Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Gossip News

+16
♥Maria♥
spike24
tsomi
*Jorgito*
sortie
*Sabrina*
IroGrecia
Promiscuous
olympiap1994
Litsa
GEoRGIouS_
irtsik78
sylver
Thaly-Diosa
*D~A~D*
john@kos
20 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Go down  Message [Page 3 of 22]

51Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Mon Nov 24 2008, 03:03

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Πάει για... Νομάρχης ο Αρναούτογλου

Πανικός θα πρέπει να έχει πιάσει τον Παναγιώτη - Πανίκα - Ψωμιάδη, μετά την αποκάλυψη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ότι σκοπεύει να ασχοληθεί με τα κοινά. Ναι, αγαπημένε μου, όπως το διάβασες. Το «καλό παιδί» της ελληνικής τηλεόρασης επιθυμεί να κατέβει στο στίβο της πολιτικής, μόνο που δεν τον ενδιαφέρουν τα έδρανα της Βουλής, αλλά η Τοπική αρχή.

Και όταν λέμε... Τοπική αρχή, εννοούμε την Θεσσαλονίκη, γενέτειρα του Γρηγόρη. Ο «Αρνι» αν κι έχει φύγει εδώ και αρκετά χρόνια από την πόλη, την έχει πάντα στην καρδιά του και παρακολουθεί από κοντά τα προβλήματα της. Έτσι, όταν πήγε στον Θέμο Αναστασιάδη «πέταξε» την αποκάλυψη του και κρύος ιδρώτας έχει λούσει τον «Πανικά», διότι φευ για εκείνον ο Γρηγόρης είναι εξίσου δημοφιλής. Δε λέω και περισσότερο, να μη δημιουργήσω άγχος στο Νομάρχη από τώρα.

Εξάλλου, ο Αρναούτογλου δε σκοπεύει να ασχοληθεί από τώρα με τα κοινά. Το «καλό παιδί» θέλει να δουλέψει κι άλλο στην τηλεόραση, να μαζέψει στην άκρη πέντε τίμιες δεκάρες και μετά τις οικονομίες του να τις σπρώξει για την προεκλογική του καμπάνια. Οπότε υπολογίζει να γίνει αυτό σε λίγα χρόνια από τώρα. Να σου πω τη μαύρη μου αλήθεια, είχα φανταστεί τον Γρηγόρη σε διάφορους ρόλους, αλλά.... Μαυρογιαλούρο ποτέ! Μόνο στο τέλος να μην έχει την τύχη του ήρωα και πουν οι ψηφοφόροι... "μαύρο στον Μαυρογιαλούρο" και το συνοδέψουν με ένα τεράστιο... ναααα!

mazeute ton Gossip News - Page 3 644607

52Gossip News - Page 3 Empty TRAFFIC Mon Nov 24 2008, 03:06

sylver

sylver
TD Dance Member

O XRISTOS KAI H PANAGIA.
ME TON GRHGORH NOMARXH DEN VGAZEIS AKRH. lol!

53Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Mon Nov 24 2008, 05:21

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

poios eklase re paidia Question Gossip News - Page 3 644607 Gossip News - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

54Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Tue Nov 25 2008, 03:32

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Στο καινούργιο τους σπίτι στο Ψυχικό βρίσκονται πλέον ο Γιάννης Αϊβάζης και η Μαρία Κορινθίου μετά την έξοδό τους από το μαιευτήριο.


Ο Νίκος Ψαρράς, η Ελεονώρα Μελέτη, ο Ιωσήφ Μαρινάκης αλλά και ο Αλέξανδρος Ρήγας είναι μερικοί από τους διάσημους φίλους του ζευγαριού που έσπευσαν στο Μητέρα να τους ευχηθούν για την κόρη τους. Η Μαρία ήταν συνεχώς ξαπλωμένη αποφεύγοντας τις μετακινήσεις. Γι' όλα όσα χρειαζόταν φρόντιζε η μητέρα της, αλλά και ο Γιάννης που δεν φεύγει ούτε για μια στιγμή από δίπλα της.

Η σουίτα στον έβδομο όροφο είχε γεμίσει με λουλούδια, ροζ μπαλόνια αλλά και δεκάδες αρκουδάκια.

Η Ελεονώρα Μελέτη έφερε μια μεγάλη ροζ κούκλα Μίνι Μάους. Ακόμη και ο διάδρομος έξω από τη σουίτα έχει γεμίσει από ανθοδέσμες και μπαλόνια.

"Ο Γιάννης όσο περνάνε οι μέρες αισθάνεται όλο και πιο χαζομπαμπάς. Θέλει να έχει συνεχώς στην αγκαλιά του την κόρη του" λέει φίλη του ζευγαριού που τους επισκέπτεται σχεδόν καθημερινά.

Η μικρή Ισμήνη είναι Σκορπιός με ωροσκόπο Αιγόκερω και μοιάζει πολύ στη Μαρία. Είναι ένα πανέμορφο μωρό και κυρίως υπερκινητικό! "Από τις πρώτες ώρες της ζωής της έδειξε το χαρακτήρα της. Σίγουρα θα γίνει πολύ δυναμική, όταν μεγαλώσει" λέει στενός συγγενής του ζευγαριού.

Τις πρωινές ώρες στο μαιευτήριο βρίσκονταν μόνο φίλοι και συγγενείς δίπλα στο ζευγάρι, ενώ το απόγευμα ο έβδομος όροφος αποκτούσε ιδιαίτερη λάμψη από τους celebrities που κατέφθαναν ο ένας μετά τον άλλον. Το ζευγάρι προς το παρόν δεν σκέφτεται να παντρευτεί. Θα κάνουν λίγο αργότερα έναν πολιτικό γάμο, ενώ ο θρησκευτικός θα γίνει στις αρχές του επόμενου καλοκαιριού μαζί με τη βάφτιση της Ισμήνης.

55Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Tue Nov 25 2008, 07:02

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ta zewa kai grhgora Gossip News - Page 3 644607 Gossip News - Page 3 68461

http://WWW.THALIA.COM

56Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Wed Nov 26 2008, 06:36

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Ιδιαίτερα επιθετικός εμφανίστηκε την περασμένη Παρασκευή ο Κύπριος συνθέτης τόσο απέναντι στον Νίκο Μουρατίδη και την Κατερίνα Γκαγκάκη όσο και στον, μέχρι τώρα καλό του φίλο, Σάκη Ρουβά. Πώς ξεκίνησαν όμως όλα; Σύμφωνα με τους στενούς του συνεργάτες, ο Γιώργος Θεοφάνους είχε χάσει την ψυχραιμία του πριν από παιχνίδι, όταν διαπίστωσε πως μετά τη δημόσια αντιπαράθεσή του με τον παίκτη Γιώργο Κλακουμάνο, που ανήκει στην ομάδα του Νίκου Μουρατίδη, η δημοτικότητα του παίκτη ανέβηκε κατακόρυφα.


"Ο Γιώργος Θεοφάνους είχε αντιπαράθεση με τον Νίκο Μουρατίδη από τις οντισιόν" λέει στο yupi έγκυρη πηγή που θέλει να κρατήσει την ανωνυμία της. "Όταν βρέθηκαν στην Κύπρο, ο πρώτος απολογήθηκε για τη συμπεριφορά του και του αγόρασε μάλιστα ένα δώρο". Επικοινωνήσαμε με τον Νίκο Μουρατίδη ο οποίος δεν θέλησε ούτε να το επιβεβαιώσει αλλά ούτε και να το διαψεύσει, τονίζοντας, όμως, ότι οι σχέσεις τους στα παρασκήνια είναι μόνο τυπικές. "Δεν θέλω να είμαι πια προσβλητικός" ήταν η δήλωσή του στο yupi. "Το θέμα μου είναι τελείως αδιάφορο και δεν θέλω να εμπλακώ καθόλου".

Όπως ακούγεται, ιδιαίτερα προβληματισμένη από την αντίδραση του Θεοφάνους είναι και η διευθύντρια επικοινωνίας του ομίλου ΑΝΤ1, Κατερίνα Γκαγκάκη, καθώς -εμμέσως πλην σαφώς- της είπε στον αέρα ότι είναι ανίκανη να κρίνει, επειδή δεν έχει σχέση με τη μουσική. Αυτόπτης μάρτυρας λέει πάντως ότι η σύγχυση του Θεοφάνους ήταν τόσο έντονη που η σύζυγός του, Βίλυ, του έφερνε τρέχοντας σοκολάτα για να τον ηρεμήσει! Ο ίδιος μάλιστα φαίνεται πως έχει πάρει τόσο σοβαρά το νέο του ρόλο, ώστε απαίτησε να σταματήσουν την πρόβα και να έρθουν όλοι οι παίκτες στην επίσημη παρουσίαση του παιδικού βιβλίου που έχει γράψει!

57Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Wed Nov 26 2008, 07:00

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Ψι ψι ψι ψι ψι ψι Razz
vre ψι ψι ψι ψι ψι Laughing
eide kaneis thn gata mou vre paidakia Question lol!
thn psaxnw gia na thn valw na klaiei Gossip News - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

58Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Thu Nov 27 2008, 22:36

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Χάλι Μπέρι
Η πιο σέξι γυναίκα στον κόσμο


Κάθε χρόνο αυτήν την εποχή το Esquire ανακοινώνει το όνομα της πιο σέξι γυναίκας σε αυτόν τον πλανήτη. Η διαδικασία αυτή στερείται κάθε επιστημονικής μεθόδου, και γι' αυτό το λόγο είναι και τόσο έγκυρη. Γιατί πώς μπορείς να μετρήσεις το σέξι, δεν μπορείς, απλά το αναγνωρίζεις. Για τη φετινή χρονιά λοιπόν, ένα μήνα πριν μας τελειώσει, η πιο σέξι γυναίκα ανακηρύχθηκε η Χάλι Μπέρι.



Η Χάλι έχει φτάσει πια τα 42 χρόνια, αλλά όπως βλέπετε κι από τις φωτογραφίες την περνάς άνετα για 28χρονη. Και στην ίδια έκανε εντύπωση πάντως το timing της επιλογής. Στο Esquire που κυκλοφορεί, υπογράφει η ίδια την "ομιλία αποδοχής" του βραβείου και λέει: «Κάνω αυτή τη δουλειά είκοσι χρόνια και τώρα το αποφασίσατε ότι είμαι η πιο σέξι; Δηλαδή τη χρονιά που ήμουν Bond-girl δεν σας έκανα; Δεν σας άρεσε το πορτοκαλί μπικίνι;»

Πάντως, το σώμα της δεν είναι γυναίκας που έχει γεννήσει πρόσφατα. Το Μάρτιο έκανε το κορίτσι της, και η μητρότητα δεν την έκανε να αισθάνεται λιγότερο σέξι. «Μ’ αρέσει που είμαι μητέρα. Το κορμί μου μ’ αρέσει περισσότερο από τότε που έγινα μητέρα. Νιώθω πιο σέξι ακριβώς επειδή έγινα μητέρα».



Και άλλα λέει, και έξω από τα δόντια, και μπορείτε να τα διαβάσετε όλα στο Esquire που κυκλοφορεί μαζί με τον Ελεύθερο Τύπο του Σαββάτου, για πρώτη φορά στις 29 Νοεμβρίου. Αν δεν προλάβετε, θα μπορείτε να το βρίσκετε μετά και στα περίπτερα.

http://WWW.THALIA.COM

59Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Thu Nov 27 2008, 22:37

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

meta thn thea mas oles oi alles einai vileda Gossip News - Page 3 644607 Gossip News - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

60Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Thu Nov 27 2008, 22:51

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

H Ελένη στο In Style
"Δεν ξέρω αν μεγαλώνω σωστά τα παιδιά μου"


Η Ελένη Μενεγάκη δεν πολυθέλει τις συνεντεύξεις - η «δικαιολογία» της κάθε φορά που της ζητούν να ΅ιλήσει κι αρνείται είναι εκείνο το χαριτω΅ένο «΅α τι άλλο να πω; Τι δεν ξέρετε πια για ΅ένα;» που το συνοδεύει ΅ε ένα ναζιάρικο γελάκι. ∆εν λέει ψέ΅ατα, αυτό ό΅ως είναι η ΅ισή αλήθεια. Ο λόγος που όλοι οι δη΅οσιογράφοι του lifestyle βουίζουν σαν ΅ελίσσι γύρω της είναι ότι ΅ιλώντας ΅ε τη Μενεγάκη έχεις πάντα την απατηλή χαρά του αποίκου που ανακαλύπτει την Α΅ερική: ΅αλακές πεδιάδες, ανοιχτός ορίζοντας, ΅ια ήπειρος που ανοίγεται για να την κατακτήσεις. Και πάλι, στο βάθος ξέρεις πως τα καλύτερα είναι αλλού και τα δολάρια «φυτρώνουν» ΅όνο εκεί που δεν φτάνει το ΅άτι σου.



Κατά κανόνα η Ελένη δεν σχολιάζει τα άλλα πρωινά. Αν τη ρωτήσεις, λέει τα συνηθισ΅ένα: «∆εν ξέρω, δεν έχω δει» ή -όπως τώρα- «∆εν έχω δει ολοκληρω΅ένη εκπο΅πή, ΅όνο αποσπάσ΅ατα». Παραδέχεται τουλάχιστον πως «Παρακολουθώ τα πρωινά προγρά΅΅ατα, όλων των καναλιών, αλλά ΅όνο θε΅ατολογικά. Ξέρω δηλαδή τι παίζει, ποιος, πόσο και γιατί. Βεβαίως, υπάρχει ση΅αντική απόκλιση από την πραγ΅ατικότητα - άλλο να ξέρεις τι βγάζει ο καθένας κάθε ΅έρα, κι άλλο να το βλέπεις. Αν ΅ε ρωτάς, έχω την αίσθηση πως φέτος ο κόσ΅ος βλέπει ό,τι τον κάνει να νιώθει χαλαρός, να ξεχνιέται και να γελάει. Θέλει να ενη΅ερώνεται, αλλά χωρίς υπερβολή». Τη σοκάρει ο τρόπος που παράγονται πια οι τηλεοπτικοί σταρ, ΅έσα σε ΅ια νύχτα; «Κοίτα, πρόσωπο της επικαιρότητας ΅πορεί να γίνει κάποιος για οποιονδήποτε λόγο. Γιατί ανακάλυψε κάτι σπουδαίο, γιατί σκότωσε κάποιον, γιατί έκανε τον καλύτερο καβγά ή τον πιο λα΅περό γά΅ο της χρονιάς. Αυτός ό΅ως δεν είναι σταρ. ∆εν λες κάποιον σταρ επειδή ΅ιλά για αυτόν ο κόσ΅ος για ΅ια βδο΅άδα ή ένα ΅ήνα».

http://WWW.THALIA.COM

61Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Thu Nov 27 2008, 22:51

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Στην πραγ΅ατικότητα, δεν ΅ιλάει -απλώς- ποτέ. Αλλάζει διαρκώς ύφος και χροιές, «παίζει» ΅ια απάντηση, ΅ε τον ίδιο τρόπο που παίζει ρόλους στον Καφέ 14 χρόνια. Κι ό΅ως, δε βαριέται. ∆ε νιώθει σαν να ζει τη ΅έρα της Μαρ΅ότας. «Μου αρέσει που έρχο΅αι εδώ. Ακό΅α και αν δεν εί΅αι καλά, εί΅αι άρρωστη, δεν έχω κοι΅ηθεί, ΅ε το που πέφτει το σή΅α αρχής αλλάζει το κέφι ΅ου. ∆εν γελάνε ΅όνο οι τηλεθεατές βλέποντας την εκπο΅πή. Γελάω κι εγώ». Σκέφτηκε ποτέ να τα παρατήσει; Λιποψύχησε από κούραση, ένα πικρό σχόλιο, ΅ια κακή κριτική; «Βεβαίως και ΅άλιστα αρκετές φορές. Το ΅οιράστηκα ό΅ως ΅όνο ΅ε τον εαυτό ΅ου, ποτέ ΅ε τον εργοδότη ΅ου.» «Αλλά αυτό» διευκρινίζει α΅έσως «είναι θέ΅α χαρακτήρα». Και είναι γνωστό ότι πιστεύει πολύ στο χαρακτήρα. «Τι είχα εγώ και ξεχώρισα; ∆εν ξεκίνησα ΅ε τη λογική ‘‘θα τα κάνω όλα και δεν ΅ε στα΅ατάει τίποτα". ∆εν ή΅ουν παρορ΅ητική, δεν ή΅ουν πολύ ενθουσιώδης. Π.χ., όταν ξεκίνησα ΅ου πρότειναν διάφορα, ΅ου έλεγαν να κάνω κι εκείνο και το άλλο. ∆εν ΅ε συ΅βούλεψε κανείς να ΅ην τα κάνω. Οι φίλοι ΅ου έλεγαν: "Σε πρωινάδικο θα ΅είνεις; Πες ναι". Κι εγώ έλεγα "όχι", θες από ένστικτο; Από ανασφάλεια; Από αντίδραση; ∆εν ξέρω».



- «∆εν αισθάνθηκα ποτέ ανασφάλεια για το αν βγαίνω ωραία στην τηλεόραση, δεν σκέφτηκα πως θα έπρεπε να κάνω κάτι ιδιαίτερο για να αρέσω. Για αυτό και δεν είχα ποτέ ΅ακιγιέρ ή την αγωνία να πάω να βρω έναν ειδικό να ΅ε ντύνει. Πάντα συνεργαζό΅ουν ΅ε όποιον στυλίστα είχε το κανάλι».



- «Μες στα χρόνια, έχω αλλάξει look, και ΅άλιστα πολύ. ∆εν ακολουθώ τη ΅όδα, δανείζο΅αι ό΅ως από αυτή ό,τι ΅ου πάει και ταιριάζει στο στυλ ΅ου. Στυλιστικά ατυχή΅ατα; Πάρα πολλά, αδύνατον να ξεχωρίσω ένα. Ρούχα και πράγ΅ατα που να τα κοιτάς και να λες "Mα

καλά, τι στο καλό σκεφτό΅ουν τότε;"»!



- «∆εν ξέρω αν ΅εγαλώνω σωστά τα παιδιά ΅ου. Ξέρω ΅όνο ότι πρέπει να τους δίνω όση αγάπη ΅πορώ και να προσπαθώ να ΅ην κάνω ΅αζί τους τα λάθη που βλέπω να κάνουν οι άλλοι. Θα 'θελα ο Άγγελος, η Λάουρα και η Βαλέρια να έχουν χαρακτήρα. Να έχουν τη δική τους προσωπική άποψη για τη ζωή τους. Να είναι παιδιά δυνατά και ανεξάρτητα».



- «Με τον Γιάννη εί΅αστε ζευγάρι δέκα χρόνια, παντρε΅ένοι επτά, έχου΅ε τρία παιδιά. Όχι, δεν νοσταλγώ την εποχή που φλερτάρα΅ε ακό΅α. Κάθε εποχή έχει τη χάρη της. Κι όταν περάσει και κλείσει τον κύκλο της γλυκά, είναι ωραία. Μετά αποζητάς το καινούργιο που θα 'ρθει και δεν νοσταλγείς το παρελθόν».

http://WWW.THALIA.COM

62Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Thu Nov 27 2008, 22:52

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

h elenh einai makran h pleon statherh aksia ths tv nomizw Wink
toulaxiston sthn prwinh zwnh Gossip News - Page 3 68461

http://WWW.THALIA.COM

63Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Fri Nov 28 2008, 02:01

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Eleni thea Gossip News - Page 3 919114

64Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Fri Nov 28 2008, 04:37

irtsik78

irtsik78
TD Amor Member

menegakh 4ever

65Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Fri Nov 28 2008, 06:21

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Είναι ο Εφραίμ ο Μάγος Σάρουμαν;
Έχουμε ατράνταχτες ενδείξεις


Ο τρόπος που αντιμετωπίζουν τα media το μοναχό Εφραίμ -ως έναν αδίστακτο, πανούργο και φιλοχρήματο businessman- είναι αφελής και εξαιρετικά επικίνδυνος. Το γιατί αποκαλύφθηκε από την προχτεσινή μεγαλειώδη του εμφάνιση στην Προανακριτική Επιτροπή της Βουλής. Από τα λίγα που είδαμε, το συμπέρασμα είναι αδιάψευστο: Ο Εφραίμ είναι προφανώς ο εκπρόσωπος των Βάλαρ στη Μέση Γη, ο πρώτος των Ιστάρι, ο Σάρουμαν ο Μαύρος.


Να πού βασίζουμε το βαρυσήμαντο συμπέρασμά μας, που σίγουρα θα προκαλέσει σοκ στο κοινωνικοπολιτικό σύστημα:



Ο Εφραίμ έφτασε στη Βουλή με το sidekick Αρσένιο από δίπλα και το πολυμελές τους entourage. Εμφανίστηκε στην επιτροπή με "you can't touch this" αγέρωχο ύφος και τους έσκασε το υπόμνημα (γκντααααν) στο τραπέζι κι έφυγε. Η αυτοπεποίθησή του είναι ένα στοιχείο. Το πιο ενδιαφέρον, ωστόσο, ήταν η επαφή του με τους παρευρισκόμενους. Αντιγράφουμε από την Ελευθεροτυπία:



** Θύμα πρώτο, δημοσιογράφος. Από πού είναι, πόσων χρόνων είναι κι αν είναι παντρεμένος, τον ρώτησε. Κι αφού πήρε την απάντηση, απεφάνθη: «Είσαι αλειτούργητος, αλιβάνιστος και μπερδεμένος».

** Ιδια ερώτηση και σε αστυνομικό. Από την Εύβοια και παντρεμένος δήλωσε εκείνος στο γέροντα, που τον έκρινε «πονηρό και με πειρασμούς!».

** Αστυνομικός και καπνιστής, ο τρίτος συνομιλητής. Ο καπνός ήταν η αφορμή για να του πει ο Εφραίμ: «Βλέπω μέσα στο στήθος σου».



Ομολογουμένως, αν σου 'ρθει ένας μαυροντυμένος μουσάτος κύριος και με μυστικιστική φωνή σου πει "βλέπω μέσα στο στήθος σου", παθαίνεις ένα κάτι. Τέτοιοι χρησμοί και μαντεψιές είναι προφανείς ενδείξεις ότι ο Ιστάρι Εφραίμ, και ίσως και ο sidekick Αρσένιος, έχουν μαγικές δυνάμεις τις οποίες χρησιμοποιούν για να βλέπουν στα στήθια αστυνομικών, και για άλλους σκοπούς. Συγκεκριμένα, η ικανότητά του να πείθει αξιωματούχους, συμβολαιογράφους και επιφανή στελέχη του υποκόσμου να συνεργαστούν μεταξύ τους με μοναδικό στόχο τη συγκέντρωση τεραστίων εκτάσεων για τη μονή του, δείχνει σαφώς πως διαθέτει τη Δύναμη, και κάνει Jedi mind tricks σε όποιον θέλει. Το ότι όλα αυτά τα κάνει από τον Πύργο του (με ασανσέρ), το "Βατοπέδι" γνωστό και ως "Άιζενγκαρντ" δείχνει ότι είναι πανίσχυρος.



Άρα: Ο Νταρθ Εφραίμ είναι ο Σάρουμαν ο Μαύρος.



Άρα: Έχετε το νου σας για κάνα δαχτυλίδι.


http://WWW.THALIA.COM

66Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Fri Nov 28 2008, 06:22

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Gossip News - Page 3 84583 me tous tragopapades Gossip News - Page 3 84583
sta tsakidia kati tetoia lamogia lol!
kai theloun na legontai kai anthrwpoi ths ekklhsias kai tou theou tromara tous Laughing e fate apo mia Gossip News - Page 3 644607 Gossip News - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

67Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Fri Nov 28 2008, 22:57

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

H αντίστροφη μέτρηση για το συλλεκτικό DownTown, της 4ης Δεκεμβρίου, ξεκίνησε. 120 Έλληνες φωτογραφίζονται γυμνοί σε ένα τεύχος υπερπαραγωγή, του οποίου μέρος των εσόδων κατατίθεται στην Act-Up, ενάντια στον ιό του AIDS, της προκατάληψης και της φοβίας. Ερχόμαστε στον κόσμο γυμνοί και φεύγουμε γυμνοί. Χωρίς τις αποσκευές μας. Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά το DownTown υπενθυμίζει μια υπόθεση που αφορά όλους μας.





Ο Αλέξανδρος Παρθένης μαζί με τη Μαρία Ιακώβου ήταν από τους πρώτους που δέχτηκαν να συμμετέχουν στην προσπάθειά μας. Οι δυο φίλοι φωτογραφήθηκαν πριν λίγες μέρες από τον Βαγγέλη Κύρη, ενώ την ίδια στιγμή, δημοσιεύματα αναφέρουν πως οι δύο καλλιτέχνες βρίσκονται στην αρχή ενός μεγάλου έρωτα, γεγονός που δεν επιβεβαιώνει βέβαια κανείς από τους δύο. Το μόνο σίγουρο είναι πως ο άνθρωπος που τους έφερε κοντά είναι ο γνωστός στιλίστας, Σωτήρης Τσαγδής, που είναι στενός φίλος του Αλέξανδρου και επιμελείται ενδυματολογικά τη Μαρία στην πίστα.

http://WWW.THALIA.COM

68Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Fri Nov 28 2008, 22:57

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

endiaferon Razz
e Question Gossip News - Page 3 68461

http://WWW.THALIA.COM

69Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Sat Nov 29 2008, 18:32

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Πουρσανίδης- Ασημακόπουλος
To gay ζευγάρι της Πολυκατοικίας γυμνό


Συνεχίζεται η αντίστροφη μέτρηση για το συλλεκτικό τεύχος του DownΤown με αφορμή την παγκόσμια μέρα κατά του AIDS, που κυκλοφορεί στα περίπτερα την Πέμπτη 4 Δεκεμβρίου. Σημαντικό μέρος των εσόδων από τις πωλήσεις του τεύχους θα διατεθεί στην οργάνωση ACT UP.


Ανάμεσα στους 120 Έλληνες που φωτογραφήθηκαν είναι ο Νίκος Πουρσανίδης και ο Χάρης Ασημακόπουλος, το πιο διάσημο τηλεοπτικό gay ζευγάρι της χρονιάς. "Δεν θεωρώ ότι υπάρχουν εύκολοι και δύσκολοι ρόλοι" λέει ο Χάρης για τον πολυσυζητημένο ρόλο του στο σίριαλ Πολυκατοικία. "Πιθανότατα να θεωρείται για κάποιο δίκοπο μαχαίρι, επειδή υπήρχε μέχρι τώρα ο κίνδυνος για ένα νέο ηθοποιό να ταυτιστεί με το ρόλο και να μην μπορεί να παίξει τίποτα άλλο στη ζωή του". Ο Νίκος συμπληρώνει: "Είναι η πρώτη φορά που βλέπουμε τη ρουτίνα ενός ομοφυλόφιλου ζευγαριού να προσεγγίζεται τόσο ρεαλιστικά".

http://WWW.THALIA.COM

70Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Sat Nov 29 2008, 18:33

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

to mono sigouro einai oti tha tsimpisw to periodiko Laughing
sta sigoyra lol!
pote vgainei eipame Question Gossip News - Page 3 720401

http://WWW.THALIA.COM

71Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Tue Dec 02 2008, 08:00

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Θεοφάνους-Ευρυδίκη- Κοργιαλάς
We are family!


Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο Νίκος Καρβέλας με την Άννα Βίσση, αλλά και ο Μπρους Γουίλις με την Ντέμι Μουρ! Πριν λίγες μέρες, ο Γιώργος Θεοφάνους παρουσίασε το νέο του παιδικό βιβλίο. Ανάμεσα στους καλεσμένους ήταν η πρώην σύζυγός του, Ευρυδίκη με τον νυν σύντροφό της, Δημήτρη Κοργιαλά!

Ο Θεοφάνους με την Ευρυδίκη κάνουν στενή παρέα και πολλές φορές βγαίνουν μαζί με τη σύζυγό του, Βίλυ, τον Κοργιαλά και όλα τους τα παιδιά! Πριν λίγο καιρό μάλιστα, η Βίλυ και η Ευρυδίκη παρακολούθησαν μαζί τη συναυλία του Θεοφάνους στο Ηρώδειο. Αυτό θα πει ανωτερότητα!

http://WWW.THALIA.COM

72Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Tue Dec 02 2008, 08:02

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

lete na gyrnane kai sto spiti oloi mazi lol!
aaaaaaaaxaxaxaxaxaxa Gossip News - Page 3 720401


pantws latreyw euridikh Gossip News - Page 3 829790
fwnara Gossip News - Page 3 592113 kai monadikh xroia Gossip News - Page 3 39238 me poly kala tragoudia cheers kai wraia styl se rouxa Wink kai genika Gossip News - Page 3 68461

http://WWW.THALIA.COM

73Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Tue Dec 02 2008, 17:01

GEoRGIouS_

GEoRGIouS_
TD Amor Member

*D_A_D* wrote:Είναι ο Εφραίμ ο Μάγος Σάρουμαν;
Έχουμε ατράνταχτες ενδείξεις


Ο τρόπος που αντιμετωπίζουν τα media το μοναχό Εφραίμ -ως έναν αδίστακτο, πανούργο και φιλοχρήματο businessman- είναι αφελής και εξαιρετικά επικίνδυνος. Το γιατί αποκαλύφθηκε από την προχτεσινή μεγαλειώδη του εμφάνιση στην Προανακριτική Επιτροπή της Βουλής. Από τα λίγα που είδαμε, το συμπέρασμα είναι αδιάψευστο: Ο Εφραίμ είναι προφανώς ο εκπρόσωπος των Βάλαρ στη Μέση Γη, ο πρώτος των Ιστάρι, ο Σάρουμαν ο Μαύρος.


Να πού βασίζουμε το βαρυσήμαντο συμπέρασμά μας, που σίγουρα θα προκαλέσει σοκ στο κοινωνικοπολιτικό σύστημα:



Ο Εφραίμ έφτασε στη Βουλή με το sidekick Αρσένιο από δίπλα και το πολυμελές τους entourage. Εμφανίστηκε στην επιτροπή με "you can't touch this" αγέρωχο ύφος και τους έσκασε το υπόμνημα (γκντααααν) στο τραπέζι κι έφυγε. Η αυτοπεποίθησή του είναι ένα στοιχείο. Το πιο ενδιαφέρον, ωστόσο, ήταν η επαφή του με τους παρευρισκόμενους. Αντιγράφουμε από την Ελευθεροτυπία:



** Θύμα πρώτο, δημοσιογράφος. Από πού είναι, πόσων χρόνων είναι κι αν είναι παντρεμένος, τον ρώτησε. Κι αφού πήρε την απάντηση, απεφάνθη: «Είσαι αλειτούργητος, αλιβάνιστος και μπερδεμένος».

** Ιδια ερώτηση και σε αστυνομικό. Από την Εύβοια και παντρεμένος δήλωσε εκείνος στο γέροντα, που τον έκρινε «πονηρό και με πειρασμούς!».

** Αστυνομικός και καπνιστής, ο τρίτος συνομιλητής. Ο καπνός ήταν η αφορμή για να του πει ο Εφραίμ: «Βλέπω μέσα στο στήθος σου».



Ομολογουμένως, αν σου 'ρθει ένας μαυροντυμένος μουσάτος κύριος και με μυστικιστική φωνή σου πει "βλέπω μέσα στο στήθος σου", παθαίνεις ένα κάτι. Τέτοιοι χρησμοί και μαντεψιές είναι προφανείς ενδείξεις ότι ο Ιστάρι Εφραίμ, και ίσως και ο sidekick Αρσένιος, έχουν μαγικές δυνάμεις τις οποίες χρησιμοποιούν για να βλέπουν στα στήθια αστυνομικών, και για άλλους σκοπούς. Συγκεκριμένα, η ικανότητά του να πείθει αξιωματούχους, συμβολαιογράφους και επιφανή στελέχη του υποκόσμου να συνεργαστούν μεταξύ τους με μοναδικό στόχο τη συγκέντρωση τεραστίων εκτάσεων για τη μονή του, δείχνει σαφώς πως διαθέτει τη Δύναμη, και κάνει Jedi mind tricks σε όποιον θέλει. Το ότι όλα αυτά τα κάνει από τον Πύργο του (με ασανσέρ), το "Βατοπέδι" γνωστό και ως "Άιζενγκαρντ" δείχνει ότι είναι πανίσχυρος.



Άρα: Ο Νταρθ Εφραίμ είναι ο Σάρουμαν ο Μαύρος.



Άρα: Έχετε το νου σας για κάνα δαχτυλίδι.

vre asta tsakidia me tous papares p bleksame Gossip News - Page 3 644607
vreeeeeee oust apo dw gia treles bvatses omws.. ainte... Gossip News - Page 3 644607

https://www.youtube.com/user/GEoRGIoouS

74Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Tue Dec 02 2008, 17:02

GEoRGIouS_

GEoRGIouS_
TD Amor Member

*D_A_D* wrote:lete na gyrnane kai sto spiti oloi mazi lol!
aaaaaaaaxaxaxaxaxaxa Gossip News - Page 3 720401


pantws latreyw euridikh Gossip News - Page 3 829790
fwnara Gossip News - Page 3 592113 kai monadikh xroia Gossip News - Page 3 39238 me poly kala tragoudia cheers kai wraia styl se rouxa Wink kai genika Gossip News - Page 3 68461

euridiki polu kali mou areze apo palia..
kai twra k me tn mousiki tou korgiala k fwni euridiki maresei polu k san sundiasmos (ntueto) Gossip News - Page 3 919114

https://www.youtube.com/user/GEoRGIoouS

75Gossip News - Page 3 Empty Re: Gossip News Wed Dec 03 2008, 04:53

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

GEoRGIouS_ wrote:
*D_A_D* wrote:lete na gyrnane kai sto spiti oloi mazi lol!
aaaaaaaaxaxaxaxaxaxa Gossip News - Page 3 720401


pantws latreyw euridikh Gossip News - Page 3 829790
fwnara Gossip News - Page 3 592113 kai monadikh xroia Gossip News - Page 3 39238 me poly kala tragoudia cheers kai wraia styl se rouxa Wink kai genika Gossip News - Page 3 68461

euridiki polu kali mou areze apo palia..
kai twra k me tn mousiki tou korgiala k fwni euridiki maresei polu k san sundiasmos (ntueto) Gossip News - Page 3 919114

xairomai pou sumfwnoume gia thn euridikh giwrgo cheers
einai eksairetikh h xroia ths Gossip News - Page 3 39238 ,pisteyw oti isws einai h monh pou me to pou thn akous sta radio kai as einai prwth fora thn katalavaineis Gossip News - Page 3 592113
kai exei kai dynatothtes Wink
krima pou kai tote sthn eurovision Neutral

http://WWW.THALIA.COM

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 22]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum