Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

SONY MUSIC GREECE!!!!(diavaste oloi)

+10
Promiscuous
Rosalinda
MaRiOs
*D~A~D*
Thaly-Diosa
spike24
john@kos
mitsosgrthalia
*Jorgito*
KostasP_R
14 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

sigoura tha to argisoun alla pistevw tha to feroun santa

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Ta cd ths Thalia apo to En Extasis kai meta ektos apo 1-2 oxi mono ta fernoun sthn Eurwph ala ta ftiaxnoun kiolas.
Bebaia allo h EMI kai allo h Sony.
De kseroume pws kai pou exei skopo na promotarei th Thalia h an tha to kanei eksw apo th Latinikh Amerikh.
Logika kai na mhn vgei se olh thn Eurwph tha to ferei omws edw opws epishs kai se xwres opws h Turquia kai h Roumania opou h Thalia exei koino.
As mh ksexname pws oi etairies na poulhsoun exallou 8eloun kai den symferei th Sony na mhn to ferei se kapoies xwres.
Epishs, h Thalia san latin pop tragoudistria thewreite diethnes onoma kai ta albums ths pane to ligotero se olh thn Amerikh, Latinikh Amerikh kai sxedon se olh thn Eurwph kai Asia.
Telos, xwris na thelw na sas xalasw kai anyshxisw meta ta parapanw pou eipa to Lunada persy den kykloforise stis Philippines. Rolling Eyes

IroGrecia


TD Aventurero Member

paidia min treleneste..
dn iparxei periptosh na min to feroun...
ta paliotera cd dn ta eferan ellada gt i thalia dn itan gnosth toso palia edo kai meta pou egine dn borousan na te feroun gt isos itan poli palia kai eixan eksantlithei...dld auta na ta ithelan dio tria atoma kai na estelnan apo to mexico mono kai mono gia ta palia liga antigrafa??
oso gia to reloaded apla einai epeidh isos na itan kikloforia mono gia sigkekrimenes xeres p o kosmos akouge thalia pio poli..
kai to nandito ako pisteuo oti stis filipines mono vgike kai mexico....
twra omos p einai stin sony dn iparxei periptosh na min to steilou...dld gt oxi??

thanos_1984


TD Fan

i tetarti erxete kanete 2 meres upomoni akoma ...toso kairo perimenoume pws kai pws stis 2 meres tha kollisoume?tha anakoinothoun simantika pragmata pisteuw...kai enneoeitai pws an kukloforisei to single ellada tha erthei kai to primera fila!!!
kai oso gia tin sony...oxi oti einai poio gnwsti etairia apo tin emi apla exei megalitero kefalaio kai tha kanei polla perissotera gia tin thalia giati einai kainourgia ekei twra...
anagkastika tha tin proothisoun oso mporoun!!!alliws den tha tin pernane kan!!!!

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

Thelw na apanthsw se aytous p protimoun na t agorasoun apo to Internet... Razz
paidia na xerete pws me ayto to tropo den kanete kala Rolling Eyes
prokeimenou na fanei pws h Thalia kanei pwlhseis sthn Ellada prepei ta diskopwleia na thn poulane Wink
Me to na t agorasete mesw e-bay kai oxi mesw tou diskopwleiou sas, to diskopwleio p efere to apothema zhmiwnetai giayto kai oso kai an thelei na to ferei h diskografikh o pwlhths tha dei pws den exntlei th Thalia giayto kai den tha paraggelnei polla apo kei kai pera gia Thalia kai ayto den einai kalo... Rolling Eyes
osoi thelete na to promhtheyteite apo nwri kalws bounce
na gnwrizete omws pws me to na t kanete ayto meiwnete tis pwlhseis p tha mporouse na eixe kanei sthn Ellada para apo to exwteriko... Wink
egw proswpika den skeftomai me idioteleia oso afora th Thalia...
mporw na perimenw liges meres arkei na gnwrizw pws xaris emena to album ths Thalia tha anebei theseis sto ELLHNIKO IFPI kai san Ellhnes fans ayto prepei na mas niazei...

egw etsi pisteyw SONY MUSIC GREECE!!!!(diavaste oloi) - Page 2 68461
mh me katakrinete apla ayth einai h gnwmh m Embarassed

https://www.youtube.com/thalyfangreece

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Eimai kata tou internet!!!
Oloi xtipieste kai 8elete na paei kala sthn Ellada kai na er8ei Ellada kapia sthgmh!!!
Pws 8a er8ei Ellada me to airplay????
Pws 8a kanonisei sunaulia me to airplay????
Ama den poulisei oute kala 8a paei oute live prokite na kanei POTE!!!!!

Dld pou einai to problima sas???
Ta tragoudia 8a ta exoume apo to net molis bgei o diskos, to booklet 8a to doume, ara ti sas pirazei ama to parete meta apo 2 bdomades 'h 1 mhna???

Auth einai h gnwmh mou kai ena exw na sas pw..... mhn sas akousw na lete:
aaaa o diskos den poulaei koloSony skata promo kaneis, apo ti sthgmh pou meros tis ef8ineis 8a to exete ESEIS oi idioi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

mitsosgrthalia wrote:Eimai kata tou internet!!!
Oloi xtipieste kai 8elete na paei kala sthn Ellada kai na er8ei Ellada kapia sthgmh!!!
Pws 8a er8ei Ellada me to airplay????
Pws 8a kanonisei sunaulia me to airplay????
Ama den poulisei oute kala 8a paei oute live prokite na kanei POTE!!!!!

Dld pou einai to problima sas???
Ta tragoudia 8a ta exoume apo to net molis bgei o diskos, to booklet 8a to doume, ara ti sas pirazei ama to parete meta apo 2 bdomades 'h 1 mhna???

Auth einai h gnwmh mou kai ena exw na sas pw..... mhn sas akousw na lete:
aaaa o diskos den poulaei koloSony skata promo kaneis, apo ti sthgmh pou meros tis ef8ineis 8a to exete ESEIS oi idioi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paidia symfwnw apolyta me ayta p leei o Mitsos Wink
an den kanei pwlhseis pws tha ta paei kala? Rolling Eyes
akoma den bghke to album...lete pws den tha t parete apo to diskopwleio sas? Neutral
ti na pw???
wraia ksekinhsame SONY MUSIC GREECE!!!!(diavaste oloi) - Page 2 448136

https://www.youtube.com/thalyfangreece

thanos_1984


TD Fan

eksw apo ta dontia dimitri!!!!!!!!
opws ta les einai!!!

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

na parete ton kwlo sas(analoga ta kyvika pou diathetei o kathenas)kai na paei opote me to kalo vgei to cd sto metropolis p,x kai apo ekei na to tsimpisei,kante kai kamia volta na parete ligaki aera,se merikous xreiazete arketos(oso eixe mesa to zelelin-xwris to hlion) :hat

http://WWW.THALIA.COM

IroGrecia


TD Aventurero Member

jorgito wrote:Thelw na apanthsw se aytous p protimoun na t agorasoun apo to Internet... Razz
paidia na xerete pws me ayto to tropo den kanete kala Rolling Eyes
prokeimenou na fanei pws h Thalia kanei pwlhseis sthn Ellada prepei ta diskopwleia na thn poulane Wink
Me to na t agorasete mesw e-bay kai oxi mesw tou diskopwleiou sas, to diskopwleio p efere to apothema zhmiwnetai giayto kai oso kai an thelei na to ferei h diskografikh o pwlhths tha dei pws den exntlei th Thalia giayto kai den tha paraggelnei polla apo kei kai pera gia Thalia kai ayto den einai kalo... Rolling Eyes
osoi thelete na to promhtheyteite apo nwri kalws bounce
na gnwrizete omws pws me to na t kanete ayto meiwnete tis pwlhseis p tha mporouse na eixe kanei sthn Ellada para apo to exwteriko... Wink
egw proswpika den skeftomai me idioteleia oso afora th Thalia...
mporw na perimenw liges meres arkei na gnwrizw pws xaris emena to album ths Thalia tha anebei theseis sto ELLHNIKO IFPI kai san Ellhnes fans ayto prepei na mas niazei...

egw etsi pisteyw SONY MUSIC GREECE!!!!(diavaste oloi) - Page 2 68461
mh me katakrinete apla ayth einai h gnwmh m Embarassed

ennoite ti twra apo to internet tha t paroume??
o monos tropos gia na t paoume etsi einai ama dn erthei edo..
ego ama ginei etsi tha to skefto na t paro apo net ama dn vro allo tropo...
kai oson afora auto p eipe o mitsos gia live ama erthei pote me tis polles polhseis pou tha kanei leme twra..........
dn prokeite na erthei re sis...eimaste poli ligoi fans..o kathenas kai 7 fores na parei t cd dn prokeite na kanei polles polhseis stin xwra ms pia....

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Pote den ksereis ti mporei an exei kata nou na kanei..... Wink

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

IroThalyFan wrote:
jorgito wrote:Thelw na apanthsw se aytous p protimoun na t agorasoun apo to Internet... Razz
paidia na xerete pws me ayto to tropo den kanete kala Rolling Eyes
prokeimenou na fanei pws h Thalia kanei pwlhseis sthn Ellada prepei ta diskopwleia na thn poulane Wink
Me to na t agorasete mesw e-bay kai oxi mesw tou diskopwleiou sas, to diskopwleio p efere to apothema zhmiwnetai giayto kai oso kai an thelei na to ferei h diskografikh o pwlhths tha dei pws den exntlei th Thalia giayto kai den tha paraggelnei polla apo kei kai pera gia Thalia kai ayto den einai kalo... Rolling Eyes
osoi thelete na to promhtheyteite apo nwri kalws bounce
na gnwrizete omws pws me to na t kanete ayto meiwnete tis pwlhseis p tha mporouse na eixe kanei sthn Ellada para apo to exwteriko... Wink
egw proswpika den skeftomai me idioteleia oso afora th Thalia...
mporw na perimenw liges meres arkei na gnwrizw pws xaris emena to album ths Thalia tha anebei theseis sto ELLHNIKO IFPI kai san Ellhnes fans ayto prepei na mas niazei...

egw etsi pisteyw SONY MUSIC GREECE!!!!(diavaste oloi) - Page 2 68461
mh me katakrinete apla ayth einai h gnwmh m Embarassed

ennoite ti twra apo to internet tha t paroume??
o monos tropos gia na t paoume etsi einai ama dn erthei edo..
ego ama ginei etsi tha to skefto na t paro apo net ama dn vro allo tropo...
kai oson afora auto p eipe o mitsos gia live ama erthei pote me tis polles polhseis pou tha kanei leme twra..........
dn prokeite na erthei re sis...eimaste poli ligoi fans..o kathenas kai 7 fores na parei t cd dn prokeite na kanei polles polhseis stin xwra ms pia....

den symfwnw me ayto p les gia tous ligous fans Iro bounce
egw gnwrizw para poly kosmo p t aresei h Thalia , apla den yparxei enhmerwsh gia aythn giayto kai den aswxolountai... Rolling Eyes Mh trelathoume kiolas Laughing H Thalia exei terastio fan base sto Greece Razz

https://www.youtube.com/thalyfangreece

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

paidia sti Ellada liga cds ta pane kala pleon...tespa...emeis toulaxiston na to paroume apo edw

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Pragmati h Thalia exei para pollous fans edw pou sthn ousia mono emeis pernoume ta cd ths pleon h atoma pou vazoume gt apla den ths kanoun promo gia na paroun ta cd ths atoma pou den einai fan. Alloi kallitexnes poulane gt px exoun promo kai akoune ta tragoudia tous sto radio. An ekanan kalo promo sta cd ths Thalia oloi mas kseroume pws tha pernouse para pollous. An omws paei sto #17 apo fans mono fantastite posoi eimaste. E oxi kai den eimaste polloi fans pou sto official einai gemato Ellhnes. An eimaste edw ligoi se alles xwres ti einai dhladh? H Thalia exei megalo fan base edw kai telos!!! cheers

IroGrecia


TD Aventurero Member

jorgito gia na tekmirioso plhros auto p leo..

leo oti dn exei fans opos palia....
ligoi exoun meinei...
kaneis as poume apo tous palious fans pou tin exei ksaxasei dn tha pae na parei ena cd ths ..gt pleon t exei fugei to kollima..
ego ola ta paidia p ksero tous arese i thalia..
twra pia lene einai paidikh trela,,
mas arese palia..
kai exo kanei kai ena sxetiko topic me autoo...ama to exete proseksei wste na poume ekei tis gnomes mas..
alla dax..makari na epanelthoun oi palioi kai treloi fans wste na min eimaste mono emeis kai na exoume kai apotelesma.. Surprised

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

Egw Iro dn symfwnw me ayto Laughing
oute symfwnw me to oti kapoioi alloi poulane trelane p eipe o Giwrgos Laughing
opws eipe kai o Giwrgos exei megalo fan base Iro...mexri ekei OK
apo kei kai pera kanenas kallitexnhs den kanei kai treles pwlhseis sthn Ellada...
se opoio diskopwleio paw edw sth perioxh m tha ts pw poio cd thelw kai h prwth tous erwthsh tha einai:
aythentiko h antigrafo? :hat
sto idio to diskopwleio...
ayto kserete ti shmainei?
ayto shmainei pws genikotera den poulietai eykola to aythentiko apo kanena kallitexnh...
pleon otan kapoios leme pws poulaei trela h pws kanei platinenio diskop prin 15 xronia oi shmerines pwlhseis tha thewrwntousan mhdenikes...
apla exoun allaksei ta dedomena... Rolling Eyes
egw ebala se para poly kosmo na akousei tracks apto Lunada kai kapioi malista ksetrelathikan.wstoso perioristhkan sto na t katebasoun gt den hthelan na skasoun 18 euroos kai na t paroun apto diskopwleio...
Mporoume na poume pws einai ligoi oi hardcore fans p agorazoun aythentika cd...
omws to na leme pws den yparxoun fans ths Thalia pia emena m akougetai paralogo... Neutral
an den poulouse katholou den tha niazotan kaneis gia ayth,den tha mas eferan ta THE SIXTH SENSE kai LUNADA kai den tha edine synenteyxeis sto Afisorama klp.
Epomenws yparxoun polloi fans akomh p asxolountai...
ESY MILAS GIA TIS SEIRES...
osoi agaphsan mono tis seires ths pleon den einai fans ths.
Osoi omws phgan kai agorasan cd apo to THALIA 2002 kai epeita...
thn agaphsan MOUSIKA...
epomenws anamenoun gia kt kainourio kai an einai kalo kai ginei promo tha tous aresei... Wink

Mh leme bre Iro pws pleon den exei fans SONY MUSIC GREECE!!!!(diavaste oloi) - Page 2 84583
Akougetai paralogo...kai ta cd ths poioi ta pairnoun tote? lol!

https://www.youtube.com/thalyfangreece

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

jorgito mou exeis apoluto dikio!!!sthn ellada uparxoun para polu thalyfans!!!den mporoume na 3eroume ton akrivh ari8mo!!!pantws einai polu krima na leme oti den exoun meinie pia...den lew...oi perissoteroi an oxi oloi th ma8ane mesa apo tis seires ths kai thn agaphsan pragmatika!!!

oso gia auto me ta cds!!paidia poulaei paara polu!!mia fora pou phga sto metropolis edw 8essaloniki den eixe meinie kanena cd ths kai eipan pws 8a 3abaferoun telh septemvriou!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

thanos_1984


TD Fan

apo tin stigmi pou i thalia stin ellada lete pws exei pollous fans gia poio logo den akougete eksw?????????

IroGrecia


TD Aventurero Member

agaph m dn eipa oti milao gia tis seires...
oi seires einai allo kefalaio....alla kai apo auton ton tomea exei xasei i thalia fans..
alla se auto p les esi einai oti dn leo borei na iparxoun polloi akoma fanatikoi apo tote...alla pou einai oloi autoi???dld otan leo auto p einai gt dn kanoun kati kai autoi...as erthoun edo sto forum na ginoume polloi..alla einai kai thema o kathenas borei na min exei net i na t einai diskolo///
dn leo fisika kai o kathe fan tis thaly tha ithele na exei ola ta cd ths...alla opos epes kai esi oloi periorizontai sto na ta paorun se mp3 sto kin....
ego milao ga fans p tin agaphsan kai sto tragoudi..
kala o vasikoteros logos p tin agaphsan einai oi seires alla dn milao gia auto..apo auo kai ama exei xasei fans..opos t ksanaeipa..
emena to mono p me niazei einai na mazeutoume ksana polloi perisoteroi wste na fanei oti exei zhthzh kai na ksanavgei stin epifania....
kai tha pan ola kala....
kai enas enas tha vgainoun oi fans ths...
s to leo ego....

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

thanos_1984 wrote:apo tin stigmi pou i thalia stin ellada lete pws exei pollous fans gia poio logo den akougete eksw?????????

to an akougetai enas kallitexnhs den exei na kanei me to posous fans exei alla me to poso ton prowthei h etairia t Wink

Oso gia ta cd ths egw 2 diskopwleia eixa episkeeftei thn prwth ebdomada pou eixe kykloforhsei to TSS sthn Ellada kai m eipan pws eixan teleiwsei...
me alla logia poly apla einai apo tous kallitexnes p teleiwnoun amesws to apothema kai poulane polla antitypa...ayto fainetai kai apto oti mono to Lunada mporeis na breis se diskopwleio ayth th stigmh...ta alla exoun exantlhthei sta perissotera diskadika...aytoleei para pola Wink

https://www.youtube.com/thalyfangreece

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

jorgito wrote:Oso gia ta cd ths egw 2 diskopwleia eixa episkeeftei thn prwth ebdomada pou eixe kykloforhsei to TSS sthn Ellada kai m eipan pws eixan teleiwsei...
me alla logia poly apla einai apo tous kallitexnes p teleiwnoun amesws to apothema kai poulane polla antitypa...ayto fainetai kai apto oti mono to Lunada mporeis na breis se diskopwleio ayth th stigmh...ta alla exoun exantlhthei sta perissotera diskadika...aytoleei para pola Wink [/size][/color][/font]

poio lunada kale???egw pou phga den uphrxe oute auto!!!!



Last edited by olympiap1994 on Tue Sep 29 2009, 23:50; edited 1 time in total

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

thanos_1984


TD Fan

ma oi fans einai o thesmos gia ton opoio enas kalitexnis tha akoustei eksw...analoga me tis genikes pwliseis twn cd enos kalitexni tupononte kai ta anloga antitipa!!!!

IroGrecia


TD Aventurero Member

jorgito wrote:
thanos_1984 wrote:apo tin stigmi pou i thalia stin ellada lete pws exei pollous fans gia poio logo den akougete eksw?????????

to an akougetai enas kallitexnhs den exei na kanei me to posous fans exei alla me to poso ton prowthei h etairia t Wink

Oso gia ta cd ths egw 2 diskopwleia eixa episkeeftei thn prwth ebdomada pou eixe kykloforhsei to TSS sthn Ellada kai m eipan pws eixan teleiwsei...
me alla logia poly apla einai apo tous kallitexnes p teleiwnoun amesws to apothema kai poulane polla antitypa...ayto fainetai kai apto oti mono to Lunada mporeis na breis se diskopwleio ayth th stigmh...ta alla exoun exantlhthei sta perissotera diskadika...aytoleei para pola Wink

i mia opsh einai kai auth..
kai s leo ego kai ena alllo..
oxi oti i thalia as poume exei ksexastei kai oti fernoun isa isa kapoia cd gia na doun pos tha paei kai ama ta paroun fernoun kai alla???
etsi eixa paei se ena diskopoleio kai leo thelo auto kai auto....kai m lene arivos oti s eipa parapano...
ferane mono gia na doun pos tha paei.....
pros theou dn leo pos ginete kati tetio me tin thalia alla isos na paizei rolo kai auto....sto oti dn iparxoun ta cd pleon......

*Jorgito*

*Jorgito*
TD Aventurero Member

IroThalyFan wrote:
jorgito wrote:
thanos_1984 wrote:apo tin stigmi pou i thalia stin ellada lete pws exei pollous fans gia poio logo den akougete eksw?????????

to an akougetai enas kallitexnhs den exei na kanei me to posous fans exei alla me to poso ton prowthei h etairia t Wink

Oso gia ta cd ths egw 2 diskopwleia eixa episkeeftei thn prwth ebdomada pou eixe kykloforhsei to TSS sthn Ellada kai m eipan pws eixan teleiwsei...
me alla logia poly apla einai apo tous kallitexnes p teleiwnoun amesws to apothema kai poulane polla antitypa...ayto fainetai kai apto oti mono to Lunada mporeis na breis se diskopwleio ayth th stigmh...ta alla exoun exantlhthei sta perissotera diskadika...aytoleei para pola Wink

i mia opsh einai kai auth..
kai s leo ego kai ena alllo..
oxi oti i thalia as poume exei ksexastei kai oti fernoun isa isa kapoia cd gia na doun pos tha paei kai ama ta paroun fernoun kai alla???
etsi eixa paei se ena diskopoleio kai leo thelo auto kai auto....kai m lene arivos oti s eipa parapano...
ferane mono gia na doun pos tha paei.....
pros theou dn leo pos ginete kati tetio me tin thalia alla isos na paizei rolo kai auto....sto oti dn iparxoun ta cd pleon......

Den nomizw na isxyei ayto p les Iro... Rolling Eyes
xwris na eimai kai sigouros... Neutral
sto Metropolis Peristeriou pantws eixan ferei 24 antitypa tou Lunada stis arxes kai twra exoun meinei 2 mono...ena sto world music kai ena stis nees kyklofories...
opote mallon poulaei Wink

https://www.youtube.com/thalyfangreece

thanos_1984


TD Fan

den kserw eilikrina to ti ginete me ta cd tis kai me tis pwliseis tis stin ellada!!!
i alitheia einai pws den me nioazei kiolas apo tin stigmi pou ta tragoudia tis mou dinoun ola osa zitaw kai me kaluptoun adiaforw gia ta upolipa...oxi omws pwsw den tha mou arese na ksana kanei ena dunato come back etsi???

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum