Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Kaiti Garbi

+12
mitsosgrthalia
tsomi
♥Maria♥
kost@s
Thaly-Diosa
olympiap1994
*Jorgito*
Meli
Promiscuous
spike24
john@kos
*D~A~D*
16 posters

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

Go down  Message [Page 17 of 33]

401Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Mon Mar 14 2011, 07:05

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Σχοινάς και Γαρμπή Θέλουν να Εγκαταλείψουν την Ελλάδα

Kaiti Garbi - Page 17 Garmpi_982489503


Την πρόθεση τους να φύγουν οικογενειακώς από την Ελλάδα αποκαλύπτει ο Διονύσης Σχοινάς:
«Το οργανώνω εδώ και καιρό για να μπορέσουμε να αποδράσουμε στο εξωτερικό»,
λέει ο γνωστός τραγουδιστής και προσθέτει: «δεν γουστάρω καθόλου που μένω στην Ελλάδα».

Έχοντας συμπληρώσει 14 χρόνια γάμου με την Καίτη Γραμπή, διαψεύδει τα δημοσιεύματα που
τους ήθελαν να περνάνε κρίση στη σχέση τους: «Εμείς είμαστε μια χαρά. Υπάρχει όμως ένας
δημοσιογράφος που δεν μας γουστάρει και από αυτόν έχουν ξεκινήσει πάρα πολλά πράγματα».

Αυτό που κρατά μέχρι σήμερα το γάμο τους ζωντανό είναι «πάνω απ΄όλα ο
σεβασμός. Ο διάλογος και η αλήθεια. Έχουμε μια πολύ ήρεμη θάλασσα και
δεν γουστάρουμε για κανένα λόγο να πετάμε μέσα πετραδάκια και κοτρόνες».

Μιλώντας στο περιοδικό «Radar», παραδέχεται ότι ποτέ δεν ένιωσε να επισκιάστηκε από την δημο-
τικότητα της Καίτης Γαρμπή: «ήταν επιλογή μου. Ενώ ήμουν απ΄αυτούς που έλεγα στους νεότε-
ρους καλλιτέχνες “δεν θα παντρευτεί κανείς και δεν θα βγάλει στη δημοσιότητα αμόρε” μετά ερω-
τεύεσαι και δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Κι έτσι έγινε. Την οικογένεια μου την βάζω πάνω απ΄όλα».

Επιλογή του ήταν να εξαφανιστεί και από το τραγούδι για κάποια περίοδο: «επέλεξα να στα-
ματήσω, αλλά είχε το στούντιο μου κάτω από το σπίτι και έκανα πράγματα που μου άρε-
σαν. Δεν θέλαμε ο μικρός να μεγαλώσει με μια ξένη γυναίκα, κι επειδή η Καίτη τότε δούλευε περισσότερο, και είχε μεγαλύτερη πορεία στο χώρο, αποφασίσαμε να μείνω εγώ σπίτι».

http://www.madata.gr/diafora/showbiz/95204.html

402Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Mon Mar 14 2011, 07:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Μουσικά Ντουέτα : Καίτη Γαρμπή - Στάθης Ραφτόπουλος / "Ισόβιος Δεσμός" (2006)

Kaiti Garbi - Page 17 8cd77b8f0fd2d2925bea4875c71202f0_XL


Το 2006 η Καίτη Γαρμπή κυκλοφόρησε το album "Πώς Αλλάζει Ο Και-
ρός" στο οποίο περιλαμβάνεται και το ντουέτο με το Στάθη Ραφτό-
πουλο "Ισόβιος Δεσμός" το οποίο έγινε και το πρώτο single του δίσκου.

Η συνεργασία των δυο καλλιτεχνών προέκυψε με αφορμή το Fame Story 4
στο οποίο συμμετείχαν, η Καίτη Γαρμπή ως κριτής και ο Στάθης Ραφτόπουλος
ως διαγωνιζόμενος. Το κομμάτι είναι σε στίχους και μουσική του Πήγασου.

Καίτη Γαρμπή - Στάθης Ραφτόπουλος / "Ισόβιος Δεσμός" (2006)

Στίχοι / Μουσική : Πήγασος





http://www.tralala.gr/specials/mousika-ntoueta/item/14160-garbi-raftopoulos

403Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Mon Mar 14 2011, 07:23

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Kaiti Garbi - Page 17 Kaiti

http://www.yupi.gr/


Διονύσης Σχοινάς : «Θα Φύγουμε Οικογενειακώς Από Την Ελλάδα»
Kaiti Garbi - Page 17 2fe9725b8e20d9d72c9e7828bb0a4c03


Ο Διονύσης Σχοινάς μίλησε στο ένθετο «Radar» της εφημερίδας Έθνος της Κυριακής για την σχέση
του με την Καίτη Γαρμπή αλλά και για τα σχέδια του να φύγει με την οικογένειά του από την Ελ-
λάδα. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για τις σκέψεις της οικογένειας να εγκαταλείψουν τη χώρα:

«Δυστυχώς στην Ελλάδα έχουμε πιάσει πάτο, είναι μια πολύ κακή στιγμή.(...) Ζούμε σε
μια άσχημη κατάσταση με πολλά λαμόγια, και προτείνω στον κόσμο αν μπορέσει να
φύγει στο εξωτερικό. Εδώ επικρατούν τα λαμόγια. Δεν γουστάρουν να δουλεύουν, είναι
από το πρωί μέχρι το βράδυ στις καφετέριες (...) Δεν γουστάρω καθόλου που μένω
στην Ελλάδα. Το επόμενο μου σχέδιο είναι να φύγουμε οικογενειακώς από την Ελλάδα.
Το οργανώνω εδώ και καιρό για να μπορέσουμε να αποδράσουμε στο εξωτερικό».

Επίσης μίλησε για την σχέση του με την Καίτη Γαρμπή απαντώντας στα δημοσιεύματα που ανέ-
φεραν ότι περνάνε κρίση:«Εμείς είμαστε μια χαρά. Υπάρχει όμως ένας δημοσιογράφος που
δεν μας γουστάρει και από αυτόν έχουν ξεκινήσει πάρα πολλά πράγματα», ενώ για την από-
φασή του να μείνει στο παρασκήνιο σε σχέση με την σύζυγό του: «Ήταν επιλογή μου (...) Ενώ
ήμουν απ΄αυτούς που έλεγα στους νεότερους καλλιτέχνες “δεν θα παντρευτεί κανείς και
δεν θα βγάλει στη δημοσιότητα αμόρε. Ο καλλιτέχνης πρέπει να είναι μόνος του”. Έτσι έλεγα,
αλλά μετά ερωτεύεσαι και δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Κι έτσι έγινε. Την οικογένειά μου τη
βάζω πάνω απ΄όλα.(...) Εγώ επέλεξα να σταματήσω, αλλά είχα το στούντιό μου κάτω από το
σπίτι και έκανα πράγματα που μου άρεσαν. Δεν θέλαμε ο μικρός να μεγαλώσει με μια ξένη
γυναίκα, κι επειδή η Καίτη τότε δούλευε περισσότερο, και είχε μεγαλύτερη πορεία στο χώρο,
αποφασίσαμε να μείνω εγώ σπίτι».

Τέλος μίλησε για το συστατικό που κρατά ζωντανό το γάμο τους μετά από 14 χρόνια: «Πά-
νω απ΄όλα υπάρχει σεβασμός. Ο διάλογος και η αλήθεια. Έχουμε μια πολύ ήρεμη
θάλασσα και δεν γουστάρουμε για κανένα λόγο να πετάμε μέσα πετραδάκια και κοτρόνες».

http://www.yupi.gr/gossip/c26907/Dionyshs_Sxoinas.html

404Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Mon Mar 14 2011, 07:48

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

h kariera ths garmphs eftase sth dysh ths Rolling Eyes paei teleiwse
kai den einai mono auth
oloi exoune piasei pato
apo mia apopsh kala kanei Rolling Eyes h ellhnikh duscografia einai gia gelia kai gia klamata mazi

405Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Tue Mar 15 2011, 21:36

marakii_1988

marakii_1988
TD Aventurero Member

st kalo k st ekswteriko na fugei dn 8a allaxei kati ... dn exei mellon ti 8a kanei o sxoinas servitoros 8a ginei gi ana zhsei tn oikogeneia t?
as t skeftotan pio nwris apo tote pou arxise h ptwsi t ..an k h kaitoula exei elpides edw alla dn tn pianei enas kalos stoixourgos na t kanei kammia epituxia na exei na poulaei px foivo 8a i8ela na tn ksana dw me foivo ....

406Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Wed Mar 16 2011, 23:43

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Αχ Αυτό Μ' Αρέσει" / Καίτη Γαρμπή




"Στο Σαν Τροπέ" / Καίτη Γαρμπή

407Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Wed Mar 16 2011, 23:48

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

poor katy No her new album didn't even have the opportunity to flop cause she doesn't have a label to release it No

408Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Thu Mar 17 2011, 07:28

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Αποκλειστικό - Καίτη Γαρμπή : «Αν Χρειαστεί, θα τα Πουλήσω Όλα»
Kaiti Garbi - Page 17 5222_2351


Το ραντεβού μας είχε οριστεί σε ένα ήσυχο καφέ των βορείων προαστίων. Όταν μπήκε, κατάλαβα
τι είναι αυτό που την ξεχωρίζει χρόνια τώρα: η λάμψη στα μάτια της και η καλοσύνη που εκπέμπει
το πρόσωπό της! Η κουβέντα μας πήγε στον νέο δίσκο δια χειρός Νίκου Αντύπα, την απουσία της
από τις πίστες, την οικογενειακή της ζωή αλλά και τις φήμες που την θέλουν να έχει
καταστραφεί οικονομικά. Μεταξύ άλλων δε, αποκάλυψε πώς θα είναι το comeback που ετοιμάζει!

«Δεν νομίζω ο κόσμος να ανησυχεί για το πόσα λεφτά έχω στον τραπεζικό μου λογαριασμό», μου
λέει για τα απανωτά δημοσιεύματα που λένε ότι πουλάει ό,τι έχει και δεν έχει επειδή χρεοκόπησε.

«Ό,τι έχουμε δημιουργήσει ο Διονύσης και εγώ μετά από τόσα χρόνια δουλειάς, αν
χρειαστεί να πουλήσουμε μέρος του μικρό, μεγάλο ή και όλα ακόμα θα το
κάνουμε. Αυτό μας έδωσε και μας δίνει τη δυνατότητα να ζούμε αξιοπρεπώς, χωρίς
συμβιβασμούς, κάνοντας αυτό που μας ευχαριστεί πραγματικά», συμπληρώνει.

Έχοντας μόλις κυκλοφορήσει νέο δίσκο με τον Νίκο Αντύπα, το πρόγραμμά της παραμένει
φορτωμένο. Στα 10 περίπου χρόνια που την γνωρίζω, τόσο σίγουρη και αποφασιστική δεν την
είχα ξαναδεί: «μεγαλώνω, ωριμάζω, ψάχνω να βρω καινούργιους τρόπους να εκφραστώ.

Αλλάζει η φωνή μου, αλλάζω και εγώ γι΄ αυτό αποφάσισα πως είναι καιρός ν΄ αλλάξω ρεπερτόριο,
ν΄ αφήσω ένα κομμάτι μου της Καίτης του ‘90 πίσω μου και να δω αν μπορώ να περάσω τα
ασφαλή μου όρια. Αν δεν το κάνεις αυτό, δεν έχεις ελπίδες να ωριμάσεις ως καλλιτέχνης», μου λέει.

«Ο καθένας στη ζωή του κάνει το πείραμα του. Εγώ ακούω για τα πειράματα των
άλλων, όμως οφείλω να κάνω το δικό μου πείραμα. Και το έκανα, δυόμιση χρό-
νια νωρίτερα. Ο δεύτερος δίσκος μου με τον Νίκο Αντύπα δεν είναι πλέον πείραμα.

Είναι η απόδειξη πως έμεινα πιστή και αμετακίνητη στην απόφαση που πήρα να αναζητήσω
μέσα από διαφορετικούς, πιο ψαγμένους δρόμους, την καλλιτεχνική μου εξέλιξη, την
ωρίμανση μου παράλληλα με τη γυναικεία μου ωρίμανση», αναφέρει όταν την ρωτώ για το
πώς αποφάσισε να συνεργαστεί με κάποιον από το έντεχνο ρεπερτόριο, που φημίζεται για
τα τραγούδια που έγραψε μεταξύ άλλων στην Χαρούλα Αλεξίου, την Άλκηστις Πρωτοψάλτη.

Δεν φοβάται, όμως, αν το κοινό, ακόμα και οι θαυμαστές της, της γυρίσει την πλάτη; «Ό,τι
και αν πιστεύουν οι άλλοι, αξία έχει μόνο όταν συμπίπτει μ’ αυτό που πιστεύεις εσύ για
σένα. Εγώ αυτό το κοινό θέλω, αυτό είναι το κοινό που μ’ έχει αγαπήσει όλα αυτά τα χρόνια
και πιστεύει αυτό που πιστεύω και εγώ για μένα: ότι μέσα από τη σημερινή μου δισκογρα-
φική πρόταση του δίνω τον καλύτερο μου εαυτό, την αλήθεια μου, αυτό που ευχαριστεί τη
ψυχή μου και με "ανεβάζει" στα δικά μου μάτια», απαντά.

Kaiti Garbi - Page 17 5224_2353


Αυτό τον καιρό δεν εμφανίζεται σε κάποια πίστα, δίνοντας αφορμή σε πολλούς κακεντρεχείς
να πουν ότι «ξόφλησε». Είναι έτσι όμως; «Πέρσι εμφανίστηκα για λίγες παραστάσεις σε
μια μουσική σκηνή και θα συνεχίσω και φέτος να δείξω κάτι ανάλογο, σε ανάλογο χώρο»,
μου επισημαίνει και δεν διστάζει να αποκαλύψει στο star.gr τι ετοιμάζει για μετά το Πάσχα:

«δουλεύω πάνω σε συγκεκριμένο concept μαζί με τον Νίκο Αντύπα και ένα σπου-
δαίο σκηνοθέτη που τον θαυμάζω πολύ και θα πρέπει να είμαι μόνη μου.
Σαφώς θα μοιράζομαι πράγματα πάνω στη σκηνή με καινούργια αξιόλογα παιδιά,
αλλά όλη η ιδέα στηρίζεται πάνω μου. Για να δούμε...», εξομολογείται.

Ο νέος δίσκος, με τίτλο «Παζλ» και 11 τραγούδια, κυκλοφόρησε δωρεάν μέσω
γνωστής ιστοσελίδας. «Μαγικό κόσμο» χαρακτηρίζει το Ίντερνετ η Καίτη
και μου αποκαλύπτει πως η επόμενη κίνησή της είναι να πάει το cd στα δισκο-
πωλεία και, ίσως, να κυκλοφορήσει επίσης με μια εφημερίδα ή ένα περιοδικό.

«Για τον Νίκο Αντύπα τρέφω μεγάλο θαυμασμό και θεωρώ ότι είμαι πολύ τυχερή που βρέ-
θηκε στο δρόμο μου ή βρέθηκα εγώ στο δικό του την κατάλληλη στιγμή που ένιωθα
την ανάγκη να εξελιχθώ καλλιτεχνικά και να αφήσω πίσω μου ένα κομμάτι από την "παλιά"
Καίτη και να δοκιμάσω μέχρι που μπορώ να φτάσω», επισημαίνει για τον συνεργάτη της.

Άλλωστε, μέσω αυτού γνώρισε και τον ποιητή Μάνο Ελευθερίου και στον νέο της
δίσκο έχει ένα ζεϊμπέκικο, το «Στη Φωτιά Ρίξε Χρυσάφι», γραμμένο από εκείνον.

«Είχα τη χαρά και την τιμή να τραγουδήσω τον λόγο του και να περάσω κάποιες
ώρες μαζί του ακούγοντας τον να μιλάει τόσο ωραία όπως μόνο οι πνευματικοί
άνθρωποι σαν και εκείνον ξέρουν να μιλάνε!», αναφέρει γεμάτη ενθουσιασμό.

Kaiti Garbi - Page 17 5225_2356


Με τον Διονύση Σχοινά είναι 14 χρόνια παντρεμένη, ένα δηλαδή από τα μακροβιότερα ζευγάρια
της showbiz. «Έχουμε μια σταθερή προσωπική ζωή και αυτό μας δίνει ψυχική ηρεμία και διάθε-
ση να ονειρευόμαστε. Κάνουμε καλή παρέα με το Διονύση και γελάμε πολύ, αυτό σώζει γενικά...
το χιούμορ σώζει γενικά!», απαντά όταν την ρωτάω ποιο είναι το μυστικό για μια τέλεια σχέση.

Όσο για το αν ανησυχεί για τον γιό της, Δημήτρη; «Το μόνο που με απασχολεί είναι
να είναι γερός. Όλοι μας είμαστε κάτω από τον θεό, εκείνος αποφασίζει για το μέλλον
όλων μας, και εκείνος ελπίζω να δώσει ένα καλό κομμάτι τύχης στο παιδί μου», λέει.

«Έχω θυσιάσει το υλικό συμφέρον για να κερδίσω το ηθικό, δεν θα προδώσω τον
εαυτό μου, ούτε θα τον κοροϊδέψω», είναι η φράση της που ακόμα ηχεί στα
αυτιά μου. Και, μαζί με αυτή, κρατάω την «υπόσχεση» που δίνει μέσω του star.gr:
ότι το comeback της θα αξίζει την αναμονή και για εκείνη και για τον κόσμο!

http://www.star.gr/life_style/84544/

409Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Thu Mar 17 2011, 08:31

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

pros to telos stamathsa na to diavazw - vare8hka geek
mexri ekei pou leei oti tha bgei to cd sta magazia kai isws se kapoio periodiko ktl ktl diavasa
makari na bgei Rolling Eyes krima einai na teleiwsei etsi h garmph
alla ok den einai auto to pan Suspect elpizw na ths pane ola kala Razz

410Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Thu Mar 17 2011, 23:42

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Η Καίτη Υπόσχεται Δυναμική Επιστροφή

Kaiti Garbi - Page 17 Image


Σε όσους ασχολούνται με την οικονομική της κατάσταση απάντησε η Καίτη Γαρμπή σε μία
συνέντευξη που παραχώρησε στο Star.gr. Μεταξύ άλλων, η επιτυχημένη λαϊκή τραγου-
δίστρια αποκάλυψε πώς θα είναι το comeback που ετοιμάζει... «Δεν νομίζω ο κόσμος να
ανησυχεί για το πόσα λεφτά έχω στον τραπεζικό μου λογαριασμό» απαντά η ίδια στα
απανωτά δημοσιεύματα που λένε ότι πουλάει ό,τι έχει και δεν έχει, επειδή χρεοκόπησε.

«Ό,τι έχουμε δημιουργήσει ο Διονύσης και εγώ μετά από τόσα χρόνια δουλειάς,
αν χρειαστεί να πουλήσουμε μέρος του μικρό, μεγάλο ή και όλα ακόμα θα το
κάνουμε. Αυτό μάς έδωσε και μας δίνει τη δυνατότητα να ζούμε αξιοπρεπώς, χωρίς
συμβιβασμούς, κάνοντας αυτό που μας ευχαριστεί πραγματικά» συμπληρώνει.

Η Καίτη τόνισε πως ήρθε πλέον ο καιρός να αλλάξει ρεπερτόριο και εξηγεί:

«Μεγαλώνω, ωριμάζω, ψάχνω να βρω καινούργιους τρόπους να εκφραστώ. Αλλάζει η φω-
νή μου, αλλάζω και εγώ, γι΄ αυτό αποφάσισα πως είναι καιρός ν' αλλάξω ρεπερτόριο,
να αφήσω ένα κομμάτι μου της Καίτης του ‘90 πίσω μου και να δω αν μπορώ να περάσω τα
ασφαλή μου όρια. Αν δεν το κάνεις αυτό, δεν έχεις ελπίδες να ωριμάσεις ως καλλιτέχνης».

«Ο καθένας στη ζωή του κάνει το πείραμά του. Εγώ ακούω για τα πειράματα των
άλλων, όμως οφείλω να κάνω το δικό μου πείραμα. Και το έκανα, δυόμισι χρό-
νια νωρίτερα. Ο δεύτερος δίσκος μου με τον Νίκο Αντύπα δεν είναι πλέον πείραμα.

Είναι η απόδειξη πως έμεινα πιστή και αμετακίνητη στην απόφαση που πήρα να αναζητήσω μέσα
από διαφορετικούς, πιο ψαγμένους δρόμους, την καλλιτεχνική μου εξέλιξη, την ωρίμανση
μου παράλληλα με τη γυναικεία μου ωρίμανση» αναφέρει σε ερώτηση του δημοσιογράφου πώς
αποφάσισε να συνεργαστεί με κάποιον από το έντεχνο ρεπερτόριο, που φημίζεται για τα
τραγούδια που έγραψε μεταξύ άλλων στην Χαρούλα Αλεξίου, την Άλκηστις Πρωτοψάλτη.

Δεν φοβάται, όμως, αν το κοινό, ακόμα και οι θαυμαστές της, της γυρίσει την πλάτη; «Ό,τι
και αν πιστεύουν οι άλλοι, αξία έχει μόνο όταν συμπίπτει μ’ αυτό που πιστεύεις εσύ για
σένα. Εγώ αυτό το κοινό θέλω, αυτό είναι το κοινό που μ’ έχει αγαπήσει όλα αυτά τα χρόνια
και πιστεύει αυτό που πιστεύω και εγώ για μένα: ότι μέσα από τη σημερινή μου δισκογρα-
φική πρόταση του δίνω τον καλύτερο μου εαυτό, την αλήθεια μου, αυτό που ευχαριστεί τη
ψυχή μου και με "ανεβάζει" στα δικά μου μάτια», απαντά.

Αυτό τον καιρό δεν εμφανίζεται σε κάποια πίστα, δίνοντας αφορμή σε πολλούς κακεντρεχείς
να πουν ότι «ξόφλησε». Είναι έτσι όμως; «Πέρσι εμφανίστηκα για λίγες παραστάσεις σε
μια μουσική σκηνή και θα συνεχίσω και φέτος να δείξω κάτι ανάλογο, σε ανάλογο χώρο»,
μου επισημαίνει και δεν διστάζει να αποκαλύψει στο star.gr τι ετοιμάζει για μετά το Πάσχα:

«δουλεύω πάνω σε συγκεκριμένο concept μαζί με τον Νίκο Αντύπα και ένα σπου-
δαίο σκηνοθέτη που τον θαυμάζω πολύ και θα πρέπει να είμαι μόνη μου.
Σαφώς θα μοιράζομαι πράγματα πάνω στη σκηνή με καινούργια αξιόλογα παιδιά,
αλλά όλη η ιδέα στηρίζεται πάνω μου. Για να δούμε...», εξομολογείται.

«Για τον Νίκο Αντύπα τρέφω μεγάλο θαυμασμό και θεωρώ ότι είμαι πολύ τυχερή που βρέ-
θηκε στο δρόμο μου ή βρέθηκα εγώ στο δικό του την κατάλληλη στιγμή που ένιωθα
την ανάγκη να εξελιχθώ καλλιτεχνικά και να αφήσω πίσω μου ένα κομμάτι από την "παλιά"
Καίτη και να δοκιμάσω μέχρι που μπορώ να φτάσω», επισημαίνει για τον συνεργάτη της.

Άλλωστε, μέσω αυτού γνώρισε και τον ποιητή Μάνο Ελευθερίου και στον νέο της
δίσκο έχει ένα ζεϊμπέκικο, το «Στη Φωτιά Ρίξε Χρυσάφι», γραμμένο από εκείνον.

«Είχα τη χαρά και την τιμή να τραγουδήσω τον λόγο του και να περάσω κάποιες
ώρες μαζί του ακούγοντας τον να μιλάει τόσο ωραία όπως μόνο οι πνευματικοί
άνθρωποι σαν και εκείνον ξέρουν να μιλάνε!», αναφέρει γεμάτη ενθουσιασμό.

Με τον Διονύση Σχοινά είναι 14 χρόνια παντρεμένη, ένα δηλαδή από τα μακροβιότερα ζευγάρια
της showbiz. «Έχουμε μια σταθερή προσωπική ζωή και αυτό μας δίνει ψυχική ηρεμία και διάθε-
ση να ονειρευόμαστε. Κάνουμε καλή παρέα με το Διονύση και γελάμε πολύ, αυτό σώζει γενικά...
το χιούμορ σώζει γενικά!», απαντά όταν την ρωτάω ποιο είναι το μυστικό για μια τέλεια σχέση.

Όσο για το αν ανησυχεί για τον γιό της, Δημήτρη; «Το μόνο που με απασχολεί είναι
να είναι γερός. Όλοι μας είμαστε κάτω από τον θεό, εκείνος αποφασίζει για το μέλλον
όλων μας, και εκείνος ελπίζω να δώσει ένα καλό κομμάτι τύχης στο παιδί μου», λέει.

«Έχω θυσιάσει το υλικό συμφέρον, για να κερδίσω το ηθικό, δεν θα προδώσω τον εαυτό μου,
ούτε θα τον κοροϊδέψω» είναι μια χαρακτηριστική φράση από τη συνέντευξή της και το-
νίζει πως η επιστροφή της είναι κάτι που θα καταπλήξει το κοινό, που περίμενε τόσο καιρό.

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=276942&cid=11

411Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Fri Mar 18 2011, 00:33

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Lakis Gavalas' Fashion Show / 16.03.2011
Kaiti Garbi - Page 17 Lak20

412Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Fri Mar 18 2011, 00:57

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

sou arese pano? Kaiti Garbi - Page 17 68461

413Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Fri Mar 18 2011, 23:49

spike24

spike24
TD Aventurero Member

"Γυαλιά Καρφιά" / Καίτη Γαρμπή

414Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sat Mar 19 2011, 03:02

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Οι Επώνυμοι στην Επίδειξη του Λάκη Γαβαλά

415Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sat Mar 19 2011, 03:52

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

PRO wrote:sou arese pano? Kaiti Garbi - Page 17 68461
to eides to post mou h den h8eles na apanthseis?
se rwthsa an sou arese sto fashion show

eida kapoia veltiwsh se authn se sxesh me thn emfanish ths sto IN kai h8ela na dw kai th dikh sou gnwmh

an den theleis na mou apanthseis gt de thes na mou milas epeidh eimaste malwmenoi ktl den me peirazei

416Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sat Mar 19 2011, 04:01

spike24

spike24
TD Aventurero Member

PRO wrote:
PRO wrote:sou arese pano? Kaiti Garbi - Page 17 68461
to eides to post mou h den h8eles na apanthseis?
se rwthsa an sou arese sto fashion show

eida kapoia veltiwsh se authn se sxesh me thn emfanish ths sto IN kai h8ela na dw kai th dikh sou gnwmh

an den theleis na mou apanthseis gt de thes na mou milas epeidh eimaste malwmenoi ktl den me peirazei

Nai to eida, alla den hthela na anoiksw thema Surprised

Gt ton teleytaio kairo exeis mia tash na thn krazeis averta, opote lew asto Kaiti Garbi - Page 17 68461

417Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sat Mar 19 2011, 04:11

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

spike24 wrote:ton teleytaio kairo exeis mia tash na thn krazeis averta, opote lew asto Kaiti Garbi - Page 17 68461
nai ontws
entaksei mhn ta perneis kai toso sovara auta pou lew
kamia fora an exeis proseksei ta lew kai sthn plaka gt ta grafw sta agglika
alla pali einai gnwmh mou
telws pantwn

418Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sat Mar 19 2011, 04:16

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Den eida pouthena na kaneis plaka, synexes kraksimo katw apo kathe post m nomizw evlepa Kaiti Garbi - Page 17 68461

K fysika einai gnwmh s - thn eipes omws mia, dyo, treis, thn xilioethapses, ftanei twra Surprised
An hsoun fan ths tha diavaza thn apopsi s me diaforetiko tropo, twra m fainontai aplws kakies Kaiti Garbi - Page 17 503718

419Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sat Mar 19 2011, 04:20

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

kala den ksanalew tpt

420Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sun Mar 20 2011, 02:38

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Kαίτη Γαρμπή : "Δεν Φεύγουμε από την Ελλάδα"

421Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sun Mar 20 2011, 10:18

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

To eida x8es sto star.....

San na genise to magoulaki mou fanike....

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

422Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sun Mar 20 2011, 20:51

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Συμπλήρωσε το «Πάζλ»
Kaiti Garbi - Page 17 Kaiti_b


Η Καίτη Γαρμπή επιστρέφει δυναμικά στα μουσικά δρώμενα με ένα νέο δίσκο.
Η καινούργια της δουλειά ονομάζεται «Παζλ» κι έχει 11 τραγούδια.

Μάλιστα, αυτή είναι η δεύτερη φορά που η Καίτη συνεργάζεται με το δημιουργό Νίκο
Αντύπα, μετά το «Καινούργια εγώ», το οποίο κυκλοφόρησε τον Οκτώβριο του 2009.

Τη μουσική τού «Παζλ», που, μεταξύ άλλων, περιέχει αισθαντικές μπαλάντες, ποπ
ακούσματα, αλλά και ζεϊμπέκικα, υπογράφει ο Νίκος Αντύπας και τους στίχους ο
ποιητής Μάνος Ελευθερίου, οι «GML» και η Βίκυ Γεροθόδωρου. Από το περιοδικό Hello!

http://www.myself.gr/Article/Kaiti-Garmpi-neos-diskos/95-9913.html

423Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Sun Mar 20 2011, 22:45

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

Kaiti Garbi - Page 17 219185

424Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Tue Mar 22 2011, 02:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Kaiti Garbi - Page 17 190004_10150130921463544_6908683543_6409742_5331247_n


Apo ta gyrismata tou "Mega Star" pou tha provlithei ayto to Savvato Kaiti Garbi - Page 17 68461

425Kaiti Garbi - Page 17 Empty Re: Kaiti Garbi Tue Mar 22 2011, 02:09

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

poy kalo shmadi auto :hat promo
sou aresei sth foto? Suspect

Sponsored content



Back to top  Message [Page 17 of 33]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum