Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision?

+5
♥Maria♥
*D~A~D*
spike24
john@kos
Promiscuous
9 posters

Go to page : 1, 2  Next

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision?

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_lcap17%Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_rcap 17% [ 2 ]
Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_lcap50%Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_rcap 50% [ 6 ]
Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_lcap8%Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_rcap 8% [ 1 ]
Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_lcap0%Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_lcap25%Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? I_vote_rcap 25% [ 3 ]
Total Votes : 12


Go down  Message [Page 1 of 2]

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

5 apo tis kalyteres emfaniseis mas sto mousiko thesmo ths Eurovision.
Poia einai No 1 stis kardies sas?


Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Sakis2

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Musica28

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Vissi-eurovision

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? ESC_2007_Greece_-_Sarbel-Yassou_Maria2

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Eurovision08-gal-greece

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

sakis me xilia

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Pshfisa fysika Elena gt einai to monadiko "Number 1" mas santa
Apisteyth xorografia, eyrhmatikh,
kommati ellhnikotato me aggliko stixo omws
g na mas katalavainoun k oi Eyrwpaioi
k mia Elena pio koukla apo pote Laughing

Ola kala Pro,h Kaith pou einai? Rolling Eyes

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

tha elega kalytera na tis pw apo autes me thn seira Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? 448136

1 anna
2 kalomoira
3 sakhs
4 elena
5 sarbel

1 anna giati einai h anna kai epeidh htan ellada kai oso na peis htan kapws alliws gia emena
2 kalomoiraki giati htan apla thea
3 sakhs giati einai o sakhs
4 giati prepei na paw kai sto 5
5 gia na kleisw thn pentada

auta apo emena :hat

http://WWW.THALIA.COM

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

poios tin thymatai tin kaiti santa

plakitsa santa

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ti les agaph mou Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? 448136
9 kai xwris tipota :hat
ti mia mas paizoun rock thn allh tsifteteliii paidia tou platwna kai tou aristotelh... Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? 219185

http://WWW.THALIA.COM

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Thea htan h Kaith ala ebala tis 5 pio prosfates ektos tou 2009 gt o Sakis phge kai to 2004 me mia safws kalyterh emfanish.
Otan psisisoume oloi tha kanw ena poll me palies mas symmetoxes kai fysika tha exei mesa kai thn Kaitoula mas!!!

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

twra hremhsa(tha exoume ki'allo) :hat

http://WWW.THALIA.COM

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Egw psifisa thn Kalomoira gt htan Thea, ta rouxa pou forouse htan super, eixe telies podares, to song einai ena apo ta agaphmena mou ever kai genika ola htan telia!!! Xorografia, skhniko, ta xrwmatakia sth pista ktl.
Tetoia agwnia to 2008 oute sto Euro 2004 den eixa.
affraid
Eprepe na bgei 1h kai gia emena einai h kalyterh symmetoxh sth Eurovision ever!!! Razz

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Pshfisa Paparizou giati htan 8eoumpa k me polu wraio song.
Thanks Giwrgo

IroGrecia


TD Aventurero Member

FISIKA EINAI I ELENARA......DN TIN ALLAZO ME TPT OMOS........ME TPT
META ERXETE O SAKIS....
META I KALOMOIRA..
META ERXONTAI I ANTIQUE AN KAI DN EINAI STN PSIFOFORIA...KAI PISTEUO AKSIA EPREPE NA EIXAME PAREI TIN PROTH THESH.....
KAI META ERXONTAI ALLOI.......OI ALLES POU EINAI STIN PSIFOFORIA DN M ARESAN....
AUTA

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

pshfisa th Miss Number #1 fusika!!!

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Elenapaparizoue

giati htan a3eperasth!!!pou na vre8ei allh san ki auth gia na ferei thn prwtia sthn ellada 3ana????

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Esc2005helena

meta paei o sakis kai me ta sarmpel-kalomoira...

pisteuw oti to yassou maria adikh8hke paaara polu!!!

gia th vissh den to suzhtw...h8ele kai ta pa8e me to kommati pou diale3e...

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

Promiscuous wrote:Egw psifisa thn Kalomoira gt htan Thea, ta rouxa pou forouse htan super, eixe telies podares, to song einai ena apo ta agaphmena mou ever kai genika ola htan telia!!! Xorografia, skhniko, ta xrwmatakia sth pista ktl.
Tetoia agwnia to 2008 oute sto Euro 2004 den eixa.
affraid
Eprepe na bgei 1h kai gia emena einai h kalyterh symmetoxh sth Eurovision ever!!! Razz

sumfwnw 1000%
telei otragoudi ola teleia...kai to kuriotero h kalomoira einai h monadikh summetoxh pou den eixe stiriksi apo kanenan de thn piteue kan h ert kai sxedon me katholou promotion irthe 3 anamesa se toses xwres...oles oi alles eixan to promotion to stirigma...to miso na xe h kalomoira tha tan prwth...
eksalou ston hmiteliko irthe prwth kai me terastia diafora apo tous upoloipous Very Happy Very Happy

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Etsi tsomi, pes ta.
Na thimisw stous allous pws to "Secret Combination" htan to pio epitiximeno tragoudi ths Eurovision 2008 sta charts se Eurwph.
Mexri kai ston Canada mphke...
Ase pou ekane eisodo sta UK Singles sto No 71!!!
Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? 219185
Sth kardia mou tha einai panta No 1!!!
To ksanalew.
Ama phgene to 2005 sth thesh ths Paparizou me thn idia akrivws emfanish tha ebgene 1h kai me pollous perissoterous pontous...


Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Kalomoira6_494x320

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Kalomoira-second_rehearsal-photo-02a

Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? Kalomoira1_494x320

IroGrecia


TD Aventurero Member

oso kai n t leme..i kalomoira ekane poli kalh douleia alla dn sigrinete me tin elena...
i elena einai foverh kai kserei ti kanei....
i kalomoira ne men einai poli kalh prosopikothta kai einai nearh kai se ilikia kai exei poli dromo brosta ts alla ekane to koritsi oti borouse kai auto einai pou metraei... Smile

spike24

spike24
TD Aventurero Member

IroThalyFan wrote:oso kai n t leme..i kalomoira ekane poli kalh douleia alla dn sigrinete me tin elena...
i elena einai foverh kai kserei ti kanei....
i kalomoira ne men einai poli kalh prosopikothta kai einai nearh kai se ilikia kai exei poli dromo brosta ts alla ekane to koritsi oti borouse kai auto einai pou metraei... Smile

Pes ta Hrw mou Razz
Mia xara h Kalomoira,
alla mia einai h Elena Cool
Kai to "My Number One" eixe mpei kai sto Billboard
xwris kanena promo apo thn idia Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? 919114

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

paidia o,ti kai na leme mia einai h elena[opws eipe kai o panoulhs]!!!

h kalomoira htan api8anh kai mpravo ths gia o,ti katafere!!!h8ela kai egw na vgei prwth!!!se kamia omws periptwsh den 8a mporouse na antagwnistei thn elena!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

IroGrecia


TD Aventurero Member

spike24 wrote:
IroThalyFan wrote:oso kai n t leme..i kalomoira ekane poli kalh douleia alla dn sigrinete me tin elena...
i elena einai foverh kai kserei ti kanei....
i kalomoira ne men einai poli kalh prosopikothta kai einai nearh kai se ilikia kai exei poli dromo brosta ts alla ekane to koritsi oti borouse kai auto einai pou metraei... Smile

Pes ta Hrw mou Razz
Mia xara h Kalomoira,
alla mia einai h Elena Cool
Kai to "My Number One" eixe mpei kai sto Billboard
xwris kanena promo apo thn idia Poia einai h agaphmenh sas Ellhnikh symmetoxh sth Eurovision? 919114
fisika,,,,kai dld pou vgike na poume sta 5 kalitera tragoudakia oloklhrou tou diagwnismou auto ligo einai????
paidia mono auto pisteuo oti aksize pragmatika ma pragmatika einai andiamfisvitito.....

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

E ntax oti a3ize a3ize.
Auto einai sigouro.
An a3ize omws kai h Paparizou a3ize kai h Kalomoira.
Htan poly kalyterh kai apo to Dima Bilan kai apo thn Ani Lorak...

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

Promiscuous wrote:E ntax oti a3ize a3ize.
Auto einai sigouro.
An a3ize omws kai h Paparizou a3ize kai h Kalomoira.
Htan poly kalyterh kai apo to Dima Bilan kai apo thn Ani Lorak...

sumfwnw apoluta giargo mou!!!htan xilies fores kaluterh tous!!opi alloi htan fantasmenoi!!!

alla h paparizou eprepe opwsdhpote na einai!!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

IroGrecia


TD Aventurero Member

olympiap1994 wrote:
Promiscuous wrote:E ntax oti a3ize a3ize.
Auto einai sigouro.
An a3ize omws kai h Paparizou a3ize kai h Kalomoira.
Htan poly kalyterh kai apo to Dima Bilan kai apo thn Ani Lorak...

sumfwnw apoluta giargo mou!!!htan xilies fores kaluterh tous!!opi alloi htan fantasmenoi!!!

alla h paparizou eprepe opwsdhpote na einai!!!!

i kalomoira ta edwse ola...dn borei kaneis na to amfisvitisei auto...ta edwse ola ma ola....
sto solo tis itan katapliktikh...kai kathe fora se oti kanei tha ta phgainei teleia...
alla vlepete kai stis xwres iparxoun klikes..opote dn tha borouse na vgei kai me to promo p lete...

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Akrivws...
Sto 1o hmiteliko pou espasan ta block h Kalomoira bghke 1h enw o Dima Bilan 3os pisw apo th Sirusho pou sto teliko htan 4h...
An den yphrxan ta blocks kai ston teliko tha ebgene sigoura 1h gt htan the best!!!

olympiap1994

olympiap1994
TD Aventurero Member

sigoura!!

alla kai h sirusho adikh8hke paaara polu!!!

https://www.youtube.com/user/olympiagreece

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

olympiap1994 wrote:sigoura!!

alla kai h sirusho adikh8hke paaara polu!!!

i qele qele einai auti e?

m arese polu to song tis tote alla apo skiniki parousia... m ta xalase santa

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Ontws Giannh.
Den htan asxhmh h skhnikh ths parousia ala tha borouse na exei kai kalyterh.
Ligo kounimataki parapanw eprepe na to kanei.
Epishs, h fwnh ths den htane to idio kalh me auth pou exei sto tragoudi apo to studio.
Genika omws ta espage kai auth.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum