Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Giannis Ploutarxos

+6
Promiscuous
♥Maria♥
Rosalinda
spike24
*D~A~D*
john@kos
10 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 1 of 4]

1Giannis Ploutarxos Empty Giannis Ploutarxos Sat Jun 21 2008, 17:00

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος: νέα δισκογραφική δουλειά

To νέο album του Γιάννη Πλούταρχου έρχεται τον Ιούλιο ενώ ήδη παίζεται στα ραδιόφωνα το πρώτο single του δίσκου.






Η νέα δισκογραφική δουλειά του Γιάννη Πλούταρχου κυκλοφορεί τον Ιούλιο από τη MINOS EMI και έχει τίτλο "Ό,τι Γεννιέται Στην Ψυχή". Στα ραδιόφωνα, όμως, έχει ξεκινήσει να παίζει το πρώτο single από το νέο του δίσκο με τίτλο "Μη Μιλάτε Για 'Κείνη". Τη σύνθεση έχει κάνει ο ίδιος ο Γιάννης Πλούταρχος ενώ τους στίχους υπογράφουν οι: Στέλλα Μεϊμάρη και Ευγενία - Μαρία Τρικούβερτη

Giannis Ploutarxos __1213878153



Last edited by john-546 on Thu Nov 13 2008, 00:09; edited 1 time in total

2Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Sat Jun 21 2008, 17:00

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

teleia teleia teleia Laughing

3Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Sat Jun 21 2008, 17:02

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΙ?,ΠΑΕΙ,ΚΙ'ΑΥΤΟΣ lol!
ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΞΕΡΩ Razz ΗΕΗΕ
ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ tongue

http://WWW.THALIA.COM

4Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Jun 02 2009, 16:04

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

5Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Oct 27 2009, 02:18

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τι έκανε ο Πλούταρχος στο Hong Kong;

Giannis Ploutarxos Image

Από το Hong Kong επέστρεψε την Κυριακή ο Γιάννης Πλούταρχος μαζί με την σύζυγο του Μαρία.

Ο τραγουδιστής αφού επισκέφθηκε το καλοκαίρι πολλά μέρη της Ελλάδας,
λόγω των 30 συναυλιών που έκανε, αποφάσισε να γνωρίσει και μέρη του εξωτερικού.

Το καλό παιδί της ελληνικής δισκογραφίας πήρε την γυναίκα του και ταξίδεψε για λίγες ημέρες, μέχρι την μακρινή Κίνα.

Το ζευγάρι δεν πήγε μόνο για να ξεκουραστεί αλλά για να παρακολουθήσει και αγώνες Μάι Τάι.
Ο καλός του φίλος Παύλος Καπώνης, πρώην σύζυγος της Μάρας Δαρμουσλή, πήρε μέρος σε αγώνες Μάι Τάι.
Δίπλα του ήταν πάντα ο τραγουδιστής ο οποίος παρακολούθησε τον αγώνα με κομμένη την ανάσα και έδινε ...δύναμη στον καλό του φίλο.

Ο Γιάννης Πλούταρχος τη φετινή σεζόν δεν θα εμφανίζεται σε νυχτερινό κέντρο,
καθώς αποφάσισε να ξεκουραστεί και να χαρεί την γυναίκα του και τα παιδιά του.
Ο τραγουδιστής σκοπεύει πριν τα Χριστούγεννα να δώσει συναυλία στην Αθήνα,
ενώ τον Ιανουάριο θα ταξιδέψει στην Αμερική για εφτά συναυλίες.

(Zougla.gr)

6Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Oct 27 2009, 03:36

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

theossss

7Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Oct 29 2009, 01:14

Rosalinda

Rosalinda
TD Arrasando Member

ΘΕΟΣ!!!
ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΑΙΧΤΟΣ!!!

8Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Nov 03 2009, 16:16

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Από το Γιάννη με αγάπη...

Giannis Ploutarxos IMG_0215_copy Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_0180%20copy Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_0216%20copy Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_0218%20copy

Στην αποπεράτωση του ειδικού σχολείου Περάματος συνέβαλε κατά μεγάλο ποσοστό ο Γιάννης Πλούταρχος,
καθώς πρόσφερε τα έσοδα της συναυλίας, που είχε διοργανώσει μαζί με τον τότε ραδιοφωνικό σταθμό, John Greek (88,6) και νυν Fresh,

Το «παρών» λοιπόν δε θα μπορούσε να μη δώσει ο αγαπημένος τραγουδιστής στα εγκαίνια του σχολείου.
Τον αγκάλιασαν δεκάδες παιδιά κι αυτό σίγουρα ήταν το μεγάλο «ευχαριστώ» προς τον καλλιτέχνη.

Ο Γιάννης φρόντισε να καθίσει όσο περισσότερο γινόταν, για να γελάσει
και να διασκεδάσει μαζί με τους μικρούς του φίλους στη μίνι εκδήλωση, που είχε διοργανωθεί.

Αυτά, έτσι για να θυμόμαστε ότι στο θαυμαστό χώρο της σόουμπιζ δεν υπάρχουν μόνο ψώνια, αλλά και άνθρωποι...

(Panoramapress.gr)

9Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Nov 03 2009, 22:03

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mpravo tou

theos Giannis Ploutarxos 829790

10Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Sat Nov 28 2009, 07:36

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Neo song

11Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Dec 04 2009, 18:37

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιόρτασε με... Rythmo τα γενέθλιά του!

Giannis Ploutarxos Giannis_ploutarxos


Τα γενέθλιά του γιόρτασε χθες, λίγες μέρες νωρίτερα, ο Γιάννης Πλούταρχος,
καθώς οι θαυμαστές του τον περίμεναν στο Rythmos FM με μία τούρτα!
Αν και ο τραγουδιστής γιορτάζει στις 18 Δεκεμβρίου, οι fan του, του ευχήθηκαν 16 μέρες νωρίτερα!

Ο αγαπημένος Γιάννης Πλούταρχος απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις
του Μάκη Πουνέντη στον "αέρα" του ραδιοφωνικού σταθμού "Ρυθμός 94,9"!

Αναφέρθηκε στη σχέση του με τον κόσμο λέγοντας: «Δεν έχω σταματήσει να ευχαριστώ τον κόσμο που με έβγαλε
από τη φτώχεια μου και τη μιζέρια μου και που με βοήθησε να κάνω τα όνειρά μου πραγματικότητα στον υπέρτατο βαθμό.
Θέλω να τους δείχνω πόσο μεγάλη εκτίμηση έχω για αυτούς. Συγκινούμαι από την αγάπη τους.
Δεν είμαι ο τραγουδιστής των celebrities. Είμαι του λαού».

Για την οικονομική κρίση και τα νυχτοκάματα τόνισε: "Πολλοί λίγοι βγάζουν λεφτά. Για να φτάσεις κάπου θέλει πολλά.
Κόπο, τύχη, timing. Δεν γίνονται όλοι. Φίρμες σήμερα δεν έχουν δουλειά. Η νύχτα δεν πάει καλά.
Είναι λίγοι αυτοί που βγάζουν λεφτά και δεν ξέρεις για πόσο καιρό. Έχει αγριέψει η κατάσταση στη νύχτα.
Με προβληματίζει αυτό αλλά δεν σκέφτομαι έτσι. Όπως πάει ο καιρός».

Για τον τίτλο «το καλύτερο παιδί» που τον ακολουθεί από την αρχή της καριέρας του είπε: "Είναι πολύ τιμητικό αυτό
για έναν καλλιτέχνη. Μακάρι να το έχω μέχρι να αποσυρθώ και να το αφήσω κληρονομιά στα παιδιά μου.
Με ενδιαφέρει η δημόσια εικόνα μου. Πρέπει να προσέχουμε τι λέμε, τι κάνουμε, και ποιοι είμαστε. Είμαστε πρότυπα».

Φέτος απουσιάζει από τη νύχτα αλλά όπως δήλωσε: «Επανέρχομαι το Πάσχα σε καινούργιο χώρο. Θα αρέσει στον κόσμο.
Τον Φεβρουάριο βγαίνει η καινούργια μου δουλειά. Δεν φοβήθηκα την κρίση. Θα ήτανε υπερβολικό να δουλέψω και το χειμώνα.
Θα πάω Αμερική 12 Ιανουαρίου και μετά θα πάω Καναδά».

Σε ερώτηση για το αν έχει καβαλήσει ποτέ το καλάμι απάντησε: «Δεν έχω κανένα δικαίωμα να καβαλήσω καλάμι.
Ποτέ απέναντι στον κόσμο! Σε δημοσιογράφους ίσως, όμως ποτέ στον κόσμο.
Δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να είμαι σταρ τη στιγμή που ο κόσμος έρχεται, σε ακούει και σε χειροκροτεί».

Για την πορεία του και τους συνεργάτες του δήλωσε: «Ακολουθώ το ένστικτό μου, τα σημάδια.
Δεν είμαι της εύκολης λύσης ή της σίγουρης πολυθρόνας. Πάντα πάω γυρεύοντας.
Δεν βγήκα κάτω από τη σκέπη ενός μεγάλου δημιουργού. Αυτό είναι ρίσκο.
Ακόμα και με τους επιχειρηματίες εμπιστεύομαι τους νέους. Έχω ομάδα (παραγωγός, δημόσιες σχέσεις, εταιρεία)
αλλά έχω και 3 - 4 ανθρώπους που εμπιστεύομαι τυφλά όπως ο μαέστρος μου».

Στην ερώτηση αν θα συνεργαστεί κάποτε με άλλο μεγάλο καλλιτέχνη απάντησε: «Σίγουρα θα γίνει κάποια στιγμή
αλλά θέλω να είναι όμορφο και ξεχωριστό. Να έχει κάποιο σημαντικό και ουσιώδη λόγο αυτή η συνύπαρξη.
Να είναι μικρός ο χώρος , σκηνοθετημένα τα τραγούδια και να βγει σε DVD».

Ερωτηθείς εάν η γυναίκα του ζηλεύει και πως χειρίζεται εκείνος τις άβολες καταστάσεις ο γνωστός τραγουδιστής απάντησε:
«Ζήλευε στις αρχές όπως ο καθένας. Όταν είδε την πορεία μου, φύγαν όλα. Ο άντρας είναι αυτός που κάνει τη γυναίκα
να ζηλεύει ή να μην περνάει καλά. Έχω βρεθεί σε δύσκολη θέση αλλά είναι ο τρόπος μου τέτοιος που 99% με σέβονται όλοι.
Θα πρέπει να το αντιμετωπίσεις ανάλογα. Πάντα είναι κολακευτικό αλλά κρατάς ισορροπίες».

Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_9172%20copy Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_9173%20copy Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_9178%20copy

Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_9211%20copy Giannis Ploutarxos Phoca_thumb_l_IMG_9156%20copy

http://www.panoramapress.gr/

12Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Dec 04 2009, 18:55

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

xronia tou polla Laughing

13Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Dec 04 2009, 21:09

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Xronia Tou Polla Giannis Ploutarxos 899977

14Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Wed Dec 16 2009, 17:20

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Ο Πλούταρχος "το έκαψε" στον Κουρκούλη!

Giannis Ploutarxos Nikos_Kourkoulis_Ploutarxos_teatro_4

Ο Γιάννης Πλούταρχος επισκέφθηκε το Νίκο Κουρκούλη πριν από λίγες ημέρες στο νυχτερινό κέντρο
«Teatro», όπου εμφανίζεται. Ο Νίκος Κουρκούλης, αφού καλησπέρισε τον καλό του φίλο απ' την πίστα
κατευθύνθηκε προς τον καναπέ, όπου καθόταν ο Γιάννης Πλούταρχος συνοδευόμενος απ' την σύζυγο
του Μαρία και την παρέα τους. Οι δυο καλλιτέχνες αφού τα είπαν για λίγο, τραγούδησαν μαζί μερικές
απ' τις επιτυχίες τους! «Το καλύτερο παιδί», «Φοβάμαι πως», «Αφιερωμένο αυτό το τραγούδι» ήταν
μερικά απ' τα τραγούδια που τραγούδησε ο Γιάννης Πλούταρχος και αμέσως μετά έδωσε το μικρόφωνο
στο Νίκο Κουρκούλη λέγοντας του «Νικόλα μου ήρθα να απολαύσω εσένα» όπως και έγινε, αφού ο
Γιάννης Πλούταρχος παρέμεινε στο «Teatro» μέχρι το πρωί όπου διασκέδασε με τις επιτυχίες του φίλου του.

Giannis Ploutarxos Nikos_Kourkoulis_Ploutarxos_teatro_1

http://panoramapress.gr/

15Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Dec 29 2009, 20:11

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιατί ο Πλούταρχος δεν έλεγε τα κάλαντα;

Giannis Ploutarxos 8744_AKRITIDIS_PLOYTARXOS_17112009

Σε μια απόλυτα χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα που επικρατούσε στο σπίτι του Γιάννη Πλούταρχου όταν αυτός ήταν
ακόμα παιδί, υπήρχε κάτι που “έσπαγε” τα κλασσικά έθιμα των ημερών. Τι ήταν αυτό; Η αποχή του τραγουδιστή από
την ιεροτελεστία (γιατί έτσι φαίνεται στα μάτια των παιδιών) από τα κάλαντα. Μπορεί ο Γιάννης Πλούταρχος να είχε
από παιδί μια υπέροχη φωνή, ο ίδιος όμως ντρεπόταν να πει τα κάλαντα. Αν και όλα τα παιδιά στην γειτονιά όπου
μεγάλωσε ο τραγουδιστής τηρούσαν κανονικά το έθιμα και πόρτα πόρτα ρωτούσαν “να τα πούμε;” (με το αζημίωτο
φυσικά) ο ίδιος ήταν πολύ διστακτικός να σταθεί μπροστά σε αγνώστους και να τραγουδήσει, με αποτέλεσμα να μην
μπαίνει καθόλου στην διαδικασία, ή, όταν το έκανε, ήταν με το ζόρι. Ευτυχώς για όλους, ήταν κάτι που ο Γιάννης
Πλούταρχος... ξεπέρασε, και τώρα αποθεώνεται από τους χιλιάδες θαυμαστές του.

http://www.gossip-tv.gr/story/22449/giati-o-ploutarkhos-den-elege-ta-kalanta

16Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Dec 29 2009, 20:12

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πλούταρχος: Περιοδεία στην Αμερική

Giannis Ploutarxos PLOYTARXOS

Στην Αμερική θα ταξιδέψει ο Γιάννης Πλούταρχος όχι για ταξίδι αναψυχής αλλά για
περιοδεία. Ο τραγουδιστής ξεκινάει αρχές Ιανουαρίου τις εμφανίσεις του σε πολλές πόλεις
των ΗΠΑ. Παράλληλα, αυτό το διάστημα, ηχογραφεί την επόμενη δισκογραφική του δουλειά.

http://www.gossip-tv.gr/story/22526/ploutarkhos-periodeia-sten-amerike

17Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Tue Dec 29 2009, 21:03

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Ante me to kalo...Agapame Gianhh I love you

18Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Mon Jan 04 2010, 23:56

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος : Από ποιον διεκδικεί 257.000 ευρώ;

Giannis Ploutarxos E9cf1739fbc5b253917bd2c21b81f5aa

Ο Γιάννης Πλούταρχος και η σύζυγός του έχουν εμπλακεί σε νομική περιπέτεια με αφορμή την
αγορά ενός οικοπέδου στην περιοχή της Γλυφάδας, όπως αποκαλύπτει το ένθετο «Piazza» της
εφημερίδας «Veto».

Η ιστορία ξεκίνησε πριν από τέσσερα περίπου χρόνια, όταν ο Γιάννης Κακοσαίος (όπως είναι
το πραγματικό επίθετο του τραγουδιστή) και η σύζυγός του, Μαρία Παπαδοπούλου, κατέθεσαν
αγωγή στο Πολυμελές Πρωτοδικείο της Αθήνας ζητώντας το ποσό των 257.000 ευρώ από τους
ανθρώπους που τους είχαν πουλήσει το εν λόγω οικόπεδο, του οποίου όμως δεν είχαν την
κυριότητα. Το συγκεκριμένο ποσό αντιστοιχεί -σύμφωνα με την πλευρά του τραγουδιστή- στα
χρήματα που ο ίδιος και η οικογένειά του είχαν ήδη δαπανήσει για τις εργασίες ανέγερσης
της κατοικίας τους στο οικόπεδο, μέχρι να πληροφορηθούν ότι το οικόπεδο είχε και άλλους
ιδιοκτήτες. Η οριστική απόφαση του δικαστηρίου δεν έχει ακόμα εκδοθεί.

http://www.yupi.gr/gossip/c14981/Giannhs_Ploytarxos.html

19Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Mar 05 2010, 14:22

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιάννης Πλούταρχος : «Είναι ωραίο να μη βγαίνουν όλα στη φόρα»

Giannis Ploutarxos 8ff98a2a6858ad98239634115037fa1a

Ο Γιάννης Πλούταρχος επιστρέφει με νέα δισκογραφική δουλειά. Σε πρόσφατη συνέντευξη
που έδωσε στην εκπομπή «Μεσημεριανό X-Press», εκτός από την επαγγελματική συνεργασία
του με την Εύη Δρούτσα στο νέο του δίσκο, μίλησε μεταξύ άλλων για το πώς έχει καταφέρει
να συνδυάσει με επιτυχία καριέρα και οικογένεια αλλά και για το σημαντικό ρόλο που
παίζει η δεύτερη στη ζωή του.

«Είμαι πολύ περήφανος που κατάφερα να συνδυάσω καριέρα και οικογένεια. Πιστεύω πως
είναι ο προορισμός του ανθρώπου. Προσωπικά είναι ό,τι ήθελα να κάνω στη ζωή μου»,
δηλώνει ο πετυχημένος τραγουδιστής.

Ο Γιάννης Πλούταρχος αφιερώνει στην οικογένειά του πολύ χρόνο. Ωστόσο, ο ίδιος κάνει το
παν για να προστατεύσει τους αγαπημένους του ανθρώπους, κρατώντας τους μακριά από τα φώτα
της δημοσιότητας. Αποφεύγει να φωτογραφίζεται δημοσίως μαζί τους, κυρίως κατά τη διάρκεια
εξόδων, γιατί όπως λέει: «Δεν έχω δικαίωμα να βγάλω ανήλικα παιδιά στο φακό. Γιατί όταν
θα βγεις στο γυαλί ή σε κάποια φωτογραφία αυτό εμπορεύεται».

Βέβαια, από την άλλη ο 39χρονος τραγουδιστής παραδέχεται πως «Δεν απαγορεύει κάτι. Αν μας
δει μια κάμερα τυχαία, δεν θα πω και τίποτα… δεν θα γίνει κι ο χαμός… (…) Δεν είναι και
τόσο τραγικά τα πράγματα. Απλά θεωρώ πως αν βγω με την οικογένειά μου, θα πάω κάπου χωρίς
τυμπανοκρουσίες και χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Αν τύχει και υπάρχει φωτογράφος θα μας
φωτογραφίσει. Καλό βέβαια θα είναι τα πρόσωπα των παιδιών να μη φωτογραφίζονται γιατί είναι
ανήλικα, όχι για κανέναν άλλο λόγο».

Για το ενδεχόμενο να βγάλει δελτίο Τύπου για να ανακοινώσει κάτι, ο Πλούταρχος λέει: «Όχι
βέβαια. Ο κάθε άνθρωπος έχει το "γνώθι σΆ αυτόν". Δεν θα υπήρχε ούτε μία στο εκατομμύριο να
το κάνω αυτό». Μάλιστα, ο ίδιος πρόσθεσε πως: «Είναι ωραίο να μη βγαίνουν όλα στη φόρα.
Νομίζω ότι χρειάζεται μέτρο, αν και όλα πουλάνε…και το ξέρουμε όλοι».

Παράλληλα, ο ίδιος επιβεβαιώνει τη φήμη που τον θέλει να μην περιστοιχίζεται από γυναικείες
παρουσίες στα βιντεοκλίπ του, ως υπόσχεση στην κόρη του, την οποία σαν καλός πατέρας τηρεί
πιστά. Επιπλέον, παραδέχεται πως είναι άνθρωπος των παραδόσεων που θέλει σύσσωμη την
οικογένεια να μαζεύεται γύρω από το τραπέζι στις γιορτές του Πάσχα και των Χριστουγέννων,
γιατί αν δεν γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις όπως λέει «τότε πότε;».

Τέλος, συγκινησιακά φορτισμένος, ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στη σχέση των παιδιών με τους
γονείς, όντας βαθύτατα πικραμένος από τη σχέση του με τον πατέρα του, τον οποίο έχει χάσει
και δεν πρόλαβε ποτέ να του πει όσα θέλησε. «Έχω χάσει τον πατέρα μου κι έτσι πιστεύω πως
πρέπει να είμαστε κοντά στην οικογένεια γιατί ειδικά τους γονείς δεν θα τους έχουμε για
πάντα. Δεν πρόλαβα να του πω όσα ήθελα. Καμιά φορά η ζωή μας είναι τέτοια που μας απορροφά
τόσο πολύ που δεν μας άφηνε να πούμε πολλά».

http://www.yupi.gr/gossip/c16397/Giannhs_Ploytarxos.html

20Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Mar 05 2010, 15:26

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

mpravo ston Giannaki mas Giannis Ploutarxos 52407


einai apo ta kalytera paidia Giannis Ploutarxos 52407

21Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Fri Mar 05 2010, 20:10

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Thn eida auth thn sunenteuksh Giannis Ploutarxos 919114
Mia xara ta leei o Giannhs,bravo Giannis Ploutarxos 27111

22Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Sat Mar 06 2010, 19:13

Promiscuous

Promiscuous
TD Aventurero Member

kala ta leei.

na mhn antexw na ton akouw omws!!!
affraid Giannis Ploutarxos 688143

23Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Mar 11 2010, 01:30

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member



Νέο album για τον Γιάννη Πλούταρχο

Giannis Ploutarxos __1268228552

Ο Γιάννης Πλούταρχος κάνει και αυτήν την φορά τη διαφορά και ταυτόχρονα ότι μας έχει συνηθίσει επί μία και πλέον δεκαετία.

Ετοίμασε ένα album γεμάτο επιτυχίες. Ένα album με τραγούδια για να αγαπηθούν και να τραγουδηθούν.

Ο Γιάννης Πλούταρχος καταφέρνει για μία ακόμα φορά να είναι κλασικός και πιο σημερινός από ποτέ. Έχοντας στο πλευρό του τα τραγούδια που έγραψαν για την φωνή του καταξιωμένοι και σταθεροί συνεργάτες του, αλλά και νέοι δημιουργοί.

Κυκλοφορεί στις 22 Μαρτίου.

cheers

24Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Thu Mar 11 2010, 02:37

♥Maria♥

♥Maria♥
TD Aventurero Member

Teleiaaaaa cheers

25Giannis Ploutarxos Empty Re: Giannis Ploutarxos Sun Mar 14 2010, 01:02

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member





Giannis Ploutarxos 829790

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 4]

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Giannis Savvidakis
» Giannis Latsios

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum