Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Anna Vissi

+21
*SouZiTa*
Jeremy9th
Rosalinda
sortie
irtsik78
Promiscuous
olympiap1994
IroGrecia
spike24
♥Maria♥
*Jorgito*
MaRiOs
kost@s
sylver
Litsa
Andriou
Thaly-Diosa
john@kos
mitsosgrthalia
GEoRGIouS_
*D~A~D*
25 posters

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Go down  Message [Page 14 of 22]

326Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 11 2009, 04:19

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

super ena akoma video

mia xara ta paei h anna thea

327Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 11 2009, 14:19

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
Το νέο της κλιπ, το ιδιόχειρο σημείωμα για τον Γκρεγκ Λαντάνι και η συνεργασία- έκπληξη

Anna Vissi - Page 14 400_acfde412057080a0ffa7ebf8dcac3ec5_medium


Το πέμπτο single από το δίσκο της Άννας, "Απαγορευμένο", είναι γεγονός αφού μόλις κυκλοφόρησε το νέο της βιντεοκλίπ του τραγουδιού "Από Μακριά Και Αγαπημένοι" σε remix από τον Άλεξ Παπακωνσταντίνου. Σύντομα, επίσης, πρόκειται να δούμε και να ακούσουμε το ντουέτο της με τον Ντέιβ Στιούαρτ των Eurythmics. Το Yupi επικοινώνησε με τον διάσημο μουσικό ο οποίος το επιβεβαίωσε.

Το βιντεοκλίπ είναι γυρισμένο εξ' ολοκλήρου σε εξωτερικούς χώρους με μία κάμερα που κρατούσε, φυσικά, η αγαπημένη φίλη και σκηνοθέτης της Άννας, Κρίστιν Κρόκος. Μπορεί τα γυρίσματα να έγιναν πριν το δυστύχημα του Γκρεγκ Λαντάνι αλλά κυκλοφόρησε λίγες μέρες μετά και έτσι η Άννα έγραψε ένα πολύ μικρό σημείωμα για εκείνον το οποίο βλέπουμε στην έναρξη του κλιπ και αναφέρει: "Οι άνθρωποι πεθαίνουν μόνο όταν τους ξεχνάμε... για τον Γκρεγκ... τώρα από μακριά και αγαπημένοι...".

Anna Vissi - Page 14 35240151_medium

Ο Ντέιβ Στιούαρτ αποκάλυψε στο twitter ότι έχει βγάλει πολλές όμορφες φωτογραφίες της Άννας. "Ήταν πολύ εύκολο γιατί η Άννα είναι όμορφη εξωτερικά και εσωτερικά" έγραψε.


Anna Vissi - Page 14 35005569_5be03d3af20caf451a2aea57f07b6c33_4ad099bf_scaled_medium

Υπεύθυνος για τη συγκεκριμένη φωτογραφία είναι ο Ντέιβ Στιούαρτ. Ο γνωστός μουσικός έβαλε τη φωτογραφία στο twitter, γράφοντας ως λεζάντα: "Η Άννα Βίσση (ελληνίδα τραγουδίστρια-μύθος) και εγώ ηχογραφήσαμε ένα ντουέτο και αυτή είναι μια φωτογραφία που έβγαλε εγώ στην παραλία, το βράδυ".


Όσο για τη συνεργασία της με τον Ντέιβ Στιούαρτ, το ντουέτο τους θα έχει τον τίτλο "Leap of Faith". Για την ιστορία, ο Ντέιβ Στιούαρτ έγινε διάσημος από τη συνεργασία του με τους Eurythmics αλλά και από τα τραγούδια που έγραψε για καλλιτέχνες όπως η Γκουέν Στεφάνι, ο Τζον Μπον Τζόβι, ο Μικ Τζάγκερ, οι U2, η Κέιτι Πέρι και οι T.A.T.U.

Το Yupi εποικοινώνησε με τον Ντέιβ Στιούαρτ ο οποίος μας δήλωσε ξεκάθαρα πως το ντουέτο τους θα γίνει και βιντεοκλίπ.

(Yupi.gr)

328Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 11 2009, 16:59

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

skaw na dw to clip(to kseno)thelw na akousw thn synergasia tous para poly Anna Vissi - Page 14 219185
epishs poso dikio exei h anna,pragmatika ''oi anthrwpoi pethainoun mono otan tous ksexname'' Neutral r.i.p. kaipali ston greg,htan poly neos kai efyge me apaisio tropo,apo ekei pou den to perimeneis paithaineis ena atyxhma me apotelesma na xaseis thn zwh sou No

http://WWW.THALIA.COM

329Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 11 2009, 20:32

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

kala h anna kanei para poli kala vhmata eksw

330Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Tue Oct 13 2009, 13:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση: Στον πυρετό της πρόβας!

Anna Vissi - Page 14 __1255330993


Μπορεί το τραγικό ατύχημα του Greg Ladanyi, να κόστισε πολύ στην Άννα Βίσση,
άλλα η αγαπημένη τραγουδίστρια σφίγγει τα δοντιά και κοιτάει μπροστά
συνεχίζοντας τις εντατικές της πρόβες για το Αθηνών Αρένα.

Η μεγάλη μέρα πλησιάζει, καθώς η 23η Οκτωβρίου δεν είναι μακριά
και η απόδοση όλων των συντελεστών που συμμετέχουν στο πρόγραμμα ανεβαίνουν δυναμικά!

H Christine Crokos στη σκηνοθεσία και ο Jermain Brown στα χορευτικό κομμάτι των εμφανίσεων,
υπόσχονται να παρουσιάσουν ότι καλύτερο διαθέτουν,
ενώ η Άννα Βίσση έχει βάλει μάλλον προσωπικό στοίχημα με τον εαυτό της, να μας καταπλήξει!

Παράλληλα βέβαια, ολοκληρώθηκε και η ηχογράφηση του νέου ξενόγλωσσου δίσκου της Άννας,
που ανάμεσα σε πολλούς καλλιτέχνες που συνεργάστηκαν για αυτή τη δισκογραφική δουλειά, ξεχωρίζει η rapper Nadirah X!

(Mad.tv)

331Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Tue Oct 13 2009, 13:54

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση : Ανέκδοτες φωτογραφίες της από το Λος Άντζελες

Anna Vissi - Page 14 Anna1

Anna Vissi - Page 14 Anna2

Anna Vissi - Page 14 Anna3


Οι πρόβες της Άννας για τις εμφανίσεις στο Αθηνών Αρένα συνεχίζονται. Η Ελληνίδα σταρ περνάει, σχεδόν σε καθημερινή βάση, πολλές ώρες στο νυχτερινό κέντρο μαζί με την ομάδα της με σκοπό όλα να είναι έτοιμα για την μεγάλη πρεμιέρα στις 23 Οκτωβρίου.

Οι χορευτές που θα πλαισιώνουν την Άννα Βίσση θα είναι 10. Οι 6 από αυτούς ήρθαν απευθείας απ' την Αμερική και οι υπόλοιποι 4 είναι Έλληνες. Την επιμέλεια, φυσικά, θα έχει ο Ζερμέν Μπράουν. Ο χορογράφος της Άννας έγινε διάσημος από τις συνεργασίες του με Κριστίνα Αγκιλέρα, Λιόνα Λιούις, Κέιτ Χάντσον ενώ έχει δουλέψει και σε fashion shows του οίκου Louis Vuitton και της Victoria's Secret.

Και αυτές οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες από τον διάσημο μουσικό Ντέιβ Στιούαρτ και τις έβαλε ο ίδιος στο twitter. Υπάρχει, όμως, και κάτι ακόμα που αφορά την Άννα Βίσση και τον Στιούαρτ το οποίο βρίσκεται στο booklet του άλμπουμ της, "Απαγορευμένο" που κυκλοφόρησε πριν ένα χρόνο, περίπου. Στις ευχαριστίες η Άννα αναφέρει πρώτα απ' όλους τον Ντέιβ Στιούαρτ αποδεικνύοντας πως η τόσο στενή τους φιλία δεν ξεκίνησε τους πρόσφατους μήνες αλλά μετρά τουλάχιστον ένα χρόνο.

(Yupi.gr)

332Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Tue Oct 13 2009, 20:12

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

thanks Anna Vissi - Page 14 818163 Anna Vissi - Page 14 818163 Anna Vissi - Page 14 818163 Anna Vissi - Page 14 818163


na pw kai egw h sofia krataei moutra sthn mana ths anna
gt otan htan arwsth den phge na thn dei

333Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Tue Oct 13 2009, 20:18

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

thea thea santa

334Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Tue Oct 13 2009, 21:48

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

awesomeee cheers euxaristoume poly Very Happy

http://WWW.THALIA.COM

335Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 16 2009, 14:12

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση Remixed!

Anna Vissi - Page 14 __1255597400


Το κομμάτι "Από μακριά και αγαπημένοι" είναι ένα τραγούδι που αγαπήθηκε από ολόκληρο το μουσικόφιλο κοινό και αποτελεί μια από τις μεγαλύτερες επιτυχίες της Άννας Βίσση!

Το κομμάτι που τραγουδήθηκε δυνατά αυτό το καλοκαίρι στις συναυλίες του "Απαγορευμένου Tour", έρχεται και πάλι κοντά μας με ένα πρωτότυπο remix από τον Alex Papaconstantinou για να μας απογειώσει τόσο μουσικά όσο και με το δυναμικό του video!

Δες το εδώ και πες μας την άποψη σου!



(Mad.tv)

336Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 16 2009, 14:22

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Σε κακή ψυχολογική κατάσταση η Άννα Βίσση

Anna Vissi - Page 14 51722905


Στο Λος Άντζελες θα ταξιδέψει η Άννα Βίσση για να πει το τελευταίο αντίο στον Γκρεγκ Λαντάνι.

Η κηδεία του παραγωγού και πολύ καλού φίλου της τραγουδίστριας, θα γίνει στις 17 Οκτωβρίου και δεν θα μπορούσε να λείψει η Άννα Βίσση, η οποία είναι σε πολύ κακή ψυχολογική κατάσταση από τον ξαφνικό και άδικο χαμό του Γκρεγκ.

Ο Αμερικανός παραγωγός στις 25 Σεπτεμβρίου, λίγο πριν την έναρξη της συναυλίας της τραγουδίστριας στην Κύπρο, έπεσε από ράμπα ύψους πέντε μέτρων στο γήπεδο όπου έγινε η συναυλία και μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας.

Μετά το ατύχημα παρέμενε σε κωματώδη κατάσταση, καθώς υπέστη πολλαπλά τραύματα στο κεφάλι, ενώ λίγες ημέρες αργότερα ο άτυχος 57χρονος παραγωγός άφησε την τελευταία του πνοή.

Η οικογένειά του αποφάσισε να δωρίσει τα όργανά του.

Η Άννα Βίσση είναι συντετριμμένη από τον χαμό του καλού της φίλου, ακόμη δεν μπορεί να πιστέψει πως ο Γκρεγκ έφυγε από τη ζωή.

(Zougla.gr)

337Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 16 2009, 22:47

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ti htan ki'auto No as einai to last pou akoume Neutral

http://WWW.THALIA.COM

338Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sat Oct 17 2009, 02:44

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

kala thn exoun faei thn anna

eleos

339Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 18 2009, 18:05

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση : Η τρυφερή εξομολόγηση: «H ευτυχία είναι στην αγάπη»

Anna Vissi - Page 14 Vissi_1


Σε συνέντευξή της σε εκπομπή της Κυπριακής τηλεόρασης, η Άννα Βίσση μίλησε για θέματα προσωπικά της, όπως η κόρη της, Σοφία, αλλά και για τα επαγγελματικά της σχέδια και τις εμφανίσεις της στο «Αθηνών Αρένα» που ξεκινούν σε λίγες μέρες.

«Η ευτυχία είναι στην αγάπη. Να δίνουμε και να παίρνουμε αγάπη. Και αυτό λύνει όλα τα προβλήματα» είπε κάποια στιγμή στη συνέντευξή της η Άννα, ενώ εξήγησε ποια είναι τα πράγματα που αγαπά περισσότερο στη ζωή της: «Εκτός από την κόρη μου, που την έχω μέσα στην ψυχή μου, η μουσική, η δουλειά μου... Χωρίς αυτό θα ήμουνα πολύ δυστυχισμένη» είπε, και συμπλήρωσε σχετικά με την Σοφία: «Για αυτήν δεν νομίζω ότι υπήρξα καλή μάνα. Είχε παράπονο μικρή, όμως τώρα που μεγάλωσε και ξεπέρασε κάποιες δικές της ανασφάλειες, γύρισε και μου είπε “τελικά ήσουνα καταπληκτική μάνα”». Παράλληλα, παραδέχτηκε πως έχει πληγωθεί αρκετά στη ζωή της: «Κάποιοι άνθρωποι έχουν βρεθεί στον δρόμο μου και έχουν καταφέρει να με πειράξουν» ήταν τα λόγια της.

Όπως πρόσφατα έγινε γνωστό, η Άννα ετοιμάζει μια συνεργασία που θα συζητηθεί, ένα τραγούδι μαζί με τον Ντέιβ Στιούαρτ των Eurythmics. Σχετικά με αυτό το ντουέτο, αλλά και με τη δουλειά της γενικότερα στο εξωτερικό, η ελληνίδα σταρ είπε: «Ο λόγος που είμαι στο Λος Άντζελες τα τελευταία χρόνια είναι γιατί κάνω αυτό το δίσκο, τον οποίο ολοκληρώνω σιγά-σιγά, με ξένους παραγωγούς. Για να ποντάρεις σε κάτι τέτοιο δεν μπορείς να το κάνεις σε μια βδομάδα, ούτε σε ένα μήνα, πρέπει να ζήσεις εκεί. Αυτή τη στιγμή κάνω ένα τραγούδι με τον Ντέιβ Στιούαρτ. Έτυχε να συναντηθούμε. Αν δεν ήμουν στο Λος Άντζελες και δεν ζούσα εκεί, δεν θα γνώριζα αυτόν τον άνθρωπο ποτέ. Κάνουμε ένα ντουέτο, θα έρθει και στην Ελλάδα όπου και θα κάνουμε το βίντεο κλιπ. Θα εμφανιστεί και στο “Αθηνών Αρένα”. Το τραγούδι λέγεται “Leap Of Faith”».

Την Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου, η Άννα ξεκινά τις εμφανίσεις της. Τι να περιμένουμε όμως από αυτές: «Α, Πολλά! Στο “Αρένα” ετοιμάζω πολλά, πάλι με την Κριστίν Κρόκος, που σκηνοθέτησε και τις καλοκαιρινές εμφανίσεις μου. Το θέλω πολύ αυτό το σόου, το έχω σχεδιάσει μέσα μου. Τώρα έχω πολλά να παρουσιάσω. Μεγάλο μπαλέτο, visuals που θα είναι το κάτι άλλο, και θα υπάρχει κι ένα story telling μέσα από τον τρόπο που θα το παρουσιάσουμε» είπε.

Όσο για το λόγο που τόσο καιρό απείχε από τα νυχτερινά σχήματα της Αθήνας: «Είναι σοφό να κάθεται κανείς και να ξεκουράζεται γιατί η επανάληψη είναι αργός θάνατος. (…) Πριν από τέσσερα χρόνια, όταν τέλειωσε η Eurovision και είχα ξεκουραστεί κανένα δυο μήνες, κοίταξα πίσω, σε κάποιες στιγμές από τον Βοτανικό και τη Eurovision και λέω “Με βαρέθηκα, δεν θέλω να ξαναδώ αυτή τη γυναίκα, δεν θέλω! Πάρτε την από μπροστά μου!” Και έφυγα για να ανανεωθώ, για να με ξαναβρώ».

(Yupi.gr)

340Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 18 2009, 18:09

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση: Absolutely "Fabulous"!

Anna Vissi - Page 14 __1255791482


Μπορεί να μην πέρασε και λίγα το τελευταίο χρονικό διάστημα, αλλά η Άννα Βίσση επιστρέφει πιο δυναμική από ποτέ σε όλους τους τομείς της καριέρας της.

Ο θάνατος του συνεργάτη και φίλου της Άννας Βίσση, Greg Ladanyi την συγκλόνισε τόσο σε προσωπικό όσο και σε επαγγελματικό επίπεδο, αλλά, παράλληλα, της έδωσε και νέα πνοή, για να ξεπεράσει τον εαυτό της και να κάνει ακόμη πιο μεγάλα βήματα στην καριέρα της.

Κάπως έτσι η αγαπημένη τραγουδίστρια ολοκλήρωσε την ηχογράφηση του νέου της ξενόγλωσσου δίσκου, στον οποίο ξεχωρίζει το κομμάτι "Fabulous", αλλά και η συνεργασία της με το θρυλικό δημιουργό των Eurhythmics, Dave Stewart για το κομμάτι "Leap of Faith"!

Όπως άλλωστε και ο Stewart αναφέρει στο λογαριασμό του στο Twitter, το κομμάτι αναμένεται να κάνει μεγάλη επιτυχία, αλλά και η συνεργασία του με την Άννα να συνεχιστεί και στο μέλλον.

Το κομμάτι "Leap of Faith" θα ακουστεί από την ίδια την Άννα Βίσση στο επικήδειο μνημόσυνο του Greg Ladanyi σαν τελευταίο αντίο των δύο φίλων...

Και αφήνοντας τα δυσάρεστα προχωράμε σε κάτι χαρμόσυνο για την Άννα Βίσση και το ελληνικό μουσικόφιλο κοινό, καθώς υπολογίζεται ότι το Νοέμβριο θα κυκλοφορήσει το νέο της ελληνικό album, το οποίο θα περιέχει τρία νέα τραγούδια, αλλά και remixes γνωστών κομματιών, όπως "Στην πυρά" και "Από μακριά κι αγαπημένοι" από ταλαντούχους Djs.

Το album αναμένεται να κυκλοφορήσει σε δύο εκδόσεις. Η μία είναι η οικολογική eco pack συσκευασία του "Απαγορευμένο", ενώ η δεύτερη είναι μια μεγάλη collector's edition συσκευασία του ίδιου δίσκου με άφθονο πρόσθετο υλικό που θα περιέχει videos και back stage πλάνα σε μορφή dvd.

Τέλος, όπως είναι γνωστό, το Αθηνών Αρένα θα ανάψει τα φώτα του στις 30 Οκτωβρίου και θα υποδεχτεί την Άννα Βίσση μαζί με τους Μπλε, το Γιώργο Σαμπάνη και τη Μαριώ για μία "fabulous" μουσική σεζόν!

(Mad.tv)

341Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Sun Oct 18 2009, 20:19

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

Anna Vissi - Page 14 818163 Anna Vissi - Page 14 818163 Anna Vissi - Page 14 818163 Anna Vissi - Page 14 818163


Anna Vissi - Page 14 219185 Anna Vissi - Page 14 219185 Anna Vissi - Page 14 219185 Anna Vissi - Page 14 219185 Anna Vissi - Page 14 219185

342Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Mon Oct 19 2009, 00:32

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

awesome nea,kai ola ta cd tha parw kai ekei tha paw kai olaaaaa,thanx polyyyy noulhhhhh Anna Vissi - Page 14 219185 cheers Anna Vissi - Page 14 83864

http://WWW.THALIA.COM

343Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Wed Oct 21 2009, 17:54

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η μεγάλη πρεμιέρα της Άννας Βίσση!

Anna Vissi - Page 14 __1256106568


Τα δύσκολα πέρασαν για την Άννα Βίσση και επέστρεψε από την Αμερική
έχοντας αποχαιρετίσει τον αδικοχαμένο της φίλο και συνεργάτη
και έτοιμη πια να δώσει τον καλύτερο της εαυτό στη δουλειά!

Οι πρόβες στο μεταξύ για τη μεγάλη έναρξη στο Αθηνών Αρένα εντείνονται,
μια και στις 30 του μήνα τα φώτα θα ανάψουν για την Άννα και την καλλιτεχνική της ομάδα!

Όπως έχουμε αναφέρει ξανά, την σκηνοθεσία έχει αναλάβει η Christine Crokοs,
ενώ τις χορογραφίες ο Jermain Brown, που μαζί με την Άννα Βίσση συνθέτουν ένα από τα πιο δημιουργικά groups για τη φετινή σεζόν!

Αυτό που δεν ξέρουμε όμως είναι τι θα δούμε!

Σύμφωνα λοιπόν με άτομα του χώρου, φέτος η αγαπημένη τραγουδίστρια αποφάσισε να πρωτοτυπήσει,
μια και το πρόγραμμα της δεν θα έχει την κλασική μορφή που έχουμε συνηθίσει σε σχετικές πίστες, αλλά θα έχει τη μορφή storytelling!

Επίσης, όπως είναι λογικό δεν θα λείψουν και τα ευτράπελα,
αφού θα υπάρχουν και πολλά κωμικά σημεία στο show,
οπού η ακομπλεξάριστη Άννα θα αυτοσαρκαστεί για διάφορα γεγονότα της ζωής της!

Αναμονή λοιπόν μέχρι τις 30 Οκτωβρίου!

(Mad.tv)

344Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Thu Oct 22 2009, 09:51

Litsa

Litsa
TD Fan

Simera stn rythmo t prwi stn ekpompi t maki tha akousoume to fabulous

http://www.thalia.com

345Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Thu Oct 22 2009, 16:56

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση, "Fabulous"!

Anna Vissi - Page 14 __1256198245

Το νέο τραγούδι της Άννας Βίσση, μόλις κυκλοφόρησε
και όπως φαίνεται θα ακουστεί πολύ και δυνατά στα Ελληνικά airplays!

To τραγούδι ονομάζεται "Fabulous" και θα αποτελέσει τόσο το κεντρικό κομμάτι του επερχόμενου album,
αλλά θα αποτελέσει και τον κεντρικό άξονα ολόκληρου του show που θα δούμε στο Αθηνών Αρένα στις 30 Οκτωβρίου!

Άκουσε εδώ το νέο hit single και τραγούδησε με την Άννα στους στίχους που θα βρεις λίγο πιο κάτω!





Fabulous (Στίχοι):

Ψηλά τακούνια φοράω απόψε
για ξενύχτι και χορό...
Έχω γυρίσει από την κόλαση
και πίσω δεν κοιτώ...

Απόψε θα πιω, θα ερωτευθώ, θα κάνω ότι θέλω εγώ
Και πάψε να κλαις, αστείες απειλές να στέλνεις απ' το κινητό...
ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙΣ

Θέλω να ζήσω, να ξαναγαπήσω, να είμαι άνθρωπος κανονικός
να γελάω και με τους φίλους μου έξω
να βγω και να τρέξω
να φλερτάρω τρελά γιατί...
I'm Fabulous

Πέρασα κρίση
και από τις στάχτες μου έχω ξαναγεννηθεί...
Πάω για Βίσση
να ακούσω Τσούλες και Αλήτισσα Ψυχή

Θα δεις τώρα πια, δε με σταματά, το σώμα μου πήρε φωτιά
παλιά μου ζωή, σου βάζω ένα Χ, θα γίνεις το θύμα Εσύ
ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙΣ

Θέλω να ζήσω, να ξαναγαπήσω, να είμαι άνθρωπος κανονικός
να γελάω και με τους φίλους μου έξω
να βγω και να τρέξω
να φλερτάρω τρελά γιατί...
I'm Fabulous

Tick Tock
Time Flies
I can see it in your eyes
the way you look at me
You want to get with me

Tick Tock
don't stop, yeah i'm so fabulous
i bet you wanna be the one
that stands by me

uh uh uh She is so Fabulous...

Θέλω να ζήσω, να ξαναγαπήσω, να είμαι άνθρωπος κανονικός
να γελάω και με τους φίλους μου έξω
να βγω και να τρέξω
να φλερτάρω τρελά γιατί...
I'm Fabulous

(Mad.tv)

346Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 23 2009, 01:18

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

gia na doume Laughing

347Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 23 2009, 01:45

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

katw tou metriou Shocked

348Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Fri Oct 23 2009, 19:30

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Άννα Βίσση
Η επίσημη αφίσα του Αθηνών Αρένα και οι συνεργασίες- έκπληξη με Βάνα Μπάρμπα και Γιώργο Καπουτζίδη

Anna Vissi - Page 14 400_vissipanw1_medium


Μετά την επιστροφή της από το Λος Άντζελες η Άννα Βίσση συνεχίζει τις εντατικές πρόβες για τη μεγάλη της επιστροφή στις νυχτερινές πίστες σχεδόν τέσσερα χρόνια μετά την παράσταση που είχε κάνει στο Βοτανικό. Το Yupi εξασφάλισε αποκλειστικές πληροφορίες για τη συνεργασία της με τη Βάνα Μπάρμπα, τον Γιώργο Καπουτζίδη αλλά και την αφίσα για το Αθηνών Αρένα.

Το μεσημέρι της Πέμπτης, σε συνέντευξή της στον Πέτρο Κωστόπουλο και το Nitro Radio 102,5 η Βάνα Μπάρμπα μίλησε για τη συνεργασία της με την Άννα. Σε ερώτηση του Πέτρου Κωστόπουλου σχετικά με το αν η Ελληνίδα σταρ θα νευριάσει που της «πήρε» τον Κουβατσέα, η Βάνα απάντησε: «Φαντάσου ότι την Κυριακή θα κάνουμε το γύρισμα για το βιντεοκλίπ της. Ναι, θα είμαστε μαζί και στο τραγούδι θα παίξει στο "Sex and the City"». Το Yupi επικοινώνησε με στενό συνεργάτη της Άννας Βίσση και όπως πληροφορηθήκαμε το γύρισμα πρόκειται, όντως, να γίνει την Κυριακή αλλά δεν θα είναι για βιντεοκλίπ τραγουδιού! Οι δύο γυναίκες θα γυρίσουν ένα βίντεο μαζί, το οποίο, όμως, θα προβάλλεται κατά τη διάρκεια της μουσικής παράστασης που ετοιμάζει η Άννα στο Αθηνών Αρένα. Άλλωστε, το φετινό της σόου θα έχει πολλές πρωτοτυπίες και τολμηρές εκπλήξεις. Απόδειξη: Η συνεργασία της με τον Γιώργο Καπουτζίδη ο οποίος θα επιμεληθεί κάποια κείμενα στο πλαίσιο των "σκετς" που θα δούμε στις 30 Οκτωβρίου.

Ο θάνατος του Γκρεγκ Λαντάνι έκανε κάποιους να πιστέψουν πως η κυκλοφορία του αγγλόφωνου δίσκου που ετοίμαζε η Άννα Βίσση θα αναβληθεί επ' αόριστον. Κάτι τέτοιο όμως δεν πρόκειται να συμβεί και οι συνεργάτες της Άννας μάς το επιβεβαιώνουν: «Σίγουρα της έχει στοιχίσει ο θάνατος του Γκρεγκ, γιατί εκτός από παραγωγός της ήταν, πάνω απ' όλα, αγαπημένος της φίλος. Διαδικαστικά, όμως, δεν αλλάζει κάτι αφού η προετοιμασία του δίσκου συνεχίζεται».

Αυτή είναι επίσημη αφίσα του Αθηνών Αρένα:

Anna Vissi - Page 14 Vissi_mesa_medium

(Yupi.gr)

349Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Mon Oct 26 2009, 22:39

spike24

spike24
TD Aventurero Member

The Fabulous trailer!

Anna Vissi - Page 14 __1256554653

Μερικές μέρες μόνο απομένουν για το πολυαναμενόμενο show της Άννας Βίσση στο Αθηνών Αρένα
και φαίνεται πως όλο το επιτελείο βρίσκεται σε ετοιμότητα για μια τέλεια παράσταση!

Λίγο πριν όμως τη μεγάλη βραδιά, ένα mini trailer κυκλοφόρησε για να μας εξάψει ακόμα περισσότερο το ενδιαφέρον!

Δες το και πες μας την άποψη σου!



(Mad.tv)

350Anna Vissi - Page 14 Empty Re: Anna Vissi Tue Oct 27 2009, 04:22

kost@s

kost@s
TD Arrasando Member

anna vissi thea

i'm fabulous pio thea

Sponsored content



Back to top  Message [Page 14 of 22]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Similar topics

-

» Anna Paquin
» Anna Panagiwtopoulou!

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum