Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

6 xronia Thalia Diva - Metafora sto Facebook!

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

To Thalia Diva simera kleinei 6 xronia sto #1 twn protimisewn sas!
O ektos mas xronos sigoura itan o pio petyximenos mas me polla rekor - statistika pou to apodeiknyoun se ligo


Mazi me ta 6 xronia mas to Thalia Diva sas enimerwnei oti erxetai akoma pio konta sas!

To forum tou Thalia Diva metaferetai stin selida mas sto Facebook https://www.facebook.com/pages/Thalia-Diva-Greek-F-Club/91437068612?ref=mf kathws kai sto neo mas blog http://thaliadiva.wordpress.com/ gia akoma pio grigori enimerwsi sas!

Sas eyxaristoume gia tin ypostiriksi sas kai tin protimisi sas edw kai 3 xronia sto forum (+3 xronia sto Pathfinder)!Kathimerina polles episkepseis (toulaxiston 40 meli me rekor ta 95) kai posts (kathimerina toulaxiston 15 posters)!


Episis to www.thalia-diva.com einai to #4 fan site tis Thalia pagkosmiws symfwna me to alexa traffic rank pou empisteyontai ola ta megala sites (*1)


6 xronia Thalia Diva  - Metafora sto Facebook! Iiizii10



Elpizoume na mas akolouthisete kai ayti ti fora stin megalyteri elliniki selida tis Thalia sto Facebook kathws kai sto megalytero blog tis pagkosmiws!



*1 / Statistika apo Alexa Traffic Rank (metrithikan 3 Maiou)

1.Thalia Online 641,830
2.Thalia Diva Blog 859,474
3. Nuestra Thalia 894,259
4.Thalia Diva Forum 1,647,384
5.T-sodi. com 1,649,672
6.ThaliaForever Blog 1,778,063
7.Planethalia 2,789,211
8.Thalia Turkiye 6,536,779
9. MDC Virtual 7,091,841
10.Thalia Latinade 13,375,311


Enw to forum tou Thalia Diva exei ftasei mexri kai to #2 pagkosmiws (metrithikan 21/1/2011)


1. Nuestra Thalia 952,348
2. Thalia Diva Forum 1,125,496
3. HVF Forum 1,219,797
4.Thalia Online 1,415,431
5.T-sodi 1,605,316
6.Thalia Diva Blog 1,957,685
7.TeamThaliaRomania Blog 2,045,286



Sas eyxaristoume olous para poly




Last edited by john@kos on Sun May 08 2011, 02:45; edited 2 times in total

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Xronia polla Thalia Diva!!!!
Perasane ki ollas 6 xronia.....
Pw pw..... san x8es mou fenete pou egina melos sto club mas sto Pathfinder.....!!!



6 xronia Thalia Diva = 6 xronia epituxias


Shmera mazi me ta 6 xronai pou kleinoume, kleinei kai enas kuklos, autos tou forum!
To Fan Club mas einai zwntano kai opws ka8e ti zwntano, ekselisete kai proxoraei!
Prin 3 xronia fugame apo to Pathfinder kai hr8ame edw, twra feugoume apo edw kai proxorame akoma pio mprosta kai erxomaste akoma pio konta sas (opws eipe kai o Giannhs) me to eidi petuximeno blog, pou se ligotero apo 6 mhnes mas pige polu psila kai me thn eksisou petuximenh selida mas sto FB!



Xara mou pou sas gnwrisa mesa apo ta topic tou forum kai elpizw na sas dw kai sta post mas sto FB kai sto Blog!



Telos 8elw na euxaristisw to Giannh gia ta 6 xronia suntrofikotitas kai gia thn megalh timh pou mou ekane na me kanei Admin sto forum!
Perasame polla mazi!
Mas polemisan, mas dhlhtiriasan alla sto telos den katafera tpt!
Se euxaristw polu Giannh kai na skereis oti 8a eimai panta dipla sou oti kai na ginei!

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Xronia polla, kalh mas synexeia sto facebook k xarhka p sas gnwrisa olous paidia I love you

Xairomai giati to Thalia Diva exei megalh istoria ws fan club, dimiourgithike apo agaph gia thn Thalia kai mono, apo pragmatikous fans ths edw kai xronia kai telika ayto tou exei anagnwristei 6 xronia Thalia Diva  - Metafora sto Facebook! 919114
Einai pleon apo ta top sites gia thn Thalia me terastia dynamikh pagkosmiws 6 xronia Thalia Diva  - Metafora sto Facebook! 919114

Den tha pw tipota parapanw, ta kalytera erxontai 6 xronia Thalia Diva  - Metafora sto Facebook! 68461

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

XRONIA POLLA ST AGAPIMENO MAS SITE- FAN CLUB ...
EISTE KATAPLIKTIKOI OLOI SAS XARIKA PARA POLU POU SAS GNWRISA OLOUS ...DN EIMAI MELOS POLLA XRONIA ALLA AUTA TA 2 XRONIA AN DN KANW LA8OS PERASA UPEROXA EDW ME TN PAREA SAS TA NEA GIA TN THALIA K OLA...
KALH EPITYXIA SE OTI ALLO K AN KANETE K SUNEXESE EGW EIMAI EDW K AKOLOU8W K 8A SAS STIRIXW OSO MPORW....


6 xronia Thalia Diva  - Metafora sto Facebook! 899977 6 xronia Thalia Diva  - Metafora sto Facebook! 39680

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

Xronia polla sto polyagaphmeno mas Thalia Diva Smile
den eimai kalh sta logia alla tha pw oti niwthw kai pisteyw
edw kai 3 xronia peripou eimai melos kai htan 3 kataplhktika xronia apo kathe apopsh,ektimw para poly olh auth th douleia pou kanate oloi sas mexri twra gia thn agaphmenh mas Thalia Smile

xarhka toso poly pou sas gnwrisa thaliakia m eiste yperoxoi kai sas agapaw para poly kai sas eyxaristw g olh auth thn uperoxh parea pou mou kratisate kai pou mou kratate genika-de thelw na sas xasw pote I love you

kalh sunexeia kai sto face kai sto blog kai se ola,tha eimai dipla sas Smile

Thalia Diva for ever I love you

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum