Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Kleisame enan mina!

+2
*D~A~D*
john@kos
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kleisame enan mina! Empty Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 05:41

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Kai nai...kleisame enan mina sto neo mas forum Surprised
Elpizw na synexisoume dynamika k na kanoume oti mporoume oloi mazi gia tin Thalia mas Wink

Statistic

Number of posts: 1908
Posts per day: 62.85
Number of topics: 169
Topics per day: 5.57
Number of users: 24
Users per day: 0.79
Board started: Sun 25 May 2008 - 15:56
Number of activity points: 1932



Most active users/Users Total posts
john-546 547
D_A_D 546
mitsosgrthalia 286
GEoRGIouS_ 126
_matakia_ 84
Greekglamour 71
Raphael 67
Thaly-Diosa 40
*Sabrina* 37
ericmc 37

nomizw einai mia xara gia arxi Wink

Sas euxaristoume olous k xairomai pou giname mia kali parea oloi bounce

2Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 05:52

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ΤΕΛΕΙΑ Smile
ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ Very Happy
ΑΠΙΘΑΝΑ Laughing
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Wink
ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ,ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ,ΜΑ ΜΕ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΚΟΙΝΟ,ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ,ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΑ ΜΑΣ,
ΤΗΑLIA WE LOVE YOU cheers I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
(Y.Γ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ε? ΠΟΝΗΡΟΥΛΗ ΙΙΙΙΙΙΙΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙ) lol!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ geek



Last edited by D_A_D on Wed Aug 06 2008, 21:24; edited 1 time in total

http://WWW.THALIA.COM

3Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 05:54

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

vasika exoume kathimerina para pollous guests...elpizw na graftoun me ton kairo Rolling Eyes Laughing

4Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 06:09

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

john-546 wrote:vasika exoume kathimerina para pollous guests...elpizw na graftoun me ton kairo Rolling Eyes Laughing

EXEIΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΜΕ ΚΙ'ΑΛΛΟ,ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟΧΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ 100 ΑΤΟΜΑ,ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ CLUB ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝΕ ΚΙ'ΕΔΩ,ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΩΡΕ ΤΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ,ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΛΕ ΕΛΑΤΕ,ΕΛΑΤΕ,
lol!



Last edited by D_A_D on Wed Aug 06 2008, 21:25; edited 1 time in total

http://WWW.THALIA.COM

5Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 06:11

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

D_A_D wrote:
john-546 wrote:vasika exoume kathimerina para pollous guests...elpizw na graftoun me ton kairo Rolling Eyes Laughing

EXEIΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΜΕ ΚΙ'ΑΛΛΟ,ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟΧΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ 100 ΑΤΟΜΑ,ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ CLUB ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝΕ ΚΙ'ΕΔΩ,ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΩΡΕ ΤΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ,ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΛΕ ΕΛΑΤΕ,ΕΛΑΤΕ,
lol!

to thema den einai mono na erthoun Laughing
to thema einai na symetexoun kiolas...px twra exoume mono 24 meli alla ta 10 toulaxiston symetexoun kathimerina k auto einai kalo!

6Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 06:30

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

john-546 wrote:
D_A_D wrote:
john-546 wrote:vasika exoume kathimerina para pollous guests...elpizw na graftoun me ton kairo Rolling Eyes Laughing

EXEIΣ ΔΙΚΙΟ,ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ,ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΜΕ ΚΙ'ΑΛΛΟ,ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΩΤΟ ΣΤΟΧΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ 100 ΑΤΟΜΑ,ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΒΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ CLUB ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝΕ ΚΙ'ΕΔΩ,ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΩΡΕ ΤΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ,ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΛΕ ΕΛΑΤΕ,ΕΛΑΤΕ,
lol!

to thema den einai mono na erthoun Laughing
to thema einai na symetexoun kiolas...px twra exoume mono 24 meli alla ta 10 toulaxiston symetexoun kathimerina k auto einai kalo!

ΜΩΡΕ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 10 ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ,ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΟΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ,ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΤΕΣΠΑ,ΕΝΑ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΕΛΟΙ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΥΞΗΘΟΥΜΕ ΚΙ'ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΛΑ ΜΕΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ Η ΤΟ ΝICK NAME TOYΣ,ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ,ΤΕΣΠΑ,ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ,ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ,ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ,ΕΛΑΤΕ ΕΛΑΤΕ ΜΑ ΕΛΑΤΕ ΚΑΛΕ lol!



Last edited by D_A_D on Wed Aug 06 2008, 21:25; edited 1 time in total

http://WWW.THALIA.COM

7Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 07:34

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

ante me to kalo na sunexisoume etsi dinamika!
skopos einai na er8oun meloi "swsta"....
den exw wreksi na kanw ta show pou ekana sto club....

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

8Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 08:16

GEoRGIouS_

GEoRGIouS_
TD Amor Member

power power... gia deka energa atoma opos lete nomizo oti exei arketi kinisi sto club apo plirofories sizitisi k bla bla.. k arketa nea.. gia ton proto mina.. ante me to kala siga siga k parapano arga k stathera pantos omologo oti ine poli "leitourgiko" to forum k ksexkourasto sxetika

https://www.youtube.com/user/GEoRGIoouS

9Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 15:49

_matakia_

_matakia_
TD Member

euxomai to o,ti kalutero kai akoma kalutera na paei to forum....xronia kala kai akoma perissotera!!!!!!!!!!!!! epipleon,na euxaristisw,ek merous olwn, kai tous diaxeiristes gia tin kali tous douleia kai na eiste panta kala!!!!an den upirxate eseis,den 8a upirxe tipota...euxaristoume kai pali xronia polla!!!!!!!!!!
cheers cheers cheers

10Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 16:00

*Sabrina*

*Sabrina*
TD Love Member

Καλη συνεχεια για το forum μας!

http://britneyspearsgreece.forumotion.com/

11Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 16:21

mitsosgrthalia

mitsosgrthalia
TD Aventurero Member

_matakia_ wrote:euxomai to o,ti kalutero kai akoma kalutera na paei to forum....xronia kala kai akoma perissotera!!!!!!!!!!!!! epipleon,na euxaristisw,ek merous olwn, kai tous diaxeiristes gia tin kali tous douleia kai na eiste panta kala!!!!an den upirxate eseis,den 8a upirxe tipota...euxaristoume kai pali xronia polla!!!!!!!!!!
cheers cheers cheers



ton giannh prepei na euxaristisoume giati autos einai o diaxirisths kai xwris auton den 8a upirxe oute to thalia-diva the club oute kai to thalia-diva the forum...!
kai kati pou klsexasa na grapsw prin....
giannh se euxaristw mou me empisteutikes gia akoma mia fora kai me ekanes moderator (suntonisti) se ollo to forum!

https://www.facebook.com/dimitris.pitsavas

12Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 16:32

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

[quote="mitsosgrthalia"]
_matakia_ wrote:euxomai to o,ti kalutero kai akoma kalutera na paei to forum....xronia kala kai akoma perissotera!!!!!!!!!!!!! epipleon,na euxaristisw,ek merous olwn, kai tous diaxeiristes gia tin kali tous douleia kai na eiste panta kala!!!!an den upirxate eseis,den 8a upirxe tipota...euxaristoume kai pali xronia polla!!!!!!!!!!
cheers cheers cheers



ton giannh prepei na euxaristisoume giati autos einai o diaxirisths kai xwris auton den 8a upirxe oute to thalia-diva the club oute kai to thalia-diva the forum...!
kai kati pou klsexasa na grapsw prin....
giannh se euxaristw mou me empisteutikes gia akoma mia fora kai me ekanes moderator (suntonisti) se ollo to forum![/

ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ,Η ΜΠΗΧΤΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΚΑΛΕ? lol!



Last edited by D_A_D on Wed Aug 06 2008, 21:26; edited 1 time in total

http://WWW.THALIA.COM

13Kleisame enan mina! Empty Re: Kleisame enan mina! Wed Jun 25 2008, 19:50

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mitsosgrthalia wrote:
_matakia_ wrote:euxomai to o,ti kalutero kai akoma kalutera na paei to forum....xronia kala kai akoma perissotera!!!!!!!!!!!!! epipleon,na euxaristisw,ek merous olwn, kai tous diaxeiristes gia tin kali tous douleia kai na eiste panta kala!!!!an den upirxate eseis,den 8a upirxe tipota...euxaristoume kai pali xronia polla!!!!!!!!!!
cheers cheers cheers



ton giannh prepei na euxaristisoume giati autos einai o diaxirisths kai xwris auton den 8a upirxe oute to thalia-diva the club oute kai to thalia-diva the forum...!
kai kati pou klsexasa na grapsw prin....
giannh se euxaristw mou me empisteutikes gia akoma mia fora kai me ekanes moderator (suntonisti) se ollo to forum!

egw pali thelw na euxaristisw olous esas pou stirizetai tin Thalia!

dimitri ektos apo poli kalos mou filos, eisai k poli kalos diaxeiristis, ara tin aksizes tin thesi Wink

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum