Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel http://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Nana Mouskouri

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nana Mouskouri on Tue Sep 28 2010, 08:05

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member


*Birth name: Ioanna Mouskouri

*Born: October 13, 1934

*Country: Greece

*Genre: Jazz

*Instruments: ?

*Years active: 1958–2008

*Labels: Fontana, Polydor, Mercury, Verve, Philips, PolyGram, Universal Music France

*Website: http://www.universalmusic.fr/nana-mouskouri/videos/

2 Re: Nana Mouskouri on Tue Sep 28 2010, 08:11

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
Recommended Songs



3 Re: Nana Mouskouri on Tue Sep 28 2010, 09:53

spike24

avatar
TD Aventurero Member
H Nana exei poulhsei pio poly kai apo th Madonna

Thn "Entekath Entolh" thn kseroun mono oi trelloi, theikos stixos


_________________

4 Re: Nana Mouskouri on Tue Sep 28 2010, 10:18

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
e me tosa cd pou exei kanei Surprised
posous discous exei bgalei?
200? 300?
alla paidia poulouse poly Shocked
sto chart show eipane pws einai h gynaika me ta pio polla xrysa kai platinenia cd sth gallia
exei tis pio polles epikyrwseis dhladh
kai pou koitousa to site me ta uk charts exei #1 albums affraid

5 Re: Nana Mouskouri on Fri Apr 22 2011, 00:07

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
thn prohgoumenh evdomada sto top 100 tou mexicou eixe 1 cd ths Suspect
http://greaves.tv/amprofon3/100.php

6 Re: Nana Mouskouri on Fri Apr 22 2011, 00:10

spike24

avatar
TD Aventurero Member
Tzampa tis exei ki ayth 300.000.000 pwlhseis ?

Kai Mario Fragkoulh den eixame dei sto Top100 tou Mexico pio palia ?


_________________

7 Re: Nana Mouskouri on Fri Apr 22 2011, 00:13

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
nai!!!! xaxa
esy mou to eixes pei
pantws autes oi 300,000,000 einai para poly amfilegomenes Rolling Eyes
polloi tis akyrwnoune gt den bgainoune toses polles oute mexri th mesh apo ta epikyrwmena cd ths
telws pantwn Razz
poly palia tote - htane alla ta stoixeia

8 Re: Nana Mouskouri on Fri Apr 22 2011, 00:22

spike24

avatar
TD Aventurero Member
Pantws kai thn idia thn exw akousei polles fores na milanei gia ayta ta 300.000.000
Th rwtane genika pws niwthei p einai panw se pwliseis kai apo th Madonna


_________________

9 Re: Nana Mouskouri on Fri Apr 22 2011, 00:26

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
nai kai monh ths to exei pei oti einai pio panw
alla den yparxoune epishma stoixeia apo palia gia na thn kalypsoune Embarassed

10 Re: Nana Mouskouri on Sun Apr 24 2011, 08:31

marakii_1988

avatar
TD Aventurero Member
eee??

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Nana Mizuki
» Nana Kitade
» Arashi Song List

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum