Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!

Join the forum, it's quick and easy

Thalia Diva Forum
Welcome to Thalia Diva Fan Club!

Please Log in or Register!
Thalia Diva Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Thalia Diva Forum
Subscribe to Thalia Diva Youtube Channel https://www.youtube.com/user/thaliadivaGreekFC

You are not connected. Please login or register

Giwrgos Tsalikhs

+4
Thaly-Diosa
john@kos
spike24
*D~A~D*
8 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

1Giwrgos Tsalikhs Empty Giwrgos Tsalikhs Sat Dec 06 2008, 00:48

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Γιώργος Τσαλίκης
Αλλάζει παρουσιαστή το Password;


Σύμφωνα με το blog mediakanea, ο Alpha αναζητάει τον παρουσιαστή που θα διαδεχτεί μέχρι τα Χριστούγεννα τον Γιώργο Τσαλίκη στο Password, ένα τηλεπαιχνίδι που "βασανίστηκε" αρκετά στις αρχές της σεζόν με τις συνεχείς αλλαγές στον προγραμματισμό του σταθμού. Επικοινωνήσαμε με τον Γιώργο Τσαλίκη, ο οποίος δήλωσε πλήρη άγνοια για το θέμα.



"Δεν τίθεται τέτοιο ενδεχόμενο" μας είπε. "Έχουμε ήδη γυρίσει 16 επεισόδια και μέχρι τις γιορτές θα έχουν γυριστεί άλλα 4". Στη συνέχεια μας παρέπεμψε να μιλήσουμε και με το τμήμα δημοσίων σχέσεων του Alpha αλλά και με τη διεύθυνση παραγωγής στο στούντιο ΑΤΑ. Οι εκπρόσωποι των δύο πλευρών είχαν ακριβώς την ίδια αντίδραση, διαψεύδοντας κατηγορηματικά τη φήμη.

Σε πρόσφατη συνέντευξή του ο Γιώργος Τσαλίκης έλεγε: "Δεν φοβάμαι το χώρο (της τηλεόρασης), αλλά τον σέβομαι γιατί δεν τον γνωρίζω. Καλά κάνουν (που είναι δύσπιστοι), γιατί δεν μπορείς να τα κάνεις όλα με την ίδια επιτυχία. Γι' αυτό το λόγο μάλιστα απέρριψα φέτος μια άλλη πρόταση που θα απαιτούσε πολύ περισσότερο χρόνο. Εξάλλου, μετά από δέκα χρόνια καριέρας, ο κόσμος ξέρει πολύ καλά ποιος είμαι".

http://WWW.THALIA.COM

2Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Dec 06 2008, 00:49

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

giannh to eides Question
to kses auto esy Question Neutral

http://WWW.THALIA.COM

3Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Sep 19 2009, 15:04

spike24

spike24
TD Aventurero Member

«Δέστε τον Τσαλίκη» φωνάζουν στον ΑLPHA

Giwrgos Tsalikhs 71579402


Δέστε τον... μην τον χάσουμε... σιγοψιθυρίζουν στους διαδρόμους του τηλεοπτικού σταθμού ALPHA, για τον Γιώργο Τσαλίκη, που από την πρεμιέρα της εκπομπής «Δέστε τους» άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις σε ρόλο κεντρικού παρουσιαστή.

Ενώ οι περισσότεροι θα περίμεναν να κλέψει ο Νίκος Μουτσινάς τις εντυπώσεις, λόγω τηλεοπτικού παρελθόντος, μια και σε ζωντανή εκπομπή έχει μεγαλύτερη εμπειρία από τον Γιώργο Τσαλίκη, τελικά έγινε το ακριβώς αντίθετο.

Με... το καλησπέρα της καινούριας απογευματινής εκπομπής του καναλιού της Κάντζας, ο Γιώργος Τσαλίκης φάνηκε ανώτερος των προσδοκιών και των προβλέψεων των υπευθύνων του σταθμού. Η μουσική του παιδεία, ο έντονος ρυθμός λόγου, οι ατάκες, σε συνδυασμό με το έξυπνο χιούμορ του και η επαφή του γνωστού τραγουδιστή με τον κόσμο, αφού... έγινε ρεπόρτερ για τις ανάγκες της εκπομπής, έδωσαν στον Γιώργο Τσαλίκη την ευκαιρία για πρώτη φορά να αποδείξει ότι ως παρουσιαστής μάλλον... ήρθε για να μείνει.

Από την άλλη μεριά, ο Νίκος Μουτσινάς με το επιτηδευμένο χιούμορ, με τις «κακές» και... αταίριαστες ατάκες έδειξε ότι μάλλον δεν έμαθε από τα τηλεοπτικά του λάθη και περισσότερο παραφωνία παρά συμπλήρωμα αποτελούσε για την υπόλοιπη παρέα της εκπομπής. Ο παλιός καλός Νίκος Μουτσινάς που κέρδιζε με τις ατάκες του, ανήκει, όπως φαίνεται, στο… πολύ παρελθόν… βλέπε «Κους-Κους το μεσημέρι». Ας μη λησμονούμε ότι τηλεοπτικά ο Νίκος Μουτσινάς δεν έχει να επιδείξει τίποτα ιδιαίτερο, αφού σε παλαιότερη τηλεοπτική απόπειρα στον ALPHA μαζί με την Κλεοπάτρα Πλατάκη άντεξαν λίγες εβδομάδες σε μία εκπομπή που τότε είχε κοπεί πριν καν καλά-καλά μας απασχολήσει, αλλά και η εμπειρία του στον «Πρωινό Καφέ», ως παρουσιαστής μαζί με την Κατερίνα Ζαρίφη, τον... καταβύθισε στα χαμηλότερα νούμερα τηλεθέασης στη 18χρονη ιστορία της εκπομπής.

Μαρία Ηλιάκη, Νότης Χριστοδούλου και Δήμητρα Αιγινίτη παλεύουν για... το δέσιμο της εκπομπής χωρίς ιδιαίτερα αποτελέσματα. Ήδη πάντως οι καλά γνωρίζοντες στοιχηματίζουν ότι τελικά σε λίγες εβδομάδες την εκπομπή «Δέστε τους» θα παρουσιάζει ο Γιώργος Τσαλίκης μαζί με.... (ποιους άραγε ή... μόνος του...).

(Zougla.gr)



Emena m'aresei pantws Laughing

4Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Sep 19 2009, 15:22

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

einai theoumpa Giwrgos Tsalikhs 919114

5Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Sep 19 2009, 17:05

Thaly-Diosa

Thaly-Diosa
TD Aventurero Member

lol! DEN THN EXW DEI AKOMA AYTH THN EKPOMPH. GIA NA DW GIA NA DW Giwrgos Tsalikhs 68461 M'ARESEI O TSALIKHS. O MOYTSINAS THA XEI SKASEI AP'TO KAKO TOY POY EINAI ETSI TA PRAGMATA Giwrgos Tsalikhs 720401

6Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Sep 19 2009, 17:10

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

o moutsinas einai terastia pswnara Giwrgos Tsalikhs 68461

7Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Sep 19 2009, 20:12

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

o moutsinas einai genika pleon terastios lol!
as to rapsei kai ligaki Laughing
mou aresei kai o notis,einai trelhhhhhhh Giwrgos Tsalikhs 720401
thanx noulh Giwrgos Tsalikhs 83864

http://WWW.THALIA.COM

8Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Mon Sep 21 2009, 08:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Τσαλίκης : «Ο Μουτσινάς, η Κορομηλά και εγώ»

Giwrgos Tsalikhs 400_testtsalikis_medium


Όσοι γνωρίζουν εδώ και πολλά χρόνια τον Γιώργο Τσαλίκη μπορούν να πουν ότι υπάρχουν κάποια πράγματα που τα ξέρουν καλά: είναι έξυπνος, με χιούμορ και αστείρευτη θετική ενέργεια, λατρεύει την οικογένειά του, δεν ξεχνάει τους φίλους του και όταν βάζει στόχους τους επιτυγχάνει. Αυτό που δεν περίμενε κανένας μέχρι και την περασμένη χρονιά είναι ότι αυτό που του λέγαμε τα βράδια στην παρέα θα γινόταν πραγματικότητα. Ο Γιώργος, πλέον και παρουσιαστής, είναι ικανός να παίρνει καλές κριτικές, και ένα κανάλι όπως ο Alpha να τον επιλέγει για να επενδύσει σε αυτόν για μια καθημερινή εκπομπή.

Τι θα γίνει τελικά μ' εσένα, μήπως πρέπει να επαναπροσδιορίσεις το επάγγελμά σου; Είσαι τραγουδιστής ή παρουσιαστής;
Είμαι τραγουδιστής που παρουσιάζει μια εκπομπή.

Πού πιστεύεις ότι έχεις μεγαλύτερο ταλέντο, στο τραγούδι ή στην παρουσίαση;
Είμαι ένας τραγουδιστής που τη δύναμη του live μου τη στηρίζω στην καλή σχέση και την επικοινωνία που έχω χτίσει με τον κόσμο. Η τηλεόραση βασίζεται στην επικοινωνία, άρα νιώθω όμορφα και εκεί. Αυτή είναι η χαρά μου, η επικοινωνία - εγώ έτσι το λέω, δεν ξέρω αν αυτό το λένε ταλέντο.

Πέρσι ήσουν ο κεντρικός, ένας και μοναδικός παρουσιαστής. Φέτος τι είσαι;
Είμαι ένας από τους παρουσιαστές. Και είναι τέλειο! Νομίζω ότι η συγκεκριμένη ζώνη απαιτεί παρέα και όχι τον μονόλογο του τρελού, που ξέρεις ότι τον έχω άλλες ώρες!

Πώς είναι οι σχέσεις σου με τους υπόλοιπους παρουσιαστές; Πώς είναι η σχέση σου με τον Νίκο Μουτσινά, που γενικότερα μέχρι τώρα μπορεί να χαρακτηριστεί και αμφιλεγόμενος, απ' όσα ακούγονται και λέγονται για εκείνον;
Έχουμε βρεθεί αρκετές φορές με τον Νίκο και την υπόλοιπη ομάδα, και με το χέρι στην καρδιά σού λέω ότι έχω δει απ' όλους, και από τον Νίκο, καλή διάθεση για συνεργασία και αρμονική συνύπαρξη. Είμαι σίγουρος και θέλω να πιστεύω ότι αυτό θα συνεχιστεί. Εξάλλου, έχουμε πολύ καλό συντονισμό, αφού ο άνθρωπος που συντονίζει την παρέα μας είναι η Ρούλα Κορομηλά. Είναι μεγάλη μου χαρά και από τα όμορφα παράξενα της ζωής ένας άνθρωπος που στο ξεκίνημά σου, που τρέμεις σαν ψάρι και δεν ξέρεις πώς να κοιτάξεις τις κάμερες στο πλατό του Μπράβο, μετά από δέκα χρόνια να γίνεται συντονιστής και δάσκαλός σου στην εκπομπή που εσύ παρουσιάζεις στην τηλεόραση. Και οπωσδήποτε θα πρέπει να αναφερθώ στην Άλκηστη Μαραγκουδάκη, στη Νατάσα Λεσιώτου και σε όλη τη δημοσιογραφική ομάδα. Φυσικά, και σε ένα άλλο πρόσωπο του Alpha, την Ελένη Μενεγάκη, που αποτελεί μαζί με τη Ρούλα τους ανθρώπους που υπήρξαν στυλοβάτες στο ξεκίνημα της καριέρας μου. Είμαι πολύ τυχερός που οι δύο μεγάλες μου «αγάπες» είναι στο κανάλι με το οποίο συνεργάζομαι.

Τα παιδιά σου πότε θα τα βλέπεις;
Συνέχεια! Δεν θα κοιμάμαι ποτέ και του χρόνου θα γράψεις ένα θέμα που θα έχει τίτλο Γιώργος Τσαλίκης, ένα χρόνο άυπνος!

Μέχρι πότε θα εμφανίζεσαι στο Θέα; Μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου. Είναι μια αναπάντεχη συνεργασία που δεν θα έχανα με τίποτα. Είναι ωραία εμπειρία να συνεργάζεσαι με τον Γιώργο Μαργαρίτη και με τον Κώστα Καραφώτη, με τον οποίο δέσαμε από την πρώτη στιγμή γιατί είναι ο τέλειος συνεργάτης, και παραλίγο κι αυτός γιατρός. Μας φαντάζεσαι σε Κέντρο Υγείας με τον Καραφώτη; Οι διαγνώσεις θα γίνονταν με κιθάρα και μπουζούκι!

(Yupi.gr)

9Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Mon Sep 21 2009, 20:06

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

Giwrgos Tsalikhs 919114

10Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Tue Sep 22 2009, 02:55

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

thanx :hat

http://WWW.THALIA.COM

11Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Thu Sep 24 2009, 18:03

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Τσαλίκης : Απαντάει στις φήμες για το μπότοξ!

Giwrgos Tsalikhs 400_tsalikis2_medium


Μετά την πρεμιέρα της εκπομπής "Δέστε τους" στον Alpha, πολλοί πρόσεξαν ότι κάτι είχε αλλάξει στο πρόσωπο του κεντρικού παρουσιαστή της εκπομπής, Γιώργου Τσαλίκη. Αυτό που -λογικά- υπέθεσαν οι περισσότεροι ήταν ότι ο 33χρονος τραγουδιστής είχε κάνει ενέσεις μπότοξ- που, όσο να πεις, το έχει και μες στο σπίτι του, αφού η σύζυγός του, Δώρα, κάνει αυτή τη δουλειά!

Επικοινωνήσαμε, λοιπόν, με τον Γιώργο για να τον ρωτήσουμε αν ισχύουν τα πρόσφατα δημοσιεύματα που επιμένουν ότι έχει κάνει μπότοξ ή ενέσεις με υαλουρονικό οξύ. Εκείνος, αφού ξέσπασε σε γέλια, μας είπε "και εγώ τα διάβασα, τα βρήκα πολύ χαριτωμένα, ειδικά αυτό που έλεγε για το ζυμαράκι στο πρόσωπο που φουσκώνει με τα φώτα στο πλατό. Φαντάζομαι, ότι οι άνθρωποι, βρήκαν έναν πρωτότυπο τρόπο να μου πουν ότι πήρα κάποια κιλά. Ε, ναι λοιπόν, πήρα πέντε κιλά, εκ των οποίων κανά δυο παρκάρανε στα μάγουλα. Ξέρω ότι θα τους στενοχωρήσω αλλά ήδη έχω χάσει τα τρία, εκτός και αν γράψουνε ότι τρόμαξα από τα δημοσιεύματα και έκανα ξε-μπότοξ (γέλια)! Ναι λοιπόν, σας διαβεβαιώνω ότι επειδή είμαι πολύ υπέρ σε ό,τι μας κάνει να αισθανόμαστε ωραία, όταν θα κάνω μπότοξ θα το κάνω on camera για να έχουμε και ένα θεματάκι στην αντίστροφη μέτρηση θεμάτων του Δέστε τους".

(Yupi.gr)

12Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Thu Sep 24 2009, 20:06

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

e oxi k apo twra Giwrgos Tsalikhs 720401

13Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Fri Sep 25 2009, 00:24

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

kale giati oxi :hat

http://WWW.THALIA.COM

14Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Fri Oct 02 2009, 08:46

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Δέστε Τους
Ο προβληματισμός για τα νούμερα τηλεθέασης και ο ρόλος της Κορομηλά

Giwrgos Tsalikhs 400______________________________________________________________________________________________________large


Τα χαμηλά νούμερα της εκπομπής «Δέστε τους» έχουν προβληματίσει ιδιαίτερα τους υπεύθυνους του καναλιού, που αναζητούν τρόπους ανανέωσής της.

Καλά πληροφορημένη πηγή αναφέρει στο Yupi: «Oι ιθύνοντες αποφάσισαν, ύστερα από σκέψη και αφού παρακολούθησαν προσεκτικά την πορεία της εκπομπής, να θέσουν deadline στους παρουσιαστές. Αρχικά είχε ακουστεί πως είχαν ορίσει τη 15η Οκτωβρίου ως τελευταία μέρα της εκπομπής, ωστόσο αυτό δεν θα συμβεί. Φαίνεται πως οι υπεύθυνοι, έπειτα από δεύτερη σκέψη, αποφάσισαν να δώσουν επιπλέον χρόνο στην απογευματινή πεντάδα του Alpha έτσι ώστε να αποδείξει ότι μπορεί να ανεβάσει τα νούμερα».

Το κανάλι πάντως δεν επιβεβαιώνει κάτι τέτοιο και υπάρχει αισιοδοξία πως η πορεία της εκπομπής θα είναι ανοδική, καθώς η υπεύθυνη της εκπομπής, Ρούλα Κορομηλά, είναι αποφασισμένη να κάνει το "Δέστε τους" να πετύχει. Δεν είναι μάλιστα τυχαίο που είναι καθημερινά παρούσα στο control, συντονίζοντας την ομάδα, ενώ κάθε πρωί μελετάει προσεκτικά την ανάλυση τηλεθέασης ώστε να δει ποια θέματα αρέσουν στο κοινό και ποια όχι.

(Yupi.gr)



Bghke kai h Tatiana
kai tous apoteleiwse Giwrgos Tsalikhs 720401

15Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Oct 03 2009, 03:40

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

pantws einai kaloula h ekpomph mwre,kai ektos apo thn hliakh kai thn montela Laughing oi alloi treis pou kanoun san desimo :hat

http://WWW.THALIA.COM

16Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Tue Oct 27 2009, 02:13

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Πάρτι-έκπληξη για τον Γιώργο Τσαλίκη

Giwrgos Tsalikhs Image

Ο τραγουδιστής χθες «έκλεισε» τα 34 χρόνια και το γιόρτασε με φίλους του σε γνωστό club της Αθήνας.

Ο Γιώργος δεν γνώριζε το παραμικρό για το πάρτι, αφού τα κανόνισε όλα η σύζυγος του, Δώρα.

Ο ίδιος βρισκόταν στην Γερμανία για συναυλία και επέστρεψε στην Ελλάδα την ημέρα των γενεθλίων του.

Και ενώ ήθελε να μείνει σπίτι και να κοιμηθεί, γιατί είναι άρρωστος και ακολουθεί φαρμακευτική αγωγή,
η Δώρα, η οποία τα είχε κανονίσει όλα, τον έπεισε τελικά να βγουν έξω.

Μόλις μπήκε στο club ο τραγουδιστής, είδε πολλούς φίλους και συνεργάτες του να του τραγουδάνε
το γνωστό "Happy Birthday", ενώ ο Γιώργος Τσαλίκης παραλίγο να κλάψει από συγκίνηση.

Στο πάρτι παραβρέθηκαν ανάμεσα σε άλλους ο Νίκος Μουτσινάς η Μαρία Ηλιάκη, η Άλκηστης Μαραγκουδάκη και ο Χρήστος Μενιδιάτης.

Ιδιαίτερη συγκίνηση ένιωσε ο Γιώρφος, όταν αντίκρυσε και παλιούς του συμφοιτητές
και θυμήθηκε τα ωραία χρόνια στη Ρουμανία, όταν σπούδαζε ιατρική.

Όπως μάθαμε η Δώρα του χάρισε ένα λεύκωμα με φωτογραφίες από την γνωριμία τους
και τα πρώτα τους χρόνια ως ζευγάρι, ενώ ο Γιώργος και η Δώρα συμπλήρωσαν 16 χρόνια γνωριμίας.

Οι γιοι του, του χάρισαν ζωγραφιές, ενώ οι στενοί τους συνεργάτες, Νίκος Μουτσινάς και Μαρία Ηλιάκη... τίποτα!

Βάλτε το χέρι στην τσέπη... δεν βλάπτει!

(Zougla.gr)

17Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Tue Nov 17 2009, 08:18

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Τσαλίκης : Είχε εθιστεί στα Xanax;

Giwrgos Tsalikhs A42dd74390f9b4179b3cd59e6e1be2ba

Στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη μίλησε ο Γιώργος Τσαλίκης για τη μεγάλη δυσκολία που είχε στην προσπάθειά του να ξεπεράσει τον ξαφνικό χαμό του κουνιάδου του το 2005.

Ο 34χρονος τραγουδιστής, λίγες μέρες πριν από την πρεμιέρα του στο Starz, παραδέχτηκε στην οικοδέσποινα της εκπομπής «Καφές με την Ελένη» ότι για μεγάλο διάστημα έπαιρνε καθημερινά τη φαρμακευτική ουσία αλπραζολάμη (γνωστή στη διεθνή αγορά με την εμπορική ονομασία Xanax), καθώς δεν μπορούσε κοιμηθεί τα βράδια. «Ναι, είναι αλήθεια» λέει ο Γιώργος στο Υupi. «Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι ήμουν εθισμένος, όπως γράφτηκε. Ο θάνατος του αδερφού της Δώρας ήταν ό,τι πιο σκληρό είχα ζήσει γιατί, πέντε ώρες αφού τον είχα δει στο νεκροτομείο, έπρεπε να ανέβω στην πίστα του Romeo και να διασκεδάσω τον κόσμο. Πιέστηκα πάρα πολύ, έβλεπα κάθε βράδυ εφιάλτες και μία φίλη μού έδινε το αγχολυτικό Χanax για να καταφέρνω να κοιμάμαι κανονικά. Τελικά το ξεπέρασα με τη βοήθεια ψυχολόγου. Το να μιλάς σε έναν ειδικό βοηθάει πολύ περισσότερο από οποιοδήποτε φάρμακο σε αυτές τις περιπτώσεις».

Είναι μάλιστα χαρακτηριστικό ότι στις οδηγίες χρήσης του συγκεκριμένου φαρμάκου αναφέρεται ότι δεν πρέπει να χορηγείται σε ανθρώπους που πάσχουν από κατάθλιψη, ενώ δημιουργεί τέτοιο εθισμό που, αν το λαμβάνει κανείς για μεγάλο χρονικό διάστημα, δεν μπορεί να γίνει ξαφνική διακοπή της χορήγησης αλλά σταδιακή σύμφωνα με τις συστάσεις του γιατρού.

http://www.yupi.gr/gossip/c13890/Giwrgos_Tsalikhs.html

18Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Wed Nov 18 2009, 03:19

*D~A~D*

*D~A~D*
TD Aventurero Member

Rolling Eyes Suspect hremaaaaaaa :hat

http://WWW.THALIA.COM

19Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Tue Dec 08 2009, 19:08

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος... Πετρέλης - Θάνος... Τσαλίκης

Giwrgos Tsalikhs Petrelis-tsalikis

Μια χαρά κέφι μας κέρασαν τα αγόρια! Ο Θάνος Πετρέλης και ο Γιώργος Τσαλίκης ένωσαν
και πάλι τις δυνάμεις τους και ξεσήκωσαν τους θαμώνες στην πρεμιέρα τους στο "Starz"!
Όταν μάλιστα εμφανίστηκαν πριν από λίγες μέρες στον «Καφέ με την Ελένη» έκαναν το εξής
εξαιρετικό... Ο ένας ερμήνευε κομμάτια του άλλου! Έκαναν κάτι πρωτότυπο τελοσπάντων!

Μαζί τους η Ειρήνη Παπαδοπούλου του "X - Factor", η οποία επίσης καταχειροκροτήθηκε!

Το ξεχωριστό επίσης στο σχήμα αυτό είναι ότι παραμένουν στη σκηνή
και τα μεγάλα ονόματα μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες! Τρελό κέφι!

Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5369%20copy Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5362%20copy

Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5375%20copy Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5395%20copy

Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5400%20copy Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5732%20copy

Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5765%20copy Giwrgos Tsalikhs Phoca_thumb_l_IMG_5770%20copy

http://panoramapress.gr/

20Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Tue Dec 08 2009, 20:57

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

giwrgos me trella Giwrgos Tsalikhs 219185

21Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Mon Dec 28 2009, 23:12

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Γιώργος Τσαλίκης : Του έκαναν πρόταση για το Greek Idol;

Giwrgos Tsalikhs F44f421b43a41376bf0b78daf0329325


Πολλά ακούγονται τις τελευταίες μέρες για τα πρόσωπα που θα συμμετέχουν στο Greek Idol.
Ένα από αυτά είναι ο Γιώργος Τσαλίκης, ο οποίος όμως δεν ξεκαθαρίζει αν του έγινε τελικά
πρόταση από το κανάλι της Κάντζας. "Οτιδήποτε συμβαίνει στο Greek Idol θα ανακοινωθεί
από το κανάλι" λέει στην εφημερίδα VETO. "Ως τραγουδιστής και παρουσιαστής του καναλιού
θα το στηρίξω αμέριστα γιατί γνωρίζω το συγκεκριμένο φορμάτ, το πιστεύω και ξέρω την
τεράστια δυναμική και ανταπόκριση που έχει στην παγκόσμια τηλεόραση".

Ο ίδιος θεωρεί όμως τον εαυτό του Greek Idol; "Όχι, γιατί αυτό προκύπτει από πολλά
πράγματα" απαντάει. "Καταρχήν είμαι ένας εργαζόμενος πατέρας στον οποίο ο Θεός
έδωσε την ευλογία και την ευτυχία να του αρέσει πολύ η δουλειά που κάνει και μέσα
από αυτήν να ανανεώνεται, να νιώθει καλύτερος επαγγελματίας και να μην βαλτώνει".

http://www.yupi.gr/gossip/c14899/Giwrgos_Tsalikhs.html

22Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sat Jan 02 2010, 03:09

*SouZiTa*

*SouZiTa*
TD Member

axxxx o tsalikis m ti kouklos p einai

http://emma-watson.forum2.biz/forum.htm

23Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Sun Jan 17 2010, 09:20

spike24

spike24
TD Aventurero Member

Τσαλίκης: Λέει “ναι” στην Ελληνοτουρκική φιλία

Giwrgos Tsalikhs 7689_GIORGOS_TSALIKIS_05122009

Ένα ντουέτο έκπληξη έκανε ο Γιώργος Τσαλίκης με γνωστό τραγουδιστή της Τουρκίας, “γιορτάζοντας” έτσι τα δέκα
χρόνια πορείας του στον χώρο της μουσικής.Η τέχνη άλλωστε δεν γνωρίζει σύνορα, κι έτσι ο Έλληνας τραγουδιστής
αποφάσισε να κάνει ένα ντουέτο με τον Μουράτ Μποζ, έναν αντίστοιχο (από άποψη διασημότητας) τραγουδιστή της
γειτονικής χώρας. Το τραγούδι λέγεται "Κέρδισες" (Ucurum) και είναι ακόμα... ζεστό, καθώς δεν έχει πολύ καιρό
που "βγήκε" από το studio. Και μπορεί το κομμάτι να είναι “νεογέννητο”, στην Τουρκία όμως έχει γίνει ήδη ένα από
τα μεγαλύτερα hits, που χτυπάει κόκκινο στα airplays αλλά και στις επιλογές των djs. Απολαύστε το!



http://www.gossip-tv.gr/story/24447/tsalikes-leei-nai-sten-ellenotourkike-philia

24Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Thu Apr 08 2010, 15:41

john@kos

john@kos
TD Aventurero Member

25Giwrgos Tsalikhs Empty Re: Giwrgos Tsalikhs Thu Apr 08 2010, 17:25

spike24

spike24
TD Aventurero Member

john@kos wrote:

Mou arese para poly, thymizei Tsalikopaido ap' ta palia Giwrgos Tsalikhs 919114

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum