Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Lady Gaga: «Είμαι η μετενσάρκωση της θείας μου»

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

Lady Gaga: «Είμαι η μετενσάρκωση της θείας μου»  Ladygagat






Το ενδιαφέρον της Lady Gaga για το Παράξενο και η πίστη της σε αυτό είναι γνωστά εδώ και πολύ καιρό αφού δε διστάζει η ίδια κατά καιρούς να το δηλώνει. Πρόσφατα, όμως, έκανε άλλη μία διαφορετική από τα συνηθισμένα δήλωση και εξέπληξε τους πάντες καθώς δήλωσε ότι αποτελεί μετενσάρκωση μίας θείας της!
Συγκεκριμένα, στις 20 Φεβρουαρίου στο Λονδίνο, η διάσημη τραγουδίστρια δήλωσε ότι είναι μετενσάρκωση της θείας της Joanne Germanotta, η οποία πέθανε όταν ήταν 19 ετών, προτού γεννηθεί η ίδια.

«Πραγματικά πιστεύω ότι έχω δύο ψυχές και δύο καρδιές. Συνεχίζω την καλή και υγιή ζωή της θείας μου. Δεν είχε γευτεί ποτέ στη μικρής διάρκειας ζωή της τη σεξουαλική ζωή και τον έρωτα, πράγματα στα οποία όλοι μας εθιζόμαστε», δήλωσε η εκκεντρική τραγουδίστρια, της οποίας το πραγματικό όνομα είναι Stefanie Joanne Germanotta.

Η 24χρονη τραγουδίστρια πιστεύει επίσης στα φαντάσματα και προσπαθεί πριν από κάθε της συναυλία να ‘καθαρίζει’ το χώρο από τα κακά πνεύματα χρησιμοποιώντας μία ειδική συσκευή!
Πέρσι, άλλωστε, είχε δηλώσει ότι είχε δει ένα φάντασμα κατά τη διάρκεια της συναυλίας της στην Ο2 Arena του Λονδίνου και από τότε φοράει φυλακτά που την προστατεύουν και την κρατούν μακριά τους «ανεπιθύμητους» επισκέπτες…!

Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis! Μοιραστείτε το στο Twitter Κοινή χρήση στο Facebook Μοιραστείτε το στο Google Buzz

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

tis theias sou Lady Gaga: «Είμαι η μετενσάρκωση της θείας μου»  68461

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ayth h kopela pragmatika kalytera mono na tragoudaei para na milaei Lady Gaga: «Είμαι η μετενσάρκωση της θείας μου»  503718

tsomi

tsomi
TD Aventurero Member

sumfwnw me tous prolalisantes :hat

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

mia xara th vrhskw th lady gaga Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum