Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel http://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

David Bisbal

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 David Bisbal on Tue Sep 28 2010, 06:11

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member


*Birth name: David Bisbal Ferre

*Born: June 5, 1979

*Country: Spain

*Genre: Latin

*Instruments: -

*Years active: 2001—present

*Labels: Signature Records, Wrasse Records (UK)

*Website: www.davidbisbal.com

2 Re: David Bisbal on Tue Sep 28 2010, 06:14

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
Recommended Songs



3 Re: David Bisbal on Wed Sep 29 2010, 06:22

john@kos

avatar
TD Aventurero Member
to esclavo teleio


_________________



Μη στεναχωριέσαι ...ότι και να γίνει θα 'μαι γω τα μάτια σου...για πάντα !

4 Re: David Bisbal on Wed Sep 29 2010, 06:39

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
to 1o pou ebala to exeis akousei?????????????
einai koryfeo

5 Re: David Bisbal on Wed Sep 29 2010, 06:41

john@kos

avatar
TD Aventurero Member
xm..tha to akousw k ayto meta


_________________



Μη στεναχωριέσαι ...ότι και να γίνει θα 'μαι γω τα μάτια σου...για πάντα !

6 Re: David Bisbal on Wed Sep 29 2010, 06:45

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
tha sou aresei pio poly Wink

7 Re: David Bisbal on Wed Sep 29 2010, 06:53

john@kos

avatar
TD Aventurero Member
wraio k ayto Surprised


_________________



Μη στεναχωριέσαι ...ότι και να γίνει θα 'μαι γω τα μάτια σου...για πάντα !

8 Re: David Bisbal on Wed Sep 29 2010, 07:03

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
teleio einai
to paizane para poly sto radiofwno

9 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 19:44

Thalyfan

avatar
TD Member

10 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 19:45

Thalyfan

avatar
TD Member

11 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 19:46

Thalyfan

avatar
TD Member

12 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 19:47

Thalyfan

avatar
TD Member

13 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 19:48

Thalyfan

avatar
TD Member

14 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 19:50

Thalyfan

avatar
TD Member

15 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:03

john@kos

avatar
TD Aventurero Member
thanks efi!exei merika wraia tragoudia


_________________



Μη στεναχωριέσαι ...ότι και να γίνει θα 'μαι γω τα μάτια σου...για πάντα !

16 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:08

spike24

avatar
TD Aventurero Member
Thalyfan wrote:
Den hksera oti exoun kanei ntoueto Surprised


_________________

17 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:08

Thalyfan

avatar
TD Member
john@kos wrote:thanks efi!exei merika wraia tragoudia
Δεν κάνει τίποτα. Και έπεται συνέχεια βίντεων σιγά σιγά.

18 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:10

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
dn hksera oti exei synergastei me th miley cyrus Suspect
emena to agaphmeno mou apo auton einai to silencio

19 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:11

Thalyfan

avatar
TD Member
spike24 wrote:
Thalyfan wrote:
Den hksera oti exoun kanei ntoueto Surprised
Και όμως έκαναν. Μου αρέσει πάρα πολύ όπως και ότι έχει σχέση με τον Bisbal εμένα με ξετρελαίνει.

20 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:12

Thalyfan

avatar
TD Member
ProExciter wrote:dn hksera oti exei synergastei me th miley cyrus Suspect
emena to agaphmeno mou apo auton einai to silencio
Εμένα το Ave Maria.

21 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:16

spike24

avatar
TD Aventurero Member
Thalyfan wrote:
spike24 wrote:
Thalyfan wrote:
Den hksera oti exoun kanei ntoueto Surprised
Και όμως έκαναν. Μου αρέσει πάρα πολύ όπως και ότι έχει σχέση με τον Bisbal εμένα με ξετρελαίνει.
Ap' oti exw katalavei s aresei poly h latin mousikh e ?


_________________

22 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:17

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
Thalyfan wrote:
ProExciter wrote:dn hksera oti exei synergastei me th miley cyrus Suspect
emena to agaphmeno mou apo auton einai to silencio
Εμένα το Ave Maria.
dn to kserw
tha balw na to akousw omws

to silencio to akouga synexeia sto radio se ena sta8mo sth rodo
sto radio 1
alla dn hksera poios to leei
07 htane tote
to kalokairi tou 08 nomizw tn anakalypsa tn bisbal pou epsaxna to song

23 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:19

Thalyfan

avatar
TD Member
To έχω βάλει to ave Maria οπότε μπορείς να το ακούσεις.

24 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:20

Promiscuous

avatar
TD Aventurero Member
twra to akouw, teleiwse panw pou egrafa
kalo htane

25 Re: David Bisbal on Sat Nov 20 2010, 20:22

Thalyfan

avatar
TD Member
ProExciter wrote:twra to akouw, teleiwse panw pou egrafa
kalo htane
Όλα του μου αρέσουν.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum