Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

thalysynantisi sti thessaloniki

+10
mitsosgrthalia
Thaly-Diosa
Giota_T-sodi
KostasP_R
kost@s
IroGrecia
marakii_1988
Promiscuous
tsomi
john@kos
14 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Message [Page 4 of 8]

76thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:12

IroGrecia


TD Aventurero Member

e nai apogeuma gt eipe kai o Kostas A oti apogeuma mporei Surprised gt tote tha gurisei apo Thess!

oi alloi dn nomizo na exoun thema Surprised

emena apla n m peite wra na ksero peripou pote na ksekiniso tn Kuriakh Smile

77thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:13

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

apogeuma kai egw pisteuw einai kalutera

mporoume gia simeio terkenli h agalma tou venizelou h kai sto roloi nai..

78thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:14

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

kata tis 7 ?

79thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:17

IroGrecia


TD Aventurero Member

apla paidia epeidh dn ksero ta shmeia p lete eseis thelo voitheia thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

kai kserete poio leof tha paro gia meta apo to Ktel ? thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461 gia na ertho aristotelous ?

kai nai kata ts 7 pisteuo einai kala :xmm Smile

80thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:21

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

gia ta simeia asta, tha s pw egw thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

elpizw na +fwnoun k oi ypoloipoi se wra k meros!


apo ta ktel nomizw pairneis to 10 (xarilaou) alla tha rwtisw ayrio na sigoureytw kiolas
scratch

81thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:26

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

mia xara einai h wra kai se opoio shmeio kai na nai einai ok Smile

kai egw gia leofwreio de kserw kai egw kala pio perneis apo ktel,giati den exei tuxei na parw apo ekei kai de thumamai

82thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:28

IroGrecia


TD Aventurero Member

tin allh fora p eixa mpei otan eixa erthei apo Ktel dn eixa koitaksei kan poio htane Laughing lol! alla perimenoune apo ekso molis vgeis opote tha rothso kiolas i to pli pli ama d exei tha paro kana taxi thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 52407

opote guro sts 7-7.30 ?

sto terkenli ? thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

83thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:30

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

apo mena ok thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 400638

84thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 09:31

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

kai apo mena ok thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 400638

85thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 18:05

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

lipon iro apo ta ktel na pareis to 12 kai tha kayeveis sthn mitroupoleos
emena h wra me volevei

parte me ena thl na ta poume kai apo to thl
to kinhto mou giannh kai iro to exete eeeE???

86thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 18:09

KostasP_R

KostasP_R
TD Fan

Kai egw eimai ok!

87thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 18:50

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

kost@s wrote:lipon iro apo ta ktel na pareis to 12 kai tha kayeveis sthn mitroupoleos
emena h wra me volevei

parte me ena thl na ta poume kai apo to thl
to kinhto mou giannh kai iro to exete eeeE???


steilto mou me pm giati allaksa kinito k dn to exw thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

88thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 19:22

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

john@kos wrote:
kost@s wrote:lipon iro apo ta ktel na pareis to 12 kai tha kayeveis sthn mitroupoleos
emena h wra me volevei

parte me ena thl na ta poume kai apo to thl
to kinhto mou giannh kai iro to exete eeeE???


steilto mou me pm giati allaksa kinito k dn to exw thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

sou esteila sto facebook

89thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 19:25

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

ok jay

90thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Fri Jan 14 2011, 20:42

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

kuriakh 23 plateia aristotelous wra 7 thalysunanthsh
mono pou dn katalava st agalama h stn terkenli?
aa epishs egw lew na er8w me mhxanaki h 8a pame k kammia volta genika na xerw...na katevw me lewforeio an einai...dipla einai t terma t dikou m lewforeiou me aristotelous...kinita dn exw kanenos opoios 8elei me pm as steilei to noumero tou

91thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sat Jan 15 2011, 02:06

IroGrecia


TD Aventurero Member

Maria ela me mixanaki na to paro meta ego kamia volta thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

min tuxon kai ertheis me leof thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

kai Kosta ego to exo to diko sou r afou s eixa ksanaparei prin kairo na se rothso kati asxeto thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 gia mia sunaulia

tha se paro kai meta ama einai Smile

opote paidia opos eipe i Maria 7 tn allh kuriakh aristotelous sto Terkenli ?

92thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sat Jan 15 2011, 04:50

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

IroGrecia wrote:Maria ela me mixanaki na to paro meta ego kamia volta thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

min tuxon kai ertheis me leof thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

kai Kosta ego to exo to diko sou r afou s eixa ksanaparei prin kairo na se rothso kati asxeto thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401 gia mia sunaulia

tha se paro kai meta ama einai Smile

opote paidia opos eipe i Maria 7 tn allh kuriakh aristotelous sto Terkenli ?

ok ta vrikame ola pou tha pame gia kafe omws????
egw protinw ernest pou einai kai aristotelous
ala pistevw pws tha exoume ena provlhma,pou tha mas valoun na katsoume??? posa atoma tha vrethoume telika?

93thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sat Jan 15 2011, 05:15

IroGrecia


TD Aventurero Member

ekei kollas re?

auta tha ta doume otan vrethoume thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

apo edo ama to suzhthsoume tha ginei mpourdelo thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

kai siga guro sta 8-9 atoma tha eimaste :xmm
kala einai

se perno thl twra esena

94thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sat Jan 15 2011, 05:17

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

IroGrecia wrote:ekei kollas re?

auta tha ta doume otan vrethoume thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

apo edo ama to suzhthsoume tha ginei mpourdelo thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 720401

kai siga guro sta 8-9 atoma tha eimaste :xmm
kala einai

se perno thl twra esena

katse na to anoiksw gt to ekleisa
pare me se 3 lepta

95thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sat Jan 15 2011, 05:42

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

egw tha protimousa kapou pio xalara apo to ernest jay

96thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sat Jan 15 2011, 05:51

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

john@kos wrote:egw tha protimousa kapou pio xalara apo to ernest jay


tha vroume kati ekeinh thn stigmh

egw pantos sto flocafe den paw
xa

97thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sat Jan 15 2011, 20:49

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

ntax iro me t mhxanaki 8a er8w thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 27111
8a paw na parw kai tn teta na er8oume mazi.. thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 219185
dn exw idea apo kafe st aristotelous alla kalutera ekei exoun apla ekeinh tnn wra mono 8a einai ligo pixtra....aristotelous 8a xwresoume osoi k na eimaste 8a kanoume k ta gluka matakia k 8a mas valoun kapou thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

98thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sun Jan 16 2011, 02:44

IroGrecia


TD Aventurero Member

etsi maria dwse :rockon:

mixanaki kai dn eimai kala!!
ama mporousa kai ego me to diko mou tha erxomoun alla meta dn leei na guriso vradu me auto thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

ante ante na pame volta meta thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 68461

99thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sun Jan 16 2011, 20:14

chestito


TD User

solo entiendo portugues inlges y espanol

100thalysynantisi sti thessaloniki - Page 4 Empty Re: thalysynantisi sti thessaloniki Sun Jan 16 2011, 22:48

ewo


TD User

Tha thela poly na sas gnwrisw k gw guys alla spoudazw igoumenitsa kai tha anaivw saloniki telh flevarh opote thn epomenh fora Sad

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum