 3 thesh Razz
kai twra deyterh evdomada o brad peftei kai ekeinh paramenei sto noumero ena tou box office Very Happy
etsi etsi gia na vlepoun ti paei na pei ellada lol! (leme twra) aaaaaxaxaaxaxaxa Jennifer aniston - Page 2 720401

http://WWW.THALIA.COM

36Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Jan 19 2009, 19:54

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Οι Δίαιτες Των Σταρ
Πως αδυνάτισε η Μπρίτνεϊ και η Άνιστον


Το σώμα της Μπρίτνεϊ έχει αρχίσει τον τελευταίο καιρό να επανέρχεται στα παλιά δεδομένα του, ενώ της Τζένιφερ Άνιστον γραμμώνεται όλο και περισσότερο. Με τη βοήθεια του US Weekly μάθαμε όλα τα μυστικά των δύο σταρ του Χόλιγουντ.



Η πρωταγωνίστρια του Marley & Me αποφάσισε φέτος να δείξει αυτό που απέκτησε μετά από τόσο κόπο γι' αυτό και σε κάθε εμφάνισή της το μήκος της φούστας είναι όλο και πιο κοντό. Η Άνιστον, άλλωστε, έδειξε τη νέα γραμμωμένη της σιλουέτα στην πρόσφατη γυμνή της φωτογράφιση. «Δεν ήθελα να δηλώσω κάτι. Η σιλουέτα μου οφείλεται στη γιόγκα, στην καλή διατροφή και στο ότι προσέχω τον εαυτό μου. Δεν κάνω γιόγκα κάθε μέρα, σχεδόν μέρα παρά μέρα» δήλωσε η Άνιστον στην Όπρα Γουίνφρεϊ. Ωστόσο, πηγές του αμερικανικού περιοδικού αναφέρουν πως η ηθοποιός έχει ένα μικρό γυμναστήριο μέσα στο σπίτι της, όπου έρχεται και ο προσωπικός της γυμναστής για τις απαραίτητες ασκήσεις. Άλλωστε, μέρος της ρουτίνας της περιλαμβάνει 45 λεπτά ποδήλατο για να χάσει κάθε περιττή θερμίδα.


Η Άνιστον παλαιότερα είχε δηλώσει φαν της δίαιτας της Ζώνης και, απ' ότι φαίνεται,, η εμμονή της συνεχίζεται. Τρώει μεγάλες ποσότητες ψαριών και φρούτων, πίνει κρασί και αποφεύγει κάθε μορφή υδατάνθρακα. Ακόμη και όταν βγαίνει έξω για φαγητό προτιμά να βρίσκει εστιατόρια με όσο το δυνατό πιο υγιεινά γεύματα. «Δουλεύει πολύ σκληρά για να διατηρήσει αυτό το σώμα. Ακόμη και οι παρασπονδίες της είναι στιγμιαίες και δεν καταστρέφουν τη δίαιτά της» σχολιάζει φιλικό της πρόσωπο.



Το νέο της άλμπουμ έκανε ντεμπούτο στην κορυφή των charts, αλλά το πιο εντυπωσιακό είναι ότι η Μπρίτνεϊ έχασε μέσα σε ελάχιστους μήνες περισσότερα από δέκα κιλά. Πέρα από το βάρος που έχασε κατάφερε μέσα σε λίγες μέρες να γυμνάσει το σώμα της και να το κάνει όπως παλιά - ακολουθώντας έντονο πρόγραμμα γυμναστικής, 3 φορές την εβδομάδα, ενώ παράλληλα έκανε πρόβες για τις τηλεοπτικές της εμφανίσεις και την προσεχή παγκόσμια περιοδεία της. Η διατροφή της περιλαμβάνει 3 κυρίως γεύματα και 2 σνακ με σύνολο θερμίδων 1200. «Έπρεπε να δουλέψω σκληρά για να επαναφέρω το σώμα μου εκεί που ήταν πριν» παραδέχτηκε πρόσφατα η Σπίαρς και δήλωσε πως αυτό την κάνει να νιώθει καλά επειδή αισθάνεται πως έχει κάνει κάτι σωστό για τον εαυτό της».

http://WWW.THALIA.COM

37Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Jan 19 2009, 19:54

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

fate fate lol! mhn to skefteste koritsia Jennifer aniston - Page 2 720401

http://WWW.THALIA.COM

38Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Tue Feb 03 2009, 03:53

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Τζένιφερ Άνιστον
"Το χειρότερο ραντεβού μου"


Με αφορμή τη νέα ταινία στην οποία συμπρωταγωνιστούν, η Τζένιφερ Άνιστον, η Σκάρλετ Γιοχάνσον και η Ντρου Μπάριμορ μίλησαν σε συνέντευξη για θέματα σχέσεων, ραντεβού και φλερτ. Η ταινία έχει τον τίτλο Απλώς Δεν Σε Γουστάρει, και περιστρέφεται γύρω από αυτό ακριβώς το θέμα: τις σχέσεις.

Η Τζένιφερ έχει σίγουρα απασχολήσει αρκετά τα media τον τελευταίο καιρό. Μια με τους χωρισμούς και τις επανασυνδέσεις της με τον Τζον Μέιερ, μετά με τις δηλώσεις της για την Αντζελίνα και τον Μπραντ, και -πιο πρόσφατα- με τη γυμνή φωτογράφισή της, διεκδικεί επάξια μια θέση στη λίστα με τους πιο πολυσυζητημένους celebrities. Η διασημότητα είναι όμως κάτι που σίγουρα επηρεάζει και την προσωπική της ζωή. Η ίδια λέει: «Δεν είναι αστείο. Μπορεί να βγεις ένα ραντεβού με κάποιον, και ενώ αυτό τελειώνει και δίνετε τα χέρια αποχαιρετώντας ο ένας τον άλλο, συνειδητοποιώντας πως απλά δεν ταιριάζετε, να διαβάσεις ξαφνικά ότι είστε το καινούριο ζευγάρι». Επίσης, παραδέχεται: «Νομίζω πως είναι δύσκολο να βγαίνεις ραντεβού με κάποιον. Δεν είναι όπως ήμασταν παιδιά. Δεν βγαίνουμε ραντεβού πλέον».



Θυμάται όμως μια εποχή που τα ραντεβού ήταν κάτι που και η ίδια συνήθιζε. Και, εκτός από όμορφες αναμνήσεις, έχει και μερικές κακές από εκείνο τον καιρό. Το χειρότερο που της συνέβη ήταν το εξής: «Είχα βγει με ένα παιδί... και υπήρχε ένα ντοματίνι στο τραπέζι. Εκείνος το δάγκωσε και ξαφνικά πετάχτηκε όλο πάνω στο άσπρο μου φόρεμα», λέει και συμβουλεύει: «Μην παραγγέλνετε ντοματίνια σε ραντεβού!».


Από την άλλη, η Σκάρλετ Γιοχάνσον -που πρόσφατα παντρεύτηκε με τον ηθοποιό Ράιαν Ρέινολντς- δεν θυμάται κανένα άτυχο ραντεβού της. Η σέξι Σκάρλετ είχε παλιότερα απασχολήσει με τις σχέσεις της (τον Τζος Χάρτνετ και τον Τζάρεντ Λέτο), όμως τελικά την καρδιά της κέρδισε ο Ράιαν. Αν και αποφάσισε νωρίς να εγκαταλείψει την ελεύθερη ζωή και -κατά συνέπεια- τα ραντεβού και τα φλερτ, έχει ήδη προλάβει να μάθει κάποια πράγματα σχετικά με το θέμα: «Νομίζω πως οι σχέσεις μπορούν να βγάλουν κάπου μόνο αν είσαι πραγματικά ο εαυτός σου και δεν υποκρίνεσαι με οποιονδήποτε τρόπο. Απλά να είσαι ειλικρινής για το ποιος είσαι. Υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο να συμβιβάζεσαι με κάτι και στο να κάνεις συμβιβασμούς εις βάρος του εαυτού σου».



Και όσο για την Ντρου, εκείνη μάλλον βλέπει τα πράγματα από άλλη οπτική γωνία και πιστεύει πως η διασημότητα δεν αλλοιώνει τις καταστάσεις. «Πιστεύω πως τα πράγματα είναι ακριβώς όπως κι όταν ήμασταν στο λύκειο. Είναι η ίδια αίσθηση. Αυτό που αντιμετωπίζουμε σήμερα είναι παράξενο και σουρεαλιστικό, αλλά τα συναισθήματα είναι ίδια με όλων των άλλων ανθρώπων».



Το μόνο σίγουρο είναι πως πρόκειται για τρεις εντελώς διαφορετικές γυναίκες, τρεις διαφορετικές προσωπικότητες, πράγμα που καταδεικνύεται από τις ζωές και τις μέχρι τώρα επιλογές τους.

http://WWW.THALIA.COM

39Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Tue Feb 03 2009, 03:54

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

re ta ntomatinia les na ftaine Rolling Eyes Razz Jennifer aniston - Page 2 68461

http://WWW.THALIA.COM

40Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Sun Feb 08 2009, 06:17

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Τζένιφερ Άνιστον
«Μου έλεγαν πως κάποιοι πρώην μου ήταν gay»



Μάλλον ο Τζον Μέιερ δεν της έχει χαρίσει το ιδανικό ραντεβού ακόμη. Έτσι, η Τζένιφερ σκέφτηκε μέσω μίας συνέντευξης να του ρίξει την ιδέα. Πριν από λίγες μέρες είχε μιλήσει για το χειρότερο ραντεβού της ζωής της σε κοινή συνέντευξη με τη Σκάρλετ Γιοχάνσον και τη Ντρου Μπάριμορ.



«Είναι απλό. Αρκεί να μπορείς να πας σε ένα καλό εστιατόριο, να κάνεις μία ωραία συζήτηση και να περπατήσεις σε μία παραλία» είπε η Άνιστον λίγες μέρες πριν γίνει 40 χρονών και κυκλοφορήσει η νέα της ταινία.




Χρειάστηκε ποτέ η Τζεν να πει σε κάποιον ότι δεν της αρέσει τόσο πολύ; «Όχι, δεν νομίζω ότι χρειάστηκε ποτέ, ειλικρινά. Είναι αρκετά ξεκάθαρο αυτό. Μπορείς να νιώσεις αν κάποιος είναι ο κατάλληλος ή όχι. Όσο για τον εαυτό της και τους ανθρώπους που της άρεσαν κατά καιρούς, «Είχα φίλους να μου λένε "γλυκιά μου, νομίζω πως είναι gay". Η αντίδρασή μου ήταν "Tι; Αφού τα πηγαίναμε τόσο καλά"».





Το 2005, αμέσως μετά το χωρισμό της με τον Μπραντ Πιτ, η Τζένιφερ Άνιστον και ο Βινς Βον έγιναν ζευγάρι. Η γνωριμία τους έγινε στα γυρίσματα της ταινίας Τα Χαλάσαμε, και η σχέση τους κράτησε σχεδόν ένα χρόνο.



Η Άνιστον μίλησε και για τα μελλοντικά της σχέδια λέγοντας πως θα της άρεσε κάποια στιγμή να περάσει πίσω από την κάμερα και πιο συγκεκριμένα στη σκηνοθεσία. «Με ενδιαφέρει πολύ να σκηνοθετήσω. Το έκανα μία φορά στο παρελθόν (σε διαφημιστικό σποτ) και πραγματικά μου άρεσε πολύ. Ειδικά η διαδικασία της επεξεργασίας που ακολουθεί μετά το τέλος των γυρισμάτων».



Ποιο στοιχείο της πιστεύει πως είναι αυτό που την κάνει καλή στη σκηνοθεσία; «Είμαι πάντα λίγο αυταρχική» παραδέχεται και, φυσικά, το θεωρεί πλεονέκτημά της.

http://WWW.THALIA.COM

41Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Sun Feb 08 2009, 06:19

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

sokaristiko Laughing ,ti mou lete Razz
e tote akou ti tha kaneis afou eixes kai tetoies empeiries lol!
skhnothethse thn seira queer as folk(kai ayto pou thes kai gia to allo pou eleges)mia xara se volepsa e Question Jennifer aniston - Page 2 720401

http://WWW.THALIA.COM

42Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Sun Feb 08 2009, 06:44

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Τζένιφερ Άνιστον
Δεν έχει ξεπεράσει τον Μπραντ Πιτ;



Όσα κι αν έχει πει τόσο καιρό, με τη νέα της συνέντευξη δίνει την εντύπωση ότι τον Μπραντ Πιτ δεν τον έχει ξεπεράσει. Μίλησε στο αμερικανικό Marie Claire και δήλωσε πως έχει κρατήσει μηνύματά του στον τηλεφωνητή της.



Στη συνέντευξη της παραδέχτηκε πως είναι αρκετά παραδοσιακή όσον αφορά τα ραντεβού. Προτιμώ να κανονίζω μέσω φωνητικών μηνυμάτων παρά μέσω Ίντερνετ. Όσο για τα περιβόητα μηνύματα, «ακόμη έχω τις κασέτες με όσα μου είχε πει ο πρώτος μου έρωτας, ο δεύτερος, ο σύζυγός μου... Είναι σαν να φυλάς ερωτικά γράμματα».







Εκτός από τη συνέντευξή της στο Marie Claire, η Άνιστον βρέθηκε καλεσμένη και στο talk show της Έλεν ντε Τζενέρις, όπου μίλησε για τη νέα δεκαετία που διανύει. «Πρέπει να πω πως πραγματικά νιώθω καλύτερα από ποτέ τώρα που γίνομαι 40. Υπήρξε όμως μία στιγμή που με έκανε να μη θέλω να μεγαλώσω». Η αιτία του δισταγμού της; «Βρήκα μια πολύ μακριά λευκή τρίχα και με έκανε να τρομάξω. Δεν είναι η πρώτη που ανακαλύπτω, αλλά το γεγονός ότι ήταν τόσο μακριά με έκανε να αναρωτηθώ πόσες ακόμη υπάρχουν στα μαλλιά μου και τι ακριβώς σημαίνει αυτό. Πραγματικά, με έκανε να βουρκώσω».








Η διάσημη παρουσιάστρια πίεσε την Άνιστον να αποκαλύψει κάποιους από τους καλεσμένους που θα έχει στο πάρτι γενεθλίων της. Η Τζεν φάνηκε διστακτική και το μόνο που έκανε ήταν να παραδεχτεί ότι στο πάρτι θα βρεθεί η κολλητή της φίλη, Κόρτνεϊ Κοξ. Για τον Τζον Μέιερ είπε πως δεν θέλει να μιλήσει παραπάνω και αρκέστηκε στο ότι "έχει κότσια, δεν ξέρω τι άλλο να πω. Τον βρίσκω πολύ διασκεδαστικό».



Στο πλαίσιο του talk show, Έλεν και Τζένιφερ επισκέφτηκαν τα studios της τηλεοπτικής σειράς «Φιλαράκια», που έκανε γνωστή την Άνιστον παγκοσμίως.

http://WWW.THALIA.COM

43Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Sun Feb 08 2009, 06:46

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

1 ksekola mari Razz
2 vafh geek ,vafh kopelia kathe deytero savvato kai den tha vlepeis tipota Jennifer aniston - Page 2 68461

http://WWW.THALIA.COM

44Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Wed Feb 11 2009, 05:56

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Η Άνιστον Έγινε 40!
"Ο έρωτάς μου με τον Τζον Μέιερ"



Μετά το πάρτι για τον εορτασμό των τεσσαρακοστών γενεθλίων της, η Τζένιφερ Άνιστον αποκαλύπτεται στο News Of The World και μιλάει για τους άντρες που πέρασαν από τη ζωή της. Μιλάει ακόμα για την τωρινή της σχέση με τον Τζον Μέιερ, αλλά και για το διαζύγιό της από τον Μπραντ Πιτ.



«Ο χωρισμός μου από τον Μπραντ ήταν ό,τι πιο δύσκολο έχω αντιμετωπίσει στη ζωή μου. Με έκανε όμως δυνατή» δήλωσε η Τζένιφερ και συνέχισε: «Με τα χρόνια πέρασαν από τη ζωή μου όλων των ειδών οι άντρες: σκληροί, αξιαγάπητοι, άνετοι, βαρετοί. Οι άντρες είναι γενικά καλοί -νομίζω- αρκεί να μην είναι τρελοί».



Στη συνέχεια της συνέντευξης αποκαλύπτει τι ψάχνει σ' έναν άντρα: «Ψάχνω κάποιον που θα είναι φίλος μου, θα μπορώ να νιώθω άνετα μαζί του. Θέλω να αγαπηθώ, να είμαι χαρούμενη. Δεν μπορώ να συμβιβαστώ με κάτι λιγότερο. Νιώθω πολύ προστατευμένη με τον Τζον. Είναι υπέροχος. Νοιαζόμαστε ο ένας για τον άλλον».



Στις αρχές του 2005, όταν χώρισε με τον Μπραντ Πιτ, ένιωσε ότι έχασε την γη κάτω από τα πόδια της. Τώρα, μετά από τέσσερα χρόνια είναι σε θέση να μιλήσει για το τι ακριβώς έγινε: «Ήταν μια πολύ όμορφη αλλά και περίπλοκη σχέση. Το άσχημο ήταν ότι αναλώθηκε από τα Μέσα ως άλλη μια κλισέ σχέση του Χόλιγουντ. Δεν μετανιώνω για τίποτα όμως. Ο γάμος μας δεν πέτυχε, ωστόσο, λίγο καιρό αφού χωρίσαμε, μιλήσαμε στο τηλέφωνο και είπαμε πολλά πράγματα. Τον Μπραντ θα τον αγαπώ για μια ζωή. Είμαι πολύ υπερήφανη γι' αυτά που έχει καταφέρει».



Η Ελληνοαμερικανίδα ηθοποιός μίλησε ακόμα και για τη σχέση της με τον επίσης ηθοποιό Βινς Βον το καλοκαίρι του 2005: «Ο Βινς με αφύπνισε. Κυριολεκτικά, με επανέφερε στη ζωή. Ήταν αξιαγάπητος, αστείος, απλά ιδανικός για εκείνη τη χρονική περίοδο».



Σήμερα, τρία χρόνια αργότερα, μπορεί με ασφάλεια να πει ότι στάθηκε τυχερή στον έρωτα: «Είμαι πολύ χαρούμενη. Νοιάζομαι πραγματικά για τον Τζον. Τον λατρεύω πραγματικά. Αυτή τη στιγμή είμαστε πολύ καλά».

http://WWW.THALIA.COM

45Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Wed Feb 11 2009, 05:57

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

thea
na ta xiliaseis kopelia Jennifer aniston - Page 2 899977

http://WWW.THALIA.COM

46Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Wed Feb 11 2009, 06:41

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Η νέα ταινία της Aniston

Η Jennifer Aniston σύμφωνα με τα δημοσιεύματα συμφώνησε να πρωταγωνιστήσει στην ταινία "The Baster".

Η διάσημη ηθοποιός θα συμπρωταγωνιστήσει στην ταινία με τον Jason Bateman. Η Aniston θα υποδυθεί στην ταινία μία γυναίκα που θέλει να αποκτήσει ένα παιδί ενώ ο Bateman θα υποδυθεί τον καλύτερό της φίλο. Τα γυρίσματα της ταινίας έχουν προγραμματιστεί να ξεκινήσουν την ερχόμενη άνοιξη.

Την σκηνοθεσία του "The Baster" θα αναλάβουν οι Will Speck και Josh Gordon.

Αυτό το διάστημα προβάλλεται στις κινηματογραφικές αίθουσες των ΗΠΑ η νέα ταινία της Aniston, "Hes Just Not That Into You". Τον Bateman από την πλευρά του σύντομα θα τον δούμε στην ταινία "State of Play".

http://WWW.THALIA.COM

47Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Wed Feb 11 2009, 06:42

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

nai ok Smile
kai kalh epityxia ths euxomaste ths kopelias Very Happy
alla as prospathisei n kanei kai kanena paidaki kai st'alhtheia Rolling Eyes What a Face

http://WWW.THALIA.COM

48Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Feb 16 2009, 21:00

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Άνθρακες το δώρο του Μάγιερ στην Άνιστον!

Εκεί που περιμέναμε προτάσεις γάμου και μονόπετρα, τα πάντα ανατράπηκαν καθώς ο το δώρο της Άνιστον ήταν πολύ πιο προσγειωμένο και σαφώς πιο οικονομικό.

Άλλωστε, αν δεν είναι για πρόταση γάμου που συνοδεύεται από μονόπετρο, τι δώρο να κάνεις στα γενέθλια μιας σταρ του Χόλιγουντ που τα έχει όλα;

Βέβαια, αν είσαι ο φίλος της Τζένιφερ (Jennifer Aniston), μουσικός Τζον Μάγιερ (John Mayer) δεν χρειάζεται να ξοδεύψεις χρήματα, αφού μπορείς να της γράψεις ένα τραγούδι.

Σύμφωνα με το Αμερικάνικο περιοδικό "People", o 31χρονος ρόκερ έγραψε ένα τραγούδι ειδικά για την αγαπημένη του και της το αφιέρωσε, την ημέρα του πάρτι που έκανε στο σπίτι της για τα 40ά της γενέθλια.

Ενώ η κολλητή της, "φιλαράκι" Κόρντνεϊ Κοξ (Courteney Cox) της πρόσφερε μια ευχή από καρδιάς: "Περισσότερη υγεία και ευτυχία".

Η Ανιστον είχε τα γενέθλιά της χτες, 11 Φεβρουαρίου αλλά τα γιόρτασε λίγο νωρίτερα καθώς ανυπομονούσε να σβήσει τα 40 κεράκια!

http://WWW.THALIA.COM

49Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Mon Feb 16 2009, 21:00

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

tsifouthhhhhhhhhhhhhhhhhhh Jennifer aniston - Page 2 644607 Jennifer aniston - Page 2 68461

http://WWW.THALIA.COM

50Jennifer aniston - Page 2 Empty Re: Jennifer aniston Wed Mar 04 2009, 00:59

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

H "Ρέιτσελ" μεγαλώνει, αλλά παραμένει αναλλοίωτη. Όπως δηλώνει και η ίδια, νιώθει πολύ καλά με την ηλικία της και αποζητά νέους ρόλους ξεφεύγοντας από τις ταινίες που την θέλουν γλυκειά και χαριτωμένη. Η ιδέα της συμμετοχής της σε μια ταινία του James Bond την ενθουσιάζει και δείχνει έντονα το ενδιαφέρον της για μια ταινία δράσης.

Η Jennifer Aniston αυτή την περίοδο συμμετέχει στο promo της νέας της ταινίας, Marley & Me στην οποία συμπρωταγωνιστεί με τον Όουεν Γουίλσον και όπως φαίνεται πατάει γερά στα πόδια της σκεπτόμενη ρεαλιστικά. Η παρουσία της στα Oscars συζητήθηκε πολύ αλλά άφησε πολύ καλές εντυπώσεις και ελπίζουμε να την δούμε σύντομα στην μεγάλη οθόνη με ένα ρόλο διαφορετικό.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum